Výsledky závodu

Tuchořické okruhy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.06.2021



3 okruhy (71 km) - Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schühler Tomáš LAWI STARTS -GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 26 01:58:15.7 2.
2. Svoboda Jaromír Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 255 02:02:16.9 7.
3. Dvořák Michal KILPI KOME KLUB 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 445 02:03:37.4 11.
4. Mikuláš Richard Úst. Centrum cyklistiky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 7 02:03:46.2 13.
5. Konopásek Tomáš SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 338 02:04:05.6 18.
6. Čížek Vojtěch TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 5 02:04:20.9 21.
7. Zrůst Petr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 449 02:07:03.8 22.
8. Julius Fischer DSC 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 23 02:07:13.7 23.
9. Thuma Miroslav SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 30 02:07:23.6 26.
10. Štefan Jiří 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 342 02:11:58.0 41.
11. Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 260 02:13:45.4 47.
12. Maroušek František Sparta 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 7 02:15:34.7 49.
13. Hampl Ondřej Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 9 02:17:51.4 55.
14. Primas Aron 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 249 02:17:57.7 60.
15. Chlupáč Jan Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 254 02:18:01.7 63.
16. Januška David 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 241 02:24:37.8 76.
17. Tesař Martin 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 344 02:27:58.3 80.
18. Ondráček David SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 19 02:34:35.9 91.
  Mirovský Petr LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 2002 – 1992 a mladší 5 DNF  

3 okruhy (71 km) - Muži ročník narození 1991 - 1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nežerka Václav LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 349 01:57:51.4 1.
2. Šlajchrt Filip CK Kolokrám 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 101 02:00:32.4 5.
3. Greguš Michal SWEEP FACTORY TEAM 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 446 02:01:33.4 6.
4. Endler Filip Lawi Stars 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 27 02:03:20.9 8.
5. Malík Tomáš Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 253 02:03:25.0 9.
6. Somr Michael LAWI Stars - GIANT 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 12 02:03:36.5 10.
7. Marvan Vojtěch Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 336 02:03:39.2 12.
8. Vlachovský Milan Kolofix 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 16 02:03:53.3 15.
9. Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 111 02:07:16.1 24.
10. Miller Milan Tama Královice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 3 02:07:55.3 30.
11. Zhanal Pavel Bikeinvest Cycling Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 62 02:08:01.4 31.
12. Charvát Ondřej Tama Královice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 60 02:08:56.4 33.
13. Pavlík Petr UNLIMITED KM Trading CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 331 02:11:39.1 37.
14. Cupl Thomas Team Max Hürzeler Swiss 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 4 02:11:55.9 40.
15. Vodák Martin Xeelo Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 51 02:12:03.6 42.
16. Marcus Schreyer Dresdner SC 1898 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 22 02:12:13.3 46.
17. Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 2 02:15:33.5 48.
18. Koudelka Filip Koustyle 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 447 02:18:02.5 64.
19. Kočí Ivan UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 103 02:18:15.2 69.
20. Schubert Jan 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 448 02:27:49.6 79.
21. Procházka Radek 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 442 02:29:31.3 86.
22. Šilhán Jakub Koloshop Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 245 02:30:50.4 88.
23. Pokorný Zbyněk 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 247 02:37:27.6 96.
24. Švehla Zdeněk AVZO Raná 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 106 03:03:24.3 110.
0. Mazůrek Lukáš Lucky dog 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 54 - 1 kolo 01:58:47.6 0.
  Bocian Pavel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1991 - 1982 425 DNF  

3 okruhy (71 km) - Muži ročník narození 1981 - 1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hraběta Miroslav KCR Roudnice n.L 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 322 02:03:50.4 14.
2. Rendl Jaroslav Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 303 02:04:00.2 16.
3. ŠULC David Dexter Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 313 02:04:05.6 17.
4. Horváth Miroslav Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 301 02:07:28.2 27.
5. Ulicny Vladimir Xeelo Cycling 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 302 02:07:37.8 28.
6. Lacina Petr CK Kramolín 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 426 02:07:46.4 29.
7. Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 359 02:10:20.3 34.
8. Krupka Robert SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 213 02:11:49.8 39.
9. Kalabis Jiří Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 337 02:12:05.0 43.
10. Gänsel Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 332 02:15:35.4 50.
11. Šindelár Ladislav Stark cycling team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 304 02:16:12.2 51.
12. Vyhnálek Michal Velosport Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 202 02:17:41.3 52.
13. Pacovský Tomáš Dexter 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 305 02:17:45.8 53.
14. Beránek Milan Varta - TJ Sokol Králův Dvůr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 378 02:17:53.7 56.
15. Rajniš Vlastimil CK Lovosice 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 384 02:18:09.0 66.
16. Holovej Jan SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 201 02:18:17.1 70.
17. Štěpánek Daniel Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 258 02:18:33.0 71.
18. Doležal Ladislav Hnízdil Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 335 02:18:36.7 72.
19. Kokoška Pavel Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 383 02:25:35.8 77.
20. Šejstal Vít KL Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 347 02:29:18.5 85.
21. Štorek Martin Větrnik 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 343 02:29:37.6 87.
22. Kubát Tomáš CK KOLOKRÁM 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 236 02:31:38.7 90.
23. Čermák Petr Kl Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 203 02:39:07.8 98.
24. Nádvorník Jan CK Kolokrám 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 339 02:40:12.1 100.
25. Beneš Petr 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 315 02:42:13.5 105.
0. Štanc Milan 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 377 - 1 kolo 01:58:10.5 0.
0. Vlček Miroslav SVK Vlček 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 207 - 1 kolo 02:16:47.6 0.
  Vejmelka Marcel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 424 DNF  
  Skýba Jiří SKP Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1981 - 1972 25 DNF  

3 okruhy (71 km) - Muži ročník narození 1971 - 1962

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bryxi Jan Rafkarna IDEA cycling team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 316 02:04:13.7 19.
2. Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 259 02:07:19.9 25.
3. Vejvoda Josef AC Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 306 02:08:06.1 32.
4. Viktorin Tomáš SWEEP Factory Team 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 310 02:11:26.7 35.
5. Halamka Jiří CK Kramolin 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 381 02:11:33.7 36.
6. Kněžický Pavel K-trenink 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 301 02:12:07.7 44.
7. KLEINER ROBERT S1W.CZ 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 322 02:17:54.8 58.
8. Nedvěd Radek KL sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 323 02:18:00.0 62.
9. Semerád Josef Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 251 02:18:07.8 65.
10. Uhl Renne 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 430 02:18:12.1 67.
11. Papež Tomáš Messenger Praha 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 248 02:18:13.6 68.
12. Hrin Ivan Advantage Cars 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 450 02:19:14.5 73.
13. Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 312 02:22:46.8 75.
14. Truhlář Václav sweep sport 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 302 02:28:01.4 81.
15. zof zdenek Cyklopoint most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 307 02:28:01.5 82.
16. Král David KL Sport Most 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 324 02:28:08.9 83.
17. Pražák Petr Reynholm Industries 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 243 02:28:46.5 84.
18. Schäfer Jan Sk Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 303 02:34:40.7 93.
19. Tserendorj Baasanbayar Vinohradske slapky 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 314 02:37:24.3 95.
20. Jens Kunath Dresdner SC 1898 e.V. 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 429 02:38:56.0 97.
21. Jareš Josef Vetas 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 372 02:39:41.5 99.
22. Vasko Jiří Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 313 02:40:24.2 101.
23. Stránský Jiří 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 427 02:40:56.3 102.
24. Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 321 02:41:40.8 103.
25. Šajner Libor Floratex Chomutov 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 317 02:50:08.8 106.
26. Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 304 02:54:29.8 107.
27. Liška Pavel CKKV 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 328 02:55:22.4 109.
0. Krebs Václav AVZO Raná 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 308 - 1 kolo 02:10:21.9 0.
0. Hrbek Martin CK Floratex Chomutov 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 306 - 1 kolo 02:02:46.2 0.
0. Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 318 - 1 kolo 02:05:26.5 0.
  Šidlo Zdeněk SKP MOST 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 316 DNF  
  Wood Ian TJ Kovo 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 350 DNF  
  Novák Vladimír Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 252 DNF  
  Kunath Toni Dresden 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 21 DNF  
  Šimek Pavel 3 okruhy (71 km) Muži ročník narození 1971 - 1962 338 DNF  

3 okruhy (71 km) - Ženy všechny ročníky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slámová Denisa Cyklotrenink 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 24 02:17:54.0 57.
2. Doležalová Hana AC Sparta Praha 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 502 02:17:56.6 59.
3. Prošková Tereza Sportraces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 345 02:27:05.3 78.
4. Schäferová Pavlína SK Favorit Bílina 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 431 02:34:40.4 92.
5. Raková Jitka Cyklo Team Killi 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 237 02:41:41.0 104.
6. Nováčková Barbora TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 423 02:54:33.4 108.
0. Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 432 - 1 kolo 02:16:59.0 0.
0. Slezakova Jana Hejvy team 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 348 - 1 kolo 02:01:58.3 0.
0. Mikšovská Alena CSK Markus 3 okruhy (71 km) Ženy všechny ročníky 507 - 1 kolo 02:11:41.3 0.

3 okruhy (71 km) - Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Seeman Adam TJ stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 422 01:58:52.1 3.
2. Jindřich Pavel TJ Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 341 02:00:32.4 4.
3. Šejstal Ondra SportRaces Cycling Team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 346 02:04:17.6 20.
4. Rusek Matěj Koloshop Team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 246 02:11:49.5 38.
5. Janas Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 350 02:12:09.5 45.
6. Foltin Jakub KL sport Most 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 503 02:17:51.3 54.
7. Kubelka Adam 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 421 02:17:59.9 61.
8. Tváč David Lavi Junior team 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 444 02:21:46.0 74.
9. Kopřiva Jan Kuchyně Lípa 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 256 02:31:17.0 89.
10. Pinkava František 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 441 02:35:34.0 94.
0. Bílý David Cyklistický klub Litvínov 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 242 - 1 kolo 02:04:38.6 0.
0. Novák Jiří Stadion Louny 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 334 - 1 kolo 02:01:40.3 0.
  Fanderík Matyš 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 333 DNF  
  Lindner Marek Dresden 3 okruhy (71 km) Junioři ročník narození 2006 - 2003 (v den závodu musí být startujícímu 15 let) 428 DNF  

2 okruhy (48 km) - Muži ročník narození 1961 - 1952

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aisbrych Jiří TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 414 01:35:02.0 3.
2. Krummer Radoslav Slavia Karlovy Vary 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 510 01:38:22.2 4.
3. KUDRNAČ MILOSLAV LOKOMOTIVA NYMBURK 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 250 01:38:37.4 5.
4. Kronich Josef VELOSPORT Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 402 01:38:46.5 7.
5. Král Josef Kbely cycling team 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 501 01:41:27.9 10.
6. Kopecký Petr 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 238 01:41:39.3 11.
7. Marek Jiří Kolokrám 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 408 01:41:45.8 12.
8. Hrubý Jaroslav KL Sport Most 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 411 01:42:44.9 13.
9. Kopta Václav SK Favorit Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 404 01:48:10.6 14.
10. Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 405 01:48:38.9 15.
11. Brusch Lubomír Sweep cycling ultimate 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 407 01:48:57.8 16.
12. Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 415 01:49:40.9 18.
13. Zelenka Václav Cykloterm 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1961 - 1952 240 01:57:44.7 19.

2 okruhy (48 km) - Muži ročník narození 1951 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasal Jiří KCL Kooperativa - Svjjany 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 533 01:38:38.3 6.
2. Kubín Igor CSK MARKUS 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 530 01:38:53.1 8.
3. Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 532 01:38:58.9 9.
4. Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 257 01:49:11.6 17.
5. Krajčík Josef DEXTER Cycling 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 503 02:03:19.9 21.
6. Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 508 02:11:22.1 22.
  Černý Antonín Šilhavý Kola 2 okruhy (48 km) Muži ročník narození 1951 a starší 443 DNF  

2 okruhy (48 km) - TJ Stadion Louny

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hezinová Daniela Tj Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 239 01:31:12.7 1.
2. Kalauz Petr TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 340 01:32:30.4 2.
3. Trousil Jakub TJ Stadion Louny 2 okruhy (48 km) TJ Stadion Louny 244 01:58:47.3 20.