Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.09.2020



4 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hýna Daniel Daniel 4 km Muži 4 00:14:22.2 1.
2. Sedlár Dan 4 km Muži 2072 00:14:48.1 2.
3. Šrůma Vojtěch Šrůmič 4 km Muži 24 00:17:05.0 3.
4. Čermák Ondřej Ondřej 4 km Muži 103 00:17:47.8 4.
5. Karas Václav Václav 4 km Muži 9 00:18:14.2 6.
6. Švarcbach Dušan Dušan 4 km Muži 3 00:18:51.7 10.
7. Kritzbach Jan Jan 4 km Muži 113 00:18:54.5 11.
8. Procházka Marek Běhny 4 km Muži 50 00:18:55.6 12.
9. Pabišta Petr Petr 4 km Muži 116 00:18:59.4 13.
10. Košťál Jiří Doktor 4 km Muži 87 00:19:03.1 14.
11. Klán Lukáš Klanis 4 km Muži 73 00:19:36.3 16.
12. Brůha Martin Martin 4 km Muži 122 00:19:39.0 17.
13. Čermák Slavomír Slavomír 4 km Muži 42 00:19:50.7 18.
14. Čermák Zdeněk Zdeněk 4 km Muži 41 00:20:25.9 22.
15. Hendrych Jiří Jiří 4 km Muži 29 00:21:24.2 26.
16. Ján Kamenský Adam Adam Ján 4 km Muži 123 00:21:25.2 27.
17. Kuchař Alexandr Cook Team 4 km Muži 67 00:21:27.5 28.
18. Endler Marek Endy 4 km Muži 31 00:21:56.3 30.
19. Svašek Petr Petr 4 km Muži 94 00:23:07.1 38.
20. Kurka Marcel Máca 4 km Muži 90 00:23:25.2 43.
21. Kolman Viktor Hamrováci 4 km Muži 63 00:23:26.1 44.
22. Küffner Robert Berťajs 4 km Muži 86 00:23:53.5 49.
23. Boukal Radim Radim 4 km Muži 121 00:24:16.7 55.
24. Štolba Martin Marťas 4 km Muži 18 00:24:20.7 57.
25. Keller Jaroslav Jara009 4 km Muži 72 00:24:59.5 60.
26. Vališ Karel Karel 4 km Muži 2020 00:25:49.9 67.
27. Hottmar Vlasta Dominik 4 km Muži 57 00:26:32.6 68.
28. Stiller Pavel Paľko 4 km Muži 61 00:27:25.1 77.
29. Hodek Jaroslav Jaroslav 4 km Muži 96 00:27:26.1 80.
30. Fröhlich Filip Frugát 4 km Muži 16 00:28:04.1 88.
31. Němec Kamil Katka 4 km Muži 2023 00:30:28.7 102.
32. Němec Marek Marek 4 km Muži 2021 00:30:29.9 103.
33. Smeták Václav Václav 4 km Muži 112 00:32:26.7 105.

4 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kutílková Kateřina Kateřina 4 km Ženy 107 00:17:58.5 5.
2. Brettschneiderová Kateřina Kateřina 4 km Ženy 93 00:18:18.5 7.
3. Procházková Martina Prochajda 4 km Ženy 27 00:18:40.6 8.
4. Šindelářová Lucie Lucie 4 km Ženy 117 00:18:49.1 9.
5. Denková Mirka Běhny 4 km Ženy 53 00:19:12.1 15.
6. Denková Kristýna Běhny 4 km Ženy 52 00:19:57.0 19.
7. Žaloudková Kamila Kamila 4 km Ženy 99 00:19:58.9 20.
8. Karasová Anna Anna 4 km Ženy 10 00:20:07.5 21.
9. Brandtová Denisa Denisa 4 km Ženy 48 00:20:48.8 23.
10. Burkhardtová Marie Maruška 4 km Ženy 88 00:21:10.4 24.
11. Malinová Adriana radost_z_behani 4 km Ženy 77 00:21:24.0 25.
12. Tůmová Tereza Tereza 4 km Ženy 109 00:21:47.5 29.
13. Zwesperová Monika MonaBěhna 4 km Ženy 32 00:21:56.7 31.
14. Kuchařová Renata Cook Team 4 km Ženy 66 00:22:00.6 32.
15. Ležalová Antonie Nelepčejší Toníčka 4 km Ženy 22 00:22:08.6 33.
16. Böhmová Alena Lenka 4 km Ženy 58 00:22:11.7 34.
17. Kubínková Klára Klára 4 km Ženy 119 00:22:15.1 35.
18. Borlová Adéla Adél 4 km Ženy 20 00:22:22.6 36.
19. Trollerová Eva Evča 4 km Ženy 59 00:23:00.3 37.
20. Manertová Radka Radka 4 km Ženy 55 00:23:09.6 39.
21. Faiglová Lenka Lenka 4 km Ženy 54 00:23:09.9 40.
22. Gabrielová Lucie Lucie 4 km Ženy 13 00:23:19.1 41.
23. Krejčová Monika Monika 4 km Ženy 114 00:23:21.8 42.
24. Suchánkova Gabriela Gabča 4 km Ženy 78 00:23:41.1 45.
25. Josefusová Jitka Jitule 4 km Ženy 25 00:23:45.4 46.
26. Válečková Renata Renata 4 km Ženy 115 00:23:45.5 47.
27. Oravcová Miluše Běhny 4 km Ženy 51 00:23:49.3 48.
28. Suchá Žaneta Žandule 4 km Ženy 85 00:23:53.5 50.
29. Panošková Lenka Lenka 4 km Ženy 40 00:23:58.6 51.
30. Tuzarová Michaela Michaela 4 km Ženy 102 00:23:58.8 52.
31. Svobodová Jaroslava Jaroslava 4 km Ženy 106 00:24:09.7 53.
32. Burešová Pavlína Pavlína 4 km Ženy 105 00:24:09.8 54.
33. Procházková Barbora Bára 4 km Ženy 26 00:24:19.2 56.
34. Kellerová Pavla Paja 4 km Ženy 71 00:24:23.5 58.
35. Čihulová Jana Čihu 4 km Ženy 74 00:24:51.5 59.
36. Kohoutová Jaroslava Jaroslava 4 km Ženy 2 00:25:18.7 61.
37. Sochorová Dagmar Sochy 4 km Ženy 35 00:25:28.3 62.
38. Gucká Adriana Adriana 4 km Ženy 6 00:25:32.3 63.
39. Lukavská Romana Romana 4 km Ženy 108 00:25:36.3 64.
40. Charvátová Michaela Michaela 4 km Ženy 12 00:25:45.5 65.
41. Vališová Romana Romana 4 km Ženy 30 00:25:49.7 66.
42. Pavlíčková Petra Petra 4 km Ženy 23 00:26:32.6 69.
43. Eigl Košatová Naděžda Naděžda 4 km Ženy 101 00:26:37.1 70.
44. Becková Martina Princezna 4 km Ženy 39 00:26:37.2 71.
45. Lesniaková Veronika Veronika 4 km Ženy 98 00:26:47.3 72.
46. Klímová Tereza Tereza 4 km Ženy 14 00:27:03.1 73.
47. Dvořákova Veronika Veronika 4 km Ženy 15 00:27:03.3 74.
48. Štolbová Jana Janča 4 km Ženy 19 00:27:06.9 75.
49. Kamenářová Jitka Jitka 4 km Ženy 97 00:27:22.0 76.
50. Stillerová Tereza Terka 4 km Ženy 60 00:27:25.5 78.
51. Hodková Julie Julie 4 km Ženy 95 00:27:26.0 79.
52. Vítková Štěpánka Štěpánka 4 km Ženy 43 00:27:32.2 81.
53. Vlčková Marcela Hamrováci 4 km Ženy 62 00:27:33.8 82.
54. Hornová Ivana Ivana 4 km Ženy 124 00:27:56.6 83.
55. Martínková Michaela Mišél 4 km Ženy 38 00:27:56.7 84.
56. Brabcová Kateřina Makléřka Katka 4 km Ženy 49 00:27:59.7 85.
57. Boukalová Hana Hana 4 km Ženy 120 00:28:02.8 86.
58. Fröhlichová Karin Pína 4 km Ženy 17 00:28:03.5 87.
59. Dudová Zuzana Zuzana 4 km Ženy 91 00:28:10.6 89.
60. Langová Lenka Lenka 4 km Ženy 118 00:28:13.3 90.
61. Černá Petra Petra 4 km Ženy 125 00:28:16.8 91.
62. Roudová Dana Dana 4 km Ženy 44 00:28:25.2 92.
63. Macíková Miroslava Macice 4 km Ženy 5 00:28:41.3 93.
64. Čermáková Pavla Pavla 4 km Ženy 7 00:28:41.7 94.
65. Šolarová Anna Kantýna 4 km Ženy 75 00:28:52.7 95.
66. Vošahlíková Alena AjA 4 km Ženy 56 00:29:13.1 96.
67. Doležalová Michaela Michaela 4 km Ženy 11 00:29:40.6 97.
68. Lancingerová Barbora Barbora 4 km Ženy 28 00:29:52.8 98.
69. Kubínková Zděnka Zděnka 4 km Ženy 8 00:30:00.6 99.
70. Saloňová Jana Janka 4 km Ženy 36 00:30:20.1 100.
71. Linhartová Lenka Linhy 4 km Ženy 37 00:30:20.2 101.
72. Ležalová Lucie Lůca 4 km Ženy 21 00:31:59.0 104.
73. Vildová Monika Monika 4 km Ženy 69 00:32:43.2 106.
74. Škodová Irena Irena 4 km Ženy 70 00:32:43.5 107.
75. Wittichová Martina Marťa 4 km Ženy 64 00:33:10.4 108.
76. Kostelejová Michaela Michaela 4 km Ženy 100 00:37:32.0 109.
77. Vlková Veronika Veru 4 km Ženy 65 00:37:32.2 110.

8 km - Muži - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ihnačinec Jakub 8 km Muži - 2 kola 2069 00:28:48.9 1.
2. Zbuzek Michal Michal 8 km Muži - 2 kola 2057 00:29:47.7 2.
3. Česal Martin Martin 8 km Muži - 2 kola 2044 00:30:04.6 3.
4. Dvořák Stanislav Stanislav 8 km Muži - 2 kola 2047 00:30:15.3 4.
5. Růžička Martin Martin 8 km Muži - 2 kola 2053 00:32:15.2 5.
6. Ležal Aleš Alešek 8 km Muži - 2 kola 2009 00:33:59.9 6.
7. Kučera Jiří Jiří 8 km Muži - 2 kola 2005 00:36:18.7 7.
8. Paparega Jan Jan 8 km Muži - 2 kola 2043 00:37:55.8 9.
9. Zbuzek Jaroslav Jaroslav 8 km Muži - 2 kola 2056 00:37:57.7 10.
10. Hajas Pavel Pavel 8 km Muži - 2 kola 2034 00:38:14.9 11.
11. Hakl Albín ALBI 8 km Muži - 2 kola 2041 00:38:27.9 13.
12. Machuta Petr Petr 8 km Muži - 2 kola 2063 00:38:53.9 14.
13. Janoušek Radek Radek 8 km Muži - 2 kola 2049 00:39:36.4 15.
14. Svačina Pavel Pavel 8 km Muži - 2 kola 2002 00:40:07.7 16.
15. Pros Vladimír Vladimír 8 km Muži - 2 kola 2058 00:40:15.5 17.
16. Weidisch Jakub Jakub 8 km Muži - 2 kola 2011 00:40:19.5 18.
17. Brzek Daniel Daniel 8 km Muži - 2 kola 2031 00:40:49.1 19.
18. Jirásek Marek Marek 8 km Muži - 2 kola 2051 00:41:10.0 20.
19. Matoušek Luboš Šašek 8 km Muži - 2 kola 2013 00:41:55.5 23.
20. Rollinger David David 8 km Muži - 2 kola 2036 00:42:22.2 24.
21. Vitovsky Petr Cukrar 8 km Muži - 2 kola 2042 00:42:41.8 25.
22. Kneys Pavel Pavel 8 km Muži - 2 kola 2050 00:43:25.8 26.
23. Šimůnek Pavel Pavel 8 km Muži - 2 kola 2061 00:44:21.2 28.
24. Matoušek Milan Milan 8 km Muži - 2 kola 2054 00:44:25.6 29.
25. Pochman Tomáš Tomáš 8 km Muži - 2 kola 2035 00:45:38.6 30.
26. Tvrzník Tomáš Tomáš 8 km Muži - 2 kola 2039 00:46:39.7 33.
27. Kolářský Vladimír Vladimír 8 km Muži - 2 kola 2030 00:47:46.1 34.
28. Pomahač Vašek Pome 8 km Muži - 2 kola 2033 00:47:56.4 35.
29. Beck Pavel Becky 8 km Muži - 2 kola 2029 00:47:58.4 36.
30. Lesniak Stanislav Stanislav 8 km Muži - 2 kola 2045 00:48:04.4 37.
31. Bodnár Dušan Dušan 8 km Muži - 2 kola 2066 00:49:12.7 44.
32. Cigl Radek Zed 8 km Muži - 2 kola 2015 00:49:58.0 46.
33. Nájemník Michal Michal 8 km Muži - 2 kola 2006 00:51:18.8 47.
34. Kalkus Martin Martin 8 km Muži - 2 kola 2003 00:52:37.4 49.
35. Lancinger David David 8 km Muži - 2 kola 2018 00:54:22.1 51.
36. Weidisch Martin Martin 8 km Muži - 2 kola 2012 00:54:26.7 52.
  Meler Rudolf 8 km Muži - 2 kola 2070 DNF  

8 km - Ženy - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fílová Jana Jana 8 km Ženy - 2 kola 2068 00:36:30.1 8.
2. Vítková Zuzana Zuzlinkaa 8 km Ženy - 2 kola 2032 00:38:19.6 12.
3. Sedlárová Michaela 8 km Ženy - 2 kola 2073 00:41:25.3 21.
4. Růžičková Zuzana Zuzana 8 km Ženy - 2 kola 2052 00:41:37.0 22.
5. Lancingerová Kristýna Kristýna 8 km Ženy - 2 kola 2019 00:43:57.4 27.
6. Sobotková Marie Marie 8 km Ženy - 2 kola 2055 00:45:39.7 31.
7. Haňová Zuzana Zuzana 8 km Ženy - 2 kola 2048 00:46:35.7 32.
8. Brátová Lenka Lenka 8 km Ženy - 2 kola 2046 00:48:16.7 38.
9. Skopařová Markéta Markéta 8 km Ženy - 2 kola 2059 00:48:49.0 39.
10. Staňková Žaneta Žaneta 8 km Ženy - 2 kola 2001 00:48:52.8 40.
11. Bodnárová Marika Marika 8 km Ženy - 2 kola 2065 00:49:07.8 41.
12. Fidlerová Vendula Vendy 8 km Ženy - 2 kola 2014 00:49:09.6 42.
13. Ulrichová Zuzana Zuzana 8 km Ženy - 2 kola 2038 00:49:12.4 43.
14. Písaříková Eva Eva 8 km Ženy - 2 kola 2060 00:49:20.4 45.
15. Korbová Eliška Eliška 8 km Ženy - 2 kola 2007 00:51:41.2 48.
16. Vávrová Lenka Lenka 8 km Ženy - 2 kola 2004 00:52:43.6 50.
17. Brožíková Linda Linda 8 km Ženy - 2 kola 2016 00:57:56.5 53.
  Bűttnerová Monika Monika 8 km Ženy - 2 kola 2022 DNF  
  Benešová Ogi Ogi 8 km Ženy - 2 kola 2064 DNF  
  Melzerová Radka 8 km Ženy - 2 kola 2071 DNF