Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.07.2016



8 km - Muži - dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Provazník Josef ČKSKI Jilemnice 8 km Muži - dorostenci do 20 let 85 00:31:56.2 5.
2. Hrdlička Jan 8 km Muži - dorostenci do 20 let 46 00:36:42.7 31.
3. Schnajberk Jan Atletika Jižní Město 8 km Muži - dorostenci do 20 let 78 00:38:02.2 40.
4. Klásek Martin ASPV Nýřany 8 km Muži - dorostenci do 20 let 44 00:38:55.2 46.
5. Lunga ml. Petr 8 km Muži - dorostenci do 20 let 61 00:43:59.9 72.
6. Váchal Kristián ZŠ Mrákov 8 km Muži - dorostenci do 20 let 38 00:45:11.9 77.

8 km - Muži - junioři 20 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bielik Jan Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 7 00:28:45.5 1.
2. Veselý Radek Mílaři Domažlice 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 33 00:29:16.2 2.
3. Váchal Ondřej Mílaři Domažlice 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 28 00:29:36.0 3.
4. Kolařík Lukáš Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 4 00:36:33.7 26.
5. Bláha Pavel Flexibooks 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 57 00:37:00.7 34.
6. Behenský Jan Rozběháme Česko 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 5 00:38:21.4 42.
7. Praizler Pavel 8 km Muži - junioři 20 – 29 let 64 00:38:59.0 48.

8 km - Muži - 30 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmelík Petr Viza 8 km Muži - 30 – 39 let 35 00:32:56.0 7.
2. Přikryl Petr 8 km Muži - 30 – 39 let 54 00:34:03.2 10.
3. Podlena Václav 8 km Muži - 30 – 39 let 55 00:34:20.7 13.
4. Vaník Vítězslav Blovice 8 km Muži - 30 – 39 let 60 00:35:12.5 17.
5. Hrdlička Jan 8 km Muži - 30 – 39 let 45 00:35:26.5 19.
6. Roch Tomáš 8 km Muži - 30 – 39 let 53 00:35:57.9 22.
7. Nejedlý Přemysl 8 km Muži - 30 – 39 let 70 00:36:10.2 24.
8. Malík Michal BKV Holíšov 8 km Muži - 30 – 39 let 32 00:36:34.7 27.
9. Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko 8 km Muži - 30 – 39 let 3 00:36:35.0 28.
10. Hrabák Petr 8 km Muži - 30 – 39 let 69 00:36:38.0 29.
11. Brabec Vašek 8 km Muži - 30 – 39 let 80 00:36:39.2 30.
12. Reif Luboš Domažlice 8 km Muži - 30 – 39 let 50 00:36:44.7 32.
13. Berka Vilém 8 km Muži - 30 – 39 let 75 00:37:14.2 36.
14. Hlaveček Karel 8 km Muži - 30 – 39 let 59 00:37:51.5 39.
15. Štěpánek Jan 8 km Muži - 30 – 39 let 74 00:38:34.2 44.
16. Šmolík Jiří TJ Slavoj Stod 8 km Muži - 30 – 39 let 8 00:40:04.4 54.
17. Macán Pavel 8 km Muži - 30 – 39 let 48 00:42:45.4 68.

8 km - Muži - 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švarc Norbert Mílaři Domažlice 8 km Muži - 40 – 49 let 27 00:31:36.7 4.
2. Majer Pavel Domažlice 8 km Muži - 40 – 49 let 24 00:33:43.7 8.
3. Ondrášik Milan BKV Holýšov 8 km Muži - 40 – 49 let 65 00:33:57.2 9.
4. Rataj Pavel Rokycany 8 km Muži - 40 – 49 let 49 00:34:36.9 14.
5. Onderka Alois Praha 8 8 km Muži - 40 – 49 let 68 00:34:43.7 15.
6. Koča Bohumil TJ Slavoj Stod 8 km Muži - 40 – 49 let 9 00:34:49.7 16.
7. Kinkor Pavel ASPV Nýřany 8 km Muži - 40 – 49 let 25 00:35:44.7 20.
8. Kůstka Josef SKP ŠPS Doražlice 8 km Muži - 40 – 49 let 10 00:35:53.5 21.
9. Macán Miloslav BKV Molýšov 8 km Muži - 40 – 49 let 31 00:36:05.0 23.
10. Kubal ml. Vlastimil Brnířov 8 km Muži - 40 – 49 let 15 00:38:58.2 47.
11. Šteleh Josef Wolfs DO 8 km Muži - 40 – 49 let 1 00:39:08.0 49.
12. Šik Karel Plzeň 8 km Muži - 40 – 49 let 12 00:40:09.7 55.
13. Kotas Jan 8 km Muži - 40 – 49 let 42 00:41:45.2 60.
14. Klásek Jaroslav ASPV Nýřany 8 km Muži - 40 – 49 let 43 00:42:07.2 62.
15. Leir Martin Rungo 8 km Muži - 40 – 49 let 13 00:42:08.2 63.
16. Lunga Petr 8 km Muži - 40 – 49 let 62 00:42:39.9 67.
17. Antonín Hamala 8 km Muži - 40 – 49 let 2 00:44:55.2 74.
18. Shepherd Karl 8 km Muži - 40 – 49 let 84 00:47:17.5 81.
19. Umner Petr 8 km Muži - 40 – 49 let 47 00:50:12.0 85.

8 km - Muži - 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voráček Karel Sokol Dolany 8 km Muži - 50 – 59 let 77 00:34:05.2 11.
2. Škarda Milan AS Falcon Rokycany 8 km Muži - 50 – 59 let 11 00:34:15.2 12.
3. Benda Miroslav Domažlice 8 km Muži - 50 – 59 let 29 00:35:21.5 18.
4. Tanzer Michal Plzeň - Vinice 8 km Muži - 50 – 59 let 81 00:36:45.2 33.
5. Hojda Petr Klex 8 km Muži - 50 – 59 let 58 00:37:49.0 38.
6. Matějka Miloš SVS 8 km Muži - 50 – 59 let 40 00:39:29.7 52.
7. Kalista Jiří SV Stříbro 8 km Muži - 50 – 59 let 36 00:41:02.9 58.
8. Cích Pavel Stod 8 km Muži - 50 – 59 let 34 00:46:14.2 79.

8 km - Muži - 60 – 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fait Karelk AGP Domažlice 8 km Muži - 60 – 69 let 16 00:37:43.5 37.
2. Kubal Vlastimil 8 km Muži - 60 – 69 let 14 00:39:19.9 51.
3. Kasík Miroslav PSP KK Plzeň 8 km Muži - 60 – 69 let 18 00:45:06.4 76.
4. Sýkora Vladimír SV Stříbro 8 km Muži - 60 – 69 let 21 00:51:55.5 86.

8 km - Muži - 70 +

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janový Petr AC-Trial Plzeň 8 km Muži - 70 + 22 00:40:01.2 53.
2. Kučera Otakar Sokol Přeštice 8 km Muži - 70 + 71 00:40:18.4 56.
3. Šůcha Václav SV Stříbro 8 km Muži - 70 + 20 00:41:59.4 61.
4. Pytelka Václav Plzeň 8 km Muži - 70 + 23 00:42:23.2 65.
5. März František Sokol Kout 8 km Muži - 70 + 19 00:52:09.4 87.

8 km - Ženy - juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Onderová Eliška SK Kotlářka 8 km Ženy - juniorky do 30 let 67 00:38:09.5 41.
2. Fialová Lenka Flexibooks 8 km Ženy - juniorky do 30 let 56 00:38:54.5 45.
3. Přadková Petra 8 km Ženy - juniorky do 30 let 72 00:42:08.4 64.
4. Kratochvílová Eva 8 km Ženy - juniorky do 30 let 6 00:48:37.2 82.
5. Vacíková Hana 8 km Ženy - juniorky do 30 let 26 00:50:02.7 84.
6. Schreiber Romana 8 km Ženy - juniorky do 30 let 76 01:02:35.1 88.

8 km - Ženy - 30 - 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra SG Sokol Plzeň Petřín 8 km Ženy - 30 - 39 let 63 00:32:38.9 6.
2. Šturmová Barbora Forrest Gump team 8 km Ženy - 30 - 39 let 30 00:36:13.9 25.
3. Palasová Alexandra 8 km Ženy - 30 - 39 let 51 00:41:12.9 59.
4. Tichá Libuše Brnířov 8 km Ženy - 30 - 39 let 17 00:42:27.9 66.

8 km - Ženy - 40 - 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášová Zlata AC Falcon Rokycany 8 km Ženy - 40 - 49 let 41 00:37:04.5 35.
2. Háková Michaela SVS Krkonoše Vrchlabí 8 km Ženy - 40 - 49 let 86 00:38:25.0 43.
3. Papánková Eva 8 km Ženy - 40 - 49 let 87 00:40:51.9 57.
4. Bielková Věra Plzeň - Vinice 8 km Ženy - 40 - 49 let 82 00:43:11.2 69.
5. Konráoyová Dáša LK Tatran Chodov 8 km Ženy - 40 - 49 let 39 00:43:19.9 70.
6. Lieblová Markéta :-) 8 km Ženy - 40 - 49 let 73 00:43:26.4 71.
7. Onderková Vladislava Praha 8 - Kobylisy 8 km Ženy - 40 - 49 let 66 00:44:04.4 73.
8. Čadová Lenka 8 km Ženy - 40 - 49 let 79 00:44:57.9 75.
9. Formanová Lucie ZŠ Mrákov 8 km Ženy - 40 - 49 let 37 00:45:35.2 78.
10. Shepherd Eve 8 km Ženy - 40 - 49 let 83 00:47:17.4 80.

8 km - Ženy - 50 +

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Naxerová Jana USK CS Plzeň 8 km Ženy - 50 + 52 00:39:15.5 50.
2. Břindová Ivana 8 km Ženy - 50 + 88 00:49:13.0 83.