Výsledky závodu

Valentýnský běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.02.2016



Half 14,2 km - RUN-Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čivrný Jiří Half 14,2 km RUN-Muži 189 00:51:46.9 1.
2. Bavor Jan SK Miletín Half 14,2 km RUN-Muži 29 00:53:03.2 3.
3. Nouzovský Miloš Gomango HK Half 14,2 km RUN-Muži 101 01:01:12.4 8.
4. Trávníček Marek Half 14,2 km RUN-Muži 10 01:01:45.4 9.
5. Firkušný Martin Smiřice Half 14,2 km RUN-Muži 117 01:04:15.4 12.
6. Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka Half 14,2 km RUN-Muži 6 01:05:25.6 14.
7. Dušek Milan sk Týniště nad Orlicí Half 14,2 km RUN-Muži 147 01:05:47.4 15.
8. Sychra Martin Half 14,2 km RUN-Muži 134 01:06:25.4 16.
9. Ambrož Michal Half 14,2 km RUN-Muži 118 01:06:31.1 17.
10. Hrevuš Alexandr Břehr Half 14,2 km RUN-Muži 184 01:08:47.2 20.
11. Zeman Daniel Gomango Half 14,2 km RUN-Muži 198 01:09:03.9 21.
12. Sláma Martin Autocentrum Luňák Half 14,2 km RUN-Muži 45 01:10:42.4 23.
13. Tomáš Zdeněk Bike&Run Team Stará Paka Half 14,2 km RUN-Muži 144 01:12:25.6 25.
14. Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK Half 14,2 km RUN-Muži 3 01:13:05.1 26.
15. Machút Michal Half 14,2 km RUN-Muži 162 01:13:29.1 29.
16. Szakos Martin Happy Runners Hradec Kralove Half 14,2 km RUN-Muži 89 01:13:41.6 31.
17. Hák Tomáš Half 14,2 km RUN-Muži 24 01:14:17.6 33.
18. Novotný Jiří UNO Srch Half 14,2 km RUN-Muži 84 01:15:54.9 36.
19. Haškovec Petr Half 14,2 km RUN-Muži 161 01:16:05.9 38.
20. Mašek Radek PEKASS Half 14,2 km RUN-Muži 126 01:16:30.4 41.
21. Pichl Vojtěch Tj Znojmo Half 14,2 km RUN-Muži 97 01:18:51.4 44.
22. Škorpil Ondřej Half 14,2 km RUN-Muži 146 01:19:07.9 46.
23. Paul Pavel Half 14,2 km RUN-Muži 119 01:21:21.6 50.
24. Zdanovec Vaclav Half 14,2 km RUN-Muži 55 01:22:21.9 53.
25. CHLANDA OLDŘICH ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK Half 14,2 km RUN-Muži 168 01:22:33.4 54.
26. Miro Matěj Half 14,2 km RUN-Muži 199 01:22:52.9 57.
27. Vícha Jan Half 14,2 km RUN-Muži 133 01:22:54.6 58.
28. Školník Michal Half 14,2 km RUN-Muži 205 01:23:43.9 61.
29. Klamta Václav Half 14,2 km RUN-Muži 153 01:24:41.1 62.
30. Vlasák Martin Amatér běžec Half 14,2 km RUN-Muži 23 01:25:05.9 63.
31. Cagwe John Hvězda Pardubice Half 14,2 km RUN-Muži 74 01:29:02.1 69.
32. Lambert Josef Half 14,2 km RUN-Muži 94 01:35:24.9 73.
33. Fejfar Aleš Vrchlabí Half 14,2 km RUN-Muži 183 01:40:38.4 77.

Half 14,2 km - RUN-Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klinecká Jana MK Hlinsko Half 14,2 km RUN-Ženy 130 01:08:45.7 19.
2. Zavřelová Jana Zavři Němčice Half 14,2 km RUN-Ženy 27 01:13:22.4 27.
3. Křížová Monika Half 14,2 km RUN-Ženy 104 01:13:50.1 32.
4. Krejčí Klára Half 14,2 km RUN-Ženy 163 01:16:51.9 42.
5. Sivila Shannon Tj Znojmo Half 14,2 km RUN-Ženy 98 01:18:51.4 45.
6. Štěpová Adéla Half 14,2 km RUN-Ženy 158 01:20:46.6 48.
7. Eva Zajfrtová Half 14,2 km RUN-Ženy 1927 01:22:06.4 52.
8. Samkova Barbora Half 14,2 km RUN-Ženy 142 01:22:52.9 56.
9. Víchová Eva Half 14,2 km RUN-Ženy 132 01:22:55.1 59.
10. Kopecká Eliška Half 14,2 km RUN-Ženy 206 01:23:43.9 60.
11. Felklová Kateřina Half 14,2 km RUN-Ženy 72 01:26:00.9 64.
12. Říhová Zdeňka Half 14,2 km RUN-Ženy 50 01:26:19.1 65.
13. Hollanová Martina Prague BEARS racing team Half 14,2 km RUN-Ženy 46 01:27:04.9 66.
14. Černoubová Eva Half 14,2 km RUN-Ženy 75 01:28:45.6 67.
15. Rohlenová Vendula Half 14,2 km RUN-Ženy 9 01:29:44.0 70.
16. Klimešová Simona Half 14,2 km RUN-Ženy 197 01:33:03.9 71.
17. Berná Eva Run4fun Half 14,2 km RUN-Ženy 31 01:34:45.6 72.
18. Vlčková Magdaléna Half 14,2 km RUN-Ženy 91 01:35:36.4 74.
19. Zumrová Michaela Half 14,2 km RUN-Ženy 88 01:36:18.1 75.
20. Severová Radka Half 14,2 km RUN-Ženy 73 01:38:49.1 76.
21. Chebenová Petra Half 14,2 km RUN-Ženy 15 01:44:18.6 80.
22. Šrámová Leona Half 14,2 km RUN-Ženy 59 01:46:50.6 81.
23. Nádherová Hana Half 14,2 km RUN-Ženy 127 01:59:19.4 82.
24. Blahutová Barbora SVVAT Half 14,2 km RUN-Ženy 141 02:28:28.8 83.

Half 14,2 km - DD-Dvojice dlouhá trať

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podzimková Jana, Podzimková Alena Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 47 01:01:47.1 10.
2. Jaroš Radek, JAROŠOVÁ Michaela Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 49 01:13:30.6 30.
3. Čížek Pavel, Kafková Naděžda BZB Half 14,2 km DD-Dvojice dlouhá trať 108 01:41:48.4 79.

Half 14,2 km - DRM-Dogrunning muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaníček Adam Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 42 01:10:18.2 22.
2. Prášil Honza Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 43 01:16:16.1 39.
3. Němec Lukas ZKO Karlštejn Half 14,2 km DRM-Dogrunning muži 17 01:21:28.9 51.

Half 14,2 km - DRZ-Dogrunning ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmegrová Michaela Severští Vlci/Báječné ženy v běhu Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 77 01:02:58.1 11.
2. Wallcon Martina Jihočeský canicross Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 68 01:05:10.2 13.
3. Hanušová Tereza M.C. Metuje Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 115 01:07:51.1 18.
4. Smetanová Karolína Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 186 01:11:20.7 24.
5. Martincová Jana Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 103 01:13:22.4 28.
6. Pivodová Iva Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 5 01:14:30.6 34.
7. Hrníčková Pavla behejsepsem.cz Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 38 01:15:55.3 37.
8. Dostálová Hana ČOV EXPERT RACING Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 136 01:16:16.5 40.
9. Lédlová Martina Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 41 01:16:51.9 43.
10. Hladká Tereza Jihočeský canicross Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 19 01:19:17.9 47.
11. Škorpilová Králová Lenka BŽB Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 145 01:21:07.1 49.
12. Procházková Lucie Boží tým Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 7 01:28:49.9 68.
13. Maisnerova Ilona Half 14,2 km DRZ-Dogrunning ženy 123 01:41:13.9 78.

Half 14,2 km - Koloběžka

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klusoň Oldřich Dannyho smečka Half 14,2 km Koloběžka 143 00:54:24.7 4.
2. Janů Vlaďka Half 14,2 km Koloběžka 107 00:56:33.7 7.

Half 14,2 km - Scooterjöring

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rožňová Anna Hanácký MC Half 14,2 km Scooterjöring 99 00:53:01.9 2.
2. Konvalinová Aneta Half 14,2 km Scooterjöring 53 00:55:44.7 5.
3. Fixová Kateřina Half 14,2 km Scooterjöring 90 00:56:12.2 6.
4. Šrom Pavel Half 14,2 km Scooterjöring 185 01:15:14.4 35.
5. JANOUCHOVÁ VIKTORIE Half 14,2 km Scooterjöring 150 01:22:40.1 55.

Long 21,1 km - RUN-Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lohr Petr Prague BEARS racing team Long 21,1 km RUN-Muži 16 01:23:52.4 22.
2. Toman Radek AFK Kornice Long 21,1 km RUN-Muži 61 01:24:19.6 23.
3. Goga Tomáš Pardubice Long 21,1 km RUN-Muži 208 01:30:15.6 24.
4. Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic Long 21,1 km RUN-Muži 81 01:33:18.6 25.
5. Lutskiy Konstantin Long 21,1 km RUN-Muži 152 01:34:15.1 27.
6. Pischek Pavel TOP RUN-ning CLUB Long 21,1 km RUN-Muži 64 01:36:34.9 29.
7. Kubů Tomáš Kola Kolda Long 21,1 km RUN-Muži 151 01:38:59.9 30.
8. Jílek Martin Tjfun Litomyšl /Přežití.cz Long 21,1 km RUN-Muži 159 01:39:22.9 31.
9. Pachal Pavel Long 21,1 km RUN-Muži 202 01:40:23.6 32.
10. Dvořák Tomáš Prague BEARS racing team Long 21,1 km RUN-Muži 13 01:41:22.9 33.
11. Dlab Ladislav Long 21,1 km RUN-Muži 207 01:41:53.1 34.
12. Žampach Marek Long 21,1 km RUN-Muži 44 01:42:06.6 35.
13. Zídka Aleš Hradec Králové Long 21,1 km RUN-Muži 80 01:42:30.6 36.
14. RITTER Tomáš Run4Fun Long 21,1 km RUN-Muži 8 01:49:46.9 40.
15. UNGVÁRI Jozef loner wolf Long 21,1 km RUN-Muži 60 01:49:47.2 41.
16. Kouba Martin Long 21,1 km RUN-Muži 193 01:51:44.9 45.
17. Kubaś Dawid Long 21,1 km RUN-Muži 39 01:51:58.1 46.
18. Opočenský Jaroslav Long 21,1 km RUN-Muži 204 01:52:53.1 47.
19. Pavelka Michal Long 21,1 km RUN-Muži 188 01:53:29.9 48.
20. Matuška Martin Ohnišov Long 21,1 km RUN-Muži 125 01:56:13.4 52.
21. NÉMA Tibor RANCH-N Long 21,1 km RUN-Muži 4 02:00:59.1 55.
22. Janíček Jan BehejBrno.com Long 21,1 km RUN-Muži 51 02:01:32.6 56.
23. Groh Stanislav AC Vrchlabí Long 21,1 km RUN-Muži 70 02:02:09.6 57.
24. Macák Jiří Long 21,1 km RUN-Muži 164 02:02:42.6 59.
25. Dobrovolný Jan Long 21,1 km RUN-Muži 106 02:03:43.3 60.
26. Sova Jan MP Praha Long 21,1 km RUN-Muži 112 02:07:44.3 64.
27. Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem Long 21,1 km RUN-Muži 109 02:19:49.2 68.
28. Brandýský Petr Long 21,1 km RUN-Muži 71 02:28:20.1 69.
29. Koloc Pavel AC Total Zero Long 21,1 km RUN-Muži 32 02:50:47.6 71.
  Čvančara Pavel Plzeň Long 21,1 km RUN-Muži 93 DNF  

Long 21,1 km - RUN-Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hejtíková Gabriela Long 21,1 km RUN-Ženy 137 01:33:28.4 26.
2. Eliasova Petra TOP RUN-ning Club Long 21,1 km RUN-Ženy 65 01:51:04.1 44.
3. Ožanová Jana Long 21,1 km RUN-Ženy 22 01:55:49.1 50.
4. Kičinová Erika Long 21,1 km RUN-Ženy 34 02:02:23.9 58.
5. Podzimková Pavla Long 21,1 km RUN-Ženy 48 02:04:06.4 61.
6. Vondráková Veronika Long 21,1 km RUN-Ženy 155 02:05:22.3 62.
7. Plesníková Dorota Long 21,1 km RUN-Ženy 66 02:15:26.1 65.
8. Čičmanová Diana Long 21,1 km RUN-Ženy 209 02:19:48.8 67.
9. Žarnovská Iveta Long 21,1 km RUN-Ženy 131 02:35:09.6 70.

Long 21,1 km - DRM-Dogrunning muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tejkal Šimon Long 21,1 km DRM-Dogrunning muži 160 01:35:12.9 28.
2. Bene Norbert Nová Ves Long 21,1 km DRM-Dogrunning muži 79 01:58:23.6 54.

Long 21,1 km - DRZ-Dogrunning ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šejvlová Vlasta Long 21,1 km DRZ-Dogrunning ženy 192 02:06:59.6 63.

Long 21,1 km - Bike

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koreček Richard Nepasický cykloteam Long 21,1 km Bike 69 00:48:17.2 1.
2. Holovský Jakub Holovčata Long 21,1 km Bike 203 00:53:55.3 2.
3. Kolakovský Robin Long 21,1 km Bike 187 00:54:05.3 3.
4. Bureš Miroslav ČOV EXPERT RACING Long 21,1 km Bike 124 00:58:00.9 4.
5. Dašková Eva Long 21,1 km Bike 54 00:58:33.2 5.
6. Jechová Marie Nepasický cyklotým Long 21,1 km Bike 63 00:58:47.7 6.
7. Jech Ing.Stanislav Nepasický cyklotým Long 21,1 km Bike 62 00:58:48.0 7.
8. Kouba Jaroslav Long 21,1 km Bike 194 01:05:53.2 12.
9. Kouba Martin Long 21,1 km Bike 195 01:06:01.9 13.
10. Kučera Jan KTM Trojan Long 21,1 km Bike 58 01:09:21.7 14.
11. Stehlíková Květa Long 21,1 km Bike 86 01:11:59.7 16.
12. Pátek Jan Long 21,1 km Bike 85 01:12:00.9 18.

Long 21,1 km - Koloběh

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Milos Long 21,1 km Koloběh 196 01:50:53.9 42.
2. Kopecká Soňa, Fišer Mirek Long 21,1 km Koloběh 95 01:54:11.1 49.
3. Přibylová Tereza, Krátky Marek Long 21,1 km Koloběh 26 01:56:04.9 51.
4. kneifelova jana, kneifel vratislav Long 21,1 km Koloběh 171 01:56:33.4 53.
5. Ventrubová Kateřina, Jiříkovský Jiří Long 21,1 km Koloběh 11 02:18:56.8 66.

Long 21,1 km - Koloběžka

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmelík Jiří Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 92 01:04:20.4 8.
2. Komár Martin Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 83 01:04:33.9 9.
3. Dušek Jan Bez pedálů Plzeň Long 21,1 km Koloběžka 165 01:04:36.4 10.
4. Marvan Aleš Long 21,1 km Koloběžka 14 01:04:46.9 11.
5. Hanuš Tomáš Vella team Long 21,1 km Koloběžka 114 01:09:39.9 15.
6. Plšek Jiří MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 129 01:12:00.4 17.
7. Havrda Aleš Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 135 01:12:03.7 19.
8. Hanuš Jaromír MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 113 01:17:10.0 20.
9. Žaba Martin COCONi Long 21,1 km Koloběžka 138 01:21:39.1 21.
10. Kubcová Šárka Koloběžci Pardubice Long 21,1 km Koloběžka 110 01:47:39.9 37.
11. J. Sýkora Pavel Dobře organizovaná tlupa Long 21,1 km Koloběžka 105 01:48:53.4 38.
12. Hálová Lenka synlab sport team Long 21,1 km Koloběžka 76 01:48:53.4 39.
13. Fendrych Jiří MC Metuje Long 21,1 km Koloběžka 128 01:51:01.6 43.

Short 7,1 km + 2 km - DK-Dvojice krátká trať

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pecinová Lucie, Pecina Viktor Rungo.cz Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 56 00:40:16.9 1.
2. Zima Jiří, Stodolová Lída FC Zličko Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 148 00:45:40.7 2.
3. Kalenská Dominika, Sláma Dušan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 87 00:47:09.7 3.
4. Stohwasser Petr, Hrzánová Dominika Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 82 00:50:01.9 4.
5. Samek Ondřej, Samková Lenka Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 36 00:50:41.7 5.
6. Kudrna Tomáš, Holubová Kateřina Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 190 00:51:55.2 6.
7. Slabý Jan, Suchomelová Veronika TVOJE MÁMA Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 40 00:52:11.7 7.
8. Merta Tomáš, Števková Jana Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 52 00:52:20.1 8.
9. Kovář Pavel, Kovářová Ilona Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 120 00:52:53.8 9.
10. Janovska Marija, Bogdan Stan Liviu Skopje Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 181 00:54:03.7 10.
11. Voleská Zuzana, Král Daniel Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 200 00:55:21.4 11.
12. Jánská Alena, Heřman Jan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 139 00:55:52.9 12.
13. Ichman Robert, Pacíková Alena HK Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 57 00:56:06.9 13.
14. Špelda David, Demlová Terezka protože se máme rádi! Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 122 00:56:32.2 14.
15. Lebedínský Petr, Lebedínská Andrea Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 156 00:57:44.9 15.
16. Matušková Karolína, Valášek Ondřej Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 21 00:58:19.4 16.
17. Hloucalová Kristýna, Jiřík Tomáš Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 121 00:58:29.7 17.
18. Kroupová Lucie, Schejbal Jan Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 166 00:59:00.2 18.
19. Sommer Matěj, Zavadilová Klára Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 33 01:01:30.4 19.
20. Škodová Jana, Doležal Ondřej Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 102 01:01:56.4 20.
21. škodová linda kmoch, Bartošová Andrea Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 96 01:09:09.4 21.
  Žížalka, Slaďouš Short 7,1 km + 2 km DK-Dvojice krátká trať 20 DNF