Výsledky závodu

UP HILL RUN 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.09.2021



310m - dvojice - Dvojice Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Berka + Zbyšek Lhota No Stress 310m - dvojice Dvojice Muži 215 00:01:46.6 1.
2. Štěpán Chroustoivský + Matěj Chroustovský Chrousťáci 310m - dvojice Dvojice Muži 225 00:01:55.7 2.
3. Martin + Ondra Starej a mladej 310m - dvojice Dvojice Muži 222 00:02:17.9 4.
4. Martin Šedek + Martin Šedek Junior a Senior 310m - dvojice Dvojice Muži 208 00:02:22.8 7.
5. Lukáš Pelda + Lukáš Pelda Poníci 310m - dvojice Dvojice Muži 203 00:02:46.8 13.
6. Matyáš Doležel + Oskar Doležel Skořepáci 310m - dvojice Dvojice Muži 205 00:03:15.3 18.

310m - dvojice - Dvojice Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sof Bienová + Lenka Bienová BIENEN 310m - dvojice Dvojice Ženy 202 00:02:20.1 5.
2. Iva Kondrasová + Petra Menclová Banua Team 310m - dvojice Dvojice Ženy 211 00:02:21.3 6.
3. Lenka Sentešová + Simona Peštová Lenka a Simča 310m - dvojice Dvojice Ženy 206 00:02:31.2 10.
4. Eliška Hudcová + Lucie Nebuželská Chauwess team 310m - dvojice Dvojice Ženy 213 00:03:32.7 20.
5. Filipová Blanka + Filipová Nikola Pajdavé ješterky 310m - dvojice Dvojice Ženy 207 00:03:44.1 22.
6. Veronika Tomanová + Justyna Smialek květinářství Gracia 310m - dvojice Dvojice Ženy 210 00:04:22.9 24.
7. Petra Šoukalová + Martina Vocelová Prda 310m - dvojice Dvojice Ženy 212 00:05:17.9 26.

310m - dvojice - Dvojice smíšená

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michaela Pušová + Václav Puš Pušáci 310m - dvojice Dvojice smíšená 221 00:01:58.1 3.
2. Jiří Kučera + Marie Kučerová Unavení řidiči dvojkočárku 310m - dvojice Dvojice smíšená 217 00:02:23.6 8.
3. Domini Šdanský + Klára Tŕímnková Milovníci hor 310m - dvojice Dvojice smíšená 214 00:02:24.0 9.
4. Milenka Michálková + Vita Balej Milena 310m - dvojice Dvojice smíšená 220 00:02:33.7 11.
5. Pavla Ryjáčková + Martin Šedek Pat a Mat 310m - dvojice Dvojice smíšená 209 00:02:38.9 12.
6. Bártlová + Ivan Šenkýř Klára Starý mladá 310m - dvojice Dvojice smíšená 226 00:02:49.1 14.
7. Klára Rapčanová + Ladislav Rapčan Pajp tým 310m - dvojice Dvojice smíšená 219 00:02:51.8 15.
8. Tomáš Trnka + Jana Trnková Banda z Háje 310m - dvojice Dvojice smíšená 201 00:03:02.5 16.
9. Jaroslav Přichystal + Jana Přichystalová My Dva 310m - dvojice Dvojice smíšená 216 00:03:06.6 17.
10. Vladimír Lalák + Kateřina Doležalová E-lišky 310m - dvojice Dvojice smíšená 204 00:03:31.3 19.
11. Jan Berka + Kristýna Berková Duhová pandí mimimka 310m - dvojice Dvojice smíšená 218 00:03:33.9 21.
12. Šárka Petračková + Hubert Petraček dítě Štafeta 310m - dvojice Dvojice smíšená 224 00:04:22.8 23.
13. Petra Čuříková + Tomáš Čuřík Čuříci 310m - dvojice Dvojice smíšená 223 00:04:46.9 25.

310m - štafeta - Štafeta Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Denis Norba + Marek Dudek + Viktor Dudek + Maxmilián Zajíc Chlapáci 310m - štafeta Štafeta Muži 412 00:01:50.7 4.
2. Simon Synovec + Lukáš Sourek + Jan Kacan + Marek Litera Simon Synovec 310m - štafeta Štafeta Muži 405 00:03:06.9 19.

310m - štafeta - Štafeta Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Iva Jechova + Natálie Kovalová + Pavlína Jersáková + Alena Jastrabová Kočandy z Raymondu 310m - štafeta Štafeta Ženy 410 00:02:18.0 10.
2. Michaela Pesserová + Dita Stejskalová + Sandra Popovičová + Melanie Mihalová Moneta kočky 310m - štafeta Štafeta Ženy 416 00:02:31.5 12.
3. Pavlína Šiftova + Denisa Šiftova + Soňa Novakova + Bára Novaková Babovky 310m - štafeta Štafeta Ženy 415 00:02:39.6 15.
4. Zdenka Synovcova + Hochova Jitka + Drozenova Helena + Pusztaiova Dana Slunicko-Handi Zeny 310m - štafeta Štafeta Ženy 404 00:04:57.0 20.

310m - štafeta - Štafeta smíšená

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Krámský + Vojtěch Krámský + Erika Veberová + Vendula Kamlerová Lenochodi 310m - štafeta Štafeta smíšená 403 00:01:34.4 1.
2. Martin Hnyk + Radmila Hnyková + Filip Hnyk + Jakub Hnyk Freestyle 310m - štafeta Štafeta smíšená 406 00:01:39.9 2.
3. Lenka Malá + Petr Malý + Ondra Malý + Petr Malý Malá štafeta 310m - štafeta Štafeta smíšená 402 00:01:47.0 3.
4. Filip Skalický + Irena Skalická + Markéta Skalická + Ondřej Skalický Skaličáci 310m - štafeta Štafeta smíšená 414 00:01:51.9 5.
5. Daniela Tauchmanová + Michaela Šenkýřová + Leona Zákoucká + Jaroslav Senteš Rakušáci2021 310m - štafeta Štafeta smíšená 417 00:01:54.5 6.
6. Gabriela Chropůvková + Michal + Laura + Liliana Želvy 310m - štafeta Štafeta smíšená 420 00:02:02.7 7.
7. Lukáš Pelda + Lukáš Pelda + Lukáš Pelda + Lukáš Pelda Gepardi 310m - štafeta Štafeta smíšená 407 00:02:10.2 8.
8. Jonáš + Lenka + Verča + Ládík Kostičky 310m - štafeta Štafeta smíšená 408 00:02:12.5 9.
9. Jakub Zajíc + Patricie Svobodová + Hana Dudková + Rozálie Zajícová Růže a trní 310m - štafeta Štafeta smíšená 413 00:02:28.4 11.
10. Lucie Klusová + Filip Klus + Markéta Chroustovská + Anna Klusová Klusáci+Máďa 310m - štafeta Štafeta smíšená 411 00:02:36.8 13.
11. Alena Chroustovska + Matěj Chroustovsky + Stela Chroustovska + Johan Chroustovsky Chroustaci 310m - štafeta Štafeta smíšená 401 00:02:37.6 14.
12. Gabriela Chropůvková + Romana + David + Milan ChroŠtup 310m - štafeta Štafeta smíšená 418 00:02:43.5 16.
13. Martin Vinař + Pavla Kroupová + Petr Dráb + Nobody MOVE YOUR LIMITS 310m - štafeta Štafeta smíšená 419 00:02:58.0 17.
14. Luděk Dobrý + Kateřina Dobrá + Bára Dobrá + Luděk Dobrý ml. Dobráci 310m - štafeta Štafeta smíšená 409 00:03:06.8 18.