Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Točník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.05.2016



100m - Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kábrt Tobiáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 83 00:00:26.8 3.
2. Galanský Jan 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 68 00:00:27.3 4.
3. Seidl Marek Škvorec 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 72 00:00:29.4 5.
4. Jelínk Václav 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 96 00:00:31.9 7.
5. Kafka Michal TK Zdice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 89 00:00:35.1 14.
6. Adam Kryštof 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 88 00:00:35.6 15.
7. Lepič Jonáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 63 00:00:37.9 16.
8. Šik Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 102 00:00:38.1 17.
9. Uxa Lucas 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 87 00:00:38.7 19.
10. Rychtář Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 40 00:00:42.6 22.
11. Mentlík Vašík 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 57 00:00:45.3 24.
12. Tóth Viktor 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 8 00:00:46.4 26.
13. Mikovec Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 37 00:00:46.9 27.
14. Žežulka Michael 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 2 00:00:54.6 29.
15. Boccou Etienne 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 91 00:01:06.4 31.
16. Cycoň Dominik 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 81 00:04:14.1 32.

100m - Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petrásek Ella Ski klub Šumava 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 5 00:00:24.7 1.
2. Šiková Adéla 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 103 00:00:26.1 2.
3. Kreisnerová Jana 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 29 00:00:30.6 6.
4. Tuláčková Žaneta 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 95 00:00:32.6 8.
5. Hatinová Magdalena 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 30 00:00:33.2 9.
6. Plachá Natálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 34 00:00:34.2 10.
7. Sadílková Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 52 00:00:34.6 11.
8. Vondruška Sofia 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25 00:00:34.9 12.
9. Nemethová Magdalénka Mufloni Kunratice 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 64 00:00:34.9 13.
10. Suchá Barbora 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 97 00:00:38.6 18.
11. Opatrná Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 101 00:00:41.4 20.
12. Řechtáčková Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 56 00:00:42.1 21.
13. Pospíšilová Anna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 24 00:00:43.1 23.
14. Blažková Amálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 55 00:00:45.7 25.
15. Joklíková Nela 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 86 00:00:48.1 28.
16. Sadílková Magdaléna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 53 00:00:56.1 30.
17. Harvey Madeleine 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 98 00:08:20.9 33.
18. Šiková Adéla 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 137 00:10:36.6 34.

300m - Mini M 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoušek Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 43 00:01:19.3 1.
2. Kreisner Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 28 00:01:21.3 2.
3. Žolko Kryštof Lhotka 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 93 00:01:27.6 6.
4. Koten Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 105 00:01:30.4 8.
5. Rada Lukáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 35 00:01:32.3 9.
6. Kafka Lukáš TK Zdice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 90 00:01:35.3 11.
7. Kříž Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 50 00:01:35.8 12.
8. Tuomas Čáp Sebastian 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 118 00:01:36.6 14.
9. Cycoň David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 80 00:01:37.1 15.
10. Huml Filip 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 77 00:01:38.4 16.
11. Brada Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 1 00:01:42.6 18.
12. Trnka Jiří 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 9 00:01:44.1 19.
13. Henč Alexandr 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 115 00:01:45.6 20.
14. Mikovec Jakub 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 38 00:01:46.4 22.
15. Lavička Martin 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46 00:01:51.8 25.
16. Pospíšil Michal 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 22 00:01:54.6 26.
17. Bula Adam 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 106 00:01:56.1 27.
18. Harvey Karel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 99 00:01:58.7 28.
19. Gregor Kevin TaCzech Runners 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 100 00:02:03.6 29.
20. Boccou Philippe 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 92 00:02:21.1 30.

300m - Mini Z 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tumová Dominika 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 108 00:01:22.3 3.
2. Petrásek Anna Ski klub Šumava 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 6 00:01:22.9 4.
3. Place Izabela 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 18 00:01:24.1 5.
4. Bezrouková Anna 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 26 00:01:29.3 7.
5. Tumová SImona 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 107 00:01:33.8 10.
6. Seidlová Magdalena OB Říčany 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 73 00:01:36.4 13.
7. Šálová Tereza 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 44 00:01:41.1 17.
8. Miclíková Kristýna Atletika Jižní město 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 85 00:01:45.9 21.
9. Rychtářová Adéla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 41 00:01:49.8 23.
10. Rosolová Rozálie 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 124 00:01:50.3 24.
11. Mentlíková Terezka 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60 00:02:29.6 31.
  Gregovská Adéla Střela Žebrák 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 112 DNF  

600m - Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Míková Barbora 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 121 00:02:39.3 4.
2. Place Michaela 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 17 00:02:59.1 16.
3. Humlová Eliška 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 78 00:03:00.8 17.
4. Vlčková Natalie SC Radotin 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 36 00:03:01.6 21.
5. Trnková Marie 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 10 00:03:49.3 34.
6. Hatinová Kateřina 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 31 00:03:54.4 35.

600m - Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čepek Martin BONO 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 140 00:02:37.6 3.
2. Tuma Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 110 00:02:42.2 6.
3. Mikula Štěpán 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 120 00:02:56.1 12.
4. Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 49 00:02:56.2 13.
5. Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 333 00:03:02.3 22.
6. Resch Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 130 00:03:03.4 24.
7. Krátký Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 3 00:03:04.8 25.
8. Timo Čáp Matěj 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 119 00:03:07.8 26.
9. Hrach Vít 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 122 00:03:16.2 29.
10. Karel Kryštof 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 82 00:03:31.4 32.
11. Galanský Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 69 00:04:01.6 36.
12. Piksa David 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 104 00:04:12.1 37.

600m - St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smetanová Aneta Loko Beroun 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 109 00:02:31.6 1.
2. Novotna Julia 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 157 00:02:40.1 5.
3. Zimová Kateřina 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 142 00:02:49.4 8.
4. Matoušková Klára 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 42 00:02:50.8 9.
5. Hofmanová Agáta 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 66 00:02:55.1 11.
6. Košťálová Ema BK Žatec 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 136 00:02:58.2 14.
7. Novotna Luisa 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 156 00:02:58.3 15.
8. Hofmanová Adéla 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 67 00:03:01.3 19.
9. Prokešová Maxime 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 62 00:03:15.9 28.
10. Kropáčková Nela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 12 00:03:17.1 30.
11. Henčová Michaela 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 117 00:03:44.1 33.

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gregovský Jakub Střela Žebrák 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 113 00:02:35.8 2.
2. Resch Ondřej 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 133 00:02:49.3 7.
3. Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 16 00:02:53.6 10.
4. Huml Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 79 00:03:01.2 18.
5. Parikh Tobias 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 21 00:03:01.6 20.
6. Zikmund Matěj 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 114 00:03:02.6 23.
7. Šála Ondřej 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 45 00:03:07.9 27.
8. Tyle Tadeáš 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 47 00:03:20.6 31.

1200m - Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kindl Marek 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 134 00:03:39.8 3.
2. jirovy jonas prezivaci 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 145 00:04:19.4 8.

1200m - Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blažková Helena 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 128 00:04:19.3 7.
2. Vlková Barbora 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 127 00:04:45.6 9.

1200m - St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kořínek Adam 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 154 00:03:12.1 1.
2. Vlk Matyáš 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 126 00:03:14.8 2.
3. Resch Jakub 1200m St. žactvo M 2001–2002 (14-15 let) 131 00:03:44.4 4.

1200m - St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kropáčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 13 00:03:44.6 5.
2. Heřmanová Kristýna TJ Sázava 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 14 00:03:59.6 6.
3. Radilová Veronika BK Žatec 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 138 00:05:10.8 10.

5km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanáková Viktorie 5km Ženy do 18 let (1998+) 159 00:42:27.9 75.

5km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smetana Michal AFK Loděnice 5km Muži do 18 let (1998+) 166 00:26:49.7 4.
2. Hruška Filip Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 190 00:27:33.9 9.
3. Kover Michal Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 193 00:27:40.9 10.
4. Kořínek Adam 5km Muži do 18 let (1998+) 187 00:28:19.1 11.
5. Hruška Tomáš Jeřabinka 5km Muži do 18 let (1998+) 191 00:31:19.4 27.
6. Sticzay Teodor 5km Muži do 18 let (1998+) 178 00:32:34.2 36.

5km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frantová Andrea LOKO Beroun 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 181 00:27:08.4 7.
2. Bradová Marcela 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 222 00:30:33.4 24.
3. Nová Jana SK Volejbal Klatovy 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204 00:31:10.9 26.
4. Kafková Lucie Zdice 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 170 00:32:56.4 40.
5. Zimová Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 163 00:33:51.1 42.
6. Karhanová Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 176 00:34:13.9 43.
7. Straková Eva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 172 00:35:08.4 49.
8. Adamová Lenka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 147 00:35:20.4 51.
9. Hrachová Jitka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 123 00:36:34.2 55.
10. Konečná Martina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 196 00:36:37.4 56.
11. Suchá Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 151 00:38:38.7 65.
12. Ježková Monika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 188 00:43:46.6 77.
13. Hossingerová Markéta 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 27 00:44:20.6 78.
  Surová Veronika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 144 DNF  

5km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 74 00:27:20.4 8.
2. Adam Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 148 00:28:58.6 15.
3. Pereira Adnilson 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 164 00:29:15.7 16.
4. Jenýš Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 20 00:29:30.2 17.
5. Suk Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 186 00:30:31.7 23.
6. Jirák Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184 00:31:31.2 29.
7. Stoličný Luděk 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 173 00:32:12.2 34.
8. Erdinger Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 189 00:32:27.4 35.
9. Kulhavý Lukáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 208 00:32:47.7 39.
10. Rychtář Hynek 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 39 00:33:25.4 41.
11. Bartoš Filip 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 201 00:34:26.4 44.
12. Jirka Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 175 00:34:31.4 46.
13. Kořán Jiří 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 179 00:35:30.9 53.
14. Zarda Bedřich 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 199 00:40:40.1 71.
  Pospíšil Vladimír 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 23 DNF  

5km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smetanová Monika 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 165 00:29:46.4 18.
2. Rosolová Ivana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 125 00:31:56.9 32.
3. Blažková Lenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 212 00:34:47.1 47.
4. Závadská Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 158 00:35:17.2 50.
5. Galanská Radka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 70 00:36:32.9 54.
6. Henčová Romana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 116 00:36:43.9 57.
7. Reschová Pavla 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 132 00:37:13.9 58.
8. Kořínková Vendula 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 153 00:37:15.9 59.
9. Žolková Jana Lhotka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 94 00:40:27.4 69.
10. Hanáková Petra 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 160 00:42:27.4 74.
11. Radilová Veronika BK Žatec 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 139 00:46:22.4 79.
  Mentlíková Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 61 DNF  

5km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kruba Jaroslav 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 185 00:24:52.2 1.
2. Hanák Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 161 00:27:02.7 6.
3. Kořínek Filip 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 155 00:28:52.1 13.
4. Smetana Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 167 00:28:52.7 14.
5. Kříž Radim Velký Újezd 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 51 00:30:02.4 20.
6. Kelemen Jiří 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 174 00:30:23.2 21.
7. Ondráček Marcel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 4 00:32:05.2 33.
8. Resch Zdeněk 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 182 00:32:46.4 38.
9. Veselý Jan 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 183 00:34:30.4 45.
10. Mentlík Pavel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59 00:35:01.4 48.
11. Tuláček Tomáš 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 149 00:38:58.9 66.
12. Gregor Tahmina TaCzech Runners 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 169 00:43:09.4 76.
  Machů Michal 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 7 DNF  
  Košťálek Lukáš PonTifeX 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 143 DNF  

5km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvorská Hanka BOOT CAMP 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 32 00:31:21.2 28.
  Kuchařová Věra 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 76 DNF  

5km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fran?k Emil BOOT CAMP 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 33 00:25:55.7 2.
2. Vlk Ivan 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 129 00:30:59.4 25.
3. Medřický Václav 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 152 00:31:44.9 30.
4. Sticzay-Gromski Peter 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 177 00:31:45.4 31.
5. Jelínek Pavel 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 150 00:37:55.7 63.
6. Novák Josef NOVAKART.cz 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 58 00:38:09.4 64.
7. Trhlík Jiří Plzeň 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 205 00:40:42.1 72.

5km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rock Jan Sokol Uhnošť 5km Muži 1956-, 60+ 171 00:32:40.7 37.
2. Suk Petr 5km Muži 1956-, 60+ 84 00:41:43.6 73.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horáková Michaela 5km Ženy 19-29let 200 00:30:23.7 22.
2. Plšková Aneta A 9 5km Ženy 19-29let 207 00:37:37.6 60.
3. Mükschová Lucie 5km Ženy 19-29let 209 00:37:42.4 61.
4. Hoswedlová Markéta 5km Ženy 19-29let 214 00:39:35.9 67.
5. Růžičková Šárka 5km Ženy 19-29let 202 00:40:08.4 68.
6. Křikavová Bohuslava 5km Ženy 19-29let 198 00:40:39.6 70.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valenta Lukáš 5km Muži 19-29let 213 00:26:19.2 3.
2. Votoček Adam 5km Muži 19-29let 195 00:26:59.9 5.
3. Vilímec Petr 5km Muži 19-29let 48 00:28:20.9 12.
4. Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 206 00:30:01.9 19.
5. Votoček Josef 5km Muži 19-29let 194 00:35:22.7 52.
6. Michálek Adam 5km Muži 19-29let 210 00:37:42.5 62.

15km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1998+) 230 01:24:45.5 18.

15km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Zdeněk JC Sokol Hořovice 15km Muži do 18 let (1998+) 233 01:13:28.5 10.

15km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 223 01:09:17.8 5.
2. Kudrnovská Eva Plzeň 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 215 01:22:50.5 13.
3. Novotná Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 197 01:23:52.8 16.
4. Cuřínová Petra 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 228 01:36:25.5 30.
5. Sadílková Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 54 01:44:39.5 35.
6. Ciprova Oldriska 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 226 01:47:36.0 36.
7. Jermářová Petra TJ Neratovice 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 211 02:05:18.2 40.

15km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Michal 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 15 01:05:23.0 2.
2. Cipra Jiří Forest Gump team 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 227 01:13:14.0 9.
3. Kučera Michal Maraton klub Kladno 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 237 01:24:59.0 19.
4. jirovy františek 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 146 01:25:41.3 21.
5. Svobodova Martin 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217 01:26:04.8 22.
6. Weis Michal Cerhovice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 236 01:27:34.8 23.
7. Marek Ondřej 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 218 01:30:17.8 26.
8. Chodura Ondřej 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 225 01:36:14.5 29.
9. Kašpar Břetislav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 229 01:38:30.8 32.
10. Nemeth Marek Mufloni Kunratice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 65 01:54:56.0 39.
  Minha Jaroslav Forest Gump team 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 234 DNF  

15km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horváthová Adriana Italcafe Hiořovice 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 240 01:29:59.0 25.

15km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 11 01:08:52.3 4.
2. Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 71 01:10:49.5 6.
3. Látal Marek Rafirunners 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 220 01:12:02.5 7.
4. Gregor Radek TaCzech Runners 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 168 01:21:13.0 11.
5. Košťál Jan BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 135 01:22:48.8 12.
6. Hrabík Karel Skiklub Žebrák 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 238 01:23:23.0 14.
7. Říman Petr SK Babice 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 162 01:23:34.0 15.
8. Čapek Jan 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 231 01:24:45.3 17.
9. Žalud Miloš Spartak Sedlec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 221 01:25:24.8 20.
10. Hruška David Jeřabinka 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 192 01:27:55.3 24.
11. Ševčík Martin BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 141 01:30:48.5 27.
12. Kouba Radek BK Žatec 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 232 01:32:56.0 28.
13. Lang Norbert 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 224 01:38:50.0 33.

15km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchař Petr 15km Muži 1956-, 60+ 75 01:37:11.3 31.
2. Říha Vladimír 15km Muži 1956-, 60+ 180 01:52:45.7 38.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kropáčová Ivana Drozdov 15km Ženy 19-29let 239 01:40:08.5 34.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Keckstein Jiří SK Tlustice 15km Muži 19-29let 219 01:03:50.5 1.
2. Muras Petr Ostrava!!! 15km Muži 19-29let 203 01:06:17.3 3.
3. Hurajt Marek 15km Muži 19-29let 216 01:12:06.8 8.
4. Holub Tomáš Hejdov 15km Muži 19-29let 235 01:51:24.0 37.