Výsledky závodu

MČR Off snow 2016 - celkové

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.10.2016



5,1 km - CCM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Červenka 30 5,1 km CCM 22 00:27:40.1 .
2. Dušan Mgr. Erbs 62 5,1 km CCM 93 00:28:09.8 .
3. Petr Fochler 62 5,1 km CCM 3 00:28:50.6 .
4. Tomáš Halada 36 5,1 km CCM 66 00:31:59.3 .
5. Milan Sudek 20 5,1 km CCM 103 00:32:07.8 .
6. Milan Daško SVK 5,1 km CCM 120 00:32:14.5 .
7. Jan Hladký 58 5,1 km CCM 15 00:33:52.3 .
8. Michal Poledník 63 5,1 km CCM 96 00:34:24.5 .
9. Bronislav Frydrych 20 5,1 km CCM 44 00:35:53.0 .
10. Petr Pflug 64 5,1 km CCM 67 00:36:25.3 .
11. Michał Bieda POL 5,1 km CCM 121 00:39:37.3 .
12. Tomáš Eckschlager 30 5,1 km CCM 21 00:57:29.3 .

5,1 km - CCW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martina Štěpánková 62 5,1 km CCW 32 00:29:39.0 .
2. Soňa Klikarová 49 5,1 km CCW 65 00:30:42.0 .
3. Martina Wallcon 64 5,1 km CCW 123 00:35:55.5 .
4. Petra Křížková 62 5,1 km CCW 34 00:37:00.5 .
5. Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 6 00:37:35.8 .
6. Petra Bergauer AUT 5,1 km CCW 24 00:40:08.0 .
7. Joanna Nosal POL 5,1 km CCW 122 00:41:33.8 .
8. Simona Fabiánková 64 5,1 km CCW 69 00:43:20.6 .
9. Jana Páslerová 20 5,1 km CCW 102 00:45:45.3 .
10. Eva Čurlejová SVK 5,1 km CCW 106 00:49:56.8 .

2 km - CCjun

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzana Jílková 62 2 km CCjun 88 00:14:24.0 .
2. Anežka Štihlová 2 km CCjun 97 00:15:09.9 .
3. Barbora Pyšková 63 2 km CCjun 98 00:15:20.5 .
4. Kateřina Veselá 2 km CCjun 5 00:16:49.3 .
5. Kristýna Bečvářová 58 2 km CCjun 109 00:19:43.8 .

5,1 km - BKJM

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Vančura 30 5,1 km BKJM 26 00:18:09.2 .
2. Petr ml. Krupička 49 5,1 km BKJM 31 00:18:36.2 .
3. Martin Hes 30 5,1 km BKJM 84 00:19:08.8 .
4. Jiří Mencák 51 5,1 km BKJM 111 00:19:16.1 .
5. Michal Chovanec 49 5,1 km BKJM 71 00:19:26.3 .
6. Jaroslav Bánoci 5,1 km BKJM 23 00:19:28.7 .
7. Martin Hes 5,1 km BKJM 85 00:19:49.9 .
8. Pavel Pavlů 58 5,1 km BKJM 86 00:20:00.9 .
9. Šimon Cipro 30 5,1 km BKJM 117 00:20:01.9 .
10. Bojan Bogovič SLO 5,1 km BKJM 2 00:20:35.1 .
11. Milan Daško SVK 5,1 km BKJM 110 00:20:48.6 .
12. Petr Elster 58 5,1 km BKJM 87 00:21:50.2 .
13. Patrik Lučanský SVK 5,1 km BKJM 18 00:22:00.8 .
14. Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 72 00:22:10.3 .
15. Jiří st. Strnad 58 5,1 km BKJM 58 00:22:18.6 .
16. Michal Katzer 30 5,1 km BKJM 60 00:22:56.9 .
17. Ota Prokůpek 36 5,1 km BKJM 29 00:24:06.9 .
18. David Urbančík 5,1 km BKJM 37 00:26:28.3 .
19. Tomáš Hockicko SVK 5,1 km BKJM 108 00:27:11.4 .
20. Jiří Svoboda 56 5,1 km BKJM 80 00:29:16.1 .
21. Arnold Petutschnig AUT 5,1 km BKJM 134 00:29:41.7 .

5,1 km - BKJW

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linda Suchá 58 5,1 km BKJW 12 00:19:23.9 .
2. Hana Štípalová 30 5,1 km BKJW 9 00:19:37.2 .
3. Renata Válková 49 5,1 km BKJW 89 00:19:47.9 .
4. Lenka Sedlářová Romanovská 58 5,1 km BKJW 83 00:19:53.9 .
5. 1 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 10 00:20:13.1 .
6. Muehlehner Tamara 5,1 km BKJW 135 00:20:38.0 .
7. Nicole Marešová 58 5,1 km BKJW 64 00:20:38.6 .
8. Ilona Erlebachová 30 5,1 km BKJW 14 00:20:56.1 .
9. 2 Dana Halásová SVK 5,1 km BKJW 4 00:21:08.6 .
10. Katarína Vigodová SVK 5,1 km BKJW 114 00:22:30.4 .
11. Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 42 00:24:30.3 .
12. Alena Smolíková 20 5,1 km BKJW 43 00:28:55.5 .
13. Kateřina Benešová 64 5,1 km BKJW 70 00:30:36.6 .

5,1 km - SC1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Ženíšek 58 5,1 km SC1 124 00:19:37.8 .
2. Martina Štěpánková 62 5,1 km SC1 33 00:19:41.8 .
3. Jana Draslarová 58 5,1 km SC1 57 00:20:52.8 .
4. Václava Kuříková 58 5,1 km SC1 55 00:21:23.8 .
5. Jana Tomášková 62 5,1 km SC1 76 00:22:06.6 .
6. Petr Růžička 58 5,1 km SC1 116 00:22:53.3 .
7. Katarína Vigodová SVK 5,1 km SC1 115 00:22:57.1 .
8. Muehlehner Tamara 5,1 km SC1 136 00:24:14.3 .
9. Veronika Vančurová 30 5,1 km SC1 1 00:24:33.6 .
10. Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC1 130 00:25:01.5 .
11. Lucie Schönová 16 5,1 km SC1 47 00:25:32.0 .
12. Pavel Šarkovský 20 5,1 km SC1 79 00:25:43.0 .
13. Lea Mánková 30 5,1 km SC1 13 00:26:56.3 .
14. Adéla Havelková 30 5,1 km SC1 41 00:28:27.1 .
15. Radek Kubeš 16 5,1 km SC1 19 00:30:00.6 .
16. Natálie Cihlářová 63 5,1 km SC1 20 00:31:33.9 .

5,1 km - SC11

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Kopecký 45 5,1 km SC11 36 00:27:30.6 .
2. Tomáš Halada 36 5,1 km SC11 54 00:30:16.3 .
3. Lenka Bičkošová SVK 5,1 km SC11 30 00:32:46.8 .
4. Ivana Prokešová 63 5,1 km SC11 17 00:33:37.3 .
5. Petra Svobodová 51 5,1 km SC11 104 00:49:14.3 .

5,1 km - SC2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Tobiášek 30 5,1 km SC2 40 00:19:01.4 .
2. Nicole Marešová 58 5,1 km SC2 61 00:19:09.8 .
3. Gabriela Milatová 63 5,1 km SC2 107 00:19:11.4 .
4. Veronika Navrátilová 30 5,1 km SC2 16 00:19:21.6 .
5. Šimon Cipro 30 5,1 km SC2 118 00:19:37.9 .
6. Jiří Suchý 58 5,1 km SC2 7 00:19:43.6 .
7. Jaroslav Bánoci SVK 5,1 km SC2 25 00:20:06.4 .
8. Dominika Tomanová 58 5,1 km SC2 119 00:20:10.6 .
9. Michal Ženíšek 58 5,1 km SC2 125 00:20:21.6 .
10. Vlastimil Keltner 58 5,1 km SC2 11 00:21:20.1 .
11. Markéta Pospíšilová 3 5,1 km SC2 128 00:22:19.1 .
12. Petr Pospíšil 3 5,1 km SC2 129 00:22:20.4 .
13. Petr Pupík 16 5,1 km SC2 39 00:26:40.6 .
14. Petra Horňáková SVK 5,1 km SC2 127 00:28:35.6 .
15. Alina Petutschnig AUT 5,1 km SC2 133 00:31:51.3 .
16. Lucie Schönová 16 5,1 km SC2 48 00:35:30.8 .

5,1 km - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andrej Drabik SVK 5,1 km C 78 00:18:41.6 .
2. Jiří Mencák 51 5,1 km C 112 00:19:00.9 .
3. Dagmar Nešněrová 17 5,1 km C 105 00:19:10.6 .
4. Ivo Vacke 30 5,1 km C 28 00:19:38.1 .
5. Jiří Mencák 51 5,1 km C 113 00:21:36.3 .
6. Martin Urbančík 63 5,1 km C 63 00:22:06.3 .
7. Erik Copko SVK 5,1 km C 126 00:23:46.3 .

5,1 km - C1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktor Hájek SVK 5,1 km C1 74 00:23:39.6 .
2. Jaroslav Charouz 16 5,1 km C1 46 00:24:14.4 .
3. Manuela Petutschnig AUT 5,1 km C1 132 00:24:41.9 .
4. Milan Plšek 16 5,1 km C1 50 00:27:40.1 .
5. Markéta Tomášková 36 5,1 km C1 49 00:27:40.6 .
6. Adéla Havlíčková 16 5,1 km C1 45 00:29:12.0 .
7. Martin Svoboda 16 5,1 km C1 62 00:35:56.9 .
8. Jiří Houdek 55 5,1 km C1 51 00:37:04.6 .
9. Blanka Svobodová 9 5,1 km C1 81 00:39:03.6 .

5,1 km - C2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ota Janko 5,1 km C2 35 00:50:46.1 .

5,1 km - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Vrtěl 49 5,1 km A 52 00:19:29.0 .
2. Jakub Reguli SVK 5,1 km A 75 00:20:04.2 .
3. Miroslav Pažur SVK 5,1 km A 59 00:20:12.2 .
4. Renata Válková 49 5,1 km A 90 00:21:57.0 .
5. Václav Zetek 35 5,1 km A 77 00:21:58.3 .
6. Jiří ml. Trnka 49 5,1 km A 91 00:23:05.4 .
7. Vít Kolátor 25 5,1 km A 68 00:23:18.0 .
8. Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 99 00:23:23.1 .
9. Vít Kolátor 25 5,1 km A 73 00:23:57.0 .
10. Jana Ing. Zetková 35 5,1 km A 53 00:24:22.2 .
11. Martin st. Levíček 51 5,1 km A 101 00:29:38.9 .
12. Helena Ing. Levíčková 49 5,1 km A 100 00:31:47.8 .
13. Tomáš Kubín 16 5,1 km A 82 00:39:26.9 .

5,1 km - A1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 94 00:23:54.8 .
2. Štěpán ml. Krkoška 49 5,1 km A1 95 00:24:29.8 .
3. Arnold Petutschnig AUT 5,1 km A1 131 00:24:50.2 .
4. Zdeněk Kůrka 49 5,1 km A1 92 00:25:52.2 .