Výsledky závodu

Pilsen trail Letkovská čtyřicítka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.06.2016



44km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hulka Lukáš Faster Than Refugee 44km Muži 11 03:41:58.3 2.
2. Malý Jiří Planet Toys 44km Muži 13 04:13:05.8 4.
3. Horský Jaromír Plzeň 44km Muži 10 04:23:32.0 6.
4. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 44km Muži 6 04:26:43.8 8.
5. Šplíchal Marek 44km Muži 12 04:36:51.5 10.
6. Beneš Zdeněk Beny company 44km Muži 1 04:44:22.8 12.
7. Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 44km Muži 2 04:47:31.0 13.
8. Polívka Roman Hořovice 44km Muži 8 04:52:33.3 17.
9. Málek Ondřej 44km Muži 5 04:57:05.8 20.

44km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kavijová Petra Atletika Klatovy 44km Ženy 52 04:35:49.1 9.
2. Herradová Štěpánka Plzeň 44km Ženy 53 04:48:47.5 14.

44km - Veteráni

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herejt Petr Plzeň 44km Veteráni 21 03:37:55.6 1.
2. Kovář Michal tj sokol unhošť 44km Veteráni 25 03:48:36.3 3.
3. Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha 44km Veteráni 27 04:16:30.3 5.
4. Wiesner Konstantin Rumningklap 44km Veteráni 31 04:25:45.1 7.
5. Wendler Viktor TRIATLON SPORT STUPNO 44km Veteráni 22 04:40:53.8 11.
6. Maleňák Miroslav Plzeň 44km Veteráni 28 04:49:04.5 15.
7. Diviš Jan Carda Jedomelice 44km Veteráni 23 04:51:13.3 16.
8. Šmídovec Patrik Plzeň 44km Veteráni 30 04:54:00.8 18.
9. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 44km Veteráni 26 05:16:48.5 21.
10. Ulma Tomáš 44km Veteráni 29 05:36:15.0 22.

44km - Veteránky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ledererová Kamila Plzeň 44km Veteránky 60 04:54:24.3 19.

33km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň 33km Muži 150 02:29:00.1 1.
2. Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 33km Muži 157 02:32:26.6 2.
3. Hrách Michal Plzeň 33km Muži 155 02:52:22.4 3.
4. Dolejš Tomáš Sokol Mochtin 33km Muži 154 02:59:45.1 5.
5. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun 33km Muži 153 03:11:21.6 10.
6. Cirkva Lukáš Všechromy 33km Muži 7 03:29:11.8 15.
7. Žítek Miroslav STS Přeštice 33km Muži 152 03:49:27.1 18.
8. Řehořek Jakub VŠB :D 33km Muži 156 04:00:02.8 19.
9. Louženský Ladislav KAP Runners 33km Muži 151 04:24:49.8 22.

33km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schaarschmidt Ute Team Gassenlauf 33km Ženy 253 02:58:09.4 4.
2. Knobová Lucie Chrášťany 33km Ženy 254 03:09:25.1 8.
3. Králová Kateřina Plzeň 33km Ženy 255 03:18:10.4 11.
4. Málková Želechovská Jana 33km Ženy 252 04:01:41.6 20.
5. Pěčková Markéta KAP Runners 33km Ženy 251 04:24:49.6 21.

33km - Veteráni

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lubomír Smatana Běžecký klub Přeštice 33km Veteráni 163 03:04:41.4 6.
2. Špírek Jaroslav 33km Veteráni 164 03:07:37.1 7.
3. Mensa Václav tym 33km Veteráni 162 03:09:37.1 9.
4. Střelka Robert Bohdašín 33km Veteráni 160 03:18:32.9 12.
5. Petřík Dušan Přeštice 33km Veteráni 161 03:27:46.6 14.
6. Matějka Miloš SVS Stříbro 33km Veteráni 165 03:45:09.6 17.

33km - Veteránky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočandrlová Petra 33km Veteránky 260 03:19:38.6 13.
2. Borecká Alena Nýřany 33km Veteránky 261 03:34:16.1 16.

22km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pilař Karel KOB Baník Sokolov 22km Muži 114 01:21:10.1 1.
2. Jurek Jiří 22km Muži 105 01:37:20.4 7.
3. Václavík Jan KOS Slavia Plzeň 22km Muži 116 01:38:38.6 8.
4. Ženka Marek 22km Muži 108 01:39:54.1 9.
5. Anděl Robert KOS Slavia Plzeň 22km Muži 115 01:40:47.1 10.
6. Helus Jakub 22km Muži 130 01:41:34.4 11.
7. Krauz Jakub SK Atlantis Plzeň 22km Muži 103 01:42:47.1 13.
8. Bartovský Jan Plzeň 22km Muži 110 01:46:39.6 15.
9. Audes Marek ibis hotel Plzeň team 22km Muži 100 01:48:47.9 18.
10. Mada Bogdan 22km Muži 117 01:49:11.4 19.
11. Mada Alexandro 22km Muži 118 01:49:12.1 20.
12. Mada Flavius 22km Muži 119 01:49:12.4 21.
13. Vildman Tomáš 22km Muži 106 01:56:12.1 28.
14. Kmeč Michal 22km Muži 102 01:59:23.1 30.
15. Čmolík Jakub 22km Muži 133 02:01:22.1 34.
16. Pavlíček Richard Plzeň 22km Muži 109 02:01:51.6 35.
17. Daněk Michal Six-pack Holubice 22km Muži 111 02:10:31.6 38.
18. Faltejsek Martin Plzeň 22km Muži 113 02:13:52.1 40.
19. Novák Vladimír Roučkovice City 22km Muži 112 02:31:36.8 43.

22km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolářová Hana Starý Plzenec 22km Ženy 210 01:32:55.9 3.
2. Zemanová Jindřiška Spoke 22km Ženy 209 01:35:56.6 5.
3. Junková Kristýna Plzeňští běžci 22km Ženy 201 01:36:28.9 6.
4. Peštová Martina runi.to 22km Ženy 203 01:50:50.9 23.
5. Bartáková Anna Praha 22km Ženy 208 01:51:17.9 25.
6. Moulisová Marketa Fit&Funny 22km Ženy 207 01:53:59.8 27.
7. Fialová Ivana Plzeň 22km Ženy 211 01:56:12.6 29.
8. Oliveriusová Monika 22km Ženy 206 02:05:56.3 37.
9. Přikrylová Johana BKV Holýšov 22km Ženy 200 02:22:25.6 42.
  Turčová Adéla 22km Ženy 205 DNF  

22km - Veteráni

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán HPI-CZ 22km Veteráni 131 01:27:16.4 2.
2. Majer Jan Silvini Madshus team 22km Veteráni 126 01:35:19.4 4.
3. Čmelík Ladislav Jílové u Prahy 22km Veteráni 124 01:41:36.6 12.
4. Antoš Jan Praha 22km Veteráni 122 01:43:52.9 14.
5. Weissar Petr Pilsenman 22km Veteráni 121 01:48:00.4 16.
6. Zeman Jaroslav Spoke 22km Veteráni 127 01:48:43.6 17.
7. Šollar Richard 22km Veteráni 132 01:51:15.9 24.
8. Prušinovský Zdeněk Plzeň Božkov 22km Veteráni 120 01:52:38.6 26.
9. Procházka Daniel Doosan Skoda Power 22km Veteráni 125 02:05:30.8 36.
10. Svoboda Václav Plzeň 22km Veteráni 129 02:12:41.6 39.
11. Říha Vladimír 22km Veteráni 128 02:32:07.6 44.

22km - Veteránky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Naxerová Jana USK CS Plzeň 22km Veteránky 220 01:49:40.9 22.
2. Soumarová Markéta 22km Veteránky 212 02:00:09.1 31.
3. Sobotová Jana KOS Plzeň 22km Veteránky 223 02:00:09.1 32.
4. Lacigová Silva KOS Slavia Plzeň 22km Veteránky 222 02:01:18.3 33.
5. Martínková Věra KOS Slavia Plzeň 22km Veteránky 221 02:15:36.8 41.