Co umíme

CO UMÍME

ČIPOVÁ ČASOMÍRA

Poskytujeme čipovou časomíru pro malé i velké závody, pro různé druhy sportů: běh, triatlon, silniční i MTB cyklistika, inline brusle, OCR závody, skialpy, běžky, canicross + další disciplíny, čtyřkolky a terénní motorky a další. Měříme také dětské závody, štafetové běhy, 24 hodinovky nebo ultra závody. Zajišťujeme také přihlašování závodníků, včetně kontroly plateb a výsledkový servis na místě. Základem je pro nás komunikace s pořadatelem jak před závodem, na samotné akci tak po závodě.

ONLINE REGISTRACE ZÁVODNÍKŮ

Máme vlastní registrační systém, který je možný individuálně přizpůsobit potřebám pořadatele. Po přihlášení závodníkovi automaticky přijde potvrzovací email s podklady k platbě. Pořadatel od nás dostane přihlašovací údaje do administrace svého závodu, kde uvidí přihlášené závodníky, může editovat jejich údaje, zaškrtávat platby a stáhnout si data v CSV souboru. Nabízíme také správu plateb a online platby kartou přes platební bránu ThePay. Po zaplacení startovného přijde závodníkovi automaticky potvrzovací email. Online registrace velmi ušetří čas při prezentaci na místě, může běžet klidně do půlnoci před závodem.

PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ NA MÍSTĚ

Vytiskneme vám seznamy přihlášených závodníků podle abecedy, tratí, platby a přivezeme s sebou na závod. Také připravíme registrační lístky pro nové závodníky na místě. Výdej startovních čísel a čipů na místě řeší pořadatel, vše vám vysvětlíme a ukážeme. Čipy jsou očíslované a stačí je vydat dle seznamu přihlášených závodníků. Nové registrace průběžně přepisujeme do systému.

TECHNOLOGIE

Používáme aktivní i pasivní technologii měření podle typu závodu a požadavků pořadatele.

Aktivní čipy

Používáme hardware od německé firmy RaceResult, která patří mezi světovou špičku v technologiích. Aktivní čipy mají v sobě baterku, díky tomu mají mnohem větší přesnost než pasivní čipy a 100% spolehlivost. Hodí se hlavně pro triatlony, silniční cyklistiku, inline, motorky, skialpy a další rychlé disciplíny. Čipy se připevňují na neoprenový pásek na nohu nebo stahovací páskou na vidlici. Jsou vodotěsné a vhodné i pro závody ve velkém blátě. V cíli se tyto čipy vrací.

Pasivní čipy

Pro běžecké a MTB závody používáme pasivní vratné čipy HuTag, pro akce s větším počtem závodníků jednorázové nalepovací čipy s pěnou na startovní číslo. Během registrace na místě stačí závodníkovi vydat startovní číslo, které obsahuje rovnou nalepený čip, odpadá také sběr čipů v cíli. V případě zájmu vám dodáme také startovní čísla.

Startovní čísla

V případě potřeby pro Vás zajistíme návrh i výrobu startovních čísel v libovolném počtu. Startovní číslo je velikosti A5, barevné, vyrobené z pevného materiálu, odolného vodě. Na startovní číslo lze umístit název a logo závodu, datum, loga sponzorů a další libovolné prvky. Pro předem přihlášené a zaplacené závodíky je také hezkou památkou startovní číslo se jménem. Startovní čísla vám přivezeme na závod nebo zašleme přepravcem.

Nafukovací brána

Nabízíme 2 nafukovací brány pro startovní nebo cílový prostor.

LED displej

Pro přesnou orientaci v čase přivezeme a připravíme oboustranný LED displej, který může ukazovat denní čas, dobu závodu nebo odpočet.