Výsledky závodu

Adventní běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.11.2019



1km - Žáci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalazi Filip AK ŽATEC 1km Žáci 21 00:02:46.1 1.
2. Švec Daniel AK Žatec 1km Žáci 154 00:02:48.1 2.
3. Kelner Petr AK Žatec 1km Žáci 66 00:02:56.9 3.
4. Tichý Jaromír AK Most 1km Žáci 57 00:03:02.1 4.
5. Husák Alexandr Jirkov 1km Žáci 67 00:03:17.1 8.
6. Legutko Josef Lokomotiva Žatec 1km Žáci 50 00:03:19.6 9.
7. Strasser Marek Lokomotiva Žatec 1km Žáci 39 00:03:25.4 13.
8. Mihaly Ladislav Bohemia Sport Žatec 1km Žáci 109 00:03:42.9 17.
9. Mylian Daniel Lokomotiva Žatec 1km Žáci 35 00:03:44.4 19.
10. Mottl Josef Bohemia Sport Žatec 1km Žáci 107 00:03:50.4 21.
11. Dovala Jakub Lokomotiva Žatec 1km Žáci 55 00:04:00.9 23.
12. Synek Přemysl Lokomotiva Žatec 1km Žáci 34 00:04:14.6 25.
13. Čech Martin ŽATEC 1km Žáci 56 00:04:50.1 27.
14. Drábek Martin ŽATEC 1km Žáci 43 00:04:59.9 28.
15. Petříček Adam Lokomotiva Žatec 1km Žáci 41 00:05:04.9 29.

1km - Žačky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrábíková Kateřina AK Žatec 1km Žačky 81 00:03:07.6 5.
2. Freibergová Adéla AK Žatec 1km Žačky 112 00:03:13.6 6.
3. Baránková Magdaléna AK Žatec 1km Žačky 94 00:03:14.6 7.
4. Štorková Tereza AK Žatec 1km Žačky 89 00:03:21.1 10.
5. Tichá Klára AK Most 1km Žačky 54 00:03:21.9 11.
6. Honzátková Adéla Žatec 1km Žačky 84 00:03:22.1 12.
7. Zusková Klára Jazzmani Žatec 1km Žačky 104 00:03:27.9 14.
8. Rábová Johana Žatec Jazzmani 1km Žačky 102 00:03:34.6 15.
9. Trżická Tereza Běžci Chomutov 1km Žačky 53 00:03:42.1 16.
10. Mudrová Karla TJ VS Kadaň 1km Žačky 88 00:03:43.3 18.
11. Synková Valentýna Lokomotiva Žatec 1km Žačky 31 00:03:48.9 20.
12. Petriková Barbora Lokomotiva Žatec 1km Žačky 33 00:03:59.9 22.
13. Podhorná Eliška Kadaň 1km Žačky 86 00:04:02.6 24.
14. Kabeláková Lucie Most 1km Žačky 78 00:04:28.4 26.
15. Kadlecová Eliška 1km Žačky 215 00:57:49.5 30.

6,6km - Muži A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Luč Jaroslav AK Žatec 6,6km Muži A 140 00:23:14.0 1.
2. Stejskal Jakub Kadaň 6,6km Muži A 172 00:24:32.0 2.
3. Urban Filip Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 10 00:25:13.0 3.
4. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 6,6km Muži A 183 00:26:57.7 6.
5. Babák Josef Tantrum Monstra 6,6km Muži A 208 00:27:06.0 7.
6. Bajbora Jan AK Bílina 6,6km Muži A 151 00:27:13.5 8.
7. Canini Marek 6,6km Muži A 189 00:28:51.8 11.
8. Filip Ondřej STG Chomutov 6,6km Muži A 155 00:28:52.5 12.
9. Zach Tomáš Hopman Žatec 6,6km Muži A 17 00:28:54.8 13.
10. Průša Dominik Žatec 6,6km Muži A 196 00:29:03.8 14.
11. Dvořák Jakub Hopman team Žatec 6,6km Muži A 2 00:29:25.5 16.
12. Lacina Martin Louny 6,6km Muži A 181 00:29:57.3 18.
13. Štefl Vladimír Braňany 6,6km Muži A 83 00:30:50.3 23.
14. Kobík Martin Běžci Chomutov 6,6km Muži A 193 00:30:56.5 27.
15. Provazník Blahoslav Žatec 6,6km Muži A 65 00:31:23.0 28.
16. Červenka Dominik Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 16 00:31:29.5 29.
17. Koutecký Lukáš Hopman team Žatec 6,6km Muži A 27 00:31:44.8 30.
18. Sýkora Tomáš Hopman team Žatec 6,6km Muži A 179 00:31:44.8 31.
19. Stejskal Jan ŽATEC 6,6km Muži A 48 00:32:13.5 35.
20. Horecký Michal Žatec 6,6km Muži A 145 00:32:54.8 38.
21. Pros Vladimír Most 6,6km Muži A 237 00:33:09.3 41.
22. Černý Michal Mecholupy 6,6km Muži A 236 00:33:46.5 45.
23. Bizoň Lukáš Žatec 6,6km Muži A 167 00:34:29.3 48.
24. Doktor Petr Urňáci 6,6km Muži A 216 00:34:43.8 49.
25. Urban Tomáš Hopman Team Žatec 6,6km Muži A 130 00:34:44.3 50.
26. Smištík Marek Česká republika 6,6km Muži A 214 00:34:44.3 51.
27. Holbička Václav Louny 6,6km Muži A 77 00:34:55.8 55.
28. Veverka Marcel Urňáci 6,6km Muži A 230 00:35:05.8 57.
29. Korf Vladimír Urňáci 6,6km Muži A 235 00:35:30.0 58.
30. Gruber Radek VERVA LITVÍNOV 6,6km Muži A 243 00:35:44.0 60.
31. Šmejc ml. Jan Hopman team Žatec 6,6km Muži A 5 00:35:49.8 63.
32. Vostřel Martin Žatec 6,6km Muži A 229 00:36:13.0 65.
33. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 6,6km Muži A 52 00:36:18.8 67.
34. Kucharczyk Lukáš Gestamp 6,6km Muži A 241 00:36:27.3 68.
35. Baše Slavomír Česká Republika 6,6km Muži A 1 00:36:27.3 69.
36. Procházka Martin Mršiny / Žatec 6,6km Muži A 9 00:37:03.5 71.
37. Počta Martin Forrest Gump Team 6,6km Muži A 141 00:37:10.8 72.
38. Hausner Vít žatec 6,6km Muži A 96 00:37:21.8 74.
39. Kobrle Daniel Mělník 6,6km Muži A 111 00:37:25.0 75.
40. Sedláček Břetislav Urňáci 6,6km Muži A 79 00:37:37.6 77.
41. Šípka Roman Žatec 6,6km Muži A 64 00:37:42.0 78.
42. Bergler Radek Moto most club 6,6km Muži A 91 00:37:42.5 79.
43. Blahout Petr Louny 6,6km Muži A 226 00:38:33.3 81.
44. Rebl Jakub Cobram Team 6,6km Muži A 210 00:39:12.5 84.
45. Fanta Lukáš Cobram team 6,6km Muži A 221 00:39:12.8 87.
46. Tichý Václav Cobram team 6,6km Muži A 211 00:39:12.8 88.
47. PJ Broum Pavel Občasné sdružení / Žatec 6,6km Muži A 187 00:39:41.5 89.
48. Nociar Pavel Občasné sdružení /Žatec 6,6km Muži A 162 00:39:43.0 90.
49. Meitner Michal 6,6km Muži A 114 00:40:48.8 92.
50. Švec Michal Rozběhej Litvínov 6,6km Muži A 125 00:47:18.8 96.

6,6km - Muži B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šupol Michal SweepSport 6,6km Muži B 61 00:25:56.0 4.
2. Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 6,6km Muži B 87 00:26:36.5 5.
3. Kollár Filip STG Strupčice 6,6km Muži B 99 00:28:21.8 9.
4. Svoboda Josef IronStars Beroun 6,6km Muži B 232 00:28:45.5 10.
5. Horák Radek Šneci v běhu 6,6km Muži B 22 00:29:08.5 15.
6. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 6,6km Muži B 49 00:29:49.3 17.
7. Volf Miroslav Běžci Chomutov 6,6km Muži B 62 00:30:09.5 19.
8. Husák Roman Jirkov 6,6km Muži B 60 00:30:15.0 20.
9. Grasl Karel Postoloprty 6,6km Muži B 120 00:30:15.3 21.
10. Urban Jaroslav Hopman team Žatec 6,6km Muži B 129 00:30:47.3 22.
11. Fousek Radek Tříkolky Trikke 6,6km Muži B 238 00:30:50.8 24.
12. Canini Jiří 6,6km Muži B 191 00:30:52.5 25.
13. Fialka František Běžci Chomutov 6,6km Muži B 180 00:30:55.3 26.
14. Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 6,6km Muži B 80 00:31:56.3 32.
15. Černohorský Josef 6,6km Muži B 118 00:31:59.8 33.
16. Hlaváček Jirka Rozběhime Teplice 6,6km Muži B 68 00:32:02.3 34.
17. Šolta Marcel STG Hradiště 6,6km Muži B 106 00:32:26.0 36.
18. Dvořák Martin Hopman team Žatec 6,6km Muži B 3 00:32:37.3 37.
19. Pavlíček Rudolf srtg strupčice 6,6km Muži B 90 00:32:59.0 39.
20. Červenka Ctibor Hopman team Žatec 6,6km Muži B 12 00:33:05.0 40.
21. Havlicek Michal ACES Team K.Vary 6,6km Muži B 47 00:33:15.8 42.
22. Janoušek Radek Cobram Team 6,6km Muži B 40 00:33:38.0 43.
23. Sládek Jiří Hopman Team Žatec 6,6km Muži B 32 00:33:38.6 44.
24. Kudrna Pavel Hopman team Žatec 6,6km Muži B 156 00:33:47.0 46.
25. Novák Vladimír Žatec 6,6km Muži B 223 00:34:09.8 47.
26. Ševčík Martin Hopman team Žatec 6,6km Muži B 4 00:34:45.0 52.
27. Hajný Kamil Žatec 6,6km Muži B 175 00:34:54.3 53.
28. Antoni Petr Žatec 6,6km Muži B 135 00:34:55.3 54.
29. Klouček Martin Žatec 6,6km Muži B 101 00:35:03.0 56.
30. Baran Richard Praha 6,6km Muži B 25 00:35:42.8 59.
31. Marcaník Rostislav běžící surikaty 6,6km Muži B 192 00:35:44.5 61.
32. Bureš Petr Chomutov 6,6km Muži B 240 00:35:45.0 62.
33. Bauchner Roman TJ Sokol Válec 6,6km Muži B 98 00:36:00.5 64.
34. Tesárek Michal Most 6,6km Muži B 15 00:36:14.8 66.
35. Fernandez Santiago Zatec 6,6km Muži B 176 00:36:29.0 70.
36. Hrnčíř Vít Alzo Raná 6,6km Muži B 63 00:37:11.5 73.
37. Potrebuješ Jan Chomutov 6,6km Muži B 121 00:37:31.0 76.
38. Kalchev Mladen Chomutov 6,6km Muži B 231 00:37:44.5 80.
39. Schmidt Michal Hopman team Žatec 6,6km Muži B 11 00:38:39.8 82.
40. Kaplan Vladimír Cobram team 6,6km Muži B 225 00:39:12.0 83.
41. Borovský Martin Cobram team 6,6km Muži B 222 00:39:12.6 85.
42. Tyrpekl Pavel Cobram team 6,6km Muži B 213 00:39:12.6 86.
43. Havlena Jiří Rozběháme Most 6,6km Muži B 205 00:40:32.0 91.
44. Maleček Petr Sací Komando Most 6,6km Muži B 139 00:40:54.8 93.
45. Brožek Jiří Afro33 6,6km Muži B 138 00:41:21.5 94.
46. Šimunek Václav Kadaň 6,6km Muži B 199 00:43:07.3 95.
47. Jahoda Zdeněk Nová Ves v Krušných horách 6,6km Muži B 36 01:03:16.1 97.

4,4km - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vostřel Radek AK Žatec 4,4km Dorostenci 228 00:16:15.8 1.
2. Procházka Natanael AK Škoda Plzeň 4,4km Dorostenci 117 00:16:25.3 2.
3. Zelenka Jiří TJ Sokol Domoušice 4,4km Dorostenci 72 00:17:08.0 4.
4. Řimnáč Jakub Hopman team Žatec 4,4km Dorostenci 152 00:20:43.0 9.
5. Krátký Luboš Ak Žatec 4,4km Dorostenci 137 00:20:54.0 10.
6. Paur Patrik Žatec 4,4km Dorostenci 30 00:21:20.0 12.
7. Čamra Lubomír Praha 4,4km Dorostenci 144 00:21:28.0 13.
8. Kolář Jiří Berušky jsou super 4,4km Dorostenci 244 00:23:24.3 24.
9. Paur Dominik Česká republika 4,4km Dorostenci 26 00:23:41.5 29.
10. Konopásek Jaroslav 4,4km Dorostenci 242 00:24:53.0 37.

4,4km - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Anežka KOME klub Kraslice 4,4km Dorostenky 190 00:17:06.0 3.
2. Janoušková Veronika Cobram Team 4,4km Dorostenky 38 00:22:51.0 20.
3. Šimunková Eliška Kadaň 4,4km Dorostenky 194 00:24:19.5 32.
4. Šimunková Ema TJ Klášterec 4,4km Dorostenky 195 00:24:19.8 33.
5. Strasserová Barbora Lokomotiva Žatec 4,4km Dorostenky 42 00:25:35.3 43.
6. Kunová Denisa Žatec 4,4km Dorostenky 204 00:25:42.5 49.
7. Pechová Annemarie 4,4km Dorostenky 209 00:25:42.8 50.
8. Nováková Alena Pajdy 4,4km Dorostenky 28 00:42:06.3 114.

4,4km - Ženy A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 4,4km Ženy A 58 00:18:34.5 5.
2. Filipová Barbora STG Chomutov 4,4km Ženy A 161 00:21:28.8 14.
3. Nesvadbová Eliška Žatec 4,4km Ženy A 75 00:22:00.0 15.
4. Vernerová Aneta Tantrum Monstra 4,4km Ženy A 203 00:22:19.5 17.
5. Smeková Lucie Bohemia Sport Žatec 4,4km Ženy A 59 00:23:00.3 21.
6. Šimkovičová Lucia Hopman team Žatec 4,4km Ženy A 159 00:23:10.3 22.
7. Hartlová Iveta Březno 4,4km Ženy A 134 00:23:25.5 25.
8. Mládková Ivana Most 4,4km Ženy A 82 00:23:29.8 26.
9. Kabeláková Zuzana Most 4,4km Ženy A 74 00:24:19.0 31.
10. Graslová Kateřina Postoloprty 4,4km Ženy A 123 00:24:31.5 34.
11. Graslová Kristýna Postoloprty 4,4km Ženy A 124 00:24:32.0 35.
12. Trávníčková Barbora Louny 4,4km Ženy A 166 00:24:42.3 36.
13. distlová kateřina Gestamp 4,4km Ženy A 148 00:25:37.8 44.
14. Mikulová Martina Třtěno 4,4km Ženy A 20 00:25:38.6 46.
15. Pánková Jana Běžci Chomutov 4,4km Ženy A 206 00:25:41.8 48.
16. Šeinerová Tereza Podbořany 4,4km Ženy A 227 00:26:07.3 53.
17. Blažková Žaneta Bohemia sport Žatec 4,4km Ženy A 85 00:26:19.8 57.
18. baráková hana Gestamp 4,4km Ženy A 142 00:26:19.8 58.
19. Kotěborská Hana Libočany 4,4km Ženy A 149 00:26:33.8 60.
20. Kernerová Kristýna Česká republika 4,4km Ženy A 113 00:26:39.5 63.
21. Paterová Miroslava Stg Chomutov 4,4km Ženy A 150 00:26:53.5 68.
22. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,4km Ženy A 122 00:27:28.3 72.
23. Šípková Michaela Žatec 4,4km Ženy A 70 00:28:08.5 78.
24. Kondrusová Michaela Žatec 4,4km Ženy A 200 00:28:42.0 82.
25. Čížková Martina Mršiny Žatec 4,4km Ženy A 153 00:29:01.5 85.
26. Novotná Kateřina 4,4km Ženy A 174 00:29:08.8 87.
27. Šimunková Štěpánka Kadaň 4,4km Ženy A 186 00:29:11.0 88.
28. Slavíková Kamila Měcholupy 4,4km Ženy A 19 00:29:24.3 90.
29. Klímová Veronika Siberian Husky team Liběšice 4,4km Ženy A 69 00:29:28.8 92.
30. Charvátová Michaela Louny 4,4km Ženy A 45 00:30:04.8 93.
31. Vlachová Kukučová Anna STG Hradiště 4,4km Ženy A 110 00:30:19.0 94.
32. Zachařová Petra Šneci v běhu 4,4km Ženy A 177 00:30:42.3 99.
33. Červenková Barbora Žatec 4,4km Ženy A 14 00:31:14.8 102.
34. Hanisova Jaroslava Most 4,4km Ženy A 168 00:31:24.8 104.
35. Fialková Eva Běžci Chomutov 4,4km Ženy A 173 00:31:27.8 105.
36. Boháčková Lucie 4,4km Ženy A 44 00:32:09.5 108.
37. Skružná Veronika 4,4km Ženy A 97 00:32:19.5 109.
38. Weissova Simona Mršiny 4,4km Ženy A 127 00:33:54.3 110.
39. Tichá Barbora Pajdy 4,4km Ženy A 29 00:42:07.8 115.

4,4km - Ženy B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulecová Petra Žatec 4,4km Ženy B 178 00:19:06.0 6.
2. Korbášová Gabriela BK Žatec 4,4km Ženy B 105 00:19:37.0 7.
3. Praská Vendulka WeTriDa 4,4km Ženy B 13 00:19:58.5 8.
4. Šmeráková Petra Hopman Team/BK Žatec 4,4km Ženy B 100 00:21:00.3 11.
5. Ševčíková Dita KOME klub Kraslice 4,4km Ženy B 182 00:22:14.0 16.
6. Tučáková Olga Plzeň 4,4km Ženy B 163 00:22:35.0 18.
7. Hudáková Helena Hopman team Žatec 4,4km Ženy B 7 00:22:40.5 19.
8. Kalčeva Renata Chomutov 4,4km Ženy B 233 00:23:17.3 23.
9. Plečindová Petra Žatec 4,4km Ženy B 171 00:23:31.8 27.
10. Nováková Jana Žatec 4,4km Ženy B 224 00:23:34.0 28.
11. Dvořáková Martina Most 4,4km Ženy B 201 00:23:59.3 30.
12. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 4,4km Ženy B 160 00:25:01.5 38.
13. Vrbova Andrea Česká republika 4,4km Ženy B 130 00:25:15.3 39.
14. Prokešová Renata Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 234 00:25:21.5 40.
15. Nová Gabriela Šneci v běhu 4,4km Ženy B 23 00:25:32.8 41.
16. Maděrová Mirka Rozběháme Most 4,4km Ženy B 76 00:25:33.3 42.
17. Jandová Lenka Most 4,4km Ženy B 73 00:25:38.5 45.
18. Dostálová Štrpanka Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 128 00:25:40.3 47.
19. Škaloudová Petra Stu Choimutov 4,4km Ženy B 136 00:25:48.3 51.
20. Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 198 00:25:49.5 52.
21. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 4,4km Ženy B 239 00:26:10.5 54.
22. Dolnakova Denisa Bezci Chomutov 4,4km Ženy B 132 00:26:11.0 55.
23. Žatecká Marcela BK Žatec 4,4km Ženy B 169 00:26:12.0 56.
24. Staňková Lucie Bohemia sport Žatec z.s. 4,4km Ženy B 220 00:26:31.8 59.
25. Káňová Michaela Údlice 4,4km Ženy B 185 00:26:36.3 61.
26. Čečrlová Lucie Cobram team 4,4km Ženy B 219 00:26:36.5 62.
27. Sirůčková Lucie Žatec 4,4km Ženy B 207 00:26:41.0 64.
28. Svobodová Eva ŽATEC 4,4km Ženy B 217 00:26:42.8 65.
29. Slavíková Nataša BK ŽATEC 4,4km Ženy B 164 00:26:45.3 66.
30. Kubicová Jana Jirkov 4,4km Ženy B 165 00:26:51.8 67.
31. Sobotková Alena STG Hradiště 4,4km Ženy B 108 00:27:00.3 69.
32. Klečková Libuše STG Hradiště 4,4km Ženy B 115 00:27:00.5 70.
33. Baresova Blanka Žatec 4,4km Ženy B 212 00:27:10.0 71.
34. Suková Helena žatec 4,4km Ženy B 51 00:27:30.5 73.
35. Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 202 00:27:43.3 74.
36. Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 4,4km Ženy B 188 00:27:43.3 75.
37. Havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 4,4km Ženy B 6 00:27:48.3 76.
38. Vlčková Veronika Bohemia sport Žatec z.s. 4,4km Ženy B 218 00:28:04.0 77.
39. Gabrielová Lucie Výškov 4,4km Ženy B 46 00:28:20.0 79.
40. Zímová Jana TJ Chvojkovice Brod 4,4km Ženy B 158 00:28:28.5 80.
41. Malá Irena Mršiny 4,4km Ženy B 146 00:28:37.8 81.
42. Hradcová Zuzana Hopman team Žatec 4,4km Ženy B 8 00:28:54.8 83.
43. Steinerova Gabriela Běžci Chomutov 4,4km Ženy B 116 00:29:01.0 84.
44. Vágnerová Monika Krušnoman Triatlon team Litvínov 4,4km Ženy B 157 00:29:07.5 86.
45. Graslová Hana Postoloprty 4,4km Ženy B 119 00:29:12.0 89.
46. Havlenová Božena Rozběháme Most 4,4km Ženy B 184 00:29:27.5 91.
47. Rytichová Marcela Louny 4,4km Ženy B 95 00:30:40.6 95.
48. Veselá Hana Louny 4,4km Ženy B 92 00:30:40.7 96.
49. Polažincová Monika 4,4km Ženy B 93 00:30:40.8 97.
50. Majarová Helena Louny 4,4km Ženy B 103 00:30:40.8 98.
51. Knoblochová Marcela Vtelno 4,4km Ženy B 24 00:30:46.3 100.
52. Rešová Alena Běhám pro hospic 4,4km Ženy B 18 00:30:48.8 101.
53. Králíčková Peťula Běžci Chomutov+STG Hradiště 4,4km Ženy B 126 00:31:17.1 103.
54. Gabrmelová Gabriela ŽATEC 4,4km Ženy B 170 00:31:29.1 106.
55. Straussová Jaroslava Česká Republika 4,4km Ženy B 197 00:31:56.8 107.
56. Nemčíková Zuzana Žatec 4,4km Ženy B 143 00:36:06.8 111.
57. Nemčíková Doprovod Žatec 4,4km Ženy B 131 00:36:06.9 112.
58. Kurinovská Pavla Litvínov 4,4km Ženy B 147 00:37:49.8 113.