Výsledky závodu

XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - EASY

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.07.2019



0,15-5-1,5 - Junioři - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
2. Růžička Radek Plavecký oddíl Zachránek 0,15-5-1,5 Junioři - do 19 let 140 00:35:28.1 14.
3. Menšík František SK TT Chodová Planá 0,15-5-1,5 Junioři - do 19 let 216 00:36:29.6 18.
4. Růžička Martin Plavecký oddíl Zachránek 0,15-5-1,5 Junioři - do 19 let 141 00:36:30.0 19.

0,15-5-1,5 - Juniorky - 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pejcharová Klára Triatlon Plzeň 0,15-5-1,5 Juniorky - 19 let 102 00:42:48.4 47.
  Šmídová Adéla Triatlon Plzeň 0,15-5-1,5 Juniorky - 19 let 159 DNS  

0,15-5-1,5 - Muži 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Enoch Petr 0,15-5-1,5 Muži 20-39 let 133 00:35:13.3 13.
2. Hejnic Míla TOPSPORTS 0,15-5-1,5 Muži 20-39 let 250 00:37:26.6 27.
3. Špilar Ondřej 0,15-5-1,5 Muži 20-39 let 113 00:45:56.5 53.
4. Blaha Martin 0,15-5-1,5 Muži 20-39 let 164 00:53:44.7 58.

0,15-5-1,5 - Ženy 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Popelková Daniela Bike Gallery 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 182 00:36:49.3 22.
2. Tomšíková Lenka Run 4 fun 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 124 00:38:09.5 30.
3. Kalvová Šárka AC Slovan Liberec 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 72 00:38:23.4 31.
4. Štěpanovská Eva 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 175 00:39:19.8 36.
5. Horníková Eliška 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 167 00:40:58.0 41.
6. Štěpánková Pavla Štěstí je věc osobního rozhodnutí 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 177 00:42:54.8 48.
7. Škobrtalová Marcela CYKLOADAM Racing 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 157 00:43:00.2 49.
8. Blahová Hana 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 165 00:53:43.9 57.
9. Hejduková Lucie 0,15-5-1,5 Ženy 20-39 let 142 00:54:34.1 59.

0,15-5-1,5 - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kanban Štěpán SKI BIKECENTRUM.CY 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 84 00:30:25.0 1.
2. Hájek Tomáš 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 153 00:33:16.9 2.
3. Pavel Tomáš Night Run 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 170 00:33:28.5 3.
4. Mader Jan 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 151 00:34:22.4 6.
5. Horník Michal 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 166 00:34:25.3 7.
6. Bareš Daniel Baresi Team 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 76 00:35:46.1 16.
7. Kuk Milan Kupkolo.cz 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 148 00:36:03.6 17.
8. Krátký Josef LABE TRI CLUB 0,15-5-1,5 Muži 40+ let 200 00:47:41.9 55.

0,15-5-1,5 - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čechová Iva 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 121 00:38:07.7 29.
2. Šináglová Lenka TT ASTRA Benešov - ŽS 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 126 00:39:09.0 35.
3. Příhodová Pavlína 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 203 00:39:39.6 38.
4. Hlisníková Gabriela 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 117 00:40:10.2 39.
5. Trnková Štěpánka SABZO 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 223 00:42:05.7 45.
6. Horníková Ivana 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 168 00:49:21.9 56.
7. Kalinová Dita 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 188 00:55:38.4 61.
8. Skořepová Lenka 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 156 00:57:21.7 62.
9. Spišáková Pavla 0,15-5-1,5 Ženy 40+ let 101 01:02:36.8 63.

0,15-5-1,5 - Kluci - do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Jakub Triatlon Plzeň 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 122 00:33:31.6 4.
1. Holomouský Štěpán 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 68 00:34:51.3 10.
2. Tabulka Štěpán TJ Sokol Senohraby 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 108 00:33:36.4 5.
3. Skořepa Adam Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 146 00:34:39.9 9.
4. Chmatal David TJ Sokol Senohraby 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 37 00:35:11.4 12.
5. Munzar Jan Kupkolo.cz 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 147 00:36:41.9 20.
6. Pařízek Matěj SPSHK 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 120 00:36:42.5 21.
7. Koptík Jiří TriSK ČB 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 149 00:37:06.2 24.
8. Řezníček Václav SCHK 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 132 00:37:24.6 26.
9. Hájek Ondřej 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 152 00:38:00.6 28.
10. Kulveit Tobiáš Kupkolo.cz 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 49 00:38:27.8 32.
11. Báča Zdeněk Stříbrnaci z.s. 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 104 00:39:29.2 37.
12. Filip Tadeáš SPSHK 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 15 00:40:53.8 40.
13. Petráček Milan Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 7 00:41:17.2 42.
14. Řezníček Josef SCHK 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 131 00:41:25.6 43.
15. Šinágl Josef TT ASTRA Benešov - ŽS 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 127 00:41:55.1 44.
16. Horvát Julius Author 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 119 00:42:18.6 46.
17. Bakoč Hynek Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 138 00:45:09.6 52.
18. Šmíd Jakub Triatlon Plzeň 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 123 00:46:08.1 54.
  Holan Matěj Kupkolo.cz 0,15-5-1,5 Kluci - do 15 let 40 DNS  

0,15-5-1,5 - Holky - do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmatalová Adéla TJ Sokol Senohraby 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 38 00:34:35.1 8.
2. Jedličková Barbora Triatlon Plzeň 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 23 00:35:10.1 11.
3. Pitrmanová Kateřina Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 171 00:35:28.2 15.
4. Krátká Zuzka Bike Freaks Holice 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 173 00:36:55.6 23.
5. Šťastná Michaela Delfín Jičín 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 69 00:37:16.1 25.
6. Zimová Sabina SCHK 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 129 00:38:47.1 33.
7. Petráčková Anna Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 6 00:38:51.2 34.
8. Makovská Františka 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 74 00:43:15.9 50.
9. Bakočová Ema Loko Trutnov 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 139 00:45:03.3 51.
10. Kalinová Michaela 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 189 00:55:38.3 60.
11. Maivaldová Nikola 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 163 01:03:12.1 64.
  Tabulková Barbora Sokol Senohraby 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 109 DNS  
  Šináglová Anna TT ASTRA Benešov - ŽS 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 128 DNS  
  Holanová Anežka Kupkolo.cz 0,15-5-1,5 Holky - do 15 let 39 DNS