Výsledky závodu

Yellow Ribbon Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.09.2021



Štafeta 4x4 km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Čermák Bedřich Věznice Znojmo 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 148 01:02:13.7 1. PDF
2. Slavata Tomáš Hromová Parta Štafeta 4x4 km Štafeta 187 01:04:02.1 2. PDF
3. Zíka Petr Věznice Oráčov Štafeta 4x4 km Štafeta 104 01:09:34.8 3. PDF
4. Žažo David Věznice Všehrdy 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 153 01:11:03.2 4. PDF
5. Votava Miroslav JIPOCAR Štafeta 4x4 km Štafeta 142 01:12:40.5 5. PDF
6. Lokvenc Pavel Bělušice 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 122 01:12:59.4 6. PDF
7. Váňo Josef Stráž pod Ralskem 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 162 01:13:10.9 7. PDF
8. Urban Zdeněk Futabáci Štafeta 4x4 km Štafeta 141 01:14:07.1 8. PDF
9. Novotný Pavel Věznice Hradec Králové Štafeta 4x4 km Štafeta 175 01:15:00.1 9. PDF
10. Libor Snopek Kouřim odsouzení 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 182 01:15:46.9 10. PDF
11. Růžičková Kateřina AL PASO Vysočina 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 172 01:15:52.2 11. PDF
12. Stoklasa Martin Věznice Všehrdy 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 154 01:16:44.8 12. PDF
13. Ganická Helena Team Norway Štafeta 4x4 km Štafeta 115 01:16:50.4 13. PDF
14. Tomáš Beinhauer Mgr. Opava 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 158 01:16:59.8 14. PDF
15. Tomášek Jan ČKS 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 126 01:17:06.4 15. PDF
16. Kočnar Pavel VDP Štafeta 4x4 km Štafeta 155 01:17:11.4 16. PDF
17. Tomášek Jan ČKS 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 125 01:18:08.4 17. PDF
18. Havlíček Petr Železná pěchota Štafeta 4x4 km Štafeta 136 01:18:13.8 18. PDF
19. Kváča Vladimír A-GIGA 6 Štafeta 4x4 km Štafeta 133 01:18:23.8 19. PDF
20. Hnida David Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 178 01:18:43.9 20. PDF
21. Konůpka Petr Vlci v roušce beránčí Štafeta 4x4 km Štafeta 151 01:18:59.7 21. PDF
22. Tothová Martina Kynšperáci Štafeta 4x4 km Štafeta 111 01:20:12.8 22. PDF
23. Sarvaš Petr Věznice Karviná Štafeta 4x4 km Štafeta 108 01:20:19.2 23. PDF
24. Nagyová Ivana Věznice Rýnovice Štafeta 4x4 km Štafeta 106 01:20:51.4 24. PDF
25. Jan`Havránek Kouřim odsouzení 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 181 01:21:12.0 25. PDF
26. Vondra Jiří Bělušice 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 123 01:21:29.2 26. PDF
27. Bílý Ondřej AOOV2 Štafeta 4x4 km Štafeta 171 01:21:36.4 27. PDF
28. Kundrát Tomáš D.A.S.2 Štafeta 4x4 km Štafeta 138 01:21:57.6 28. PDF
29. Machura Jakub Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 102 01:22:58.6 29. PDF
30. Hejlek Jiří Vazební věznice Liberec 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 173 01:23:28.3 30. PDF
31. Čermák Petr Věznice Znojmo 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 147 01:23:56.3 31. PDF
32. McClure Max MVS 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 135 01:24:05.6 32. PDF
33. Vašková Petra Věznice Kuřim 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 143 01:24:25.1 33. PDF
34. Létal Luboš Břeclaváci Štafeta 4x4 km Štafeta 176 01:24:47.1 34. PDF
35. Filípková Petra Věznice Kuřim 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 145 01:24:47.6 35. PDF
36. Miroslav Kučerka Mgr. Trestní lavice Štafeta 4x4 km Štafeta 149 01:25:12.5 36. PDF
37. Petra Znamenáčková Stráž pod Ralskem 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 164 01:26:03.7 37. PDF
38. Hyka Karel Vazební věznice Liberec 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 174 01:26:30.0 38. PDF
39. Sobotík Štěpán 4yellow Štafeta 4x4 km Štafeta 167 01:26:38.1 39. PDF
40. Brousilová Tereza Správní asistenti Štafeta 4x4 km Štafeta 156 01:26:44.0 40. PDF
41. Rajser Martin Věznice Kynšperk nad Ohří Štafeta 4x4 km Štafeta 110 01:27:05.6 41. PDF
42. Bílek Josef Czech runners Štafeta 4x4 km Štafeta 159 01:27:10.6 42. PDF
43. Pokorný Josef Ministerští sprinteři Štafeta 4x4 km Štafeta 150 01:27:44.9 43. PDF
44. Celjaková Vlasta Sestřička.cz Štafeta 4x4 km Štafeta 127 01:28:09.8 44. PDF
45. Hamrla René HAMRLOVI Štafeta 4x4 km Štafeta 107 01:28:12.5 45. PDF
46. Schuster Pavel D.A.S.3 Štafeta 4x4 km Štafeta 139 01:28:16.1 46. PDF
47. Kuchařová Pavlína Věznice Kuřim 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 144 01:28:31.8 47. PDF
48. Hájek Jakub Lasice kolčavy Štafeta 4x4 km Štafeta 119 01:28:53.8 48. PDF
49. Kholová Barbora YR VčK Marná snaha Štafeta 4x4 km Štafeta 166 01:29:43.8 49. PDF
50. Paulusová Věra Věznice Kynšperk nad Ohří 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 120 01:29:45.6 50. PDF
51. Morrell James RUBIKON Together in Justice 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 184 01:29:54.4 51. PDF
52. Plichta Miroslav Žlutá stužka Štafeta 4x4 km Štafeta 186 01:30:35.1 52. PDF
53. Šlesingerová Kateřina loudáci Štafeta 4x4 km Štafeta 177 01:30:41.9 53. PDF
54. Čepa Petr D.A.S.4 Štafeta 4x4 km Štafeta 140 01:31:18.6 54. PDF
55. Kroupa Ondřej Bělušice 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 124 01:31:21.3 55. PDF
56. Piskoř Petr Věznice Karviná 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 109 01:32:12.0 56. PDF
57. Toman Martin Drahonice team Štafeta 4x4 km Štafeta 121 01:33:28.5 57. PDF
58. Potepová Gabriela Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 105 01:34:17.2 58. PDF
59. Dérerová Magdalena Kunratický Kartelový Klub Štafeta 4x4 km Štafeta 118 01:34:21.8 59. PDF
60. Loskotová Lenka Lázeňáci Štafeta 4x4 km Štafeta 168 01:34:41.6 60. PDF
61. Hamerník Václav Hamerník Team Štafeta 4x4 km Štafeta 180 01:35:32.2 61. PDF
62. Müllerová Ilona MVS Štafeta 4x4 km Štafeta 134 01:35:33.7 62. PDF
63. Smolík Tomáš D.A.S.1 Štafeta 4x4 km Štafeta 137 01:36:03.0 63. PDF
64. Kecková Štěpánka Dismas Štafeta 4x4 km Štafeta 179 01:36:11.7 64. PDF
65. Špindlerová Věra Ajťáci Štafeta 4x4 km Štafeta 116 01:36:14.7 65. PDF
66. Kozáková Jana AVS Štafeta 4x4 km Štafeta 161 01:36:50.6 66. PDF
67. Marie Pražáková Stráž pod Ralskem 4 Štafeta 4x4 km Štafeta 165 01:37:03.2 67. PDF
68. Pospíšilová Jana KOČKY Z PROBAČKY Štafeta 4x4 km Štafeta 169 01:37:07.5 68. PDF
69. Forstová Barbora Just Run Štafeta 4x4 km Štafeta 152 01:37:38.9 69. PDF
70. Dreisinger Baz RUBIKON Together in Justice 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 183 01:37:43.5 70. PDF
71. Jiří Bada Stráž pod Ralskem 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 163 01:38:14.9 71. PDF
72. Klašková Sylva Společnost Podané ruce o.p.s. Štafeta 4x4 km Štafeta 146 01:38:51.7 72. PDF
73. Alijevová Linda Sovičky Štafeta 4x4 km Štafeta 103 01:39:03.9 73. PDF
74. Divišová Eva A-GIGA 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 130 01:40:16.0 74. PDF
75. Hovorková Renata RUBIKON Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 160 01:43:25.0 75. PDF
76. Krofta Jiří JAMM Štafeta 4x4 km Štafeta 101 01:45:13.1 76. PDF
77. Olšar Tomáš Vězeňská služba ČR, generální ředitelství Štafeta 4x4 km Štafeta 114 01:45:19.0 77. PDF
78. Smiggels Kavková Jana AOOV1 Štafeta 4x4 km Štafeta 170 01:47:33.3 78. PDF
79. Pavlas Petr A-GIGA 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 128 01:50:23.8 79. PDF
80. Kakáček Tomáš A-GIGA 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 129 01:52:11.4 80. PDF
81. František Žák Jaroslav AL PASO Vysočina 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 185 02:04:34.7 81. PDF
  Kristina Štafeta 4x4 km Štafeta 188 DNF    
  Bořecky David Štafeta 4x4 km Štafeta 189 DNF    
  Kratochvíl Roman A-GIGA 5 Štafeta 4x4 km Štafeta 132 DNF    
  Macura Pavel A-GIGA 4 Štafeta 4x4 km Štafeta 131 DNS    

Virtuální běh - 2 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. ULRICH Luděk Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1146 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠVŮGR Josef Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1145 01:00:00.0 1. PDF
1. ZAHRADNÍK Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1144 01:00:00.0 1. PDF
1. PECHEK Lukáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1143 01:00:00.0 1. PDF
1. HANUŠ Daniel Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1142 01:00:00.0 1. PDF
1. OKOROAFOR Chukwuma Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1141 01:00:00.0 1. PDF
1. RODÁK Michael Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1140 01:00:00.0 1. PDF
1. TVRZ Martin Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1139 01:00:00.0 1. PDF
1. OPRCHAL Jiří Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1138 01:00:00.0 1. PDF
1. KALENDA Jaroslav Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1137 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠTĚPÁNEK Jakub Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1136 01:00:00.0 1. PDF
1. VALOUŠEK Zdeněk Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1135 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠUGAR L‘ubomír Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1134 01:00:00.0 1. PDF
1. DOSTÁLEK David Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1133 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠČUDLA Karel Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1132 01:00:00.0 1. PDF
1. ZBOŘIL Petr Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1131 01:00:00.0 1. PDF
1. HARÁK Přemysl Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1130 01:00:00.0 1. PDF
1. FISCHER Pavel Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1129 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠEDIVÝ Josef Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1128 01:00:00.0 1. PDF
1. ULMAN Oto Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1127 01:00:00.0 1. PDF
1. Valentinovič NIKL Andrej Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1126 01:00:00.0 1. PDF
1. LOKVENC Radek Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1125 01:00:00.0 1. PDF
1. HORVÁTH Zdeněk Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1124 01:00:00.0 1. PDF
1. ANGER Josef Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1123 01:00:00.0 1. PDF
1. DON Dominik Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1122 01:00:00.0 1. PDF
1. KRÁTKÝ Vojtěch Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1121 01:00:00.0 1. PDF
1. HORÁK Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1120 01:00:00.0 1. PDF
1. NOREK Ladislav Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1119 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠULISTA Jakub Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1118 01:00:00.0 1. PDF
1. STRNAD Michal Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1117 01:00:00.0 1. PDF
1. ZACIOS Petr Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1116 01:00:00.0 1. PDF
1. VOSYKA Ladislav Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1115 01:00:00.0 1. PDF
1. SEDLÁK Michal Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1114 01:00:00.0 1. PDF
1. KOCMAN Jaroslav Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1113 01:00:00.0 1. PDF
1. HRUŠKA Josef Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1112 01:00:00.0 1. PDF
1. BANYÁK Štefan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1111 01:00:00.0 1. PDF
1. HÜBLER Patrik Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1110 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠVESTKA Dušan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1109 01:00:00.0 1. PDF
1. HORVÁTH Josef Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1108 01:00:00.0 1. PDF
1. FORMAN Jakub Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1106 01:00:00.0 1. PDF
1. GRÖGER Leo Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1105 01:00:00.0 1. PDF
1. STANĚK Marian Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1104 01:00:00.0 1. PDF
1. JURKA Tomáš Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1103 01:00:00.0 1. PDF
1. BURIŠKA Filip Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1102 01:00:00.0 1. PDF
1. PETRLA Lukáš Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1101 01:00:00.0 1. PDF
1. LANGER Zdeněk Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1100 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠARAI Erik Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1099 01:00:00.0 1. PDF
1. ZAJÍC Michal Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1098 01:00:00.0 1. PDF
1. KARAS Petr Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1097 01:00:00.0 1. PDF
1. LUNGU Serghei Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1096 01:00:00.0 1. PDF
1. PETRUNČÍK Milan Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1095 01:00:00.0 1. PDF
1. GÁBOR PAVEL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1012 01:00:00.0 1. PDF
1. GAJDOŠ Radek Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1094 01:00:00.0 1. PDF
1. ZIEGLER David Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1093 01:00:00.0 1. PDF
1. LARIONOVS Olegs Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1092 01:00:00.0 1. PDF
1. PAVLÍK Radek Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1091 01:00:00.0 1. PDF
1. GERŠL Ladislav Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1090 01:00:00.0 1. PDF
1. DREVEŇAK Roman Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1089 01:00:00.0 1. PDF
1. ULRICH Luděk Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1088 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠVŮGR Josef Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1087 01:00:00.0 1. PDF
1. ZAHRADNÍK Jan Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1086 01:00:00.0 1. PDF
1. PECHEK Lukáš Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1085 01:00:00.0 1. PDF
1. HANUŠ Daniel Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1084 01:00:00.0 1. PDF
1. OKOROAFOR Chukwuma Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1083 01:00:00.0 1. PDF
1. TVRZ Martin Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1081 01:00:00.0 1. PDF
1. OPRCHAL Jiří Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1080 01:00:00.0 1. PDF
1. KALENDA Jaroslav Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1079 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠTĚPÁNEK Jakub Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1078 01:00:00.0 1. PDF
1. VALOUŠEK Zdeněk Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1077 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠUGAR L‘ubomír Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1076 01:00:00.0 1. PDF
1. DOSTÁLEK David Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1075 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠČUDLA Karel Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1074 01:00:00.0 1. PDF
1. ZBOŘIL Petr Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1073 01:00:00.0 1. PDF
1. DON Dominik Akademie VS ČR Virtuální běh 2 km 1064 01:00:00.0 1. PDF
1. NOREK Ladislav AVS ČR Virtuální běh 2 km 1061 01:00:00.0 1. PDF
1. STRNAD Michal Virtuální běh 2 km 1059 01:00:00.0 1. PDF
1. VOSYKA Ladislav Virtuální běh 2 km 1057 01:00:00.0 1. PDF
1. ZACIOS Petr Virtuální běh 2 km 1058 01:00:00.0 1. PDF
1. HRUŠKA Josef Virtuální běh 2 km 1054 01:00:00.0 1. PDF
1. GAŽI MAREK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1013 01:00:00.0 1. PDF
1. BANYÁK Štefan Virtuální běh 2 km 1053 01:00:00.0 1. PDF
1. RODÁK Michael Věznice Kuřim Virtuální běh 2 km 1082 01:00:00.0 1. PDF
1. Krzysztof KOŚKA Dariusz Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1045 01:00:00.0 1. PDF
1. TURTÁK JAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1043 01:00:00.0 1. PDF
1. NETUŠIL PAVEL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1042 01:00:00.0 1. PDF
1. Kotoč René Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1041 01:00:00.0 1. PDF
1. DZURKO KAREL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1040 01:00:00.0 1. PDF
1. KIMA ERIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1039 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠKOPEK OTO Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1038 01:00:00.0 1. PDF
1. MIKO DUŠAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1036 01:00:00.0 1. PDF
1. KAINC MARTIN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1034 01:00:00.0 1. PDF
1. CVOREŇ RENÉ Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1032 01:00:00.0 1. PDF
1. Herák Michal Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1031 01:00:00.0 1. PDF
1. ŽOHA JAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1030 01:00:00.0 1. PDF
1. BARTOŇ ERIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1028 01:00:00.0 1. PDF
1. TURKO DOMINIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1027 01:00:00.0 1. PDF
1. NOVÁK ZDENĚK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1023 01:00:00.0 1. PDF
1. CLAVERA ANTONÍN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1022 01:00:00.0 1. PDF
1. FICZU MICHAL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1021 01:00:00.0 1. PDF
1. ČERVEŇÁK JAROSLAV Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1020 01:00:00.0 1. PDF
1. KEČKÉŠ ŠTĚPÁN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1019 01:00:00.0 1. PDF
1. BUBNÁR PATRIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1018 01:00:00.0 1. PDF
1. PECHOVSKÝ MAREK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1035 01:00:00.0 1. PDF
1. KŘÍŽEK DAVID Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1033 01:00:00.0 1. PDF
1. BRADÁČ ROMAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1024 01:00:00.0 1. PDF
1. BÍLEK DOMINIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1044 01:00:00.0 1. PDF
1. REICHRT RÓBERT Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1016 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠÁNDOR MARCEL) Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1015 01:00:00.0 1. PDF
1. PAVELEC STANISLAV Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1014 01:00:00.0 1. PDF
1. MATULÍK TOMÁŠ Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1017 01:00:00.0 1. PDF
1. POSPÍŠIL FILIP Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1011 01:00:00.0 1. PDF
1. MAŘÍK LUKÁŠ Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1010 01:00:00.0 1. PDF
1. HOLUB MICHAL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1007 01:00:00.0 1. PDF
1. GÁBOR MILAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1026 01:00:00.0 1. PDF
1. ULLREICH KAREL Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1025 01:00:00.0 1. PDF
1. KONDÁŠ ANDREJ Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1008 01:00:00.0 1. PDF
1. FEDÁK PETR Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1006 01:00:00.0 1. PDF
1. AL-AWA TÁRIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1004 01:00:00.0 1. PDF
1. SOJMA JAN Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1005 01:00:00.0 1. PDF
1. Samko Patrik Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1001 01:00:00.0 1. PDF
1. KUNA PATRIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1003 01:00:00.0 1. PDF
1. VACH PATRIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1037 01:00:00.0 1. PDF
1. RAFAEL ERIK Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1009 01:00:00.0 1. PDF
1. GUJDA VÁCLAV Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1029 01:00:00.0 1. PDF
1. BOLINA Pavel Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1107 01:00:00.0 1. PDF
1. SAHULA LUKÁŠ Věznice Stráž pod Ralskem Virtuální běh 2 km 1002 01:00:00.0 1. PDF
1. DREVEŇAK Roman Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1147 01:00:00.0 1. PDF
1. GERŠL Ladislav Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1148 01:00:00.0 1. PDF
1. PAVLÍK Radek Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1149 01:00:00.0 1. PDF
1. LARIONOVS Olegs Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1150 01:00:00.0 1. PDF
1. ZIEGLER David Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1151 01:00:00.0 1. PDF
1. GAJDOŠ Radek Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1152 01:00:00.0 1. PDF
1. PETRUNČÍK Milan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1153 01:00:00.0 1. PDF
1. LUNGU Serghei Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1154 01:00:00.0 1. PDF
1. KARAS Petr Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1155 01:00:00.0 1. PDF
1. ZAJÍC Michal Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1156 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠARAI Erik Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1157 01:00:00.0 1. PDF
1. LANGER Zdeněk Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1158 01:00:00.0 1. PDF
1. PETRLA Lukáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1159 01:00:00.0 1. PDF
1. BURIŠKA Filip Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1160 01:00:00.0 1. PDF
1. JURKA Tomáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1161 01:00:00.0 1. PDF
1. KOUTENSKÝ Martin Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1162 01:00:00.0 1. PDF
1. KHUN Tomáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1163 01:00:00.0 1. PDF
1. TŘÍSKA Antonín Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1164 01:00:00.0 1. PDF
1. TRMAL Martin Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1165 01:00:00.0 1. PDF
1. DEMETER Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1166 01:00:00.0 1. PDF
1. KUCHTIAK Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1167 01:00:00.0 1. PDF
1. MEYER Thomas Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1168 01:00:00.0 1. PDF
1. HULUB Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1169 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠMOLDAS Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1170 01:00:00.0 1. PDF
1. CELNER Ondřej Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1171 01:00:00.0 1. PDF
1. KOPŘIVA Michal Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1172 01:00:00.0 1. PDF
1. RICHTER Lukáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1173 01:00:00.0 1. PDF
1. OSAGIE Endurance Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1174 01:00:00.0 1. PDF
1. KÝBUS Roman Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1175 01:00:00.0 1. PDF
1. LUSTYK Petr Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1176 01:00:00.0 1. PDF
1. ČERVEŇ Petr Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1177 01:00:00.0 1. PDF
1. KOBYLKA Tomáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1178 01:00:00.0 1. PDF
1. VAŇOUČEK Jan Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1179 01:00:00.0 1. PDF
1. SIPOS Imre Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1180 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠUSTER Tomáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1181 01:00:00.0 1. PDF
1. VIDLÁK Zdeněk Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1182 01:00:00.0 1. PDF
1. MALEČÍK Pavel Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1183 01:00:00.0 1. PDF
1. BROM Michal Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1184 01:00:00.0 1. PDF
1. MAREK Vavřinec Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1185 01:00:00.0 1. PDF
1. EMMERIG Eduard Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1186 01:00:00.0 1. PDF
1. MATOUŠEK Lukáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1187 01:00:00.0 1. PDF
1. BALAŽOVIČ Martin Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1188 01:00:00.0 1. PDF
1. PĚGŘIMEK Lukáš Věznice Příbram Virtuální běh 2 km 1189 01:00:00.0 1. PDF
1. SHIE Yong Lee Ms. Singapure Virtuální běh 2 km 1190 01:00:00.0 1. PDF
1. Terrence GOH Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1191 01:00:00.0 1. PDF
1. Daniel TAN Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1192 01:00:00.0 1. PDF
1. Rockey FRANCISCO Junior Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1193 01:00:00.0 1. PDF
1. LOH Teck En Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1194 01:00:00.0 1. PDF
1. Pamela PHOR Ms. Singapure Virtuální běh 2 km 1198 01:00:00.0 1. PDF
1. Varian YEW Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1199 01:00:00.0 1. PDF
1. WU Peishan Ms. Singapure Virtuální běh 2 km 1200 01:00:00.0 1. PDF
1. Cleve MU Mr. Singapure Virtuální běh 2 km 1202 01:00:00.0 1. PDF
1. Yen Li Soh Singapure Virtuální běh 2 km 1203 01:00:00.0 1. PDF
1. Jin Leslie Singapure Virtuální běh 2 km 1204 01:00:00.0 1. PDF
1. Sim Sebastian Singapure Virtuální běh 2 km 1205 01:00:00.0 1. PDF
1. Siaw Jaz Singapure Virtuální běh 2 km 1206 01:00:00.0 1. PDF
1. Meng Hui Wong Singapure Virtuální běh 2 km 1207 01:00:00.0 1. PDF
1. Tan Claudia Singapure Virtuální běh 2 km 1208 01:00:00.0 1. PDF
1. Baťková Hana Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1209 01:00:00.0 1. PDF
1. Oldřich Červený Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1210 01:00:00.0 1. PDF
1. Zajíc Josef Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1211 01:00:00.0 1. PDF
1. Šárka Svobodová Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1212 01:00:00.0 1. PDF
1. Ježková Veronika Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1213 01:00:00.0 1. PDF
1. Láchová Zdena Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1214 01:00:00.0 1. PDF
1. Černá Kateřina Věznice Bělušice Virtuální běh 2 km 1215 01:00:00.0 1. PDF

Virtuální běh - 4 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. HARÁK Přemysl Česká kriminologická společnost Virtuální běh 4 km 1072 01:00:00.0 1. PDF
1. FISCHER Pavel Česká kriminologická společnost Virtuální běh 4 km 1071 01:00:00.0 1. PDF
1. HORÁK Jan Virtuální běh 4 km 1062 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠEDIVÝ Josef Česká kriminologická společnost Virtuální běh 4 km 1070 01:00:00.0 1. PDF
1. ULMAN Oto Česká kriminologická společnost Virtuální běh 4 km 1069 01:00:00.0 1. PDF
1. Valentinovič NIKL Andrej Věznice Ruzyně Virtuální běh 4 km 1068 01:00:00.0 1. PDF
1. LOKVENC Radek Věznice Ruzyně Virtuální běh 4 km 1067 01:00:00.0 1. PDF
1. ANGER Josef VS ČR Virtuální běh 4 km 1065 01:00:00.0 1. PDF
1. KRÁTKÝ Vojtěch Virtuální běh 4 km 1063 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠULISTA Jakub Virtuální běh 4 km 1060 01:00:00.0 1. PDF
1. SEDLÁK Michal Virtuální běh 4 km 1056 01:00:00.0 1. PDF
1. HÜBLER Patrik Virtuální běh 4 km 1052 01:00:00.0 1. PDF
1. HORVÁTH Josef Věznice a ÚVZD Opava Virtuální běh 4 km 1050 01:00:00.0 1. PDF
1. FORMAN Jakub Věznice a ÚVZD Opava Virtuální běh 4 km 1048 01:00:00.0 1. PDF
1. KOCMAN Jaroslav organizace KVOP. Virtuální běh 4 km 1055 01:00:00.0 1. PDF
1. BOLINA Pavel Věznice a ÚVZD Opava Virtuální běh 4 km 1049 01:00:00.0 1. PDF
1. GRÖGER Leo Věznice a ÚVZD Opava Virtuální běh 4 km 1047 01:00:00.0 1. PDF
1. STANĚK Marian Virtuální běh 4 km 1046 01:00:00.0 1. PDF
1. ŠVESTKA Dušan Věznice a ÚVZD Opava Virtuální běh 4 km 1051 01:00:00.0 1. PDF
1. HORVÁTH Zdeněk Virtuální běh 4 km 1066 01:00:00.0 1. PDF
1. Patricia TUNG Ms. Singapure Virtuální běh 4 km 1195 01:00:00.0 1. PDF
1. CHEAM Tiong Pheng Mr. Singapure Virtuální běh 4 km 1196 01:00:00.0 1. PDF
1. Nur Asyikin HAMZAH Ms. Singapure Virtuální běh 4 km 1197 01:00:00.0 1. PDF
1. Valerie CHIA Ms. Singapure Virtuální běh 4 km 1201 01:00:00.0 1. PDF