Výsledky závodu

Kolmo kolem komína

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.08.2020



1 okruh Hobby – cca 12km - Muži HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrabica Karel 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 19 00:43:14.6 1.
2. Beranek Ladislav Koloshop team Teplice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 58 00:43:17.1 2.
3. Vízner Tomáš CORE TEAM 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 63 00:46:15.9 3.
4. Mikeš Zdeněk Bílina 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 21 00:46:17.4 4.
5. Koutecký Lukáš Hopman team Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 29 00:47:51.4 5.
6. Svojše Milan Cyklokroužek Příčná 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 45 00:48:41.4 8.
7. Gerstendörfer Ondřej Krteček 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 25 00:49:33.6 9.
8. Seifert Michal Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 9 00:49:48.6 10.
9. Alina Hugo Adastra Cycling Team 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 15 00:50:16.6 11.
10. Hoštička Václav SUTOM 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 60 00:51:57.4 12.
11. Gajdoš Josef Most 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 41 00:52:09.4 13.
12. Náhlovský Ladislav Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 7 00:52:21.1 14.
13. Václavík Filip SUTOM 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 76 00:52:58.1 15.
14. Kraml Lukáš Krteček 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 26 00:55:30.1 17.
15. Kasal Vlastimil Ultra-Bike 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 16 00:56:00.6 18.
16. Dvořák Jan SUTOM 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 59 00:58:38.9 19.
17. Zubatý Jiří Nové Dvory 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 39 00:58:43.1 20.
18. Lisec Zdeněk Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 74 00:58:49.9 21.
19. Provazník Petr Hopman Team Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 55 00:58:50.4 22.
20. Vosický Milan Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 62 00:59:38.9 24.
21. Lisec Vítězslav Hasiči Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 122 01:02:21.4 25.
22. Hossinger Jan Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 38 01:06:20.4 27.
23. Ženkl Kryštof Litoměřice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 44 01:10:15.2 30.
24. Virt Jiří Virťáci 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 66 01:12:51.7 32.
25. Virt Radek Virťáci 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 65 01:13:00.2 33.
26. Pecánek Jiří MMB Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 70 01:17:05.4 34.

1 okruh Hobby – cca 12km - Ženy HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patócsová Klára KOLOSHOP 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 61 00:47:56.1 6.
2. Černecká Hnízdilová Tereza Happyloop team 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 13 00:47:56.6 7.
3. Gasserova Klára Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 68 00:53:57.6 16.
4. Tobolková Lenka Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 67 00:59:17.2 23.
5. Heřmánková Pavla 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 69 01:04:21.7 26.
6. Vokounová Lucie 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 2 01:08:34.4 28.
7. Mrkvičková Martina Lhotka nad Labem 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 32 01:09:35.2 29.
8. Rasochová Lenka Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 64 01:10:37.7 31.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žatecký Václav Hopman team Žatec 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 31 01:26:57.7 20.
2. Kadlec Radek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 23 01:27:03.9 21.
3. Kopecký Jan Veslaři Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 4 01:29:27.7 25.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 30 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 10 01:14:23.7 2.
2. Vanča Martin CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 49 01:17:31.9 5.
3. Augusta Filip MMB Třebe 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 117 01:19:26.4 8.
4. Patocs David Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 6 01:22:49.2 13.
5. Macháček Vítězslav Sport Paudera 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 48 01:23:17.4 16.
6. Platich Karel MTB Chlumec 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 105 01:26:51.9 19.
7. Šklíba Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 11 01:28:06.4 22.
8. Šatra Zdeněk bike-point SOREX team Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 22 01:29:49.7 27.
9. Wágner Štěpán Sutom Surikaty 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 12 01:29:56.4 28.
10. Hylský Jiří Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 50 01:41:47.2 42.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 36 01:14:25.9 3.
2. Rosypal Ladislav MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 111 01:15:29.4 4.
3. Soubusta Petr CK Terezín 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 115 01:18:06.9 6.
4. Trux Miloš Bike Point Roudnice n/L 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 101 01:18:51.7 7.
5. Salač Miroslav CK Přestavlky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 96 01:22:34.7 11.
6. Ruas Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 97 01:22:36.9 12.
7. Kokoška Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 112 01:23:32.2 17.
8. Protopopov Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 108 01:28:57.9 23.
9. Hrebinka Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 51 01:29:43.7 26.
10. Fišer Štěpán Rájkol 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 46 01:30:13.4 29.
11. Achs Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 109 01:30:28.2 30.
12. Procházka Bohumil 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 33 01:33:38.9 33.
13. Pressl Dušan Haven team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 3 01:35:59.3 36.
14. Gaublz Jan BTT Libocaovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 103 01:39:42.9 39.
15. Šlégel Josef KL sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 28 01:39:46.2 40.
16. Pleskot Aleš Za mír mezi národy a teplou uzeninu 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 110 01:42:25.2 43.
17. Stuchly Miroslav MMB Trebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 102 01:51:53.4 47.
18. Rasocha Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 27 01:57:01.9 48.
19. Rasocha Michal Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 30 02:06:54.5 52.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nestler Josef KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 24 01:14:03.4 1.
2. Pšenička Ondřej CK LOVOSICE 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 54 01:19:51.7 9.
3. Pechar Bob Bike-Point Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 104 01:21:01.7 10.
4. Hlom Tomáš CK Přestavlky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 99 01:22:52.4 14.
5. Živec Petr Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 114 01:23:16.9 15.
6. Jambor Luděk CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 116 01:24:56.4 18.
7. Gertner Petr G - PEND Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 52 01:32:42.7 32.
8. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 20 01:35:15.4 34.
9. Moravec Pavel BMRT 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 107 01:39:02.4 37.
10. Jelínek Roman Jebeti Aussig 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 120 01:57:46.7 49.
11. Šimpach Radek Jebeti Aussig 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 98 02:07:59.2 53.
  Krob Zdeněk Bike-Point Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 106 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klupák Milan 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 121 01:39:29.9 38.
2. Řezníček Jiří SUTOM 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 100 01:41:11.7 41.
3. Vyhnálek Bohumil Říčany 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 37 01:43:45.4 44.
4. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 119 01:46:46.2 45.
5. Vaněk Pravoslav Dubí 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 118 01:51:00.9 46.
6. Verner Milan Bike Sport Ústí n. L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 113 01:58:14.7 50.
7. Hovorka Milan důchodci Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 18 02:00:30.0 51.

2 okruhy Elite – cca 24km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Kateřina NUTREND Sport Team Brozany 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 34 01:29:12.9 24.
2. Jakunčková Hana ŘLP 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 77 01:30:52.2 31.
3. Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 47 01:35:34.2 35.