Výsledky závodu

STRABAG Rail MILADATLON 2021 dospělí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.08.2021



SHORT - S18-M triatlon short do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Trojan Lukáš SKP Ústí nad Labem SHORT S18-M triatlon short do 18 let 818 00:54:15.9 9. PDF
2. Vyleta Jakub Kilpi Kome klub SHORT S18-M triatlon short do 18 let 820 00:56:20.9 12. PDF
3. Gergel Jan AK Litvínov SHORT S18-M triatlon short do 18 let 821 01:08:11.3 34. PDF

SHORT - S29-M triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov SHORT S29-M triatlon short do 29 let 827 00:46:28.8 1. PDF
2. Votava Jan Bude guláš? SHORT S29-M triatlon short do 29 let 824 01:01:16.4 22. PDF
3. Láska Lukáš Krupka SHORT S29-M triatlon short do 29 let 825 01:02:55.1 24. PDF
4. Kotrba Štěpán SHORT S29-M triatlon short do 29 let 829 01:03:24.6 25. PDF
5. Roháček Marek SHORT S29-M triatlon short do 29 let 826 01:19:12.5 48. PDF

SHORT - S39-M triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Štajnc David ACS SHORT S39-M triatlon short do 39 let 839 00:54:05.6 8. PDF
2. Krejčí Tomáš SHORT S39-M triatlon short do 39 let 830 00:54:42.8 11. PDF
3. Novák Radek SHORT S39-M triatlon short do 39 let 858 00:56:32.2 13. PDF
4. Urban Lukáš Fitness by Věra SHORT S39-M triatlon short do 39 let 831 00:56:55.9 14. PDF
5. Dochvát Martin SHORT S39-M triatlon short do 39 let 835 00:57:52.2 17. PDF
6. Pelíšek David SHORT S39-M triatlon short do 39 let 832 00:58:13.3 18. PDF
7. Obdržálek Aleš Claim system sport team SHORT S39-M triatlon short do 39 let 837 00:58:50.9 19. PDF
8. Schmieder Oto STG Strupčice SHORT S39-M triatlon short do 39 let 834 01:03:57.2 26. PDF
9. Armando Regalado Lopez Edgar Fast & Furious Gang SHORT S39-M triatlon short do 39 let 836 01:07:09.1 31. PDF
10. Maresch Lukáš SHORT S39-M triatlon short do 39 let 838 01:07:21.2 32. PDF
11. Hajduk Jaroslav hajdukpool SHORT S39-M triatlon short do 39 let 833 01:09:42.2 37. PDF

SHORT - S49-M triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Obdržálek Filip Claim system sport team SHORT S49-M triatlon short do 49 let 848 00:50:10.8 3. PDF
2. Kroupa Štepán Café Racers SHORT S49-M triatlon short do 49 let 844 00:50:19.9 4. PDF
3. Novák Jan řetězy rozžhavené doběla SHORT S49-M triatlon short do 49 let 840 00:53:30.7 6. PDF
4. Volf Miroslav Běžci Chomutov SHORT S49-M triatlon short do 49 let 845 00:54:00.7 7. PDF
5. Maják David Chomutov SHORT S49-M triatlon short do 49 let 859 01:00:09.2 20. PDF
6. Schwarz Petr PKÚ SHORT S49-M triatlon short do 49 let 849 01:07:44.3 33. PDF
7. Glumbík Karel SbK Teplice SHORT S49-M triatlon short do 49 let 843 01:08:53.3 36. PDF
8. Malínský Bronislav Soběslav SHORT S49-M triatlon short do 49 let 846 01:23:56.1 51. PDF

SHORT - S50-M triatlon short 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. VOPAT Milan DELTA team SHORT S50-M triatlon short 50+ 852 00:50:03.6 2. PDF
2. Kohout Jaromír KILPI KOME KLUB Kraslice SHORT S50-M triatlon short 50+ 857 00:57:18.8 15. PDF
3. Merle Petr Kilpi Kome Club SHORT S50-M triatlon short 50+ 853 01:00:16.4 21. PDF
4. Handl Ivo Bílinské Vosy SHORT S50-M triatlon short 50+ 856 01:11:16.6 41. PDF
5. Jelínek Jiří SHORT S50-M triatlon short 50+ 854 01:14:44.0 44. PDF
6. Ondrůšek Radomír SHORT S50-M triatlon short 50+ 855 01:30:33.3 54. PDF

SHORT - S18-F triatlon short do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vencálková Barbora BiJa - Bižuterie Jablonec nad Nisou SHORT S18-F triatlon short do 18 let 801 00:53:19.2 5. PDF
2. Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem SHORT S18-F triatlon short do 18 let 800 00:54:18.8 10. PDF

SHORT - S29-F triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vážná Anna Župa Budečská SHORT S29-F triatlon short do 29 let 823 01:03:58.3 27. PDF
2. Vostřelová Zuzana Reginald club SHORT S29-F triatlon short do 29 let 822 01:35:53.6 55. PDF

SHORT - S39-F triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Moravcsík Blanka Okounov SHORT S39-F triatlon short do 39 let 804 01:01:19.4 23. PDF
2. Klimošová Barbora Kilpi Kome Klub SHORT S39-F triatlon short do 39 let 861 01:04:53.0 28. PDF
3. Vacková Pavla Koloshop SHORT S39-F triatlon short do 39 let 803 01:05:26.7 29. PDF
4. Urbanová Renata Fitness by Věra SHORT S39-F triatlon short do 39 let 802 01:09:47.0 38. PDF

SHORT - S49-F triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pokorná Klára SHORT S49-F triatlon short do 49 let 212 00:57:23.1 16. PDF
2. Maják Condori Ramos Bertha Arequipa SHORT S49-F triatlon short do 49 let 860 01:08:48.0 35. PDF
3. Šístková Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 814 01:09:59.4 40. PDF
4. Malá Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 809 01:14:19.3 42. PDF
5. Šimon Kateřina SHORT S49-F triatlon short do 49 let 813 01:14:25.4 43. PDF
6. Čechová Valentina Fitness by Věra SHORT S49-F triatlon short do 49 let 806 01:15:14.5 45. PDF
7. Knajzlová Petra Žitenice SHORT S49-F triatlon short do 49 let 810 01:17:14.9 46. PDF
8. Škodová Irena SHORT S49-F triatlon short do 49 let 807 01:17:22.4 47. PDF
9. Přikrylová Lenka SK Svárov SHORT S49-F triatlon short do 49 let 808 01:20:07.3 49. PDF
10. Kubíková Marcela DFC Panterky Čechtice SHORT S49-F triatlon short do 49 let 811 01:21:14.4 50. PDF
11. Kalibová Renáta SHORT S49-F triatlon short do 49 let 812 01:24:00.1 52. PDF
12. Vitoušková Pavla SHORT S49-F triatlon short do 49 let 805 01:30:05.5 53. PDF

SHORT - S50-F triatlon short 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kusebauchová Taťána Chaba SHORT S50-F triatlon short 50+ 816 01:06:40.7 30. PDF
2. Jelínková Mirka SHORT S50-F triatlon short 50+ 815 01:09:57.5 39. PDF
3. Vostřelová Dana senior beginner SHORT S50-F triatlon short 50+ 817 01:35:53.9 56. PDF

MIDDLE - Muži TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Děbnár Josef Kilpi Kome klub MIDDLE Muži TCA 16-17 let 280 01:46:22.6 3. PDF
2. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary MIDDLE Muži TCA 16-17 let 282 01:46:27.0 4. PDF
3. Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching MIDDLE Muži TCA 16-17 let 283 01:54:10.5 12. PDF
4. Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov MIDDLE Muži TCA 16-17 let 281 02:15:02.0 46. PDF

MIDDLE - M29-M triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Lahoda Jakub SK Slavia Praha MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 226 01:56:27.7 15. PDF
2. Vajnar Tomáš MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 225 02:00:37.7 24. PDF
3. Duchoslav Petr MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 224 02:01:01.7 25. PDF
4. Hájek Petr MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 228 02:02:37.4 27. PDF
5. Vacek Vojtěch Dubí 2 MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 220 02:05:49.5 31. PDF
6. Krištof Štěpán MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 229 02:06:49.1 33. PDF
7. Kališko Ondřej MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 223 02:16:52.7 50. PDF
8. Stádník Jakub černošice MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 221 02:18:22.5 51. PDF
9. Groulík Vít MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 222 02:18:39.3 52. PDF
10. Hanzl Vincent MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 217 02:21:27.9 56. PDF
11. Tilman Pfitzner Lok Pirna MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 218 02:27:23.1 63. PDF
  Bilík Vojtěch MIDDLE M29-M triatlon middle do 29 let 227 DNS    

MIDDLE - M39-M triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Korbička Radek BTT Libochovice MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 243 01:47:49.7 6. PDF
2. Válek Jirka Tlustokožec v topu MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 245 01:50:58.8 8. PDF
3. Havel Miroslav TRIO HAVEL, s. r. o. MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 232 01:54:02.7 11. PDF
4. Šedivý Radek MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 240 01:55:28.9 14. PDF
5. Pořádek Patrik HC Biolit Děčín MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 237 01:57:26.5 17. PDF
6. Karhan Josef MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 230 01:57:28.0 18. PDF
7. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 234 01:58:59.8 21. PDF
8. KUČÁK TOMÁŠ MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 241 02:06:17.8 32. PDF
9. Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 242 02:07:08.0 34. PDF
10. Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 231 02:07:44.3 35. PDF
11. Charvát Vít 36 MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 235 02:12:16.1 43. PDF
12. William Thomas Slackline Dresden MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 238 02:12:29.8 44. PDF
13. Kuneš Michal Spartan Gym MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 244 02:21:02.3 54. PDF
14. Ferstel Nikola MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 233 02:40:09.8 68. PDF
15. Chytrý Vlastimil MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 236 02:43:21.4 70. PDF
16. Bartůšek Josef MIDDLE M39-M triatlon middle do 39 let 239 02:46:21.9 72. PDF

MIDDLE - M49-M triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Novotný Jan TTT MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 252 01:41:52.4 1. PDF
2. Bušek Marek BTT Libochovice MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 268 01:43:01.1 2. PDF
3. Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 266 01:47:13.1 5. PDF
4. Škába Pavel TK Novis Praha MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 265 01:51:33.5 9. PDF
5. Polan Michal KC Kutná Hora MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 251 01:51:48.5 10. PDF
6. Benda Ondřej LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 262 01:54:30.9 13. PDF
7. Seiler Miroslav HC Biolit MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 257 01:57:23.2 16. PDF
8. Kaliba Jiří Krupka MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 254 01:57:51.2 19. PDF
9. Prchal Karel AK Kudla MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 253 01:58:43.1 20. PDF
10. Přikryl Tomáš SK Svárov MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 247 01:59:03.0 22. PDF
11. Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 248 02:01:28.7 26. PDF
12. Kremsenko Vitalii MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 250 02:03:19.7 28. PDF
13. Hauf Patrik Moderní pětiboj Kralupy nad Vltavou MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 261 02:04:17.9 29. PDF
14. Tvrdik Pavel TT Banksia MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 256 02:04:38.2 30. PDF
15. Slavata Tomáš Krušnoman Team MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 267 02:07:44.3 36. PDF
16. Dušek jiří VK Rakovník MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 249 02:09:52.9 38. PDF
17. Rakušan František Dubice MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 255 02:10:24.8 39. PDF
18. Zloský Ondřej Hostín Triatlon MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 264 02:11:42.2 40. PDF
19. Groulík Václav MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 285 02:22:02.4 58. PDF
20. Vokůrka Pavel HC Biolit MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 260 02:22:26.4 59. PDF
21. Neupauer Peter Materialise MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 259 02:26:18.3 62. PDF
22. Střelec Jindřich MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 246 02:33:36.4 66. PDF
23. Zloský Petr MIDDLE M49-M triatlon middle do 49 let 263 02:35:04.6 67. PDF

MIDDLE - M50-M triatlon middle 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Peterka Marek Triade Decin MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 276 01:49:06.9 7. PDF
2. Hejna Václav Řehlovice MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 270 01:59:13.7 23. PDF
3. Černý Ladislav Hostín MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 275 02:11:50.0 41. PDF
4. stádník martin černošice MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 271 02:15:52.8 47. PDF
5. Štampach Pavel Triatlon Slaný MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 274 02:21:46.3 57. PDF
6. Seiler Václav MIDDLE M50-M triatlon middle 50+ 272 02:43:10.0 69. PDF

MIDDLE - Ženy TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 279 02:12:15.2 42. PDF
2. Seilerová Eliška BK Děčín MIDDLE Ženy TCA 16-17 let 278 02:44:24.3 71. PDF

MIDDLE - M29-F triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Děbnárová Jana Kilpi Kome klub MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 203 02:13:29.3 45. PDF
2. Tondrová Veronika MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 206 02:16:21.4 49. PDF
3. Veronika Fílová MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 205 02:21:16.1 55. PDF
4. Staníčková Barbora MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 204 02:26:06.6 61. PDF
5. Majtán Nikola MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 284 03:03:44.3 75. PDF
6. Emilia Georgi MIDDLE M29-F triatlon middle do 29 let 202 03:09:27.9 76. PDF

MIDDLE - M39-F triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Richterova Nikol MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 207 02:09:05.5 37. PDF
2. Jarošová Ingrid DB Tragédky MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 200 02:20:00.4 53. PDF
3. Mandausová Vladimíra MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 210 02:22:47.4 60. PDF
4. Polonska Michaela Fast & Furious Gang MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 208 02:30:16.9 64. PDF
5. Procházková Lucie Za motýlky MIDDLE M39-F triatlon middle do 39 let 209 02:30:44.0 65. PDF

MIDDLE - M49-F triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kotecká Lenka AK Malešice Running Freaks MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 214 02:16:13.3 48. PDF
2. Katja Messner MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 213 02:47:50.0 73. PDF
3. Roztomilá Petra MIDDLE M49-F triatlon middle do 49 let 211 03:25:01.1 78. PDF

MIDDLE - M50-F triatlon middle 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fryčková Štěpánka Bezedna team MIDDLE M50-F triatlon middle 50+ 216 03:02:38.6 74. PDF
2. Jiříková Lucie Most MIDDLE M50-F triatlon middle 50+ 215 03:19:13.9 77. PDF

LONG - Muži TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Zeman David KSM Hrádek LONG Muži TCA 20-29 let 45 02:20:49.5 1. PDF
2. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov LONG Muži TCA 20-29 let 10 02:31:25.0 5. PDF
3. Novák Daniel Individuální LONG Muži TCA 20-29 let 12 02:31:31.8 6. PDF
4. Brožek Vítek KILPI KOME LONG Muži TCA 20-29 let 11 02:42:37.4 9. PDF
5. Kalina Martin Praha 10 LONG Muži TCA 20-29 let 13 03:10:03.4 23. PDF

LONG - Muži TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ploc Jaroslav LONG Muži TCA 30-39 let 4 02:22:26.6 2. PDF
2. Kubín Jaromír Kilpi Kome klub Kraslice LONG Muži TCA 30-39 let 26 02:25:40.7 3. PDF
3. Brož Milan KILPI KOME KLUB LONG Muži TCA 30-39 let 27 02:31:45.2 7. PDF
4. Macák Miroslav LONG Muži TCA 30-39 let 25 02:51:18.5 13. PDF
5. Růžička Pepa Houmr run Benešov LONG Muži TCA 30-39 let 24 02:59:19.9 16. PDF
6. Nápravník Martin LONG Muži TCA 30-39 let 16 03:01:29.9 18. PDF
7. Kevin Roth 57Wasser LONG Muži TCA 30-39 let 20 03:07:39.4 20. PDF
8. Burdik Stepan Slany LONG Muži TCA 30-39 let 15 03:17:57.9 27. PDF
9. Prusa Tomas Plasy LONG Muži TCA 30-39 let 18 03:20:40.1 29. PDF
10. Burdík Jan eMsport Slaný LONG Muži TCA 30-39 let 14 03:22:05.3 30. PDF
11. Bilík Jiří LONG Muži TCA 30-39 let 19 03:26:36.0 31. PDF
12. Kukla Josef Praha LONG Muži TCA 30-39 let 22 03:57:01.0 35. PDF
  Merle Jakub KILPI KOME KLUB LONG Muži TCA 30-39 let 17 DNF    

LONG - Muži TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hrouda *Milan MULTISPORT TEAM LONG Muži TCA 40-49 let 40 02:27:20.3 4. PDF
2. Děbnár Jan Kilpi Kome klub LONG Muži TCA 40-49 let 32 02:31:47.4 8. PDF
3. Flak David LONG Muži TCA 40-49 let 46 02:47:06.4 11. PDF
4. Lebeda Petr Triatlon team Astra Benešov LONG Muži TCA 40-49 let 31 02:48:26.5 12. PDF
5. Rudolf Tomáš Energy Team LONG Muži TCA 40-49 let 28 02:53:06.1 14. PDF
6. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov LONG Muži TCA 40-49 let 35 02:54:28.0 15. PDF
7. Zalabák Otakar STK Varnsdorf LONG Muži TCA 40-49 let 33 02:59:59.3 17. PDF
8. Kocík Vojtěch LONG Muži TCA 40-49 let 41 03:08:25.5 21. PDF
9. Váňa Aleš - LONG Muži TCA 40-49 let 42 03:08:41.2 22. PDF
10. Čamek Quba Triatlon Kladno LONG Muži TCA 40-49 let 34 03:14:49.0 26. PDF
11. Marek Jiří SPONA Teplice LONG Muži TCA 40-49 let 29 03:18:56.5 28. PDF
12. Hajn Michal ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO LONG Muži TCA 40-49 let 38 03:38:50.0 33. PDF
  Kostelecký Josef Los Gigoalos LONG Muži TCA 40-49 let 36 DNF    
  Jindra Pavel Multisport team LONG Muži TCA 40-49 let 39 DNF    

LONG - Muži TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vyleta Karel Kilpi Kome klub LONG Muži TCA 50-59 let 44 03:13:48.6 25. PDF
2. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. LONG Muži TCA 50-59 let 43 03:45:15.6 34. PDF

LONG - Ženy TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Trnková Natálie LONG Ženy TCA 20-29 let 2 03:10:30.5 24. PDF

LONG - Ženy TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jana Hornova Katerina Hopman Team Žatec LONG Ženy TCA 30-39 let 7 03:33:05.6 32. PDF
  Kuklová Květa LONG Ženy TCA 30-39 let 6 DNF    

LONG - Ženy TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fanturová Lenka VSK FTVS LONG Ženy TCA 40-49 let 8 02:42:51.7 10. PDF

LONG - Ženy TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pazderová Renata 2B Winner LONG Ženy TCA 50-59 let 1 03:07:10.4 19. PDF

KVADRIATLON - KSUP-M kvadriatlon 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Brant Luboš Koloshop.cz KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 505 01:46:53.9 1. PDF
2. Nykl Karel KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 508 01:49:32.8 2. PDF
3. Škorpil Jaromír KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 509 01:53:06.0 3. PDF
4. Pilek Jakub A&K SweetHome KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 501 01:53:34.4 4. PDF
5. Fiser Lukas Teplice KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 504 02:00:04.2 5. PDF
6. Doležálek Lukáš KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 502 02:03:13.0 6. PDF
7. Brok Evžen Fast and Furious KVADRIATLON KSUP-M kvadriatlon 18+ 506 02:15:18.3 8. PDF

KVADRIATLON - KSUP-F kvadriatlon 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bauerová Jana Fast and Furious KVADRIATLON KSUP-F kvadriatlon 18+ 500 02:15:34.2 9. PDF

KVADRIATLON - KC1/K1-M kvadriatlon 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. ŽOFKA Jan Dobříš KVADRIATLON KC1/K1-M kvadriatlon 18+ 600 02:06:38.1 7. PDF

Štafety MIDDLE - MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Růžičková Eliška Kraslice Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 414 01:33:06.7 1. PDF
2. Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 412 01:33:08.9 2. PDF
3. Zeman Marek Bike@Ride Libertas Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 403 01:49:13.2 3. PDF
4. Horská Kristýna PK Slavia VŠ Plzeň Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 416 01:59:28.3 4. PDF
5. Melena Lukáš Přetržený řeťez Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 411 02:02:15.4 5. PDF
6. Ježek Vladimír Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 407 02:04:01.9 6. PDF
7. Škoda Milan TJ Háje a SK ASC Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 415 02:04:10.8 7. PDF
8. Havlík Jiří Resuscitace netřeba Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 409 02:06:43.8 8. PDF
9. Havlová Zlata TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 402 02:06:55.1 9. PDF
10. Dvořák Jaroslav Neighbours 24 Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 405 02:07:09.6 10. PDF
11. Burdík Hana eMSport Slaný Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 410 02:10:22.7 11. PDF
12. Grulichová Blanka Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 413 02:14:30.0 12. PDF
13. Smutný Aleš Materialise Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 408 02:17:08.4 13. PDF
14. Kovács Jiri Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 404 02:37:37.2 14. PDF
15. Absolonová Miluše Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 406 02:41:14.6 15. PDF
16. Kokešová Kamila TRIO HAVEL, s. r. o. Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 401 02:41:34.3 16. PDF
17. Mlnaříková Kateřina La plej bona Štafety MIDDLE MR-štafeta middle 18+ let bez rozdílu pohlaví 400 02:49:41.7 17. PDF

Štafety KVADRIATLON - KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Charvát Vít ACZ - Šrouby Štafety KVADRIATLON KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 700 01:53:57.5 1. PDF
2. Manca Tomáš Aperam Štafety KVADRIATLON KR štafeta kvadriatlon 18+ bez rozdílu pohlaví 701 02:06:37.8 2. PDF