Výsledky závodu

Janovský trhák

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.04.2016



2,8 km - Starší chlapci + Kadeti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vacek Medard 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 18 00:11:05.8 25.
2. Skobla Jiří 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 53 00:11:28.3 31.
3. Moudrý Vojtěch 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 80 00:11:51.0 36.
4. Sedliský Jiří 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 120 00:14:32.8 72.
5. Drlík Vincent 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 2 00:20:03.1 118.
6. Pajer Jan 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 136 00:21:02.0 121.
7. Synovec Šimon 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 118 00:21:11.5 123.
8. Král Daniel 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 28 00:21:31.1 124.
9. Zachula Martin 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 11 00:21:44.1 125.

2,8 km - Junioři + Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zrůst Petr 2,8 km Junioři + Muži 138 00:09:51.3 9.
2. Bárta Luboš 1993 2,8 km Junioři + Muži 68 00:10:46.5 17.
3. Šlechta Tomáš 2,8 km Junioři + Muži 117 00:10:47.5 18.
4. Budín Pavel 1993 2,8 km Junioři + Muži 38 00:11:34.8 33.
5. Erdman Alexandr 0 2,8 km Junioři + Muži 94 00:12:18.8 43.
6. Vacek Radim 1991 2,8 km Junioři + Muži 62 00:12:37.0 47.
7. Vacek Heřman 2,8 km Junioři + Muži 125 00:13:23.3 54.
8. Hájek Milan 0 2,8 km Junioři + Muži 96 00:14:03.3 66.
9. Hodboď Lukáš 0 2,8 km Junioři + Muži 97 00:14:12.1 67.
10. Jiří Hlaváček 1989 2,8 km Junioři + Muži 21 00:14:23.8 69.
11. Zrůst Daniel 1988 2,8 km Junioři + Muži 55 00:14:47.3 77.
12. Polák David 0 2,8 km Junioři + Muži 95 00:14:59.8 81.
13. Kindelmann Tomáš 1998 2,8 km Junioři + Muži 14 00:15:02.8 83.
14. Bouma Josef 1991 2,8 km Junioři + Muži 75 00:16:01.6 90.

2,8 km - Veteráni I.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiroušek Jiří 2,8 km Veteráni I. 128 00:08:57.0 2.
2. Nosek Daniel 1978 2,8 km Veteráni I. 73 00:09:30.0 5.
3. Hubka Dušan 1977 2,8 km Veteráni I. 7 00:09:34.3 6.
4. Slavíček Jan 2,8 km Veteráni I. 127 00:09:36.3 7.
5. Nádvorník Jan 1979 2,8 km Veteráni I. 82 00:09:37.8 8.
6. Filípek Pavel 1984 2,8 km Veteráni I. 93 00:10:01.0 11.
7. Jíra Petr 1981 2,8 km Veteráni I. 64 00:10:10.1 12.
8. Toráň Petr 2,8 km Veteráni I. 133 00:10:23.5 14.
9. Hrčka Michal 1980 2,8 km Veteráni I. 31 00:11:10.1 27.
10. Knický Milan 1979 2,8 km Veteráni I. 34 00:11:17.8 30.
11. Chládek Ondřej 2,8 km Veteráni I. 110 00:12:57.3 50.
12. Fišer Béďa 0 2,8 km Veteráni I. 109 00:13:04.0 52.
13. Nosek Lukáš 1982 2,8 km Veteráni I. 27 00:13:26.3 56.
14. Štěpánek Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 15 00:13:26.4 57.
15. Dvořák Čestmír 2,8 km Veteráni I. 132 00:13:29.8 58.
16. Kučera Jan 1982 2,8 km Veteráni I. 30 00:13:34.3 59.
17. Buchmann Jan 1980 2,8 km Veteráni I. 67 00:13:37.0 61.
18. Pros Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 48 00:14:16.1 68.
19. Jehlička Roman 1978 2,8 km Veteráni I. 25 00:14:53.6 78.
20. Kopecký Milan 2,8 km Veteráni I. 122 00:14:54.0 79.
21. Suja David 1971 2,8 km Veteráni I. 123 00:15:03.5 84.
22. Krnáč Marcel 1983 2,8 km Veteráni I. 61 00:15:22.8 85.
23. Šulhánek David 1977 2,8 km Veteráni I. 1 00:16:10.1 92.
24. Pech Jiří 2,8 km Veteráni I. 137 00:16:18.0 97.
25. Moudrý Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 84 00:16:45.3 99.
26. Hanusík Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 86 00:17:26.3 106.
27. Havlík Jiří 1983 2,8 km Veteráni I. 33 00:17:50.3 110.
28. Řezníček Petr 1983 2,8 km Veteráni I. 26 00:18:18.1 112.
29. Mandažijev Petr 0 2,8 km Veteráni I. 108 00:23:19.8 128.

2,8 km - Veteráni II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valeš Jan 2,8 km Veteráni II. 134 00:08:47.3 1.
2. Rosulek Michal 1968 2,8 km Veteráni II. 47 00:09:02.6 3.
3. Ehrlich Václav 2,8 km Veteráni II. 130 00:09:15.5 4.
4. Peterka Marek 1970 2,8 km Veteráni II. 49 00:09:56.3 10.
5. Hrin Ivan 0 2,8 km Veteráni II. 101 00:10:43.3 16.
6. Šprojcar Petr 2,8 km Veteráni II. 102 00:10:50.0 20.
7. Hoffman Rostislav 2,8 km Veteráni II. 121 00:10:53.8 22.
8. Bozseník David 1976 2,8 km Veteráni II. 32 00:11:01.8 24.
9. Wiedermann Jaroslav 0 2,8 km Veteráni II. 111 00:11:07.3 26.
10. Pajer Jan 1971 2,8 km Veteráni II. 50 00:11:11.9 28.
11. Horký Roman 2,8 km Veteráni II. 107 00:11:39.5 34.
12. Bicenc Jan 1967 2,8 km Veteráni II. 10 00:11:48.6 35.
13. Zrust Martin 1971 2,8 km Veteráni II. 9 00:11:58.8 37.
14. Kolanda Miroslav 0 2,8 km Veteráni II. 114 00:12:01.8 38.
15. Hammerle Marek 2,8 km Veteráni II. 5 00:12:02.8 39.
16. Bláha Marek 0 2,8 km Veteráni II. 99 00:12:12.0 41.
17. Iljič Picek Vladimír 1975 2,8 km Veteráni II. 39 00:12:29.1 44.
18. Žižka Petr 1975 2,8 km Veteráni II. 4 00:12:32.1 45.
19. Cvejn Jan 0 2,8 km Veteráni II. 106 00:12:32.5 46.
20. Koloušek Pavel 0 2,8 km Veteráni II. 104 00:12:55.0 49.
21. Abtrachimov Zdenek 1973 2,8 km Veteráni II. 42 00:13:16.1 53.
22. Matějíček Jaromír 0 2,8 km Veteráni II. 103 00:13:42.0 62.
23. Priban Jan 0 2,8 km Veteráni II. 112 00:13:44.8 63.
24. Sejrek Martin 1974 2,8 km Veteráni II. 35 00:14:36.6 73.
25. Uhlíř František 1974 2,8 km Veteráni II. 60 00:15:02.3 82.
26. Karas Karel 1970 2,8 km Veteráni II. 36 00:15:25.3 86.
27. Pánek Zdeněk 1975 2,8 km Veteráni II. 56 00:16:08.5 91.
28. Horák Otakar 1976 2,8 km Veteráni II. 40 00:16:12.8 94.
29. Mareš a Laurinka Vojtěch 0 2,8 km Veteráni II. 105 00:16:16.8 96.
30. Gut Vilém 1970 2,8 km Veteráni II. 22 00:16:38.3 98.
31. Šulc Pavel 1975 2,8 km Veteráni II. 41 00:17:07.1 102.
32. Polák David 1974 2,8 km Veteráni II. 85 00:17:40.3 108.

2,8 km - Veteráni III.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Široký Roman 1962 2,8 km Veteráni III. 6 00:10:16.6 13.
2. Holub Vlastislav 2,8 km Veteráni III. 129 00:10:31.3 15.
3. Bouška Karel 1962 2,8 km Veteráni III. 91 00:10:49.8 19.
4. Salaba Ivan 1962 2,8 km Veteráni III. 37 00:10:52.3 21.
5. Klemsa Miloš 1960 2,8 km Veteráni III. 78 00:10:53.8 23.
6. Macán Karel 1965 2,8 km Veteráni III. 43 00:11:13.3 29.
7. Vokoun Petr 1966 2,8 km Veteráni III. 72 00:11:28.5 32.
8. Malík Leoš 0 2,8 km Veteráni III. 100 00:12:05.3 40.
9. Pátek Marcel 1958 2,8 km Veteráni III. 70 00:12:52.5 48.
10. Vlk Josef 1958 2,8 km Veteráni III. 83 00:13:23.3 55.
11. Kral Ludek 1964 2,8 km Veteráni III. 77 00:13:35.5 60.
12. Otřísal Václav 1963 2,8 km Veteráni III. 59 00:13:57.6 65.
13. Bartoš Vladislav 2,8 km Veteráni III. 115 00:14:26.5 70.
14. Fišer Milan 2,8 km Veteráni III. 131 00:14:44.5 75.
15. Zrůst Mirek 1963 2,8 km Veteráni III. 88 00:14:46.5 76.
16. Hoffman Ladislav 1962 2,8 km Veteráni III. 58 00:16:10.6 93.
17. Kopecký Miloslav 2,8 km Veteráni III. 126 00:16:14.3 95.
18. Chabr Jan 1946 2,8 km Veteráni III. 29 00:18:35.3 113.
19. Vacek Martin 1946 2,8 km Veteráni III. 16 00:18:42.6 114.
20. Košík Karel 1971 2,8 km Veteráni III. 124 00:20:57.8 120.
21. Meisner Pavel 1960 2,8 km Veteráni III. 66 00:21:11.0 122.
22. Šebrle Luboš 1954 2,8 km Veteráni III. 89 00:22:38.8 126.
23. Bříško Antonín 1946 2,8 km Veteráni III. 76 00:24:31.3 129.
24. Oreški Pavel 2,8 km Veteráni III. 116 00:25:20.3 131.

2,8 km - Starší dívky + Kadetky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecká Karolína 2002 2,8 km Starší dívky + Kadetky 51 00:20:02.8 117.

2,8 km - Juniorky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Květa 1985 2,8 km Juniorky 45 00:13:48.8 64.
2. Boušková Věra 1998 2,8 km Juniorky 92 00:14:31.3 71.
3. Bártová Tereza 2,8 km Juniorky 135 00:14:43.7 74.
4. Hejlová Adéla 1995 2,8 km Juniorky 98 00:14:58.5 80.
5. Jeřábková Irena 1983 2,8 km Juniorky 79 00:15:44.3 88.
6. Boušková Eliška 1999 2,8 km Juniorky 90 00:17:15.8 103.
7. Vokounová Anna 1998 2,8 km Juniorky 71 00:17:26.0 105.
8. Šafránková Adélka 1999 2,8 km Juniorky 81 00:17:48.3 109.

2,8 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecká Ivana 1978 2,8 km Ženy 65 00:12:13.5 42.
2. Synovcová Zdena 2,8 km Ženy 119 00:16:00.3 89.
3. Zrůstová Ivana 2,8 km Ženy 87 00:17:00.0 100.
4. Rážová Olga 1976 2,8 km Ženy 46 00:17:06.8 101.
5. Očkova Jana 1978 2,8 km Ženy 12 00:17:34.1 107.
6. Pánková Andrea 1975 2,8 km Ženy 57 00:19:11.5 115.
7. Sedliská Michaela 2,8 km Ženy 333 00:19:47.1 116.
8. Domecká Iva 1974 2,8 km Ženy 3 00:24:57.3 130.

2,8 km - Ženy II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Květoslava 1965 2,8 km Ženy II. 44 00:15:41.8 87.
2. Vrtílková Jarmila 1958 2,8 km Ženy II. 69 00:18:06.0 111.
3. Hlaváčková Jaroslava 1962 2,8 km Ženy II. 20 00:20:53.3 119.
4. Vacková Jaroslava 1951 2,8 km Ženy II. 17 00:22:56.8 127.

2,8 km - Tandem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aleš & Jiří Kunte & Skřivánek 0 2,8 km Tandem 113 00:13:01.0 51.
2. Kunteovi Petr a Eva 1965 2,8 km Tandem 19 00:17:21.6 104.

450m - Mladší chlapci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Abtrachimov Matyáš 450m Mladší chlapci 30 00:02:00.7 1.
2. Chlouba Filip 450m Mladší chlapci 33 00:02:42.5 4.

450m - Mladší dívky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Košíková Anna 2005 450m Mladší dívky 13 00:02:01.2 2.
2. Šourová Anna 450m Mladší dívky 28 00:02:20.0 3.

300m - Naděje II.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zrustova Anna 2007 300m Naděje II. 1 00:01:08.7 1.
2. Bozseník David 2008 300m Naděje II. 5 00:01:16.7 2.
3. Vacková Luisa 2007 300m Naděje II. 2 00:01:22.0 3.
4. Pavlasova Adelka 2007 300m Naděje II. 6 00:01:22.5 4.
5. Doležal Matyáš 300m Naděje II. 21 00:01:29.2 5.
6. Křížková Michaela 2007 300m Naděje II. 15 00:01:36.0 6.
7. Marie Hoffmanová Anna 2009 300m Naděje II. 20 00:01:40.2 7.
8. Kopecká Adéla 2009 300m Naděje II. 8 00:01:49.7 8.

150m - Naděje I.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Silná Barbora 0 150m Naděje I. 24 00:00:25.0 1.
2. Kovář Jan 2010 150m Naděje I. 11 00:00:25.7 2.
3. Džupina Jakub 2011 150m Naděje I. 18 00:00:27.7 3.
4. Buchmannová Emma 2010 150m Naděje I. 12 00:00:28.7 4.
5. Krnáčová Tereza 2010 150m Naděje I. 10 00:00:30.0 5.
6. LASKOŠOVÁ SOFIE 2010 150m Naděje I. 9 00:00:30.2 6.
7. Doležal Miroslav 150m Naděje I. 22 00:00:31.5 7.
8. Vohradník Ondřej 150m Naděje I. 17 00:00:31.7 8.
9. Křížková Kateřina 2010 150m Naděje I. 14 00:00:32.0 9.
10. Liška Matyáš 2010 150m Naděje I. 16 00:00:33.2 10.
11. Polák Tomáš 150m Naděje I. 26 00:00:40.7 11.
12. Chabrová Štěpánka 2011 150m Naděje I. 3 00:00:41.0 12.
13. Müller Viktor 150m Naděje I. 29 00:00:46.2 13.

70m - Mrňouskové

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Müller Viktor 70m Mrňouskové 29 00:00:31.5 1.
2. Ženíšková Laura 70m Mrňouskové 23 00:00:47.6 2.
3. Sabol Tomáš 70m Mrňouskové 34 00:00:47.6 3.
4. Hrčková Terezka 2013 70m Mrňouskové 4 00:00:48.2 4.
5. Karim Michael 70m Mrňouskové 25 00:00:56.0 5.
6. Silovská Tea 70m Mrňouskové 31 00:01:03.0 6.
7. Pros Sebastian 2012 70m Mrňouskové 7 00:01:09.7 7.
8. Sablová Barbora 70m Mrňouskové 32 00:15:17.5 8.
9. Liskova Lea 2013 70m Mrňouskové 27 00:16:01.7 9.