Výsledky závodu

Janovský trhák

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.04.2016



2,8 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Valeš Jan 2,8 km Veteráni II. 134 00:08:47.3 1.
2. Jiroušek Jiří 2,8 km Veteráni I. 128 00:08:57.0 1.
3. Rosulek Michal 1968 2,8 km Veteráni II. 47 00:09:02.6 2.
4. Ehrlich Václav 2,8 km Veteráni II. 130 00:09:15.5 3.
5. Nosek Daniel 1978 2,8 km Veteráni I. 73 00:09:30.0 2.
6. Hubka Dušan 1977 2,8 km Veteráni I. 7 00:09:34.3 3.
7. Slavíček Jan 2,8 km Veteráni I. 127 00:09:36.3 4.
8. Nádvorník Jan 1979 2,8 km Veteráni I. 82 00:09:37.8 5.
9. Zrůst Petr 2,8 km Junioři + Muži 138 00:09:51.3 1.
10. Peterka Marek 1970 2,8 km Veteráni II. 49 00:09:56.3 4.
11. Filípek Pavel 1984 2,8 km Veteráni I. 93 00:10:01.0 6.
12. Jíra Petr 1981 2,8 km Veteráni I. 64 00:10:10.1 7.
13. Široký Roman 1962 2,8 km Veteráni III. 6 00:10:16.6 1.
14. Toráň Petr 2,8 km Veteráni I. 133 00:10:23.5 8.
15. Holub Vlastislav 2,8 km Veteráni III. 129 00:10:31.3 2.
16. Hrin Ivan 0 2,8 km Veteráni II. 101 00:10:43.3 5.
17. Bárta Luboš 1993 2,8 km Junioři + Muži 68 00:10:46.5 2.
18. Šlechta Tomáš 2,8 km Junioři + Muži 117 00:10:47.5 3.
19. Bouška Karel 1962 2,8 km Veteráni III. 91 00:10:49.8 3.
20. Šprojcar Petr 2,8 km Veteráni II. 102 00:10:50.0 6.
21. Salaba Ivan 1962 2,8 km Veteráni III. 37 00:10:52.3 4.
22. Hoffman Rostislav 2,8 km Veteráni II. 121 00:10:53.8 7.
23. Klemsa Miloš 1960 2,8 km Veteráni III. 78 00:10:53.8 5.
24. Bozseník David 1976 2,8 km Veteráni II. 32 00:11:01.8 8.
25. Vacek Medard 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 18 00:11:05.8 1.
26. Wiedermann Jaroslav 0 2,8 km Veteráni II. 111 00:11:07.3 9.
27. Hrčka Michal 1980 2,8 km Veteráni I. 31 00:11:10.1 9.
28. Pajer Jan 1971 2,8 km Veteráni II. 50 00:11:11.9 10.
29. Macán Karel 1965 2,8 km Veteráni III. 43 00:11:13.3 6.
30. Knický Milan 1979 2,8 km Veteráni I. 34 00:11:17.8 10.
31. Skobla Jiří 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 53 00:11:28.3 2.
32. Vokoun Petr 1966 2,8 km Veteráni III. 72 00:11:28.5 7.
33. Budín Pavel 1993 2,8 km Junioři + Muži 38 00:11:34.8 4.
34. Horký Roman 2,8 km Veteráni II. 107 00:11:39.5 11.
35. Bicenc Jan 1967 2,8 km Veteráni II. 10 00:11:48.6 12.
36. Moudrý Vojtěch 2000 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 80 00:11:51.0 3.
37. Zrust Martin 1971 2,8 km Veteráni II. 9 00:11:58.8 13.
38. Kolanda Miroslav 0 2,8 km Veteráni II. 114 00:12:01.8 14.
39. Hammerle Marek 2,8 km Veteráni II. 5 00:12:02.8 15.
40. Malík Leoš 0 2,8 km Veteráni III. 100 00:12:05.3 8.
41. Bláha Marek 0 2,8 km Veteráni II. 99 00:12:12.0 16.
42. Kopecká Ivana 1978 2,8 km Ženy 65 00:12:13.5 1.
43. Erdman Alexandr 0 2,8 km Junioři + Muži 94 00:12:18.8 5.
44. Iljič Picek Vladimír 1975 2,8 km Veteráni II. 39 00:12:29.1 17.
45. Žižka Petr 1975 2,8 km Veteráni II. 4 00:12:32.1 18.
46. Cvejn Jan 0 2,8 km Veteráni II. 106 00:12:32.5 19.
47. Vacek Radim 1991 2,8 km Junioři + Muži 62 00:12:37.0 6.
48. Pátek Marcel 1958 2,8 km Veteráni III. 70 00:12:52.5 9.
49. Koloušek Pavel 0 2,8 km Veteráni II. 104 00:12:55.0 20.
50. Chládek Ondřej 2,8 km Veteráni I. 110 00:12:57.3 11.
51. Aleš & Jiří Kunte & Skřivánek 0 2,8 km Tandem 113 00:13:01.0 1.
52. Fišer Béďa 0 2,8 km Veteráni I. 109 00:13:04.0 12.
53. Abtrachimov Zdenek 1973 2,8 km Veteráni II. 42 00:13:16.1 21.
54. Vacek Heřman 2,8 km Junioři + Muži 125 00:13:23.3 7.
55. Vlk Josef 1958 2,8 km Veteráni III. 83 00:13:23.3 10.
56. Nosek Lukáš 1982 2,8 km Veteráni I. 27 00:13:26.3 13.
57. Štěpánek Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 15 00:13:26.4 14.
58. Dvořák Čestmír 2,8 km Veteráni I. 132 00:13:29.8 15.
59. Kučera Jan 1982 2,8 km Veteráni I. 30 00:13:34.3 16.
60. Kral Ludek 1964 2,8 km Veteráni III. 77 00:13:35.5 11.
61. Buchmann Jan 1980 2,8 km Veteráni I. 67 00:13:37.0 17.
62. Matějíček Jaromír 0 2,8 km Veteráni II. 103 00:13:42.0 22.
63. Priban Jan 0 2,8 km Veteráni II. 112 00:13:44.8 23.
64. Bartošová Květa 1985 2,8 km Juniorky 45 00:13:48.8 1.
65. Otřísal Václav 1963 2,8 km Veteráni III. 59 00:13:57.6 12.
66. Hájek Milan 0 2,8 km Junioři + Muži 96 00:14:03.3 8.
67. Hodboď Lukáš 0 2,8 km Junioři + Muži 97 00:14:12.1 9.
68. Pros Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 48 00:14:16.1 18.
69. Jiří Hlaváček 1989 2,8 km Junioři + Muži 21 00:14:23.8 10.
70. Bartoš Vladislav 2,8 km Veteráni III. 115 00:14:26.5 13.
71. Boušková Věra 1998 2,8 km Juniorky 92 00:14:31.3 2.
72. Sedliský Jiří 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 120 00:14:32.8 4.
73. Sejrek Martin 1974 2,8 km Veteráni II. 35 00:14:36.6 24.
74. Bártová Tereza 2,8 km Juniorky 135 00:14:43.7 3.
75. Fišer Milan 2,8 km Veteráni III. 131 00:14:44.5 14.
76. Zrůst Mirek 1963 2,8 km Veteráni III. 88 00:14:46.5 15.
77. Zrůst Daniel 1988 2,8 km Junioři + Muži 55 00:14:47.3 11.
78. Jehlička Roman 1978 2,8 km Veteráni I. 25 00:14:53.6 19.
79. Kopecký Milan 2,8 km Veteráni I. 122 00:14:54.0 20.
80. Hejlová Adéla 1995 2,8 km Juniorky 98 00:14:58.5 4.
81. Polák David 0 2,8 km Junioři + Muži 95 00:14:59.8 12.
82. Uhlíř František 1974 2,8 km Veteráni II. 60 00:15:02.3 25.
83. Kindelmann Tomáš 1998 2,8 km Junioři + Muži 14 00:15:02.8 13.
84. Suja David 1971 2,8 km Veteráni I. 123 00:15:03.5 21.
85. Krnáč Marcel 1983 2,8 km Veteráni I. 61 00:15:22.8 22.
86. Karas Karel 1970 2,8 km Veteráni II. 36 00:15:25.3 26.
87. Bartošová Květoslava 1965 2,8 km Ženy II. 44 00:15:41.8 1.
88. Jeřábková Irena 1983 2,8 km Juniorky 79 00:15:44.3 5.
89. Synovcová Zdena 2,8 km Ženy 119 00:16:00.3 2.
90. Bouma Josef 1991 2,8 km Junioři + Muži 75 00:16:01.6 14.
91. Pánek Zdeněk 1975 2,8 km Veteráni II. 56 00:16:08.5 27.
92. Šulhánek David 1977 2,8 km Veteráni I. 1 00:16:10.1 23.
93. Hoffman Ladislav 1962 2,8 km Veteráni III. 58 00:16:10.6 16.
94. Horák Otakar 1976 2,8 km Veteráni II. 40 00:16:12.8 28.
95. Kopecký Miloslav 2,8 km Veteráni III. 126 00:16:14.3 17.
96. Mareš a Laurinka Vojtěch 0 2,8 km Veteráni II. 105 00:16:16.8 29.
97. Pech Jiří 2,8 km Veteráni I. 137 00:16:18.0 24.
98. Gut Vilém 1970 2,8 km Veteráni II. 22 00:16:38.3 30.
99. Moudrý Jaroslav 1977 2,8 km Veteráni I. 84 00:16:45.3 25.
100. Zrůstová Ivana 2,8 km Ženy 87 00:17:00.0 3.
101. Rážová Olga 1976 2,8 km Ženy 46 00:17:06.8 4.
102. Šulc Pavel 1975 2,8 km Veteráni II. 41 00:17:07.1 31.
103. Boušková Eliška 1999 2,8 km Juniorky 90 00:17:15.8 6.
104. Kunteovi Petr a Eva 1965 2,8 km Tandem 19 00:17:21.6 2.
105. Vokounová Anna 1998 2,8 km Juniorky 71 00:17:26.0 7.
106. Hanusík Jan 1986 2,8 km Veteráni I. 86 00:17:26.3 26.
107. Očkova Jana 1978 2,8 km Ženy 12 00:17:34.1 5.
108. Polák David 1974 2,8 km Veteráni II. 85 00:17:40.3 32.
109. Šafránková Adélka 1999 2,8 km Juniorky 81 00:17:48.3 8.
110. Havlík Jiří 1983 2,8 km Veteráni I. 33 00:17:50.3 27.
111. Vrtílková Jarmila 1958 2,8 km Ženy II. 69 00:18:06.0 2.
112. Řezníček Petr 1983 2,8 km Veteráni I. 26 00:18:18.1 28.
113. Chabr Jan 1946 2,8 km Veteráni III. 29 00:18:35.3 18.
114. Vacek Martin 1946 2,8 km Veteráni III. 16 00:18:42.6 19.
115. Pánková Andrea 1975 2,8 km Ženy 57 00:19:11.5 6.
116. Sedliská Michaela 2,8 km Ženy 333 00:19:47.1 7.
117. Kopecká Karolína 2002 2,8 km Starší dívky + Kadetky 51 00:20:02.8 1.
118. Drlík Vincent 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 2 00:20:03.1 5.
119. Hlaváčková Jaroslava 1962 2,8 km Ženy II. 20 00:20:53.3 3.
120. Košík Karel 1971 2,8 km Veteráni III. 124 00:20:57.8 20.
121. Pajer Jan 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 136 00:21:02.0 6.
122. Meisner Pavel 1960 2,8 km Veteráni III. 66 00:21:11.0 21.
123. Synovec Šimon 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 118 00:21:11.5 7.
124. Král Daniel 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 28 00:21:31.1 8.
125. Zachula Martin 2003 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 11 00:21:44.1 9.
126. Šebrle Luboš 1954 2,8 km Veteráni III. 89 00:22:38.8 22.
127. Vacková Jaroslava 1951 2,8 km Ženy II. 17 00:22:56.8 4.
128. Mandažijev Petr 0 2,8 km Veteráni I. 108 00:23:19.8 29.
129. Bříško Antonín 1946 2,8 km Veteráni III. 76 00:24:31.3 23.
130. Domecká Iva 1974 2,8 km Ženy 3 00:24:57.3 8.
131. Oreški Pavel 2,8 km Veteráni III. 116 00:25:20.3 24.

450m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Abtrachimov Matyáš 450m Mladší chlapci 30 00:02:00.7 1.
2. Košíková Anna 2005 450m Mladší dívky 13 00:02:01.2 1.
3. Šourová Anna 450m Mladší dívky 28 00:02:20.0 2.
4. Chlouba Filip 450m Mladší chlapci 33 00:02:42.5 2.

300m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Zrustova Anna 2007 300m Naděje II. 1 00:01:08.7 1.
2. Bozseník David 2008 300m Naděje II. 5 00:01:16.7 2.
3. Vacková Luisa 2007 300m Naděje II. 2 00:01:22.0 3.
4. Pavlasova Adelka 2007 300m Naděje II. 6 00:01:22.5 4.
5. Doležal Matyáš 300m Naděje II. 21 00:01:29.2 5.
6. Křížková Michaela 2007 300m Naděje II. 15 00:01:36.0 6.
7. Marie Hoffmanová Anna 2009 300m Naděje II. 20 00:01:40.2 7.
8. Kopecká Adéla 2009 300m Naděje II. 8 00:01:49.7 8.

150m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Silná Barbora 0 150m Naděje I. 24 00:00:25.0 1.
2. Kovář Jan 2010 150m Naděje I. 11 00:00:25.7 2.
3. Džupina Jakub 2011 150m Naděje I. 18 00:00:27.7 3.
4. Buchmannová Emma 2010 150m Naděje I. 12 00:00:28.7 4.
5. Krnáčová Tereza 2010 150m Naděje I. 10 00:00:30.0 5.
6. LASKOŠOVÁ SOFIE 2010 150m Naděje I. 9 00:00:30.2 6.
7. Doležal Miroslav 150m Naděje I. 22 00:00:31.5 7.
8. Vohradník Ondřej 150m Naděje I. 17 00:00:31.7 8.
9. Křížková Kateřina 2010 150m Naděje I. 14 00:00:32.0 9.
10. Liška Matyáš 2010 150m Naděje I. 16 00:00:33.2 10.
11. Polák Tomáš 150m Naděje I. 26 00:00:40.7 11.
12. Chabrová Štěpánka 2011 150m Naděje I. 3 00:00:41.0 12.
13. Müller Viktor 150m Naděje I. 29 00:00:46.2 13.

70m

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Müller Viktor 70m Mrňouskové 29 00:00:31.5 1.
2. Ženíšková Laura 70m Mrňouskové 23 00:00:47.6 2.
3. Sabol Tomáš 70m Mrňouskové 34 00:00:47.6 3.
4. Hrčková Terezka 2013 70m Mrňouskové 4 00:00:48.2 4.
5. Karim Michael 70m Mrňouskové 25 00:00:56.0 5.
6. Silovská Tea 70m Mrňouskové 31 00:01:03.0 6.
7. Pros Sebastian 2012 70m Mrňouskové 7 00:01:09.7 7.
8. Sablová Barbora 70m Mrňouskové 32 00:15:17.5 8.
9. Liskova Lea 2013 70m Mrňouskové 27 00:16:01.7 9.