Výsledky závodu

Běh kolem jezera Most- 6. ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.10.2016



11km - Muži A (19-39let / ročník 1997-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš AK Bílina 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 333 00:39:53.2 1.
2. Žaloudek Jan UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 141 00:41:17.7 2.
3. Stejskal Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 372 00:43:30.7 5.
4. Parnica Tomas AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 323 00:45:08.5 6.
5. Unger Josef Světlo pro svět 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 271 00:45:42.7 8.
6. Pátek Vladimír 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 66 00:47:36.2 12.
7. Horváth Martin ŠAK Chodov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 351 00:47:38.4 13.
8. Růžička Martin UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 115 00:48:04.9 15.
9. Unger Miroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 213 00:48:06.7 16.
10. Loužil Martin Spartan shoper 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 80 00:48:09.7 18.
11. Valta Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 59 00:49:03.9 20.
12. Křivánek Petr Meziboří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 429 00:49:09.7 21.
13. Hron Petr klub snědých běžců 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 441 00:49:39.5 25.
14. Štolfa Ladislav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 15 00:50:07.0 28.
15. Pyskatý Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 45 00:50:25.2 29.
16. Panitz Erich Srtg Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 26 00:50:39.2 31.
17. Ptacek Lukas 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 465 00:50:53.4 32.
18. Hanák Radek Spartan shoper 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 194 00:51:24.2 36.
19. Hubený Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 265 00:52:01.7 41.
20. Havlůj Aleš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 257 00:52:11.2 42.
21. Zdeněk Řehoř SRTG Strupčice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 74 00:52:18.7 43.
22. Richter Lukáš Rozběháme Teplice a okolí 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 51 00:52:23.2 44.
23. Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 246 00:52:33.4 45.
24. Fiala Vít Azmera s.r.o. 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 384 00:52:38.9 46.
25. Vadlejch Martin 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 419 00:52:58.9 48.
26. Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 405 00:53:09.2 51.
27. Nosek Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 52 00:53:13.9 52.
28. Sýkora Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 371 00:53:25.2 54.
29. Vágner Dušan PT 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 78 00:54:09.9 61.
30. Dlouhý Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 281 00:54:10.2 62.
31. Brzek Daniel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 86 00:54:21.2 63.
32. Hojdar Josef Srtgmost 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 159 00:54:22.9 65.
33. Maňák Luboš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 9 00:54:38.4 69.
34. Dufek Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 354 00:55:25.7 73.
35. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 154 00:55:25.9 74.
36. Ulrych Josef 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 58 00:56:11.2 82.
37. Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 253 00:56:16.2 84.
38. Linka Tomáš UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 135 00:56:23.4 85.
39. Kučerka Jan KOB Litvínov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 19 00:57:30.2 99.
40. Brem František 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 410 00:57:37.4 101.
41. Huráb Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 62 00:57:38.7 103.
42. Hurta Adam UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 108 00:57:43.7 104.
43. Šindelka Vladimir 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 37 00:57:57.7 106.
44. Hrubeš Vladimír Běžci Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 380 00:58:16.4 110.
45. Drásta Radoslav CCC-Cycling Club Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 315 00:58:36.4 112.
46. Drdel Milan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 336 00:58:38.7 113.
47. sýkora pavel ACML Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 247 00:58:58.4 116.
48. Brzek Tomáš Statutární město Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 126 00:59:02.7 118.
49. Mráz Jaroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 7 00:59:10.2 119.
50. Ličko Michal Fitnessguru 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 46 01:00:04.7 124.
51. Dundek Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 438 01:00:35.7 127.
52. Kavecký Aleš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 306 01:00:53.2 131.
53. Schmidt Michal BK Žatec 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 386 01:00:53.4 132.
54. Urban Zdeněk SRTG MOST 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 43 01:01:11.9 133.
55. Seifert Radim 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 309 01:01:30.7 136.
56. Zlatohlavek Ondrej Kokesove 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 417 01:01:58.9 138.
57. Soška Jan UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 118 01:01:59.9 139.
58. Bartovský Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 28 01:02:11.5 143.
59. Liška Radek Rozběháme Teplice a okolí 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 48 01:02:11.7 144.
60. Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 47 01:02:11.7 145.
61. Liebig Pavel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 280 01:02:29.9 149.
62. Brem Antonín 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 35 01:02:30.0 150.
63. Emingr Jakub Louny 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 183 01:02:32.7 151.
64. Iser Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 84 01:02:38.9 152.
65. Hrubý Erich 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 294 01:03:14.9 160.
66. Žitný Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 418 01:03:24.2 161.
67. Boček Jiří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 266 01:04:04.4 168.
68. Král Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 71 01:04:23.9 171.
69. Hanuš Michal SRTG Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 320 01:04:38.4 172.
70. Sixta Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 251 01:04:48.2 174.
71. Sixta Jiří 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 196 01:05:16.9 175.
72. Zahradník Tomáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 435 01:05:37.4 178.
73. Prokeš Miroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 177 01:05:39.7 180.
74. Franc Jaroslav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 358 01:06:09.7 181.
75. Kostlán Martin Superpotravina 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 262 01:06:56.4 186.
76. Kendziura Michal 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 319 01:07:13.7 189.
77. Lovaš Petr AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 313 01:07:32.4 190.
78. Kritzbach Jan AK Most 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 145 01:07:32.5 191.
79. Holeček Pavel 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 402 01:08:07.9 197.
80. Jirák Miloš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 296 01:08:15.4 200.
81. Tomáš Pomahač Jirkov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 448 01:08:16.4 201.
82. Sochor Josef 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 252 01:08:35.9 204.
83. David Ulrich Vysoká Pec 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 299 01:09:31.9 209.
84. Zauper Willibald Chomutov 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 339 01:10:22.4 213.
85. Kotě Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 275 01:11:05.9 220.
86. Turzó Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 383 01:11:40.7 224.
87. Tomáš Rostislav 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 40 01:11:41.7 226.
88. Jindřich Martin Kokesove 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 421 01:12:04.2 227.
89. Borka Jakub 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 167 01:12:45.7 228.
90. Anděl Zdeněk 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 11 01:13:42.9 231.
91. Hodač Jan Pražská sedmička 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 394 01:13:49.9 232.
92. Frlaus Petr 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 414 01:14:43.2 239.
93. Lakomý Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 70 01:14:48.7 240.
94. Bendel Jan 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 222 01:16:17.7 248.
95. Bobysud Lukáš 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 100 01:17:11.9 251.
96. Ruda Bauhof SRTG Trupčice 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 235 01:20:42.9 269.
97. Punt Jaroslav UNIPETROL 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 113 01:23:38.2 274.
  Trčka Martin 11km Muži A (19-39let / ročník 1997-1977) 224 DNF  

11km - Muži B (40-55let / ročník 1976-1961)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlček Jiří SPONA Teplice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 388 00:41:45.2 3.
2. Filingr Čeněk Běžecký klub F-C Kadaň 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 452 00:41:55.4 4.
3. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 427 00:45:29.7 7.
4. Watzke Petr VitaSport.cz/Teplice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 24 00:46:50.9 9.
5. Dietrich Petr loucna956 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 63 00:47:13.4 10.
6. Kučera Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 423 00:47:26.9 11.
7. Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 136 00:47:57.2 14.
8. Prokeš Dušan TJ Cykloteam Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 462 00:48:08.2 17.
9. Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 274 00:48:14.4 19.
10. Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 240 00:49:26.2 23.
11. Jantač David 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 55 00:50:06.7 26.
12. Srb Tomáš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 432 00:50:06.9 27.
13. Miroslav Benda 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 170 00:50:25.3 30.
14. Hrdý Jan FYDEL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 90 00:51:09.7 33.
15. Görl Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 455 00:51:13.9 34.
16. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 431 00:51:20.2 35.
17. Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 129 00:51:40.4 39.
18. Giampaoli Karel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 445 00:53:02.4 49.
19. vitovsky petr cukrar 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 56 00:53:19.4 53.
20. Výšek Pavel UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 121 00:53:26.9 55.
21. Havlíček Zdeněk 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 458 00:53:27.2 56.
22. Bambas Jan Pivošlap Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 97 00:53:30.7 57.
23. Malý Vojtěch SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 289 00:53:47.2 58.
24. Vopat Karel Boleboř 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 195 00:53:47.4 59.
25. Fivebr Vladimír FYDEL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 10 00:54:21.4 64.
26. Civín Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 263 00:54:23.4 66.
27. Zajíček Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 457 00:54:35.2 67.
28. Salát Martin UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 139 00:54:53.9 70.
29. Zeman Radek UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 122 00:55:11.2 71.
30. Orság Josef 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 91 00:55:15.4 72.
31. Veselovský Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 304 00:55:46.9 77.
32. Maršík Jindřich Ostrov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 409 00:55:53.5 78.
33. Hradecký Pavel Helpfy.eu 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 428 00:55:55.2 79.
34. Kuchařík Pavel Jirkov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 327 00:56:04.0 81.
35. Razim Martin Louny 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 286 00:56:12.4 83.
36. Kail Tomáš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 39 00:56:26.7 86.
37. Bartoš Láďa SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 363 00:56:33.7 87.
38. Holý Jiří Vysoká Pec 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 298 00:56:39.2 88.
39. Dolanský Pavel Hobýci 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 241 00:56:41.7 89.
40. Myslivec Jan UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 138 00:57:04.7 92.
41. Ferianc Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 214 00:57:08.2 94.
42. Trojna Luboš Ústecký kraj 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 140 00:57:09.2 95.
43. Hubáček Libor Slávia Most 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 124 00:57:24.7 97.
44. Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 343 00:57:27.4 98.
45. Sejrek Martin 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 396 00:57:35.9 100.
46. Hebký Robert 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 258 00:57:37.9 102.
47. Staněk František Rozběhej Litvínov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 446 00:58:01.7 109.
48. Rybář Jiří MOST 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 150 00:58:17.4 111.
49. Lostofi Aleš 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 31 00:58:56.4 115.
50. Kruťa Ivo SRTG Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 34 00:59:15.7 120.
51. Jiří Hájek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 328 00:59:15.9 121.
52. Liebig Vilém 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 190 01:00:17.7 125.
53. Mareš Petr Vtelno žije ! 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 1 01:00:33.4 126.
54. Dominik Slapnička Kamil 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 16 01:00:51.4 129.
55. Skala Stanislav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 72 01:00:52.9 130.
56. Hrůza Michal 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 5 01:01:13.2 134.
57. Jurinec Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 350 01:01:26.9 135.
58. Zelený Jaroslav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 231 01:01:52.2 137.
59. Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 360 01:02:03.4 141.
60. Malina Jiří Běžci Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 376 01:02:26.9 147.
61. Rakovan Pavol UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 114 01:03:37.4 163.
62. Hendrych Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 160 01:05:27.2 177.
63. Řehánek Milan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 185 01:05:39.4 179.
64. Polanský Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 331 01:08:07.7 196.
65. Volf Miroslav TJ Slávie Chomutov 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 212 01:08:12.7 198.
66. Maleček Roman 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 261 01:08:14.4 199.
67. Mazánek Jan 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 340 01:08:50.9 206.
68. Zdeněk Pták TEAM Bike Perštejn 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 324 01:11:02.7 219.
69. Hojer Petr 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 346 01:11:25.7 223.
70. Růžička Tomáš T.J.Sokol Osek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 14 01:14:00.7 235.
71. Svatoň Zdenek 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 255 01:14:52.9 241.
72. Piwowarski František SRTG Strupčice 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 379 01:16:05.2 247.
73. Vyhnánek Josef SPRP Run team 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 285 01:18:44.4 261.
74. Černohorský Ondřej UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 103 01:18:58.9 263.
75. Sapoušek Miroslav 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 220 01:20:38.4 267.
76. Masopust Karel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 449 01:24:32.9 276.
77. Karaus Vilém UNIPETROL 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 110 01:31:18.7 279.
78. Koutský Pavel 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 229 01:47:44.9 282.
  Šeámek Jiří 11km Muži B (40-55let / ročník 1976-1961) 21 DNF  

11km - Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kacíř Zdeněk lOUČNÁ956 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 392 00:49:33.9 24.
2. Gombita Josef Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 366 00:52:44.9 47.
3. Sládek Jiří BK Žatec 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 370 00:53:56.9 60.
4. Douda Jan 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 464 00:54:38.2 68.
5. Stanislav Kouba Sokol Hřivčice 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 203 00:57:59.4 107.
6. Pavlík Miroslav KOB Litvínov 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 175 00:58:01.4 108.
7. Sliška Vladislav UNIPETROL 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 117 00:58:50.4 114.
8. Končel František TJ Lokomotiva Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 2 01:02:46.2 153.
9. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 310 01:09:08.9 208.
10. Smeták Václav AK Most 11km Muži C (nad 55let / ročník 1960 a starší) 148 01:13:06.2 230.

11km - Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovářová Zuzana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 433 00:51:27.2 37.
2. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 223 00:51:56.2 40.
3. Křížová Anežka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 344 00:55:28.2 75.
4. Grosmanová Gabriela Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 347 00:55:44.2 76.
5. Kelbichová Vendula hasiči Jirkov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 407 00:56:03.7 80.
6. Požárková Dušková Helena o.s. za práva zvířat 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 361 00:56:43.2 90.
7. Neradová Alena KOB Litvínov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 420 00:57:07.2 93.
8. Tušinská Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 450 00:57:45.4 105.
9. Kutílková Kateřina SRTG Most 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 314 00:58:59.9 117.
10. Davidová Denisa 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 460 00:59:46.9 122.
11. Kučerová Šárka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 422 00:59:50.2 123.
12. Kolaříková Eva Meziboří 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 95 01:02:00.2 140.
13. Maršíková Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 353 01:02:21.4 146.
14. Bařtipánová Zuzana Město Bílina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 143 01:02:52.2 154.
15. Jurincová Eva 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 349 01:02:58.7 155.
16. Dolanská Michaela Hobýci 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 238 01:03:04.9 158.
17. Bernasová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 292 01:03:14.7 159.
18. Hrdinová Jana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 278 01:03:54.9 164.
19. Písařiková Pavlína Chomuto 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 219 01:04:05.9 169.
20. Nováková Jana Koupelny Šujan 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 155 01:04:21.2 170.
21. Phamová Lucie 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 162 01:04:42.9 173.
22. Vrbova Petra 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 209 01:05:17.4 176.
23. Krlínová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 282 01:06:20.9 182.
24. Budilová Veronika Jazykové centrum LITERA 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 325 01:06:26.9 184.
25. Prokopova Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 337 01:06:58.2 187.
26. Konečná Lucie 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 391 01:07:34.7 192.
27. Nikol Stehlíková 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 82 01:07:41.9 193.
28. Houšková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 87 01:07:42.7 194.
29. Brabcova Katerina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 6 01:08:06.9 195.
30. Fialová Andrea 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 283 01:08:20.9 202.
31. Soukalová Iva 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 204 01:08:50.4 205.
32. Horáčková Šárka 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 352 01:09:42.7 210.
33. Lancingerová Kristýna 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 198 01:09:56.4 212.
34. Růžičková Zuzana UNIPETROL 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 116 01:10:26.9 214.
35. Hošková Jana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 437 01:10:35.2 215.
36. Sýkorova Jitka Roztrhaný kšilt 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 248 01:10:44.9 216.
37. Svejkovská Adriana 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 199 01:10:45.2 217.
38. Prokopová Eliška 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 439 01:11:11.2 221.
39. Dufková Daniela SRTG Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 468 01:11:20.7 222.
40. Vytisková Martina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 89 01:11:40.7 225.
41. Grzybowská Alžběta SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 403 01:13:05.7 229.
42. Jedličková Linda 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 256 01:13:53.7 233.
43. Kunkelová Dáša 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 61 01:13:54.7 234.
44. Kuželová Michaela 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 368 01:14:01.7 236.
45. Vlachová Anna 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 18 01:14:20.4 237.
46. Prudká Michala 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 335 01:14:37.4 238.
47. Paldusová Karolína 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 230 01:14:54.4 242.
48. Kukučová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 22 01:14:57.4 243.
49. Joneková Nikola SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 404 01:16:04.9 246.
50. Bobysudová Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 151 01:17:11.2 250.
51. Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 83 01:17:37.7 254.
52. Krausová Klára 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 466 01:17:38.4 255.
53. Nevečeřalová Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 374 01:17:40.9 256.
54. Burdová Kamila 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 411 01:17:41.2 257.
55. Vrťová Ivona Koupelny Šujan 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 189 01:18:42.7 260.
56. Holečková Jaroslava 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 401 01:18:48.9 262.
57. foukalova lucie SRTG Chomutov 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 467 01:20:34.2 265.
58. Hoŕáčková Andrea LoccosRunnosPaccos 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 236 01:20:42.7 268.
59. Klára Řehořová SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 75 01:22:00.2 271.
60. Kováčová Renata 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 13 01:22:18.7 272.
61. Suchá Veronika 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 302 01:22:54.7 273.
62. Šultová Lucie SRTG Strupčice 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 326 01:23:41.2 275.
63. Andělová Věra UNIPETROL 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 101 01:25:51.2 277.
  Trčková Kateřina 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 215 DNF  
  Pavlína Kremlová 11km Ženy D (19-39let / ročník 1997-1977) 98 DNS  

11km - Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulecová Petra 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 442 00:49:12.4 22.
2. KATERINA PLETICHOVA BDKKADAN 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 385 00:51:36.4 38.
3. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 57 00:53:04.4 50.
4. Vítková Zuzana 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 4 00:56:52.4 91.
5. Mrnková Věra Bk Louny 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 412 00:57:13.2 96.
6. Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 239 01:00:42.4 128.
7. Dvořáková Martina UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 134 01:02:06.9 142.
8. Malinová Miroslava Běžci Chomutov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 365 01:02:27.0 148.
9. Havlíčková Michaela Triatlet Karlovy Vary 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 273 01:03:02.4 156.
10. Ličková Hana UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 132 01:03:02.7 157.
11. Longauerova Lenka ROZBĚHEJ LITVINOV 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 179 01:03:35.2 162.
12. Havlůjová Marcela 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 33 01:03:56.7 165.
13. Holá Michaela Vysoká Pec 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 297 01:04:00.2 166.
14. Košková Magdalena 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 226 01:04:00.9 167.
15. Rajchmanová Lenka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 149 01:06:26.4 183.
16. Horová Veronika Město Bílina 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 144 01:06:39.7 185.
17. Feriancová Monika UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 107 01:07:00.7 188.
18. Lédlová Naděžda Spona Teplice 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 444 01:08:21.9 203.
19. Šrámková Hana 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 20 01:08:54.7 207.
20. Králová Dagmar 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 264 01:09:53.7 211.
21. Presslová Leona 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 305 01:10:56.7 218.
22. Havlíčková Klára 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 459 01:15:04.7 244.
23. Zdeňka Karešova Rungo pro ženy 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 30 01:15:07.9 245.
24. Martinková Jana SPRP Run team 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 284 01:16:42.7 249.
25. Hanusová Ludmila 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 216 01:17:13.7 252.
26. Knoblochová Marcela UNIPETROL 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 111 01:17:20.9 253.
27. Hrubá Ivana Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 163 01:17:47.9 258.
28. Poživilová Romana Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 164 01:17:49.7 259.
29. Šafaříková Pertra Horská služba Klíny 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 68 01:19:08.4 264.
30. Sapoušková Lenka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 221 01:20:36.9 266.
31. Malá Michaela SRTG Strupčice 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 400 01:21:59.9 270.
32. Pravdová Renáta 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 303 01:26:11.7 278.
33. Čermáková Štěpánka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 357 01:36:41.7 280.
34. Baranová Iveta 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 356 01:36:41.7 281.
35. Koutská Jitka 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 228 01:47:44.9 283.
  Vopatová Pavla Rozběhej Litvínov 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 169 DNF  
  Seidlová Michaela 11km Ženy E (naad 39let / ročník 1976 a starší) 168 DNS  

4,5km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hýna Daniel AKMOST 4,5km Muži bez rozlišení věku 342 00:16:48.2 1.
2. Beránek Jan ELA LITVÍNOV 4,5km Muži bez rozlišení věku 232 00:17:22.0 2.
3. Mihal Karel Kanoistika Chomutov 4,5km Muži bez rozlišení věku 243 00:20:29.0 7.
4. Kučera Ladislav 4,5km Muži bez rozlišení věku 338 00:20:31.2 8.
5. ??? 4,5km Muži bez rozlišení věku 93 00:21:07.2 10.
6. Knižda Míra Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozlišení věku 49 00:21:09.5 11.
7. Šimík Pavel 4,5km Muži bez rozlišení věku 317 00:22:09.2 13.
8. Fousek Radek Kanoistika Chomutov 4,5km Muži bez rozlišení věku 244 00:22:30.0 14.
9. Petrmichl Vít 4,5km Muži bez rozlišení věku 308 00:23:49.4 17.
10. Karaus Tomáš UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 109 00:24:14.7 19.
11. Svašek Petr 4,5km Muži bez rozlišení věku 367 00:24:54.5 25.
12. Pabišta Karel Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 137 00:25:51.0 31.
13. Kukla Milan 4,5km Muži bez rozlišení věku 161 00:26:56.0 36.
14. Novák Jiří 4,5km Muži bez rozlišení věku 42 00:27:09.5 40.
15. Panocha Tomáš 4,5km Muži bez rozlišení věku 413 00:27:13.0 43.
16. Duchan Vladimír UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 104 00:27:36.7 48.
17. Zajíc Jonáš Zajíci 4,5km Muži bez rozlišení věku 193 00:27:44.7 54.
18. Longauer Vladimír 4,5km Muži bez rozlišení věku 272 00:27:49.2 55.
19. Burda Jan 4,5km Muži bez rozlišení věku 259 00:27:54.5 60.
20. Kreml Bohumil Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 96 00:28:04.0 64.
21. Gendráč Pavel 4,5km Muži bez rozlišení věku 188 00:28:38.5 74.
22. Vostrý František 4,5km Muži bez rozlišení věku 181 00:29:09.0 81.
23. Basák Jsroslav Most 4,5km Muži bez rozlišení věku 316 00:30:02.7 91.
24. Beránek David ELA LITVÍNOV 4,5km Muži bez rozlišení věku 233 00:30:47.0 97.
25. Král Josef UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 133 00:30:49.0 100.
26. Paťava Karel 4,5km Muži bez rozlišení věku 171 00:31:05.7 102.
27. Hrubeš David 4,5km Muži bez rozlišení věku 50 00:31:24.7 108.
28. Veruněk Patrik UNIPETROL 4,5km Muži bez rozlišení věku 120 00:33:29.7 117.
  Hrvol Jaroslav 4,5km Muži bez rozlišení věku 142 DNS  
  Jaroslav Prošek UJEP 4,5km Muži bez rozlišení věku 288 DNS  

4,5km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sutoová Kateřina ELA LITVÍNOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 234 00:24:41.5 21.
2. Reynolds Katerina AK Most 4,5km Ženy bez rozlišení věku 321 00:24:43.8 23.
3. Prokešová Renata Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 69 00:24:53.7 24.
4. Faiglová Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 434 00:25:17.5 26.
5. Šlajerová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 416 00:25:22.0 27.
6. Jurincová Eva AK Most 4,5km Ženy bez rozlišení věku 348 00:25:23.2 28.
7. Šuttová Lenka Dvoreček 4,5km Ženy bez rozlišení věku 242 00:25:35.2 29.
8. Fejfarová Kateřina Žatec 4,5km Ženy bez rozlišení věku 369 00:25:35.7 30.
9. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 237 00:26:02.5 32.
10. Krejčová Kateřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 270 00:26:20.5 33.
11. Mertlová Anna Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 217 00:26:23.0 34.
12. Kozová Barbora 4,5km Ženy bez rozlišení věku 227 00:26:23.5 35.
13. Rusňáková Eva 4,5km Ženy bez rozlišení věku 173 00:27:07.2 39.
14. Vacková Pavla Rozběháme Teplice a okolí 4,5km Ženy bez rozlišení věku 329 00:27:12.2 41.
15. Košťálová Lucie Rozběháme Teplice 4,5km Ženy bez rozlišení věku 77 00:27:12.5 42.
16. Immerová Petra 4,5km Ženy bez rozlišení věku 53 00:27:18.0 44.
17. Gaschlerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 415 00:27:22.7 45.
18. Hálová Hana SRTG CHOMUTOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 184 00:27:28.2 46.
19. Laušmanová Petra Hard cross 4,5km Ženy bez rozlišení věku 166 00:27:28.5 47.
20. Laštovková Miluše Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 202 00:27:37.0 49.
21. Kostková Jitka SRTG CHOMUTOV 4,5km Ženy bez rozlišení věku 182 00:27:40.0 51.
22. Kšánová Monika World Ventures 4,5km Ženy bez rozlišení věku 362 00:27:40.7 52.
23. Hollicková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 276 00:27:49.5 56.
24. Tvrdková Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 29 00:27:52.5 57.
25. Šimková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 60 00:27:53.0 58.
26. Burdová Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 88 00:27:54.5 59.
27. Zajícová Mirka Zajíci 4,5km Ženy bez rozlišení věku 191 00:27:56.7 61.
28. Bernasová Tereza 4,5km Ženy bez rozlišení věku 291 00:27:58.0 62.
29. Petra Králíčková Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 64 00:28:00.0 63.
30. Drexlerová Šárová Markéta 4,5km Ženy bez rozlišení věku 267 00:28:05.2 65.
31. Veselá Lucie Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 430 00:28:06.2 66.
32. Hojerová Ester 4,5km Ženy bez rozlišení věku 345 00:28:09.0 67.
33. Faberová Martina UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 123 00:28:23.5 68.
34. Matušková Hana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 92 00:28:28.7 69.
35. ulrichova barbora 4,5km Ženy bez rozlišení věku 44 00:28:31.0 70.
36. Dolanská Jana Hobýci 4,5km Ženy bez rozlišení věku 269 00:28:31.5 71.
37. Smudková Markéta 4,5km Ženy bez rozlišení věku 426 00:28:41.7 75.
38. Důrasová Hana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 341 00:28:45.0 76.
39. Sedlecká Anežka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 406 00:28:48.2 77.
40. Bendová Pavlína 4,5km Ženy bez rozlišení věku 364 00:28:56.0 78.
41. Cidrychová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 65 00:29:00.9 79.
42. Kendziurova Kamila 4,5km Ženy bez rozlišení věku 318 00:29:17.2 83.
43. Landyšová Lada UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 131 00:29:38.2 84.
44. Vrzáková Veronika Rozběháme Teplice a okolí 4,5km Ženy bez rozlišení věku 73 00:29:40.0 85.
45. Šafaříková Lucie 4,5km Ženy bez rozlišení věku 201 00:29:41.0 86.
46. Glücková Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 334 00:29:49.5 87.
47. Havlíčková Klárka UJEP 4,5km Ženy bez rozlišení věku 287 00:29:53.5 89.
48. Falářová Milena UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 106 00:30:09.2 92.
49. Králová Kateřina UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 119 00:30:15.0 93.
50. Slavíková Michaela 4,5km Ženy bez rozlišení věku 307 00:30:18.0 94.
51. Staňková Jana Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 447 00:30:21.5 95.
52. Zvěřinová Eva Rozbehej Litvínov 4,5km Ženy bez rozlišení věku 36 00:30:26.2 96.
53. Kupová Andrea Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 25 00:30:47.7 98.
54. Prokešová Miroslava 4,5km Ženy bez rozlišení věku 176 00:30:48.2 99.
55. Dědková Monika UNIPETROL 4,5km Ženy bez rozlišení věku 102 00:31:14.5 104.
56. Kačerová Alice DATECH-PRO s.r.o. 4,5km Ženy bez rozlišení věku 81 00:31:15.0 105.
57. Jirkovská Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 425 00:31:21.2 106.
58. Matuškovičová Miluška 4,5km Ženy bez rozlišení věku 424 00:31:21.7 107.
59. Herzogová Vladimíra 4,5km Ženy bez rozlišení věku 395 00:31:30.2 109.
60. Halmiová Eva 4,5km Ženy bez rozlišení věku 76 00:31:38.2 110.
61. Merhautová Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 456 00:31:47.7 111.
62. Dvořáková Edita 4,5km Ženy bez rozlišení věku 180 00:32:39.5 112.
63. Jurenkova Jitka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 378 00:32:42.3 113.
64. Kučerová Ivana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 397 00:32:55.2 114.
65. Brzobohatá Danuše Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 23 00:33:19.5 115.
66. Lehoučková Denisa 4,5km Ženy bez rozlišení věku 205 00:33:40.0 118.
67. Zahradníková Tereza 4,5km Ženy bez rozlišení věku 157 00:34:07.0 119.
68. Oravcová Štěpánka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 158 00:34:07.0 120.
69. Jandová Lenka 4,5km Ženy bez rozlišení věku 174 00:35:00.5 121.
70. Hrdinová Jarmila 4,5km Ženy bez rozlišení věku 279 00:35:52.2 122.
71. Imríšková Veronika Báječné ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozlišení věku 290 00:36:04.9 123.
72. Doudová Helena 4,5km Ženy bez rozlišení věku 453 00:36:21.2 125.
73. Bláhová Monika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 79 00:37:23.4 126.
74. Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 67 00:37:23.7 127.
75. Lenčéšová Veronika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 54 00:37:54.7 128.
76. Štolfová Jana 4,5km Ženy bez rozlišení věku 408 00:41:48.7 129.
77. Miltnerová Jiřina 4,5km Ženy bez rozlišení věku 440 00:41:49.2 130.
  Chromečková Veronika 4,5km Ženy bez rozlišení věku 41 DNS  

4,5km - Junioři (2002-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korolenko Dominik 4,5km Junioři (2002-1998) 38 00:18:14.0 3.
2. Černohorský Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři (2002-1998) 99 00:18:28.9 4.
3. Hollick Petr 4,5km Junioři (2002-1998) 277 00:18:30.7 5.
4. Letocha Radek 4,5km Junioři (2002-1998) 436 00:20:16.7 6.
5. Havlíček Michal 4,5km Junioři (2002-1998) 461 00:20:56.7 9.
6. Strmiska Jaroslav 4,5km Junioři (2002-1998) 389 00:22:33.7 15.
7. Matuška Adam Florbal Chomutov 4,5km Junioři (2002-1998) 443 00:23:04.0 16.
8. Zajíc Matěj Zajíci 4,5km Junioři (2002-1998) 192 00:24:01.2 18.
9. Derek Reynolds Lukas AK Most 4,5km Junioři (2002-1998) 322 00:24:43.7 22.
10. Dědek Filip 4,5km Junioři (2002-1998) 3 00:27:37.5 50.
11. Mertl Daniel 4,5km Junioři (2002-1998) 218 00:27:43.2 53.
12. Anděl Kryštof 4,5km Junioři (2002-1998) 12 00:28:31.7 72.
13. Mašek Daniel 4,5km Junioři (2002-1998) 469 00:28:33.0 73.
14. Drdel Jakub 4,5km Junioři (2002-1998) 373 00:29:14.2 82.
15. Holý David 4,5km Junioři (2002-1998) 156 00:30:00.5 90.

4,5km - Juniorky (2002-1998)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lišková Barbora 4,5km Juniorky (2002-1998) 311 00:21:16.7 12.
2. Faberová Sabina UNIPETROL 4,5km Juniorky (2002-1998) 105 00:24:20.0 20.
3. Bařinková Soňa SZŠ Chomutov 4,5km Juniorky (2002-1998) 8 00:26:57.7 37.
4. Malinová Michaela Běžci Chomutov 4,5km Juniorky (2002-1998) 375 00:27:01.7 38.
5. Suchánková Tereza 4,5km Juniorky (2002-1998) 390 00:29:02.7 80.
6. Drexlerová Eva 4,5km Juniorky (2002-1998) 268 00:29:51.2 88.
7. Kolodziejová Pavlína 4,5km Juniorky (2002-1998) 454 00:30:58.5 101.
8. Paťavová Tereza 4,5km Juniorky (2002-1998) 172 00:31:06.0 103.
9. Merhautová Lucie Rozběhej Litvínov 4,5km Juniorky (2002-1998) 451 00:33:29.5 116.
10. Jurenkova Kristyna 4,5km Juniorky (2002-1998) 377 00:36:06.9 124.