Výsledky závodu

Labské pískovce

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.03.2016



7,5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Szabo Tomáš 7,5km Muži 359 00:34:29.2 1.
2. Budín Pavel Děčín 7,5km Muži 262 00:35:59.2 2.
3. Kobližek Šimon USK PROVOD Ústí nad Labem 7,5km Muži 434 00:36:02.5 3.
4. Záhora Filip Ústí nad Labem 7,5km Muži 404 00:36:37.7 5.
5. Findrik Karel Chomutov 7,5km Muži 409 00:37:26.0 6.
6. Krištof Štěpán 7,5km Muži 180 00:41:52.5 9.
7. Pašek Petr Suchdol 7,5km Muži 148 00:42:53.0 11.
8. Dvořák František RUN Zoufalci 7,5km Muži 191 00:42:56.7 12.
9. Brandtner Jan Ohníč 7,5km Muži 387 00:43:08.5 14.
10. Linhart Pavel 7,5km Muži 259 00:43:08.8 15.
11. Horáček Lubomír Děčín 7,5km Muži 170 00:43:37.0 17.
12. Václavík Petr Nový Bor Janov 7,5km Muži 176 00:44:10.0 19.
13. Prudil Pavel Praha 7,5km Muži 143 00:44:40.2 20.
14. Muller Pavel 7,5km Muži 250 00:44:49.2 21.
15. Hruška Miloš Větruše UL 7,5km Muži 386 00:44:52.0 22.
16. Drdla Daniel BC Nova Trojka 7,5km Muži 352 00:44:55.5 23.
17. Marvan Aleš 7,5km Muži 370 00:45:03.8 24.
18. Beran Lukáš TapTap 7,5km Muži 414 00:47:09.0 28.
19. Demyanenko Vadim 7,5km Muži 452 00:47:43.0 29.
20. Neuman Jan Ústí nad Labem 7,5km Muži 344 00:48:05.2 30.
21. Kováč Petr Sri Chinmoy Marathon Team 7,5km Muži 329 00:48:42.0 34.
22. Tomáš Rostislav 7,5km Muži 256 00:49:44.5 35.
23. Prchlík Ondřej 7,5km Muži 494 00:50:12.2 36.
24. Brychta David Litoměřice 7,5km Muži 405 00:50:12.7 37.
25. Kovac Martin 7,5km Muži 487 00:50:38.7 40.
26. Kmoníček Martin 7,5km Muži 353 00:51:36.0 44.
27. Hepák Pavel Pilník team 7,5km Muži 239 00:52:43.3 45.
28. Ringelhán Jan 7,5km Muži 184 00:52:48.5 46.
29. Pavel Chrz Šachový klub ústí 7,5km Muži 490 00:53:41.5 51.
30. Prchlík Matěj 7,5km Muži 473 00:54:09.2 53.
31. Pilný Miloslav Pilník team 7,5km Muži 241 00:55:30.0 57.
32. Gulyáš Michael Příbram 7,5km Muži 336 00:57:51.0 64.
33. Bruna Michael Teplice 7,5km Muži 393 00:58:33.0 67.
34. Střelba Tonda JuuL.cz 7,5km Muži 403 00:58:55.7 69.
35. Filipek Milan 7,5km Muži 485 01:00:03.2 73.
36. Fišer Kryštof Ústí nad Labem 7,5km Muži 186 01:04:41.0 80.
37. Vodička Lukáš 7,5km Muži 399 01:05:43.5 82.
38. Lovas Jindřich 7,5km Muži 309 01:09:02.4 89.
  Gulyáš Michal Nová Ves u Prahy 7,5km Muži 332 DNS  

7,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Halířová Jarmila 7,5km Ženy 474 00:38:57.5 8.
2. Kozumplíková Kateřina Ústí nad Labem 7,5km Ženy 306 00:42:50.2 10.
3. Šafaříková Karolína 7,5km Ženy 441 00:43:54.5 18.
4. Neumanová Adéla Ústí nad Labem 7,5km Ženy 357 00:46:31.5 27.
5. Rosáková Anežka 7,5km Ženy 442 00:50:35.5 39.
6. Knoblochová Hedvika 7,5km Ženy 17 00:50:42.0 42.
7. Pěchová Petra Lví síla 7,5km Ženy 299 00:51:35.5 43.
8. Pröllerová Petra Česká Lípa 7,5km Ženy 320 00:52:56.7 48.
9. Brychtová Zdeňka 7,5km Ženy 407 00:53:07.3 49.
10. Holubova Ilona 7,5km Ženy 486 00:53:31.5 50.
11. Cerbenakova Petra 7,5km Ženy 484 00:54:05.8 52.
12. Kurfiřtová Natálie Jablonec nad Nisou 7,5km Ženy 342 00:54:59.0 54.
13. Hepáková Blanka Pilník team 7,5km Ženy 240 00:55:29.7 56.
14. Kobližková Eva 7,5km Ženy 390 00:56:52.5 59.
15. Cuřínová Petra 7,5km Ženy 450 00:57:20.7 60.
16. Pechová Jarmila Nová Ves u Prahy 7,5km Ženy 330 00:57:51.0 63.
17. Zelenková Petra Příbram 7,5km Ženy 337 00:57:51.5 65.
18. Tvrdíková Lenka Litoměřice 7,5km Ženy 217 00:57:56.5 66.
19. Jović Lidija Tisá 7,5km Ženy 228 00:58:36.7 68.
20. Pröllerová Veronika AC Česká Lípa 7,5km Ženy 321 00:59:08.0 70.
21. Jahelková Jitka Most 7,5km Ženy 272 00:59:22.5 71.
22. Kubáčová Anna My dvě 7,5km Ženy 369 01:00:05.3 74.
23. Selleová Alice 7,5km Ženy 454 01:00:57.2 75.
24. Gronychová Lucie 7,5km Ženy 358 01:02:11.0 77.
25. Jana Rojšpizová 7,5km Ženy 495 01:03:59.2 78.
26. Vojtěchovská Lucie Benešov nad Ploučnicí 7,5km Ženy 305 01:04:06.0 79.
27. Jílková Zlata Seenmedia 7,5km Ženy 108 01:04:52.0 81.
28. Petra Bauštejnová 7,5km Ženy 496 01:05:44.0 83.
29. Fišerová Gabriela Ústí nad Labem 7,5km Ženy 345 01:06:21.7 84.
30. Fišerová Markéta Ústí nad Labem 7,5km Ženy 356 01:06:22.0 85.
31. Horáčková Lucie 7,5km Ženy 460 01:06:31.5 86.
32. Hajdurová Petra North Czech Runners 7,5km Ženy 431 01:06:31.8 87.
33. Krebsová Hana Litoměřice 7,5km Ženy 395 01:07:09.0 88.
34. Linhartová Blanka 7,5km Ženy 106 01:09:04.0 90.
35. Hrušková Dáša Chomutov 7,5km Ženy 141 01:17:13.4 91.
  Ringelhánová Petra 7,5km Ženy 201 DNS  
  Gulyášová Sofie Nová Ves u Prahy 7,5km Ženy 331 DNS  

7,5km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiří Melecha / Flek Počátky 7,5km Muži se psem 338 00:37:46.7 7.
2. Stuchlik Jaroslav 7,5km Muži se psem 499 00:50:13.7 38.
3. Ondřej Hájek / Viki Praha 7,5km Muži se psem 367 01:46:50.4 93.

7,5km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kristina Fryzová / Coniie Mushing team Ostrava 7,5km Ženy se psem 246 00:36:11.7 4.
2. Vendula Pekárková / Yppsie MC Český ráj 7,5km Ženy se psem 449 00:43:01.7 13.
3. Ilona Škálová / Ambra TJ Sokol Maxičky 7,5km Ženy se psem 168 00:43:31.7 16.
4. Adéla Ulmanová / Briska Enyhed Mushing team Ostrava 7,5km Ženy se psem 245 00:45:56.7 25.
5. Pavla Hrníčková / Favorit FALKO KH Behejsepsem.cz 7,5km Ženy se psem 396 00:46:26.9 26.
6. Kateřina Knotková / Goldie 7,5km Ženy se psem 232 00:48:08.2 31.
7. Dominika Melechová / Crosby Počátky 7,5km Ženy se psem 334 00:48:20.7 32.
8. Simona Opltová / Meggie 7,5km Ženy se psem 149 00:48:25.7 33.
9. Klára Stuchlíková / Kofu Deabei Teplice 7,5km Ženy se psem 212 00:50:40.0 41.
10. Jana Senešiová / Retina Severští vlci 7,5km Ženy se psem 122 00:52:54.0 47.
11. Markéta Vinterová / Ailisei TryFit racing 7,5km Ženy se psem 323 00:55:07.7 55.
12. Alena Zbožínková / Arnold + Cargo Behejsepsem.cz 7,5km Ženy se psem 397 00:55:37.9 58.
13. Markéta Čiháková / Kiči 7,5km Ženy se psem 187 00:57:49.7 61.
14. Aneta Hotová / Chita 7,5km Ženy se psem 171 00:57:50.5 62.
15. Lenka Fialová / Žofie JuuL.cz 7,5km Ženy se psem 365 01:00:02.7 72.
16. Jana Chalupná / Annie Yma Sumac Tareon Bílina 7,5km Ženy se psem 366 01:01:37.2 76.
17. Petra Kerliková / Bazz Most 7,5km Ženy se psem 340 01:19:00.8 92.
18. Darina A. Kubová / Akéla z Litavské kotliny Praha 7,5km Ženy se psem 311 01:46:51.2 94.

15km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lhota Zbyšek Mercedes Benz Salomon Team 15km Muži 292 01:09:53.9 1.
2. Tříska Jaroslav VSK Humanita Praha 15km Muži 230 01:20:23.4 2.
3. Lörinc Jan ústí nad labem 15km Muži 464 01:21:29.9 4.
4. Bárta Miroslav MAXTRI Liberec 15km Muži 435 01:21:58.2 6.
5. Hruška Jan SweepSport 15km Muži 140 01:22:36.2 7.
6. Lánský Radek 15km Muži 200 01:24:50.0 8.
7. Ringelhán Zdeněk 15km Muži 199 01:26:09.7 9.
8. Svatoň David TT3 sports 15km Muži 422 01:28:07.2 11.
9. Janda Martin 15km Muži 411 01:29:06.4 13.
10. Bak Martin Hejnice 15km Muži 339 01:32:08.4 16.
11. Bařtipán Zbyněk LOS KAFOS Ústí nad Labem 15km Muži 248 01:35:16.7 18.
12. Hauser Jiří Hauser Team 15km Muži 193 01:39:20.4 23.
13. Nosek Jakub Roudnice nad Labem 15km Muži 364 01:41:58.4 27.
14. Rambousek Mattihjáh 15km Muži 216 01:44:45.4 28.
15. Hájek Jiří Děčín 15km Muži 288 01:46:49.2 29.
16. Malý Martin Lučany nad Nisou 15km Muži 408 01:48:57.7 32.
17. Barcík Lukáš Benešov nad Ploučnicí 15km Muži 304 01:51:59.7 34.
18. Meluzín Jan Ústí nad Labem 15km Muži 416 01:55:13.4 37.
19. Fišer Luboš Most 15km Muži 443 01:58:57.2 42.
20. Kytýr Pavel 15km Muži 208 02:00:56.1 45.
  Horejsek Tomáš Praha 15km Muži 120 DNF  
  Zika Zdeněk Ústí nad Labem 15km Muži 134 DNF  
  Vicha Jirka Jedu si to svoje 15km Muži 440 DNF  
  Heisig Jan 15km Muži 455 DNF  

15km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černá Karolina TryFit racing 15km Ženy 324 01:33:05.4 17.
2. Dubčeková Olga Teplice 15km Ženy 428 01:35:45.7 19.
3. Barnetová Kamila 15km Ženy 111 01:35:52.4 20.
4. Králová Edita 15km Ženy 415 01:37:34.2 21.
5. Macháčková Barbora 15km Ženy 281 01:37:40.0 22.
6. Kozáková Štěpánka 15km Ženy 376 01:40:34.9 24.
7. Knýřová Jitka 15km Ženy 498 01:41:37.9 26.
8. Matějková Jana Báječné ženy v běhu 15km Ženy 266 01:47:54.7 30.
9. Marečková Edita 15km Ženy 493 01:53:21.9 35.
10. Vyskočilová Petra Most 15km Ženy 196 01:53:32.2 36.
11. Hýřová Blanka Jablonec nad Nisou 15km Ženy 172 01:55:20.9 38.
12. Svejkovská Adriana 15km Ženy 372 01:56:10.2 39.
13. Hubáčková Martina Báječné ženy v běhu 15km Ženy 389 01:57:02.4 40.
14. Bašová Blanka Most 15km Ženy 444 01:58:56.9 41.
15. Brabcová Kateřina Most 15km Ženy 195 01:59:02.7 43.
16. Kocsisová Monika Česká Lípa 15km Ženy 425 02:00:24.9 44.
17. Hušková Kateřina Liberec 15km Ženy 252 02:05:33.9 46.
18. Bartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov 15km Ženy 374 02:11:04.4 48.
  Hauserová Hana Hauser Team 15km Ženy 192 DNF  
  Nováková Jana Snobka 15km Ženy 439 DNF  
  Kracmanová Hana Česká Kamenice 15km Ženy 119 DNF  

15km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Ludvík / Aimee Česká Lípa 15km Muži se psem 346 01:21:50.0 5.
2. Michal Marcel / Mary 15km Muži se psem 231 01:28:13.2 12.
3. Martin Penc / Pretty 15km Muži se psem 131 01:40:55.2 25.

15km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzana Drncová / Sunny Plzeň 15km Ženy se psem 398 01:21:10.2 3.
2. Michaela Šmegrová / A´viol Lilly Fragoli D´argento suerte Severští vlci 15km Ženy se psem 137 01:26:49.5 10.
3. Helena Požárková Dušková / Arny Vysoká Pec 15km Ženy se psem 114 01:29:48.3 14.
4. Věra Gráfová / Ambra + Mystery Chomutov 15km Ženy se psem 177 01:31:28.2 15.
5. Kateřina Voděrová / Kurt Dobříš 15km Ženy se psem 315 01:48:10.2 31.
6. Michaela Peldová / Tadeáš XTR team 15km Ženy se psem 116 01:50:14.4 33.
7. Veronika Brůhová / Catch MC Český ráj 15km Ženy se psem 156 02:08:55.2 47.

22,5km - Muži M1 (od roku 1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Tomáš Salomon – Suunto (vítěz závodu 2015) 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 284 01:38:22.9 1.
2. Žaloudek Jan Most sóloběžec 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 318 01:43:08.7 3.
3. Pinc Zdeněk MMB Třebenice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 438 01:44:51.2 5.
4. Štryncl Pavel 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 489 01:47:49.2 7.
5. Veselý Ondřej Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 283 01:49:37.7 8.
6. Krejčík Jiří vágus.cz 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 451 01:54:16.7 9.
7. Petrasek Miloslav 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 488 01:59:02.7 11.
8. Lisec Tomáš CK Slavoj Terezín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 380 01:59:07.4 12.
9. Řezáč Martin Mushing team Ostrava 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 214 02:01:53.2 14.
10. Zeman Adam Jablonec nad Nisou 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 480 02:01:56.7 15.
11. Bedenk Petr 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 254 02:02:44.7 16.
12. Stehlík Jakub Ústí nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 391 02:03:14.2 17.
13. Jisl Jaroslav SvětBěhu.cz 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 270 02:04:32.2 20.
14. Erben Jan ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 377 02:05:26.4 21.
15. Vorobok Tomáš Predator Gym / Roudnice nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 383 02:05:59.7 22.
16. Valenta Radek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 327 02:08:28.9 25.
17. Krátký Jan MMB Třebenice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 381 02:12:57.9 28.
18. Šulej Marcel 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 401 02:14:37.9 29.
19. Růžička Josef Houmr run Benešov 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 286 02:14:45.4 30.
20. Májský Michal Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 265 02:16:31.9 34.
21. Tauchman Jan Liberec 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 298 02:16:44.1 36.
22. Stryal Jan NorthCzechRunners 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 453 02:16:56.9 38.
23. Vorobok Lukáš 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 384 02:18:33.1 39.
24. Bezděk Miroslav Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 181 02:18:37.4 40.
25. Chudý Jonáš TRIOP Opočno 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 368 02:19:11.6 41.
26. Kykal Jan 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 124 02:20:24.4 44.
27. Mocný Ondřej Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 278 02:20:29.9 45.
28. Voves Jakub 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 225 02:21:29.6 47.
29. Hajdur Vašek North Czech Runners 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 430 02:21:36.9 48.
30. Pašek Ondřej Tisá 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 139 02:21:39.4 49.
31. Žampach Marek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 300 02:22:33.4 51.
32. Branda Šimon Ústí nad Labem 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 189 02:22:39.4 52.
33. Seiler Miroslav SALABA TEAM 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 436 02:23:54.1 53.
34. Homolka Karel Krásná Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 385 02:24:36.1 55.
35. Putala Jan Odolena Voda 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 198 02:25:11.1 57.
36. Sebesta Vladimir 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 492 02:25:45.6 59.
37. Šára Jaromír Mácháč 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 427 02:27:30.6 62.
38. Cirkva Lukáš Všechromy 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 417 02:27:54.6 63.
39. Grusz Filip Uhlířské Janovice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 142 02:28:21.4 65.
40. Tic Martin Děčín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 206 02:29:23.6 68.
41. Brhel Václav 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 448 02:30:44.9 71.
42. Gonda Petr HC DC XC 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 421 02:31:56.2 75.
43. Bárta Michal 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 253 02:33:25.6 77.
44. Žibřid Michal HO Cibule 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 445 02:33:41.9 79.
45. Řeháček Luboš OFS Česká Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 423 02:34:11.4 80.
46. Hanč Tomáš Hlásná Třebaň 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 218 02:34:52.6 82.
47. Trýzna Daniel LASVIT Bikers 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 322 02:41:37.9 91.
48. Plaček Jan Osek 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 115 02:42:30.7 92.
49. Fošum Pavel Český Krumlov 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 127 02:45:15.9 96.
50. Šváb Milan Mácháč 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 497 02:54:47.9 108.
51. Milner Michal OFS Česká Lípa 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 424 02:54:48.1 109.
52. Fabičovic Jan Zlín 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 112 03:31:06.3 120.
  Rylka Antonín Praha 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 197 DNF  
  Hrubý Lukáš SPONA Teplice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 174 DNF  
  Kuda Lukáš Litoměřice 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 394 DNF  
  Bednář Jiří 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 136 DNF  
  Plzák Lukáš Bubovičáci 22,5km Muži M1 (od roku 1977) 102 DNF  

22,5km - Muži M2 (do roku 1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 432 01:39:38.4 2.
2. Linhart Radek 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 491 01:44:34.2 4.
3. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 150 01:47:45.4 6.
4. Feix Ivo 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 255 01:59:13.4 13.
5. Sádovský Luboš 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 420 02:03:46.9 18.
6. Javornický Milan Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 276 02:03:55.7 19.
7. Voelckner Jwalanta Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 277 02:06:36.4 23.
8. Špaček Pataka Sri Chinmoy Marathon Team 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 275 02:07:05.9 24.
9. Valtr Vladimír Roudnice nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 406 02:10:40.9 26.
10. Wolf David 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 412 02:11:45.4 27.
11. Pröller Miroslav Česká Lípa 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 319 02:16:07.1 31.
12. Chroust Jan Falkenstein Krásná Lípa 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 147 02:16:16.2 32.
13. Mařáček Zdeněk 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 291 02:16:31.6 33.
14. Krýsl Petr Ústí nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 244 02:16:35.4 35.
15. Kapitán Jiří Chabařovice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 279 02:16:55.9 37.
16. Frič Pavel CHECOMACOCO 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 463 02:20:06.1 42.
17. Janík Tomáš SPONA Teplice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 293 02:21:20.4 46.
18. Hojač Mojmír 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 410 02:22:25.9 50.
19. Gbelec Petr 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 378 02:24:03.6 54.
20. Klinkáček Karel Děčín 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 125 02:24:48.6 56.
21. Špičák Petr 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 351 02:25:27.9 58.
22. Branda Karel Ústí nad Labem 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 190 02:27:22.6 61.
23. Matisko Peter run4ever 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 371 02:28:07.6 64.
24. Stehlík Miroslav JuuL 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 328 02:28:51.4 66.
25. Javůrek Tomáš SALABA TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 325 02:30:21.4 69.
26. Vabroušek Pavel Mělník 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 388 02:31:37.2 74.
27. Hausenblas Michal 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 302 02:33:13.4 76.
28. Zahula Jan ČD Tanvald 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 419 02:35:59.6 83.
29. Čížek Pavel Ragby Přelouč 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 226 02:36:57.9 84.
30. Řezáč Zdeněk Most 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 213 02:40:41.9 89.
31. Stolz Jan Scania 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 222 02:48:50.4 103.
32. Březina Vlastimil TJ VS Kadaň 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 210 02:58:07.6 111.
  Hofman Jaroslav AC Rumburk 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 215 DNF  
  Filípek Milan Říčany 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 151 DNF  
  Mucha Jaroslav 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 447 DNF  
  Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 459 DNF  
  Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 22,5km Muži M2 (do roku 1976) 161 DNF  

22,5km - Ženy Ž1 (od roku 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kofrová Michaela SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 269 02:20:17.9 43.
2. Jiránková Iva 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 347 02:27:03.9 60.
3. Mirvaldová Klára 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 251 02:30:32.4 70.
4. Sekalová Lucie HO Cibule 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 446 02:34:49.1 81.
5. Královcová Petra SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 400 02:37:29.6 85.
6. Strnadová Veronika 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 236 02:39:27.4 88.
7. Coufal Jiří Pyšely 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 362 02:44:56.1 93.
8. Nácovská Magdalena Pyšely 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 360 02:44:56.2 94.
9. Sochůrková Lucie 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 183 02:45:26.6 97.
10. Kičinová Erika SvětBěhu.cz 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 301 02:46:13.1 98.
11. Růžičková Eliška 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 285 02:48:16.9 101.
12. Chmelařová Eliška NCR 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 456 02:50:39.9 105.
13. Jemelíková Adéla 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 361 02:52:54.4 107.
14. Týčová Michala Dlouhý Most 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 165 02:56:23.4 110.
  Nackeová Kateřina LOSAN Teplice 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 307 DNF  
  Veselá Vendula Beast ladies 22,5km Ženy Ž1 (od roku 1982) 297 DNF  

22,5km - Ženy Ž2 (do roku 1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kurfiřtová Petra Jablonec nad Nisou 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 341 02:31:36.9 73.
2. Silnicová Iva Scania 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 221 02:33:37.2 78.
3. Meluzinová Andrea 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 155 02:38:05.6 86.
4. Lukešová Martina Saně Smržovka 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 162 02:40:53.9 90.
5. Vacíková Jana Praha 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 169 02:44:57.9 95.
6. Doležalů Daniela Jablonec nad Nisou 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 433 02:46:52.1 99.
7. Krištofová Kamila Teplice 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 175 02:47:58.1 100.
8. Špírková Lenka MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 350 02:48:20.6 102.
9. Svatoňová Petra 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 167 02:52:07.1 106.
10. Březinová Dagmar TJ VS Kadaň 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 211 03:00:09.1 112.
11. Třísková Jana SVVAT 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 375 03:00:59.6 113.
12. Bartůšková Jana Beast ladies 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 295 03:01:21.4 114.
13. Valachová Šárka 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 267 03:03:02.9 116.
14. Rutzenstorferová Jana MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 349 03:20:41.3 118.
15. Richterová Martina MaLé – R 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 348 03:28:25.6 119.
  Prošková Barbora 22,5km Ženy Ž2 (do roku 1981) 308 DNF  

22,5km - Muži se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Jiřík / Čoudek Krušnohorské hyeny 22,5km Muži se psem 312 01:55:48.9 10.
2. Michal Hampl / Jenny Glassman TT Teplice 22,5km Muži se psem 429 02:29:21.4 67.

22,5km - Ženy se psem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kateřina Pokorná / Blecha MC Český ráj 22,5km Ženy se psem 158 02:31:23.7 72.
2. Janan Ježková / Timea Ostrovské běžkyně 22,5km Ženy se psem 313 02:38:18.4 87.
3. Martina Hrdličková / Beruška 22,5km Ženy se psem 382 02:50:22.6 104.
4. Václava Molcarová / Magráta JK Salome Kaceřov 22,5km Ženy se psem 379 03:02:01.1 115.
5. Iveta Mullerová / Tami JK Salome Kaceřov 22,5km Ženy se psem 418 03:14:26.9 117.