Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Loket

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.09.2016



100m - Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korellus Jakub Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 57 00:00:42.9 1.
2. Havlina Krištof Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 130 00:00:44.9 3.
3. Kuchta Jakub SC START K. Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 8 00:00:46.7 6.
4. Charvát Jakub AK Sokolov 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 85 00:00:48.4 7.
5. Fučík Vojtěch 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 89 00:00:48.7 8.
6. Porada Kryštof SC START K. Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 2 00:00:49.7 10.
7. Markusek Nicolas Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 91 00:00:50.2 11.
8. Cycon Dominik 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 165 00:00:52.0 14.
9. Skýpala Petr 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 118 00:00:52.4 15.
10. Křížek Tadeáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 95 00:00:53.9 17.
11. Klier Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 122 00:00:54.7 18.
12. Vlášek Ondřej SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 13 00:00:55.2 19.
13. Luprich Šimon Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 107 00:00:59.2 21.
14. Viglaský David Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 105 00:00:59.4 22.
15. Kovardinský Vojtěch 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 94 00:00:59.9 23.
16. Piras Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 125 00:01:00.2 24.
17. Hejhal Samuel 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 101 00:01:01.7 27.
18. Aaron Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 126 00:01:02.9 29.
19. Hůrka Šimon 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 124 00:01:08.9 33.
20. Drozd Matěj 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 129 00:01:09.2 35.
21. ŠOTT PETR 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 114 00:01:15.4 37.
22. Voborský Petr K.V. 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 78 00:01:29.7 43.
23. Havlina Kilián Triatlet KV 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 131 00:01:36.9 46.
24. Novák Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 117 00:02:38.9 48.

100m - Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koněvalíková Michaela Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53 00:00:43.4 2.
2. Mašková Alžběta TRIATLET Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 45 00:00:44.9 4.
3. Levaiova Barbora Triatlet 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 97 00:00:45.0 5.
4. Böse Patricie Kamenice 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 115 00:00:48.7 9.
5. Jindřichová Andulka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 1 00:00:51.7 12.
6. Hytychová Nikol Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 82 00:00:51.9 13.
7. Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 46 00:00:52.9 16.
8. Tlustá Hannah 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 123 00:00:58.7 20.
9. Biňovcová Sára K.V. 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 96 00:01:00.9 25.
10. Macháčková Lea 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 66 00:01:01.2 26.
11. Kuglerová Kateřina Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 132 00:01:02.2 28.
12. Huňková Dominika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 137 00:01:04.7 30.
13. Kraftová Klaudie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 127 00:01:06.2 31.
14. Bláhová Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 128 00:01:06.4 32.
15. Štofková Viktorie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 121 00:01:09.2 34.
16. Hanková Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 86 00:01:15.2 36.
17. Mudrová Valerie Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 106 00:01:15.9 38.
18. Kopecká Karolína 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 109 00:01:18.9 39.
19. Weinlichová Lucie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 119 00:01:20.2 40.
20. Halecká Anna SC START K. Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 3 00:01:27.2 41.
21. Karpowitzová Ema SC START K. Vary 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 10 00:01:29.4 42.
22. Huňková Sylvie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 136 00:01:30.4 44.
23. Čalounová Zuzana 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 147 00:01:34.9 45.
24. Chalupová Julie Triatlet KV 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 76 00:02:03.4 47.

300m - Mini M 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Váša Theodor Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 62 00:01:45.7 1.
2. Macháček Hugo 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 64 00:01:48.7 2.
3. Kratochvil Jakub Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 151 00:01:49.9 3.
4. Folda Ondřej 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 175 00:01:50.2 4.
5. Pötzl Jan SC START K. Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 4 00:01:57.2 7.
6. Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 58 00:01:57.7 9.
7. Hytych Kryštof Triatlet KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 81 00:02:01.7 12.
8. Stehlík Tomáš Slovan KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 43 00:02:01.7 13.
9. Baťa Daniel SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 12 00:02:02.9 14.
10. Matoušek Antonín Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 48 00:02:03.2 16.
11. Praveček David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 153 00:02:06.2 19.
12. Chalupa Šimon Triatlet KV 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 77 00:02:06.7 20.
13. Mašek Jiří TRIATLET Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 44 00:02:09.4 24.
14. Hovorka Hynek 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 156 00:02:12.2 28.
15. Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 212 00:02:17.2 34.
16. Bönsch Antonín Triatlet 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 56 00:02:17.4 35.
17. Kudrna Matěj ZŠ Davle 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 41 00:02:17.7 36.
18. Heichl Jan Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 157 00:02:18.9 37.
19. Kudrna Jakub ZŠ Davle 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 42 00:02:26.7 43.
20. Skýpala Jakub Triatletkv 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 191 00:02:28.7 44.
21. Neumann Radim KV triatlet 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 34 00:02:31.4 45.
22. Tlustý Tomáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 180 00:02:36.9 47.
23. Duchek Vítězslav 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 159 00:02:51.7 50.
  Čep David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 163 DNF  

300m - Mini Z 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Adamcová Berenika SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 11 00:01:54.9 5.
2. Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18 00:01:56.9 6.
3. Sofie Kraftová Emma Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 40 00:01:57.2 8.
4. Kratochvilova Tereza Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 152 00:01:59.4 10.
5. Vébrová Eva Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 169 00:02:01.4 11.
6. Jurášová Nela Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 69 00:02:02.9 15.
7. Kuglerová Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 187 00:02:04.9 17.
8. Sigmundová Anetka Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 61 00:02:05.7 18.
9. Viglaská Barbora 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 140 00:02:08.4 21.
10. Jati Kristýna Atletika Ostrov 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 71 00:02:09.0 22.
11. Švecová Ludmila 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 36 00:02:09.2 23.
12. Hudáková Anna SC Start K.V. 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 83 00:02:10.2 25.
13. Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 108 00:02:10.4 26.
14. Hejhalová Christine 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 102 00:02:11.7 27.
15. Přerostová Lucie Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60 00:02:13.2 29.
16. Abdelkader Alia 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 139 00:02:14.7 30.
17. Gašková Sára Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 143 00:02:14.9 31.
18. Hertlová Lucie Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 161 00:02:15.2 32.
19. Levaiova Julie Triatlet 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 99 00:02:16.4 33.
20. Fričová Eliška Triatlet KV 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 174 00:02:19.9 38.
21. Karpowitzová Anna SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 9 00:02:20.2 39.
22. Dívkovič Anna SC START K. Vary 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 5 00:02:20.7 40.
23. Filingerová Iveta 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 23 00:02:23.2 41.
24. Lichovnikova Adéla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 158 00:02:25.2 42.
25. Richter Marlen Veggie team Richteříci 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 177 00:02:33.2 46.
26. Miková Zuzana 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 149 00:02:38.2 48.
27. Váňová Barbora 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 144 00:02:42.2 49.
28. Levaiova Veronika Triatlet 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 98 00:09:20.2 51.

600m - Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bönischová Adéla Triatlet KV 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 55 00:02:35.6 10.
2. Miková Tereza Šak Chodov 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 148 00:02:45.1 17.
3. Svobodová Klára 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 47 00:02:47.4 20.
4. Jungmannová Kateřina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 142 00:02:52.6 24.
5. Sládková Nikola Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 199 00:02:53.7 25.
6. Vášová Emma Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 63 00:02:54.7 26.
7. Černá Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 150 00:03:06.5 34.
8. Černíková Sárinka Trafačka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 52 00:03:23.2 39.
9. Kerulová Šárka Chranišovský rychlík 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 164 00:03:25.7 40.
10. Kaboňová Danielle Triatlet K.V. 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 100 00:03:29.9 41.
11. Vrbovská Vivien KV 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 70 00:03:39.2 42.
12. Hacker Dorotka 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 134 00:06:06.9 44.

600m - Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Tomáš 321 stasrt 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 35 00:02:31.4 6.
2. Prokop matyáš Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 160 00:02:33.9 8.
3. Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 87 00:02:34.7 9.
4. Böse Adam Kamenice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 116 00:02:37.2 11.
5. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 223 00:02:45.9 18.
6. Málek Kilián Teplice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110 00:02:46.6 19.
7. Dankanič Petr Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 171 00:02:47.6 21.
8. Biňovec Jan ZŠ Šmeralova 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 111 00:02:48.7 22.
9. Mašín Matouš ZŠ Kunratice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 73 00:02:58.2 28.
10. Zvěřina Michal Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 49 00:02:59.4 29.
11. Bláha Filip 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 192 00:03:00.2 30.
12. Křížek Jakub Sokolov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 103 00:03:00.9 31.
13. Stockner Šimon Sokolov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 113 00:03:08.6 36.
14. Vítek Jakub Minecraft 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 184 00:03:10.9 38.
15. Foit Hubert 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 133 00:03:43.2 43.
  Volný Tomáš SC START K. Vary 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 6 DNF  

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ben Abdellatif Jonas Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 190 00:02:17.4 1.
2. Bartoš Martin Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 189 00:02:22.2 3.
3. Leupold Kevin Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 172 00:02:27.7 4.
4. Sochůrek Radek Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 32 00:02:30.1 5.
5. Timár Jakub Florbal Ostrov 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 75 00:02:40.2 12.
6. Praveček Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 154 00:02:43.1 15.
7. Čudan Vladimír AK Sokolov 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 166 00:02:43.2 16.
8. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 179 00:02:51.1 23.
9. Filinger Jaroslav 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 20 00:03:04.4 32.
10. Ducháček Tomáš SC START K. Vary 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 7 00:03:09.4 37.

1200m - Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petrák Adam 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 234 00:05:08.4 3.
2. Hamata Lukáš TRIATLET K.VARY 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 30 00:05:15.1 5.
3. Kovardinský Kryštof 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 93 00:05:16.9 7.
4. Hartl Ondřej 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 195 00:05:25.4 9.
5. Habib Attila SC Start K.Vary 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 194 00:06:08.4 16.
  Petrák Štěpán 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 232 DNS  

1200m - Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Loufková Barbora 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 138 00:05:09.1 4.
2. Lillová Marie AKSokolov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 19 00:05:26.9 10.
3. Šottová Nikola 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 218 00:05:46.6 12.
4. Vébrová Eliška Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 168 00:05:52.1 13.
5. Svatošová Tereza ASK Slavia Praha 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 216 00:05:56.4 14.
6. Katroušová Tereza Triatlet KV 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 92 00:06:02.9 15.
7. Karla Gabrielová Ludmila Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 170 00:06:23.4 17.
8. Kopfsteinová Adéla Zgerba team 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 202 00:06:33.4 18.

1200m - St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plha Martin 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 155 00:04:28.4 1.

1200m - St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbova Anna Triatlet 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 72 00:05:05.9 2.
2. Košíková Tereza 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 181 00:05:16.4 6.
3. Švejdarová Šárka KV Arena Team 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 141 00:05:18.6 8.
4. Habibová Nadine SC Start K.Vary 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 193 00:05:27.9 11.

5km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Seifertová Natálie Triatlet Karlovy Vary 5km Ženy do 18 let (1998+) 1188 00:26:28.8 44.
2. Böhmová Agáta 5km Ženy do 18 let (1998+) 248 00:26:44.3 47.
3. Bönischová Adéla Triatlet KV 5km Ženy do 18 let (1998+) 55 00:27:01.3 51.
4. Svatošová Tereza ASK Slavia Praha 5km Ženy do 18 let (1998+) 1216 00:30:46.5 81.
5. Macháčková Kateřina 5km Ženy do 18 let (1998+) 67 00:33:53.5 94.
6. Kankrlíková Tereza Zgerba team 5km Ženy do 18 let (1998+) 203 00:35:28.5 104.
7. Volfova Zuzana Slovan KV 5km Ženy do 18 let (1998+) 205 00:37:43.0 108.

5km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plha Martin 5km Muži do 18 let (1998+) 1155 00:19:10.0 2.
2. Sochůrek Radek Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 32 00:24:18.3 28.
3. Böse Adam Kamenice 5km Muži do 18 let (1998+) 240 00:25:04.8 36.
4. Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 87 00:26:48.5 48.
5. Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 58 00:27:01.8 52.
6. Charvát Petr AK Sokolov 5km Muži do 18 let (1998+) 84 00:27:33.8 56.
7. Mašín Matouš ZŠ Kunratice 5km Muži do 18 let (1998+) 1073 00:27:39.3 58.
8. Oravec Rastislav 5km Muži do 18 let (1998+) 233 00:28:21.5 62.
9. Kraft Šimon Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1998+) 39 00:29:06.5 65.

5km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trefna Dominka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 276 00:23:18.3 22.
2. Postlová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 278 00:24:44.8 34.
3. Fousová Eva Aces team K.Vary 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204 00:25:41.0 38.
4. Filingerová Iveta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 22 00:25:46.3 40.
5. Karhanová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 250 00:26:23.5 43.
6. Huňková Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 215 00:26:33.8 45.
7. Šplíchalová Nikola 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 254 00:27:00.5 50.
8. Pfaffová Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 255 00:27:09.0 53.
9. Kopecká Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 209 00:27:13.3 54.
10. Hanzálková Markéta Nová Role 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 268 00:27:48.5 59.
11. Holečková Jaroslava ACES Team Karlovy Vary 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 263 00:28:13.8 60.
12. Vodolánová Miloslava 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 260 00:29:16.5 66.
13. Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 245 00:29:21.5 67.
14. Fučíková Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 90 00:29:27.5 68.
15. Havlinová Michaela Triatlet KV 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 236 00:29:28.8 69.
16. Kmentová Olga 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1030 00:29:34.0 70.
17. Mašínová Jana ZŠ Kunratice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 272 00:29:55.0 72.
18. Píbilová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 196 00:30:07.0 73.
19. Gašková Zuzana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 146 00:30:08.0 74.
20. Matuchová Helena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 79 00:30:10.5 75.
21. Pospíšilová Marketa Amatér Sokolov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 80 00:30:10.6 76.
22. Polanská Barbora 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68 00:30:26.8 79.
23. Václavíková Soňa 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 274 00:30:38.8 80.
24. Klierová Simona 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 227 00:30:57.3 83.
25. Koudelová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 259 00:31:02.3 85.
26. Provazníková Irena FK Baník Sokolov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 294 00:31:09.8 86.
27. Dědičová Daniela 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 285 00:34:09.5 96.
28. Štychová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 293 00:34:10.0 97.
29. Biňovcová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 112 00:34:43.8 99.
30. Petráková Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 234 00:35:26.8 103.
31. Kopfsteinová Zuzana Zgerba team 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 201 00:35:28.8 105.
32. Hejnicová Eva ŠAK Chodov 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 17 02:31:34.4 112.

5km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bašus Lubomír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 244 00:19:26.3 4.
2. Parihuzič Dušan Sokolov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 33 00:19:54.0 5.
3. Drozd Lukas 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 213 00:20:19.0 6.
4. Bechiňský Václav Cykloteam Nová Role 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 290 00:20:55.3 7.
5. Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 207 00:21:40.0 9.
6. Křížek Pavel Soolov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 104 00:22:39.8 16.
7. Kvasnička Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 230 00:23:09.5 18.
8. Kraft Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 38 00:23:16.8 21.
9. Vítek Michal LIWID 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 185 00:23:29.8 23.
10. Brož Milan dTest 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 238 00:23:42.8 24.
11. Kokeš Ondřej 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 275 00:23:58.8 25.
12. Punčochář Jan 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 251 00:24:23.8 30.
13. Cycoň Michal 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 280 00:24:54.0 35.
14. Černík Dušan Trafačka 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 51 00:25:26.5 37.
15. Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 246 00:25:53.3 41.
16. Porada Ján LIWID 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 186 00:30:14.3 78.
17. Filinger Jaroslav 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 21 00:33:02.3 91.
18. Scholz Adam 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 296 00:34:46.5 100.

5km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cihlářová Lenka Trafačka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 50 00:26:59.8 49.
2. Pribičinová Simona triatlet k.vary 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 224 00:27:31.8 55.
3. Korellusova Marketa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 59 00:27:35.3 57.
4. Varšavská Helena Rakovník 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 284 00:28:23.3 63.
5. Berková Marta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 208 00:29:54.8 71.
6. Kotrchová Naděžda 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 228 00:30:13.5 77.
7. Oravcová Simona 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 266 00:31:36.0 88.
8. Blasbalgová Soňa 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 211 00:32:41.5 90.
9. Svatošová Markéta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 217 00:33:08.8 92.
10. Marhoulová Ivana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 16 00:34:07.0 95.
11. Foitková Petra 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 135 00:34:43.0 98.
12. Sihelská Martina Stříbro 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 261 00:34:58.3 101.
13. Krejsová Lenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 273 00:35:07.0 102.
14. Bočková Laďka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 271 00:37:21.8 107.
15. Volfova Daniela 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 206 00:37:49.3 109.
16. Barochovská Andrea Rungo pro ženy 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1010 00:39:13.3 111.

5km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubálek Petr Korejský sršni 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 249 00:21:46.8 10.
2. Pribičin Ludvik triatlet k.vary 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 225 00:22:31.8 15.
3. Kolář Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 269 00:23:01.3 17.
4. Macháček Marek 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 65 00:23:09.8 19.
5. Lang Tomáš Karlovy Vary 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 267 00:24:19.5 29.
6. Polák Petr KV 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 241 00:24:39.5 33.
7. Hůrka Jiří Ultrasport Sokolov 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 226 00:26:43.5 46.
8. Hertl Tomáš Rozběháme KV 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 162 00:31:23.8 87.

5km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchařová Věra 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 277 00:33:24.3 93.

5km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Domín Roman 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 1012 00:23:14.0 20.
2. Medřický Václav 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 197 00:24:36.5 32.
3. Kalousek Milan 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 229 00:28:57.3 64.
4. Trhlík Jiří Plzeň 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 54 00:30:54.8 82.

5km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1956-, 60+ 15 00:26:22.8 42.

5km - Ženy 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingerová Helena 5km Ženy 1956-, 60+ 24 00:38:13.8 110.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kristenová Nela KV 5km Ženy 19-29let 242 00:22:10.5 13.
2. Vagingerová Michaela FK Hvězda Cheb 5km Ženy 19-29let 243 00:24:35.8 31.
3. Weinlichová Michaela 5km Ženy 19-29let 120 00:31:01.8 84.
4. Gálová Natália 5km Ženy 19-29let 264 00:32:26.3 89.
5. Zetochová Iveta 5km Ženy 19-29let 256 00:36:41.3 106.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedněv Radek Triatlet KV 5km Muži 19-29let 292 00:17:33.5 1.
2. Krummer Radek 5km Muži 19-29let 287 00:19:21.5 3.
3. Hron Petr Chodov 5km Muži 19-29let 286 00:21:28.3 8.
4. Kuneš Adam Korejský sršni 5km Muži 19-29let 252 00:21:53.5 11.
5. Bauer Jiří Korejský sršni 5km Muži 19-29let 253 00:22:10.3 12.
6. Zákravský Jiří KAP Runners 5km Muži 19-29let 222 00:22:15.3 14.
7. Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 297 00:24:11.3 26.
8. Rokůsek Petr 5km Muži 19-29let 289 00:24:16.0 27.
9. Ondřej Jakub JC Team 5km Muži 19-29let 282 00:25:43.3 39.
10. Zich Lukáš 5km Muži 19-29let 27 00:28:18.0 61.

15km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kounovská Veronika Run Team Ostrov 15km Ženy do 18 let (1998+) 298 01:36:37.6 57.

15km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vondrášek David 15km Muži do 18 let (1998+) 291 00:59:58.7 2.

15km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška SPOKE.cz 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1154 01:08:37.6 12.
2. Bartůňková Miluška 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1151 01:30:43.9 48.
3. Müllerová Iveta JK Salome Kacéřov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1201 01:42:01.1 60.
4. Fleková Lucie 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 1071 01:56:52.6 63.

15km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sokol Jan AK Sokolov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1017 00:55:53.4 1.
2. Kučera Michal Kučerovci 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 178 01:03:34.4 6.
3. Provazník Tomáš FK Baník Sokolov 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 295 01:04:56.1 7.
4. Sopr Zdeněk 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1142 01:06:24.9 9.
5. Jalový Vlastimil RBK - radioklub blansko 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1015 01:11:43.9 16.
6. Váňa Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 145 01:11:53.1 17.
7. Honzak Petr 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 279 01:14:03.4 20.
8. Petrák Ladislav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 235 01:22:04.6 33.
9. Zapletal Zdeněk Karlovy Vary 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 14 01:22:17.9 34.
10. Brož Milan dTest 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 2238 01:25:31.2 43.
11. Huněk Rudolf 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 214 01:30:29.1 46.

15km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 26 01:14:27.9 21.
2. Konečná Gabriela Běhny 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1091 01:23:32.1 37.
3. Davídková Lenka 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1101 01:23:35.9 38.
4. Stušková Hana 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1032 01:25:31.1 42.
5. Beštová Michaela Rungo pro ženy 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1102 01:26:46.1 44.
6. Havlůjová Marcela 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 1136 01:30:48.1 49.
7. Hůrková Dagmar Ultrasport Sokolov 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 239 01:33:31.9 53.
8. havlíčková michaela matylda klášterec n.ohří 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 262 01:34:18.1 55.
9. Wenigová Barbora 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 221 01:42:01.4 61.

15km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Košík Pavel Triatlet KV 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 182 01:00:53.4 3.
2. Kořárek Jindřich Lido M. Lázně 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1070 01:02:49.1 5.
3. Vojtášek Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1222 01:07:10.9 10.
4. Stockner Radek 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1134 01:07:50.1 11.
5. Varšavský Jav Rakovník 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1238 01:08:52.9 14.
6. Stuchl Jindřich Run team Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 300 01:10:44.4 15.
7. Richter Stanislav Veggie team Richteříci 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 176 01:12:20.9 19.
8. Fučík Petr 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 88 01:17:14.4 23.
9. Pospíchal Marek SAC Loket 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 219 01:17:42.4 25.
10. Halaj Milan 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 270 01:18:30.9 27.
11. Pazdirek Marcus 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 220 01:18:41.6 28.
12. Lang Norbert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1148 01:18:45.9 29.
13. Hůrka Otakar Bike Běh Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1218 01:19:22.4 30.
14. Maršík Jindřich Ostrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1137 01:22:29.6 35.
15. Kopecký Jiří 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 210 01:25:24.1 41.
16. Šíp Marek UncleFuckeři 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1163 01:27:28.1 45.
17. Kreml Zdenek 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1072 01:31:20.9 51.
18. Čudan Michal ACES Karlovy Vary 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 167 01:33:13.6 52.
19. Novotný Vladimír UncleFuckeři 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 1207 01:34:01.9 54.

15km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Ivan Stříbro 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1123 01:01:16.4 4.
2. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 25 01:05:27.6 8.
3. Kučera Jiří SAPE Toužim 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1152 01:08:50.4 13.
4. Šlapák Michal TK Hanspaulka 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1046 01:15:49.4 22.
5. Zeman Jaroslav SPOKE.cz 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 1149 01:18:22.1 26.
6. Böhm Petr 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 247 01:19:42.4 31.
7. Gál Leoš Vyšehrad Praha 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 257 01:30:35.1 47.
8. Čekan Miroslav HB 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 237 01:31:05.1 50.
9. Holeček František Triatlet KV 15km Muži 1957 - 1966, 50-59 258 01:35:09.9 56.

15km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchař Petr Maratón klub Kladno 15km Muži 1956-, 60+ 281 01:19:42.9 32.
2. Mikeš Václav Sport Josefov 15km Muži 1956-, 60+ 1223 01:24:22.1 39.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hovorková Barbora Krušnoman Triatlon Team Litvínov 15km Ženy 19-29let 299 01:17:22.4 24.
2. Švecová Lenka PrivaDent 15km Ženy 19-29let 1204 01:22:40.6 36.
3. Koláříková Lucie 15km Ženy 19-29let 28 01:37:16.9 59.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baloun Marek 15km Muži 19-29let 1161 01:12:00.9 18.
2. Emingr Jakub Louny 15km Muži 19-29let 1083 01:24:52.4 40.
3. Chlebek Radek 15km Muži 19-29let 29 01:37:09.6 58.
4. Gerec Róbert 15km Muži 19-29let 265 01:45:13.3 62.