Výsledky závodu

Aprílová půlka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.04.2016



21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Jiří 21km Muži 43 01:24:51.0 1.
2. Tesař Pavel 21km Muži 41 01:32:01.7 2.
3. Šanda Miloslav 21km Muži 10 01:32:08.5 3.
4. Hofman Milan 21km Muži 42 01:32:31.0 4.
5. Hlaváček Jan 21km Muži 27 01:40:09.2 5.
6. Vincour Filip 21km Muži 40 01:42:13.2 6.
7. Brzák Milan 21km Muži 44 01:42:40.5 7.
8. Strejček Jan 21km Muži 9 01:42:57.2 8.
9. Heger Jan 21km Muži 1 01:43:04.2 9.
10. Pavelka Michal 21km Muži 111 01:45:49.7 11.
11. Rosůlek Lukáš 21km Muži 4 01:46:33.7 12.
12. Vincour Petr 21km Muži 23 01:46:49.2 13.
13. Lamich Bořivoj 21km Muži 47 01:47:40.0 14.
14. Janeček Tomáš 21km Muži 33 01:47:58.0 15.
15. Pánek Aleš 21km Muži 7 01:48:05.7 16.
16. Fátor Míla 21km Muži 16 01:48:19.5 17.
17. Žilka David 21km Muži 3 01:48:53.5 18.
18. Flégr Jaromír 21km Muži 37 01:49:03.0 19.
19. Geletič Jan 21km Muži 24 01:49:54.0 20.
20. Trník Josef 21km Muži 20 01:51:00.7 21.
21. Kvaček Roman 21km Muži 19 01:52:23.0 22.
22. Buka Tomáš 21km Muži 39 01:53:21.5 24.
23. Fátor Hynek 21km Muži 64 01:54:06.7 25.
24. Lukáč Petr 21km Muži 63 01:55:26.2 26.
25. Kohout Jan 21km Muži 34 01:55:36.0 27.
26. Geletič Jan 21km Muži 25 01:56:07.7 28.
27. Vaněk Petr 21km Muži 17 02:01:01.0 30.
28. Lingr Pavel 21km Muži 22 02:03:03.9 31.
29. Baláž Ján 21km Muži 36 02:03:43.7 32.
30. Kadečka Jan 21km Muži 21 02:11:18.5 33.
31. Kohout Martin 21km Muži 29 02:13:30.2 34.
32. Cagwe John 21km Muži 46 02:19:37.4 36.
33. Kůtek Jiří 21km Muži 12 02:36:31.2 38.
34. Krásný Filip 21km Muži 30 02:38:52.4 39.

21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jampílková Lucie 21km Ženy 50 01:45:39.2 10.
2. Janatová Milada 21km Ženy 11 01:52:47.2 23.
3. Jelínková Erika 21km Ženy 6 01:57:31.9 29.
4. Kvačková Petra 21km Ženy 18 02:17:33.7 35.
5. Kutilová Eva 21km Ženy 5 02:24:40.4 37.

10km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Vladimír 10km Muži 70 00:42:35.2 1.
2. Jordanov Marcel 10km Muži 94 00:44:32.5 2.
3. Bouška Daniel 10km Muži 11 00:49:22.5 3.
4. Kraus Václav 10km Muži 93 00:50:50.7 4.
5. Poláček Jakub 10km Muži 60 00:51:15.0 5.
6. Julák Tomáš 10km Muži 57 00:51:24.7 6.
7. Antoš Dan 10km Muži 81 00:51:46.2 7.
8. Němeček Filip 10km Muži 53 00:51:56.7 8.
9. Miške Jiří 10km Muži 37 00:52:13.5 9.
10. Štefán Pavel 10km Muži 35 00:52:28.5 10.
11. Ploc Jan 10km Muži 54 00:53:07.7 11.
12. Lihan Pavel 10km Muži 80 00:54:59.5 13.
13. Vrba Michal 10km Muži 20 00:55:05.0 14.
14. Drlý Michal 10km Muži 61 00:55:07.7 15.
15. Jedlička Zdeněk 10km Muži 6 00:55:31.2 16.
16. Balušík Michal 10km Muži 74 00:56:12.5 17.
17. Hloucal Martin 10km Muži 77 00:56:28.0 18.
18. Trejbal Josef 10km Muži 78 00:56:28.0 19.
19. Panocha Jan 10km Muži 76 00:56:59.2 20.
20. Schovánek Milan 10km Muži 15 00:57:29.7 21.
21. Školník Michal 10km Muži 72 00:57:37.0 22.
22. Zámečník Ondřej 10km Muži 26 00:58:14.7 24.
23. Hruška Vladimír 10km Muži 33 00:58:23.7 25.
24. Horák Jiří 10km Muži 69 00:58:29.2 26.
25. Bičiště Jan 10km Muži 58 00:59:22.0 28.
26. Říha Bořek 10km Muži 17 00:59:50.2 30.
27. Václavík Patrik 10km Muži 34 01:00:24.7 31.
28. Zich Lukáš 10km Muži 65 01:00:29.0 32.
29. Sakař Miroslav 10km Muži 67 01:00:47.7 33.
30. Štefán Pavel 10km Muži 73 01:01:55.5 40.
31. Ferda Miroslav 10km Muži 95 01:02:38.7 41.
32. Jelínek Pavel 10km Muži 19 01:03:56.7 43.
33. Drobek Martin 10km Muži 63 01:04:42.0 44.
34. Gorel Jan 10km Muži 8 01:08:09.3 56.
35. Šimek Adam 10km Muži 91 01:15:14.5 63.
36. Macák Mirek 10km Muži 55 01:15:51.2 64.
37. Marek Milan 10km Muži 7 01:17:40.5 65.
38. Šusta Petr 10km Muži 24 01:26:08.0 68.

10km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valentová Radka 10km Ženy 48 00:54:27.2 12.
2. Kopecká Eliška 10km Ženy 71 00:57:37.2 23.
3. Jirousková Michaela 10km Ženy 68 00:58:29.5 27.
4. Brzáková Markéta 10km Ženy 10 00:59:26.2 29.
5. Víchová Petra 10km Ženy 45 01:00:50.5 34.
6. Zámečníková Zuzana 10km Ženy 27 01:01:24.0 35.
7. Patolánová Michaela 10km Ženy 12 01:01:33.7 36.
8. Schovánková Jitka 10km Ženy 16 01:01:38.2 37.
9. Hrbasová Monika 10km Ženy 52 01:01:40.2 38.
10. Bílková Petra 10km Ženy 5 01:01:45.2 39.
11. Strýhalová Šárka 10km Ženy 51 01:03:42.0 42.
12. Štayrová Vendula 10km Ženy 64 01:04:42.2 45.
13. Novotná Kateřina 10km Ženy 9 01:04:51.5 46.
14. Dzurindáková Michaela 10km Ženy 30 01:04:51.7 47.
15. Janečková Jana 10km Ženy 59 01:05:00.7 48.
16. Děčková Jitka 10km Ženy 75 01:05:10.6 49.
17. Turčínová Jitka 10km Ženy 14 01:05:32.6 50.
18. Hladíková Eva 10km Ženy 18 01:05:33.6 51.
19. Nováková Jitka 10km Ženy 47 01:05:34.6 52.
20. Komárková Petra 10km Ženy 31 01:06:13.0 53.
21. Drlá Iva 10km Ženy 29 01:06:27.6 54.
22. Stuchlíková Lucie 10km Ženy 90 01:08:09.2 55.
23. Píšová Václava 10km Ženy 21 01:08:54.5 57.
24. Holmanová Linda 10km Ženy 39 01:12:21.2 58.
25. Popková Andrea 10km Ženy 40 01:13:21.2 59.
26. Knytlová Michaela 10km Ženy 43 01:13:30.5 60.
27. Hrdá Pavlína 10km Ženy 92 01:13:51.2 61.
28. Čiháková Miroslava 10km Ženy 23 01:15:14.5 62.
29. Drbohlavová Lenka 10km Ženy 22 01:18:28.0 66.
30. Chaválková Kateřina 10km Ženy 38 01:21:12.2 67.
31. Šustová Jana 10km Ženy 25 01:26:08.5 69.