Výsledky závodu

50.ROČNÍK KROSU „MEMORIÁL ZDEŇKA BOUDY“

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.10.2022



10 km - Muži 20-39 let (ročník 2002-1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 62 00:36:52.0 1. 1.
2. Groh Radoslav HS Špindlerův mlýn 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 70 00:38:47.0 3. 3.
3. Lhota Zbyšek Eleven run team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 11 00:39:24.9 4. 4.
4. Preisler Tomáš Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 64 00:40:06.7 6. 6.
5. Hloušek Filip Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 54 00:41:52.7 8. 8.
6. Kubíček Michal Mnichovo hradiště 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 28 00:41:58.4 9. 9.
7. Kolář Václav AC Slovan Liberec 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 91 00:42:14.2 10. 10.
8. Hoffman Ondra Smržovka 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 14 00:43:28.9 14. 14.
9. Dvořák Tomáš Haven team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 79 00:44:28.4 16. 16.
10. Nagy Josef Sokol Skuhrov 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 46 00:44:39.1 17. 17.
11. Daněk Tomáš Daňci Beroun 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 20 00:51:47.3 33. 29.
12. Dvořák Pavel Haven team 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 80 00:57:16.6 43. 34.
13. Sajdl Jakub Kolomutz 10 km Muži 20-39 let (ročník 2002-1983) 90 00:58:05.4 44. 35.

10 km - Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čivrný Jiří Semily 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 74 00:37:16.7 2. 2.
2. Berka Radim Ski Shop Krkonoše 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 66 00:39:36.7 5. 5.
3. Halama Jan Sokol Skuhrov 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 12 00:40:39.6 7. 7.
4. Franc Petr Triatlon Mladá Boleslav 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 71 00:42:42.3 11. 11.
5. Hájek Jan AC Čimelice 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 24 00:42:53.0 12. 12.
6. Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 26 00:42:56.3 13. 13.
7. Hanuš Radek Ski Shop Krkonoše 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 65 00:45:45.9 21. 21.
8. Kovář Petr Haven team 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 78 00:46:14.3 22. 22.
9. Andrle Aleš Liberec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 29 00:47:50.2 27. 26.
10. Bouda Zdeněk Death A.D. Huť 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 63 00:49:14.9 29. 27.
11. Regner Tomáš Biathlon Liberec 10 km Veteráni A 40-49 let (ročník 1982-1973) 60 00:53:02.8 36. 30.

10 km - Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Koravský Roman Eleven run team 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 52 00:44:02.8 15. 15.
2. Novotný Jiří Kateřinský vánek 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 92 00:44:53.3 18. 18.
3. Sádovský Luboš Jablonec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 67 00:45:06.4 19. 19.
4. Kubíček Zdeněk Cyklo live 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 27 00:45:29.7 20. 20.
5. Kosák Stanislav NAC Liberec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 77 00:47:34.9 25. 24.
6. Trakal Jiří Železný brod 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 93 00:50:17.7 30. 28.
7. Vencl Jiří NAC Liberec 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 76 00:53:58.9 38. 31.
8. Wolf David Janov nad Nisou 10 km Veteráni B 50-59 let (ročník 1972-1963) 84 00:54:47.0 39. 32.

10 km - Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 82 00:46:19.5 24. 23.
2. Vacarda Vladimír Eleven Run Team 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 96 00:47:43.6 26. 25.
3. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 94 00:54:53.1 40. 33.
4. Brunclík Ivo TJ Slovan Šp. Mlýn 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 95 01:01:05.4 46. 37.
  Menšik Jan Jablonec 10 km Veteráni C 60-69 let (ročník 1962-1953) 21 DNF    

10 km - Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Javůrek Jiří TJ Úpicee 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 73 00:58:58.0 45. 36.
2. Šír Václav TJ Spartak Rokytnice 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 97 01:01:13.5 47. 38.
3. Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 10 km Veteráni D 70 let a starší (ročník 1952 a starší) 75 01:03:56.0 48. 39.

10 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vavrušková Lucie Jablonecké paseky 10 km Ženy 3 00:46:19.4 23. 1.
2. Kučerová Marie Nová Ves nad Nisou 10 km Ženy 58 00:48:19.1 28. 2.
3. Pradeová Ema AC Slovan Liberec 10 km Ženy 85 00:50:25.5 31. 3.
4. Hásková Eliška AC Čimelice 10 km Ženy 25 00:51:32.7 32. 4.
5. Menšíková Jana Daňci Beroun 10 km Ženy 19 00:51:47.5 34. 5.
6. Andrlová Lea Liberec 10 km Ženy 30 00:52:13.9 35. 6.
7. Balogová Lenka Liberec 10 km Ženy 1 00:53:24.7 37. 7.
8. Regnerová Jana Biathlon Liberec 10 km Ženy 59 00:55:06.7 41. 8.
9. Netolická Martina AC Slovan Liberec 10 km Ženy 83 00:56:52.0 42. 9.
10. Bracht Stephanie LF Ehberg 02 10 km Ženy 89 01:11:40.4 49. 10.

5000 m - Muži - mílaři

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čížek Jan AC Slovan Liberec 5000 m Muži - mílaři 51 00:19:21.6 1. 1.
2. Balatka Miroslav Rádlo 5000 m Muži - mílaři 5 00:19:54.8 2. 2.
3. Šonský Dominik Jablonec 5000 m Muži - mílaři 68 00:19:59.9 3. 3.
4. Brožek Matěj Sokol Skuhrov 5000 m Muži - mílaři 55 00:20:08.5 4. 4.
5. Huk Petr SWSL Lučany 5000 m Muži - mílaři 15 00:20:29.9 5. 5.
6. Hoffman Šíma Smržovka 5000 m Muži - mílaři 13 00:21:03.4 6. 6.
7. Tomášek Luboš Sokol Skuhrov 5000 m Muži - mílaři 33 00:24:46.2 9. 7.
8. Bracht Jan-Micha LF Ehberg 02 5000 m Muži - mílaři 87 00:24:54.3 10. 8.
9. Šeda Libor Sokol Bratříčkov 5000 m Muži - mílaři 17 00:25:57.2 12. 9.
10. Češka Jiří Jablonec 5000 m Muži - mílaři 40 00:39:58.5 19. 10.

5000 m - Ženy - mílařky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pušová Michaela SWSL Lučany 5000 m Ženy - mílařky 23 00:21:49.9 7. 1.
2. Gromová Karolína EDS Silvini Team 5000 m Ženy - mílařky 69 00:22:07.5 8. 2.
3. Dubská Zlata Sokol Skuhrov 5000 m Ženy - mílařky 38 00:25:20.3 11. 3.
4. Blažková Lenka EDS Silvini Team 5000 m Ženy - mílařky 81 00:26:05.4 13. 4.
5. Tynková Daniela Kuberovy 5000 m Ženy - mílařky 53 00:26:37.2 14. 5.
6. Tomášková Jana Sokol Skuhrov 5000 m Ženy - mílařky 32 00:26:56.3 15. 6.
7. Kopecká Iva SWSL Lučany 5000 m Ženy - mílařky 39 00:27:33.6 16. 7.
8. Dubská Emma Tatran Jablonec 5000 m Ženy - mílařky 37 00:27:48.2 17. 8.
9. Ulrich Silvie Držkov 5000 m Ženy - mílařky 72 00:27:57.2 18. 9.

3300 m - Muži + dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Strnad Aleš NAC Liberec 3300 m Muži + dorostenci 22 00:12:41.7 1. 1.
2. Nagy Josef Sokol Skuhrov 3300 m Muži + dorostenci 47 00:13:02.4 2. 2.
3. Kuba Matyáš TJ LO Vrchlabí 3300 m Muži + dorostenci 41 00:14:22.2 3. 3.
4. Kopecký Petr SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 45 00:16:10.2 6. 4.
5. Strnad Petr NAC Liberec 3300 m Muži + dorostenci 9 00:16:43.8 10. 5.
6. Tomeš Roman SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 16 00:16:53.5 11. 6.
7. Vavruška Matěj Jablonecké paseky 3300 m Muži + dorostenci 2 00:16:57.1 12. 7.
8. Staněk Petr PST Ostašov 3300 m Muži + dorostenci 34 00:17:22.7 15. 8.
9. Trdla Tomáš HEXENSCHOOS 3300 m Muži + dorostenci 50 00:17:46.8 16. 9.
10. Dubský Jiří Huť 3300 m Muži + dorostenci 35 00:18:39.6 18. 10.
11. Nagy Josef HEXENSCHOOS 3300 m Muži + dorostenci 48 00:19:13.0 19. 11.
12. Piskáček Petr SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 7 00:19:30.7 20. 12.
13. Strnad Jiří Proseč 3300 m Muži + dorostenci 88 00:20:34.8 22. 13.
14. Kosek Jakub SWSL Lučany 3300 m Muži + dorostenci 8 00:21:35.3 24. 14.
  Vrbata Pavel Huť 3300 m Muži + dorostenci 18 DNS    

3300 m - Ženy + dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jiříčková Simona Rádlo 3300 m Ženy + dorostenky 4 00:14:30.0 4. 1.
2. Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 49 00:15:42.3 5. 2.
3. Michálková Lenka Ski klub Jablonec 3300 m Ženy + dorostenky 86 00:16:14.8 7. 3.
4. Tynková Kateřina Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 57 00:16:35.8 8. 4.
5. Tomášková Amálie Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 31 00:16:38.2 9. 5.
6. Jelínková Aneta SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 42 00:16:58.3 13. 6.
7. Kremsová Kateřina SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 10 00:17:08.9 14. 7.
8. Hübnerová Karolína Sokol Skuhrov 3300 m Ženy + dorostenky 56 00:18:09.5 17. 8.
9. Piskáčková Zuzana SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 6 00:19:31.1 21. 9.
10. Regnerová Karolína Biathlon Liberec 3300 m Ženy + dorostenky 61 00:21:24.6 23. 10.
11. Kopecká Pavla SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 44 00:22:03.0 25. 11.
12. Peroutková Jana SWSL Lučany 3300 m Ženy + dorostenky 43 00:22:03.0 26. 12.
13. Dubská Elena Tatran Jablonec 3300 m Ženy + dorostenky 36 00:22:28.7 27. 13.

1700 m - Starší žákyně (ročník 2008-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Peroutková Jana SWSL Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007) 230 00:08:43.3 1. 1.
2. Kopecká Karla SWSL Lučany 1700 m Starší žákyně (ročník 2008-2007) 269 00:08:45.3 2. 2.

1200 m - Mladší žáci (ročník 2010-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vrbata Matěj Huť 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 152 00:04:56.5 1. 1.
2. Procházka František Sokol Skuhrov 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 253 00:05:06.2 2. 2.
3. Kopecký Petr SWSL Lučany 1200 m Mladší žáci (ročník 2010-2009) 268 00:05:19.4 3. 3.

800 m - Mladší žákyně (ročník 2010-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bartošová Kristýna Ski klub Jablonec 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 265 00:03:18.0 1. 1.
2. Blažková Monika Jablonec 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 212 00:03:22.1 2. 2.
3. Jelínková Aneta SWSL Lučany 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 257 00:03:22.7 3. 3.
4. Kremsová Kateřina SWSL Lučany 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 195 00:03:33.7 4. 4.
5. Huškova Barbora Huť 800 m Mladší žákyně (ročník 2010-2009) 177 00:05:05.2 5. 5.

400 m - Nejmladší žáci (ročník 2012-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Špidlen Michal FA Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 153 00:01:23.0 1. 1.
2. Laušman Adam Jilemnice 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 179 00:01:28.4 3. 3.
3. Černý Tobiáš Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 256 00:01:29.0 4. 4.
4. Tomeš Roman SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 214 00:01:29.2 5. 5.
5. Vavruška Matěj Jablonecké paseky 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 176 00:01:35.6 13. 7.
6. Petr Žídek Einar Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 200 00:01:38.3 16. 8.
7. Kosek Jakub SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 201 00:01:40.8 20. 10.
8. Ouhrabka Mikuláš Tepeře 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 266 00:01:45.7 26. 12.
9. Havlík Dennis TJ Desná 400 m Nejmladší žáci (ročník 2012-2011) 235 00:02:18.6 59. 26.

400 m - Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vítová Lotta Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 217 00:01:31.6 6. 1.
2. Tomášková Amálie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 247 00:01:32.6 8. 3.
3. Vavrušková Barbora Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 255 00:01:34.0 10. 5.
4. Balogová Lucie Liberec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 162 00:01:38.1 15. 8.
5. Halamová Anežka Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 211 00:01:41.1 21. 11.
6. Staňková Aneta PST Ostašov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 243 00:01:44.0 23. 13.
7. Málková Lucie SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2012-2011) 189 00:01:45.9 28. 15.

400 m - Nejmladší žáci (ročník 2014-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Balej Ondřej Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 263 00:01:25.9 2. 2.
2. Piskáček Petr SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 196 00:01:34.6 12. 6.
3. Trsek Jan Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 208 00:01:39.8 19. 9.
4. Pour Vít Bižuterie JBC 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 209 00:01:44.2 24. 11.
5. Filip Žídek Eldar Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 198 00:01:53.1 35. 15.
6. Novotný Tomáš Praha 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 259 00:01:56.6 40. 17.
7. Ivanov Adam Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2014-2013) 218 00:02:52.4 63. 27.

400 m - Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rozsypalová Linda SK Ještěd 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 244 00:01:31.8 7. 2.
2. Hájková Alžběta AC Čimelice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 236 00:01:34.0 9. 4.
3. Huková Stela SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 185 00:01:34.3 11. 6.
4. Konopková Tereza Harrachov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 186 00:01:37.7 14. 7.
5. Laiplová Tereza TJ Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 233 00:01:42.1 22. 12.
6. Balatková Tina Rádlo 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 182 00:01:45.6 25. 14.
7. Blažková Anna Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 167 00:01:46.2 29. 16.
8. Švermová Karolína Sokol Alšovice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 227 00:01:50.6 32. 18.
9. Vrbatová Anežka Huť 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 151 00:01:52.0 33. 19.
10. Holcová Ella Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 216 00:01:52.5 34. 20.
11. Balogová Daniela Liberec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 157 00:01:53.4 36. 21.
12. Halamová Anežka Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 165 00:01:55.2 39. 23.
13. Jírová Lucie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 220 00:01:58.6 43. 25.
14. Šecová Amálie Sokol Alšovice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 251 00:01:59.3 46. 28.
15. Staňková Mariana PST Ostašov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 248 00:02:02.6 49. 29.
16. Schneiderová Viktorka Jablonec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2014-2013) 205 00:03:26.5 64. 37.

400 m - Nejmladší žáci (ročník 2016-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hájek Antonín AC Čimelice 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 234 00:01:45.7 27. 13.
2. Kejylar Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 260 00:01:47.7 30. 14.
3. Lang Miroslav SDH Pěnčín 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 241 00:01:55.0 38. 16.
4. Piskáček Jan SWSL Lučany 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 199 00:01:57.8 41. 18.
5. Zdeněk Bouda Ozzy Huť 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 240 00:01:59.6 47. 19.
6. Čapek Prokop Atletika Človíček 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 172 00:02:01.8 48. 20.
7. Matějec Filip Horn9 Maxov 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 190 00:02:03.9 50. 21.
8. Jindříšek Jan Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 160 00:02:08.1 54. 22.
9. Štěpán Ondřej Benecko 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 161 00:02:08.4 55. 23.
10. Strnad Marek NAC Liberec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 202 00:02:10.3 56. 24.
11. Lhota Matyáš Jablonec 400 m Nejmladší žáci (ročník 2016-2015) 204 00:02:14.6 57. 25.

400 m - Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Berntová Astrid Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 215 00:01:38.7 17. 9.
2. Pourová Adéla Bižuterie JBC 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 210 00:01:38.7 18. 10.
3. Havlíková Vanessa TJ Desná 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 232 00:01:47.7 31. 17.
4. Laušmanová Tereza Jilemnice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 181 00:01:54.6 37. 22.
5. Balejová Kristýna Ski klub Jablonec 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 264 00:01:58.0 42. 24.
6. Císlerová Sofie Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 164 00:01:59.0 44. 26.
7. Halamová Magdalena Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 229 00:01:59.2 45. 27.
8. Trpišovská Nela SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 175 00:02:04.1 51. 30.
9. Čivrná Karolína Rybnice 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 261 00:02:04.7 52. 31.
10. Piskáčková Anna SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 197 00:02:05.7 53. 32.
11. Štekrová Anežka SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 171 00:02:17.4 58. 33.
12. Blažková Ema Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 168 00:02:25.1 60. 34.
13. Jírová Tereza Sokol Skuhrov 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 221 00:02:26.6 61. 35.
14. Štekrová Amálka SWSL Lučany 400 m Nejmladší žákyně (ročník 2016-2015) 173 00:02:28.9 62. 36.

cca 80 m - Předškolní chlapci (ročník 2018-2017)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Málek Martin SWSL Lučany cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 191 00:00:08.1 1. 1.
2. Trsek Adam Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 207 00:00:10.2 2. 2.
3. Huk Dominik SWSL Lučany cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 187 00:00:10.3 3. 3.
4. Brožek Matěj Benecko cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 159 00:00:11.3 4. 4.
5. Štěpán Bouda Zachariáš Huť cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 237 00:00:12.2 7. 5.
6. Pour Ondřej TJ Delfín JBC cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 213 00:00:13.1 9. 6.
7. Hodur Tomáš Vlastiboř cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 225 00:00:13.5 11. 7.
8. Hořejší Matyáš Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 183 00:00:13.7 12. 8.
9. Kohout Daniel Hodkovice nad Mohelkou cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 193 00:00:16.8 15. 9.
10. Halama Filip Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní chlapci (ročník 2018-2017) 166 00:00:26.4 21. 10.

cca 80 m - Předškolní dívky (ročník 2018-2017)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Císlerová Sabina Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 163 00:00:11.5 5. 1.
2. Balatková Jessica Rádlo cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 180 00:00:11.7 6. 2.
3. Pušová Veronika SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 228 00:00:12.5 8. 3.
4. Matějcová Veronika SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 188 00:00:13.3 10. 4.
5. Kejzlarová Lucie SWSL Lučany cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 258 00:00:14.7 13. 5.
6. Ivanovová Nikola Jablonec nad Nisou cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 219 00:00:16.0 14. 6.
7. Rozsypalová Beata SK Ještěd cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 242 00:00:16.8 16. 7.
8. Havlíčková Alžběta LDH cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 224 00:00:19.3 17. 8.
9. Švermová Lucie Sokol Alšovice cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 226 00:00:19.6 18. 9.
10. Pušmanová Kristýna Ski klub Jablonec cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 184 00:00:19.8 19. 10.
11. Halamová Helena Sokol Skuhrov cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 231 00:00:20.6 20. 11.
12. Hoďurová Eliška Vlastiboř cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 223 00:02:09.9 22. 12.
  Nela Boudová Zita Huť cca 80 m Předškolní dívky (ročník 2018-2017) 238 DNF    

cca 50 m - Předškolní chlapci (ročník 2020-2019)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štekr Antonín SWSL Lučany cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 170 00:00:13.8 1. 1.
2. Běloch Mikuláš Benecko cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 154 00:00:15.8 4. 2.
3. Kohout Denis Hodkovice nad Mohelkou cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 192 00:00:17.7 7. 3.
4. Moraru Vladimír Sokol Skuhrov cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 267 00:00:21.5 11. 4.
5. Strnad František KLUB NAC LBC cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 203 00:00:22.9 13. 5.
6. Balatka Lukáš Rádlo cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 178 00:02:01.6 20. 6.
  Vítek Valdemar Lučanz cca 50 m Předškolní chlapci (ročník 2020-2019) 245 DNF    

cca 50 m - Předškolní dívky (ročník 2020-2019)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Langová Johanka SDH Pěnčín cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 239 00:00:14.1 2. 1.
2. Voláková Klára SDH Držkov cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 194 00:00:15.7 3. 2.
3. Schneiderová Nikolka Jablonec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 206 00:00:16.1 5. 3.
4. Staňková Rozálie PST Ostašov cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 249 00:00:16.2 6. 4.
5. Trpišovská Ema SKS Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 174 00:00:18.0 8. 5.
6. Strnadová Anežka Jablonec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 250 00:00:18.1 9. 6.
7. Vítková Viola Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 246 00:00:19.1 10. 7.
8. Brožková Stela Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 156 00:00:22.9 12. 8.
9. Havlíčková Justýna LDH cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 222 00:00:23.7 14. 9.
10. Kučerová Karolína Nová Ves nad Nisou cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 252 00:00:24.3 15. 10.
11. Menšíková Veronika Daňci Beroun cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 262 00:00:28.6 16. 11.
12. Hočková Ivanka Liberec cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 254 00:00:35.1 17. 12.
13. Ouhrabková Apolena HSK Benecko cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 155 00:00:36.9 18. 13.
14. Štekrová Alžběta Lučany cca 50 m Předškolní dívky (ročník 2020-2019) 169 00:00:50.9 19. 14.