Výsledky závodu

Pilsen trail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 12.11.2016



21km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň 21km Muži 100 01:33:23.7 1.
2. Rapp Štěpán HPI-CZ 21km Muži Veteráni 236 01:35:29.3 1.
3. Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň 21km Muži 134 01:35:40.1 2.
4. Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 21km Muži 142 01:36:46.3 3.
5. Friedl Tomáš 321start 21km Muži 145 01:37:13.6 4.
6. Peroutka Tomáš 21km Muži 157 01:37:41.6 5.
7. Karban Zdeněk Pražská kavárna 21km Muži 154 01:39:36.6 6.
8. Krs Jan 321start 21km Muži Veteráni 232 01:39:41.7 2.
9. Kalina Zdeněk TJ Sušice 21km Muži 151 01:39:56.1 7.
10. KORYTÁR JÁN AC Falcon Rokycany 21km Muži Veteráni 223 01:40:50.9 3.
11. Kunc Jiří 321start 21km Muži 121 01:41:02.8 8.
12. Čížek Petr Prazdroj Plzeň 21km Muži 146 01:41:07.4 9.
13. Beránek Jan KOS Slavia Plzeň 21km Muži Veteráni 235 01:42:44.2 4.
14. Pašek Jan Plzeň 21km Muži 129 01:43:17.3 10.
15. Tošner Michal KOS Slavia Plzeň 21km Muži 139 01:45:52.7 11.
16. Váňa Jaroslav SK Plzeň Bolevec 21km Muži 148 01:46:05.6 12.
17. Šůcha Jan SK 321start 21km Muži 137 01:46:45.3 13.
18. Vrabec Jiří Plzeň 21km Muži Veteráni 225 01:47:11.8 5.
19. Bartoš Petr Wirtual Group 21km Muži 135 01:47:28.8 14.
20. Havlíček David 21km Muži 156 01:47:45.9 15.
21. Václavík Jan KOS Slavia Plzeň 21km Muži 126 01:49:02.6 16.
22. Brož Lukáš 21km Muži 155 01:49:17.1 17.
23. Hladík Josef Klánovice 21km Muži Veteráni 216 01:50:15.3 6.
24. Hlinovský tomáš 21km Muži 160 01:50:18.8 18.
25. Lexa Lukáš Pilsenman Club 21km Muži 138 01:50:27.7 19.
26. Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň 21km Muži 149 01:50:32.6 20.
27. Kubrová Ida Pilsenman Club 21km Ženy 324 01:50:40.4 1.
28. Loula Stanislav Tatiná 21km Muži 141 01:50:51.7 21.
29. CRETE Bastien 21km Muži 116 01:51:38.2 22.
30. Šrédl Pavel Stříbro 21km Muži 117 01:51:56.3 23.
31. Moudrý Ondřej 321start 21km Muži 136 01:52:06.8 24.
32. Němeček Jiří 21km Muži 144 01:52:07.1 25.
33. Vlček Václav 21km Muži Veteráni 246 01:52:43.3 7.
34. Kovář Martin Rokycany 21km Muži Veteráni 211 01:52:43.4 8.
35. Zemanová Jindřiška spoke.cz 21km Ženy 312 01:53:37.7 2.
36. Janská Kateřina Forrest Gump Team 21km Ženy 311 01:53:44.1 3.
37. Pokorný Ondřej SK Praga 21km Muži Veteráni 224 01:56:26.9 9.
38. Pospíšil Lukáš 21km Muži Veteráni 229 01:58:22.1 10.
39. Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Muži 108 01:58:40.1 26.
40. Kudlič Josef 21km Muži 248 01:58:56.2 27.
41. Muller Zdenek Rokycany 21km Muži 123 01:58:59.6 28.
42. Blecha Josef Volduchy 21km Muži 143 01:59:01.8 29.
43. Frantová Andrea Loko Beroun 21km Ženy 314 01:59:16.7 4.
44. Dubský Dalibor Třemošná 21km Muži Veteráni 214 01:59:23.2 11.
45. Audes Marek ibis hotel Plzeň team 21km Muži 101 01:59:43.6 30.
46. Šlapák Michal TK Hanspaulka 21km Muži Veteráni 218 01:59:58.8 12.
47. Sikora Roman 21km Muži Veteráni 221 02:00:55.9 13.
48. Stowasser Filip 21km Muži 158 02:01:01.8 31.
49. Čmolík Kuba Volduchy 21km Muži 127 02:01:03.1 32.
50. Phan Lynda 21km Ženy 321 02:01:08.6 5.
51. Kučera Jiří Plzenští Tempo Makers 21km Muži Veteráni 203 02:01:37.3 14.
52. Střelka Robert 21km Muži Veteráni 242 02:02:07.9 15.
53. Herradová Štěpánka Plzeň 21km Ženy 67 02:02:54.1 6.
54. Novák Vojtěch 21km Muži 243 02:03:31.2 33.
55. Bruner Tomáš Pečky 21km Muži 122 02:03:31.7 34.
56. Reiprich Daniel 21km Muži Veteráni 206 02:03:40.8 16.
57. Stachová Pavla SV Stříbro 21km Ženy 327 02:03:46.4 7.
58. Knobová Lucie Chrášťany 21km Ženy 329 02:03:53.6 8.
59. Filip Martin Osmaci.cz / Tachov 21km Muži Veteráni 241 02:04:25.6 17.
60. Tichota David Nýrsko 21km Muži 153 02:04:26.8 35.
61. Kejík Miroslav 21km Muži 159 02:04:47.3 36.
62. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 102 02:06:15.0 37.
63. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Ženy Veteránky 410 02:06:21.1 1.
64. Škarda Milan AC Falcon Rokycany 21km Muži Veteráni 231 02:06:46.6 18.
65. Kovářová Jitka 21km Ženy Veteránky 412 02:07:25.3 2.
66. Vildman Tomáš 21km Muži 110 02:07:41.4 38.
67. Harvey India Waterbury, VT, USA 21km Ženy 318 02:08:25.0 9.
68. Hus Jiří 21km Muži Veteráni 220 02:08:32.3 19.
69. Holubec Tomáš Kollárovka 21km Muži 125 02:08:42.2 39.
70. Weissar Petr Pilsenman 21km Muži Veteráni 205 02:09:19.8 20.
71. Kotrba Lukáš 21km Muži 107 02:09:23.8 40.
72. Moulisová Helena 21km Ženy Veteránky 402 02:09:53.4 3.
73. Buriánek Martin HB17 21km Muži Veteráni 227 02:09:58.6 21.
74. Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 21km Muži 147 02:10:04.3 41.
75. Černý Karel RK Evropa 21km Muži Veteráni 237 02:10:04.5 22.
76. Cindrová Jana Mladá Boleslav 21km Ženy 319 02:10:21.3 10.
77. Kouřimský Marek 21km Muži 131 02:10:21.5 42.
78. Černý Radomil Volduchy 21km Muži Veteráni 209 02:11:16.6 23.
79. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Ženy Veteránky 407 02:11:52.6 4.
80. Němcová Eva 21km Ženy 330 02:12:22.2 11.
81. Márová Klára 21km Ženy 326 02:12:48.5 12.
82. Kaiser Luboš 21km Muži Veteráni 245 02:13:23.7 24.
83. Brabec Miroslav Svěží jak řeka 21km Muži Veteráni 213 02:13:24.7 25.
84. Diviš Jan 21km Muži 244 02:13:29.4 43.
85. Aubrecht Miroslav Volduchy 21km Muži Veteráni 240 02:14:28.9 26.
86. Cubrová Tereza Plzeň 21km Ženy 313 02:14:35.0 13.
87. Vodička Luká Svěží jak řeka 21km Muži 120 02:14:38.5 44.
88. Fujak Martin Praha 21km Muži 152 02:16:30.2 45.
89. Anna Dvořáková Grunová Michaela GRUNSPORT 21km Ženy 315 02:17:06.5 14.
90. Cirkva Lukáš Všechromy 21km Muži 328 02:19:17.7 46.
91. Vitík Martin Hannah 21km Muži 132 02:20:01.3 47.
92. Kondrová Petra 21km Ženy Veteránky 403 02:20:08.6 5.
93. Dobrý Martin 21km Muži 113 02:20:37.0 48.
94. Bartošová Lenka Wirtual Group 21km Ženy 322 02:20:40.5 15.
95. Mareš Martin Zruč-Senec 21km Muži Veteráni 208 02:20:58.5 27.
96. Hrubý Jakub 21km Muži 140 02:21:03.7 49.
97. Procházka Daniel Doosan Skoda Power 21km Muži Veteráni 228 02:21:48.0 28.
98. Matouš Jaromír Utržena lavina Plzen 21km Muži Veteráni 215 02:22:01.1 29.
99. Oliveriusová Monika Plzeň 21km Ženy 301 02:23:00.7 16.
100. Soudná Lenka Praha 21km Ženy Veteránky 409 02:24:47.0 6.
101. Digmayerová Ivana IThinkBeer 21km Ženy Veteránky 411 02:25:14.7 7.
102. Kocek Petr osmaci.cz 21km Muži 150 02:26:06.5 50.
103. Jun Vaclav 21km Muži Veteráni 247 02:26:13.5 30.
104. Stržínková Markéta BK Capra 21km Ženy Veteránky 408 02:26:57.5 8.
105. Kučera Otakar Sokol Přeštice 21km Muži Veteráni 230 02:27:28.5 31.
106. Žákovec Jiří BKPB Plzeň 21km Muži Veteráni 222 02:28:10.0 32.
107. Pop David Forres Gump Team 21km Muži Veteráni 204 02:28:10.0 33.
108. Ungerová Aneta praha 21km Ženy 305 02:29:27.3 17.
109. Drastík Jakub Hostivice 21km Muži Veteráni 212 02:29:27.8 34.
110. Michelet Magali Switzerland (Fribourg) 21km Ženy 306 02:30:11.0 18.
111. Jedličková Monika Plzeň 21km Ženy 320 02:30:49.0 19.
112. Palacký Václav Forres Gump team 21km Muži Veteráni 226 02:31:23.0 35.
113. Böhmová Petra 21km Ženy 317 02:31:48.5 20.
114. Novotná Zuzana Zlínské kamzice 21km Ženy 303 02:33:09.0 21.
115. Lorieul Marion 21km Ženy 307 02:34:01.8 22.
116. Hrubá Jana SV Stříbro 21km Ženy Veteránky 400 02:42:00.5 9.
117. Rýdl Filip 21km Muži 109 02:42:45.5 51.
118. Stuchlíková Kateřina Praha 21km Ženy 316 02:43:51.2 23.
119. Říha Vladimír 21km Muži Veteráni 233 02:44:38.0 36.
120. Loukotová Lenka 21km Ženy 302 02:46:07.7 24.
121. Gábiková Zuzana Travail de Master 21km Ženy 308 02:50:13.5 25.
122. Maloun Petr Plzeň 21km Muži Veteráni 201 02:52:33.2 37.
123. Müller Tomáš Plzeň 21km Muži Veteráni 234 02:53:05.8 38.
124. Součková Monika Bábydou 21km Ženy 310 02:57:35.2 26.
125. Souček Martin Bábydou 21km Muži 119 02:57:35.5 52.
126. Zborníková Veronika Tymákov 21km Ženy 323 03:03:59.5 27.

48km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň 48km Muži 15 04:06:18.6 1.
2. Minařík Petr 48km Muži Veteráni 94 04:07:28.3 1.
3. Herejt Petr Plzeň 48km Muži Veteráni 32 04:11:48.9 2.
4. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 48km Muži 23 04:15:09.3 2.
5. Štefl Miroslav Baroko maraton 48km Muži Veteráni 39 04:47:10.7 3.
6. Šemotl Robin Mariánské Lázně 48km Muži 2 04:49:28.3 3.
7. Malý Jiří 48km Muži 12 04:53:41.5 4.
8. Vágner Vlastimil Plzeň - Valcha 48km Muži 13 04:58:28.3 5.
9. Kohoutek Ondřej 48km Muži 3 04:58:35.0 6.
10. Kolářová Hana Starý Plzenec 48km Ženy 66 05:00:34.0 1.
11. Čada Radim RUN'N'ROLL Podkozí 48km Muži Veteráni 49 05:01:30.3 4.
12. Škrleta Pavel RunSport Team 48km Muži Veteráni 43 05:01:30.5 5.
13. Eisner Tomáš Pilsenman Club 48km Muži 21 05:04:11.0 7.
14. Wiesner Konstantin Rumningklap 48km Muži Veteráni 47 05:05:40.8 6.
15. Junková Kristýna Plzeňští běžci 48km Ženy 62 05:06:31.3 2.
16. Burda Ladislav 48km Muži Veteráni 34 05:14:06.0 7.
17. Bláha Karel iThinkBeer 48km Muži Veteráni 33 05:23:42.5 8.
18. Šulc Zdeněk Valcha 48km Muži 17 05:26:06.7 8.
19. Mach David Ostrava 48km Muži 16 05:27:10.8 9.
20. Machová Jana 321start 48km Ženy 64 05:27:11.7 3.
21. Smatana Lubomír Běžecký klub Přeštice 48km Muži Veteráni 48 05:27:54.3 9.
22. Mrnková Věra BK Louny 48km Ženy Veteránky 81 05:35:34.0 1.
23. Kačenka Michal 48km Muži 5 05:36:18.8 10.
24. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Ženy Veteránky 83 05:37:06.3 2.
25. Zámostný Pavel iThinkBeer 48km Muži Veteráni 41 05:37:54.0 10.
26. Cindr Martin ABT Česana Rohozec 48km Muži 20 05:41:04.5 11.
27. Martínek Pavel 48km Muži Veteráni 45 05:41:52.3 11.
28. Švácha Filip NADACE VESELÍ POZŮSTALÍ 48km Muži Veteráni 40 05:41:59.7 12.
29. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Muži 11 05:42:35.3 12.
30. Duršpek Jan 48km Muži 22 05:49:54.5 13.
31. Maleňák Miroslav Plzeň 48km Muži Veteráni 51 06:00:07.0 13.
32. Mensa Václav tym 48km Muži Veteráni 50 06:01:16.2 14.
33. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Muži Veteráni 44 06:01:16.7 15.
34. Ledererová Kamila Plzeň 48km Ženy Veteránky 80 06:01:19.5 3.
35. Kouřimská Zdeňka Metrostav 48km Ženy 68 06:03:19.0 4.
36. Kočandrlová Petra KOS Slavia Plzeň 48km Ženy Veteránky 82 06:07:07.7 4.
37. Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 48km Muži 14 06:22:15.3 14.
38. Böhm Radek 48km Muži Veteráni 46 06:37:09.5 16.
39. Mannová Elena Tábor 48km Ženy 63 06:50:26.2 5.
40. Vodenka Marek 48km Muži Veteráni 38 06:57:09.7 17.
41. Beneš Zdeněk Beny company 48km Muži 1 06:59:55.2 15.
42. Behenský Jan Rozběháme Česko 48km Muži 10 07:25:44.1 16.
  Wendler Viktor 48km Muži Veteráni 42 DNF  
  Žítek Miroslav 48km Muži 7 DNF  
  Bumbálek Jiří 48km Muži Veteráni 31 DNF  
  Budina Jakub 48km Muži 6 DNF