Výsledky závodu

Ještěd Skyrace® 2017

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.04.2017



Hlavní závod - Muži junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák David Czech skyrunning team Hlavní závod Muži junior 16-19 let 12 02:12:04.0 13.
2. Nezval Ondřej Buff Hlavní závod Muži junior 16-19 let 265 02:32:29.5 49.
3. Nekoranec Matěj INOV-8 Hlavní závod Muži junior 16-19 let 425 02:33:13.3 52.
4. Mrklovský Ondřej REV58 Nový Jičín Hlavní závod Muži junior 16-19 let 375 02:38:04.8 64.
5. Špaček Luděk SRTG Kolín Hlavní závod Muži junior 16-19 let 108 02:42:57.0 75.
6. Vavřina Matěj SK Rover Praha Hlavní závod Muži junior 16-19 let 199 02:48:07.0 94.
7. Melka Filip Hlavní závod Muži junior 16-19 let 255 02:57:41.3 139.
8. Jaroš Štěpán Hlavní závod Muži junior 16-19 let 40 03:06:36.3 174.
9. Sýkora Petr Hlavní závod Muži junior 16-19 let 382 03:07:15.5 177.
10. Krejbich Daniel SK ROVER Hlavní závod Muži junior 16-19 let 72 03:10:13.0 195.
11. David Michal Never Alone Hlavní závod Muži junior 16-19 let 453 03:49:03.6 335.

Hlavní závod - Muži U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lichý Tomáš Salomon/SvetBehu.cz Hlavní závod Muži U23 20-23 let 2 02:05:56.7 3.
2. Leśniak Kamil Inov-8 Poland Hlavní závod Muži U23 20-23 let 483 02:06:50.5 5.
3. Křivohlávek Tomáš Nový Malín Hlavní závod Muži U23 20-23 let 221 02:13:19.0 16.
4. Fárník Tomáš Hlavní závod Muži U23 20-23 let 229 02:19:22.5 22.
5. Hunčovský Tomáš Hlavní závod Muži U23 20-23 let 311 02:22:39.5 24.
6. Cmunt Petr Haven Extreme bike Hlavní závod Muži U23 20-23 let 392 02:23:53.8 27.
7. Urbaczka Matěj Montura Czech Team Hlavní závod Muži U23 20-23 let 173 02:25:22.5 31.
8. Stejskal Jakub HO Dynafit Skialp Dolní Morava Hlavní závod Muži U23 20-23 let 306 02:25:50.8 32.
9. Argaláš Michal OB TJ TŽ Třinec Hlavní závod Muži U23 20-23 let 313 02:26:32.5 36.
10. Štverák Tomáš Montura Czech Team Hlavní závod Muži U23 20-23 let 449 02:26:49.8 37.
11. Veselý Jakub SK Praga Hlavní závod Muži U23 20-23 let 75 02:35:45.3 56.
12. Gawlas Vojtěch SvetBehu.cz Hlavní závod Muži U23 20-23 let 448 02:41:34.8 72.
13. Kukla Ondřej Hlavní závod Muži U23 20-23 let 388 02:47:09.3 91.
14. Vostal Matěj Extra Brno Hlavní závod Muži U23 20-23 let 370 02:48:38.8 101.
15. Kalousek Jiří Červená Voda Hlavní závod Muži U23 20-23 let 308 03:01:14.8 151.
16. Hradil Pavel X-Trail Orlová Hlavní závod Muži U23 20-23 let 107 03:10:27.5 200.
17. Kolros Jan Business Klackové Hlavní závod Muži U23 20-23 let 24 03:21:19.3 243.
18. Švejda Ondřej TJ Sokol Unhošť Hlavní závod Muži U23 20-23 let 130 03:26:38.3 269.
19. Kropáček Tomáš Hlavní závod Muži U23 20-23 let 139 03:29:13.3 282.
20. Váša Martin Hlavní závod Muži U23 20-23 let 438 03:32:17.0 293.
21. Bezpalec Marek Business Klackové Hlavní závod Muži U23 20-23 let 383 03:45:40.3 328.
22. Kabatek Jan Hlavní závod Muži U23 20-23 let 61 03:58:20.8 360.
23. Svoboda Antonín Never Alone Hlavní závod Muži U23 20-23 let 513 04:00:02.6 369.
24. Klíč Mikuláš :D Hlavní závod Muži U23 20-23 let 439 04:09:28.8 386.

Hlavní závod - Muži 24-30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fejfar Ondřej Inov-8 Team / Czech Skyrunning Team Hlavní závod Muži 24-30 let 8 01:59:38.0 1.
2. Zemaník Jan Salomon/podlysaci.cz Hlavní závod Muži 24-30 let 4 02:04:03.5 2.
3. Buryška Tomáš RunSport Team Hlavní závod Muži 24-30 let 11 02:08:52.2 6.
4. Otevřel Vít Salomon/Suunto Hlavní závod Muži 24-30 let 9 02:10:21.5 8.
5. Němec Jan OK Chrastava Hlavní závod Muži 24-30 let 136 02:11:28.5 12.
6. Uherek Jakub Hlavní závod Muži 24-30 let 364 02:12:44.0 14.
7. Maceček Tomáš LightBike Running Team Hlavní závod Muži 24-30 let 5 02:13:02.5 15.
8. Hübl Radek RunSport Team Hlavní závod Muži 24-30 let 305 02:16:00.8 18.
9. Kokošek Oldřich LightBike running team Hlavní závod Muži 24-30 let 20 02:17:36.0 19.
10. Konderla Patrik Hlavní závod Muži 24-30 let 191 02:18:37.5 20.
11. Török Juraj CEPro team Hlavní závod Muži 24-30 let 271 02:20:30.2 23.
12. Červinka Jan OK 24 Praha Hlavní závod Muži 24-30 let 137 02:24:29.5 29.
13. Mazura Ondřej CzechExtremeRunners Hlavní závod Muži 24-30 let 151 02:25:56.5 34.
14. Kuna Alois Hlavní závod Muži 24-30 let 96 02:26:25.8 35.
15. Balcar Michal Runsport Team Hlavní závod Muži 24-30 let 507 02:30:44.0 42.
16. Koudelka Filip Fyziokinesis Hlavní závod Muži 24-30 let 378 02:32:08.3 45.
17. Paďour Radek Hlavní závod Muži 24-30 let 333 02:32:09.8 46.
18. Tauchman Jan Hlavní závod Muži 24-30 let 387 02:32:26.3 48.
19. Muras Petr Ostrava Hlavní závod Muži 24-30 let 316 02:33:01.8 50.
20. Bednarek Adrian kuchniaisport.pl Hlavní závod Muži 24-30 let 474 02:33:07.3 51.
21. Šemotl Robin Hlavní závod Muži 24-30 let 211 02:34:16.3 53.
22. Kotala Tomáš Hlavní závod Muži 24-30 let 81 02:34:35.8 54.
23. Töpfer Martin PRASE Hlavní závod Muži 24-30 let 185 02:36:23.8 58.
24. Ablorh Titus EXTRA Brno Hlavní závod Muži 24-30 let 181 02:38:38.8 66.
25. Jaworek Robert Hlavní závod Muži 24-30 let 146 02:40:14.3 69.
26. Schulze Robert Team Nachti 3-Raum Hlavní závod Muži 24-30 let 481 02:41:28.8 71.
27. Kočí Pavel Retro Garáž Hlavní závod Muži 24-30 let 159 02:45:14.3 81.
28. Pidanič Michal Hlavní závod Muži 24-30 let 175 02:46:06.5 85.
29. Havlíček David Osmáci.cz Hlavní závod Muži 24-30 let 83 02:48:38.0 100.
30. Juzl Frantisek #swissenergy Hlavní závod Muži 24-30 let 27 02:48:39.0 102.
31. Rejchrt Karel TopRunClub Hlavní závod Muži 24-30 let 401 02:49:49.8 106.
32. Marek Karel EXTRA Brno Hlavní závod Muži 24-30 let 189 02:49:57.8 107.
33. drbohlav martin Extra Brno Hlavní závod Muži 24-30 let 445 02:50:09.5 108.
34. Nemlein Václav Hlavní závod Muži 24-30 let 239 02:50:43.3 110.
35. Brychta Tomáš Hlavní závod Muži 24-30 let 188 02:52:56.0 117.
36. Babák Josef Tantrum Monstra Hlavní závod Muži 24-30 let 482 02:53:04.8 121.
37. Kozánek Petr EXTRA Brno Hlavní závod Muži 24-30 let 36 02:54:11.3 125.
38. Macháček Michael Hlavní závod Muži 24-30 let 202 02:54:16.0 127.
39. Hanzl Jiří Hlavní závod Muži 24-30 let 50 02:56:23.0 136.
40. Szczecpaniak Kamil Hlavní závod Muži 24-30 let 518 02:59:13.0 146.
41. Mišove Pavel Never Alone Hlavní závod Muži 24-30 let 290 03:01:22.5 152.
42. Romaňák Tomáš Hlavní závod Muži 24-30 let 144 03:02:14.0 156.
43. Ryzí Martin X-TRAIL ORLOVÁ Hlavní závod Muži 24-30 let 298 03:03:24.8 160.
44. Mikulenka Jakub Hlavní závod Muži 24-30 let 153 03:04:24.8 163.
45. Adamík Jakub Hlavní závod Muži 24-30 let 381 03:04:31.8 164.
46. dostál šimon Hlavní závod Muži 24-30 let 102 03:05:23.8 166.
47. Pytlík Ondřej Hlavní závod Muži 24-30 let 109 03:05:33.8 168.
48. Hosnedl Marek Hlavní závod Muži 24-30 let 168 03:06:04.5 172.
49. Stolfa Kryspin Hlavní závod Muži 24-30 let 80 03:07:08.3 175.
50. Knebl Ladislav Hlavní závod Muži 24-30 let 551 03:07:29.0 179.
51. Hanyk Lukáš SRTG Rychnov nad Kněžnou Hlavní závod Muži 24-30 let 103 03:08:37.8 186.
52. Pawlica Paweł Polish Radio Hlavní závod Muži 24-30 let 419 03:09:20.8 189.
53. Čechmánek David Hlavní závod Muži 24-30 let 403 03:11:33.5 204.
54. Přikryl Roman Hlavní závod Muži 24-30 let 288 03:12:01.3 208.
55. Dvořák Matěj Hlavní závod Muži 24-30 let 213 03:12:32.3 213.
56. Kulík David SK Zahořany Hlavní závod Muži 24-30 let 200 03:14:19.5 215.
57. Kuchař Lukáš Extra brno Hlavní závod Muži 24-30 let 330 03:14:30.5 216.
58. Fait Tomáš Gradus s.r.o. Hlavní závod Muži 24-30 let 67 03:14:49.5 217.
59. Muller Jan Tanvald Hlavní závod Muži 24-30 let 242 03:15:42.3 220.
60. Gutwirth Adam Hlavní závod Muži 24-30 let 471 03:16:06.0 222.
61. Klimek Jan Hlavní závod Muži 24-30 let 538 03:16:30.3 223.
62. Sobotka Ladislav Hlavní závod Muži 24-30 let 227 03:22:08.8 249.
63. Jordak Lukáš Hlavní závod Muži 24-30 let 169 03:23:20.5 253.
64. Dočekal Jakub Diversity Beasts Hlavní závod Muži 24-30 let 328 03:24:33.3 259.
65. Trumm Lukáš Hlavní závod Muži 24-30 let 348 03:24:46.5 262.
66. Bílý Patrik Tři prasátka Hlavní závod Muži 24-30 let 435 03:28:17.0 276.
67. Rakovič Matěj Hlavní závod Muži 24-30 let 66 03:28:34.8 279.
68. Halbich Česlav Hlavní závod Muži 24-30 let 253 03:28:47.0 280.
69. Brada Jiri Hlavní závod Muži 24-30 let 400 03:29:05.5 281.
70. Skřivánek Sebastián BsvČT Hlavní závod Muži 24-30 let 336 03:31:56.8 291.
71. Košnar Filip Trailrun.cz Hlavní závod Muži 24-30 let 156 03:32:19.5 294.
72. Pátek Ondřej Český běžecký klub Hlavní závod Muži 24-30 let 371 03:38:50.1 311.
73. Vlček Tomáš Hlavní závod Muži 24-30 let 528 03:42:45.1 322.
74. Šorm Ivo Decathlon Liberec Hlavní závod Muži 24-30 let 457 03:48:35.1 332.
75. Hradecký Tomáš Hlavní závod Muži 24-30 let 47 03:51:33.3 342.
76. Plocek Lukáš Zoot Tri Europe Hlavní závod Muži 24-30 let 195 03:52:11.3 346.
77. Vavruška Ondřej Společenstvo Hlavní závod Muži 24-30 let 246 03:58:42.8 362.
78. Ficek Milan TEAM HYBAJ Hlavní závod Muži 24-30 let 340 04:04:19.6 379.
79. Baudyš Lukáš Never Alone Hlavní závod Muži 24-30 let 291 04:04:39.1 380.
80. Malý Martin Hlavní závod Muži 24-30 let 53 04:12:09.9 389.
81. Vaňha Lukáš Hlavní závod Muži 24-30 let 232 04:14:12.3 393.
82. Svoboda Petr Treat Adventure team Hlavní závod Muži 24-30 let 495 04:14:18.1 396.
83. Brožek David Hlavní závod Muži 24-30 let 599 04:29:36.1 408.
  Knébl Ondřej Malý Rohozec Hlavní závod Muži 24-30 let 210 DNF  
  Bystřický Tomáš Dynafit Hlavní závod Muži 24-30 let 7 DNF  
  Sklenář Ondřej Geokonsult Hlavní závod Muži 24-30 let 304 DNF  
  Zobač Ondra EXTRA Brno Hlavní závod Muži 24-30 let 132 DNF  
  Pechač Jan Hlavní závod Muži 24-30 let 350 DNF  

Hlavní závod - Muži 31-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krawczyk Paweł Dare 2b Team Hlavní závod Muži 31-40 let 415 02:06:40.0 4.
2. Peter Tomáš Beskydští Nomádi Hlavní závod Muži 31-40 let 365 02:10:13.0 7.
3. Mrázek Jan Beermental team Hlavní závod Muži 31-40 let 293 02:10:34.3 9.
4. Rubić Daniel New Balance Team Hlavní závod Muži 31-40 let 6 02:10:36.0 10.
5. Janata Milan SALMING/RUN4FUN Hlavní závod Muži 31-40 let 19 02:11:16.0 11.
6. Holly Piotr sportfuel.pl Hlavní závod Muži 31-40 let 214 02:19:08.8 21.
7. Třešňák Radim Hlavní závod Muži 31-40 let 131 02:23:26.3 26.
8. Czerniak Paweł Karkonosz Ranning Team Hlavní závod Muži 31-40 let 243 02:24:22.8 28.
9. Štryncl Pavel Salomon-Suunto Hlavní závod Muži 31-40 let 84 02:24:53.3 30.
10. Kvasnička Daniel Superior Cyklofit Cycling Team Hlavní závod Muži 31-40 let 105 02:25:53.5 33.
11. Tvrdik Tomas www.sportvisio.cz Hlavní závod Muži 31-40 let 468 02:27:23.5 38.
12. Helleší Jiří Atletika Zábřeh Hlavní závod Muži 31-40 let 28 02:27:55.0 39.
13. Wenzel Adrian Hlavní závod Muži 31-40 let 546 02:30:38.8 41.
14. Foltín Andrej AK Veterán Bratislava Hlavní závod Muži 31-40 let 287 02:30:50.3 43.
15. Svoboda Jan Doublepenetration Hlavní závod Muži 31-40 let 13 02:31:10.8 44.
16. Urbánek Petr Brubeck team Hlavní závod Muži 31-40 let 334 02:32:19.0 47.
17. Klimša Tomáš BESKYD-NATURAL Hlavní závod Muži 31-40 let 373 02:35:26.8 55.
18. HULKA Lukas JEŠTĚD SkyRace Hlavní závod Muži 31-40 let 69 02:36:06.5 57.
19. Hlavatík Jan Racing Olešná F-M Hlavní závod Muži 31-40 let 274 02:36:41.8 59.
20. Chadim Michal Hlavní závod Muži 31-40 let 355 02:36:50.8 60.
21. Václavík Rostislav Madeja sport Ostrava Hlavní závod Muži 31-40 let 64 02:37:17.8 61.
22. Pašek Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 59 02:37:38.8 62.
23. Kosek Petr NALEHKO.com Hlavní závod Muži 31-40 let 327 02:37:54.5 63.
24. Rexa Martin Kerda Sport Hlavní závod Muži 31-40 let 374 02:38:42.3 67.
25. Calaj Juraj JZD Mníšek Hlavní závod Muži 31-40 let 78 02:42:01.5 73.
26. Holec Jiří GoMango Hradec Králové Hlavní závod Muži 31-40 let 112 02:43:03.8 76.
27. Varga Juraj Extra Brno Hlavní závod Muži 31-40 let 94 02:43:09.5 77.
28. Kopřiva Martin Trailpoint/Kopr Hlavní závod Muži 31-40 let 110 02:45:06.0 80.
29. Cipro Šimon Non-stop Behejsepsem.cz Hlavní závod Muži 31-40 let 376 02:45:48.3 83.
30. Stezka Martin Tata dvojčat Hlavní závod Muži 31-40 let 116 02:46:21.3 86.
31. Kochel Paweł Kowary biegaja Hlavní závod Muži 31-40 let 267 02:46:23.8 87.
32. Stres Marián ŠANTÁNEK Hlavní závod Muži 31-40 let 321 02:46:47.3 89.
33. Gebhart Michal North Czech Runners Hlavní závod Muži 31-40 let 249 02:46:52.8 90.
34. Trávníček Tomáš Hlavní závod Muži 31-40 let 244 02:47:23.0 92.
35. Pozler Jiří Never Alone Hlavní závod Muži 31-40 let 48 02:47:48.0 93.
36. Dolejš Tomáš Sokol Mochtín Hlavní závod Muži 31-40 let 268 02:48:13.8 95.
37. Maťátko Jan RunSport Hlavní závod Muži 31-40 let 138 02:48:26.8 97.
38. Marx Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 315 02:48:31.0 98.
39. Vondrášek Martin RunCzech vodiči Hlavní závod Muži 31-40 let 300 02:48:56.6 104.
40. Píša Petr Maratón klub Kladno Hlavní závod Muži 31-40 let 46 02:49:21.3 105.
41. Kadavý Tomáš Pardubice Hlavní závod Muži 31-40 let 179 02:50:32.8 109.
42. Viej Radomir Hlavní závod Muži 31-40 let 408 02:52:56.5 118.
43. Smělý Daniel Hlavní závod Muži 31-40 let 369 02:52:57.5 119.
44. Malý Jiří Hlavní závod Muži 31-40 let 506 02:53:02.3 120.
45. Zapletal Radim MK Prostejov Hlavní závod Muži 31-40 let 504 02:54:15.3 126.
46. Böhm Marian Pocemkamdeš Hlavní závod Muži 31-40 let 98 02:56:20.5 135.
47. Krčál Michal If you must run - RUN! Hlavní závod Muži 31-40 let 149 02:57:56.0 140.
48. Baxa Jaromír ŠNECI na MAX Hlavní závod Muži 31-40 let 154 02:58:53.3 142.
49. Matras Tomáš SK Chrast Hlavní závod Muži 31-40 let 509 02:59:22.0 147.
50. Tesar Antonin Atelier27307 Hlavní závod Muži 31-40 let 467 03:01:24.8 153.
51. Hach Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 486 03:01:37.5 154.
52. Chmelař Vítězslav Hlavní závod Muži 31-40 let 39 03:01:38.3 155.
53. Chladon Michal Hlavní závod Muži 31-40 let 490 03:02:57.8 158.
54. Bönisch Radek Sokol Říčany Hlavní závod Muži 31-40 let 422 03:03:19.3 159.
55. Plesl Jan SK Šefrovna Hlavní závod Muži 31-40 let 92 03:05:20.5 165.
56. Kolesár Dušan turtle.runner@seznam.cz Hlavní závod Muži 31-40 let 411 03:05:40.5 169.
57. Žák Jakub Hanspaulka / Horalka a Tatranka Hlavní závod Muži 31-40 let 241 03:05:59.8 171.
58. Bicelli Raphael Hlavní závod Muži 31-40 let 233 03:06:13.8 173.
59. Honegr Tomáš Hlavní závod Muži 31-40 let 76 03:07:37.3 180.
60. Humr Jan SK ROVER PRAHA Hlavní závod Muži 31-40 let 183 03:08:09.3 182.
61. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Hlavní závod Muži 31-40 let 42 03:08:13.5 183.
62. Škrabák Radim Never Alone Hlavní závod Muži 31-40 let 184 03:08:21.8 184.
63. VONŠÍK Lukáš CZSA Hlavní závod Muži 31-40 let 292 03:08:28.0 185.
64. Pohlodek Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 516 03:08:49.5 187.
65. Kostrunek Filip Hlavní závod Muži 31-40 let 446 03:08:56.8 188.
66. Jirak Ales Hlavní závod Muži 31-40 let 45 03:09:22.3 190.
67. Havlík Štěpán Modrá Laguna Hlavní závod Muži 31-40 let 500 03:09:30.8 191.
68. Němec Roman SRTG BRNO Hlavní závod Muži 31-40 let 125 03:09:47.3 193.
69. Honzajk Jiří Hlavní závod Muži 31-40 let 101 03:10:19.8 196.
70. Crha Zdeněk MK Kladno Hlavní závod Muži 31-40 let 417 03:10:23.3 198.
71. Tyleček Václav Neběžecký kroužek Hlavní závod Muži 31-40 let 33 03:10:25.0 199.
72. Pešek Petr Fun Bike Ústí nad Labem Hlavní závod Muži 31-40 let 295 03:10:41.0 201.
73. Třasák Jan Újezd nad Lesy Hlavní závod Muži 31-40 let 32 03:10:56.3 202.
74. Kubeček Jáchym HK Pardubice Hlavní závod Muži 31-40 let 456 03:11:47.0 205.
75. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama Hlavní závod Muži 31-40 let 158 03:12:10.5 209.
76. Bernasek Ales Hlavní závod Muži 31-40 let 37 03:12:29.8 211.
77. Šlajer Petr HO Humanita Praha Hlavní závod Muži 31-40 let 129 03:13:00.5 214.
78. Schejbal Jan RunSport Team Hlavní závod Muži 31-40 let 212 03:14:55.8 218.
79. Minayev Pavlo Hlavní závod Muži 31-40 let 337 03:15:46.8 221.
80. Valihrach Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 126 03:16:40.3 224.
81. Nosek Jaroslav BK Semily Hlavní závod Muži 31-40 let 14 03:17:08.3 226.
82. Malík Marek HARD ROCK RUNNERS Hlavní závod Muži 31-40 let 148 03:18:11.8 228.
83. Polák Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 266 03:18:29.0 232.
84. Růžička Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 529 03:19:50.5 234.
85. Lachman Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 128 03:20:11.0 235.
86. Ledvinka Štěpán Hlavní závod Muži 31-40 let 489 03:20:53.8 238.
87. Paslavský Bohumil Rozběháme Česko Hlavní závod Muži 31-40 let 225 03:21:00.0 239.
88. Vaniš Ondřej Tempo vola Hlavní závod Muži 31-40 let 217 03:21:04.8 241.
89. Barcal Richard dos amigos Hlavní závod Muži 31-40 let 452 03:21:40.5 245.
90. Dvořáček Jan Trailrun.cz/Runsport Team Hlavní závod Muži 31-40 let 157 03:21:42.8 246.
91. Reznicek Tomas Hlavní závod Muži 31-40 let 462 03:22:53.0 250.
92. Mulić Zlatan Dos Amigos Hlavní závod Muži 31-40 let 451 03:23:39.5 255.
93. Štěpánek Kamil Hlavní závod Muži 31-40 let 409 03:24:24.0 256.
94. Zavrtálek Petr Hlavní závod Muži 31-40 let 235 03:24:39.3 261.
95. Schwarz Herbert Hlavní závod Muži 31-40 let 532 03:24:56.3 264.
96. Řezníček Petr Road Racing Liberec Hlavní závod Muži 31-40 let 166 03:26:20.5 268.
97. Kasa Martin Pilulka.cz running team Hlavní závod Muži 31-40 let 493 03:27:12.3 271.
98. Ptáček Josef IMIN Hlavní závod Muži 31-40 let 86 03:27:38.1 273.
99. Vintr Radek Na kole do nebe Hlavní závod Muži 31-40 let 284 03:28:25.8 277.
100. Gurin David Murghab Runners Hlavní závod Muži 31-40 let 428 03:28:29.5 278.
101. Anděl Jakub Hlavní závod Muži 31-40 let 209 03:29:36.5 285.
102. Hap Zdenek RUNGO.CZ Hlavní závod Muži 31-40 let 204 03:31:10.8 288.
103. Žák Libor CRM Hlavní závod Muži 31-40 let 194 03:31:22.8 289.
104. Górecki Jan Hlavní závod Muži 31-40 let 354 03:31:50.3 290.
105. Wiesner Richard LiveCross Hlavní závod Muži 31-40 let 459 03:32:42.5 296.
106. Kwasnik Blazej Dla Oluni :* Hlavní závod Muži 31-40 let 252 03:33:43.3 298.
107. Sęk Maciej Pro-Run Wrocław Hlavní závod Muži 31-40 let 264 03:34:08.1 300.
108. Bahník Ondřej IMIN Hlavní závod Muži 31-40 let 357 03:34:24.3 301.
109. Nedoma Ondřej ACR Hlavní závod Muži 31-40 let 362 03:36:08.3 304.
110. Vacula Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 135 03:36:20.8 305.
111. Urbanec Tomáš JZD Mníšek Hlavní závod Muži 31-40 let 77 03:36:41.8 306.
112. Holeček Václav Kyšice Hlavní závod Muži 31-40 let 466 03:38:29.8 310.
113. Soukup Roman Hlavní závod Muži 31-40 let 380 03:41:13.6 314.
114. Ptáček Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 527 03:41:22.1 316.
115. Veselý Michal SK Letná Hlavní závod Muži 31-40 let 366 03:42:38.8 320.
116. Sháněl Vítek RUNGO.CZ Hlavní závod Muži 31-40 let 155 03:42:54.3 324.
117. Krejčí Erik Hlavní závod Muži 31-40 let 317 03:43:45.3 325.
118. Vystrčil Radek Hlavní závod Muži 31-40 let 318 03:47:51.8 331.
119. Harák Pavel Pocem Kamdeš Hlavní závod Muži 31-40 let 347 03:51:22.3 339.
120. krupicka lukas Hlavní závod Muži 31-40 let 278 03:51:27.3 340.
121. Novotný David Treat Adventure team Hlavní závod Muži 31-40 let 496 03:51:57.6 343.
122. Zajíc Petr Hlupýždi Hlavní závod Muži 31-40 let 34 03:51:58.3 344.
123. Malina Aleš Hlupýždi Hlavní závod Muži 31-40 let 30 03:51:58.8 345.
124. Kodydek Tomáš Triclub Dobruška Hlavní závod Muži 31-40 let 485 03:55:48.6 353.
125. Krajči David Krajanda Ivančice Hlavní závod Muži 31-40 let 54 03:55:49.8 354.
126. Rylka Antonín Hlavní závod Muži 31-40 let 127 03:56:19.3 356.
127. Anděl Lukáš Hlavní závod Muži 31-40 let 208 03:56:39.8 357.
128. Cvrkal Martin Victus.cz Hlavní závod Muži 31-40 let 324 03:56:40.9 358.
129. Mikolášek Sam T. J. Sokol Liberec 1 Hlavní závod Muži 31-40 let 377 03:58:02.8 359.
130. Hovorka Jirka Pohoř Hlavní závod Muži 31-40 let 259 03:59:17.6 363.
131. Kraus Aleš Hlavní závod Muži 31-40 let 141 04:00:01.6 368.
132. Zahálka Tomáš naBOSo Hlavní závod Muži 31-40 let 314 04:01:59.6 374.
133. Pavlíček Radim iMiN Hlavní závod Muži 31-40 let 279 04:03:12.8 377.
134. Židů Martin Hlavní závod Muži 31-40 let 134 04:04:05.8 378.
135. Šimek Tomáš Hlavní závod Muži 31-40 let 465 04:05:13.1 381.
136. Nesvadba Michal Northern warriors Hlavní závod Muži 31-40 let 224 04:07:55.3 385.
137. Nýdl Miroslav Treat Adventure Team Hlavní závod Muži 31-40 let 494 04:14:16.3 394.
138. Fujak Martin OMG Champagne PLS! Hlavní závod Muži 31-40 let 41 04:19:42.9 402.
139. Třasák Jarda Hlavní závod Muži 31-40 let 270 04:38:45.9 413.
140. Grygar David Valachiarun Hlavní závod Muži 31-40 let 389 05:07:01.9 428.
141. Růžička David Hlavní závod Muži 31-40 let 226 05:14:48.1 429.
142. Balý Ondřej Hlavní závod Muži 31-40 let 91 05:32:59.1 430.
  Vaniš Martin Tempo vola Hlavní závod Muži 31-40 let 222 DNF  
  Musil Richard doběhnu Petru! (jednou...) Hlavní závod Muži 31-40 let 379 DNF  

Hlavní závod - Muži 41-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Palko Aleš Czech Skyrunning Team Hlavní závod Muži 41-50 let 21 02:13:30.5 17.
2. Valenta Karel HERBY SERVIS Hlavní závod Muži 41-50 let 55 02:40:59.8 70.
3. Vašina Jiří BK SAK Karviná Hlavní závod Muži 41-50 let 257 02:43:40.0 78.
4. Fárník Michal Hlavní závod Muži 41-50 let 230 02:45:26.5 82.
5. Kubišta Petr Hlavní závod Muži 41-50 let 218 02:46:36.8 88.
6. Fajgl Luboš Cítováci Hlavní závod Muži 41-50 let 345 02:48:17.0 96.
7. Novotný Luboš AK Křižany Hlavní závod Muži 41-50 let 346 02:51:05.8 112.
8. Horáček Milan Hlavní závod Muži 41-50 let 454 02:51:19.3 113.
9. Nesvadba Jiří DHL ITS Running Club Hlavní závod Muži 41-50 let 254 02:51:56.8 114.
10. Kestler Ivan North Czech Runners Hlavní závod Muži 41-50 let 124 02:52:34.8 116.
11. Hladík Josef Klánovice Hlavní závod Muži 41-50 let 356 02:53:56.0 124.
12. Šimonek Jan Hlavní závod Muži 41-50 let 79 02:55:11.5 131.
13. Nevlida Ladislav ArboGard Hlavní závod Muži 41-50 let 120 02:56:11.5 134.
14. Jeřábek Zbyněk Hlavní závod Muži 41-50 let 282 02:56:31.0 137.
15. Šubert Pavel Neběžecký kroužek Hlavní závod Muži 41-50 let 420 02:57:06.3 138.
16. Řídel Jakub Hlavní závod Muži 41-50 let 220 02:58:50.8 141.
17. Rada Martin Ještěd SkyRace Hlavní závod Muži 41-50 let 414 03:00:46.8 150.
18. Klím Tomáš ČISTÉ BESKYDY Hlavní závod Muži 41-50 let 307 03:03:46.0 161.
19. Bláha Karel iThinkBeer Hlavní závod Muži 41-50 let 73 03:04:13.5 162.
20. Štěpán Jaroslav JeštedSkyrace Hlavní závod Muži 41-50 let 1 03:05:48.5 170.
21. Slaměník Bedřich Hlavní závod Muži 41-50 let 512 03:07:14.8 176.
22. Švácha Filip Kluk v kreci Hlavní závod Muži 41-50 let 410 03:09:56.0 194.
23. Vitásek Aleš Hlavní závod Muži 41-50 let 497 03:10:21.3 197.
24. Dolejš Marek GREEN Ways Liberec Hlavní závod Muži 41-50 let 353 03:11:48.3 206.
25. Janík Tomáš SPONA Teplice Hlavní závod Muži 41-50 let 390 03:12:20.0 210.
26. Lukeš Martin Eleven Run Team Hlavní závod Muži 41-50 let 358 03:16:48.0 225.
27. Prošek Luboš Loko Beroun Hlavní závod Muži 41-50 let 90 03:18:14.6 230.
28. Mairich Vít Regyn Hlavní závod Muži 41-50 let 236 03:19:34.5 233.
29. Ramba Aleš Högner - Gomango Hlavní závod Muži 41-50 let 115 03:20:11.5 236.
30. Špičák Petr Hlavní závod Muži 41-50 let 38 03:20:34.3 237.
31. Lipčej Břetislav Hlavní závod Muži 41-50 let 487 03:22:02.8 248.
32. Horyna Daniel Hlavní závod Muži 41-50 let 251 03:23:03.8 251.
33. Jarůšek Ladislav Jablonec nad Nisou Hlavní závod Muži 41-50 let 384 03:25:04.5 265.
34. Bláha Martin SKK74 Hlavní závod Muži 41-50 let 488 03:25:14.0 266.
35. harciník jiří STS Chvojkovice-Brod Hlavní závod Muži 41-50 let 393 03:25:39.5 267.
36. Gbelec Petr run4ever Hlavní závod Muži 41-50 let 341 03:27:30.0 272.
37. Zapletal Petr Hlavní závod Muži 41-50 let 97 03:29:34.8 284.
38. Dvořák Martin Extra Brno Hlavní závod Muži 41-50 let 178 03:32:25.0 295.
39. Fürst David Hlavní závod Muži 41-50 let 234 03:36:55.1 307.
40. Bláha Martin LK Mělník Hlavní závod Muži 41-50 let 352 03:38:19.8 309.
41. Pastyřík Radek BK Semily Hlavní závod Muži 41-50 let 177 03:39:37.8 312.
42. Spálovský Petr Hlavní závod Muži 41-50 let 201 03:40:57.5 313.
43. Osowski Wojtek Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury Hlavní závod Muži 41-50 let 248 03:42:23.1 318.
44. Šedivý Michal Hlavní závod Muži 41-50 let 391 03:58:27.6 361.
45. Čulík Miroslav Hlavní závod Muži 41-50 let 412 03:59:43.3 366.
46. Sapoušek Miroslav Hlavní závod Muži 41-50 let 312 04:01:25.3 372.
47. PETR Vlastimil Mníšek TEAM Hlavní závod Muži 41-50 let 143 04:02:13.3 375.
48. Dvořák Petr Hlavní závod Muži 41-50 let 363 04:25:54.1 406.
49. batulka martin PunkTrail Hlavní závod Muži 41-50 let 100 04:28:15.6 407.
50. Pokluda Rostislav Hlavní závod Muži 41-50 let 22 04:39:34.6 414.
51. holec mirko Zámecký pivovar Frýdlant Hlavní závod Muži 41-50 let 394 04:44:21.9 415.
52. Veselý Zbyněk Hlavní závod Muži 41-50 let 119 04:54:47.1 420.
  Matisko Peter run4ever Hlavní závod Muži 41-50 let 342 DNF  
  Lederer Jan Outfish Team Hlavní závod Muži 41-50 let 303 DNF  

Hlavní závod - Muži 51-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Piroščák Ján Hlavní závod Muži 51-99 let 331 02:38:06.3 65.
2. Ouhrabka Jiří Liberec Hlavní závod Muži 51-99 let 192 02:42:54.8 74.
3. Skalický Josef ACTIVITY Lanškroun farma Žichlínek Hlavní závod Muži 51-99 let 280 02:52:12.8 115.
4. Veselý Petr ATLET ŠESTAJOVICE Hlavní závod Muži 51-99 let 51 02:53:21.3 122.
5. Novotný Milan OK99 Hradec Králové Hlavní závod Muži 51-99 let 296 02:53:44.0 123.
6. Kotúček Pavel iThinkBeer Hlavní závod Muži 51-99 let 455 02:59:34.8 148.
7. Mezník Vláďa LBE Hlavní závod Muži 51-99 let 458 03:07:18.3 178.
8. Macek Martin SK FINISHER Hlavní závod Muži 51-99 let 205 03:17:08.8 227.
9. Rohr Petr Hlavní závod Muži 51-99 let 461 03:21:47.5 247.
10. Červinka Jaroslav OK 24 Praha Hlavní závod Muži 51-99 let 133 03:32:03.3 292.
11. Hojač Mojmír HO Tanvald Hlavní závod Muži 51-99 let 231 03:33:06.5 297.
12. Esterházy Ladislav Hlavní závod Muži 51-99 let 338 03:42:44.3 321.
13. Chlouba František Loudavý samotář Hlavní závod Muži 51-99 let 372 03:42:49.8 323.
14. Nesit Jiří KČT Hlavní závod Muži 51-99 let 360 03:46:25.6 329.
15. Bláha Antonín Hlavní závod Muži 51-99 let 521 03:54:02.8 350.
16. Cvrkal Pavel Victus.cz Hlavní závod Muži 51-99 let 325 04:11:41.4 388.
17. Peške Pavel NELI kart Hlavní závod Muži 51-99 let 339 04:12:44.1 391.
18. Milata Břetislav Hlavní závod Muži 51-99 let 23 04:38:43.6 412.
19. Mikšík Jiří KČT Hlavní závod Muži 51-99 let 361 04:48:40.1 418.
  Červenka Karel Hlavní závod Muži 51-99 let 385 DNF  

Hlavní závod - Ženy junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rampírová Julie SSK VÍTKOVICE Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 261 02:55:32.0 132.
2. Argalášová Kateřina NVPP team/Trailpoint Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 190 03:00:03.8 149.
3. Baxová Amanda Sk Rover Praha Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 286 03:23:35.8 254.
4. Hejtmánková Barbora Czech Skyrunning Team/Maloja Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 237 03:28:02.5 274.
5. Michálková Pavlína Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 319 04:03:12.3 376.
  Pochylá Terezie Hlavní závod Ženy junior 16-19 let 25 DNF  

Hlavní závod - Ženy U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žáčková Eva Karitraa/norskamoda.cz Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 176 02:51:00.8 111.
2. Cichá Barbora Extra Brno Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 329 03:07:55.8 181.
3. Novotná Markéta OK99 Hradec Králové Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 297 03:12:31.8 212.
4. Žmudová Andrea Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 473 03:18:16.0 231.
5. Kuncová Aneta Never Alone Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 447 03:34:01.3 299.
6. Richterova Jitka Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 82 03:42:36.6 319.
7. Hrabánková Klára SK Praga Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 93 04:14:22.6 397.
8. Soumarová Kristýna Diversity Beasts Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 289 04:55:08.9 421.
9. Janusová Petra Hlavní závod Ženy U23 20-23 let 424 05:53:00.4 432.

Hlavní závod - Ženy 24-30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krchová Zuzana Czech Skyrunning Team Hlavní závod Ženy 24-30 let 16 02:39:02.5 68.
2. Chmelková Kristýna Montura Czech Team Hlavní závod Ženy 24-30 let 140 02:55:06.8 130.
3. Kožnarová Barbora Plant Powered Chamois Hlavní závod Ženy 24-30 let 88 02:55:46.3 133.
4. Skupieňová Kristýna rocktechnik tt Hlavní závod Ženy 24-30 let 320 02:59:01.8 143.
5. Dolejšová Petra Atletika Klatovy Hlavní závod Ženy 24-30 let 269 03:02:33.8 157.
6. Ungerová Lenka Hlavní závod Ženy 24-30 let 418 03:11:03.0 203.
7. Tkáčová Veronika Beskydská likérka Hlavní závod Ženy 24-30 let 349 03:21:29.3 244.
8. Holubová Klára Hlavní závod Ženy 24-30 let 545 03:24:30.3 257.
9. Kubíčková Tereza SK Aktis Hlavní závod Ženy 24-30 let 421 03:24:30.5 258.
10. Eliášová Petra TopRunClub Hlavní závod Ženy 24-30 let 399 03:24:35.8 260.
11. havlíková tereza Hlavní závod Ženy 24-30 let 499 03:26:39.3 270.
12. Kudrnova Anna SK BABICE Hlavní závod Ženy 24-30 let 161 03:28:03.0 275.
13. Ambrožová Irena SK Svěrák Hlavní závod Ženy 24-30 let 431 03:42:06.8 317.
14. Mašková Monika Hlavní závod Ženy 24-30 let 281 03:44:57.8 327.
15. Šimková Lenka Hlavní závod Ženy 24-30 let 480 03:46:26.1 330.
16. Herren Barbora Hlavní závod Ženy 24-30 let 472 03:48:49.6 333.
17. Švecová Karolína tým Společenstvo Hlavní závod Ženy 24-30 let 406 03:49:02.3 334.
18. Švecová Lenka PrivaDent Hlavní závod Ženy 24-30 let 206 03:55:32.3 352.
19. Nývltová Lucie Hlavní závod Ženy 24-30 let 170 03:56:08.1 355.
20. Davidová Nikola Hlavní závod Ženy 24-30 let 118 04:00:01.6 367.
21. Svobodová Mirka Hlavní závod Ženy 24-30 let 111 04:11:14.6 387.
22. Stieberová Natálie Hlavní závod Ženy 24-30 let 505 04:15:50.1 398.
23. Hoskovcová Žaneta ChaBrusiči Hlavní závod Ženy 24-30 let 198 04:17:32.3 400.
24. Jursová Michaela Tři prasátka Hlavní závod Ženy 24-30 let 434 04:25:31.4 405.
25. Knězková Vendula X-TRAIL ORLOVÁ Hlavní závod Ženy 24-30 let 299 04:36:24.9 411.
26. Folwarczná Kristýna Hlavní závod Ženy 24-30 let 174 04:44:52.1 416.
27. Pleváková Dominika Hlavní závod Ženy 24-30 let 302 04:44:53.1 417.
28. Podolková Jana Hlavní závod Ženy 24-30 let 44 04:56:26.1 422.
29. Havlanová Marie Hlavní závod Ženy 24-30 let 31 04:56:26.4 423.
30. Bulantová Hana Hlavní závod Ženy 24-30 let 423 05:52:59.9 431.
  Ševčíková Petra X-Trail Orlová Hlavní závod Ženy 24-30 let 437 DNF  
  Vančurová Lenka Valaští bajkeři Hlavní závod Ženy 24-30 let 332 DNF  
  Šrytrová Ladislava Hlavní závod Ženy 24-30 let 162 DNF  
  Haleňáková Miriam Extra Brno Hlavní závod Ženy 24-30 let 58 DNS  

Hlavní závod - Ženy 31-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schorná Pavla Mizuno team - Maratonstav Úpice Hlavní závod Ženy 31-40 let 508 02:23:06.5 25.
2. Matrasová Kateřina Czech skyrunning - Salming running Hlavní závod Ženy 31-40 let 502 02:28:26.0 40.
3. Štalzerová Lada Dukla Praha Hlavní závod Ženy 31-40 let 17 02:45:57.8 84.
4. Zelená Marie ALPSPORT.CZ Hlavní závod Ženy 31-40 let 228 02:48:31.5 99.
5. Mücková Petra Do pohody MONTANE VIVOBAREFOOT team Hlavní závod Ženy 31-40 let 18 02:48:56.5 103.
6. Vlčková Iveta Inov-8 team Hlavní závod Ženy 31-40 let 262 02:59:05.3 144.
7. Krstevová Andrea LightBike Running Team Hlavní závod Ženy 31-40 let 323 02:59:08.8 145.
8. Konečná Markéta Radhošťsky Trail Hlavní závod Ženy 31-40 let 335 03:09:37.5 192.
9. Dvorakova Martina EXTRA Brno Hlavní závod Ženy 31-40 let 52 03:11:51.8 207.
10. Slušná Zuzana RunSport Team Hlavní závod Ženy 31-40 let 238 03:15:03.5 219.
11. Lebedová Olga Hůrka Hlavní závod Ženy 31-40 let 301 03:21:02.3 240.
12. Döring Katarzyna Kobra run Team Hlavní závod Ženy 31-40 let 99 03:21:07.8 242.
13. Hynerová Michaela Brose CZ Hlavní závod Ženy 31-40 let 402 03:29:34.3 283.
14. Dvořáková Denisa Atlet Šestajovice Hlavní závod Ženy 31-40 let 35 03:29:42.0 286.
15. Böhmová Michaela Šantánek Hlavní závod Ženy 31-40 let 322 03:29:53.0 287.
16. Kurfiřtová Petra Jablonec nad Nisou Hlavní závod Ženy 31-40 let 285 03:35:15.8 302.
17. Salii Nataliia Hlavní závod Ženy 31-40 let 43 03:35:52.1 303.
18. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Hlavní závod Ženy 31-40 let 510 03:38:04.3 308.
19. Czerniak Wioleta Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury Hlavní závod Ženy 31-40 let 247 03:41:21.8 315.
20. Šenková Petra Hlavní závod Ženy 31-40 let 407 03:44:02.3 326.
21. Vopatová Štěpánka SK podještědští pardálové Hlavní závod Ženy 31-40 let 104 03:50:13.1 336.
22. Jiříková Janan Ostrovské běžkyně Hlavní závod Ženy 31-40 let 442 03:50:13.3 337.
23. novakova gabriela Hlavní závod Ženy 31-40 let 277 03:51:27.4 341.
24. Borkovcova Lucie Hlavní závod Ženy 31-40 let 396 03:52:44.1 347.
25. Malá Helena Hlavní závod Ženy 31-40 let 57 03:52:51.3 348.
26. zajícová ilona Pohoř Hlavní závod Ženy 31-40 let 258 03:59:18.6 364.
27. Landová Lenka Hlavní závod Ženy 31-40 let 56 03:59:33.8 365.
28. Pfauserová Šárka Kapři z Třeboně Hlavní závod Ženy 31-40 let 511 04:01:47.3 373.
29. Havlíková Lenka Hlavní závod Ženy 31-40 let 49 04:05:17.1 382.
30. Řezníčková Kamila ZŠ Donín Hlavní závod Ženy 31-40 let 171 04:05:44.1 383.
31. Kabatkova Zdenka Hlavní závod Ženy 31-40 let 71 04:12:17.8 390.
32. Nedeliaková Andrea Dálkoplazky z Liberce Hlavní závod Ženy 31-40 let 416 04:17:05.4 399.
33. Slepickova Petra Hlavní závod Ženy 31-40 let 263 04:24:20.9 403.
34. Draská Markéta Hlavní závod Ženy 31-40 let 444 04:24:21.1 404.
35. Sazamová Petra Hlavní závod Ženy 31-40 let 164 04:33:54.6 409.
36. Nemčeková Martina Hlavní závod Ženy 31-40 let 163 04:33:54.6 410.
37. Fišerová Martina Hlavní závod Ženy 31-40 let 427 04:59:34.1 424.
  Jakubů Klára Hlavní závod Ženy 31-40 let 450 DNF  

Hlavní závod - Ženy 41-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rambová Marcela Högner - Gomango Hlavní závod Ženy 41-50 let 114 02:43:59.0 79.
2. Barthová Petra Liberec Hlavní závod Ženy 41-50 let 501 02:54:19.0 128.
3. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX Hlavní závod Ženy 41-50 let 186 02:54:28.8 129.
4. Jirák Roman Břehy Hlavní závod Ženy 41-50 let 398 03:05:25.8 167.
5. Vildmonová Pavla SK Praga Hlavní závod Ženy 41-50 let 89 03:18:14.3 229.
6. Pončová Eva RunSport Team Hlavní závod Ženy 41-50 let 436 03:23:09.8 252.
7. Divišková Blanka RUN4FUN Hlavní závod Ženy 41-50 let 405 03:24:51.3 263.
8. Čápová Pavlína ZŠ Donín Hlavní závod Ženy 41-50 let 172 03:50:59.8 338.
9. Brabencová Iveta Hlavní závod Ženy 41-50 let 443 03:55:13.1 351.
10. Lukešová Martina Eleven Run Team Hlavní závod Ženy 41-50 let 359 04:01:07.8 371.
11. Blahova Vladimíra Mikulášovice Hlavní závod Ženy 41-50 let 440 04:13:16.3 392.
12. Havlujova Marcela Hlavní závod Ženy 41-50 let 260 04:51:09.9 419.
13. Marková Jana Hlavní závod Ženy 41-50 let 525 05:02:50.6 425.
14. Melková Šárka Hlavní závod Ženy 41-50 let 256 05:02:51.1 426.

Hlavní závod - Ženy 51-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházková Irena TJ Háje Hlavní závod Ženy 51-99 let 26 03:52:53.1 349.
2. Šlechtová Martina Hlavní závod Ženy 51-99 let 523 04:00:49.6 370.
3. Janouchová Jana Hlavní závod Ženy 51-99 let 182 04:07:21.3 384.
4. Macholdová Lenka SK Kořenov Hlavní závod Ženy 51-99 let 430 04:14:16.8 395.
5. Zbořilová Pazdiorová Blanka XTR team K.Vary Hlavní závod Ženy 51-99 let 122 04:17:32.8 401.
6. Raisová Renata iThinkBeer Hlavní závod Ženy 51-99 let 180 05:05:36.1 427.

Dětský závod KRTEČEK - 0-5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slamenik Ondrej Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 557 00:01:21.9 1.
2. Dumek Ondra Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 541 00:01:27.2 2.
3. Vintr Jakub Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 549 00:01:31.6 3.
4. Klausova Magdalena Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 547 00:01:39.7 4.
5. Bahník Josef Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 536 00:01:43.7 5.
6. 560 Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 560 00:02:01.4 6.
7. Erlebach Tomas Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 550 00:02:03.4 7.
8. Ouhrabková Eliška Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 526 00:02:05.7 8.
9. Bahnik Frantisek Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 537 00:02:08.9 9.
10. Šlajer Antonín Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 530 00:02:17.7 10.
11. Seifertová Jana Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 533 00:02:18.9 11.
12. Gotvaldova Anna Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 558 00:02:43.1 12.
13. Grýgervá Amalia Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 475 00:02:51.9 13.
14. Zajícová Elena Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 539 00:02:54.9 14.
15. Jakubickova Karla Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 552 00:02:57.4 15.
16. Prochazka Filip Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 543 00:03:06.2 16.
17. Zajícová Tereza Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 540 00:03:26.7 17.
18. GÓRECKI SOLER Estel Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 498 00:03:32.2 18.
19. Reinberg David Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 544 00:04:41.7 19.
  Stahoň Jakub Dětský závod KRTEČEK 0-5 let 597 DNF  

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 6-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plecháčová Andrea Hobík z Proseče Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 432 00:01:15.9 1.
2. Plecháčová Tereza Hobík z Proseče Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 433 00:01:16.4 2.
3. Chladonova Viki Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 492 00:01:17.9 3.
4. Chabada Jan Atletika Rozdnice Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 470 00:01:21.9 4.
5. Vojtisek Jachym Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 553 00:01:22.9 5.
6. Vesely Vojta Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 598 00:01:23.2 6.
7. Vintrova Nikola Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 548 00:01:23.4 7.
8. Kubistova Karolina Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 542 00:01:23.7 8.
9. Bradna Lukas Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 531 00:01:25.4 9.
10. Lachmanová Markéta Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 87 00:01:27.4 10.
11. Slameninkova Barbora Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 556 00:01:27.5 11.
12. Grýgera Alan Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 476 00:01:29.4 12.
13. Batulková Eliška Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 522 00:01:30.9 13.
14. Melková Josefína Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 478 00:01:31.0 14.
15. harciníková lucie STS Chvojkovice-Brod Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 395 00:01:32.7 15.
16. Vencálek Ondřej Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 534 00:01:33.7 16.
17. Procházková Jolanka Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 535 00:01:34.4 17.
18. Chladon Adam Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 491 00:01:35.2 18.
19. Jakubicka Antonin Dětský závod BÁRTA SIMPSONA 6-10 let 559 00:02:05.2 19.

Závod HUNGER GAMES - 11-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeřábek Ondřej Závod HUNGER GAMES 11-15 let 519 00:02:10.8 1.
2. Jeřábková Barbora Závod HUNGER GAMES 11-15 let 520 00:02:26.9 2.
3. Rezek Ondrej Závod HUNGER GAMES 11-15 let 571 00:02:37.2 3.
4. Vojtisek Jachym Závod HUNGER GAMES 11-15 let 554 00:02:44.9 4.
5. Kmínková Amálie Závod HUNGER GAMES 11-15 let 514 00:02:47.2 5.
6. Rezkova Adela Závod HUNGER GAMES 11-15 let 555 00:02:52.2 6.
7. Kopalová Dominika Závod HUNGER GAMES 11-15 let 515 00:02:54.7 7.