Výsledky závodu

MUHU CROSS DUATLON

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.10.2021



LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Muži TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 18-19 let 49 DNF  

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Muži TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr Head ELEVEN cyklolive team LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 20-29 let 40 02:22:42.8 1.
2. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 20-29 let 44 02:30:43.9 3.
3. Novák Daniel Individuální LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 20-29 let 43 02:33:14.4 4.
4. Vacek Jan SPORTICUS team LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 20-29 let 42 02:38:02.6 5.
5. Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 20-29 let 50 02:56:09.3 6.

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Ženy TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka Eleven Heat Cyclolive Team LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Ženy TCA 20-29 let 39 02:59:15.3 7.

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Muži TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Macák Miroslav LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 30-39 let 38 DNF  

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Ženy TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Ženy TCA 30-39 let 45 DNF  

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Muži TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport team LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 40-49 let 41 02:24:58.1 2.
2. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 40-49 let 47 03:04:08.4 8.
3. Feix Ivo Teplice LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 40-49 let 46 03:06:30.7 9.

LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh - Muži TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb LONG - 4km běh, 20km kolo, 8km běh Muži TCA 50-59 let 48 DNF  

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Muži TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hellmich Jonáš Czech Multisport Coaching SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži TCA 16-17 let 142 01:14:50.7 1.
2. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži TCA 16-17 let 148 01:20:45.0 3.
3. Hoffmann Ondřej Czech MultiSport Coaching SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži TCA 16-17 let 149 01:21:01.9 4.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Ženy TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Ženy TCA 16-17 let 143 01:45:05.7 10.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šilhán Ondřej Heaven Team SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži 20-29 let 147 01:33:14.9 7.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvořak Tomáš Heaven Team SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži 30-39 let 145 01:24:28.8 5.
2. Štajnc David ACS SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži 30-39 let 146 01:40:14.4 9.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pušová Michaela SWSL - Lučany SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Ženy 30-39 let 144 01:36:58.5 8.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Graman Michal Czech Multisport Coaching SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Muži 40-49 let 150 01:27:34.8 6.

SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh - Žáci 14-15 let (2007-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Harakal František Czech MultiSport Coaching SHORT - 2km běh, 10km kolo, 4km běh Žáci 14-15 let (2007-2006) 141 01:20:01.5 2.

Dětský Duatlon - 10-11 let - Kluci 10-11 let (2011-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoffmann Šimon Czech MultiSport Coaching Dětský Duatlon - 10-11 let Kluci 10-11 let (2011-2010) 247 00:09:05.3 1.

Dětský Duatlon - 10-11 let - Holky 10-11 let (2011-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelená Lucie Eleven Heat Cyclolive Team Dětský Duatlon - 10-11 let Holky 10-11 let (2011-2010) 249 00:10:06.1 2.

Dětský Duatlon - 12-13 let - Kluci 12-13 let (2009-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vašíček Adam KSM Hrádek Dětský Duatlon - 12-13 let Kluci 12-13 let (2009-2008) 248 00:17:19.2 1.
2. Manhart Jakub KSM Hrádek Dětský Duatlon - 12-13 let Kluci 12-13 let (2009-2008) 250 00:18:20.1 2.

Dětský Duatlon - 12-13 let - Holky 12-13 let (2009-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grégrová Markéta Czech Multisport Coaching Dětský Duatlon - 12-13 let Holky 12-13 let (2009-2008) 246 00:20:56.6 3.