Výsledky závodu

Desítka v Bezručáku

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.01.2019



10km - Dorostenky do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Libuše VTŽ Chomutov 10km Dorostenky do 19 let 105 00:44:04.3 76.
2. Prošková Anežka TJ VTŽ Chomutov 10km Dorostenky do 19 let 165 00:51:26.5 150.
3. Pavlinská Jana New Roll Runners 10km Dorostenky do 19 let 152 00:52:02.5 162.
4. Škaloudová Veronika AK Most 10km Dorostenky do 19 let 255 00:52:09.3 165.
5. Pikalová Kristýna STG Strupčice 10km Dorostenky do 19 let 215 00:52:23.8 170.
6. Maslekovová Daniela PTJ Stadion Louny 10km Dorostenky do 19 let 248 00:59:16.4 214.
7. Motlíková Pavlína TJ MDDM Ostrov 10km Dorostenky do 19 let 264 01:00:25.4 221.
8. Jati Kristýna MDDM Ostrov 10km Dorostenky do 19 let 259 01:04:41.9 233.

10km - Dorostenci do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Požár Borek BR FC Kadaň 10km Dorostenci do 19 let 283 00:32:13.0 1.
2. Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 10km Dorostenci do 19 let 98 00:36:35.4 9.
3. Tóth Matěj SportRaces-Isaac Team 10km Dorostenci do 19 let 201 00:39:27.1 22.
4. Ouzký Vítek TJ VTŽ Chomutov 10km Dorostenci do 19 let 142 00:40:46.6 34.
5. Kvasnička Dominik 10km Dorostenci do 19 let 110 00:56:09.0 200.
6. Vávra Matyáš Okounov 10km Dorostenci do 19 let 216 00:57:11.2 204.

10km - Ženy do 34 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Civínová Adéla AK Bílina 10km Ženy do 34 let 14 00:38:13.7 20.
2. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10km Ženy do 34 let 218 00:43:01.8 54.
3. Hovorková Barbora USK Akademik z.s. 10km Ženy do 34 let 57 00:43:47.1 68.
4. Kristenová Nela Triatlet KV 10km Ženy do 34 let 102 00:44:53.8 91.
5. Trousilová Nikola 10km Ženy do 34 let 244 00:44:56.6 92.
6. Kelbichová Vendula KL Sport Most 10km Ženy do 34 let 286 00:45:11.1 95.
7. Kováčová Eliška ŠAK Chodov 10km Ženy do 34 let 95 00:46:40.8 107.
8. Turková Kamila Ústí nad Labem 10km Ženy do 34 let 203 00:47:18.3 117.
9. Formanová Nikola AK Kindl & partneri 10km Ženy do 34 let 39 00:47:53.8 124.
10. Valentová Miroslava 10km Ženy do 34 let 212 00:49:02.5 134.
11. Lapáčkova Nina 10km Ženy do 34 let 113 00:49:52.0 138.
12. Vlčková Tereza Povrlské Běhny 10km Ženy do 34 let 223 00:51:31.0 153.
13. Kozová Vendula Sršni 10km Ženy do 34 let 289 00:51:31.1 154.
14. Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 10km Ženy do 34 let 200 00:51:48.3 158.
15. Růžičková Zuzana Rozběháme Most 10km Ženy do 34 let 169 00:52:02.0 161.
16. Šimkovičová Lucia Jirkov 10km Ženy do 34 let 191 00:53:51.5 179.
17. Zachová Kateřina 10km Ženy do 34 let 233 00:53:52.0 181.
18. Hartlová Iveta 10km Ženy do 34 let 47 00:54:22.7 186.
19. Pallová Jana 10km Ženy do 34 let 284 00:54:36.5 190.
20. Kaderabkova Iva MJ! 10km Ženy do 34 let 80 00:55:32.0 193.
21. Stárková Tereza Běžci Chomutov 10km Ženy do 34 let 183 01:01:05.2 224.
22. Fauová Michaela Běžci Chomutov 10km Ženy do 34 let 32 01:01:16.2 226.
23. Mandzáková Stanislava 10km Ženy do 34 let 273 01:04:34.9 232.
24. Pileková Andrea STG STRUPČICE 10km Ženy do 34 let 156 01:04:51.1 234.
25. Turková Lucie 10km Ženy do 34 let 204 01:04:51.6 235.

10km - Ženy do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Gabriela BK Žatec 10km Ženy do 49 let 90 00:43:16.8 60.
2. Fílová Jana BK Běkodo Teplice 10km Ženy do 49 let 38 00:43:54.1 72.
3. molnarova katerina BDKKADAN 10km Ženy do 49 let 127 00:44:41.1 85.
4. Třísková Kateřina Praha 6 10km Ženy do 49 let 285 00:44:46.6 88.
5. Kantová Olga SPONA Teplice 10km Ženy do 49 let 84 00:44:59.8 94.
6. Brožová Kateřina PROFFA team 10km Ženy do 49 let 11 00:46:38.1 104.
7. Šmeráková Petra BK Žatec/Hopman Team Žatec 10km Ženy do 49 let 195 00:46:56.8 112.
8. Čočková Jana Bike a beh Ostrov 10km Ženy do 49 let 295 00:46:58.8 114.
9. Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy do 49 let 78 00:47:31.6 122.
10. Ouzká Petra Jirkov 10km Ženy do 49 let 139 00:48:40.5 133.
11. Mrnková Věra BK Louny 10km Ženy do 49 let 129 00:49:54.8 139.
12. Fousová Eva Aces Team K. Vary 10km Ženy do 49 let 277 00:50:06.8 142.
13. Blailová Jana KK Chomutov 10km Ženy do 49 let 10 00:50:20.8 144.
14. Ledvinková Monika Běžci CV 10km Ženy do 49 let 256 00:51:37.3 156.
15. Havlůjová Marcela Rozběhneme Most 10km Ženy do 49 let 50 00:51:57.8 160.
16. Souchová Helena SPONA Teplice 10km Ženy do 49 let 181 00:52:20.0 167.
17. Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 185 00:52:48.0 171.
18. Stejskalová Kateřina Stejsky Team 10km Ženy do 49 let 187 00:52:57.8 172.
19. Kosnarová Petra 10km Ženy do 49 let 92 00:53:18.5 175.
20. Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov 10km Ženy do 49 let 190 00:53:43.5 178.
21. Čádová Michala Bambáskovi 10km Ženy do 49 let 253 00:53:51.5 180.
22. Repáčová Marcela 10km Ženy do 49 let 291 00:54:27.7 187.
23. Ulrichová Zuzana Chomutov 10km Ženy do 49 let 207 00:54:28.5 188.
24. Bennová Petra FASTON Bílina 10km Ženy do 49 let 8 00:54:32.7 189.
25. Pánková Jana Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 147 00:55:19.2 191.
26. Motvičková Kristýna 10km Ženy do 49 let 128 00:55:27.7 192.
27. Ekrtová Jarka Running Lizard 10km Ženy do 49 let 29 00:55:44.5 198.
28. Nagzová Věra 10km Ženy do 49 let 269 00:55:58.2 199.
29. Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 10km Ženy do 49 let 162 00:56:28.5 202.
30. Tóthová Kamila Skicross team Chomutov 10km Ženy do 49 let 202 00:57:18.7 205.
31. Masleková Daniela Běžci Chomutov 10km Ženy do 49 let 247 00:57:32.7 207.
32. Škaloudová Petra STG Chomutov 10km Ženy do 49 let 193 00:57:36.7 208.
33. Maděrová Mirka Běžci Most 10km Ženy do 49 let 120 00:58:13.9 209.
34. Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10km Ženy do 49 let 35 00:58:43.4 213.
35. Vávrová Lucie Okounov 10km Ženy do 49 let 217 00:59:29.4 215.
36. Kostková Jitka STG CHOMUTOV 10km Ženy do 49 let 93 00:59:35.9 216.
37. Kvasničková Radka 10km Ženy do 49 let 111 00:59:44.9 217.
38. Vrbova Andrea STG Chomutov 10km Ženy do 49 let 228 01:00:24.2 220.
39. Kubíková Jana 10km Ženy do 49 let 106 01:01:29.2 227.
40. Straussová Jaroslava Avanti tým Most 10km Ženy do 49 let 188 01:01:47.2 228.
41. Hřibovská Michaela 10km Ženy do 49 let 61 01:04:11.4 230.
42. Havlíčková Michaela Hvězda severu 10km Ženy do 49 let 49 01:05:55.9 236.
43. Filipová Vladimíra 10km Ženy do 49 let 37 01:06:24.9 237.
44. Štenbergová Zuzana 10km Ženy do 49 let 197 01:22:57.2 241.

10km - Ženy 50 a výše

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10km Ženy 50 a výše 117 00:42:43.6 50.
2. Vítková Zuzana Rozběháme Most 10km Ženy 50 a výše 220 00:44:07.6 78.
3. Malisova Karla Sabzo 10km Ženy 50 a výše 122 00:45:12.3 96.
4. Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 10km Ženy 50 a výše 5 00:46:38.6 105.
5. Hudáková Helena BK Žatec 10km Ženy 50 a výše 62 00:50:24.3 145.
6. Vyšínová Iveta Karlovy Vary 10km Ženy 50 a výše 230 00:51:28.8 151.
7. Kořínková Marta Dubí 10km Ženy 50 a výše 91 00:52:19.8 166.
8. Šplinarová Jana SC Start K.Vary 10km Ženy 50 a výše 196 00:53:03.2 173.
9. Urbanová Iva Hopman team Žatec 10km Ženy 50 a výše 209 00:56:18.7 201.
10. Havlíčková Klára Jirkov 10km Ženy 50 a výše 242 01:00:18.4 219.
11. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 10km Ženy 50 a výše 26 01:00:33.7 222.

10km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zaloudek Jan ELEVEN RUN TEAM 10km Muži do 39 let 234 00:34:17.0 2.
2. Ottenschläger Oto Atletika litvínov 10km Muži do 39 let 138 00:34:43.5 3.
3. Sedněv Radek TRIKV 10km Muži do 39 let 175 00:35:18.5 5.
4. Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO) 10km Muži do 39 let 151 00:35:53.2 7.
5. Oplt Michal New Roll Runners 10km Muži do 39 let 136 00:36:10.2 8.
6. Růžička Martin Little Rose Team 10km Muži do 39 let 168 00:37:39.4 14.
7. Krčmář Maxmilián AK Bílina 10km Muži do 39 let 100 00:38:04.7 16.
8. Kožák Jan SC Start Karlovy Vary 10km Muži do 39 let 96 00:38:05.7 17.
9. Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 10km Muži do 39 let 224 00:38:10.2 18.
10. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10km Muži do 39 let 30 00:38:56.1 21.
11. Bechiňský Václav New Roll Runners 10km Muži do 39 let 6 00:39:37.9 23.
12. Bašus Lubomír Kolová 10km Muži do 39 let 4 00:39:42.4 24.
13. Hurdich Petr 10km Muži do 39 let 274 00:39:50.4 26.
14. Luxa Michal Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 119 00:39:51.9 27.
15. Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 10km Muži do 39 let 260 00:40:14.4 30.
16. Stumpf Michal Most 10km Muži do 39 let 189 00:40:17.4 31.
17. Smrž Ladislav Chomutov 10km Muži do 39 let 252 00:40:47.1 35.
18. Jirkal Tomáš 10km Muži do 39 let 77 00:41:13.1 38.
19. Hron Petr New Roll Runners 10km Muži do 39 let 58 00:41:21.6 40.
20. Šimoňák Milan Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 192 00:42:39.6 49.
21. Pivonka Lukas Drmonok 10km Muži do 39 let 157 00:42:44.6 51.
22. Kňava Martin Bike a běh Ostrov 10km Muži do 39 let 294 00:42:49.6 53.
23. Dycka Petr Podrážek 10km Muži do 39 let 28 00:43:06.3 56.
24. Belej Tomáš STG Chomutov 10km Muži do 39 let 7 00:43:16.3 59.
25. Opplet Michal Krusnoman TT 10km Muži do 39 let 137 00:43:17.4 61.
26. Čučvara Pavol AntiSýkorka 10km Muži do 39 let 19 00:43:46.3 67.
27. Matys Bohuslav Bobo běh Děčín 10km Muži do 39 let 262 00:44:02.3 75.
28. Hanák Radek Jirkov 10km Muži do 39 let 45 00:44:06.3 77.
29. Horváth Martin ŠAK Chodov 10km Muži do 39 let 261 00:44:10.8 80.
30. Zaremba Jan Reebok Run Crew Praha 10km Muži do 39 let 235 00:44:28.1 82.
31. Heřman Lukáš SPONA Teplice 10km Muži do 39 let 52 00:44:38.6 83.
32. Holeček Jiří Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 54 00:44:42.1 86.
33. Křapek Milan Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 104 00:44:52.6 90.
34. Hvozda Martin STG Chomutov 10km Muži do 39 let 67 00:46:49.8 108.
35. Vacek Pavel Spona Teplice 10km Muži do 39 let 275 00:46:53.3 110.
36. Kobík Martin Cobram Team PPC 10km Muži do 39 let 88 00:46:58.1 113.
37. Stejskal Jan Stejsky Team 10km Muži do 39 let 186 00:47:31.6 121.
38. Tříska Jan EC Lokomotiva Mumie 10km Muži do 39 let 263 00:47:49.0 123.
39. Sládek Vladimír Stg Strupčice 10km Muži do 39 let 178 00:47:57.5 125.
40. Marek Jiří SPONA Teplice 10km Muži do 39 let 123 00:48:06.3 127.
41. Kraus Karel AntiSýkorka 10km Muži do 39 let 99 00:48:38.8 132.
42. Franc Jaroslav 10km Muži do 39 let 40 00:50:44.2 146.
43. Bílý Martin 10km Muži do 39 let 238 00:51:03.8 147.
44. Kalužný Matyáš 10km Muži do 39 let 82 00:51:17.0 149.
45. Išler Lukáš 10km Muži do 39 let 72 00:51:30.3 152.
46. Chalupa Jan 10km Muži do 39 let 241 00:52:03.5 163.
47. Šlais Jakub Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 194 00:53:38.0 177.
48. Vlasák Tomáš DRMONOK 10km Muži do 39 let 221 00:54:15.7 184.
49. Hutira Miloš Louka u Marianských Lázní 10km Muži do 39 let 66 00:58:36.9 212.
50. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 133 01:00:16.4 218.
51. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 10km Muži do 39 let 245 01:00:45.7 223.
52. Hulha Lukáš Lokomotiva Teplice - O.B. 10km Muži do 39 let 64 01:03:07.4 229.

10km - Muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Josef Děčín 10km Muži do 49 let 163 00:35:06.7 4.
2. Pleticha Richard RP SPORT 10km Muži do 49 let 268 00:35:27.4 6.
3. Šindelář Martin Hnízdil Team 10km Muži do 49 let 266 00:36:44.4 10.
4. Vlček Jiří VitaSport.cz 10km Muži do 49 let 222 00:36:50.2 11.
5. Omrai Jan Tj slavoj Becov nad Teplou 10km Muži do 49 let 134 00:37:11.2 12.
6. Rež Zdeněk STG Chomutov 10km Muži do 49 let 166 00:37:45.9 15.
7. Ouzký Stanislav Jirkov 10km Muži do 49 let 140 00:38:11.4 19.
8. Feix Ivo Teplice 10km Muži do 49 let 33 00:39:45.1 25.
9. Tykva Lukáš trenovanibehu.cz 10km Muži do 49 let 205 00:39:56.9 28.
10. Parihuzič Dušan AK Sokolov 10km Muži do 49 let 148 00:40:03.4 29.
11. Heligr Martin SKP Kadaň 10km Muži do 49 let 287 00:40:17.9 32.
12. Slezák Vladimír Povrly 10km Muži do 49 let 179 00:40:25.6 33.
13. Ovčačík Tomáš Březno 10km Muži do 49 let 143 00:40:49.9 36.
14. Lang Tomas ŠAK Chodov 10km Muži do 49 let 112 00:41:31.1 41.
15. Doležal Ladislav Hnizdil Team 10km Muži do 49 let 267 00:41:36.1 42.
16. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 10km Muži do 49 let 73 00:41:47.9 44.
17. Dostál Miroslav Hošnice 25 10km Muži do 49 let 246 00:42:03.4 45.
18. Pohůnek Petr USK Provod Ústí nad Labem 10km Muži do 49 let 158 00:42:20.4 47.
19. Horák Radek RUN magazine team 10km Muži do 49 let 55 00:42:26.9 48.
20. Sapoušek Miroslav Most 10km Muži do 49 let 174 00:42:46.1 52.
21. Kubálek Petr Sršni 10km Muži do 49 let 288 00:43:25.8 63.
22. Řezníček Filip Running Lizard 10km Muži do 49 let 173 00:43:37.3 64.
23. Fialka František Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 34 00:43:40.3 65.
24. Grosser Tomáš Karlovarský vegetarián 10km Muži do 49 let 43 00:43:45.8 66.
25. Kruschina Jan Lokomotiva Teplice OB 10km Muži do 49 let 103 00:43:50.8 69.
26. Farda Petr Spona Teplice 10km Muži do 49 let 31 00:43:51.8 70.
27. Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 10km Muži do 49 let 150 00:44:10.3 79.
28. Grasl Karel Postoloprty 10km Muži do 49 let 42 00:44:12.1 81.
29. Stuchl Jindřich 10km Muži do 49 let 258 00:44:39.6 84.
30. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 155 00:44:43.8 87.
31. Volf Miroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 225 00:44:50.8 89.
32. Galajda Jan Pyšná 10km Muži do 49 let 41 00:45:20.8 97.
33. Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10km Muži do 49 let 65 00:45:28.3 98.
34. Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 49 let 161 00:45:48.6 99.
35. Kudrna Pavel Libořice 10km Muži do 49 let 108 00:45:50.1 100.
36. Lehrl Josef Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 115 00:46:05.6 102.
37. Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 49 let 292 00:46:28.1 103.
38. Blail Ondřej KK Chomutov 10km Muži do 49 let 9 00:46:51.3 109.
39. Hruška Miloš VĚTRUŠE UL 10km Muži do 49 let 59 00:47:14.8 115.
40. Brynda Josef Geosan Group Run 10km Muži do 49 let 270 00:47:17.3 116.
41. Červenka Ctibor Hopman Team Žatec 10km Muži do 49 let 17 00:47:24.3 118.
42. Bambas Jan Pivošlap Litvínov 10km Muži do 49 let 254 00:47:27.6 119.
43. Havlíček Michal ACES Team K.Vary 10km Muži do 49 let 48 00:48:26.1 128.
44. Malý Vojtěch PANB - Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 250 00:49:03.5 135.
45. Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 290 00:49:30.5 136.
46. Kočka Martin Chomutov 10km Muži do 49 let 89 00:49:43.8 137.
47. Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 10km Muži do 49 let 23 00:49:59.5 140.
48. Drdel Milan Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 49 let 22 00:51:11.3 148.
49. Kadleček Daniel WeTriDa 10km Muži do 49 let 81 00:51:31.5 155.
50. Koubel Petr Hopman Team Žatec 10km Muži do 49 let 257 00:52:20.1 168.
51. Červený Ladislav KK Chomutov 10km Muži do 49 let 240 00:55:43.4 196.
52. Berust Karel Sweep Ultimate GYM 10km Muži do 49 let 271 00:55:43.5 197.
53. Kanta Tomáš Horní Krupka 10km Muži do 49 let 83 00:56:42.0 203.
54. Čech Martin 10km Muži do 49 let 15 00:58:16.9 210.
55. Bohátka Vojtěch 10km Muži do 49 let 265 01:01:06.4 225.

10km - Muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10km Muži do 59 let 97 00:37:37.4 13.
2. Vodička Pavel 10km Muži do 59 let 276 00:41:20.4 39.
3. Urban Miroslav Hopman team Žatec 10km Muži do 59 let 208 00:41:38.9 43.
4. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10km Muži do 59 let 231 00:42:18.4 46.
5. Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 10km Muži do 59 let 164 00:43:05.1 55.
6. Mikeš Jindřich Triatlet Karlovy Vary 10km Muži do 59 let 125 00:43:08.8 57.
7. Vorlik Pavel Trénování běhu 10km Muži do 59 let 227 00:43:10.6 58.
8. Mokrusch Rudolf Hájek 10km Muži do 59 let 282 00:43:20.6 62.
9. Patera Miroslav BK Louny 10km Muži do 59 let 149 00:43:59.6 74.
10. Havlíček Zdeněk Jirkov 10km Muži do 59 let 243 00:44:59.3 93.
11. Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 10km Muži do 59 let 20 00:46:00.1 101.
12. Pavlinský Vladimír New Roll Runners 10km Muži do 59 let 153 00:46:38.8 106.
13. Zítka Miloslav ŠAK Chodov 10km Muži do 59 let 236 00:46:54.1 111.
14. Myslivec Jan Most 10km Muži do 59 let 131 00:48:05.1 126.
15. Liebig Vilém Chomutov 10km Muži do 59 let 116 00:48:37.5 131.
16. Civín Jiří Most 10km Muži do 59 let 13 00:50:08.3 143.
17. Potrebuješ Zborovská Jan 10km Muži do 59 let 159 00:52:08.8 164.
18. Max Podrabský Miroslav 10km Muži do 59 let 124 00:53:33.5 176.
19. Pajer Luboš 10km Muži do 59 let 145 00:55:37.5 194.
20. Zach Slavomir 10km Muži do 59 let 232 00:55:42.0 195.
21. Hrůza Michal Teplice 10km Muži do 59 let 60 01:04:16.1 231.
22. Hulha Karel Lokomotiva Teplice - O.B. 10km Muži do 59 let 63 01:22:56.7 240.

10km - Muži do 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 10km Muži do 69 let 211 00:41:07.4 37.
2. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 10km Muži do 69 let 79 00:43:53.1 71.
3. Bartl Milan Krušnohorci 10km Muži do 69 let 272 00:43:57.8 73.
4. Bartoš Miroslav BK Louny 10km Muži do 69 let 3 00:47:30.1 120.
5. Vyšín Jiří Karlovy Vary 10km Muži do 69 let 229 00:48:30.8 129.
6. Westrmaier Jiří 10km Muži do 69 let 278 00:48:31.8 130.
7. Mikeš Václav Sport Josefov 10km Muži do 69 let 126 00:51:54.5 159.
8. Dvořák Oldřich TRIKV 10km Muži do 69 let 25 00:53:04.2 174.
9. Koutný Antonín Chomutov 10km Muži do 69 let 94 00:57:31.0 206.
10. Čekan Miroslav Ostrov 10km Muži do 69 let 16 00:58:22.7 211.
11. Smeták Václav AK Most 10km Muži do 69 let 281 01:10:36.8 238.
12. Holeček František Triatlet K. Vary 10km Muži do 69 let 280 01:14:10.3 239.

10km - Muži 70 a výše

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vorlíček Rudolf BK Běkodo Teplice 10km Muži 70 a výše 226 00:50:06.3 141.
2. Řápek Václav AVC Praha 10km Muži 70 a výše 171 00:51:44.5 157.
3. Svoboda Josef Cyklo Chomutov 10km Muži 70 a výše 251 00:52:22.5 169.
4. Vaníček Jiří Chomutov 10km Muži 70 a výše 293 00:53:53.5 182.
5. Šůcha Václav SV Stříbro 10km Muži 70 a výše 198 00:54:05.7 183.
6. Khassa Mahfred SAK Chodov 10km Muži 70 a výše 279 00:54:21.2 185.