Výsledky závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.09.2019



100km - EXTREME muži 1 závodník

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázek Lukáš Černošický démon 100km EXTREME muži 1 závodník 101 08:39:55.4 17.
2. Miškovič Dušan Plzeňští běžci KLUB 100km EXTREME muži 1 závodník 111 09:11:57.0 32.
3. Minarčin Jaroslav JAMI RUN School 100km EXTREME muži 1 závodník 117 10:02:08.6 62.
4. Vondrák Martin Horní Bříza 100km EXTREME muži 1 závodník 106 10:31:55.4 68.
5. ZdeněkBeneš RuMning klap 100km EXTREME muži 1 závodník 104 13:12:38.0 71.
6. Chrástecký Vladimír NAKIT 100km EXTREME muži 1 závodník 115 13:13:34.8 72.
7. Matoušek Jirka 100km EXTREME muži 1 závodník 112 13:58:34.0 73.
  Hubáček Pavel huby 100km EXTREME muži 1 závodník 107 DNF  
  Bláha Jaroslav Blahy 100km EXTREME muži 1 závodník 113 DNF  
  Vrzala Tomáš 100km EXTREME muži 1 závodník 109 DNF  
  Medal Miroslav PJMT Run 100km EXTREME muži 1 závodník 116 DNS  

100km - EXTREME ženy 1 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hamplová Věra Plzeň 100km EXTREME ženy 1 závodnice 118 10:54:36.1 70.

100km - COUPLE muži 2 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zámečník Zbyšek Rokytka 100km COUPLE muži 2 závodníci 203 09:28:09.0 45.
2. Martínek Evžen Wing Runners Kudos 100km COUPLE muži 2 závodníci 205 10:21:34.4 67.

100km - ELITE muži 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kapr Tomáš Kapr je kámoš, ne žrádlo 100km ELITE muži 3-4 závodníci 311 07:37:32.2 2.
2. Hodr Filip VoKoHo 100km ELITE muži 3-4 závodníci 309 07:37:44.4 3.
3. Patera Martin Zahustelova Koťátka 100km ELITE muži 3-4 závodníci 310 07:53:39.4 6.
4. Markes Frantisek Řečici squadra 100km ELITE muži 3-4 závodníci 308 08:23:07.7 12.

100km - ELITE ženy 3-4 závodnice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Páníková Kamila Pink sisters 100km ELITE ženy 3-4 závodnice 312 09:21:00.9 38.
2. Čudáková Anna ČTYŘTET 100km ELITE ženy 3-4 závodnice 313 10:12:44.7 66.

100km - ELITE mix 3-4 závodníci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Genčurová Jana Bernohy/Trnava 100km ELITE mix 3-4 závodníci 301 07:36:00.1 1.
2. Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 100km ELITE mix 3-4 závodníci 306 07:43:25.4 4.
3. Štefek Josef Nedělní běžci Domažlice 100km ELITE mix 3-4 závodníci 302 08:34:49.8 14.
4. Liška Michal Bratři v triku 100km ELITE mix 3-4 závodníci 304 08:55:26.0 23.
5. Babková Ivana Nekupuj adoptuj, Nemocnice Plzeňského kraje 100km ELITE mix 3-4 závodníci 303 09:24:16.6 42.
6. Bezpalcova Alena Wild Team 100km ELITE mix 3-4 závodníci 534 09:32:23.9 47.
7. Valentová Tereza Wing Runners - Emilie 100km ELITE mix 3-4 závodníci 514 09:37:27.8 52.

100km - ULTRA muži 5-6 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanzlík Martin Schneider Electric Running Team 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 525 07:45:49.5 5.
2. Grošek Jan Čochtan Horní Slavkov A 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 518 08:01:58.5 7.
3. Durďák Ondřej Karlín 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 522 08:07:27.5 9.
4. Švíglerová Lenka SKH gemtleman 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 521 08:14:07.1 11.
5. Kompas Martin Čochtan Horní Slavkov B 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 527 08:35:08.6 15.
6. Oliberius Ladislav Inaircom ULTRA 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 526 08:52:26.1 20.
7. Mareš Pavel BCS BOUDY + 100km ULTRA muži 5-6 závodníků 524 09:10:29.6 30.

100km - ULTRA ženy 5-6 závodnic

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Latislavova Eva To jsme my 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 531 09:06:32.9 28.
2. Schmidová Vendula pět-tet 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 532 09:33:46.6 50.
3. Švíglerová Lenka SHK Ladies 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 529 09:44:50.1 55.
4. Galanská Radka Ladies Prague & Pilsen 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 533 09:45:02.5 56.
5. Šimková Andrea Kašparovy rychlé tlapky 100km ULTRA ženy 5-6 závodnic 530 10:10:16.9 65.

100km - ULTRA mix 5-6 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filip Luboš Vltava Rum 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 515 08:04:17.8 8.
2. Cepková Markéta BK Chýně Dream Team 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 505 08:11:23.5 10.
3. Guniš Ondřej Just Run - Rozběháme Česko 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 511 08:23:33.3 13.
4. Demangeon Xavier Písek Team 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 506 08:38:13.1 16.
5. Böhm Radek Chrti z Plzně 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 513 08:44:59.4 18.
6. Mendřec Ivo Dobehnem! 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 520 08:47:07.6 19.
7. Kaprálek Martin BK Chýně All Stars 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 501 08:55:03.1 22.
8. Hanak Michal Run Academy Cerhovice 1 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 508 09:00:42.6 25.
9. DOSTÁL JAROMÍR RAC ACADEMY CERHOVICE 3 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 503 09:08:28.3 29.
10. Vítková Zuzana Šmoulové 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 510 09:18:21.9 37.
11. Kára Milan RUNNING ACADEMY CERHOVICE II 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 504 09:23:43.6 41.
12. Petr Pavel Jeden měsíc běžce 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 502 09:25:50.2 44.
13. Cepák David #DCKM 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 507 09:32:24.9 48.
14. Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 4 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 516 09:32:49.4 49.
15. Štěpánek Martin Ku*va Běžím 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 519 09:39:21.6 53.
16. krobova andrea Jeden měsíc běžce II. 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 509 09:47:06.4 57.
17. Michl Jakub Pinkrules 100km ULTRA mix 5-6 závodníků 517 10:00:40.9 60.

100km - FUN mix 7-8 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 100km FUN mix 7-8 závodníků 702 09:01:12.9 26.
2. Vápeník Petr Taste Run 100km FUN mix 7-8 závodníků 903 09:11:01.9 31.
3. Vaňková Radka DoHáje Run Team 100km FUN mix 7-8 závodníků 703 09:23:22.9 40.
4. Koštál David behání mám v srdci 100km FUN mix 7-8 závodníků 701 09:36:19.1 51.

100km - RELAX ženy 9-10 závodnic

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pýchová Alena Running Ladies 100km RELAX ženy 9-10 závodnic 918 10:01:32.5 61.

100km - RELAX mix 9-10 závodníků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trnka Aleš KOSTEAM 100km RELAX mix 9-10 závodníků 919 08:54:53.6 21.
2. Špachman Pavel Linde Pohony s.r.o. 100km RELAX mix 9-10 závodníků 907 08:56:21.4 24.
3. Jelinková Dagmar Běžím za LItice 100km RELAX mix 9-10 závodníků 904 09:03:21.1 27.
4. Gombík Ivo CORTEX 100km RELAX mix 9-10 závodníků 901 09:14:24.0 33.
5. Šašková Soňa Intersoft Automation_Rychlé Volty 100km RELAX mix 9-10 závodníků 913 09:14:50.1 34.
6. Matějková Olga SMURFIT KAPPA TORPÉDA 100km RELAX mix 9-10 závodníků 910 09:16:34.9 35.
7. VESELÁ LENKA Pohodáři s.r.o. 100km RELAX mix 9-10 závodníků 909 09:17:31.6 36.
8. Kubin Marek PMDP Plzeň 100km RELAX mix 9-10 závodníků 914 09:23:12.1 39.
9. Kučerová Magdalena Mickeyho klubík 100km RELAX mix 9-10 závodníků 916 09:24:26.9 43.
10. Fejt Jiří VLTAVA LABE MEDIA 100km RELAX mix 9-10 závodníků 911 09:28:15.4 46.
11. Krsek Jiří Inaircom RELAX 100km RELAX mix 9-10 závodníků 912 09:41:17.9 54.
12. Zelenková Kateřina Autoneum v akci 100km RELAX mix 9-10 závodníků 917 09:47:39.2 58.
13. Provinská Bára Šnek tým 100km RELAX mix 9-10 závodníků 906 10:00:28.9 59.
14. Holmanová Lenka Pankáči a princezny v běhu 100km RELAX mix 9-10 závodníků 915 10:04:35.0 63.
15. Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100km RELAX mix 9-10 závodníků 905 10:09:38.5 64.
16. Černá Pavlína Atrofovaná kružnice je svatá 100km RELAX mix 9-10 závodníků 908 10:35:23.1 69.
  Burda Milan Splašení blázni 100km RELAX mix 9-10 závodníků 902 DNS