Výsledky závodu

Patnáctka v Bezručáku a Sweep Ultimate Cross

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.04.2019



15 km silnice - Muži do 39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedněv Radek Triatlet K. Vary 15 km silnice Muži do 39 162 00:53:33.4 1.
2. Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO) 15 km silnice Muži do 39 72 00:54:51.2 2.
3. Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 15 km silnice Muži do 39 152 00:57:02.7 3.
4. Bašus Lubomír Kolová 15 km silnice Muži do 39 3 01:01:40.4 11.
5. Luxa Michal Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 57 01:02:19.2 12.
6. Hagara Michal 15 km silnice Muži do 39 159 01:03:10.7 14.
7. Kyenge Dan Rozběháme Most 15 km silnice Muži do 39 50 01:03:24.7 16.
8. Kreuzer Jan Chomutov 15 km silnice Muži do 39 44 01:07:16.7 21.
9. Holeček Jiří Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 23 01:07:27.2 23.
10. Vágner Jan Fitness Zimák Most 15 km silnice Muži do 39 96 01:08:24.2 28.
11. Kobík Martin Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 39 01:10:03.2 30.
12. Karhan Josef 15 km silnice Muži do 39 36 01:11:11.4 31.
13. Jelínek Tomáš 15 km silnice Muži do 39 28 01:12:52.2 36.
14. Panuška Daniel STG Strupčice 15 km silnice Muži do 39 146 01:14:40.4 40.
15. Černoch Michal Bílina 15 km silnice Muži do 39 113 01:16:53.4 48.
16. Šulc Jiří 15 km silnice Muži do 39 89 01:18:10.9 52.
17. Kalužný Matyáš 15 km silnice Muži do 39 34 01:18:45.7 57.
18. Jindřich Jaroslav 15 km silnice Muži do 39 116 01:23:29.4 69.
19. Matoušek Luboš Mattoni Free Run 15 km silnice Muži do 39 62 01:26:46.7 76.
20. Veselź Martin 15 km silnice Muži do 39 135 01:27:56.2 78.
21. Majer Milan 15 km silnice Muži do 39 160 01:32:28.2 86.
22. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 39 64 01:36:50.4 87.
23. Šmejc ml. Jan Hopman Žatec 15 km silnice Muži do 39 88 01:39:52.4 90.
24. Šinágl Antonín SRTG LITVÍNOV 15 km silnice Muži do 39 86 01:59:07.0 98.

15 km silnice - Muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Majer Pavel RMT 15 km silnice Muži do 49 let 59 00:57:54.9 4.
2. Ouzký Stanislav Jirkov 15 km silnice Muži do 49 let 68 00:58:09.2 5.
3. Lang Tomáš ŠAK Chodov 15 km silnice Muži do 49 let 122 01:00:06.2 6.
4. Unger Miroslav Most 15 km silnice Muži do 49 let 95 01:00:48.2 8.
5. Heligr Martin SKP Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 20 01:03:20.4 15.
6. Volf Miroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 106 01:05:38.4 17.
7. Fialka František Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 150 01:05:43.2 18.
8. Holý Václav DBK Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 24 01:07:12.7 19.
9. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 73 01:07:21.2 22.
10. Veselý Vladimír Hasiči Neratovice 15 km silnice Muži do 49 let 102 01:07:30.4 24.
11. Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 15 km silnice Muži do 49 let 11 01:07:42.4 25.
12. Hrbáček Jan Ústí nad Labem 15 km silnice Muži do 49 let 25 01:07:50.2 27.
13. Hojdar Josef Rozbehame Most 15 km silnice Muži do 49 let 22 01:09:51.9 29.
14. Lehrl Josef Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 51 01:11:57.9 33.
15. Trunecek Miroslav Spořice 15 km silnice Muži do 49 let 93 01:12:09.2 34.
16. Beck Pavel Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 5 01:13:19.9 39.
17. Havlíček Michal ACES Team Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 142 01:15:24.9 43.
18. Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 76 01:15:44.4 45.
19. Kočka Martin Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 164 01:17:33.9 49.
20. Klouček Martin 15 km silnice Muži do 49 let 37 01:18:03.4 50.
21. Polanský Petr Most 15 km silnice Muži do 49 let 75 01:18:11.4 53.
22. Borovský Martin Cobram Team PPC 15 km silnice Muži do 49 let 111 01:21:41.7 63.
23. Hendrych Jiří 15 km silnice Muži do 49 let 21 01:25:19.9 71.
24. Bureš Petr Rozěháme Karlovy Vary 15 km silnice Muži do 49 let 49 01:25:54.9 74.
25. Kment Radek 15 km silnice Muži do 49 let 38 01:29:59.4 83.
26. Kucnálová Jaroslava 15 km silnice Muži do 49 let 161 01:32:27.4 85.
27. Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 15 km silnice Muži do 49 let 148 01:43:15.9 94.

15 km silnice - Muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Milan z hor 15 km silnice Muži do 59 let 131 01:00:14.9 7.
2. Vodicka Pavel Most 15 km silnice Muži do 59 let 104 01:01:09.2 9.
3. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 15 km silnice Muži do 59 let 108 01:01:25.9 10.
4. Hrbek Luděk Kanoistika Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 115 01:02:47.4 13.
5. Krieger Pavel AK Sokolov 15 km silnice Muži do 59 let 121 01:11:34.4 32.
6. Baumrt Tomáš TJ Slávie Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 4 01:18:28.2 56.
7. Weißgerber Gerd Leubnitz 15 km silnice Muži do 59 let 132 01:21:58.2 65.
8. Liebig Vilém Chomutov 15 km silnice Muži do 59 let 53 01:43:15.2 93.
  Gerd Weissgerber Leubnitz 15 km silnice Muži do 59 let 114 DNS  

15 km silnice - Muži do 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nesvadba Vladimír Chmel Žatec 15 km silnice Muži do 69 let 137 01:13:01.7 38.
2. Královec Jiří AK Sokolov 15 km silnice Muži do 69 let 43 01:19:55.4 58.
3. Linke Jiří 15 km silnice Muži do 69 let 55 01:20:59.4 59.
4. Ondrášek Tomáš Most 15 km silnice Muži do 69 let 66 01:25:43.4 73.
5. Jiráček Petr MP Chomutov 15 km silnice Muži do 69 let 29 01:26:09.2 75.
6. Smeták Václav Most 15 km silnice Muži do 69 let 151 01:41:05.4 91.

15 km silnice - Muži 70+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Glier Miroslav Ústí nad Labem 15 km silnice Muži 70+ 16 01:15:52.2 46.
2. Vorlicek Rudolf BK Běkodo Teplice 15 km silnice Muži 70+ 107 01:16:41.9 47.
3. Vaníček Jiří Chomutov 15 km silnice Muži 70+ 99 01:21:36.2 62.
4. Janový Petr AC-Trial Plzeň 15 km silnice Muži 70+ 27 01:21:59.7 66.
5. Ryska Pavel Loučná 15 km silnice Muži 70+ 149 01:37:48.2 89.
6. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15 km silnice Muži 70+ 13 01:48:32.9 97.

15 km silnice - Ženy do 39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trousilová Nikola 15 km silnice Ženy do 39 144 01:07:14.2 20.
2. Kristenová Nela Triatlet KV 15 km silnice Ženy do 39 45 01:07:47.7 26.
3. kadeřabková petra STG Spořice 15 km silnice Ženy do 39 33 01:12:15.4 35.
4. Formanová Nikola AK K&P 15 km silnice Ženy do 39 15 01:12:58.4 37.
5. Zbuzkova Blanka Unipetrol Litvínov 15 km silnice Ženy do 39 110 01:14:57.7 42.
6. Ouzká Petra Jirkov 15 km silnice Ženy do 39 67 01:15:38.7 44.
7. Krocová Valerie FN Motol 15 km silnice Ženy do 39 46 01:18:21.2 55.
8. Baierlová Aneta Žatec 15 km silnice Ženy do 39 1 01:21:06.4 60.
9. Malypetrová Kristína 15 km silnice Ženy do 39 61 01:21:30.7 61.
10. Nesvadbová Eliška Žatec 15 km silnice Ženy do 39 65 01:22:34.9 67.
11. Jonáková Alena 15 km silnice Ženy do 39 30 01:23:10.2 68.
12. Stanečková Michaela Chomutov 15 km silnice Ženy do 39 82 01:43:46.2 95.
  Měšťanová Jana 15 km silnice Ženy do 39 123 DNS  

15 km silnice - Ženy do 49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub 15 km silnice Ženy do 49 138 01:14:55.7 41.
2. Karbanova Michaela Šneci v běhu 15 km silnice Ženy do 49 117 01:18:03.7 51.
3. Plevová Žaneta Osek 15 km silnice Ženy do 49 74 01:18:11.5 54.
4. Čečrlová Lucie Cobram Team PPC 15 km silnice Ženy do 49 112 01:21:41.9 64.
5. Škaloudová Petra Stg Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 127 01:27:52.7 77.
6. Slabová Milena 15 km silnice Ženy do 49 143 01:27:59.9 79.
7. Maděrová Mirka Rozběháme Most 15 km silnice Ženy do 49 58 01:28:16.2 80.
8. Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 15 km silnice Ženy do 49 77 01:28:29.9 81.
9. Trnková Štěpánka STG Spořice/běžci Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 92 01:30:41.2 84.
10. havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 15 km silnice Ženy do 49 19 01:37:01.4 88.
11. Liebigová Klírová Radka 15 km silnice Ženy do 49 54 01:43:14.9 92.
12. Řeháčková Věra Rozbehame Most 15 km silnice Ženy do 49 80 01:47:34.7 96.
  Oslík Milan Kanoistika Chomutov 15 km silnice Ženy do 49 157 DNS  

15 km silnice - Ženy do 59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Anita SDH Chloumek 15 km silnice Ženy do 59 101 01:24:27.2 70.
2. Šplinarová Jana Lk Slovan Karlovy Vary 15 km silnice Ženy do 59 128 01:25:35.4 72.
3. Jandová Lenka Rozběháme Most 15 km silnice Ženy do 59 26 01:29:03.7 82.
  Šípová Irena AcesKV 15 km silnice Ženy do 59 126 DNS  

10 km terén - Muži do 39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bureš Radek New Roll Runners 10 km terén Muži do 39 12 00:44:42.2 4.
2. Dvořák Jan Sport Races 10 km terén Muži do 39 154 00:45:45.9 6.
3. Sýkora Pavel Chomutov 10 km terén Muži do 39 84 00:52:59.4 21.
4. Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 39 41 00:53:51.2 22.
5. Kalužný Michal 10 km terén Muži do 39 35 00:56:00.2 27.
6. Šípka Roman Žatec 10 km terén Muži do 39 125 00:56:32.2 29.
7. Lukeš Michal 10 km terén Muži do 39 56 00:57:46.2 31.
8. Formánek Michal Cobran Team 10 km terén Muži do 39 155 00:57:53.2 32.
9. Gruber Radek Cobran Team 10 km terén Muži do 39 156 00:59:30.2 34.
10. Sochor Josef SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 39 81 01:00:17.2 38.
11. Boček Jiří Běžci Chomutov, Šneci v běhu 10 km terén Muži do 39 10 01:01:33.7 41.
12. Kobrle Daniel Mělník 10 km terén Muži do 39 40 01:02:28.4 46.
13. Velisek Jan STG Spořice 10 km terén Muži do 39 100 01:12:21.9 51.
  Konopásek Jaroslav 10 km terén Muži do 39 118 DNS  
  Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 39 119 DNS  
  Stumpf Michal Most 10 km terén Muži do 39 83 DNS  
  Vojtěchovský Ladislav VitaSport. cz 10 km terén Muži do 39 105 DNS  

10 km terén - Muži do 49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šupol Michal SWEEP Ultimate Sport 10 km terén Muži do 49 91 00:41:28.4 1.
2. Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 10 km terén Muži do 49 87 00:41:45.7 2.
3. Řehoř Zdeněk STG Strupčice 10 km terén Muži do 49 145 00:44:08.9 3.
4. Bělohlávek Pavel Jirkov 10 km terén Muži do 49 7 00:45:12.4 5.
5. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 10 km terén Muži do 49 70 00:46:13.9 7.
6. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman Litvínov 10 km terén Muži do 49 158 00:47:10.2 8.
7. Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10 km terén Muži do 49 71 00:48:20.9 11.
8. Brabec Petr Chomutov 10 km terén Muži do 49 133 00:48:42.4 12.
9. Blail Ondřej KK Chomutov 10 km terén Muži do 49 8 00:48:44.7 13.
10. Škrába Petr Cyroto Team 10 km terén Muži do 49 140 00:49:09.4 15.
11. Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 49 60 00:50:57.2 18.
12. Kroužek Jan Jirkov 10 km terén Muži do 49 48 00:55:52.4 26.
13. Šimík Pavel Běžci Chomutov 10 km terén Muži do 49 85 01:01:03.9 40.
14. Liebig Ladislav Bettelgrüne-Leutensdorf 10 km terén Muži do 49 52 01:01:55.2 44.

10 km terén - Muži do 59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andres Bronislav Spořice 10 km terén Muži do 59 134 00:48:18.2 10.
2. Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10 km terén Muži do 59 109 00:51:52.4 19.
  Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 10 km terén Muži do 59 78 DNS  
  Stránský Martin Už tam budeeem?! 10 km terén Muži do 59 124 DNS  

10 km terén - Muži 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10 km terén Muži 60+ 31 00:49:00.7 14.
2. Svoboda Josef Cyklo-Chomutov 10 km terén Muži 60+ 141 00:56:22.7 28.
3. Bečka Miloslav Ústí n.L. 10 km terén Muži 60+ 6 01:00:08.2 37.
4. Koutný Antonín Chomutov 10 km terén Muži 60+ 42 01:00:29.9 39.
5. Večeřa František VTŽ Chomutov 10 km terén Muži 60+ 129 01:04:13.9 48.
6. Martykán Jiří CT DNT Chomutov 10 km terén Muži 60+ 139 01:11:23.7 50.
7. Kostka Josef VTŽ Chomutov 10 km terén Muži 60+ 163 01:20:33.9 52.

10 km terén - Ženy do 39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mirvaldová Klára Sport Races 10 km terén Ženy do 39 153 00:47:42.2 9.
2. Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 10 km terén Ženy do 39 17 00:49:13.7 16.
3. Valentova Miroslava Sweep ultimate gym 10 km terén Ženy do 39 98 00:53:51.4 23.
4. Blailová Jana KK Chomutov 10 km terén Ženy do 39 9 00:54:06.7 24.
5. Kroupová Karolína 10 km terén Ženy do 39 47 00:57:22.2 30.
6. Kaderabkova Iva STG Sporice 10 km terén Ženy do 39 32 00:58:35.4 33.
7. Hartlová Iveta Březno 10 km terén Ženy do 39 18 00:59:44.9 35.
8. Ptáčková Jana Už tam budeeem?! 10 km terén Ženy do 39 79 01:01:43.2 42.
9. Šultová Denisa 10 km terén Ženy do 39 90 01:01:54.9 43.
10. Pánková Jana Běžci Chomutov 10 km terén Ženy do 39 69 01:02:08.7 45.
  Krátká Marina Žatec 10 km terén Ženy do 39 120 DNS  

10 km terén - Ženy do 49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vildová Jana VTŽ Chomutov 10 km terén Ženy do 49 130 00:49:21.2 17.
2. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 10 km terén Ženy do 49 97 00:54:23.2 25.
3. Nádaská Renata Dronžkovice 10 km terén Ženy do 49 136 01:00:05.7 36.
4. Drexlerová Šárová Markéta 10 km terén Ženy do 49 14 01:02:32.2 47.
5. Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 10 km terén Ženy do 49 94 01:05:51.4 49.

10 km terén - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 10 km terén Ženy 50+ 103 00:52:35.2 20.