Výsledky závodu

Aprílová půlka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.04.2017



Desítka - Muž do 39let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Mocek Desítka Muž do 39let 139 00:40:21.3 1.
2. Chaloupka Tomáš Desítka Muž do 39let 109 00:48:42.6 4.
3. Ploc David Desítka Muž do 39let 120 00:48:51.3 5.
4. Marek Rosíval Desítka Muž do 39let 112 00:49:08.8 6.
5. Antoš Dan Desítka Muž do 39let 164 00:49:10.3 7.
6. Janák Jaroslav Desítka Muž do 39let 11 00:49:27.8 8.
7. Ploc Jan Lišáci-volejbal NB Desítka Muž do 39let 124 00:50:49.6 12.
8. Slovák Jiří HK Desítka Muž do 39let 128 00:51:09.4 13.
9. Hodač Radek Desítka Muž do 39let 106 00:52:39.9 19.
10. Michal Školník Desítka Muž do 39let 159 00:53:53.3 23.
11. Blaha Rostislav BK Vísky Desítka Muž do 39let 4 00:54:03.4 24.
12. Syřiště David Desítka Muž do 39let 129 00:54:51.1 25.
13. Macák Miroslav MTB Team Broken Nový Bydžov Desítka Muž do 39let 117 00:55:04.9 27.
14. Kraus Adam Nemám Desítka Muž do 39let 116 00:55:45.4 31.
15. Drobek Martin Run for live, Zábědov Desítka Muž do 39let 104 00:56:30.4 35.
16. Martin Štosek Desítka Muž do 39let 166 00:56:34.1 36.
17. Pavel Rejthárek Desítka Muž do 39let 148 00:56:52.9 38.
18. Pavlíček Petr Desítka Muž do 39let 123 00:56:53.4 39.
19. Trejbal Josef Desítka Muž do 39let 132 00:58:20.6 41.
20. Vantura Víťa Bratři v triku Desítka Muž do 39let S6 00:58:54.6 42.
21. Zámečník Ondřej Šumík team Desítka Muž do 39let 140 01:02:29.4 48.
22. Karel Dohnal Desítka Muž do 39let 161 01:03:02.4 50.

Desítka - Muž 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mojmír Svoboda Desítka Muž 40+ 127 00:41:45.6 2.
2. Marcel Jordanov Desítka Muž 40+ 167 00:46:18.1 3.
3. Killar Marek LTU OB Lokomotiva Trutnov Desítka Muž 40+ 114 00:50:15.8 9.
4. Milan Schovánek Desítka Muž 40+ 163 00:50:35.8 10.
5. Julák Tomáš Desítka Muž 40+ 113 00:50:39.6 11.
6. Vincour Petr NB Desítka Muž 40+ 136 00:51:58.6 14.
7. Nechuta David Desítka Muž 40+ 119 00:52:17.1 16.
8. Ladislav Žalud Desítka Muž 40+ 103 00:52:23.3 17.
9. Cheben Petr Splašená lokomotiva Chlumec n/C Desítka Muž 40+ 110 00:52:27.3 18.
10. Vobořil Jiří Desítka Muž 40+ 138 00:53:22.8 22.
11. Panocha Jan nemám klub Desítka Muž 40+ 122 00:55:09.6 28.
12. Vízek Martin nemá klub Desítka Muž 40+ 137 00:55:10.1 29.
13. Jelínek Pavel HOKLCLUB Lužec n. C. Desítka Muž 40+ 40 00:55:52.9 32.
14. Jiří Sedlák Desítka Muž 40+ 149 01:00:01.9 45.
15. Horák Jiří Desítka Muž 40+ 108 01:01:34.1 46.
16. Ferda Miroslav Hokl club Lužec nad Cidlinou Desítka Muž 40+ 145 01:04:05.1 51.
17. Lingr Pavel Run for Live Desítka Muž 40+ 147 01:06:57.1 56.

Desítka - Žena do 39let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lucie Krejčová Desítka Žena do 39let 158 00:52:11.6 15.
2. Radka Valentová Desítka Žena do 39let 134 00:52:45.6 20.
3. Michaela Učíková Desítka Žena do 39let 154 00:55:01.1 26.
4. Štayrová Vendula run four life Desítka Žena do 39let 130 00:55:55.4 33.
5. Barbora Kmínková Desítka Žena do 39let 118 00:59:43.6 44.
6. Komárková Petra Zábědov Desítka Žena do 39let 115 01:02:55.9 49.
7. Barbora Musilová Desítka Žena do 39let 157 01:04:23.6 52.
8. Jitka Děčková Desítka Žena do 39let 160 01:05:35.9 54.
9. Zámečníková Zuzana Šumík team Desítka Žena do 39let 141 01:06:02.1 55.
10. Mrzenová Eva Desítka Žena do 39let 143 01:07:53.4 59.
11. Jitka Nováková Desítka Žena do 39let 121 01:07:59.1 61.
12. Tichá Jana Desítka Žena do 39let 131 01:08:02.4 62.
13. Ullíková Pavla MTB Team Broken Nový Bydžov Desítka Žena do 39let 133 01:08:22.6 63.
14. Adamušková Lucie Desítka Žena do 39let 100 01:09:21.9 64.
15. Ducháčková Alena Desítka Žena do 39let 105 01:12:07.9 65.
16. Dzurindáková Michaela Run for Live Desítka Žena do 39let 150 01:12:08.6 66.
17. Kúrová Dominika Desítka Žena do 39let 152 01:14:33.6 67.
18. Hladíková Eva Kubča a Sabča Lískovice Desítka Žena do 39let 144 01:19:13.6 68.

Desítka - Žena 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janečková Jana Desítka Žena 40+ 111 00:52:53.1 21.
2. Blahová Jaroslava BK Vísky Desítka Žena 40+ 102 00:55:15.4 30.
3. Zůrová Monika Nový Bydžov Desítka Žena 40+ 142 00:56:00.1 34.
4. Elena Truhlářová Desítka Žena 40+ 162 00:56:39.6 37.
5. Kateřina Petrová Desítka Žena 40+ 151 00:56:57.1 40.
6. Víchová Petra Báječné ženy v běhu Desítka Žena 40+ 135 00:59:27.4 43.
7. Bašková Romana Splašená lokomotiva Chlumec n/C Desítka Žena 40+ 101 01:01:34.6 47.
8. Veronika Nešněková Desítka Žena 40+ 155 01:04:49.9 53.
9. Jana Poddaná Desítka Žena 40+ 156 01:07:30.9 57.
10. Hofmanová Naďa Mlékosrby Desítka Žena 40+ 107 01:07:41.1 58.
11. Andrea Angustová Desítka Žena 40+ 165 01:07:54.1 60.

Půlmaraton - Muž do 39let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martinovksý Petr SK Babice Půlmaraton Muž do 39let 51 01:18:41.1 1.
2. Letko Zbyněk #running_sl0tr Půlmaraton Muž do 39let 23 01:28:14.1 2.
3. Hofman Milan Mlékosrby Půlmaraton Muž do 39let 15 01:32:43.4 3.
4. Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Muž do 39let 1 01:33:49.9 5.
5. Drbohlav Jan RH Kartouzy Valdice Půlmaraton Muž do 39let 8 01:34:03.1 6.
6. Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka Půlmaraton Muž do 39let 33 01:38:08.1 11.
7. Šanda Miloslav SDH Sloupno Půlmaraton Muž do 39let 36 01:38:38.4 12.
8. Vincour Filip Půlmaraton Muž do 39let 39 01:40:01.6 14.
9. Hlaváček Jan Půlmaraton Muž do 39let 14 01:42:12.4 17.
10. Heger Jan STS Chvojkovice Brod Půlmaraton Muž do 39let 13 01:45:14.4 19.
11. Pánek Aleš Půlmaraton Muž do 39let 42 01:49:38.1 24.
12. Žilka David Půlmaraton Muž do 39let 41 01:51:33.6 28.
13. Buka Tomáš Půlmaraton Muž do 39let 6 01:52:54.4 29.
14. Rosůlek Lukáš Půlmaraton Muž do 39let 34 01:57:58.2 36.
15. Kvasnička Michal Půlmaraton Muž do 39let 21 01:58:36.7 37.
16. Tomášek Filip Půlmaraton Muž do 39let 37 02:03:50.7 39.
17. Kůtek Jiří TJ SKP Valdice Půlmaraton Muž do 39let 19 02:44:20.2 48.

Půlmaraton - Muž 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Broulík Luděk Půlmaraton Muž 40+ 56 01:33:15.4 4.
2. Urbánek Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 38 01:34:13.6 7.
3. Moravec Jiří Půlmaraton Muž 40+ 26 01:34:27.9 8.
4. Belobrat Ivan Půlmaraton Muž 40+ 53 01:35:44.6 9.
5. Řeháček Leoš Půlmaraton Muž 40+ 52 01:36:39.9 10.
6. Šafařík Martin Půlmaraton Muž 40+ 35 01:39:33.4 13.
7. Brzák Milan Splašená lokomotiva Půlmaraton Muž 40+ 5 01:40:05.6 15.
8. Marek Martin Nepolisy Půlmaraton Muž 40+ 25 01:40:14.4 16.
9. Lamich Bořivoj Půlmaraton Muž 40+ 22 01:42:43.4 18.
10. Pirkl Miroslav Písek Půlmaraton Muž 40+ 30 01:48:35.9 22.
11. Nechoďdoma Petr Dobřichov Půlmaraton Muž 40+ 27 01:49:54.4 25.
12. Flégl Jaromír Půlmaraton Muž 40+ 10 01:50:57.9 26.
13. Kvaček Roman ALBA Plus Půlmaraton Muž 40+ 20 01:51:01.9 27.
14. Ladislav Bělík Půlmaraton Muž 40+ 50 01:53:41.6 31.
15. Geletič Jan Půlmaraton Muž 40+ 12 01:53:50.1 32.
16. Jiřička Miloš Půlmaraton Muž 40+ 55 01:54:45.4 33.
17. Lukáč Petr Cyklomax - Rock Machine Půlmaraton Muž 40+ 24 01:55:41.7 35.
18. Dieter Palisch Heinz Půlmaraton Muž 40+ 7 01:59:45.7 38.
19. Vaněk Petr Půlmaraton Muž 40+ 54 02:07:57.4 40.
20. Bečvařík Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 3 02:09:12.9 41.
21. Polívka Vladimír Splašená lokomotiva Chlumec n/C Půlmaraton Muž 40+ 31 02:11:19.9 43.
22. Novotný Jaroslav TEP Trutnov Půlmaraton Muž 40+ 28 02:34:29.2 47.

Půlmaraton - Žena do 39let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrdličková Nela Syřenov Půlmaraton Žena do 39let 16 01:45:41.9 20.
2. Kučerová Štěpánka Písek Půlmaraton Žena do 39let 18 01:49:04.4 23.
3. Kazdová Barbora Půlmaraton Žena do 39let 17 02:44:53.5 49.

Půlmaraton - Žena 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jampílková Lucie L + L Team Půlmaraton Žena 40+ 2 01:46:00.1 21.
2. Polívková Monika Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Žena 40+ 32 02:11:19.7 42.

Půlmaraton - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavelka Michal Půlmaraton Štafeta S1 01:52:57.1 30.
2. Tichá Michaela Půlmaraton Štafeta S4 01:55:02.4 34.
3. Špičák Jaroslav Chlumec nad Cidlinou Půlmaraton Štafeta S3 02:12:19.7 44.
4. Němečková Radka Půlmaraton Štafeta S2 02:25:16.9 45.
5. Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu Půlmaraton Štafeta S5 02:29:27.2 46.

50m - Děti 1-4 roky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Krejčí 50m Děti 1-4 roky D47 00:00:14.4 12.
2. Tomášek Dan 50m Děti 1-4 roky D30 00:00:15.1 16.
3. Pavlíček Tomáš 50m Děti 1-4 roky D26 00:00:15.2 17.
4. Komárek Ondřej Zábědov 50m Děti 1-4 roky D12 00:00:15.4 18.
5. Vykydal Vojtěch 50m Děti 1-4 roky D38 00:00:15.6 20.
6. Novák Matěj 50m Děti 1-4 roky D23 00:00:18.4 23.
7. Vojtěch Kopánek 50m Děti 1-4 roky D56 00:00:18.6 24.
8. Josefína Dzurindaková 50m Děti 1-4 roky D59 00:00:20.4 25.
9. Roman Kořínek 50m Děti 1-4 roky D43 00:00:20.9 26.
10. Lucie Vanturová 50m Děti 1-4 roky D29 00:00:21.1 27.
11. Amálka Štvéráková 50m Děti 1-4 roky D44 00:00:22.1 28.
12. Livie Vinopalová 50m Děti 1-4 roky D51 00:00:32.1 29.
13. Kačenka Holá 50m Děti 1-4 roky D42 00:00:34.6 30.
14. Pavlíčková Aneta 50m Děti 1-4 roky D27 00:00:42.4 31.

50m - Děti 5-6let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Beneš 50m Děti 5-6let D46 00:00:10.9 1.
2. Vanesa Bohánská 50m Děti 5-6let D57 00:00:11.9 2.
3. Kateřina Děčková 50m Děti 5-6let D48 00:00:12.1 3.
4. Hermanová Eliška 50m Děti 5-6let D7 00:00:12.2 4.
5. Michal Jakub Fajn Tým 50m Děti 5-6let D21 00:00:12.9 5.
6. Ducháček Matěj 50m Děti 5-6let D2 00:00:13.1 6.
7. Zůra Denis Nový Bydžov 50m Děti 5-6let D40 00:00:13.2 7.
8. Loiacono Ginevra 50m Děti 5-6let D15 00:00:13.2 8.
9. Adam Vobořil 50m Děti 5-6let D58 00:00:13.4 9.
10. Novák Dominik 50m Děti 5-6let D22 00:00:13.4 10.
11. Lacková Valentýna 50m Děti 5-6let D14 00:00:13.6 11.
12. Kinčl Vojtěch Druháci z Klicperky 50m Děti 5-6let D10 00:00:14.4 13.
13. vlckova marie 50m Děti 5-6let D34 00:00:14.6 14.
14. Trutnovská Nelly 50m Děti 5-6let D31 00:00:14.7 15.
15. KotýzováMichaela 50m Děti 5-6let D52 00:00:15.4 19.
16. Vanturová Anežka 50m Děti 5-6let D32 00:00:15.6 21.
17. Loiacono Simone 50m Děti 5-6let D16 00:00:16.6 22.

100m - Děti 7-9let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Melichar Tomáš 100m Děti 7-9let D19 00:00:20.4 1.
2. Vobořil Jakub 100m Děti 7-9let D35 00:00:20.7 2.
3. J. Drobek Kuba Run for live, Zábědov 100m Děti 7-9let D8 00:00:21.6 3.
4. Vinopalová Klaudie run four life 100m Děti 7-9let D33 00:00:21.7 4.
5. Erban Adam Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D4 00:00:22.4 5.
6. E. Drobková Amálka Run for live, Zábědov 100m Děti 7-9let D3 00:00:22.9 6.
7. Miroslav Děček 100m Děti 7-9let D50 00:00:23.4 7.
8. Vondra Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D37 00:00:23.4 8.
9. Milan Děček 100m Děti 7-9let D49 00:00:23.4 9.
10. Artur Kuška 100m Děti 7-9let D62 00:00:23.7 10.
11. Erban Luděk Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D5 00:00:23.9 11.
12. Jiránek Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D41 00:00:23.9 12.
13. Sajkršmíd Filip Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D28 00:00:24.1 13.
14. Kinčlová Veronika Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D11 00:00:24.2 14.
15. Lucie Šandová 100m Děti 7-9let D61 00:00:24.6 15.
16. Zůra Adrian Nový Bydžov 100m Děti 7-9let D39 00:00:25.1 16.
17. Tereza Schovánková 100m Děti 7-9let D53 00:00:25.2 17.
18. ORT Tadeaš AP team 100m Děti 7-9let D24 00:00:25.4 18.
19. Vodička Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D36 00:00:26.4 19.
20. Matouš Antonín Enermo team 100m Děti 7-9let D17 00:00:26.4 20.
21. Tomáš Beránek 100m Děti 7-9let D60 00:00:27.4 21.
22. Lucie Kopánková 100m Děti 7-9let D55 00:00:28.1 22.
23. Komárková Kateřina Zábědov 100m Děti 7-9let D13 00:00:28.2 23.
24. Čtvrtečka Jakub Druháci z Klicperky 100m Děti 7-9let D1 00:00:28.6 24.

200m - Děti 10-12let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barbora Křížová 200m Děti 10-12let D45 00:00:33.1 1.
2. Melicharová Kamila 200m Děti 10-12let D20 00:00:36.6 2.
3. Karel Huml 200m Děti 10-12let D54 00:00:38.1 3.
4. FERDA VOJTĚCH hokl club 200m Děti 10-12let D6 00:00:40.4 4.
5. Matoušová Viktorie Enermo team 200m Děti 10-12let D18 00:00:42.1 5.
6. Ortová Nikola AP team 200m Děti 10-12let D25 00:00:42.4 6.
7. Jandová Tereza 200m Děti 10-12let D9 00:00:45.9 7.