Výsledky závodu

Neratovická 201 - 1.kolo

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.02.2017



Open - Muži 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lebeda Maxim AVSP Open Muži 16-50 let 75 00:00:34.8 1.
2. Bureš Ondra Sparta Praha Open Muži 16-50 let 118 00:00:36.2 2.
3. Mlýnek Lukáš Ostravšti cypi Open Muži 16-50 let 25 00:00:36.7 3.
4. Sebera Michal A. C. Sparta Praha Open Muži 16-50 let 115 00:00:36.9 4.
5. Čejka Ondřej Rozlítané Čejky Open Muži 16-50 let 93 00:00:37.0 5.
6. Truong Tomáš Mexická vlna Open Muži 16-50 let 66 00:00:38.4 6.
7. Punk Harry Harry Punk Open Muži 16-50 let 86 00:00:39.3 7.
8. Hunčovský Ondřej AC Sparta Praha Open Muži 16-50 let 11 00:00:40.0 8.
9. Janda Jakub SDH Libiš Open Muži 16-50 let 12 00:00:41.0 9.
10. Lemarie Petr Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 77 00:00:41.1 10.
11. Wiesner Richard Open Muži 16-50 let 123 00:00:41.1 11.
12. Krumpholc Aleš Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 78 00:00:41.5 12.
13. Fidrant Lukáš Rodina Open Muži 16-50 let 71 00:00:41.7 13.
14. Prokeš Martin Hovnatarians Open Muži 16-50 let 24 00:00:41.8 14.
15. Korbel Aleš Open Muži 16-50 let 113 00:00:41.8 15.
16. Kratochvíl Tomáš Jelita Open Muži 16-50 let 94 00:00:42.4 16.
17. Livora Václav SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 23 00:00:43.0 17.
18. Šprincl st. David Akademie Neratovice Open Muži 16-50 let 63 00:00:45.5 18.
19. Líman Lukáš SDH VEHLOVICE Open Muži 16-50 let 84 00:00:46.1 19.
20. Dvořák Aleš Mexická vlna Open Muži 16-50 let 5 00:00:46.9 21.
21. Boural Václav Open Muži 16-50 let 122 00:00:47.7 22.
22. Bulíř Radoslav SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 15 00:00:49.2 23.
23. Ulčar Miroslav Open Muži 16-50 let 68 00:00:49.3 24.
24. Klein Petr SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 19 00:00:49.8 25.
25. Čechlovský Robert Open Muži 16-50 let 128 00:00:50.2 26.
26. Navrátil Jiří SRTG Český Brod Open Muži 16-50 let 17 00:00:50.8 27.
27. Kratochvíl Ivo Jelita Open Muži 16-50 let 95 00:00:52.3 30.
28. Weil Robert Mexicka vlna Open Muži 16-50 let 79 00:00:56.3 35.
29. Zeman Jaroslav Open Muži 16-50 let 50 00:00:57.5 38.
30. Šafránek Ondřej Přístav Neratovice Open Muži 16-50 let 98 00:00:58.5 39.
31. Židoň Ladislav Mexická vlna / Mlékojedy Open Muži 16-50 let 26 00:01:00.5 43.
32. Beneš Vladimír JOSKATEL Team Open Muži 16-50 let 13 00:01:00.8 44.
33. Vízner Luděk SR team Vrátno Open Muži 16-50 let 37 00:01:02.9 49.
34. Burdych Petr Mexicka vlna Open Muži 16-50 let 60 00:01:03.5 51.
35. VÁGNER PAVEL Open Muži 16-50 let 108 00:01:06.0 53.
36. Mitka Jan Mexická vlna Open Muži 16-50 let 110 00:01:13.2 60.
37. Ondřich Martin Jiřice Open Muži 16-50 let 57 00:01:14.3 64.
38. Valent Petr www.mssch.cz Open Muži 16-50 let 52 00:01:24.0 78.
  Mitura Karel Jakl Karviná Open Muži 16-50 let 117 DNS  

Open - Ženy 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmegrová Michaela Báječné ženy v běhu Open Ženy 16-50 let 99 00:00:53.5 31.
2. Lhotová Gabriela Open Ženy 16-50 let 121 00:00:55.2 33.
3. Židoňová Petra Mexická vlna / Mlékojedy Open Ženy 16-50 let 27 00:00:57.0 36.
4. Voždová Alena Open Ženy 16-50 let 42 00:00:57.4 37.
5. Zemanová Veronika Open Ženy 16-50 let 43 00:01:01.1 45.
6. Pěknicová Jana Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 20 00:01:01.5 46.
7. Konečná Jana Open Ženy 16-50 let 112 00:01:04.5 52.
8. Landová Mirka Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 7 00:01:06.8 55.
9. Šolcová Jana Mexická vlna Open Ženy 16-50 let 21 00:01:07.4 57.
10. Eliášová Lucie Open Ženy 16-50 let 55 00:01:09.0 59.
11. Tesaříková Jindřiška Open Ženy 16-50 let 29 00:01:14.5 65.
12. Kučerová Pavla Open Ženy 16-50 let 45 00:01:14.6 66.
13. Bártová Gabriela Open Ženy 16-50 let 88 00:01:15.3 67.
14. Horská Vlasta SR team Vrátno Open Ženy 16-50 let 38 00:01:16.5 68.
15. Horská Adéla SR team Vrátno Open Ženy 16-50 let 40 00:01:19.7 75.
16. Musilová Veronika Open Ženy 16-50 let 124 00:01:22.0 77.
17. Mochová Lucie Ostravšti cypi Open Ženy 16-50 let 54 00:01:27.3 81.
18. Valentová Zita www.mssch.cz Open Ženy 16-50 let 51 00:01:34.8 86.
19. Veselková Ester Open Ženy 16-50 let 83 00:01:35.5 88.
20. Stepankova Monika Mexicka vlna Open Ženy 16-50 let 62 00:02:06.0 103.
  Tajčmanová Klára SR team Open Ženy 16-50 let 39 DNS  

Open - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocourek František Karate Dragon Open Veteráni muži (nad 51 let) 67 00:00:46.6 20.
2. Čejka Martin Rozlítané Čejky Open Veteráni muži (nad 51 let) 92 00:00:51.9 29.
3. Závora Ivan Báječní muži v běhu Ostrov Open Veteráni muži (nad 51 let) 74 00:00:54.5 32.
4. Mráček Pavel Příznivci běhu Stránka Open Veteráni muži (nad 51 let) 30 00:01:01.9 47.
5. Vladimír Kučera Sedlaček Raicing Open Veteráni muži (nad 51 let) 32 00:01:18.0 69.

Open - Veteráni ženy (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landová Michaela Mexická vlna Open Veteráni ženy (nad 51 let) 1 00:01:36.3 89.
2. Dvořáková Helena Open Veteráni ženy (nad 51 let) 8 00:01:50.5 98.

Open - Děti (do 10 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turková Bára Akademie všestranné sportovní přípravy Neratovice Open Děti (do 10 let) 87 00:01:08.4 58.
2. Vožda Dominik Open Děti (do 10 let) 47 00:01:13.9 62.
3. Dindošová Olivia AKADEMIE Neratovice Open Děti (do 10 let) 97 00:01:18.4 71.
4. Lhota Jan Open Děti (do 10 let) 120 00:01:19.2 73.
5. Zeman Oliver Open Děti (do 10 let) 44 00:01:20.2 76.
6. Zemanová Dorota Open Děti (do 10 let) 48 00:01:25.4 79.
7. Šimíčková Adéla Akademie Neratovice Open Děti (do 10 let) 101 00:01:28.2 82.
8. Ulčar Martin Open Děti (do 10 let) 126 00:01:28.8 83.
9. Hons Tobiáš Open Děti (do 10 let) 34 00:01:35.3 87.
10. Bártová Kateřina Open Děti (do 10 let) 89 00:01:37.4 90.
11. Klír Lukáš AVSP Open Děti (do 10 let) 80 00:01:38.5 91.
12. Mitková Kateřina Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 111 00:01:39.5 93.
13. Šimíček Jan Akademie Neratovice Open Děti (do 10 let) 102 00:01:39.7 94.
14. Ulčarová Veronika Open Děti (do 10 let) 127 00:01:41.7 95.
15. Židoň Vojtěch Mexická vlna / Mlékojedy Open Děti (do 10 let) 28 00:01:42.9 96.
16. Šolc Filip Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 70 00:01:47.9 97.
17. Čechlovský Robin Open Děti (do 10 let) 125 00:01:50.7 99.
18. Burdych Petr Mexicka vlna Open Děti (do 10 let) 61 00:01:53.6 100.
19. Luxová Rozálie Open Děti (do 10 let) 104 00:01:54.2 101.
20. Šolcová Michaela Mexická vlna Open Děti (do 10 let) 69 00:01:56.9 102.
21. Pěknic Honzík Harry Punk Open Děti (do 10 let) 3 00:02:09.2 104.

Open - Děti (od 11 let do 15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šprincl ml. David Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 64 00:00:51.7 28.
2. Lebedová Katy AVSP Open Děti (od 11 let do 15 let) 76 00:00:55.5 34.
3. Šafrata David Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 107 00:00:58.7 40.
4. Šimíčková Anna Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 100 00:00:59.1 41.
5. Kučerová Natália Open Děti (od 11 let do 15 let) 46 00:01:00.4 42.
6. Ryšlava Natalie Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 106 00:01:02.2 48.
7. Fuxova Alexandra Volejbal Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 90 00:01:03.4 50.
8. Lux Pavel Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 33 00:01:06.1 54.
9. Kalinova Monika Sdh Libiš Open Děti (od 11 let do 15 let) 105 00:01:07.3 56.
10. Dindošová Diana AKADEMIE Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 96 00:01:13.9 61.
11. Šprinclová Linda Akademie Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 65 00:01:14.0 63.
12. Holanová Viktorie SR team Vrátno Open Děti (od 11 let do 15 let) 73 00:01:18.1 70.
13. Horský Kristián SR team Vrátno Open Děti (od 11 let do 15 let) 72 00:01:18.7 72.
14. Mrhálková Doubravka Open Děti (od 11 let do 15 let) 4 00:01:19.5 74.
15. Fojtková Tereza Open Děti (od 11 let do 15 let) 31 00:01:26.6 80.
16. Mrhálková Ludmila Open Děti (od 11 let do 15 let) 59 00:01:29.0 84.
17. Veselka Václav Avsp Neratovice Open Děti (od 11 let do 15 let) 82 00:01:29.0 85.
18. Voždová Gabriela Open Děti (od 11 let do 15 let) 49 00:01:39.1 92.
19. Luxová Mariana Open Děti (od 11 let do 15 let) 103 00:02:31.7 105.
  Tsvitljich Tomáš Open Děti (od 11 let do 15 let) 129 DNS  

Rafani - Muži 16-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janda Jakub SDH Libiš Rafani Muži 16-50 let 2 00:00:45.0 1.
2. Babický Jan HZS ÚO Mělník Rafani Muži 16-50 let 85 00:00:46.0 2.
3. Marcol Lukas Rafani Muži 16-50 let 10 00:00:49.5 3.
4. Ondřich Martin Jiřice Rafani Muži 16-50 let 56 00:00:50.2 4.
5. Krejčík Jan Rafani Muži 16-50 let 119 00:00:53.0 5.
6. Livora Václav SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 22 00:00:54.2 6.
7. Petříkov Daniel SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 36 00:00:55.9 7.
8. Dvořák Aleš Mexická vlna Rafani Muži 16-50 let 6 00:01:00.2 8.
9. Klein Petr SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 18 00:01:03.2 9.
10. Korbel Aleš Rafani Muži 16-50 let 114 00:01:06.0 10.
11. Navrátil Jiří SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 16 00:01:07.7 11.
12. Holan Michal SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 41 00:01:16.4 12.
13. Bulíř Radoslav SRTG Český Brod Rafani Muži 16-50 let 14 00:01:22.0 13.
14. Vízner Luděk SR team Vrátno Rafani Muži 16-50 let 116 00:01:32.0 14.