Výsledky závodu

RUN AUT 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.09.2021



8 km (2 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matolín Max 8 km (2 okruhy) Muži 907 00:27:06.0 1.
2. Seidl Jan 8 km (2 okruhy) Muži 938 00:29:20.3 2.
3. Fráz Lukáš SK Babice 8 km (2 okruhy) Muži 929 00:29:35.8 3.
4. Zámiš Lukáš Bežecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 881 00:29:55.1 4.
5. Tureček Karel 8 km (2 okruhy) Muži 915 00:30:21.0 5.
6. Hanzelín Petr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 820 00:30:48.0 6.
7. Bukvai Miloš Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 933 00:30:53.6 7.
8. Hodný Lukáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 821 00:31:06.3 8.
9. Korbel František Havel Partners 8 km (2 okruhy) Muži 832 00:33:23.6 9.
10. Vobora Pavel Rohozec Amulet Team 8 km (2 okruhy) Muži 874 00:34:16.0 11.
11. Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 857 00:34:28.5 12.
12. Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 852 00:34:28.6 13.
13. Staněk Daniel Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 860 00:34:40.5 14.
14. Gondík Dalibor VIP 8 km (2 okruhy) Muži 814 00:34:50.5 15.
15. Kašpar Vojtěch Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 916 00:34:51.8 16.
16. Gregor Luděk Vysočina 8 km (2 okruhy) Muži 815 00:34:55.3 17.
17. Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 804 00:35:04.3 18.
18. Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 878 00:35:04.6 19.
19. Puršl Jiří Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 853 00:35:13.5 21.
20. Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 831 00:35:28.8 22.
21. Onderka Alois 8 km (2 okruhy) Muži 937 00:36:41.5 24.
22. Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 936 00:36:54.8 25.
23. Pechar Michal Makrokoule 8 km (2 okruhy) Muži 900 00:37:12.0 27.
24. Miroslav Fazekaš ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 891 00:37:21.3 28.
25. Musil Lubomír Mattoni FreeRun Praha-Hvězda 8 km (2 okruhy) Muži 846 00:37:22.8 29.
26. Nádherný Martin AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 917 00:37:33.1 30.
27. Nádherný Václav AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 910 00:37:36.5 31.
28. Křivda Pavel Běženci 8 km (2 okruhy) Muži 906 00:37:41.0 32.
29. Sevryugin Anton AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 913 00:37:41.5 33.
30. Hanley Eoin 8 km (2 okruhy) Muži 819 00:37:50.8 35.
31. Čáslavský Martin 8 km (2 okruhy) Muži 903 00:38:03.6 36.
32. Vlček Petr 8 km (2 okruhy) Muži 873 00:38:14.1 37.
33. Povejšil Tomáš ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 896 00:38:17.3 38.
34. Musil Lukáš VIP 8 km (2 okruhy) Muži 847 00:38:59.3 41.
35. Vlček Filip Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 872 00:39:01.5 42.
36. Lifka Radek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 912 00:39:12.3 43.
37. Posekaný Jakub e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 889 00:39:25.0 44.
38. Kocourek Ivan ČEZ 8 km (2 okruhy) Muži 887 00:39:37.3 45.
39. Mužík Daniel 8 km (2 okruhy) Muži 897 00:40:13.3 50.
40. Radonský Petr Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 921 00:40:56.5 53.
41. Kučera Martin Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 839 00:41:18.8 55.
42. Král Zdeněk AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 834 00:41:27.8 56.
43. Kaplický Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 826 00:41:35.5 57.
44. Halaburt Jiří Havel Partners 8 km (2 okruhy) Muži 818 00:42:11.1 59.
45. Gurník Peter AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 816 00:42:14.8 60.
46. Kudlík Michal AŽD Praha 8 km (2 okruhy) Muži 931 00:42:25.3 62.
47. Záruba Tomáš Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 882 00:42:41.3 63.
48. Toman Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 867 00:44:20.8 71.
49. Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 905 00:44:22.8 72.
50. Berger Jiří e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 884 00:44:32.8 73.
51. Schachl Miroslav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 856 00:44:36.8 75.
52. Buzek Ondřej Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 808 00:44:55.8 76.
53. Zaitsev Andrej 8 km (2 okruhy) Muži 935 00:44:56.0 77.
54. Leiss David 8 km (2 okruhy) Muži 932 00:45:12.0 78.
55. Klíma Jan 8 km (2 okruhy) Muži 830 00:45:38.8 80.
56. Mahal Petr 8 km (2 okruhy) Muži 939 00:46:09.5 82.
57. Wasserbauer Radek AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 914 00:48:00.0 88.
58. Mikeš Roman Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Muži 843 00:48:08.8 89.
59. Pacner Tomáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 850 00:48:09.3 90.
60. Kardoš Ladislav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 827 00:48:09.5 91.
61. Hebelka David 8 km (2 okruhy) Muži 922 00:48:36.3 92.
62. Meduna Pavel Mattoni Freerun Praha Hvězda 8 km (2 okruhy) Muži 890 00:50:28.5 94.
63. Plachý Ladislav Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 920 00:55:25.3 98.
64. Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 836 00:55:25.3 99.

8 km (2 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frantova Andrea Lidl 8 km (2 okruhy) Ženy 813 00:33:50.8 10.
2. Spudilová Michala Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 859 00:35:12.3 20.
3. ȡizková Martina 8 km (2 okruhy) Ženy 934 00:36:05.3 23.
4. Vokůrková Vladimíra 4Vokurky 8 km (2 okruhy) Ženy 877 00:37:00.8 26.
5. Černotová Helena ČEZ 8 km (2 okruhy) Ženy 885 00:37:41.8 34.
6. Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 829 00:38:40.3 39.
7. Nováčková Jana Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 849 00:38:52.8 40.
8. Pelová MIlena AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 851 00:39:44.0 46.
9. Nagyová Nicole AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 848 00:39:57.5 47.
10. Zemánková Alice Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 883 00:40:08.8 48.
11. Uzlová Květa Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 870 00:40:13.0 49.
12. Honsová Soňa SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 904 00:40:23.0 51.
13. Watzlova Elizaveta 8 km (2 okruhy) Ženy 879 00:40:43.8 52.
14. Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 901 00:41:07.3 54.
15. Vilímová Sabina Pilulka Athletic Team 8 km (2 okruhy) Ženy 871 00:41:40.8 58.
16. Vokřálová Světla 8 km (2 okruhy) Ženy 876 00:42:19.8 61.
17. Leissova Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 925 00:42:47.8 64.
18. Nahodilová Olga 8 km (2 okruhy) Ženy 924 00:42:48.8 65.
19. Fabčinová Katarína SUDOP PRAHA 8 km (2 okruhy) Ženy 809 00:43:12.0 66.
20. Marková Andrea Holky z plakátu 8 km (2 okruhy) Ženy 888 00:43:12.5 67.
21. Nálepová Marie 8 km (2 okruhy) Ženy 926 00:43:12.8 68.
22. Oriešková Stanislava 8 km (2 okruhy) Ženy 898 00:43:13.1 69.
23. Pešková Romana Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 918 00:43:18.5 70.
24. Borovičková Lenka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 806 00:44:33.3 74.
25. Akdinová Diana 8 km (2 okruhy) Ženy 928 00:45:33.0 79.
26. Spodniaková Miroslava Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 858 00:45:58.5 81.
27. Patková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 930 00:46:11.3 83.
28. Moulisova Jitka 8 km (2 okruhy) Ženy 895 00:46:30.3 84.
29. Teufelová Monika AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 866 00:46:50.6 85.
30. Vaníčková Martina Káočka 8 km (2 okruhy) Ženy 927 00:47:14.5 86.
31. Kubátová Šárka 8 km (2 okruhy) Ženy 838 00:47:38.0 87.
32. Koželská Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 923 00:48:38.3 93.
33. Korcová Pavla Havel Partners 8 km (2 okruhy) Ženy 833 00:51:21.5 95.
34. Žáčková Martina e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Ženy 893 00:51:49.5 96.
35. Boháčková Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 902 00:54:10.3 97.
36. Töröková Erika Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 868 01:00:19.0 100.

4 km (1 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frydrych Michal Kalokagathia Aliance 4 km (1 okruhy) Muži 421 00:13:03.3 1.
2. Marek Ondřej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 545 00:15:08.8 2.
3. Lekeš Marek FN Motol 4 km (1 okruhy) Muži 449 00:15:16.3 4.
4. Kroupa Štepán Café Racers 4 km (1 okruhy) Muži 445 00:15:46.8 5.
5. Matoušek Martin Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 529 00:16:29.8 8.
6. Arscherl Jan 4 km (1 okruhy) Muži 552 00:17:11.5 10.
7. Vojtovič Jakub AKVK 4 km (1 okruhy) Muži 561 00:17:25.3 12.
8. Kutý Miroslav Run Labe Run 4 km (1 okruhy) Muži 553 00:17:42.0 13.
9. Christov Daniel Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 554 00:17:51.3 15.
10. Zadražil Vojta 4 km (1 okruhy) Muži 516 00:18:33.8 17.
11. Novotný Václav AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 461 00:18:53.0 20.
12. Reschke David ASK Slavia Praha 4 km (1 okruhy) Muži 548 00:19:10.8 21.
13. Roubík František AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 480 00:19:24.3 23.
14. Fischer Jan Vyskočil Krošlák 4 km (1 okruhy) Muži 562 00:19:24.3 24.
15. Vačajev Michail AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 498 00:19:25.5 25.
16. Reschke Oto 4 km (1 okruhy) Muži 547 00:19:32.3 26.
17. Raichl Šimon Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 478 00:19:40.0 27.
18. Mašek Daniel ČEZ 4 km (1 okruhy) Muži 512 00:19:44.8 28.
19. Hrobař Filip Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 434 00:20:08.8 34.
20. Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 491 00:20:21.6 35.
21. Štenko Tomáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 495 00:20:22.5 36.
22. Steklý Jiří AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 490 00:20:28.8 39.
23. Votava Martin AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 507 00:21:31.0 45.
24. Grandcourt Peter 4 km (1 okruhy) Muži 424 00:21:50.0 50.
25. Oulický Jakub AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 463 00:21:50.1 51.
26. Růžička Jan AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 481 00:21:51.8 52.
27. Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Muži 451 00:22:31.8 53.
28. Medula Michal AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 453 00:22:53.3 58.
29. Swiatek Michal Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Muži 492 00:23:28.5 62.
30. Skopec Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 484 00:26:00.8 80.
31. Kerda Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 565 00:26:20.5 84.
32. Plesník Vladimír Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 469 00:26:24.3 85.
33. Weber Miroslav BKČS 4 km (1 okruhy) Muži 559 00:27:20.0 91.
34. 558 558 4 km (1 okruhy) Muži 558 00:28:50.1 97.
35. Hanuš Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 429 00:29:15.3 98.
36. Grund Thomas Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 426 00:29:15.6 100.
37. Franěk Jan Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 419 00:29:56.3 105.
38. Mazálek Petr KDP ČR 4 km (1 okruhy) Muži 452 00:30:08.6 106.
39. Jančík Jakub Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 538 00:39:00.5 111.
40. Polcar Miroslav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 473 00:59:19.0 113.
41. Moudrý Daniel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 458 00:59:21.5 114.
42. Růžička Rastislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 482 00:59:22.0 115.
43. Slavík Dominik Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 487 00:59:30.5 116.

4 km (1 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Luňáčková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 541 00:15:13.5 3.
2. Hanley Emily ASK Dipoli 4 km (1 okruhy) Ženy 427 00:16:16.0 6.
3. Síbrová Holky z plakátu 4 km (1 okruhy) Ženy 533 00:16:21.8 7.
4. Hanley Natalie ASK Dipoli 4 km (1 okruhy) Ženy 428 00:17:08.6 9.
5. Márová Klára runLABErun 4 km (1 okruhy) Ženy 528 00:17:18.0 11.
6. Pokorná Kateřina Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 471 00:17:46.3 14.
7. Kovaříková Lucie Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 444 00:17:59.0 16.
8. Child Markéta AKVK 4 km (1 okruhy) Ženy 560 00:18:45.3 18.
9. Pohanková Eliška Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 470 00:18:50.0 19.
10. Vernerová Radka Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 503 00:19:16.3 22.
11. Blumentrittová Barbora AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 407 00:19:53.0 29.
12. Holubová Linda Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 433 00:19:56.8 30.
13. Suchánková Marie 4 km (1 okruhy) Ženy 546 00:19:58.8 31.
14. Plucarová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 542 00:20:06.1 32.
15. Pažoutová Petra Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 466 00:20:07.0 33.
16. McCollumbová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 556 00:20:25.0 37.
17. Zadražilová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 515 00:20:26.3 38.
18. Seemanová Jana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 483 00:20:31.3 40.
19. Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 431 00:20:48.3 41.
20. Lukešová Lenka Gymka Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 550 00:21:14.8 42.
21. Zehrerová Adéla 4 km (1 okruhy) Ženy 514 00:21:15.0 43.
22. Sýkorová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 521 00:21:22.5 44.
23. Saliklis Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 532 00:21:37.3 46.
24. Grandcourtová Sophie 4 km (1 okruhy) Ženy 425 00:21:39.5 47.
25. Pelová Nicole Skipax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Ženy 467 00:21:42.3 48.
26. Skřivanová Vladimíra ŽvP 4 km (1 okruhy) Ženy 486 00:21:46.3 49.
27. Garajová Elif 4 km (1 okruhy) Ženy 422 00:22:32.0 54.
28. Charvátová Anděla 4 km (1 okruhy) Ženy 435 00:22:33.3 55.
29. Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 440 00:22:39.5 56.
30. Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 474 00:22:47.8 57.
31. Strnadová Alexandra 4 km (1 okruhy) Ženy 549 00:22:54.1 59.
32. Poučenská Dominika Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 475 00:23:02.3 60.
33. Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 489 00:23:04.8 61.
34. Balousová Kristina AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 401 00:23:29.0 63.
35. Kousalová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 522 00:23:30.0 64.
36. Gábová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 525 00:23:31.0 65.
37. Vavrochová Michaela AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 500 00:23:31.3 66.
38. Městecká Irena AK Rozmetadlo Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 534 00:23:43.5 67.
39. Hladíková Ivona Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 432 00:23:46.0 68.
40. Foučková Denisa Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 418 00:24:27.6 69.
41. Režná Petra Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 479 00:24:30.8 70.
42. Molitorová Dominika Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 456 00:24:32.9 71.
43. Benediktová Beáta ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 508 00:25:03.0 72.
44. Janochová Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 436 00:25:03.3 73.
45. Benediktová Kristýna ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 509 00:25:04.6 74.
46. Flanderková Zdeňka Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 523 00:25:04.8 75.
47. Nováková Pavlína Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 460 00:25:09.0 76.
48. Kaplická Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy 439 00:25:36.8 77.
49. Procházková Hana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 477 00:25:42.8 78.
50. Mazíni Iveta 4 km (1 okruhy) Ženy 531 00:25:47.0 79.
51. Skopurá Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy 563 00:26:01.1 81.
52. Čížková Petra Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 410 00:26:10.0 82.
53. Menclerová Renáta ČEZ 4 km (1 okruhy) Ženy 511 00:26:20.0 83.
54. Dušková Miroslava 4 km (1 okruhy) Ženy 416 00:26:39.8 86.
55. Urbanová Markéta AŽD Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 555 00:26:55.3 87.
56. Vlčková Barbara 4 km (1 okruhy) Ženy 505 00:27:05.1 88.
57. Mikešová Pavlína Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 455 00:27:07.3 89.
58. Janochová Petra ŽvP 4 km (1 okruhy) Ženy 438 00:27:14.3 90.
59. Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 524 00:27:22.3 92.
60. Natourova Suzana 4 km (1 okruhy) Ženy 535 00:28:04.3 93.
61. Skřivánková Michaela Havel Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 485 00:28:43.0 94.
62. Hercíková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 517 00:28:48.3 95.
63. Kynzlová Eliška 4 km (1 okruhy) Ženy 527 00:28:49.8 96.
64. Horáčková Martina Hagek 4 km (1 okruhy) Ženy 557 00:29:15.5 99.
65. Veverková Eliška Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 504 00:29:20.8 101.
66. Volejníková Šárka Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 506 00:29:21.6 102.
67. Dudová Lucie Pilulka Athletic Team 4 km (1 okruhy) Ženy 414 00:29:22.8 103.
68. Čápová Zdeňka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 409 00:29:40.3 104.
69. Capkova Helena 4 km (1 okruhy) Ženy 540 00:31:48.3 107.
70. Pospíšilová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 536 00:33:37.5 108.
71. Dvořáková Sára Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 417 00:34:35.5 109.
72. Pertová Mariana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 468 00:34:35.8 110.
73. Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 488 00:39:01.8 112.