Výsledky závodu

Sezi Run 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.07.2021



12 km - Červená - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Marek Star craft JH 12 km - Červená Muži do 39 let 84 00:44:54.0 1.
2. Jarolím Michal Vs Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 22 00:44:57.5 2.
3. Tybitancl Lukáš JH Cycling 12 km - Červená Muži do 39 let 67 00:45:12.5 3.
4. Chudý Ondřej TJ VS Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 85 00:46:15.0 4.
5. Bečák Lubomír Team Klet 12 km - Červená Muži do 39 let 82 00:46:36.3 5.
6. Vysušil Tomáš ASK Slavia Praha 12 km - Červená Muži do 39 let 70 00:46:48.8 6.
7. Hudec Tomas Inov-8 12 km - Červená Muži do 39 let 18 00:47:02.3 8.
8. Stach Michal J.Hradec 12 km - Červená Muži do 39 let 54 00:47:47.5 13.
9. Chrumko Adam TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 20 00:48:16.8 16.
10. Oravec Matej TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 45 00:48:33.3 17.
11. Štěpáník Pavel AK Škoda Plzeň 12 km - Červená Muži do 39 let 77 00:49:18.3 18.
12. Gyürüsi Martin TJ Hraboš 12 km - Červená Muži do 39 let 10 00:49:36.0 19.
13. Krejčík Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 30 00:50:15.8 21.
14. Chalupa Tomáš Dva plus jedna 12 km - Červená Muži do 39 let 19 00:51:27.8 24.
15. Hruška Václav FC Chýnov 12 km - Červená Muži do 39 let 76 00:51:49.5 27.
16. Zadražil Karel 12 km - Červená Muži do 39 let 71 00:51:54.0 28.
17. Zámiš Jaroslav Kombič Team 12 km - Červená Muži do 39 let 99 00:52:11.0 31.
18. Pešl Petr Tým KLET 12 km - Červená Muži do 39 let 88 00:52:14.8 32.
19. MAREK Miloš PE 12 km - Červená Muži do 39 let 39 00:52:18.5 33.
20. David Tomáš #tymdejvid 12 km - Červená Muži do 39 let 8 00:52:22.0 34.
21. Ardamica David Centrum Bazalka 12 km - Červená Muži do 39 let 2 00:52:29.0 35.
22. Horner Jakub Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 12 00:52:35.3 36.
23. Broža Vojtěch 12 km - Červená Muži do 39 let 4 00:52:37.0 37.
24. Heřmánek Richard 12 km - Červená Muži do 39 let 96 00:52:39.3 38.
25. Havel David 12 km - Červená Muži do 39 let 11 00:52:49.0 42.
26. Metelec Miroslav 12 km - Červená Muži do 39 let 74 00:54:14.3 44.
27. Fořt Radek 12 km - Červená Muži do 39 let 9 00:54:39.8 46.
28. Novozámský Milan #tymdejvid 12 km - Červená Muži do 39 let 44 00:55:14.0 49.
29. Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 73 00:55:24.0 50.
30. Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz 12 km - Červená Muži do 39 let 34 00:55:53.3 51.
31. Bakule Petr 12 km - Červená Muži do 39 let 3 00:56:58.3 56.
32. Kuchař Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 32 00:57:20.3 58.
33. Švadlena Marek 12 km - Červená Muži do 39 let 65 00:57:20.5 59.
34. Houdek Vojtěch Sudoměřice u Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 13 00:58:06.5 62.
35. Soušek Martin TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 53 01:00:55.8 71.
36. Tůma Michal Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 66 01:05:18.5 80.
37. Kocourek Jan Soběslav 12 km - Červená Muži do 39 let 102 01:10:10.3 86.
38. Vorlíček Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 98 01:12:16.3 89.
39. Nezbeda Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 43 01:13:40.8 92.

12 km - Červená - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Erik Atletika Písek 12 km - Červená Muži nad 40 let 95 00:46:49.8 7.
2. Vondráček Štěpán SK 4 Dvory, ČB 12 km - Červená Muži nad 40 let 80 00:47:02.8 9.
3. Malý Jiří 12 km - Červená Muži nad 40 let 38 00:47:24.8 10.
4. Kasík Konstantin Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 90 00:47:28.0 11.
5. Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 12 km - Červená Muži nad 40 let 37 00:47:39.0 12.
6. Šafránek Petr Generation team 12 km - Červená Muži nad 40 let 57 00:48:01.5 14.
7. Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička 12 km - Červená Muži nad 40 let 21 00:48:14.0 15.
8. Profant Vladimír Týn nad Vltavou 12 km - Červená Muži nad 40 let 48 00:50:11.3 20.
9. Buchlovský Petr JKM-Prachatice 12 km - Červená Muži nad 40 let 5 00:51:12.5 22.
10. Soukup Petr HLUCHÝ MÍSTA Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 52 00:51:45.3 26.
11. Skalka Pavel CBC Team 12 km - Červená Muži nad 40 let 51 00:52:10.0 30.
12. Šimek Pavel Polná 12 km - Červená Muži nad 40 let 59 00:52:41.8 39.
13. Šteflíček Martin TCV JH 12 km - Červená Muži nad 40 let 62 00:53:54.5 43.
14. Vaněk Jan TCV-JH 12 km - Červená Muži nad 40 let 68 00:54:43.5 47.
15. Šustr Pavel Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 64 00:55:11.3 48.
16. Stejskal Pavel SK 4 Dvory, ČB 12 km - Červená Muži nad 40 let 93 00:56:24.0 53.
17. Hanžl Richard Psi Jaroměř 12 km - Červená Muži nad 40 let 78 00:56:31.0 54.
18. Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži nad 40 let 50 00:57:10.8 57.
19. Lexa Jiří Rusty 12 km - Červená Muži nad 40 let 36 00:57:26.8 60.
20. Zákostelecký František Mokré 12 km - Červená Muži nad 40 let 72 00:58:44.8 65.
21. Vašíček Petr Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 69 00:59:06.0 66.
22. Meisl Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 40 00:59:21.5 68.
23. Klečacký Dušan 12 km - Červená Muži nad 40 let 26 01:00:49.0 70.
24. Paleček Vladimir TJ Doudleby 12 km - Červená Muži nad 40 let 46 01:01:42.5 73.
25. Černý Stanislav SK Libníč 12 km - Červená Muži nad 40 let 7 01:02:27.8 74.
26. Kohout Luděk Nová Ves 12 km - Červená Muži nad 40 let 27 01:03:34.8 75.
27. Binder Václav taꓘleť 12 km - Červená Muži nad 40 let 89 01:03:54.3 76.
28. Novák Stanislav TJ Kocourkáč 12 km - Červená Muži nad 40 let 87 01:04:21.5 78.
29. Gazda Martin Relax Běhny 12 km - Červená Muži nad 40 let 81 01:07:07.0 81.
30. Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 49 01:07:26.0 82.
31. Štaubert Milan Broučci Humpolec 12 km - Červená Muži nad 40 let 60 01:07:57.3 84.
32. ALEŠ Emanuel PLNEJ PUPEK CB 12 km - Červená Muži nad 40 let 1 01:09:44.0 85.
33. Žahour Pavel OO BP Kájov 12 km - Červená Muži nad 40 let 101 01:10:44.8 87.
34. Šoustar Lubomír Proti větru 12 km - Červená Muži nad 40 let 100 01:23:15.1 93.

12 km - Červená - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Küffnerová Nela 12 km - Červená Ženy do 39 let 75 00:51:17.5 23.
2. Hošeková Vanda Magura run, TJ Magla 12 km - Červená Ženy do 39 let 97 00:51:43.0 25.
3. Kubíčková Tereza SK Aktis Praha 12 km - Červená Ženy do 39 let 31 00:52:01.8 29.
4. Šatavová Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 58 00:52:44.3 41.
5. Hubáčková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 15 00:54:33.8 45.
6. Vojtěchová Zuzana 12 km - Červená Ženy do 39 let 86 00:55:54.8 52.
7. Pěchová Kateřina 12 km - Červená Ženy do 39 let 47 00:57:32.3 61.
8. Filipová Petra 12 km - Červená Ženy do 39 let 91 00:58:42.5 64.
9. Kuchařová Nea Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 33 00:59:43.8 69.
10. Štěpánková Eva 12 km - Červená Ženy do 39 let 63 01:01:04.5 72.
11. Strnadová Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 56 01:05:18.0 79.
12. Gottwaldová Alena 12 km - Červená Ženy do 39 let 83 01:28:19.8 94.

12 km - Červená - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krčálová Olga Polná 12 km - Červená Ženy nad 40 let 29 00:52:42.3 40.
2. Dušková Jitka Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 94 00:56:56.5 55.
3. Kašpárková Martina Vlčice 12 km - Červená Ženy nad 40 let 24 00:58:16.0 63.
4. Lenochová Magda Běháme Levice, SR 12 km - Červená Ženy nad 40 let 92 00:59:13.5 67.
5. Čápová Klára TJ Kocourkáč 12 km - Červená Ženy nad 40 let 6 01:04:00.0 77.
6. Štaubertová Vlaďka Broučci Humpolec 12 km - Červená Ženy nad 40 let 61 01:07:56.8 83.
7. Klečacká Helena TJ Kocourkáč 12 km - Červená Ženy nad 40 let 25 01:12:15.0 88.
8. Klečacká Marie Rozběháme Soběslav 12 km - Červená Ženy nad 40 let 79 01:12:16.3 90.
9. Hubková Jitka 12 km - Červená Ženy nad 40 let 16 01:13:40.0 91.

6 km - Modrá - Chlapci do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bican Vojtěch AC Kocourkač 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 226 00:27:43.8 32.
2. Krejčí Josef TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 172 00:35:18.0 70.

6 km - Modrá - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohout Ondřej TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 169 00:20:38.2 1.
2. Havlíček Jan TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 161 00:21:36.0 2.
3. Kuna Alois PK Vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži do 39 let 175 00:22:45.0 3.
4. Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 228 00:22:47.0 4.
5. Tůma Jan SKP Nymburk 6 km - Modrá Muži do 39 let 196 00:23:06.6 5.
6. Novotný Ondřej Za humny je drak 6 km - Modrá Muži do 39 let 182 00:23:40.0 8.
7. Bielek Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 219 00:23:58.5 9.
8. Nehasil Filip 6 km - Modrá Muži do 39 let 181 00:24:14.7 11.
9. Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 209 00:24:38.5 13.
10. Kalab Petr Hluchý místa 6 km - Modrá Muži do 39 let 218 00:24:48.7 14.
11. Vocílka Tomáš TSV Detag Wernberg 6 km - Modrá Muži do 39 let 198 00:25:27.3 18.
12. Konášek Václav RASTY team ! 6 km - Modrá Muži do 39 let 210 00:25:44.7 19.
13. Kučera Richard 6 km - Modrá Muži do 39 let 174 00:26:31.0 23.
14. Novotný Viktor 6 km - Modrá Muži do 39 let 214 00:26:31.5 24.
15. Cimburek Ondrej Tabor46 6 km - Modrá Muži do 39 let 233 00:26:42.2 26.
16. Dubský Viktor 6 km - Modrá Muži do 39 let 157 00:26:50.3 27.
17. Čunát Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 156 00:26:59.5 28.
18. hrnčíř Filip - 6 km - Modrá Muži do 39 let 223 00:28:27.5 40.
19. Vojta Jan 6 km - Modrá Muži do 39 let 230 00:28:35.5 41.
20. Rákosník Jonáš TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 185 00:28:35.8 42.
21. Novák Stanislav TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži do 39 let 211 00:29:17.8 44.
22. Másílko Martin SK ZD Pojbuky 6 km - Modrá Muži do 39 let 178 00:33:29.5 64.
23. Papež Josef SK ZD Pojbuky 6 km - Modrá Muži do 39 let 183 00:34:43.3 66.
24. Leibl Petr TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži do 39 let 176 00:34:49.8 69.

6 km - Modrá - Muži od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tuček Jiří SK Čtyři Dvory 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 194 00:23:18.0 6.
2. Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 216 00:24:02.3 10.
3. Ardamica Centrun Bazalka 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 152 00:24:26.5 12.
4. Bican Vladimir 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 227 00:24:54.7 15.
5. Hergesell Jiří Vračkovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 213 00:26:18.7 22.
6. Srb Ladislav 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 220 00:26:38.2 25.
7. Mach Karel ADAM 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 215 00:28:13.8 37.
8. Rosol Jindřich 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 186 00:29:33.0 46.
9. Krejčí Petr TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 173 00:32:46.8 60.
10. Vášová Lenká Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 217 00:35:18.3 71.
11. Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 201 00:38:41.8 76.

6 km - Modrá - Muži nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pech Roman Ski Vimperk 6 km - Modrá Muži nad 56 let 235 00:27:14.3 30.
2. Králik Petr 6 km - Modrá Muži nad 56 let 224 00:27:59.5 33.
3. Klouda Vladimír CB Auto 6 km - Modrá Muži nad 56 let 206 00:31:14.8 55.
4. Huspeka Miroslav ADAM 6 km - Modrá Muži nad 56 let 164 00:33:10.8 63.
5. Císař Antonín nemám klub 6 km - Modrá Muži nad 56 let 154 00:35:55.5 74.
6. Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 208 00:39:59.0 78.

6 km - Modrá - Dívky do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikešová Michaela #týmKleť 6 km - Modrá Dívky do 18 let 229 00:28:00.3 34.
2. Nováková Kristýna 6 km - Modrá Dívky do 18 let 221 00:30:32.3 51.
3. Meisl Petra 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222 00:31:17.5 56.
4. Kabíčková Tereza Mladá Vožice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 167 00:32:43.3 59.

6 km - Modrá - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šindelářová Veronika #tymDejvid 6 km - Modrá Ženy do 39 let 225 00:23:20.5 7.
2. Filková Nikola Strakonice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 159 00:25:01.7 16.
3. Tučková Jana TriSK ČB 6 km - Modrá Ženy do 39 let 195 00:25:13.5 17.
4. Chlupová Tereza #týmKleť 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165 00:25:52.3 20.
5. Sabovová Michaela TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 205 00:26:05.5 21.
6. Koktavá Šárka Musher klub JCC 6 km - Modrá Ženy do 39 let 170 00:27:12.0 29.
7. Honsová Romana Bechyně 6 km - Modrá Ženy do 39 let 162 00:27:40.2 31.
8. Hanzlová Tereza 6 km - Modrá Ženy do 39 let 204 00:28:26.5 39.
9. Dudová Klára #tymdejvid 6 km - Modrá Ženy do 39 let 158 00:28:41.5 43.
10. Černá Lenka SK Libníč 6 km - Modrá Ženy do 39 let 155 00:29:30.8 45.
11. Janoušová Aneta 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166 00:29:48.8 49.
12. Sušková Lenka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 192 00:30:32.0 50.
13. Malknechtová Erika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 177 00:30:38.8 53.
14. Tomášková Lucie Štěpánovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 193 00:30:41.8 54.
15. Bauerová Alena Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 153 00:33:04.3 61.
16. Vojtová Magdaléna Protivín 6 km - Modrá Ženy do 39 let 199 00:33:10.5 62.
17. Fořtová Klára 6 km - Modrá Ženy do 39 let 160 00:34:28.3 65.
18. Koubová Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 171 00:35:31.5 73.
19. Návara Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 180 00:39:31.0 77.
20. Rytířova Jitka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 187 00:51:21.3 79.

6 km - Modrá - Ženy od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smažíková Alena PALMI Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 212 00:28:09.5 36.
2. Kostková Pavla 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 231 00:28:15.0 38.
3. Uhlířová Miroslava Triatlon team 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 197 00:29:40.3 47.
4. Alešová Šárka PLNEJ PUPEK CB 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 151 00:29:41.8 48.
5. Sokolová Loskotová Gabriela Český běžecký klub z. s. 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 191 00:31:34.5 57.
6. Žáková Michaela #tymdejvid 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 203 00:32:29.3 58.
7. Kincová Petra Triatlon Ladislav Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 168 00:34:49.0 67.
8. Pechová Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184 00:34:49.0 68.
9. Azdamicová Radka Centrum Bazalka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 207 00:35:18.8 72.
10. Sedláková Pavla TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189 00:36:49.5 75.

6 km - Modrá - Ženy nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Derulilová Ludmila tři bežci 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 234 00:28:00.5 35.
2. Hronová Božena ŠuTri Prachatice 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 163 00:30:34.8 52.
3. Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 202 01:16:30.1 80.

4 km - Zelená - Dospělí s kočárkem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vorlíčková Zuzana Musher klub JCC 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 321 00:18:03.7 4.
2. Podlaha Miroslav 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 322 00:18:06.0 5.
3. Brožová Veronika 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 301 00:21:58.0 9.
4. Le Hana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307 00:24:58.5 13.
5. Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306 00:29:42.8 17.
6. Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311 00:50:56.5 19.
7. Rybolová Jana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 310 00:50:57.0 20.

4 km - Zelená - Děti do 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smitka Lukáš Nová Ves u Chýnova 4 km - Zelená Děti do 16 let 318 00:17:00.3 1.
2. Profant Štpán Týn n. Vltavou 4 km - Zelená Děti do 16 let 320 00:17:54.8 2.
3. Pospíšilová Natálie TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 4 km - Zelená Děti do 16 let 309 00:17:59.0 3.
4. Tučková Tereza SK Čtyři Dvory 4 km - Zelená Děti do 16 let 315 00:18:34.5 6.
5. Schwarz Denis HC Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 314 00:19:48.0 7.
6. Makovicka Milan #runforfun 4 km - Zelená Děti do 16 let 317 00:19:57.8 8.
7. Klečacká Magdaléna TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 302 00:22:55.5 10.
8. Klečacký Vojtěch TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303 00:22:56.0 11.
9. Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 316 00:24:44.8 12.
10. Sedláková Tereza TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 313 00:27:29.3 14.
11. Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 304 00:27:31.3 15.
12. Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 305 00:29:42.8 16.
13. Sedláková Kateřina TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 312 00:29:49.0 18.

1 km - Žlutá - Děti do 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hubáček Ondřej 1 km - Žlutá Děti do 12 let 360 00:03:52.0 1.
2. Houdková Adéla ASK Dipoli 1 km - Žlutá Děti do 12 let 358 00:03:53.8 2.
3. Donner Adam ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352 00:04:06.8 3.
4. Zeman Jakub Mc Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 374 00:04:08.5 4.
5. Čech Matěj Fc MAS Táborsko 1 km - Žlutá Děti do 12 let 385 00:04:11.5 5.
6. Schwarz Denis HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 371 00:04:21.3 6.
7. Zeman Ondřej FC Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 372 00:04:25.5 7.
8. Houdková Barbora ASK Dipoli 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359 00:04:26.0 8.
9. Ozkul Sebastian #runforfun 1 km - Žlutá Děti do 12 let 369 00:04:29.3 9.
10. Klečacká Tereza Soběslav 1 km - Žlutá Děti do 12 let 383 00:04:39.5 10.
11. Sikorová Adéla Zj Spartak Sezimovo ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 380 00:04:40.3 11.
12. Dubská Viktorie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354 00:04:50.5 12.
13. Dubský Petr 1 km - Žlutá Děti do 12 let 355 00:04:50.6 13.
14. Janů Ema Mc Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 373 00:04:53.0 14.
15. Drtina Tomáš SDM Ústrašice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 379 00:04:56.3 15.
16. Sikorová Anna Tj Spartak mas SÚ 1 km - Žlutá Děti do 12 let 381 00:05:03.4 16.
17. Ozkul Ella #runforfun 1 km - Žlutá Děti do 12 let 368 00:05:04.3 17.
18. Jindrová Lucie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361 00:05:05.0 18.
19. Donnerová Sofie ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353 00:05:05.5 19.
20. Paleček Ondřej TJ Doudleby 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370 00:05:10.8 20.
21. Drtinová Zuzana SDM Ústrašice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 378 00:05:12.5 21.
22. Chrt Tomáš Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 377 00:05:15.3 22.
23. Meisl Christine 1 km - Žlutá Děti do 12 let 367 00:05:21.5 23.
24. Havlová Julie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 357 00:05:41.8 24.
25. Marešová Nina 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366 00:06:19.8 25.
26. Havel Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356 00:06:44.5 26.
27. Tůmová Dominika 1 km - Žlutá Děti do 12 let 384 00:07:00.5 27.
28. Kusbach Zbyněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364 00:07:35.0 28.
29. Sedlák Mikuláš Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 375 00:07:45.5 29.
30. Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362 00:07:46.8 30.
31. Kučera Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 382 00:08:12.3 31.
32. Jiroušová Michaela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363 00:10:24.3 32.
33. Sedláková Liliána Tj Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 376 00:10:52.5 33.
34. Kusbach Čeněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365 00:12:24.3 34.