Výsledky závodu

Pilsen Trail Krkavec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.04.2016



42,5km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Herejt Petr Plzeň 42,5km Veteráni 31 03:11:21.2 1.
2. Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň 42,5km Muži 1 03:14:30.4 1.
3. Ďuk Jan Hi-sport 42,5km Muži 10 03:17:07.9 2.
4. Straková Anna Czech Skyrunning Team 42,5km Veteránky 73 03:18:12.9 1.
5. Hokeš Martin 42,5km Muži 12 03:23:54.9 3.
6. Malý Jiří Planet Toys 42,5km Muži 14 03:43:44.4 4.
7. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42,5km Muži 7 03:45:38.1 5.
8. Kuželka Petr Kondor bike Postřekov 42,5km Veteráni 42 03:48:19.1 2.
9. Bláha Karel iThinkBeer 42,5km Veteráni 33 03:51:37.1 3.
10. Zámostný Pavel iThinkBeer 42,5km Veteráni 32 03:57:59.9 4.
11. Růžička Zbyněk 42,5km Muži 15 03:58:50.6 6.
12. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42,5km Muži 11 04:03:31.6 7.
13. Diviš Jan Jedomělice 42,5km Veteráni 37 04:06:18.1 5.
14. Kavijová Petra Atletika Klatovy 42,5km Ženy 64 04:06:59.1 1.
15. Maleňák Miroslav Plzeň 42,5km Veteráni 44 04:11:10.9 6.
16. Herradová Štěpánka Plzeň 42,5km Ženy 63 04:11:53.1 2.
17. Vlček Václav Trisport Plzeň 42,5km Veteráni 36 04:18:08.4 7.
18. Zrzavecká Lada 42,5km Ženy 62 04:20:50.6 3.
19. Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 42,5km Muži 5 04:26:20.4 8.
20. Jiří Cipra Forest Gump team 42,5km Muži 9 04:27:34.1 9.
21. Nejedlý Petr 42,5km Veteráni 40 04:28:48.1 8.
22. Molcarová Václava JK Salome Kaceřov 42,5km Veteránky 72 04:31:49.9 2.
23. Dorko Lukáš 42,5km Muži 16 04:32:29.6 10.
24. Mensa Václav Tymákov 42,5km Veteráni 39 04:32:29.7 9.
25. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov 42,5km Veteráni 41 04:34:34.6 10.
26. Lederer Jan OutFish Team / Město Tou3kov 42,5km Veteráni 30 04:37:27.4 11.
27. Ledererová Kamila Plzeň 42,5km Veteránky 70 04:37:57.3 3.
28. Beneš Zdeněk Beny company 42,5km Muži 4 04:55:47.6 11.
29. Müllerová Iveta JK Salome Kaceřov 42,5km Ženy 61 06:09:37.8 4.
30. Kůs Marek 42,5km Veteráni 38 06:09:37.9 12.
31. Mikeš Václav Sport Josefov 42,5km Veteráni 43 06:26:24.8 13.
32. Kubičková Eliška Anna SK Kotlářka 42,5km Veteránky 71 07:00:05.0 4.
  Šmídovec Patrik 42,5km Veteráni 45 DNF  
  Švejnoha Marek 42,5km Muži 13 DNF  

23km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Kat
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club 23km Muži 138 01:30:28.7 1.
2. Bystřický Tomáš Salomon - Suunto / Wild Runners 23km Muži 130 01:31:56.4 2.
3. Rapp Štěpán HPI-CZ 23km Veteráni 172 01:39:58.4 1.
4. Krs Honza 321start 23km Veteráni 171 01:42:58.2 2.
5. Friedl Lukáš Katedra antropologie ZČU 23km Muži 120 01:43:35.7 3.
6. Peroutka Tomáš Witte Bike Team 23km Muži 111 01:44:06.2 4.
7. Šrámek Stanislav Hannah tým 23km Veteráni 181 01:45:05.4 3.
8. Hůlka Lukáš Vegan Power 23km Muži 128 01:47:50.7 5.
9. Potočňák Miroslav Rumningklap 23km Veteráni 168 01:49:00.4 4.
10. Lukáš David Plzeň 23km Muži 125 01:51:34.4 6.
11. Friedl Tomáš 321start 23km Muži 108 01:53:10.2 7.
12. Tyrner Dominik LK Škoda Plzeň 23km Muži 105 01:53:53.9 8.
13. Kolářová Hana Starý Plzenec 23km Ženy 216 01:53:56.7 1.
14. Hrách Michal 23km Muži 126 01:55:18.4 9.
15. Pěchota Pavel Plzeň 23km Muži 142 01:55:42.7 10.
16. Šůcha Jan 321Start 23km Muži 104 01:55:50.2 11.
17. Junková Kristýna 23km Ženy 201 01:56:40.2 2.
18. Sokol Martin 23km Muži 144 01:57:08.2 12.
19. Chlad Lukáš Haka Racing Team / Plzeň 23km Muži 109 01:59:49.4 13.
20. Lexa Lukáš Pilsenman Club 23km Muži 127 01:59:58.2 14.
21. Wendler Viktor TRIATLON SPORT STUPNO 23km Veteráni 170 02:00:41.2 5.
22. Mareš Štěpán Rytíř 23km Muži 136 02:03:55.2 15.
23. Hyťhová Pavla 23km Ženy 221 02:04:10.4 3.
24. Hodr Filip Rudolfovská šlechta 23km Muži 123 02:05:56.9 16.
25. Benda Tomáš Cyklo Atom 23km Muži 119 02:06:04.2 17.
26. Lunter Martin St. Plzenec 23km Muži 106 02:07:00.2 18.
27. Hašek Ondřej 23km Muži 182 02:07:10.9 19.
28. Stachová Pavla SV Stříbro 23km Ženy 215 02:07:27.4 4.
29. Pašek Honza Plzeň 23km Muži 2 02:07:30.0 20.
30. Smatana Lubomír Běžecký klub Přeštice 23km Veteráni 176 02:08:38.7 6.
31. Blecha Josef Volduchy 23km Muži 121 02:09:25.4 21.
32. Phan Lynda Plzeň 23km Ženy 208 02:09:43.4 5.
33. Janoušek Jaroslav LK ŠKODA PLZEŇ 23km Veteráni 163 02:11:01.4 7.
34. Horyna Daniel 23km Veteráni 164 02:11:48.9 8.
35. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 23km Muži 101 02:12:11.7 22.
36. Moulisová Market Fit&Funny 23km Ženy 207 02:13:05.9 6.
37. Střelka Robert Plzeň 23km Veteráni 162 02:13:10.4 9.
38. Cejpová Tereza Praha 23km Ženy 213 02:14:53.4 7.
39. Dubský Dalibor Třemošná 23km Veteráni 177 02:15:25.9 10.
40. Naxerová Jana USK CS Plzeň 23km Veteránky 255 02:15:26.1 1.
41. Racek Tomáš Tri4Life 23km Muži 124 02:16:10.4 23.
42. Burianek Martin HB17 23km Veteráni 180 02:16:56.6 11.
43. Černý Pavel 23km Veteráni 174 02:17:57.1 12.
44. Fait František 23km Veteráni 187 02:18:30.4 13.
45. Petřík Dušan 23km Veteráni 167 02:21:44.7 14.
46. Bartovský Jan Plzeň 23km Muži 113 02:21:44.7 24.
47. Schneider Miloslav SV Stříbro 23km Veteráni 179 02:21:45.9 15.
48. Horák Daniel Valník Rock / Plzeň 23km Veteráni 166 02:22:12.4 16.
49. Němec Ondřej Trisnek team 23km Muži 112 02:22:21.9 25.
50. Polívka Roman Hořovice 23km Muži 117 02:22:22.4 26.
51. Pilečková Jana Plzeň 23km Ženy 211 02:22:23.9 8.
52. Šenkyřík Boris Žižkohrady runners / Praha 23km Muži 110 02:22:41.9 27.
53. Němcová Eva 23km Ženy 222 02:23:17.1 9.
54. Vančáková Magdalena 23km Veteránky 256 02:24:26.4 2.
55. Králová Kateřina Plzeň 23km Ženy 212 02:24:31.4 10.
56. Krbec Ondřej CHABRUSIČI 23km Muži 140 02:25:58.4 28.
57. Vildman Tomáš 23km Muži 102 02:26:09.4 29.
58. Strangmuller Jiří UltraČip 23km Veteráni 173 02:26:45.4 17.
59. Soukup Martin Mešno 23km Muži 133 02:26:50.4 30.
60. Mareš Václav 23km Veteráni 186 02:26:50.4 18.
61. Kočandrlová Petra 23km Veteránky 253 02:26:55.4 3.
62. Řehořek Jakub Plzeň 23km Muži 141 02:27:50.6 31.
63. Böhm Petr 23km Veteráni 184 02:28:04.9 19.
64. Holová Silvie 23km Ženy 218 02:28:04.9 11.
65. Burianek Tomáš Dalovice 23km Veteráni 178 02:29:20.4 20.
66. Čmolík Kuba Volduchy 23km Muži 131 02:30:15.9 32.
67. Weinfurtová Diana Praha 23km Ženy 214 02:30:22.9 12.
68. Staša Roman Praha 23km Muži 135 02:30:25.4 33.
69. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz /plzeň 23km Veteráni 165 02:30:59.6 21.
70. Audes Marek ibis hotel Plzeň team 23km Muži 100 02:31:35.9 34.
71. Digmayerová Ivana iThinkBeer 23km Veteránky 252 02:32:36.9 4.
72. Procházka Daniel Doosan Skoda Power 23km Veteráni 161 02:34:01.1 22.
73. Kučera Otakar Sokol Přeštice 23km Veteráni 175 02:35:03.4 23.
74. Johánek Jiří Plzeň 23km Muži 116 02:35:31.1 35.
75. Koranda Bohumír 23km Muži 146 02:37:25.4 36.
76. Kováříková Zdeňka Přeštice 23km Ženy 204 02:40:22.4 13.
77. Fialová Ivana Plzeň 23km Ženy 205 02:40:23.1 14.
78. Žítek Miroslav STS Přeštice 23km Muži 114 02:43:15.9 37.
79. Hlinovský Tomáš J.D.Š./Zruč-Senec 23km Muži 129 02:43:25.4 38.
80. Pěčková Markéta KAP Runners 23km Ženy 206 02:43:25.7 15.
81. Turčová Adéla 23km Ženy 220 02:43:31.4 16.
82. Oliveriusová Monika 23km Ženy 219 02:44:23.1 17.
83. Zeman David Doosan Skoda Power 23km Muži 139 02:45:53.1 39.
84. Jaroš Jiří 23km Muži 107 02:48:29.6 40.
85. Dvořáková Pavlína 23km Ženy 202 02:51:02.9 18.
86. Tichá Libuše Brnířov 23km Ženy 210 02:57:38.4 19.
87. Maloun Petr Club Chlup 23km Veteráni 160 03:00:03.4 24.
88. Bartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov 23km Ženy 203 03:01:50.4 20.
89. Raisová Renata Praha 23km Veteránky 250 03:02:31.6 5.
90. Louženský Láďa 23km Muži 145 03:07:39.3 41.
91. Čechura Jaroslav 23km Veteráni 185 03:15:33.6 25.
92. Šimek Miloslav Nepomuk 23km Muži 115 03:19:42.8 42.
93. Veverka Tomáš Beroun 23km Muži 118 04:01:06.3 43.
  Beke Petr 23km Muži 132 DNF