Výsledky závodu

Hopman půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.04.2019



21km - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sandecki Mark Praha 21km Muži do 40 let 118 01:22:02.4 3.
2. Seidl Jan SIKO KOUPELNY 21km Muži do 40 let 23 01:23:14.5 7.
3. Juhás Marek Krakovské běhny 21km Muži do 40 let 80 01:27:07.5 10.
4. Bartoň Vojtěch Veslaři Bohemians 21km Muži do 40 let 77 01:27:35.4 11.
5. Novák Jakub Veslaři Bohemians Praha 21km Muži do 40 let 76 01:28:13.7 14.
6. Bláha Petr Veslaři Bohemians 21km Muži do 40 let 28 01:28:26.7 15.
7. Bajbora Jan AK Bílina 21km Muži do 40 let 92 01:28:40.2 16.
8. Stumpf Michal Most 21km Muži do 40 let 69 01:29:10.2 17.
9. Zach Tomáš Žatec 21km Muži do 40 let 17 01:34:45.9 22.
10. Provazník Jaroslav Louny 21km Muži do 40 let 48 01:36:30.7 26.
11. Štolfa Ladislav Rozběháme Most / Šneci v běhu 21km Muži do 40 let 34 01:37:05.2 27.
12. Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 21km Muži do 40 let 6 01:37:18.2 29.
13. Lácha Martin 21km Muži do 40 let 82 01:37:36.4 32.
14. Klaus Pavel Vysoká Pec 21km Muži do 40 let 117 01:37:55.7 34.
15. Svoboda Ondřej vyTRIsk / Annaberg 21km Muži do 40 let 108 01:38:32.2 38.
16. Lacina Martin Louny 21km Muži do 40 let 79 01:38:59.7 39.
17. Vošahlík Martin Czech Tri Works Team 21km Muži do 40 let 59 01:39:05.5 40.
18. Havelka Jakub Louny 21km Muži do 40 let 99 01:40:03.9 44.
19. Kindl Václav Jägerteam 21km Muži do 40 let 87 01:42:25.7 46.
20. Parpel Martin Hlubany hills 21km Muži do 40 let 97 01:43:01.4 49.
21. Rajtmajer Vaclav 21km Muži do 40 let 39 01:43:13.5 50.
22. Klail Vojtěch Most 21km Muži do 40 let 33 01:43:13.5 51.
23. Sýkora Tomáš Hopman team Žatec 21km Muži do 40 let 114 01:46:44.5 58.
24. Štáb Petr Žatec 21km Muži do 40 let 29 01:52:57.7 75.
25. Hrib Jakub Lochkov 21km Muži do 40 let 46 01:53:02.9 77.
26. Kopecký Aleš 21km Muži do 40 let 115 01:55:10.4 80.
27. Karban Vít 21km Muži do 40 let 116 01:55:10.9 81.
28. Lenkvik Petr Louny 21km Muži do 40 let 105 01:59:56.5 90.
29. Šmejc ml. Jan Žatec 21km Muži do 40 let 113 02:04:20.0 104.
30. Šípka Roman Žatec 21km Muži do 40 let 13 02:04:49.2 106.
31. Aschenbrenner František Kryrský maratónec 21km Muži do 40 let 129 02:08:42.2 112.

21km - Muži do 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šindelář Martin Hníydil TEAM 21km Muži do 50 let 127 01:17:58.9 1.
2. Javornický Tomáš DBK Kadaň 21km Muži do 50 let 61 01:20:15.9 2.
3. Ouzký Stanislav Jirkov 21km Muži do 50 let 55 01:22:06.2 4.
4. Šupol Michal SWEEP Ultimate Sport 21km Muži do 50 let 104 01:22:20.2 5.
5. Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 21km Muži do 50 let 86 01:22:45.9 6.
6. Unger Josef Litvínov 21km Muži do 50 let 31 01:25:54.4 8.
7. Feix Ivo Teplice 21km Muži do 50 let 68 01:26:30.7 9.
8. Kujicek Tomas Bk sporice 21km Muži do 50 let 64 01:28:05.5 13.
9. Heligr Martin SKP Kadaň 21km Muži do 50 let 71 01:29:48.4 18.
10. Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 21km Muži do 50 let 106 01:33:56.7 21.
11. Kalík Jan Radonice 21km Muži do 50 let 43 01:34:57.7 23.
12. Prokeš Dušan Chomutov 21km Muži do 50 let 128 01:36:28.2 25.
13. Kopica Jiří Kadaň 21km Muži do 50 let 110 01:37:14.9 28.
14. Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 21km Muži do 50 let 30 01:37:24.2 30.
15. Volf Miroslav Běžci Chomutov 21km Muži do 50 let 49 01:37:47.4 33.
16. Hanuška Zbyněk Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 9 01:38:06.4 35.
17. Grasl Karel Postoloprty 21km Muži do 50 let 45 01:38:06.5 36.
18. Brabec Petr Chomutov 21km Muži do 50 let 78 01:39:07.2 41.
19. Holý Václav DBK Kadaň 21km Muži do 50 let 111 01:39:22.9 43.
20. Klemsa Jan Kadaň 21km Muži do 50 let 41 01:41:27.9 45.
21. Červenka Ctibor Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 18 01:42:39.4 48.
22. Galajda Jan LK Jirkov - Pyšná 21km Muži do 50 let 57 01:44:49.2 53.
23. Blažek Miroslav Bohemia sport Žatec 21km Muži do 50 let 50 01:46:24.2 57.
24. Bureš Jaroslav Údlice 21km Muži do 50 let 107 01:48:03.7 61.
25. Urban Jaroslav Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 11 01:49:07.9 62.
26. Vokrouhlík Tomáš Senkov 21km Muži do 50 let 58 01:49:11.9 63.
27. Havlíček Michal ACES Karlovy Vary 21km Muži do 50 let 88; 01:49:47.9 66.
28. Kouba Radek Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 123 01:50:22.2 69.
29. Dvořák Martin Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 20 01:51:17.9 71.
30. Hudek Milan Výškov 21km Muži do 50 let 65 01:52:30.2 74.
31. Koubek Petr Hopman Team Žatec 21km Muži do 50 let 16 01:54:12.4 78.
32. Litvín Radek České Budějovice 21km Muži do 50 let 15 01:55:33.4 82.
33. Schmidt Michal Hopman team Žatec 21km Muži do 50 let 14 01:56:07.5 84.
34. Příhoda Radek Louny 21km Muži do 50 let 112 01:58:56.5 89.
35. Novák Vladimír ŽATEC 21km Muži do 50 let 103 02:01:12.0 94.
36. Adamec Libor 21km Muži do 50 let 73 02:01:21.0 95.
37. Borovský Martin Cobram Team PPC 21km Muži do 50 let 44 02:02:54.0 97.
38. Kindl Libor Jägerteam 21km Muži do 50 let 83 02:02:57.2 99.
39. Kment Radek 21km Muži do 50 let 32 02:12:11.7 116.
40. Němec Marek Jirkov 21km Muži do 50 let 56 02:18:16.2 118.
41. Milichovský Filip Ústí nad Labem 21km Muži do 50 let 52 02:19:14.7 119.
42. Hyža Miroslav Odolena Voda 21km Muži do 50 let 67 02:23:24.5 122.
43. Komrska Pavel Horní Jiřetín 21km Muži do 50 let 770 02:28:42.0 124.
  Šilhan Radek Droužkovice City 21km Muži do 50 let 4 DNF  

21km - Muži do 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Milan z hor 21km Muži do 60 let 60 01:27:58.4 12.
2. Vodicka Pavel Most 21km Muži do 60 let 66 01:33:11.2 19.
3. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary 21km Muži do 60 let 130 01:33:39.2 20.
4. Jakl Jaroslav Sk Slatiny 21km Muži do 60 let 21 01:38:09.4 37.
5. Zaťko Milan Žatec 21km Muži do 60 let 7 01:39:12.2 42.
6. Liebig Vilém Chomutov 21km Muži do 60 let 100 01:47:01.9 59.
7. Kroc Miloslav Brandýsek 21km Muži do 60 let 121 01:49:36.7 65.
8. Ševčík Martin Hopman team Žatec 21km Muži do 60 let 5 01:51:17.7 70.
9. Sládek Jiří Hopman team Žatec 21km Muži do 60 let 19 01:51:20.2 72.
10. Pavlinský Vladimír New Roll Runners 21km Muži do 60 let 91 01:52:58.2 76.
11. Erben Václav Karlovy Vary 21km Muži do 60 let 51 01:57:44.4 85.
12. Kareš Ladislav Běžci Chomutov 21km Muži do 60 let 42 01:58:13.5 86.
13. Böhm Petr Sokolov 21km Muži do 60 let 119 02:00:03.0 91.
14. Motl Martin Drusklodol Teplice 21km Muži do 60 let 125 02:03:50.2 103.
15. Hrůza Michal Teplice 21km Muži do 60 let 47 02:20:09.7 120.
16. Spurný Karel KRYRY 21km Muži do 60 let 94 02:20:26.0 121.

21km - Muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Karel BK ReKa 21km Muži nad 60 let 53 01:35:52.2 24.
2. Beránek Josef Maraton klub Kladno 21km Muži nad 60 let 96 01:45:43.7 54.
3. Kutiš Jiří KLADNO 21km Muži nad 60 let 36 01:46:07.7 55.
4. Nedvěd Pavel MK Kladno 21km Muži nad 60 let 37 01:54:12.7 79.
5. Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 21km Muži nad 60 let 75 02:04:26.7 105.

21km - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kindlová Anna Jägerteam 21km Ženy do 40 let 85 01:42:28.4 47.
2. Benešová Kristýna Krakovské běhny 21km Ženy do 40 let 81 01:44:47.7 52.
3. Tručková Lenka Drusklodol Teplice 21km Ženy do 40 let 126 01:49:19.0 64.
4. Černická Barbora Beroun 21km Ženy do 40 let 62 01:50:00.2 67.
5. Čejková Miluše Žatec 21km Ženy do 40 let 8 01:55:40.7 83.
6. Pavlinská Jana New Roll Runners 21km Ženy do 40 let 89 01:58:55.7 87.
7. Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny 21km Ženy do 40 let 24 01:58:56.2 88.
8. Böhmová Agata Sokolov 21km Ženy do 40 let 120 02:00:03.5 92.
9. Šimkovičová Lucia Hopman team Žatec 21km Ženy do 40 let 93 02:03:13.2 100.
10. Hartlová Iveta Březno 21km Ženy do 40 let 101 02:07:23.0 110.
11. Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny 21km Ženy do 40 let 27 02:15:47.7 117.
12. Forejtova Dagmar 21km Ženy do 40 let 74 02:26:25.2 123.
13. Kounovská Veronika Šneci v běhu 21km Ženy do 40 let 35 02:35:18.2 126.

21km - Ženy do 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Gabriela BK Žatec 21km Ženy do 50 let 10 01:37:31.9 31.
2. Šmeráková Petra Hopman team/BK ŽATEC 21km Ženy do 50 let 12 01:47:37.2 60.
3. Baxová Irena Beroun 21km Ženy do 50 let 63 01:50:14.4 68.
4. Mrnková Věra BK Louny 21km Ženy do 50 let 124 01:51:30.0 73.
5. Nováková Jana Forrest gump Žatec 21km Ženy do 50 let 102 02:01:11.7 93.
6. Žatecká Marcela Hopman team Žatec 21km Ženy do 50 let 95 02:02:24.2 96.
7. Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 21km Ženy do 50 let 122 02:02:55.7 98.
8. Lacinová Jana Dobroměřice 21km Ženy do 50 let ¨84 02:03:42.2 102.
9. Beckertová Blanka 21km Ženy do 50 let 40 02:05:19.7 107.
10. Bláhová Jana Radonice 21km Ženy do 50 let 90 02:06:47.7 109.
11. Mešo Jana USK Přívod Ústí nad.L. 21km Ženy do 50 let 109 02:08:30.5 111.
12. Urbanová Šárka Hopman team Žatec 21km Ženy do 50 let 2 02:09:39.7 114.
13. Horáková Renata 21km Ženy do 50 let 72 02:31:59.2 125.

21km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 21km Ženy nad 50 let 38 01:46:09.0 56.
2. Urbanová Iva Hopman team Žatec 21km Ženy nad 50 let 3 02:03:31.0 101.
3. Urbanová Jaroslava MOST 21km Ženy nad 50 let 98 02:06:07.5 108.
4. Šefčíková Viera Hopman Team Žatec 21km Ženy nad 50 let 1 02:09:39.2 113.
5. Králová Dagmar Osek 21km Ženy nad 50 let 22 02:12:10.7 115.
6. Linhartová Renata BK ReKa 21km Ženy nad 50 let 54 02:35:18.3 127.

10km - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vostřel Radek AK Žatec 10km Dorostenci 344 00:37:07.4 5.
2. Krátký Luboš Ak Žatec 10km Dorostenci 208 00:39:23.2 7.
3. Zelenka Stanislav Kadaň 10km Dorostenci 323 00:42:41.9 17.
4. Hrdina Tomáš Žatec 10km Dorostenci 325 00:43:12.2 19.
5. Chavík Martin Veterina Boskovice 10km Dorostenci 292 00:43:57.7 23.
6. Zelenka Jiří TJ Sokol Domoušice 10km Dorostenci 279 00:44:36.4 26.
7. Černohorský Dominik Litvínov 10km Dorostenci 303 00:45:14.4 30.
8. Řimnáč Jakub Hopman team Žatec 10km Dorostenci 223 00:46:33.7 39.
9. Konopásek Jaroslav 10km Dorostenci 349 00:48:33.4 53.
10. Kratický Vojtěch ZKO LOUNY 10km Dorostenci 209 00:57:32.2 118.

10km - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 10km Dorostenky 253 00:50:58.7 66.
2. Škaloudová Veronika AK Most 10km Dorostenky 305 00:53:02.2 82.
3. Šimůnková Eliška Kadaň 10km Dorostenky 251 00:53:31.2 88.
4. Nuslauerová Marcela Vytrisk 10km Dorostenky 335 01:01:56.7 146.
5. Radilová Veronika Hopman team Žatec 10km Dorostenky 355 01:08:15.9 158.

10km - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havel Filip BK Louny 10km Muži do 40 let 330 00:35:05.9 1.
2. Stejskal Jakub Kadaň 10km Muži do 40 let 283 00:35:43.9 2.
3. Landovský Lukáš Jablonec nad Nisou 10km Muži do 40 let 248 00:36:47.4 3.
4. Soukup Lukáš Chomutov 10km Muži do 40 let 290 00:40:03.7 8.
5. Holas Martin Horská služba Špindlerův Mlýn 10km Muži do 40 let 313 00:40:36.4 10.
6. Stuchlý Pavel 10km Muži do 40 let 252 00:41:00.4 11.
7. Luxa Michal Běžci Chomutov 10km Muži do 40 let 320 00:41:08.4 12.
8. Užák Peter ŠK SOKOL Jasová 10km Muži do 40 let 328 00:41:52.4 14.
9. Canini Marek Postoloprty 10km Muži do 40 let 324 00:42:50.4 18.
10. Koutecký Lukáš Hopman team Žatec 10km Muži do 40 let 206 00:43:36.7 22.
11. Komoráš Daniel Louny 10km Muži do 40 let 316 00:44:23.7 25.
12. Kratochvíl Marek STG Kadan 10km Muži do 40 let 297 00:45:10.7 29.
13. Černý Michal Měcholupy 10km Muži do 40 let 278 00:45:43.9 34.
14. Dolenský Zdeněk 10km Muži do 40 let 244 00:46:49.2 41.
15. Vomastek Tomáš Šamšulové z Nesuchyně 10km Muži do 40 let 260 00:47:02.2 42.
16. Čučvara Pavol Podbořany 10km Muži do 40 let 267 00:47:34.2 47.
17. Vomastek Lukáš Šamšulové z Nesuchyně 10km Muži do 40 let 268 00:48:08.4 50.
18. Fencl Jakub Fenny team Most :) 10km Muži do 40 let 322 00:48:31.7 51.
19. Urban Tomáš Hopman team Žatec 10km Muži do 40 let 201 00:48:33.2 52.
20. Štefl Vladimír Braňany 10km Muži do 40 let 246 00:49:00.2 58.
21. Vejmělek Jan 10km Muži do 40 let 236 00:49:52.2 60.
22. Knyttl Vojtěch GoOut.cz 10km Muži do 40 let 204 00:50:10.2 62.
23. Procházka Martin Žatec 10km Muži do 40 let 280 00:50:39.4 65.
24. Charvát Petr 10km Muži do 40 let 210 00:51:50.7 74.
25. Baše Slavomír Podbořany 10km Muži do 40 let 259 00:51:52.2 75.
26. Rybár Martin 10km Muži do 40 let 342 00:52:09.7 76.
27. Jelínek Tomáš Florbal Jirkov 10km Muži do 40 let 331 00:52:45.2 78.
28. Holub Miroslav Chomutov 10km Muži do 40 let 265 00:52:48.2 79.
29. Fanta Lukáš Cobram Team PPC 10km Muži do 40 let 237 00:53:27.4 86.
30. Vostřel Martin Žatec 10km Muži do 40 let 341 00:53:35.2 89.
31. Kucharczyk Lukáš Gestamp 10km Muži do 40 let 358 00:54:23.7 95.
32. Ullmann Michal Cobram Team PPC 10km Muži do 40 let 306 00:55:16.4 99.
33. Kňava Tomáš Běžci Chomutov 10km Muži do 40 let 257 00:55:37.2 101.
34. Klán Lukáš Žatec 10km Muži do 40 let 213 00:56:46.9 112.
35. Kobrle Daniel Mělník 10km Muži do 40 let 233 00:57:16.7 116.
36. Jeníkovský Lukáš STG Strupčice 10km Muži do 40 let 311 01:00:21.0 141.
37. Soukup Jan Brandýs nad Labem 10km Muži do 40 let 270 01:01:04.9 144.
38. Vostřel Jan ZOS Liběšovice 10km Muži do 40 let 343 01:01:40.2 145.
39. Strnad Pavel 10km Muži do 40 let 318 01:04:06.9 152.
40. Šimo Richard 10km Muži do 40 let 216 01:13:46.7 161.

10km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tall Pavel Pivovar Moucha 10km Muži nad 40 let 366 00:37:02.9 4.
2. Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 10km Muži nad 40 let 351 00:39:12.7 6.
3. Lorinc Ján Ústí nad Labem 10km Muži nad 40 let 288 00:40:23.7 9.
4. Provazník Martin Hopman Team Žatec 10km Muži nad 40 let 333 00:41:47.4 13.
5. Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 10km Muži nad 40 let 219 00:42:09.4 15.
6. Molcar Miroslav BK Běkodo Teplice 10km Muži nad 40 let 220 00:42:17.2 16.
7. Ovčačík Tomáš Březno 10km Muži nad 40 let 287 00:43:19.4 20.
8. Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10km Muži nad 40 let 240 00:43:27.2 21.
9. Kudrna Pavel Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 296 00:45:07.9 28.
10. Czervohak Josef AVZO Ranná 10km Muži nad 40 let 282 00:45:19.7 31.
11. Směšný Lukáš Borci Z Klášterce 10km Muži nad 40 let 321 00:45:22.4 32.
12. Kočí Marcel VTŽ Vzpírání Chomutov 10km Muži nad 40 let 339 00:45:50.9 35.
13. Provazník Petr Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 202 00:45:54.7 36.
14. Canini Jiří Postoloprty 10km Muži nad 40 let 334 00:46:15.2 37.
15. Kopecký Jiří Hopman team Žatec 10km Muži nad 40 let 262 00:46:16.4 38.
16. Szalva Jiří Enem pro nás 10km Muži nad 40 let 217 00:46:38.7 40.
17. Švarc Jiří Krakov 10km Muži nad 40 let 264 00:47:06.9 43.
18. Fialka František Běžci Chomutov 10km Muži nad 40 let 326 00:47:24.0 45.
19. Chavík Martin Kl-Kamnářství Most 10km Muži nad 40 let 284 00:47:46.2 48.
20. Hrbek Martin Teplice 10km Muži nad 40 let 255 00:48:38.7 54.
21. Myslivec Jan Unipetrol RPA 10km Muži nad 40 let 295 00:48:39.7 55.
22. Luis Garcia Jose Gestamp 10km Muži nad 40 let 350 00:48:44.4 56.
23. Ďurčo Filip Kadaň 10km Muži nad 40 let 289 00:49:50.7 59.
24. Bambas Jan Pivošlap Litvínov 10km Muži nad 40 let 298 00:50:20.9 63.
25. Klouček Martin Šneci v běhu 10km Muži nad 40 let 348 00:50:26.2 64.
26. Janeček Pavel Spiklenci Chlastu 10km Muži nad 40 let 225 00:51:09.2 67.
27. Sláma Petr 10km Muži nad 40 let 224 00:51:09.4 68.
28. Mityska Ondřej Liběšice 10km Muži nad 40 let 299 00:51:10.9 69.
29. Hajný Kamil žatec 10km Muži nad 40 let 314 00:51:19.9 70.
30. Cígl Jaroslav Král 10km Muži nad 40 let 346 00:51:30.4 71.
31. Krupka Martin Žatec 10km Muži nad 40 let 214 00:51:30.9 72.
32. Antoni Petr Žatec 10km Muži nad 40 let 315 00:51:42.7 73.
33. Vitovsky Petr Cukrar-Most 10km Muži nad 40 let 308 00:52:37.9 77.
34. Kaplan Vladimír Cobram Team PPC 10km Muži nad 40 let 359 00:52:55.9 80.
35. Svoboda Josef 10km Muži nad 40 let 207 00:53:01.7 81.
36. Janoušek Radek Cobram Team EPC 10km Muži nad 40 let 258 00:53:17.2 85.
37. Hrnčíř Vít AVZO Ranná 10km Muži nad 40 let 274 00:53:50.9 92.
38. Bauchner Roman Sokol Holedeč 10km Muži nad 40 let 337 00:54:12.2 94.
39. Brožek Jiří Afro33 10km Muži nad 40 let 227 00:54:45.4 97.
40. Vostřel Radek ZOS Liběšovice 10km Muži nad 40 let 340 00:57:43.9 121.
41. Maleček Petr Sací Komando Most 10km Muži nad 40 let 230 00:57:54.2 123.
42. Pabišta Petr BKJ Most 10km Muži nad 40 let 272 00:58:05.2 126.
43. Domorád Miroslav UCB -ČS RUNNING TEAM 10km Muži nad 40 let 221 00:58:56.7 130.
44. Holák Luděk Žatec 10km Muži nad 40 let 222 00:59:32.2 134.
45. Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 10km Muži nad 40 let 347 00:59:39.9 135.
46. Laibl Jan Sokol Holedeč 10km Muži nad 40 let 338 01:03:31.2 150.
47. Smeták Václav MOVE 10km Muži nad 40 let 356 01:06:03.4 154.
48. Charvát Roman Klůček 10km Muži nad 40 let 241 01:06:12.9 156.
49. Steiner Josef Krampus-čerti ze severu 10km Muži nad 40 let 327 01:21:57.4 163.
  Hájek Daniel Žatec 10km Muži nad 40 let 999 DNS  

10km - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ernestová Miroslava Spona Teplice 10km Ženy do 40 let 218 00:45:30.7 33.
2. Ouzká Petra Jirkov 10km Ženy do 40 let 245 00:47:23.2 44.
3. Čučvarová Iveta Podbořany 10km Ženy do 40 let 271 00:47:33.9 46.
4. Stejskalová Novotná Marika Kadaň 10km Ženy do 40 let 285 00:47:51.4 49.
5. Fousová Eva Aces team Karlovy Vary 10km Ženy do 40 let 234 00:48:56.7 57.
6. Nesvadbová Eliška Žatec 10km Ženy do 40 let 228 00:49:53.2 61.
7. Stejskalová Kateřina Stejsky Team 10km Ženy do 40 let 301 00:53:31.2 87.
8. Čádová Michala Pivošlap Litvínov 10km Ženy do 40 let 300 00:54:37.9 96.
9. Graslová Kristýna Postoloprty 10km Ženy do 40 let 250 00:54:49.9 98.
10. Trávničková Barbora Louny 10km Ženy do 40 let 291 00:55:28.9 100.
11. Holasová Lenka Lyndeat TEAM Vrchlabí 10km Ženy do 40 let 329 00:55:42.9 102.
12. Poštová Barbora Most 10km Ženy do 40 let 232 00:55:44.7 103.
13. Vaněčková Jitka Běžecký klub Unipetrol 10km Ženy do 40 let 309 00:55:51.7 104.
14. Damašková Jana Kadaň 10km Ženy do 40 let 254 00:56:13.7 108.
15. Svobodová Markéta Vytrisk 10km Ženy do 40 let 332 00:56:35.2 110.
16. Hofmannová Kamila Žatec 10km Ženy do 40 let 205 00:56:59.2 113.
17. Krátká Marina Žatec 10km Ženy do 40 let 354 00:57:02.4 114.
18. Čížková Martina Žatec 10km Ženy do 40 let 276 00:57:44.2 122.
19. Rajtmajerova Petra 10km Ženy do 40 let 239 00:58:20.7 127.
20. Graslová Kateřina Postoloprty 10km Ženy do 40 let 231 00:58:44.9 128.
21. Coprivová Eva Žatec 10km Ženy do 40 let 352 00:59:02.7 131.
22. Soukupová Oldřiška Brandýs nad Labem 10km Ženy do 40 let 275 00:59:16.2 133.
23. Charvatova Kateřina Klůček 10km Ženy do 40 let 243 00:59:55.9 136.
24. Kašková Ivana Louny 10km Ženy do 40 let 215 01:00:02.4 137.
25. Porubčanová Anna Louny 10km Ženy do 40 let 211 01:00:02.7 138.
26. Vomastková Lenka Šamšulové z Nesuchyně 10km Ženy do 40 let 269 01:00:14.0 140.
27. Kůsová Martina STG Strupčice 10km Ženy do 40 let 310 01:00:21.4 142.
28. Fejfarová Kateřina Žatec 10km Ženy do 40 let 266 01:02:47.7 147.
29. Slavíková Kamila Měcholupy 10km Ženy do 40 let 212 01:07:09.7 157.
30. Bendová Veronika 10km Ženy do 40 let 226 01:13:46.2 160.
  Plevková Šárka Hopman 10km Ženy do 40 let 281 DNS  

10km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiřičná Dana Bonbon Praha 10km Ženy nad 40 let 365 00:44:02.4 24.
2. Fílová Jana BK Běkodo Teplice 10km Ženy nad 40 let 345 00:44:48.2 27.
3. Trollerová Eva jägerteam 10km Ženy nad 40 let 293 00:53:04.4 83.
4. Dvořáková Martina Avanti tým 10km Ženy nad 40 let 307 00:53:05.2 84.
5. Plečindová Petra Žatec 10km Ženy nad 40 let 286 00:53:40.7 90.
6. Komorášová Petra Louny 10km Ženy nad 40 let 319 00:53:48.2 91.
7. Sobotková Světluše Ústí nad Labem 10km Ženy nad 40 let 261 00:53:54.4 93.
8. Molnárová Petra Rozběháme Podbořany 10km Ženy nad 40 let 361 00:55:56.7 105.
9. Urbanová Jana Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 203 00:56:03.9 106.
10. Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany 10km Ženy nad 40 let 362 00:56:08.2 107.
11. Nagyová Věra Klášterec 10km Ženy nad 40 let 256 00:56:14.2 109.
12. Fiklíková Petra USK Provod Ústí nad Labem 10km Ženy nad 40 let 336 00:56:41.7 111.
13. Gonzorczyková Naďa Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 357 00:57:11.4 115.
14. Maděrová Mirka Rozběháme Most 10km Ženy nad 40 let 312 00:57:29.5 117.
15. Pravcová Věra Šneci v běhu 10km Ženy nad 40 let 229 00:57:32.7 119.
16. Jandová Lenka Rozběháme Most 10km Ženy nad 40 let 235 00:57:38.9 120.
17. Slavíková Nataša BK Žatec 10km Ženy nad 40 let 277 00:58:02.9 124.
18. Válečková Renata BKJ Most 10km Ženy nad 40 let 273 00:58:04.9 125.
19. Prokešová Renata Běžci Chomutov 10km Ženy nad 40 let 363 00:58:56.2 129.
20. Jechová Markéta Nová Role 10km Ženy nad 40 let 238 00:59:02.9 132.
21. Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 10km Ženy nad 40 let 247 01:00:09.4 139.
22. Strádalová Lenka Liberec 10km Ženy nad 40 let 353 01:00:32.9 143.
23. Kubicová Jana Žatec 10km Ženy nad 40 let 317 01:02:58.4 148.
24. Pechová Marcela Žatec 10km Ženy nad 40 let 304 01:03:22.4 149.
25. Straussová Jaroslava Avanti tým Most 10km Ženy nad 40 let 302 01:03:37.9 151.
26. Graslová Hana Postoloprty 10km Ženy nad 40 let 249 01:05:11.9 153.
27. Špinerová Iveta Žatec 10km Ženy nad 40 let 242 01:06:12.4 155.
28. Konečná Anita Chomutov 10km Ženy nad 40 let 263 01:11:33.9 159.
29. Radilová Veronika Hopman team Žatec 10km Ženy nad 40 let 360 01:21:39.4 162.