Výsledky závodu

Sezi Run 2020

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.07.2020



12 km - Červená - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudec Tomáš Inov-8 team 12 km - Červená Muži do 39 let 22 00:40:24.5 1.
2. Budil Roman PK VYTRVALCI RB 12 km - Červená Muži do 39 let 65 00:42:11.5 2.
3. Jarolím Michal TJ Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 137 00:42:31.7 3.
4. Flegl Vlastimil Spartak Vrchlabí 12 km - Červená Muži do 39 let 67 00:43:16.7 4.
5. Studnař Lukáš Triathlon team Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 52 00:43:22.2 5.
6. Hradecký Jaromír Skuteč 12 km - Červená Muži do 39 let 20 00:44:27.2 6.
7. Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 44 00:46:15.7 9.
8. Táborský Michal TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 55 00:46:25.9 10.
9. Havránek SK FIT 12 km - Červená Muži do 39 let 17 00:46:59.7 11.
10. Gyürüsi Martin TJ kopu hroby 12 km - Červená Muži do 39 let 15 00:47:20.9 14.
11. Horner Jakub TJ MAGLA - SKI 12 km - Červená Muži do 39 let 19 00:47:50.7 15.
12. Polišenský Karel Autoškola Polišenský 12 km - Červená Muži do 39 let 39 00:48:26.2 16.
13. Purman Aleš Policie ČR 12 km - Červená Muži do 39 let 135 00:48:29.7 17.
14. MAREK Miloš Pelhřimov 12 km - Červená Muži do 39 let 33 00:50:17.7 20.
15. Dlouhý Matěj SC vebr-sport 12 km - Červená Muži do 39 let 8 00:50:22.7 21.
16. Houdek Jan BK Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 136 00:50:55.7 23.
17. Broža Vojtěch 12 km - Červená Muži do 39 let 3 00:51:17.2 24.
18. Loos Jaroslav Tabor 12 km - Červená Muži do 39 let 32 00:51:39.2 25.
19. Bouda Jan Fitness NA KRAJI SVĚTA 12 km - Červená Muži do 39 let 2 00:51:52.4 27.
20. Kahoun Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 131 00:52:07.4 28.
21. Havel David 12 km - Červená Muži do 39 let 16 00:52:26.4 29.
22. Novák Daniel TJ Doksy 12 km - Červená Muži do 39 let 64 00:52:28.7 30.
23. Schandl Pavel 12 km - Červená Muži do 39 let 132 00:52:33.7 31.
24. Kůrka Tomáš Rohde & Schwarz 12 km - Červená Muži do 39 let 29 00:53:16.9 32.
25. Rákosník Jonáš TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 42 00:53:50.7 33.
26. Soušek Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 50 00:54:20.9 34.
27. Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 61 00:54:29.9 35.
28. Drahota Frantisek Nakládačky 12 km - Červená Muži do 39 let 9 00:54:34.4 36.
29. Fischer Robert TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 12 00:54:36.7 37.
30. MED František TJ Floquet 12 km - Červená Muži do 39 let 34 00:54:38.7 38.
31. Kuchař Jan Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 27 00:55:25.2 40.
32. Kellner Honza Pixely pro sportovce 12 km - Červená Muži do 39 let 25 00:55:49.4 41.
33. Krejzlík Lukáš Běžecký klub Bechyně 12 km - Červená Muži do 39 let 26 00:56:17.7 43.
34. Ježek Roman 12 km - Červená Muži do 39 let 24 00:58:52.9 50.
35. Žibřid Michal HO Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 125 01:05:18.3 70.

12 km - Červená - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beshir Ervin SK Zdice 12 km - Červená Muži nad 40 let 63 00:45:50.2 7.
2. Libánský Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 12 km - Červená Muži nad 40 let 30 00:46:12.9 8.
3. TVRDÍK JAN SPONA TEPLICE 12 km - Červená Muži nad 40 let 57 00:47:06.4 12.
4. Camrda Luděk www.camrda.cz 12 km - Červená Muži nad 40 let 4 00:48:48.7 19.
5. Václavík Karel 12 km - Červená Muži nad 40 let 128 00:50:48.2 22.
6. Vavreček Miroslav Běžecký klub Bechyně 12 km - Červená Muži nad 40 let 60 00:51:45.4 26.
7. Novotný Ivan 12 km - Červená Muži nad 40 let 37 00:56:49.7 45.
8. Valenta Petr 12 km - Červená Muži nad 40 let 130 00:58:17.7 47.
9. Somogyi Dániel Trebon 12 km - Červená Muži nad 40 let 49 00:58:43.4 48.
10. Doležálek Zdeněk Liga 2000 Tábor 12 km - Červená Muži nad 40 let 68 00:58:52.2 49.
11. Nowakovsky Rafal Varšava 12 km - Červená Muži nad 40 let 133 00:59:36.2 52.
12. Novák Stanislav TJ Kocourkáč 12 km - Červená Muži nad 40 let 36 01:00:06.7 53.
13. Černý Stanislav 12 km - Červená Muži nad 40 let 7 01:02:14.2 60.
14. David Martin 12 km - Červená Muži nad 40 let 127 01:03:59.7 65.
15. Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 43 01:04:24.9 67.
16. Tichý Stanislav SKS 12 km - Červená Muži nad 40 let 56 01:04:43.2 68.
17. Vair Paolo 12 km - Červená Muži nad 40 let 58 01:05:43.4 71.
18. Roža Radek 12 km - Červená Muži nad 40 let 129 01:07:26.9 73.
19. Rýdl Vladimír Hanyclub 12 km - Červená Muži nad 40 let 45 01:08:52.4 76.

12 km - Červená - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Říhová Eliška Triatlon Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 46 00:47:12.7 13.
2. Kubíčková Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 66 00:48:34.2 18.
3. Vojtěchová Zuzana 12 km - Červená Ženy do 39 let 62 00:54:57.9 39.
4. Illeova Romana Fitness NA KRAJI SVĚTA TEAM 12 km - Červená Ženy do 39 let 23 00:56:22.7 44.
5. Selnerová Lucie Nakládačky 12 km - Červená Ženy do 39 let 47 00:56:54.9 46.
6. Píchová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 122 00:59:06.9 51.
7. Capouchová Nina Bodylove fitness 12 km - Červená Ženy do 39 let 5 01:00:50.7 55.
8. Kuchařová Nea 12 km - Červená Ženy do 39 let 28 01:01:02.9 56.
9. Hubáčková Martina Sezimovo Ústí 2 12 km - Červená Ženy do 39 let 21 01:01:30.7 58.
10. Strnadová Tereza 12 km - Červená Ženy do 39 let 51 01:01:40.7 59.
11. Přibylová Monika 12 km - Červená Ženy do 39 let 40 01:02:26.4 61.
12. Bočková Lucie Slapy 12 km - Červená Ženy do 39 let 1 01:02:41.7 62.
13. Faladová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 11 01:02:52.2 63.
14. Černá Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 6 01:03:07.7 64.
15. Válková Jana 12 km - Červená Ženy do 39 let 126 01:04:23.4 66.
16. Žibřidová Lucie HO Tábor 12 km - Červená Ženy do 39 let 124 01:05:17.4 69.
17. Oupicová Eva Sezimovo Usti 12 km - Červená Ženy do 39 let 38 01:05:54.9 72.
18. Jermotová Michaela Praha 12 km - Červená Ženy do 39 let 134 01:07:38.9 74.
19. Václavíková Silvie 12 km - Červená Ženy do 39 let 123 01:08:39.2 75.
20. Lišková Marta 12 km - Červená Ženy do 39 let 31 01:09:53.4 77.
21. Šottniková Lucie Nakládačky 12 km - Červená Ženy do 39 let 54 01:10:36.4 78.

12 km - Červená - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Jitka Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 10 00:56:13.9 42.
2. Smažíková Alena Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 48 01:00:11.7 54.
3. Foučková Hana 12 km - Červená Ženy nad 40 let 14 01:01:18.9 57.

6 km - Modrá - Chlapci do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Homola Jakub Triatlon team Tábor 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 293 00:21:03.2 2.
2. Vyskočil David Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 244 00:22:09.4 3.
3. Novák Jan Tábor 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 203 00:23:33.4 13.
4. Smažík Tomáš FC MAS Táborsko 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 297 00:24:41.9 25.
5. Novotny Jan SC Vebr sport 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 207 00:27:43.9 47.
6. Vyskočil Vítek Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 246 00:29:14.2 56.
7. Krejčí Josef Spartak sezimovo ústí 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 191 00:37:11.4 108.
8. Bican Vojtěch 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 295 00:43:57.9 123.

6 km - Modrá - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohout Ondřej TJ Chyšky 6 km - Modrá Muži do 39 let 182 00:20:51.4 1.
2. Tůma Jan SKP Nymburk 6 km - Modrá Muži do 39 let 235 00:22:14.7 4.
3. Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 176 00:22:15.9 5.
4. Kopáček Pavel Bežerovice 6 km - Modrá Muži do 39 let 185 00:22:34.7 7.
5. Vondrů Jaroslav Pacov 6 km - Modrá Muži do 39 let 241 00:22:52.7 9.
6. Chrumko Adam Všeň 6 km - Modrá Muži do 39 let 175 00:24:00.2 16.
7. Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 165 00:24:15.4 18.
8. Mareš Josef #radimovicepomahaji 6 km - Modrá Muži do 39 let 199 00:24:19.4 19.
9. Vocílka Tomáš TSV Detag Wernberg 6 km - Modrá Muži do 39 let 240 00:24:19.9 20.
10. Šatný Petr 6 km - Modrá Muži do 39 let 226 00:24:28.7 23.
11. Zadražil Adam FC MAS Táborsko 6 km - Modrá Muži do 39 let 247 00:24:50.7 27.
12. Konášek Václav RASTY team ! 6 km - Modrá Muži do 39 let 256 00:24:57.2 28.
13. Čunát Ondřej 6 km - Modrá Muži do 39 let 158 00:25:46.2 30.
14. Houdek Vojtěch Sudoměřice u Bechyně 6 km - Modrá Muži do 39 let 170 00:26:00.4 33.
15. Nedvěd Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 202 00:26:09.7 36.
16. BABILON Daniel Decathlon Tábor 6 km - Modrá Muži do 39 let 151 00:26:34.4 38.
17. Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 154 00:26:52.7 39.
18. Dedič Miroslav Sedlice 6 km - Modrá Muži do 39 let 159 00:27:23.4 41.
19. Hňup Karel Reinders MMA 6 km - Modrá Muži do 39 let 167 00:27:25.7 42.
20. Pěknic Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 210 00:27:28.7 43.
21. Vodstrčil Pavel 6 km - Modrá Muži do 39 let 286 00:27:31.7 44.
22. Věncek Matěj 6 km - Modrá Muži do 39 let 289 00:27:54.4 48.
23. Holešovský Jiří 6 km - Modrá Muži do 39 let 290 00:28:23.4 50.
24. Černohorský Matyáš 6 km - Modrá Muži do 39 let 157 00:28:24.4 51.
25. Honsa Ladislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 168 00:29:00.4 54.
26. Lauryn Miroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 193 00:29:12.4 55.
27. Fučík Jan STG Tábor 6 km - Modrá Muži do 39 let 161 00:29:27.4 58.
28. Vitha Jan Sezimovo Ústí 6 km - Modrá Muži do 39 let 239 00:29:32.7 63.
29. Polák Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 214 00:30:06.9 65.
30. Cimburek Ondrej Tabor 46 6 km - Modrá Muži do 39 let 265 00:30:09.9 66.
31. Hrnčíř Filip 6 km - Modrá Muži do 39 let 171 00:30:12.7 68.
32. Pračke Matislav CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 259 00:30:48.7 70.
33. Veselý Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 288 00:32:18.4 74.
34. Holub Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 254 00:33:10.7 79.
35. Bezemek Martin Sláánky 6 km - Modrá Muži do 39 let 253 00:33:42.2 87.
36. Havel Ladislav CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 257 00:35:01.2 96.
37. Štěpán Zdeněk 6 km - Modrá Muži do 39 let 231 00:36:08.7 104.
38. Bouda Martin Fitness NA KRAJI SVĚTA TEAM 6 km - Modrá Muži do 39 let 155 00:36:32.6 106.
39. Bořil Ondřej ISK Zábludov 6 km - Modrá Muži do 39 let 262 00:38:06.2 113.
40. Havel Radek CK černá huba 6 km - Modrá Muži do 39 let 258 00:39:33.4 121.
  Štěpán Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 230 DNF  

6 km - Modrá - Muži od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasík Konstantin Afinpol 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 181 00:22:27.9 6.
2. Svoboda Erik PK vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 224 00:22:39.9 8.
3. Šíp Jaromír PK vytrvalci RB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 229 00:23:04.9 10.
4. Nový Lukáš Atletika Písek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 284 00:23:22.9 12.
5. Hadáček František GS Jistebnice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 162 00:23:39.2 14.
6. Vyskočil Pavel Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 245 00:23:49.7 15.
7. Oplatek Eduard KTP Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 281 00:24:02.2 17.
8. Soukup Petr Hluchý místa 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 223 00:24:24.2 21.
9. Svoboda Milan 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 225 00:24:25.9 22.
10. Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 251 00:24:32.2 24.
11. Podlaha Miroslav HC Radimov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 213 00:24:45.4 26.
12. Hergeserll Jiří Vráčkovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 294 00:25:50.9 31.
13. Sitek David České Budějovice 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 221 00:29:28.2 59.
14. Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 233 00:29:30.7 61.
15. Kohout Václav Bechyně 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 183 00:29:55.9 64.
16. Chovanec David 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 173 00:32:26.4 75.
17. Krejčí Petr Spartak sezimovo ústí 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 192 00:33:13.9 80.
18. Kosobud Dušan Vebr-sport 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 278 00:33:16.4 81.
19. Panovský Vladimír Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 296 00:33:39.7 86.
20. Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 248 00:38:07.4 114.
21. Leitner Josef Příbram 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 195 00:38:40.2 119.
22. Loudín Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 197 01:00:07.4 129.

6 km - Modrá - Muži nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sýkora František Dobřejovice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 299 00:23:16.4 11.
2. Bednárik Petr SK Čtyři Dvory 6 km - Modrá Muži nad 56 let 152 00:25:58.7 32.
3. Rokos Ivan Jiskra Třeboň 6 km - Modrá Muži nad 56 let 217 00:26:34.2 37.
4. Semrád Stanislav Kardašova Řečice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 220 00:29:26.9 57.
5. Králik Petr Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Muži nad 56 let 190 00:30:20.2 69.
6. Černý Pavel 6 km - Modrá Muži nad 56 let 277 00:32:01.9 73.
7. Císař Antonín 6 km - Modrá Muži nad 56 let 156 00:38:00.2 110.
8. Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 242 00:38:55.7 120.
9. Skoupý Ivo ISK Zabludov 6 km - Modrá Muži nad 56 let 263 00:56:57.9 126.

6 km - Modrá - Dívky do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Friedlová Natálie Atletika Písek 6 km - Modrá Dívky do 18 let 285 00:26:06.9 35.
2. Kosobudová Anna Vebr-sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 280 00:27:33.4 46.
3. Kosobudová Kateřina Vebr-sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 279 00:28:28.2 52.
4. Sitková Nikola BK České Budějovice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222 00:29:30.2 60.
5. Kabíčková Tereza Mladá Vožice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 180 00:32:48.2 76.
6. Petráňková Veronika 6 km - Modrá Dívky do 18 let 283 00:38:03.2 111.
7. Novotna Barbora SC Vebr sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 205 00:38:38.4 118.

6 km - Modrá - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filková Nikola Strakonice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 300 00:25:25.7 29.
2. Honsová Romana Běžecký klub Bechyně 6 km - Modrá Ženy do 39 let 169 00:26:01.2 34.
3. Novotná Markéta MM Team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 206 00:27:10.9 40.
4. Beňasová Veronika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 153 00:27:31.9 45.
5. Vášová Veronika Veselí nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy do 39 let 237 00:28:46.4 53.
6. Šilhavecká Lucie Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 227 00:31:35.9 72.
7. Vernerová Zuzana TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 238 00:32:56.7 77.
8. Hnídková Magdaléna Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166 00:33:20.2 82.
9. Schandlová Aneta 6 km - Modrá Ženy do 39 let 292 00:33:33.7 83.
10. Le Hana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 194 00:33:34.2 84.
11. Borská Martina Planá N.L. 6 km - Modrá Ženy do 39 let 282 00:33:53.2 89.
12. Fáberová Anežka Decathlon Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 160 00:34:07.7 91.
13. Návara Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 201 00:34:18.2 94.
14. Škrdletová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 291 00:34:42.2 95.
15. Hurychová Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 172 00:35:02.2 97.
16. Háková Tereza 6 km - Modrá Ženy do 39 let 255 00:35:24.4 101.
17. Koubová Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 188 00:35:24.7 102.
18. Mocová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 200 00:35:26.2 103.
19. Petráková Klára 6 km - Modrá Ženy do 39 let 211 00:37:03.9 107.
20. Hermannová Kristýna Decathlon Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 163 00:37:20.9 109.
21. Skoupá Michaela ISK Zábludov 6 km - Modrá Ženy do 39 let 261 00:38:05.4 112.
22. Jindrová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 177 00:38:31.7 116.
23. Boháčová Dominika Malšice team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 264 00:38:34.4 117.
24. Švecová Markéta Coda 6 km - Modrá Ženy do 39 let 232 00:43:08.9 122.
25. Loudínová Lucie 6 km - Modrá Ženy do 39 let 198 01:00:07.5 130.

6 km - Modrá - Ženy od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uhlířová Miroslava TT Tábor 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 236 00:28:12.4 49.
2. Joštová Alena SDH Lom 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 179 00:30:12.7 67.
3. Vášová Lenka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 252 00:31:21.4 71.
4. Nováková Michaela 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 204 00:33:10.2 78.
5. Polakova Jolana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 215 00:33:48.4 88.
6. Šimová Michaela Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 228 00:33:55.2 90.
7. Komínková Ivana Sezimovo Ústí 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184 00:34:09.2 92.
8. Liskova Jitka Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 196 00:34:14.9 93.
9. Vyorálková Marie Sedlice 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 243 00:35:03.7 98.
10. Růzmová Věra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 287 00:35:12.2 99.
11. Sedláková Pavla TJ Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 219 00:35:23.4 100.
12. Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 298 00:36:19.7 105.
13. Kotorová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 186 00:38:12.4 115.
14. Skoupá Andrea ISK Zabludov 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 260 00:56:57.7 125.
15. Reinischová Iveta OTP Sedlčany 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 216 00:57:29.2 127.
16. Kozojedová Petra OTP Sedlčany 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189 00:57:30.2 128.
17. Sedláková Iveta 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 218 01:00:08.9 131.

6 km - Modrá - Ženy nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zítová Alena MM Team 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 249 00:29:32.2 62.
2. Zodererová Václava Sokol Zizkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 250 00:33:37.4 85.
3. Heřmanová Libuše Coda z.s. 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 164 00:51:10.4 124.

4 km - Zelená - Dospělí s kočárkem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Komma Jakub 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 323 00:18:25.9 1.
2. Křížovská Lucie Horské pumy 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 324 00:23:03.2 7.
3. Kasíková Veronika Tábor 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 330 00:24:42.2 8.
4. Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 304 00:25:32.9 11.
5. Ebertová Hana Sezimovo Ústí 2 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 301 00:41:35.2 18.
6. Studnařová Marcela 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 312 00:43:08.4 19.
7. Kusbach Zdeněk Sezimovo Ústí 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 329 00:50:15.4 20.

4 km - Zelená - Děti do 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bicanová Karolína Atletika Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 328 00:21:37.9 2.
2. Sedláková Tereza TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 310 00:21:59.4 3.
3. Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303 00:21:59.7 4.
4. křížovská Adéla 4 km - Zelená Děti do 16 let 305 00:22:03.9 5.
5. Picha Matouš Praha 8 4 km - Zelená Děti do 16 let 307 00:22:11.9 6.
6. Sedláková Kateřina TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 309 00:25:29.7 9.
7. Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 302 00:25:30.9 10.
8. Varmuža Petr žádný 4 km - Zelená Děti do 16 let 313 00:27:12.2 12.
9. Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 314 00:28:50.2 13.
10. Martinová Markéta 4 km - Zelená Děti do 16 let 326 00:30:31.4 14.
11. Křížovská šárka 4 km - Zelená Děti do 16 let 306 00:30:31.9 15.
12. Válková Eliška 4 km - Zelená Děti do 16 let 327 00:30:32.4 16.
13. Martinová Iveta 4 km - Zelená Děti do 16 let 325 00:30:35.9 17.

1 km - Žlutá - Děti do 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bicanová Karolína Atletika Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 332 00:05:21.3 1.
2. Schwarz Denis HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354 00:05:44.5 2.
3. Benda Daniel Praga Praha 1 km - Žlutá Děti do 12 let 331 00:06:06.5 3.
4. Somogy Benedek Třeboň 1 km - Žlutá Děti do 12 let 367 00:06:21.0 4.
5. Chrt Tomáš Fc Táborsko 1 km - Žlutá Děti do 12 let 338 00:06:23.3 5.
6. Novotný Alois 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352 00:06:28.8 6.
7. Jindrová Lucie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 339 00:06:41.5 7.
8. VOJTĚCHOVÁ Tereza 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359 00:06:42.3 8.
9. Lacinová Sylvie ČBK Sezimovo Ustí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361 00:06:52.5 9.
10. Pekárková Karin 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365 00:07:10.8 10.
11. Návara Tomáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 349 00:07:13.8 11.
12. Panovský Josef Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363 00:07:17.5 12.
13. Purmanová Sofie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364 00:07:18.8 13.
14. Panovská Anna Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362 00:07:33.0 14.
15. Krejčí Magdalena Spartak sezimovo ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 342 00:07:34.8 15.
16. Hájek Tobiáš Praha 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366 00:07:39.5 16.
17. Havlová Julie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 337 00:07:43.8 17.
18. MED Matěj 1 km - Žlutá Děti do 12 let 347 00:07:55.0 18.
19. Nedvěd Jan 1 km - Žlutá Děti do 12 let 350 00:08:35.3 19.
20. Nedvěd Pavel 1 km - Žlutá Děti do 12 let 351 00:08:39.0 20.
21. Somogy Teodor Třeboň 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370 00:09:44.7 21.
22. Dedič František 1 km - Žlutá Děti do 12 let 369 00:10:19.8 22.
23. Kusbach Zbyněk 1 km - Žlutá Děti do 12 let 346 00:10:19.8 23.
24. Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 340 00:11:03.0 24.
25. Sedlák Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353 00:13:46.5 25.
26. MEDOVÁ Alžběta 1 km - Žlutá Děti do 12 let 348 00:13:56.7 26.
27. Camrda Jakub www.camrda.cz 1 km - Žlutá Děti do 12 let 333 00:14:02.2 27.
28. Škoda Sofie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356 00:16:18.4 28.
29. Kučera Mikuláš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 368 00:16:28.4 29.