Výsledky závodu

WINTER SkyRace® 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.12.2019



WINTER SkyRace® - Muži 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 225 01:48:23.1 1.
2. Fürst Matouš OK Doksy WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 62 01:55:56.1 3.
3. Šacl Jiří WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 333 01:56:38.4 5.
4. Bořil Jan behej.com WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 22 02:00:56.8 8.
5. Cieslar Jakub TJ TŽ Třinec WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 316 02:08:22.9 11.
6. Fabián Tomáš Cykloteam Kolárna WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 55 02:13:25.3 19.
7. Veselý Jan TJ LO Žďár nad Sázavou WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 258 02:17:53.8 20.
8. Říha Adam TJ Drslavice WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 198 02:20:42.1 26.
9. Durych Martin Trailpoint/Dukla Praha WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 52 02:23:50.4 30.
10. Valda David WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 246 02:27:54.1 34.
11. Lill petr ŠAK CHODOV WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 136 02:28:42.4 39.
12. Motl Ondřej ASK Slavia Praha WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 248 02:30:23.4 45.
13. Slapnička Jakub Doberský hobit WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 212 02:38:53.6 67.
14. Devátý Zdeněk Knedlík WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 39 02:41:27.9 75.
15. Bořil Šimon TJ LO Žďár nad Sázavou WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 23 02:45:50.1 82.
16. Šorf Petr Flákači WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 232 02:47:58.6 91.
17. Pitra Jan WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 180 02:49:55.9 101.
18. Zámiš Jaroslav Strahov. gym WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 273 02:51:58.9 112.
19. Váša Martin Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 335 03:02:52.6 147.
20. Klíč Mikuláš Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 106 03:02:52.9 148.
21. Říha Tomáš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 200 03:06:55.9 159.
22. Uisk Christof WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 394 03:16:39.2 181.
23. Charvát Ondřej Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 87 03:20:18.2 191.
24. Petiška Ondřej Cycology WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 598 03:27:29.2 206.
25. Paszyc Matouš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 173 03:56:53.9 240.
26. Petrusek Lukáš Runczech team WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 329 04:12:03.1 245.

WINTER SkyRace® - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zidek Jan Pivovar Koníček WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 278 01:56:38.3 4.
2. Grün Vojtěch Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 64 01:58:06.3 6.
3. Venca Francke Jan Inov-8 team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 255 02:02:30.1 9.
4. Ivanov Nikola Bicykly.cz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 577 02:05:58.6 10.
5. Vocetka Tomáš adidas Runners Prague WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 263 02:08:43.8 13.
6. Píšek Jaroslav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 323 02:12:16.3 18.
7. Kymr Jakub BT Odolena Voda WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 128 02:18:40.8 21.
8. Kotala Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 118 02:19:30.8 25.
9. Lysák Vlastimil fKlidu sport team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 6 02:21:21.1 28.
10. Mastník Leoš - WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 149 02:24:53.6 31.
11. Knébl Ondřej Malý Rohozec WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 109 02:29:19.6 41.
12. Kristejn Lukáš Rossignol Racing Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 122 02:32:04.1 49.
13. Hach Lukáš Štefko Running Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 66 02:32:08.6 50.
14. Valečko Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 247 02:35:04.6 57.
15. Svoboda Ondřej Gumy z Úterý WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 222 02:35:15.9 58.
16. Kiliján Tomáš Kladno WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 103 02:36:03.9 59.
17. Štencl Václav PBK WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 234 02:37:05.9 61.
18. Doležal Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 43 02:38:12.6 64.
19. Martinez Daniel WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 148 02:45:56.1 83.
20. Jirkal Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 97 02:45:58.4 85.
21. Varlamov Anton WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 252 02:46:20.9 87.
22. Bondar Grygorii TriExpert Milt Racing Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 21 02:46:21.4 88.
23. Klouček Petr WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 107 02:48:06.1 93.
24. Ráb David AH Drásov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 187 02:48:26.6 94.
25. Orság Dominik WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 171 02:49:25.1 96.
26. Šustr Marek pivní motory WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 239 02:49:25.9 97.
27. Koch Martin Triathlonverein Dresden WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 111 02:49:50.1 99.
28. Říha Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 199 02:49:55.4 100.
29. Löbl Jakub Rozběhej Litvínov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 140 02:50:26.9 104.
30. Verner Jaroslav plantaznicicz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 256 02:51:34.4 107.
31. Frohlich Jakub plantaznicicz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 61 02:51:34.6 108.
32. Večerek Martin Open Gym Brandýs WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 254 02:52:04.9 113.
33. Macháček Michael Sexy dupinka WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 144 02:52:57.1 115.
34. Valihrach Lukáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 250 02:54:57.4 119.
35. Čermák Michal WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 31 02:54:58.9 121.
36. Suchan Milan Yaman Kladno WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 217 02:55:12.1 123.
37. Kubat Matěj WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 396 02:57:46.6 131.
38. Duchoslav Marek WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 49 02:58:08.6 132.
39. Volek Jakub SRTG Praha WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 264 02:58:35.4 133.
40. Kostrunek Filip WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 117 02:58:53.4 136.
41. Halamíček Marek Paseky WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 71 02:58:58.6 138.
42. Štemberk Oldřich WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 684 02:59:26.4 139.
43. Baláž Ondřej Demartinka Runners WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 311 03:03:39.2 150.
44. Paul Vogt, TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 174 03:04:59.7 153.
45. Dostál Lukáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 687 03:05:18.4 156.
46. Lejsek Marek Tri pro zdravi WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 134 03:07:53.4 163.
47. Čechmánek David Palkovice WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 30 03:08:19.4 165.
48. Skura Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 327 03:09:40.4 169.
49. Korel Marek Liverpool Fc WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 325 03:10:28.6 170.
50. Wiesner Richard SK Livecross WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 271 03:11:57.6 171.
51. Dundych Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 51 03:14:29.9 176.
52. Kohout Michael Praha 3 - Žižkov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 110 03:16:39.2 180.
53. Vlček Michal WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 262 03:20:01.9 190.
54. Vondráček Jiří AK KLADNO WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 267 03:21:47.7 194.
55. Plocek Lukáš ChaBrusiči WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 181 03:26:01.4 201.
56. Rätze Tobias O-SEE Sports e.V. WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 192 03:28:01.4 207.
57. Rivero Diego WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 194 03:31:36.7 210.
58. Sizov Artem Havlíčkův Brod WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 208 03:33:44.2 216.
59. Malina Lukáš Lemrouni WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 146 03:38:38.4 223.
60. Kubica Radek Muži v kreči WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 123 03:45:04.3 228.
61. Vavruška Ondřej Společenstvo WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 253 03:55:09.9 239.
62. Červinka Karel Společenstvo WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 34 04:13:56.1 248.

WINTER SkyRace® - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Jiří SALOMON/SUUNTO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 3 01:51:53.8 2.
2. Brýdl Pavel Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 2 01:59:42.3 7.
3. Hak Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 70 02:11:37.8 16.
4. Kvasnička Daniel HKNMPSM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 7 02:18:48.1 22.
5. HULKA Lukas Ještěd Skyrace WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 5 02:19:05.6 24.
6. Hendrych Jaroslav Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 319 02:26:30.1 33.
7. Burda Pavel WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 25 02:28:15.6 35.
8. Brož Milan Kome Kraslice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 314 02:28:33.6 36.
9. Svárovský David Horoklub Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 218 02:28:38.4 37.
10. Ševčík David WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 227 02:28:42.1 38.
11. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 158 02:30:26.4 46.
12. Polák Tomáš Běžecký kroužek Varnsdorf WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 182 02:31:24.4 48.
13. Václavík Rostislav Madeja Sport Ostrava WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 245 02:32:16.1 51.
14. Unger Miroslav Most WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 244 02:32:48.4 52.
15. Madzhara Denis WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 143 02:33:18.4 53.
16. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 170 02:33:18.7 54.
17. Tandler Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 240 02:34:33.9 56.
18. Lecko Vratislav Brandýs nad Labem WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 132 02:37:20.6 62.
19. Cabala Rastislav Šneci v běhu WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 26 02:39:09.1 68.
20. Meikstat Gunnar Multisport-LOS e.V. WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 152 02:39:14.9 69.
21. Krejzlík Václav TJ Klínec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 121 02:39:27.9 70.
22. Mužík Tomáš SC Radotín WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 160 02:39:48.6 71.
23. Rudolf Roman WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 195 02:40:52.9 72.
24. Baxa Jaromir ROB Liberec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 14 02:41:01.4 73.
25. Sikora Michal BLUSZCZA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 205 02:41:24.9 74.
26. Hajek Míla Hajci WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 67 02:41:43.1 77.
27. Turský Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 242 02:42:16.4 78.
28. Pelikán Michal Dupající funící WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 176 02:43:19.4 79.
29. Louda Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 237 02:45:56.6 84.
30. Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 203 02:48:00.1 92.
31. Rada Martin Salomon Suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 189 02:50:42.9 105.
32. Čuřík Tomáš Jablonecké Mattonky WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 308 02:51:58.4 111.
33. Kleibl Michal WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 104 02:52:30.1 114.
34. Horsky Petr LEGO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 85 02:54:58.6 120.
35. Cygánek Michal MK Prostějov WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 29 02:56:45.9 130.
36. Hrabec Michal Running2.cz WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 320 02:58:35.4 134.
37. Mieth Tobias SpatzenTourist.de WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 153 02:58:45.4 135.
38. Černý František cernosinacestach WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 32 02:58:55.6 137.
39. Bartosiewicz Adam OCR Polska WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 13 02:59:52.1 140.
40. Bradáč Václav VK Roudnice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 24 03:00:49.4 141.
41. Rylka Antonín ToniCzech Runners Club WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 196 03:01:02.6 143.
42. Kolář Captain Samurai Fight Club WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 112 03:01:06.1 144.
43. Danko Martin Rumasport WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 37 03:04:22.4 151.
44. Novák Michal SK Babice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 165 03:04:54.6 152.
45. Siročák Petr Tři křížky Ostrava WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 206 03:05:04.9 155.
46. Kollár Michal Středeční gangsta kroužek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 114 03:07:10.9 161.
47. Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 138 03:07:40.6 162.
48. Svoboda Michal Středeční Gangsta Kroužek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 219 03:08:13.9 164.
49. Beránek Daniel WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 595 03:12:42.4 172.
50. Antoš Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 310 03:12:45.9 173.
51. Ptáček Josef IMIN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 186 03:14:43.7 178.
52. Raiser Karel Neplesnivý zubr WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 190 03:17:24.2 182.
53. Konopáč Pepa RUP WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 115 03:18:46.7 183.
54. Kaltofen Frank Dresdner SKIVEREIN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 213 03:19:53.4 189.
55. Munro Tommy TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 157 03:22:32.2 195.
56. Schwarz Marek Běžecká parta Žižkov WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 204 03:22:57.2 196.
57. Limberský Tomáš Atletika Človíček WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 137 03:23:10.2 197.
58. Morcinek Marcin BLUSZCZA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 155 03:23:18.2 198.
59. Pavlicek Radim iMiN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 175 03:24:23.4 200.
60. Žabčík Marek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 284 03:26:13.4 202.
61. Benko Marek STG SENICA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 17 03:26:47.4 204.
62. Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 36 03:26:59.4 205.
63. Černý Jiří Jablonecké mattonky WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 33 03:30:43.7 209.
64. Kafka Josef Team RaidLight WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 99 03:31:57.4 212.
65. Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v Podještědí WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 251 03:33:41.2 214.
66. Náhlík Jan Total Vital WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 161 03:35:26.2 218.
67. Klusák Lukáš Lu&Lu Jesenice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 108 03:36:57.9 219.
68. Zahálka Tomáš Kilt po Česku WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 162 03:37:23.7 221.
69. Stromko Břetislav SYN v pohybu WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 216 03:42:43.7 226.
70. Valenta Petr Budyně WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 249 03:42:59.2 227.
71. Klejna Martin no name WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 105 03:45:18.1 229.
72. Kolář Tomáš Lochneska WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 113 03:47:08.4 231.
73. Zapletal Petr Na procházce WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 275 03:48:42.1 235.
74. Drahokoupil Jakub WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 45 03:52:13.9 237.
75. Kraus Aleš JeštědSkyRace WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 10 04:10:46.4 244.
76. Kubín Tomáš Run4Fun WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 125 04:12:12.9 246.
77. Svoboda Michal Báječný muž v běhu Liberec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 220 04:16:48.9 249.
78. Kusala Svätopluk Mattoni Freerun Praha Stromovka/Letná WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 126 04:26:59.9 253.
79. Trnečka Pavel Dýchavičné duo WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 241 04:30:51.7 254.
  Bělaška Přemysl ComAp runtime error WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 16 DNF  
  Bicelli Raphael WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 18 DNS  
  Tilo Grohmann, Running Team Seitschen WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 334 DNS  

WINTER SkyRace® - Muži 46 – 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Najvert Stanislav Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 4 02:08:38.1 12.
2. Jirák Karel Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 96 02:10:34.8 15.
3. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 8 02:12:04.1 17.
4. Šangala Adam JJ run Revuca Slovensko WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 226 02:25:26.4 32.
5. Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 95 02:30:07.4 44.
6. Herrmann Matthias Bautzener LV Rot-Weiß 90 WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 78 02:33:31.9 55.
7. Christoph Mehnert, Bautzener LV "Rot-Weiß 90" WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 309 02:36:59.6 60.
8. Bielčik Petr Czech outdoor extreme team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 20 02:38:35.4 65.
9. Jančík Petr LK Jasan Aš + CZSA WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 90 02:41:41.4 76.
10. Sychrovský Pavel Poděbrady WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 224 02:43:57.9 80.
11. Heneberg David WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 696 02:47:56.6 90.
12. Lančarič Petr Backs Gang WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 129 02:50:18.6 103.
13. Ráb Ivo Silver A WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 188 02:51:00.6 106.
14. Veselý Petr TFRUN WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 257 02:51:53.6 109.
15. Drahoňovský Radek Svijany WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 47 02:51:56.6 110.
16. Bičík Tomáš Elab Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 19 02:53:23.1 116.
17. Musil Ladislav Kbely cycling club WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 159 02:56:41.9 129.
18. Veselý Pavel TFRun WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 259 03:02:19.6 146.
19. Jarůšek Ladislav Dynafit WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 92 03:05:01.7 154.
20. Ingo Jochim, TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 89 03:07:09.9 160.
21. Hrček Tomáš WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 86 03:09:00.4 166.
22. MATYS Pavel ČESKÁ MASNA WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 151 03:09:03.1 167.
23. Picek Daniel Sokol Vlkava WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 179 03:19:47.7 188.
24. Janalík Radek McHappy Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 68 03:24:05.9 199.
25. Obendorf Peter WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 574 03:28:08.2 208.
26. Sedláček Luděk X-TRAIL ORLOVÁ WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 201 03:31:42.9 211.
27. Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 328 03:32:42.2 213.
28. Volker Rossberg, Run free - Run wild WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 265 03:38:20.9 222.
29. Čížek Pavel Šneci v běhu WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 35 03:46:21.4 230.
30. Peške Pavel NeLi kart WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 177 03:48:06.6 233.
  Gunnar Schneider Laufgruppe Seitschen WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 339 DNS  

WINTER SkyRace® - Muži 56 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotúček Pavel iThinkBeer WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 9 02:46:23.4 89.
2. Hofman František Triatlon Býšť WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 81 02:48:58.9 95.
3. Kelbich Petr Squadra DI Alto FORNO WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 692 02:53:46.6 118.
4. Matthias Muhs Multisport- Los e.V. WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 150 02:55:38.1 126.
5. Hojač Mojmír HO Tanvald WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 82 03:03:02.6 149.
6. Steffen Grosse, KV-FDGB.de WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 214 03:13:28.7 174.
7. Chlouba František Loudavý samotář WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 321 03:36:58.7 220.

WINTER SkyRace® - Ženy 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štičková Anna SK Severka Šumperk WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 236 02:18:56.9 23.
2. Cichá Barbora X-Trail Orlová WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 28 02:21:19.6 27.
3. Žáčková Eva Runsport Team WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 285 02:21:50.6 29.
4. Vyhnálková Barbora OB Říčany WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 270 02:37:58.9 63.
5. Uebe Seline O-SEE Sports e.V. WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 243 03:06:44.1 158.
6. Ramešová Marta Kérkonošská telechasa WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 191 04:03:02.1 242.
7. Kantová Klára WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 101 04:09:48.1 243.

WINTER SkyRace® - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Maršánová Lucie Mizuno WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 332 02:09:54.3 14.
2. Zelenková Klára WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 277 02:44:01.4 81.
3. Gottfried Petra Špindlerův Mlýn WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 63 02:46:03.1 86.
4. Zapletalová Zuzana SRTG Praha WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 276 02:49:37.6 98.
5. Kičinová Erika WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 102 02:50:16.9 102.
6. Dudová Karolina WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 48 02:54:59.9 122.
7. Slámová Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 211 02:55:25.4 125.
8. Skočková Eva WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 210 02:56:24.4 127.
9. Kelbenová Vendula KL Sport Most WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 693 03:09:36.9 168.
10. Fiedlerová Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 57 03:14:30.2 177.
11. Fikejzová Anna SRTG Praha WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 688 03:15:00.9 179.
12. Procházková Zuzana WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 326 03:19:14.9 186.
13. Davidová Nikola WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 38 03:21:08.4 192.
14. Holanová Martina SK ZŠ Jablonné v Podještědí WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 83 03:33:41.2 215.
15. Fáry Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 56 04:22:57.6 250.
  Kantorová Andrea WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 100 DNS  
  Franziska Kranich, Görlitzer Falken WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 318 DNS  

WINTER SkyRace® - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rambová Marcela Atletický klub GoMango Hogner WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 11 02:28:44.1 40.
2. Šimonová Elen X-TRAIL ORLOVÁ WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 229 02:29:23.9 42.
3. Matrasova Katerina Salming CZ WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 330 02:31:06.1 47.
4. Zítková Kateřina WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 280 02:53:30.4 117.
5. Novakova Magda mumsontherun_cz WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 168 02:55:21.1 124.
6. Hejnicová Eva ACES Team Karlovy Vary WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 75 02:56:27.6 128.
7. Krahulová Hana Madeja Sport Ostrava WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 120 03:00:58.6 142.
8. Petrová Katarína WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 178 03:01:09.9 145.
9. Balogova Lenka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 312 03:13:39.7 175.
10. Voždová Alena livecross WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 269 03:19:12.7 185.
11. Palata Michaela Plesnivá jezevčice WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 172 03:21:39.2 193.
12. Janová Andrea Samurai Fight Club WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 91 03:26:34.9 203.
13. Borkovcova Lucie WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 313 03:34:41.9 217.
14. Přikrylová Zuzana WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 185 03:40:44.4 224.
15. Svobodová Petra Báječné ženy v běhu WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 223 03:41:07.7 225.
16. Herrmannová Petra on the route WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 79 03:47:09.1 232.
17. Sedláčková Martina Milovičtí běžci WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 202 03:48:41.6 234.
18. Landová Lenka ToniCzech Runners Club WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 130 03:54:43.6 238.
19. Kozlová Radka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 233 03:56:58.9 241.
20. Mudrončeková Nevenka STG Senica WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 156 04:12:39.1 247.
21. Hepáková Blanka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 77 04:22:57.7 251.
22. Hnízdilová Eva Běžci Slaný WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 80 04:25:48.1 252.
  Rippelova Hana WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 193 DNS  

WINTER SkyRace® - Ženy 46 - 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faltusová Radka Atletika Jablonné WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 317 02:29:24.9 43.
2. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 72 02:38:35.6 66.
3. Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 147 03:05:34.4 157.
4. Dobešová Jana WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 41 03:19:05.7 184.
5. Jerabkova Iva Tri Býšť WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 94 03:19:18.4 187.
6. Stejskalová Irena WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 215 03:51:48.4 236.
7. Cabalková Iva Run4fun WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 315 04:30:51.9 255.

WINTER SkyRace® - Ženy 56 - 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalická Vlasta TaH Praha WINTER SkyRace® Ženy 56 - 99 let 209 05:14:05.0 256.

WINTER Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Peterzelt Jan Dresdner SC 1898 WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 698 01:12:06.8 1.
2. Koudelka Filip Koustyle WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 354 01:12:58.3 2.
3. Třešňák Radim Fitness Life Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 590 01:13:25.1 3.
4. Růžek Vojtěch Dycky Ještěd! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 500 01:14:17.6 4.
5. Růžek Pavel Dycky Ješted! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 499 01:15:15.8 5.
6. Kaliberka Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 453 01:17:32.8 6.
7. Holomoucký Adam Elab Team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 432 01:17:57.3 7.
8. Kysela Pavel ZP Cyklo proofy corratec team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 458 01:18:48.3 8.
9. Dufka Vladislav Červený Kostelec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 413 01:20:16.6 9.
10. Novák František TRI-SKI Horní Počernice WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 478 01:21:58.1 10.
11. Gebhart Michal North Czech Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 424 01:22:10.6 11.
12. Kocian Jan TvojeBaba WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 446 01:23:29.5 12.
13. Lančarič Vojtěch WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 618 01:24:17.1 13.
14. Zigl Michal Sport LaV WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 279 01:24:35.8 14.
15. Hayžman David AK Říčany WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 355 01:26:38.1 16.
16. Vorel Daniel SRTG Most WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 532 01:26:48.8 17.
17. Fiedler Robin WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 419 01:28:03.6 18.
18. Polonský Tomáš Vrchlabí WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 490 01:29:00.1 19.
19. Flohr Samuel WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 420 01:29:40.1 21.
20. Prokop Miroslav PredatorGym team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 493 01:30:43.3 22.
21. Staude Kay WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 683 01:31:58.1 24.
22. Vodička Šimon WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 529 01:32:07.8 25.
23. Luxemburg Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 464 01:32:18.1 26.
24. Vecko Milan Bježci z Roudnicka WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 524 01:32:22.1 27.
25. Novotný Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 480 01:32:24.1 28.
26. Martinu Pavel Běžci Raje WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 465 01:36:22.3 30.
27. Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 573 01:36:34.8 31.
28. Hurt František Chebští fofři WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 435 01:36:51.1 32.
29. Vorel David North Czech Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 533 01:37:07.8 33.
30. Stožický Petr BBK WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 508 01:37:40.8 34.
31. Siuda Radim WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 207 01:37:49.3 35.
32. Bradna Vladimír WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 697 01:38:51.8 37.
33. Káš František WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 442 01:40:30.3 38.
34. Hendrych Tomáš Horní Libchava WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 431 01:41:12.3 39.
35. Urbański Przemysław WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 520 01:42:12.6 41.
36. Ludvik Martin A-team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 462 01:42:27.8 42.
37. Veselý David TF RUN WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 685 01:42:30.1 43.
38. Ihring Zdeněk WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 439 01:42:39.1 44.
39. Rönsch Thomas Bertsdorfer SV WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 497 01:42:54.6 46.
40. Čumpelík Marek Haven team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 411 01:43:25.8 48.
41. Vojtěch Bohumil WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 353 01:44:35.6 49.
42. Kašpar David WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 443 01:45:27.1 50.
43. Kunc Tomas WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 457 01:45:32.3 51.
44. Dvořák František Run Zoufalci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 675 01:45:36.1 52.
45. Kočí Marek Chemical Brothers WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 447 01:45:40.3 53.
46. Susekár Tomáš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 395 01:45:41.8 54.
47. Jireček Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 588 01:45:45.8 55.
48. Smetaník Milan GRT WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 505 01:47:26.6 56.
49. Vaněk Martin Chemical brothers WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 523 01:49:38.1 59.
50. Regner Tomáš Biatlon Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 495 01:49:55.8 60.
51. Mašek Jan-František KAP Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 466 01:50:16.1 62.
52. Košlík Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 450 01:51:06.3 64.
53. Veselý Ondřej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 526 01:51:28.1 66.
54. Mitrofanov Sergej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 471 01:51:53.1 67.
55. Murčo Dušan MRCINA WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 368 01:52:22.3 68.
56. Pešek Jaroslav SK Sibiř WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 487 01:52:26.3 69.
57. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 530 01:53:09.8 72.
58. Aberle Petr OCRUNITED WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 401 01:53:48.3 74.
59. Bláha Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 404 01:53:59.3 75.
60. Bouřa Marek TTF WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 597 01:55:33.6 78.
61. Bernašek Jiří Stadion Nový Bor WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 695 01:56:53.8 79.
62. Brož David Běhej a přidej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 406 01:56:56.6 80.
63. Kiezler Jaroslav Retrosi WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 445 01:57:06.6 81.
64. Hlávek Martin MRCINA WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 356 01:57:12.8 82.
65. Vodička Matěj WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 422 01:58:36.8 85.
66. Tuček Tomáš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 594 01:58:36.9 86.
67. Mourek Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 473 02:00:07.1 87.
68. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 410 02:00:57.8 88.
69. Mesany Stepan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 468 02:06:21.4 90.
70. Turna Michal WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 519 02:06:34.6 92.
71. Švácha Jiří Údolí hvězd WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 516 02:07:15.4 94.
72. Pohl Jaroslav Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 571 02:07:36.9 95.
73. Dufek Martin Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 700 02:07:37.1 96.
74. Slunečko JIndřich WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 504 02:10:41.7 101.
75. Nevrkla Jaroslav Dycky Ještěd! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 477 02:10:53.9 102.
76. Lukášek Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 463 02:11:31.6 103.
77. Mrázek Roman ELESTOR WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 474 02:12:24.9 106.
78. Jirův Petr Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 599 02:15:17.9 109.
79. Šáfr Jaroslav WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 509 02:17:53.6 110.
80. Dupal Bohumil SPORT-LaV RUN WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 414 02:19:05.1 111.
81. Svoboda Milos WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 221 02:19:23.1 112.
82. Černý Miroslav Vonotoňákpude WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 409 02:19:49.9 113.
83. Šedivý Michal Shadouz Team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 510 02:20:33.6 114.
84. Rosol LUKÁŠ WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 498 02:21:05.4 116.
85. Pelc Martin PuK WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 485 02:21:25.4 117.
86. Ticháček Radim Hlučín !!! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 517 02:22:07.9 119.
87. Pešek Libor WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 488 02:25:41.4 123.
88. Rychlý Marcel WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 501 02:27:28.6 124.
89. Štaiger Zdeněk Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 513 02:37:16.6 129.
90. Chaloupka Daniel Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 436 02:37:16.9 130.
91. Chaloupka Zdeněk Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 437 02:37:17.1 131.
92. Veruněk Patrik SRTG Most WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 525 02:43:26.6 135.
93. Volf Martin Volfčata WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 531 03:01:31.9 140.
94. Bencs Josef Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 403 04:04:17.1 143.

WINTER Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumová Zuzana CZECHINOV-8 TEAM WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 681 01:25:01.1 15.
2. Milesová Iva PSK Olymp Praha WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 470 01:29:18.6 20.
3. Svatošová Jana Fyzio Sport Therapy Runteam WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 415 01:31:28.6 23.
4. Kubíčková Tereza AK Aktis Praha WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 124 01:33:34.8 29.
5. Třísková Katarína Praha 6 WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 518 01:38:02.0 36.
6. Repáňová Lucie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 496 01:42:09.6 40.
7. Košťáková Monika WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 451 01:42:52.3 45.
8. Vytlačilová Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 535 01:43:13.8 47.
9. Königová Lucie Rehasport Team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 449 01:48:21.6 57.
10. Šreková Markéta WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 512 01:48:59.1 58.
11. Cabalová Petra Šneci v běhu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 407 01:50:07.1 61.
12. Cipro Karolína WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 575 01:50:37.6 63.
13. Kubešová Anna Rozběháme Roudnici WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 455 01:51:08.3 65.
14. Hanzlová Máca #trpimrad WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 428 01:52:28.3 70.
15. Fenclová Petra WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 417 01:52:33.6 71.
16. Gittlerová Jana Biatlon Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 425 01:53:30.3 73.
17. Lesslová Denisa Atletic WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 135 01:54:36.8 76.
18. Oppolzerová Jana Direct Alpine WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 482 01:55:33.6 77.
19. Adamusova Marie Běžci sobě!!! WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 402 01:57:19.3 83.
20. Šupová Lenka SPORT-LaV RUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 515 01:57:21.6 84.
21. Fraňková Alexandra Horoguru WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 423 02:01:41.6 89.
22. Vysloužilová Kateřina Total Vital WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 534 02:06:27.1 91.
23. Nedeliaková Andrea WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 476 02:06:49.6 93.
24. Soukupová Veronika Bozkov WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 507 02:09:47.4 97.
24. Francke Petra Haven team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 60 01:57:47.6 31.
25. Pastyriková Nikola Sama za sebe :-) WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 484 02:10:30.6 98.
26. Motlová Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 472 02:10:32.9 99.
27. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 491 02:10:41.6 100.
28. Regnardová Pavla WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 369 02:11:41.1 104.
29. Ptáčková Jana Už tam budeeem?! WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 494 02:11:58.6 105.
30. Vidovičová Helena Musher klub Tlapky v tahu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 527 02:12:57.9 107.
31. Vaicová Kamila SRTG Most WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 521 02:14:34.9 108.
32. Havlenová RAdka AC Hogner Gomango WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 429 02:20:55.9 115.
33. Jánošková Michaela WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 440 02:21:48.9 118.
34. Smrčková Lucie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 506 02:23:31.6 120.
35. Cernakova Lenka WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 408 02:24:36.6 121.
36. Mifková Lenka BK Semily WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 469 02:25:40.9 122.
37. Habartova Jana Cácorky WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 426 02:27:29.1 125.
38. Dědková Šárka Mattoni FreeRun WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 412 02:28:32.4 126.
39. Dvořáková Denisa TFRUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 416 02:29:08.9 127.
40. Rytirova Lucie TFRUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 502 02:29:09.6 128.
41. Matějková Jana Báječné ženy v běhu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 467 02:37:21.6 132.
42. Kotkova Lenka Cácorky WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 452 02:40:15.9 133.
43. Pešková Radka SK Sibiř WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 489 02:41:53.9 134.
44. Hanušová Dagmar Dálkoplazky Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 427 02:43:40.1 136.
45. Hrnčířová Michaela Run Magazine Team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 434 02:54:16.7 137.
46. Trnková Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 689 02:55:32.9 138.
47. Hykelová Kateřina WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 686 02:55:33.2 139.
48. Chocholoušová Martina Running zone Brno WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 438 03:02:55.9 141.
49. Kučerková Daniela WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 456 03:02:58.9 142.

WINTER Eazy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hakl Filip SK Jilemnice WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 606 00:24:50.5 2.
2. Hlinčík David WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 610 00:27:10.3 3.
3. Dvořák Jan WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 54 00:30:04.5 7.
4. Hrubeš Jan WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 690 00:30:34.3 9.
5. Zelenka Martin WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 629 00:30:45.5 11.
6. Najman Petr WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 619 00:32:04.0 16.
7. Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 1957 00:33:48.3 25.

WINTER Eazy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 621 00:24:45.3 1.
2. Hakenová Jana RunBo Team Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 670 00:27:26.3 4.
3. Staňková Tereza Pivovar Koníček WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 622 00:28:18.3 5.
4. Svobodová Klára WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 623 00:28:47.8 6.
5. Gittlerová Jitka Biatlon Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 605 00:30:06.3 8.
6. Hejdová Andrea AC Slovan Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 607 00:30:39.0 10.
7. Popovičová Romana WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 620 00:31:05.5 12.
8. Boháčová Terezie SIS Flamimgo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 602 00:31:44.3 13.
9. Kučerová Kateřina SIS Flamingo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 617 00:31:55.5 14.
10. UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 625 00:31:57.0 15.
11. Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 673 00:32:19.0 17.
12. Kořínkova Lenka WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 616 00:32:27.0 18.
13. Kišová Gabriela Šneci v běhu WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 614 00:32:30.5 19.
14. Kmentová Olga WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 615 00:32:30.6 20.
15. Hladká Lucie WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 609 00:32:43.0 21.
16. Conrathová Katka Decathlon Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 604 00:33:05.8 22.
17. Hladká Lenka WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 608 00:33:14.5 23.
18. Zborníková Klára SIS Flamingo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 628 00:33:35.8 24.
19. Musilová Kamila #DCKM WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 475 00:34:03.8 26.
20. Vavříková Veronika WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 682 00:34:12.3 27.
21. Kasparova Andrea WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 613 00:37:44.3 28.
22. Vaňková Lucie Šneci v běhu WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 627 00:39:24.8 29.
23. Kalendová Olga Hradec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 611 00:39:46.5 30.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zedník Tomáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 306 02:42:34.1 2.
2. Zelenka Jiří Runsportteam Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 307 02:45:19.1 4.
3. Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 288 02:48:25.9 5.
4. Ulrych Josef Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 304 02:56:57.9 7.
5. Kalous Jiří Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 292 02:59:31.6 8.
6. Kotas Lukáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 297 03:02:20.4 9.
7. Hron Petr New Roll Runners Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 290 03:07:45.2 10.
8. Vaníček Adam Prague Bears Racing Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 305 03:24:19.7 13.
9. Kliment Libor LiveCross Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 294 03:30:09.7 14.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Jaroslava Slavia pojišťovna sport team Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 301 02:29:35.9 1.
2. Kožnarová Barbora Skialp Dolní Morava Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 338 02:44:50.1 3.
3. Kubelková Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 298 02:55:35.6 6.
4. Mazochova Lenka Canaries Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 300 03:13:12.9 11.
5. Březinová Monika Musher klub Tlapky v tahu Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 289 03:21:04.7 12.
6. Kainová Lucie SPORT-LAV Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 691 03:32:37.4 15.
7. Marková Petra MK JCC Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 299 03:32:39.4 16.
8. Skořinská Kristýna Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 302 03:42:28.6 17.
9. Konopáčová Anna RUP Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 296 04:02:18.4 18.

Běhejsepsem.cz Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šafář Václav Lázně Slatinice Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 570 01:27:07.1 1.
2. Malík Tomáš Hruboskalský canicross Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 549 01:29:24.8 3.
3. Havránek Lukáš Hruboskalský canicross Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 542 01:35:20.3 5.
4. Hes Petr Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 543 01:38:21.6 8.
5. Dítě Martin Briard team Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 541 02:22:05.6 13.
6. Bartušek Tomáš Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 678 02:29:28.4 15.

Běhejsepsem.cz Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartosova Lenka Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 539 01:28:53.6 2.
2. Hrníčková Pavla MC Český Ráj Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 544 01:30:34.1 4.
3. Alexandra Suková Anna Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 538 01:35:26.3 6.
4. Koláříková Alžběta Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 547 01:36:14.6 7.
5. Štemberová Bára TJN Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 553 02:00:58.9 9.
6. Mazancová Hana Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 550 02:04:17.9 10.
7. Suchánková Pavlína Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 552 02:04:48.4 11.
8. Beranová Magdalena Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 540 02:04:53.1 12.
9. Kirschlagerova Karla partaci Denny a Wokie Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 546 02:23:27.6 14.

Běhejsepsem.cz Eazy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svěchota Ondrěj ASC Dukla Praha Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 662 00:16:18.0 1.
2. Lohr Petr Prague BEARS racing team Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 648 00:17:00.8 2.
3. Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 676 00:20:57.3 3.
4. Medek Michal Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 652 00:25:57.0 13.
5. Hodboď Tomáš GLAMI Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 672 00:26:04.5 14.
6. Winter Tomáš Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 667 00:27:43.5 16.
7. Kvasnicka Jaroslav Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 647 00:30:30.5 21.
8. Jína Filip Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 372 00:42:01.3 40.

Běhejsepsem.cz Eazy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horynová Jana Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 641 00:21:29.3 4.
2. Cabajová Markéta Musher klub JCC Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 603 00:22:47.0 5.
3. Kucerova Denisa Musher klub JCC Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 677 00:22:48.8 6.
4. Fiedlerová Eliška ČHP Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 636 00:22:51.6 7.
5. Hladká Michaela Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 639 00:24:34.8 8.
6. Břízová Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 632 00:24:54.3 9.
7. Pecháčková Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 658 00:25:13.3 10.
8. Hypešová Natálie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 674 00:25:29.0 11.
9. Vališová Tereza Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 664 00:25:32.5 12.
10. Balcarová Diana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 601 00:26:54.0 15.
11. Šnajdrová Lucie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 679 00:28:01.8 17.
12. Voldánová Lenka Pivovar Svijany Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 430 00:28:08.5 18.
13. Cajkářová Anna Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 633 00:28:41.3 19.
14. Javorová Petra SFC Ústí nad Labem Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 642 00:29:08.3 20.
15. Fantová Tereza Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 634 00:30:32.8 22.
16. Prášilová Veronika Thiel Team Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 659 00:30:33.8 23.
17. Foglová Tereza ZKO Letohrad Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 699 00:31:01.3 24.
18. Havelková Barbora Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 671 00:31:14.8 25.
19. Weinertová Magdaléna Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 666 00:31:24.3 26.
20. Horáčková Nikol Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 640 00:31:37.3 27.
21. Studenovská Radka SRTG Kolín Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 661 00:31:38.6 28.
22. Hanzlíková Bára Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 638 00:31:41.8 29.
23. Machová Diana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 649 00:31:47.5 30.
24. Rothschedlová Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 116 00:32:14.8 31.
25. Wanieová Kateřina Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 665 00:32:15.8 32.
26. Ťoukàlková Alena Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 680 00:32:19.0 33.
27. Nosková Marcela Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 653 00:32:49.3 34.
28. Novotná Jitka Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 655 00:41:26.3 35.
29. Pavlíková Klára Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 657 00:41:27.8 36.
30. Bošková Dana Šneci v běhu Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 630 00:41:28.1 37.
31. Foltisová Zuzana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 637 00:41:53.5 38.
32. Zajacová Barbora Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 668 00:41:54.1 39.

Dětské závody - Kluci 0 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Dětské závody Kluci 0 - 5 let 365 00:02:20.6 1.
2. Uhlíř Jakub SK MAXTRI Liberec Dětské závody Kluci 0 - 5 let 587 00:02:57.4 2.
3. Vokřínek Tomáš Dětské závody Kluci 0 - 5 let 593 00:03:32.1 6.
4. Kocum Eda Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 0 - 5 let 578 00:03:35.2 8.
5. Bondar Milan TriExpert Milt Racing Team Dětské závody Kluci 0 - 5 let 352 00:03:38.1 9.
6. Šimůnek Jakub Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 0 - 5 let 584 00:05:36.6 21.

Dětské závody - Holky 0 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Volfová Magdalena Volfčata Dětské závody Holky 0 - 5 let 366 00:04:40.4 17.
2. Poláková Anna Dětské závody Holky 0 - 5 let 371 00:05:22.1 19.
3. Kocumová Ella Dětské závody Holky 0 - 5 let 579 00:07:19.1 29.

Dětské závody - Kluci 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokřínek Šimon Beko BIke rACING Dětské závody Kluci 6 - 7 let 592 00:03:58.1 12.
2. Lecko Kryštof Brandýs nad Labem Dětské závody Kluci 6 - 7 let 359 00:04:06.4 13.
3. Sosa Nicolas Dětské závody Kluci 6 - 7 let 361 00:04:59.9 18.
4. Šimůnek Lukáš Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 6 - 7 let 581 00:05:32.9 20.
5. Martas Štěpán Dětské závody Kluci 6 - 7 let 594 00:07:06.9 26.

Dětské závody - Holky 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Anna Milfait Eli Nordic Ski Marmolada Dolomiti Dětské závody Holky 6 - 7 let 351 00:03:43.4 11.
2. Trnečková Šárka Hradec Dětské závody Holky 6 - 7 let 364 00:04:27.9 15.
3. Volfová Zuzana Volfčata Dětské závody Holky 6 - 7 let 367 00:06:24.1 23.
4. Matrasová Marie Dětské závody Holky 6 - 7 let 596 00:07:25.4 30.

Dětské závody - Kluci 8 - 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlambor Martin Atletika Jablonné v Podještědí Dětské závody Kluci 8 - 10 let 362 00:03:34.1 7.
2. Ticháček Radim Dětské závody Kluci 8 - 10 let 576 00:04:26.6 14.
3. Bradna Ondřej Dětské závody Kluci 8 - 10 let 591 00:04:35.1 16.

Dětské závody - Holky 8 - 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbenová Marianna Ski Klub Jablonec Dětské závody Holky 8 - 10 let 580 00:03:16.4 3.
2. Šimůnková Adéla Ještěd Skyrace Dětské závody Holky 8 - 10 let 582 00:03:21.9 4.
3. Dudova Viktorie Gymnastika Liberec Dětské závody Holky 8 - 10 let 357 00:03:31.6 5.
4. Lecková Klaudie Brandýs nad Labem Dětské závody Holky 8 - 10 let 360 00:03:42.1 10.

Dětské závody - Kluci 11 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuvfiřt Jakub Sokol Skuhrov Dětské závody Kluci 11 - 12 let 585 00:06:30.7 24.

Dětské závody - Holky 11 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polonská Eliška Vrchlabí TJ Spartak Dětské závody Holky 11 - 12 let 583 00:05:40.7 22.
2. Třešháková Ester Loko Liberec Dětské závody Holky 11 - 12 let 589 00:06:41.2 25.
3. EliskaKučerová Sport klub Hojná Voda Dětské závody Holky 11 - 12 let 370 00:07:07.2 27.
4. Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v podještědí Dětské závody Holky 11 - 12 let 363 00:07:12.7 28.

Dětské závody - Holky 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrdličková Kateřina Dětské závody Holky 13 - 15 let 358 00:07:27.4 31.