Výsledky závodu

XC triathlon DACHSMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.06.2021



ORIGINAL - Muži TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Ondřej Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 8 01:50:01.4 22.
2. Děbnár Josef Kilpi Kome klub ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 13 02:01:44.3 39.

ORIGINAL - Ženy TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krobová Eliška Triclub ORIGINAL Ženy TCA 18-19 let 60 02:06:52.2 46.
2. Děbnárová Jana Kilpi Kome klub ORIGINAL Ženy TCA 18-19 let 53 02:14:23.2 54.

ORIGINAL - Muži TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 1 01:32:03.4 2.
2. Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 2 01:34:26.7 3.
3. Holomoucký Adam Elab Team ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 4 01:38:29.1 6.
4. Zeman David KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 46 01:38:46.0 7.
5. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 3 01:43:17.4 13.
6. Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 40 01:46:27.9 17.
7. Brožek Vítek Kilpi Kome ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 24 01:47:02.1 18.
8. Schovanec Jan Roudnice nad Labem ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 70 01:57:14.0 31.
9. Kalina Martin ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 25 02:09:53.8 50.
10. Bernas Tomáš ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 22 02:46:16.2 60.

ORIGINAL - Ženy TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 51 01:47:05.5 19.
2. Odlová Hana KILPI KOME KLUB ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 54 01:53:01.5 24.
3. Vorlíčková Jana Kilpi KOME klub ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 56 02:12:25.4 51.
4. Trnková Natálie Kilpi Kome Klub Kraslice ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 55 02:55:43.6 62.

ORIGINAL - Muži TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Merle Jakub Kilpi Kome klub ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 33 01:39:29.7 8.
2. Souček Filip Triklub Příbram ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 27 01:48:04.4 21.
3. Brož Milan Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 45 01:50:25.9 23.
4. Berka Martin Lawistars ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 67 01:54:22.4 26.
5. Odl Jakub KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 15 01:54:25.7 27.
6. Kvítek Pavel KOVO Praha ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 38 01:54:46.2 28.
7. Macák Miroslav Sakavita ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 68 01:57:33.1 32.
8. Pavlíček Martin ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 35 02:46:17.5 61.
  Bilík Jiří ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 21 DNF  
  Bednář Michal ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 34 DNF  

ORIGINAL - Ženy TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herren Barbora Multisport Team ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 59 02:20:56.3 57.
2. Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 52 02:41:04.1 59.

ORIGINAL - Muži TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 5 01:36:15.6 4.
2. Knejzlik Marek Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 7 01:37:38.3 5.
3. Jirák Karel tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 11 01:40:13.8 9.
4. Hrouda Milan Multisport Team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 6 01:42:32.0 11.
5. Nový Lukáš TT Talín ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 43 01:42:56.6 12.
6. Děbnár Jan Kilpi Kome klub ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 12 01:43:50.5 14.
7. Dufek David Etriatlon ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 23 01:45:05.4 16.
8. Hochmut Jaroslav Haven team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 26 01:56:49.8 30.
9. Filip Lukáš Czech Tri K.team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 9 01:59:36.3 34.
10. Lang Jaroslav Fabrikaman ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 47 01:59:43.5 35.
11. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 19 02:00:14.7 36.
12. Peter Tomáš ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 41 02:01:00.2 37.
13. Krejčí Milan Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 39 02:03:48.8 41.
14. Bartoš Ladislav Lamači skal ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 32 02:05:01.1 42.
15. Marek Jiří SPONA Teplice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 31 02:05:01.5 43.
16. Rež Zdeněk Spona Teplice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 48 02:06:32.8 44.
17. Chott Jan koloshop ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 29 02:06:34.8 45.
18. Otto Tobias Tobi's Projekt ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 28 02:06:55.1 47.
19. Falko Krüger O-SEE Sports e.V. ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 37 02:09:27.2 49.
20. Dyntar Radek Ema ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 44 02:14:01.9 53.
21. Vít Jiří Fabrikaman ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 49 02:16:37.6 55.
22. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 17 02:18:02.7 56.
  Čamek Kuba Tritlon Kladno ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 50 DNF  

ORIGINAL - Ženy TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fanturová Lenka VSK-FTVS ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 58 01:47:14.5 20.
2. Loubková Ivana Eleven Heat Cyklolive Team ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 61 01:53:01.6 25.
3. Praská Vendulka KILPI KOME klub ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 57 02:08:49.1 48.

ORIGINAL - Muži TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BULAVA František Lokomotiva Beroun ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 16 01:44:12.0 15.
2. fiala aleš SK Slavia Praha ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 14 01:56:42.8 29.
3. Bím Marek Triatlon Liberec ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 18 01:58:39.1 33.
4. Holinka Jan ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 36 02:02:01.4 40.
5. Žák Jiři Jablonec nad Nisou ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 69 02:13:34.0 52.
6. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 20 02:38:39.4 58.

ORIGINAL - Muži TCA 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fulka Jiří Redpoint ORIGINAL Muži TCA 60+ let 42 02:01:12.3 38.

ORIGINAL - Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladík Oldřich + Matoušek Jan + Karko Jan Cyklo - spinnelit ORIGINAL Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví 202 01:25:59.8 1.
2. Herbert Schwarz + Karel Valenta + Dominika Tvrdá HERBY SERVIS ORIGINAL Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví 201 01:40:59.7 10.

HOBBY - Muži TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rež Adam Krušnoman HOBBY Muži TCA 16-17 let 118 00:59:56.4 1.
2. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 109 01:02:03.6 3.
3. Knejzlík Tomáš Tri club Česká Lípa HOBBY Muži TCA 16-17 let 101 01:02:10.8 4.
4. Duck Samuel Individuál HOBBY Muži TCA 16-17 let 114 01:11:46.4 9.
5. Vencálek Ondřej Individuál HOBBY Muži TCA 16-17 let 113 01:28:12.0 18.
  Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži TCA 16-17 let 104 DNF  

HOBBY - Ženy TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vencálková Barbora Individuál HOBBY Ženy TCA 16-17 let 112 01:08:41.8 7.
2. Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa HOBBY Ženy TCA 16-17 let 106 01:27:10.3 17.

HOBBY - Muži 18+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šedivý Štěpán KSM Hrádek HOBBY Muži 18+ let 120 01:00:29.2 2.
2. Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor HOBBY Muži 18+ let 108 01:06:35.2 5.
3. Staněk Marek HOBBY Muži 18+ let 115 01:08:34.1 6.
4. Senapka Pavel HOBBY Muži 18+ let 119 01:08:56.1 8.
5. Knejzlík Petr Haven HOBBY Muži 18+ let 122 01:13:25.1 10.
6. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama HOBBY Muži 18+ let 111 01:22:11.1 12.
7. Podruh Petr Nezbavětice HOBBY Muži 18+ let 107 01:25:20.9 13.
8. Dörner Jaroslav Haven HOBBY Muži 18+ let 121 01:25:42.0 14.
9. Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks HOBBY Muži 18+ let 102 01:26:24.3 16.
10. Kuchciak Mateusz SIENIAWKA HOBBY Muži 18+ let 117 01:37:57.4 20.
  Kuchciak Robert SIENIAWKA HOBBY Muži 18+ let 116 DNS  

HOBBY - Ženy 18+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Buganská Petra HOBBY Ženy 18+ let 105 01:18:05.9 11.
2. Kotecká Lenka AK Malesice Running Freaks HOBBY Ženy 18+ let 103 01:26:23.8 15.
3. Vlasáková Romana HOBBY Ženy 18+ let 110 01:30:46.3 19.