Výsledky závodu

Glassman Triathlon 2016

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.09.2016



Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman Triatlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 31 01:23:04.0 1.
2. Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10 01:24:08.5 2.
3. Kyral Václav Hisport Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 50 01:25:20.5 3.
4. Rybáček Miroslav Plošiny Rybáček Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 49 01:25:56.5 4.
5. Veselý Vít Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66 01:26:45.7 5.
6. Student Martin Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 22 01:27:59.2 6.
7. Valter Matěj Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 57 01:29:44.2 7.
8. Losos Radek Tyn nad Vltavou Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 52 01:30:28.0 8.
9. Nováček Ivan Team Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28 01:31:13.0 11.
10. Oslík Milan Kanoistika Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 39 01:32:10.7 12.
11. Lacina Martin Vko Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 46 01:33:00.5 14.
12. Bartoš Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 56 01:34:48.0 16.
13. Pavlík Josef SK DNF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 64 01:38:10.0 20.
14. Jančovič Martin Krušnoman Triatlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30 01:39:02.0 22.
15. Rež Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 38 01:39:10.0 23.
16. Frolík Jan VK Smíchov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 33 01:39:28.5 24.
17. Kubera Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 44 01:41:24.5 27.
18. Baciák Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 59 01:41:27.5 28.
19. Sliwka Zenon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 60 01:41:32.5 29.
20. Studený Zdeněk Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 53 01:42:27.3 31.
21. Mildorf Jiří BK Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16 01:46:16.3 33.
22. Lang Jaroslav DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 27 01:47:36.8 36.
23. Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 1 01:49:49.8 38.
24. Rovenský Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 68 01:54:49.3 47.
25. Bennett James Don't TRI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 32 01:58:52.8 51.
26. Kučera Jan VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 20 01:59:29.3 52.
27. Němeček Josef Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 34 02:00:50.0 54.
28. Vít Jiří DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 25 02:08:21.0 58.
29. Vít Jakub DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24 02:10:16.3 59.
30. Hudek Milan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41 02:10:39.0 61.
31. Rittich Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 40 02:13:25.0 65.
32. Otradovec Adam Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 62 03:01:31.3 71.
  Feix Ivo Neplavci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45 DNF  
  Břečka Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42 DNF  
  Lacina Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 19 DNF  
  Canal Priel Don't TRI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29 DNF  

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan CK Královice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17 01:30:44.5 9.
2. Peterka Marek Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36 01:30:48.2 10.
3. Charousek Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 70 01:34:17.5 15.
4. Veselý Vítězslav Děčín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 65 01:38:07.0 19.
5. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 71 01:38:58.7 21.
6. Vopat Milan Trifatri.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 2 01:39:54.5 25.
7. Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23 01:40:44.5 26.
8. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 67 01:46:12.0 32.
9. Čecrle Standa Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 37 01:46:51.5 35.
10. Dolanský Pavel Hobýci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 26 01:48:59.5 37.
11. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 12 01:52:34.5 43.
12. Korec Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 58 01:52:57.3 44.
13. Šůs Jaroslav Novis TK Praha Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 35 01:56:36.3 48.
14. Švec Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 13 01:57:40.8 49.
15. Fajner Anton Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 51 01:58:28.8 50.
16. Kostovič Petr RE/MAX TriTeam Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 4 02:00:35.3 53.
17. Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11 02:06:36.5 56.
18. Beneš Daniel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61 02:17:44.3 67.
19. Horný Roman Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 47 02:28:19.3 68.
20. Houda Pavel STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3 02:44:08.3 69.
21. Starý Vladimír STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6 02:55:57.3 70.
22. Otradovec Radek STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 5 03:01:44.1 72.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Reindl Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 43 01:53:31.0 45.
2. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 8 02:06:50.3 57.
3. Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 9 02:11:04.0 63.
4. Vaněk Pravoslav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 69 02:14:54.8 66.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Peskova Daniela Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 54 01:46:23.8 34.
2. Antalová Ladislava Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 55 01:54:47.0 46.
3. Bublová Naďa Spona Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 63 02:02:15.8 55.
4. Gábiková Zuzana Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 18 02:10:26.0 60.
5. Rožánková Tereza Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 48 02:11:52.8 64.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vápeníková Jana Chironax Dental Servis Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 21 01:50:57.5 41.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hurka Jarda Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96 02:10:56.0 62.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Nový + Václav Studnička + Pavel Sobotka Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 94 01:32:28.2 13.
2. Partíková Ivana Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 93 01:35:07.0 17.
3. Jakub Ihnačinec + Martin Mrnka + Jan Čermák Krušnoman TT Litvínov, z.ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99 01:37:41.7 18.
4. Spona Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97 01:41:43.3 30.
5. Lukáš Molnár + Veronika Musilová + Karel Vencour Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100 01:50:19.0 39.
6. Pavel Bodiš + Michal Bodiš + Michal Bodiš Rodinný klub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 95 01:50:54.8 40.
7. Michaela Reindlová + Barbora Lišková + Valérie Nejdlová Krušnoman TT Litvínov, z. ú. Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98 01:51:12.8 42.