Výsledky závodu

RUN AUT 2020

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.09.2020



8 km (2 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Tom Kalokagathia Aliance 8 km (2 okruhy) Muži 697 00:26:56.1 1.
2. Vocetka Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 219 00:27:04.1 2.
3. Slípka Václav adidas Runners Prague 8 km (2 okruhy) Muži 732 00:27:41.3 3.
4. Chyba Jiří Nutrend Specialized 8 km (2 okruhy) Muži 734 00:27:45.6 4.
5. Havránek Lukáš ČS - Profil klienta 8 km (2 okruhy) Muži 725 00:28:52.8 5.
6. Sandecki Mark Graebel Running Club 8 km (2 okruhy) Muži 686 00:29:31.6 6.
7. Pidrman Milan AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 675 00:30:02.6 7.
8. Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 712 00:30:35.8 8.
9. Marek Ondřej Stone & belter 8 km (2 okruhy) Muži 723 00:31:00.9 9.
10. Černý Josef 8 km (2 okruhy) Muži 220 00:31:09.6 10.
11. Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 687 00:31:25.3 11.
12. Dzian Patience BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 618 00:31:26.6 12.
13. Stránský Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 204 00:32:03.3 13.
14. Kominek Martin 8 km (2 okruhy) Muži 644 00:32:04.8 14.
15. Hodný Lukáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 631 00:32:05.8 15.
16. Vokroj Petr Hisport 8 km (2 okruhy) Muži 709 00:32:44.8 17.
17. Vobora Pavel AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 707 00:33:11.8 19.
18. Smejkal Luboš BKCS 8 km (2 okruhy) Muži 688 00:34:02.1 20.
19. Žalud Jan 8 km (2 okruhy) Muži 221 00:34:34.3 21.
20. Pospíšil Milan Barbarian extreme team 8 km (2 okruhy) Muži 679 00:34:38.8 22.
21. Esser Miroslav Creative Dock 8 km (2 okruhy) Muži 728 00:35:03.6 23.
22. Bosák Martin 8 km (2 okruhy) Muži 14 00:35:18.8 24.
23. Onderka Alois Kobylisy 8 km (2 okruhy) Muži 668 00:35:19.8 25.
24. Šanovec Jiří AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 699 00:35:30.8 26.
25. Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 645 00:35:43.6 28.
26. Atha Robert 8 km (2 okruhy) Muži 602 00:35:45.4 29.
27. Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 215 00:35:49.8 30.
28. Zaremba Jan 8 km (2 okruhy) Muži 713 00:35:51.6 31.
29. Hallás Ludovit 8 km (2 okruhy) Muži 18 00:35:54.3 32.
30. Novák Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 666 00:36:20.8 33.
31. Kašpar Vojtěch BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 642 00:36:57.1 34.
32. Dermek Martin 8 km (2 okruhy) Muži 615 00:37:17.6 35.
33. Súkup Jaroslav AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 696 00:37:19.3 36.
34. Musil Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 246 00:37:36.8 37.
35. Adámek Vít 8 km (2 okruhy) Muži 731 00:37:39.3 38.
36. Vojtovič Jakub Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 708 00:37:59.8 40.
37. Strojsa Lukas 8 km (2 okruhy) Muži 693 00:38:08.1 41.
38. Novotný Pavel Erste private banking 8 km (2 okruhy) Muži 667 00:38:14.1 42.
39. Kadlec Petr 8 km (2 okruhy) Muži 637 00:38:18.8 43.
40. Keller Roman 8 km (2 okruhy) Muži 17 00:38:35.3 46.
41. Futas Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 622 00:38:37.6 47.
42. Houska Michal 8 km (2 okruhy) Muži 632 00:38:55.3 48.
43. Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži 710 00:38:55.6 49.
44. Matoušek Martin BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 662 00:39:07.3 52.
45. Strnad Jan 8 km (2 okruhy) Muži 691 00:39:54.1 55.
46. Holík Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 34 00:39:56.3 56.
47. Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži 653 00:40:31.1 58.
48. Friedl Dušan 8 km (2 okruhy) Muži 620 00:40:46.8 59.
49. Kaplický Jiří BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 640 00:40:49.1 60.
50. Posekaný Jakub e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 719 00:40:55.8 62.
51. Gurník Peter AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 625 00:41:16.8 64.
52. Jinek Honza Nemám 8 km (2 okruhy) Muži 636 00:41:23.1 67.
53. Hěřmanský Michal 8 km (2 okruhy) Muži 15 00:41:26.3 68.
54. Toman Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 702 00:41:39.1 70.
55. Sedláček Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 39 00:42:10.6 71.
56. Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 634 00:42:22.8 72.
57. Vačajev Michail AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 705 00:42:40.3 74.
58. Provinský Tomáš Kladno 8 km (2 okruhy) Muži 682 00:42:55.6 79.
59. Zapletal Josef 8 km (2 okruhy) Muži 71 00:43:02.6 80.
60. Boček Vít 8 km (2 okruhy) Muži 607 00:43:32.1 85.
61. Héjek Daniel 8 km (2 okruhy) Muži 11 00:43:58.3 88.
62. Dvořák Martin e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 721 00:44:53.6 89.
63. Berger Jiří e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Muži 718 00:45:26.8 91.
64. Černý Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 614 00:45:42.6 92.
65. Heidu Rudolf AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 630 00:46:35.6 97.
66. Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Muži 661 00:47:33.6 99.
67. Lebeda Michal MOET HENNESSY 8 km (2 okruhy) Muži 656 00:48:40.1 103.
68. Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 649 00:48:40.8 104.
69. Celerýn Aleš EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Muži 612 00:50:17.8 108.

8 km (2 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 8 km (2 okruhy) Ženy 690 00:32:33.1 16.
2. Sklenářová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 210 00:33:10.1 18.
3. Vojtěchová Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 209 00:35:39.1 27.
4. Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 629 00:37:56.3 39.
5. Fetisova Varvara 8 km (2 okruhy) Ženy 729 00:38:27.8 44.
6. Nagyová Nicole AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 665 00:38:33.3 45.
7. Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 643 00:39:00.8 50.
8. Bašovská Sandra Česká spořitelna 8 km (2 okruhy) Ženy 606 00:39:05.3 51.
9. Child Markéta Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 633 00:39:32.8 53.
10. Jägerová Karolína HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 635 00:39:43.6 54.
11. Pelová Milena Erste Private Banking 8 km (2 okruhy) Ženy 671 00:40:30.8 57.
12. Havlová Kateřina 8 km (2 okruhy) Ženy 722 00:40:51.0 61.
13. Zíková Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy 715 00:40:57.6 63.
14. Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 704 00:41:19.6 65.
15. Bekker Ecaterina 8 km (2 okruhy) Ženy 20 00:41:21.1 66.
16. Schwarzová Eva 8 km (2 okruhy) Ženy 730 00:41:28.6 69.
17. Hridelova Karla 8 km (2 okruhy) Ženy 717 00:42:26.8 73.
18. Dvořáková Denisa 8 km (2 okruhy) Ženy 617 00:42:40.6 75.
19. Bačkovská Petra Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 604 00:42:41.1 76.
20. Rottová Elena Prostě běž! 8 km (2 okruhy) Ženy 683 00:42:55.1 77.
21. Fürstová Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 724 00:42:55.6 78.
22. Matusenkova Jolana 8 km (2 okruhy) Ženy 663 00:43:06.1 81.
23. Prachařová Táňa 8 km (2 okruhy) Ženy 680 00:43:08.3 82.
24. Lorencová Tamara 8 km (2 okruhy) Ženy 726 00:43:12.6 83.
25. Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 657 00:43:13.6 84.
26. Martinovská Marta 8 km (2 okruhy) Ženy 660 00:43:44.6 86.
27. Borovičková Lenka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 609 00:43:49.1 87.
28. Šimicová Barbora 8 km (2 okruhy) Ženy 700 00:44:54.1 90.
29. Korcová Pavla HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 646 00:46:16.3 93.
30. Krušinová Pavlína HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 650 00:46:16.4 94.
31. karpushina violetta 8 km (2 okruhy) Ženy 641 00:46:21.6 95.
32. Gorniaková Beáta BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 624 00:46:26.8 96.
33. Peskova Romana BKCS 8 km (2 okruhy) Ženy 673 00:47:33.3 98.
34. Netymach Kára 8 km (2 okruhy) Ženy 23 00:47:34.1 100.
35. Müllerová Michaela BKCS 8 km (2 okruhy) Ženy 664 00:47:34.3 101.
36. Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 678 00:47:38.6 102.
37. Kubiszová Sára HAVEL & PARTNERS 8 km (2 okruhy) Ženy 652 00:49:12.8 105.
38. Strnadová Aneta EPB 8 km (2 okruhy) Ženy 692 00:49:31.1 106.
39. Šámalova Aneta Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 698 00:49:59.6 107.
40. Genton-L'Epée Karin 8 km (2 okruhy) Ženy 623 00:51:12.8 109.
41. Žáčková Martina e-FRACTAL 8 km (2 okruhy) Ženy 720 00:52:04.6 110.
42. Prokopová Eva BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 681 00:53:12.1 111.
43. Tomčíková Ilona SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 703 00:58:38.8 112.
44. Vaníčková Martina SRTG Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 706 00:58:39.1 113.

4 km (1 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frydrych Michal Kalokagathia Aliance 4 km (1 okruhy) Muži 621 00:12:49.6 1.
2. Valent Ferdinand Holešovice 4 km (1 okruhy) Muži 537 00:13:09.3 2.
3. Kulka Michal Třista60 4 km (1 okruhy) Muži 758 00:13:50.8 3.
4. Touška Kryštof CSG TRI TEAM 4 km (1 okruhy) Muži 752 00:14:41.3 4.
5. Strnad Jakub 4 km (1 okruhy) Muži 533 00:14:53.8 5.
6. Kroupa Štěpán Café racers 4 km (1 okruhy) Muži 433 00:15:22.1 8.
7. Smith Michael 4 km (1 okruhy) Muži 463 00:15:33.6 9.
8. Havel Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 541 00:15:35.3 10.
9. Prokop Vít SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 502 00:15:38.8 11.
10. Štěrba Ondřej SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 498 00:15:47.6 13.
11. Tahir Aaryan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 773 00:16:18.8 14.
12. Dekorver Tobias SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 544 00:16:22.1 15.
13. Halák Gabriel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 538 00:16:26.6 16.
14. Kraemer Vilém SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 777 00:16:29.3 17.
15. Linhart Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 771 00:16:38.1 18.
16. Vyoral David SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 776 00:16:53.8 21.
17. Horák Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 525 00:17:07.6 24.
18. Syneček Ondřej SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 501 00:17:11.6 25.
19. Prokop Bonifác SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 492 00:17:17.1 27.
20. Těšínský Petr 4 km (1 okruhy) Muži 768 00:17:26.3 28.
21. Steinbauer Petr SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 494 00:17:29.1 29.
22. Přída Jakub Legendy BB 4 km (1 okruhy) Muži 453 00:17:35.3 30.
23. Iwano Ryoma SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 775 00:17:48.1 31.
24. Vosický Matyáš SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 780 00:17:49.3 32.
25. Burger Joachim SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 539 00:17:51.1 33.
26. Šafránek Štěpán SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 529 00:18:01.8 34.
27. Child Mark 4 km (1 okruhy) Muži 13 00:18:06.6 35.
28. Fajtl Petr SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 523 00:18:15.1 36.
29. Veselý Denis SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 499 00:18:27.1 37.
30. Šperka Michal 4 km (1 okruhy) Muži 469 00:18:27.1 38.
31. Lieber Martin AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 485 00:18:35.1 39.
32. Asarlidis Aristotelis SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 516 00:18:35.7 40.
33. Bába Pavel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 518 00:18:36.6 41.
34. EL Tohami Daniel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 522 00:18:39.6 42.
35. Kunc Kryštof SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 759 00:18:54.6 44.
36. Masopust Šimon SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 491 00:19:06.6 45.
37. Dušek Dalibor SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 764 00:19:08.6 46.
38. Obermajer Tomáš 4 km (1 okruhy) Muži 509 00:19:09.3 47.
39. Bouček David SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 545 00:19:13.6 48.
40. Roubík František AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 458 00:19:19.3 50.
41. Chytil David 4 km (1 okruhy) Muži 212 00:19:24.8 51.
42. Ascherl Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 517 00:19:37.1 52.
43. Stein Joseph SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 779 00:19:59.8 54.
44. Nguyen Danny SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 527 00:20:00.1 55.
45. Bazala Josef SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 519 00:20:09.3 56.
46. Bernas Bastien SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 486 00:20:14.1 57.
47. Masopust Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 510 00:20:17.1 60.
48. Pačanda Martin 4 km (1 okruhy) Muži 770 00:20:17.6 61.
49. Nehonský Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 526 00:20:30.1 65.
50. Vokroj Tadeáš Sokol Kolovraty 4 km (1 okruhy) Muži 479 00:20:46.3 66.
51. Sýkora Roman 4 km (1 okruhy) Muži 467 00:21:03.1 69.
52. Vodrážka Edvard SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 500 00:21:08.8 71.
53. Řechtáček Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 493 00:21:09.8 72.
54. Dyllong Max SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 521 00:21:10.6 73.
55. Řežábek Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 548 00:21:15.6 75.
56. Grégr Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 488 00:21:18.8 77.
57. Poulíček Daniel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 550 00:21:20.6 78.
58. Škába Patrik SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 497 00:21:24.8 79.
59. Brož Filip SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 547 00:22:00.6 86.
60. Svoboda Erik SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 496 00:22:05.6 88.
61. Dungl František SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 520 00:22:07.3 89.
62. Hereš Karel SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 524 00:22:12.1 90.
63. Kubík Martin 4 km (1 okruhy) Muži 110 00:22:26.3 92.
64. Syneček Zdeněk 4 km (1 okruhy) Muži 507 00:22:38.4 95.
65. Drličiak Adam SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 487 00:22:38.4 96.
66. Lukáš Václav 4 km (1 okruhy) Muži 532 00:22:40.6 97.
67. Mareš Martin 4 km (1 okruhy) Muži 439 00:22:57.1 102.
68. Drličiak Dušan 4 km (1 okruhy) Muži 506 00:22:57.3 103.
69. Valenta Vincent SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 760 00:23:08.6 106.
70. Koženy František SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 542 00:23:10.3 107.
71. Kovář Jakub SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 490 00:23:18.3 108.
72. Syrový. JR Jan SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 495 00:23:18.6 109.
73. Činčera Radek 4 km (1 okruhy) Muži 103 00:23:47.8 114.
74. Fibinger Jiří SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 772 00:24:07.3 118.
75. Brož Pavel 4 km (1 okruhy) Muži 769 00:24:07.8 119.
76. Futas Martin 4 km (1 okruhy) Muži 416 00:24:08.6 120.
77. Vegner Marek SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 778 00:24:09.6 122.
78. Medula Michal 4 km (1 okruhy) Muži 112 00:24:09.8 123.
79. Kačina Roman 4 km (1 okruhy) Muži 100 00:24:11.1 124.
80. Reiniš Patrik AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 456 00:24:34.6 128.
81. Sperlich Marek Asthmatic unchained 4 km (1 okruhy) Muži 464 00:24:52.8 132.
82. Pudil Lukas 4 km (1 okruhy) Muži 118 00:24:58.1 134.
83. Dušek Bohumil 4 km (1 okruhy) Muži 763 00:25:02.1 136.
84. Kanhye Davina 4 km (1 okruhy) Muži 193 00:25:13.8 139.
85. Suchý Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 466 00:25:14.3 140.
86. Zeman Sebastian SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 530 00:25:17.3 141.
87. Weber Miroslav BKČS 4 km (1 okruhy) Muži 711 00:25:19.9 143.
88. Hrabánek Josef SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Muži 489 00:25:33.3 145.
89. Kačil Michal 4 km (1 okruhy) Muži 208 00:25:36.1 148.
90. Hrabánek Štěpán 4 km (1 okruhy) Muži 214 00:25:56.8 151.
91. Ambrož Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 72 00:26:03.1 153.
92. Shemtov Shimon 4 km (1 okruhy) Muži 755 00:26:42.1 159.
93. Bárta Lukáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 404 00:27:48.8 165.
94. Daubner Authon 4 km (1 okruhy) Muži 93 00:28:05.8 169.
95. Křiž David 4 km (1 okruhy) Muži 205 00:28:38.3 173.
96. Brejcha Kamil 4 km (1 okruhy) Muži 101 00:29:55.6 180.
97. Horňác Miroslav 4 km (1 okruhy) Muži 95 00:35:53.8 185.
98. Syrový ST. Jan 4 km (1 okruhy) Muži 513 00:36:21.8 186.
99. ondra pavel 4 km (1 okruhy) Muži 57 00:41:42.1 188.

4 km (1 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Luňáčková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 16 00:15:11.6 6.
2. Tylšová Alena Salming Praha Pankrác 4 km (1 okruhy) Ženy 472 00:15:21.7 7.
3. Frantova Andrea Lidl 4 km (1 okruhy) Ženy 415 00:15:42.1 12.
4. Fataciunová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 22 00:16:40.6 19.
5. Emingerová Kateřina Nightrun Team 4 km (1 okruhy) Ženy 414 00:16:41.1 20.
6. Kosinová Gabriela Třista60 4 km (1 okruhy) Ženy 431 00:16:55.8 22.
7. Roubíková Tereza A.C. Tepo Kladno 4 km (1 okruhy) Ženy 750 00:17:04.6 23.
8. Pelová Simona AC Tepo Kladno 4 km (1 okruhy) Ženy 672 00:17:12.6 26.
9. Hanley Natalie 4 km (1 okruhy) Ženy 859 00:18:54.1 43.
10. Čepelová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 411 00:19:16.6 49.
11. Bútorová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 96 00:19:58.1 53.
12. Durdová Miroslava KB Kapslovna 4 km (1 okruhy) Ženy 413 00:20:14.6 58.
13. Onderková Vladislava Kobylisy 4 km (1 okruhy) Ženy 447 00:20:14.8 59.
14. Strnadová Iveta 4 km (1 okruhy) Ženy 870 00:20:19.3 62.
15. Smolková Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 856 00:20:19.6 63.
16. Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 95 00:20:22.3 64.
17. Novotná Klára 4 km (1 okruhy) Ženy 753 00:20:53.3 67.
18. Jánská Kateřina EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 426 00:21:00.8 68.
19. Blumentrittová Barbora AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 406 00:21:06.1 70.
20. Glaserová Eliška AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 418 00:21:10.6 74.
21. Vokrojová Irena 4 km (1 okruhy) Ženy 480 00:21:16.8 76.
22. Pavláčková Romana 4 km (1 okruhy) Ženy 40 00:21:29.3 80.
23. Vavřínková Dana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 475 00:21:36.8 81.
24. Sazovská Michaela AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 460 00:21:41.8 82.
25. Slaninová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 206 00:21:52.6 83.
26. Lubovská Štěpánka Třista60 4 km (1 okruhy) Ženy 437 00:21:54.8 84.
27. Kmeťová Hana 4 km (1 okruhy) Ženy 765 00:21:56.1 85.
28. Kotěšovcová Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 432 00:22:02.1 87.
29. Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 429 00:22:12.8 91.
30. Polášková Katka 4 km (1 okruhy) Ženy 78 00:22:28.6 93.
31. Sýkorová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 468 00:22:38.3 94.
32. Kalinová Lucie ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 428 00:22:46.6 98.
33. Muzikářová Monika ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 444 00:22:47.3 99.
34. Kopřivová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 757 00:22:51.1 100.
35. Kvášová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 434 00:22:54.6 101.
36. Hanzelyová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 116 00:23:06.3 104.
37. Horňáková Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 117 00:23:06.6 105.
38. Roškotová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 457 00:23:28.1 110.
39. Gábová Dana 1. PKO 4 km (1 okruhy) Ženy 417 00:23:28.6 111.
40. Valentová Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 474 00:23:36.3 112.
41. Hořavová Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 483 00:23:43.8 113.
42. Hercíková Petra ČČČ 4 km (1 okruhy) Ženy 421 00:23:47.9 115.
43. Kolinska Hana EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 430 00:23:50.6 116.
44. Dvořková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 114 00:24:04.3 117.
45. Hort Magdalena 4 km (1 okruhy) Ženy 422 00:24:09.3 121.
46. Hrmová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 511 00:24:14.1 125.
47. Veselá Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 515 00:24:14.6 126.
48. Balousová Kristina AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 403 00:24:29.1 127.
49. Bursová Katarína Loreal 4 km (1 okruhy) Ženy 756 00:24:38.1 129.
50. Čermáková Bohuslava L'oreal 4 km (1 okruhy) Ženy 412 00:24:39.3 130.
51. Nová Šárka Matky na tahu 4 km (1 okruhy) Ženy 446 00:24:51.6 131.
52. Melsova Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 441 00:24:56.8 133.
53. Machačová Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 207 00:25:00.8 135.
54. Netáhlová Petra Pivní sestry 4 km (1 okruhy) Ženy 445 00:25:02.8 137.
55. Adamcova Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 601 00:25:12.8 138.
56. Mestekova Katerina 4 km (1 okruhy) Ženy 442 00:25:18.1 142.
57. Skalníková Lenka EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 401 00:25:33.1 144.
58. Flanderková Zdeňka BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 619 00:25:34.1 146.
59. Vajdová Tereza AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 473 00:25:36.1 147.
60. Vejvodová Klára EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 477 00:25:42.3 149.
61. Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 465 00:25:45.3 150.
62. Meranyová Monika Erste Premier Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 531 00:26:02.8 152.
63. Žemlová Zuzana EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 482 00:26:03.1 154.
64. Chmelová Iva BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 423 00:26:05.6 155.
65. Švecová Sylvie 4 km (1 okruhy) Ženy 503 00:26:09.8 156.
66. Běhalová Jana AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 405 00:26:24.8 157.
67. Ježová Veronika ski team 4 km (1 okruhy) Ženy 427 00:26:39.8 158.
68. Kovářová Pavla 4 km (1 okruhy) Ženy 504 00:26:43.3 160.
69. Hořavová Julie 4 km (1 okruhy) Ženy 534 00:26:47.6 161.
70. Césarová Natálie 4 km (1 okruhy) Ženy 410 00:26:57.6 162.
71. Plocková Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 451 00:26:57.8 163.
72. Ortová Elena 4 km (1 okruhy) Ženy 767 00:27:39.1 164.
73. Vlčková Elena EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 478 00:27:51.1 166.
74. Rubášová Michaela SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Ženy 536 00:27:51.3 167.
75. Truksová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 766 00:27:54.1 168.
76. Matoušová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 440 00:28:25.1 170.
77. Limina Mariana 4 km (1 okruhy) Ženy 115 00:28:30.6 171.
78. Klíchová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 887 00:28:38.1 172.
79. Mládková Jolana Erste Premier 4 km (1 okruhy) Ženy 443 00:28:56.6 174.
80. Přídová Eva Legendy BB 4 km (1 okruhy) Ženy 454 00:28:58.3 175.
81. Capkova Helena 4 km (1 okruhy) Ženy 409 00:29:01.6 176.
82. Brožová Iva Havel a Partners 4 km (1 okruhy) Ženy 484 00:29:24.1 177.
83. Dejlová Magda 4 km (1 okruhy) Ženy 508 00:29:44.1 178.
84. Drličiaková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 505 00:29:44.1 179.
85. ondrová alena 4 km (1 okruhy) Ženy 448 00:30:46.3 181.
86. Kyselová Renata 4 km (1 okruhy) Ženy 31 00:30:46.4 182.
87. Dušková Barbora SK Střešovice 1911 4 km (1 okruhy) Ženy 761 00:34:02.1 183.
88. Dušková Alice 4 km (1 okruhy) Ženy 762 00:34:21.3 184.
89. Linhartová Lenka Císař ve světě 4 km (1 okruhy) Ženy 436 00:37:28.3 187.
90. Chuecos Barbora Autismus jako dar 4 km (1 okruhy) Ženy 425 00:41:42.3 189.