Výsledky závodu

Ressl Kros Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.06.2021



5 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ján Kamenský Adam AK Most 5 km Muži 10 – 18 let 47 00:24:58.2 11.
2. Grznár Blažej 5 km Muži 10 – 18 let 58 00:26:07.1 16.
3. Binko Pavel 5 km Muži 10 – 18 let 56 00:26:27.8 18.
4. Čech Miloslav 5 km Muži 10 – 18 let 57 00:27:56.8 23.
5. Seidl Filip 5 km Muži 10 – 18 let 88 00:29:36.1 29.
6. Binko Petr 5 km Muži 10 – 18 let 50 00:29:49.6 30.
7. Ungermann Jakub 5 km Muži 10 – 18 let 69 00:30:42.1 32.

5 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov 5 km Muži 19 – 35 let 31 00:19:55.1 1.
2. Pyskatý Jan JP online 5 km Muži 19 – 35 let 30 00:20:36.6 3.
3. Panitz Erich STG Most 5 km Muži 19 – 35 let 54 00:20:45.6 4.
4. Čermák Ondřej Sweep Factory Team 5 km Muži 19 – 35 let 2 00:22:57.6 6.
5. Urban Zdeněk SRTG Most 5 km Muži 19 – 35 let 41 00:25:36.3 14.
6. Šroufek Jaroslav 5 km Muži 19 – 35 let 36 00:27:40.3 20.
7. Charvát Viktor 5 km Muži 19 – 35 let 13 00:30:44.6 33.
8. Ungermann Petr JP online 5 km Muži 19 – 35 let 40 00:30:44.9 34.
9. Ungermann Michal 5 km Muži 19 – 35 let 67 00:33:23.8 40.

5 km - Muži 36 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Jan Praha 5 km Muži 36 - 50 let 22 00:20:30.2 2.
2. Fousek Radek Tříkolky Trikke 5 km Muži 36 - 50 let 5 00:22:32.6 5.
3. Vršecký Michal Děkanka group 5 km Muži 36 - 50 let 43 00:24:20.8 7.
4. Pros Vladimír 5 km Muži 36 - 50 let 90 00:24:23.8 8.
5. Šimůnek Pavel Rozběháme Most 5 km Muži 36 - 50 let 64 00:25:21.3 12.
6. Novotný Daniel Pomalu a s úsměvem 5 km Muži 36 - 50 let 26 00:27:05.3 19.
7. Smolko Martin Pomalu a s úsměvem 5 km Muži 36 - 50 let 33 00:29:52.3 31.
8. Poprovský Jiří Stopgaučink 5 km Muži 36 - 50 let 29 00:32:11.8 37.
9. Brožek Jiří Afro33 5 km Muži 36 - 50 let 49 00:33:42.6 43.
10. Havlena Jiri 5 km Muži 36 - 50 let 59 00:33:42.9 44.
11. Paul Karel Návrat živé smrti 2 5 km Muži 36 - 50 let 28 00:33:45.6 45.
12. Maleček Petr Sací Komando Most 5 km Muži 36 - 50 let 24 00:35:01.8 49.
13. Svoboda Ratibor 5 km Muži 36 - 50 let 55 00:38:59.6 55.

5 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gombita Josef Marathon sport Most 5 km Muži nad 50 let 7 00:24:46.4 10.
2. Civín Jiří 5 km Muži nad 50 let 1 00:25:28.3 13.
3. Kreml Bohumil Most 5 km Muži nad 50 let 19 00:26:00.8 15.
4. Pabišta Petr BKJ Most 5 km Muži nad 50 let 53 00:27:50.1 21.
5. Klopot Jaroslav 5 km Muži nad 50 let 15 00:28:33.1 26.
6. Chroust Jan RC Falk Krásná Lípa 5 km Muži nad 50 let 60 00:33:35.1 41.

5 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Klára 5 km Ženy 10 – 18 let 9 00:34:06.1 46.
2. Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 5 km Ženy 10 – 18 let 8 00:34:53.6 48.

5 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jarošová Adéla 5 km Ženy 19 – 35 let 14 00:27:51.6 22.
2. Janíková Petra Běžci Chomutov 5 km Ženy 19 – 35 let 51 00:28:18.9 25.
3. Trnková Iva Salming Praha Pankrác 5 km Ženy 19 – 35 let 39 00:29:04.3 28.
4. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 5 km Ženy 19 – 35 let 38 00:31:19.6 35.
5. Formanova Nikola K&P 5 km Ženy 19 – 35 let 45 00:33:18.3 39.
6. Šoltová Kateřina STG HRADIŠTĚ 5 km Ženy 19 – 35 let 89 00:44:59.8 56.

5 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubelková Eva TJ Sokol Maxičky 5 km Ženy 36 – 50 let 62 00:24:45.2 9.
2. Gaubeová Eva 5 km Ženy 36 – 50 let 6 00:26:17.9 17.
3. Gabriela Kišová Rozběháme Česko 5 km Ženy 36 – 50 let 46 00:28:18.4 24.
4. Hrdličková Zdeňka 5 km Ženy 36 – 50 let 12 00:28:54.1 27.
5. Havlíková Jarmila Unipetrol Litvínov 5 km Ženy 36 – 50 let 11 00:33:08.6 38.
6. Šnorová Lucie Unipetrol 5 km Ženy 36 – 50 let 35 00:34:31.3 47.
7. Zemanová Petra 5 km Ženy 36 – 50 let 44 00:36:00.6 51.
8. Černá Růženka Pomalu a s úsměvem 5 km Ženy 36 – 50 let 3 00:37:12.1 52.
9. Vršecká Michala Fitness-4life 5 km Ženy 36 – 50 let 42 00:37:44.6 53.

5 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štosková Martina Běhám pro Hospic Most 5 km Ženy nad 50 let 48 00:31:45.3 36.
2. Lenka Jandová Most 5 km Ženy nad 50 let 21 00:33:37.6 42.
3. Havlenová Božena Rozbéháme Most 5 km Ženy nad 50 let 10 00:35:39.6 50.
4. Kačerová Alice DATECH 5 km Ženy nad 50 let 52 00:38:58.8 54.

10,3 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelenka Stanislav Běžecký klub F-C Kadaň 10,3 km Muži 10 – 18 let 174 00:49:13.8 12.

10,3 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 126 00:39:46.3 1.
2. Dvořák Stanislav Crossfit Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 107 00:41:12.8 2.
3. Hollick Petr 10,3 km Muži 19 – 35 let 112 00:45:33.2 5.
4. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 165 00:56:50.6 30.
5. Brzek Daniel 10,3 km Muži 19 – 35 let 103 00:58:30.8 34.
6. Svačina Pavel 10,3 km Muži 19 – 35 let 135 00:59:52.8 35.
7. Machovec Jakub Rotaract Club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 152 01:03:51.8 49.

10,3 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barcal Petr Loučná 956 - Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 101 00:44:05.3 3.
2. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 108 00:44:56.8 4.
3. Přibil Tomáš Hladová kola Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 167 00:46:24.6 7.
4. Růžička Martin Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 131 00:46:38.8 9.
5. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 10,3 km Muži 36 – 50 let 110 00:46:49.3 10.
6. Tichý Josef 10,3 km Muži 36 – 50 let 155 00:49:47.1 14.
7. Fialka František Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 109 00:49:48.6 15.
8. Šťovíček Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 138 00:50:13.3 16.
9. Macek Jiří KOB Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 172 00:52:40.1 18.
10. Raiminius Gustav 10,3 km Muži 36 – 50 let 130 00:54:59.1 23.
11. Orság Josef 10,3 km Muži 36 – 50 let 125 00:56:04.6 26.
12. Černý Milan 10,3 km Muži 36 – 50 let 106 00:56:13.8 27.
13. Bedrna Radek BMBK 10,3 km Muži 36 – 50 let 177 00:56:34.6 28.
14. Sapoušek Miroslav 10,3 km Muži 36 – 50 let 132 00:56:47.3 29.
15. Kindl Libir Jagerteam 10,3 km Muži 36 – 50 let 175 01:00:06.6 36.
16. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 140 01:01:02.3 39.
17. Lutovský Ondřej BMBK 10,3 km Muži 36 – 50 let 179 01:01:18.3 41.
18. Havlík Slavomír Unipetrol Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 111 01:03:23.3 48.
19. Janda Martin Rozběháme Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 114 01:04:58.3 50.
20. Vlasák Jan 10,3 km Muži 36 – 50 let 145 01:06:44.3 55.
21. Lelovski Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 170 01:06:59.8 56.
22. jebavy ondrej 10,3 km Muži 36 – 50 let 162 01:08:11.1 57.
23. Čech Jaroslav U5 10,3 km Muži 36 – 50 let 147 01:08:12.3 58.
24. Piwowarski František STG Hradiště 10,3 km Muži 36 – 50 let 128 01:10:10.3 63.
25. Lukáč Robert Patokryje 10,3 km Muži 36 – 50 let 160 01:11:25.8 64.
26. Seifert Radim 10,3 km Muži 36 – 50 let 161 01:25:20.8 71.

10,3 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmíd Petr LK Baník Osek 10,3 km Muži nad 50 let 136 00:46:17.1 6.
2. Cimerman Ladislav Litvínov 10,3 km Muži nad 50 let 104 00:46:26.3 8.
3. koudelka Drahomír Meixner Consulting 10,3 km Muži nad 50 let 119 00:47:20.6 11.
4. Prokeš Dušan Chomutov 10,3 km Muži nad 50 let 166 00:49:29.1 13.
5. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10,3 km Muži nad 50 let 117 00:53:14.8 19.
6. Šolta Marcel STG Hradiště 10,3 km Muži nad 50 let 137 00:54:34.1 21.
7. Hruška Miloš MHUL 10,3 km Muži nad 50 let 150 00:55:49.3 24.
8. segl jaroslav kl sport most 10,3 km Muži nad 50 let 176 01:00:16.1 37.
9. Štětka Jiří Rozběháme Mostecko 10,3 km Muži nad 50 let 173 01:01:18.9 42.
10. Tichý Josef 10,3 km Muži nad 50 let 156 01:02:06.8 43.
11. Myslivec Jan Most 10,3 km Muži nad 50 let 123 01:05:14.1 52.
12. Sliška Vladislav Jager Team 10,3 km Muži nad 50 let 168 01:06:08.6 54.
13. Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let 121 01:19:27.3 69.
  Lagarde Martin BMBK 10,3 km Muži nad 50 let 178 DNF  

10,3 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Válová Diana 10,3 km Ženy 10 – 18 let 141 00:55:54.8 25.

10,3 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cimermanová Daniela Meziboří 10,3 km Ženy 19 – 35 let 105 00:52:18.1 17.
2. Kutílková Kateřina SRTG Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 151 00:54:51.8 22.
3. Podzimkova Kamila Sweep Factory team 10,3 km Ženy 19 – 35 let 129 00:57:20.8 32.
4. Jarošová Barbora 10,3 km Ženy 19 – 35 let 115 01:00:46.1 38.
5. Franko Kateřina 10,3 km Ženy 19 – 35 let 163 01:02:23.6 46.
6. Hartlová Iveta Březno 10,3 km Ženy 19 – 35 let 149 01:03:15.6 47.
7. Kovářová Markéta 10,3 km Ženy 19 – 35 let 120 01:06:01.3 53.
8. Segovia Karolína 10,3 km Ženy 19 – 35 let 134 01:09:58.8 62.
9. Vlachová Kukučová Anna 10,3 km Ženy 19 – 35 let 144 01:12:34.6 65.
10. Horská Kateřina Srtg Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 113 01:15:02.6 67.
11. Vítková Lenka SRTG Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 142 01:21:30.6 70.

10,3 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka KILPI KOME klub 10,3 km Ženy 36 – 50 let 154 00:53:47.8 20.
2. Hrdličková Jana Hladová kola Litvínov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 158 00:57:17.4 31.
3. Sedlarová Michaela Dvoreček 10,3 km Ženy 36 – 50 let 133 01:01:13.6 40.
4. Mrnková Věra BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let 122 01:02:09.6 44.
5. Filipová Olga 10,3 km Ženy 36 – 50 let 148 01:02:11.3 45.
6. Havlůjová 10,3 km Ženy 36 – 50 let 164 01:04:58.6 51.
7. Jurincová Eva GMS 10,3 km Ženy 36 – 50 let 116 01:08:50.3 59.
8. Pánková Jana Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 127 01:09:29.8 61.
9. Klečková Libuše STG Hradiště 10,3 km Ženy 36 – 50 let 118 01:12:44.6 66.
10. Filkukova Anicka 10,3 km Ženy 36 – 50 let 157 01:17:54.6 68.

10,3 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 10,3 km Ženy nad 50 let 143 00:57:45.6 33.
2. Mičová Hana 10,3 km Ženy nad 50 let 180 01:09:05.1 60.

5 km CANICROSS - Muži 10 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cimerman Ladislav 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 72 00:22:10.9 1.
2. Michal Mayer Tj Sokol Maxičky 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 75 00:27:12.6 3.
3. Tůma Julian MK Tlapky v tahu 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 80 00:27:30.1 6.
4. Novák Lukáš 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 76 00:27:58.6 8.

5 km CANICROSS - Ženy 10 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Straková Karin 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 78 00:26:01.1 2.
2. Dufková Ivana Nic 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 85 00:27:16.6 4.
3. Tůmová Jitka MK Tlapky v tahu 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 81 00:27:28.6 5.
4. Zelenková Pavlína BolkaDogRun 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 84 00:27:55.1 7.
5. Šmídová Kateřina 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 87 00:28:03.3 9.
6. Hozáková Martina BolkaDogRun 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 83 00:29:11.6 10.
7. Brožková Milena 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 71 00:32:08.6 11.
8. Svobodová Jaroslava 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 86 00:32:20.8 12.
9. Bošková Dana Rozběháme Česko 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 82 00:33:50.8 13.
10. Joneková Nikola STG Hradiště 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 73 00:38:00.8 14.