Výsledky závodu

MILADATLON 2019 - dospělí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S17-M triatlon short do 17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Synáček Petr Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-M triatlon short do 17 let 859 00:46:45.3 1. PDF
2. Fojtíček Eduard Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-M triatlon short do 17 let 860 00:47:22.3 2. PDF
3. Gut Vilém Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-M triatlon short do 17 let 803 01:00:08.8 30. PDF
4. Poláček Adam Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-M triatlon short do 17 let 802 01:04:47.2 43. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S29-M triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Žofka Martin Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 808 00:49:05.2 3. PDF
2. Novák Radek Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 809 00:51:58.1 6. PDF
3. Jakl Vladimír Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 807 00:58:54.0 27. PDF
4. Kosinka Vojtěch Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 810 01:00:22.7 31. PDF
5. Kůrka Vojtěch Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 811 01:00:23.1 32. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S39-M triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Molnár Lukáš Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 828 00:50:32.7 4. PDF
2. Schmieder Oto STG Strupčice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 832 00:57:37.4 15. PDF
3. Hajduk Jaroslav Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 825 00:57:40.5 18. PDF
4. Mandaus Aleš BEZEDNA Team Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 826 00:57:48.7 19. PDF
5. Máček Milan Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 827 01:01:03.2 33. PDF
6. Procházka Jan Ravek Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 830 01:01:43.5 34. PDF
7. Štefan Jan Skláři Teplice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 831 01:07:28.6 49. PDF
8. Sýkora Zdeněk Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 829 01:20:12.9 58. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S49-M triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Absolon Roland Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 856 00:54:23.0 9. PDF
2. Schwarz Petr PKU Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 846 00:57:39.5 16. PDF
3. Jabůrek Rostislav FBV Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 842 00:57:40.1 17. PDF
4. David Martin TJ Sokol Budyně nad Ohří Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 844 00:58:16.2 22. PDF
5. Herych Lukáš Fitness by Věra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 843 00:58:19.6 23. PDF
6. Pangrác Rastislav Isshinkan z.s. Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 848 00:58:29.4 25. PDF
7. Pospíšil Jan Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 841 01:19:41.0 57. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S59-M triatlon short do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kohout Jaromír KOME KLUB KRASLICE Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-M triatlon short do 59 let 853 00:51:22.1 5. PDF
2. Kusebauch Josef Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-M triatlon short do 59 let 852 00:55:21.0 11. PDF
3. Talačko Jaroslav Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-M triatlon short do 59 let 857 00:58:46.9 26. PDF
4. Vožeh Ludvík Rakoplavci Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-M triatlon short do 59 let 851 01:01:44.0 35. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S60-M triatlon short 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šmíd Václav Triatlon short: 0,25-11-2,5 S60-M triatlon short 60+ let 855 01:04:58.9 44. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S17-F triatlon short do 17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pangrácová Markéta Isshinkan z.s. Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-F triatlon short do 17 let 820 01:05:07.5 45. PDF
2. Varcholová Veronika Triatlon short: 0,25-11-2,5 S17-F triatlon short do 17 let 800 01:08:49.7 51. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S29-F triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kokšálová Michaela Decathlon Teplice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 805 00:56:04.8 13. PDF
2. Žofková Michaela Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 804 00:57:49.0 20. PDF
3. Kleinova Klara Triatlon short: 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 806 00:59:48.2 29. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S39-F triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Diničová Eva Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 862 00:53:02.7 7. PDF
2. Lapáčková Nina Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 823 00:53:04.6 8. PDF
3. Sedláčková Michaela Happy Loop team Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 817 00:54:54.7 10. PDF
4. Fridrichová Petra Fitness by Věra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 819 00:55:26.7 12. PDF
5. Mandausová Vladimíra BEZEDNA Team Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 816 00:56:39.9 14. PDF
6. Foubergerová Barbora Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 863 01:01:49.6 36. PDF
7. Kopecká Věra Fitness by Věra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 815 01:02:35.9 38. PDF
8. Dvořáková Katrin Fitness by Věra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 818 01:02:36.1 39. PDF
9. Bělovská Kateřina Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 821 01:03:00.8 40. PDF
10. Merle Barbora KOME klub Kraslice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 801 01:03:04.7 41. PDF
11. Ospalíková Lucie Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 864 01:05:16.7 46. PDF
12. Vacková Lucie SPONA Teplice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 814 01:08:09.4 50. PDF
13. Hadravová Eva Běháme spolu Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 812 01:09:46.0 52. PDF
  Hahn Hana Sweep Ultimate Gym Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 824 DNF    
  Děkanovská Monika Fitness by Věra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 813 DNF    

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S49-F triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Osvaldová Šárka Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 840 00:59:02.2 28. PDF
2. Kapitániková Jana Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 834 01:05:48.1 47. PDF
3. Pernstecherova Andrea GLADIATORRACETEAM# Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 837 01:06:45.6 48. PDF
4. Jiříková Lucie Cyklo Point Hobby Club Most Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 838 01:11:20.9 53. PDF
5. Albrechtová Kateřina CK BICI sport Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 839 01:13:16.7 54. PDF
6. Vodáková Ludmila Srtg Teplice Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 835 01:18:02.7 55. PDF
7. Pospíšilová Eva Triatlon short: 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 833 01:18:56.3 56. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S59-F triatlon short do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kusebauchová Taťána Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-F triatlon short do 59 let 850 00:58:08.5 21. PDF
2. Fryčková Štěpánka Bezedna team Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-F triatlon short do 59 let 849 01:02:11.5 37. PDF
3. Talacková Alexandra Triatlon short: 0,25-11-2,5 S59-F triatlon short do 59 let 858 01:03:52.2 42. PDF

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S60-F triatlon short 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Špinerová Hana Polabské želvy Triatlon short: 0,25-11-2,5 S60-F triatlon short 60+ let 854 00:58:22.9 24. PDF

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M29-M triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolive team Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 15 01:21:31.6 2. PDF
2. Čumpelík Marek Haven team Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 222 01:26:20.7 4. PDF
3. Pořádek Patrik Biolit Děčín Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 224 01:31:04.7 11. PDF
4. Kališko Ondřej Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 220 01:34:48.8 20. PDF
5. Smolík Jan Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 225 01:43:59.3 44. PDF
6. Vajnar Tomáš Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 867 01:45:00.4 48. PDF
7. Nosek Filip Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 226 01:54:39.2 68. PDF
8. Svoboda Pavel Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 221 02:14:29.7 91. PDF

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M39-M triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vidner Štěpán TSK Praha Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 203 01:25:27.4 3. PDF
2. Oppelt Michal Krušnoman TT Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 207 01:26:29.1 5. PDF
3. Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 209 01:28:31.8 7. PDF
4. Pelc Jirka Triatlet KV Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 252 01:29:55.3 9. PDF
5. Benda Ondřej Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 251 01:30:01.1 10. PDF
6. Sůra Rudolf Solitea CDL a.s. Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 244 01:31:14.3 13. PDF
7. Jiráň Aleš Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 869 01:32:32.4 14. PDF
8. Kopecký Libor Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 306 01:32:42.5 15. PDF
9. Novák Jan řetěz rozžhavený do běla Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 205 01:32:54.1 16. PDF
10. Richter Lukáš Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 237 01:34:25.0 19. PDF
11. Prchal Karel Kudla Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 238 01:34:49.8 21. PDF
12. Merle Jakub KOME KLUB Kraslice Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 201 01:35:29.9 23. PDF
13. Odl Jakub KOME Klub Kraslice Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 247 01:36:03.9 24. PDF
14. Hála Jiří Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 248 01:36:56.6 26. PDF
15. Fleischer Marc Etriatlon Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 239 01:38:11.9 28. PDF
16. Fischer Jindřich kolakolastore.cz Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 254 01:40:24.8 32. PDF
17. Polan Michal KC Kutná Hora Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 250 01:41:32.8 34. PDF
18. Stránský Vítězslav UFO-RIDE.CZ Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 242 01:42:07.8 37. PDF
19. Ptáček Miroslav Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 245 01:43:17.2 40. PDF
20. Drábek Pavel Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 236 01:45:09.0 50. PDF
21. Kratochvíl Marek Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 298 01:46:51.8 52. PDF
22. Pustka Jiří VK Ohře Louny Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 206 01:47:05.7 55. PDF
23. Vorel Jaroslav Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 865 01:48:11.2 57. PDF
24. Etčer Tomáš Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 302 01:54:40.5 69. PDF
25. Bláha Tomáš SRTG MOST Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 243 01:55:40.0 71. PDF
26. Bartosek David Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 240 02:00:57.7 79. PDF
27. Vítková Kateřina Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 296 02:02:29.2 82. PDF
28. Bělovský Lukáš Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 204 02:04:32.4 85. PDF

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M49-M triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kolařík Tomáš Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 868 01:20:55.8 1. PDF
2. Škoda Milan TJ Haje Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 277 01:26:41.3 6. PDF
3. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 266 01:28:40.4 8. PDF
4. Ocelák Martin Hostavice Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 287 01:31:08.2 12. PDF
5. Madron Milos Rozbehame Prahu Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 279 01:33:25.0 17. PDF
6. Mendl Petr Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 270 01:35:05.0 22. PDF
7. Friedl Tomáš AC Hornicka Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 271 01:36:08.0 25. PDF
8. Dusek Jiri VK Rakovnik Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 281 01:39:10.8 29. PDF
9. Přenosil Marek Haven team Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 273 01:39:13.4 30. PDF
10. Fišer JIří Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 309 01:41:12.7 33. PDF
11. Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 285 01:41:42.0 35. PDF
12. Tonar Kamil judo Střekov Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 275 01:43:05.2 39. PDF
13. Tvrdik Pavel Cafe Banksia Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 268 01:43:25.7 41. PDF
14. Kadleček Daniel WeTriDa Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 274 01:43:29.2 42. PDF
15. Nohejl Bohumil Baos Osek Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 289 01:43:47.8 43. PDF
16. Kušej Pavel Replay team Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 280 01:44:06.9 46. PDF
17. Plíšek Jan Rozběháme Ústí Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 286 01:44:20.6 47. PDF
18. Dorovský Martin Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 308 01:45:08.8 49. PDF
19. Šikling Radim CK BICI sport Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 282 01:46:58.6 53. PDF
20. Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 284 01:47:00.7 54. PDF
21. Dvořák Jaroslav Fitness by Věra Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 272 01:49:17.3 59. PDF
22. VELAN Vít Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 278 01:51:38.2 62. PDF
23. Ondřej MIlan Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 267 01:53:19.6 64. PDF
24. Šebek Jaroslav Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 288 01:53:54.4 67. PDF
25. Martinek Michal Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 283 01:54:50.3 70. PDF
26. Pilní Václav Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 297 02:05:47.9 88. PDF
27. Červenka Jan Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 241 02:10:27.1 89. PDF
  Gloeckner Michal Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 303 DNF    

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M59-M triatlon middle do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kokoř Radek Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 293 01:34:19.6 18. PDF
2. Beránek Michal Je-Be-Ti , Aussig Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 291 01:42:05.8 36. PDF
3. Blecha Martin Šviháci Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 294 01:45:24.1 51. PDF
4. Oslej Dušan Už tam budeeem?! Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 235 02:15:24.6 92. PDF
5. Büttner Roman .b.u.tt.i. Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 292 02:26:53.3 95. PDF
  Gauger Juergen Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-M triatlon middle do 59 let 290 DNF    

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M60-M triatlon middle 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Stránský Vladimír Triatlon middle: 0,5-20-5 M60-M triatlon middle 60+ let 304 01:53:40.8 65. PDF

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M29-F triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Korandová Petra Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 305 01:39:22.8 31. PDF
2. Pešková Denisa Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 218 01:48:45.1 58. PDF
3. Blechová Lucie LBS SPORT TEAM Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 219 01:53:41.2 66. PDF
4. Vážná Anna Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 216 01:58:34.0 76. PDF
5. Fibigrová Michaela Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 214 02:01:39.2 80. PDF
6. Nápravníková Tereza Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 217 02:03:18.5 83. PDF
7. Georgi Emilia Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 211 02:04:49.3 86. PDF
8. Trnková Natálie Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 215 02:12:17.2 90. PDF
9. Kohoutová Barbora Team CykloTrener Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 210 02:16:40.1 93. PDF
10. Vítková Lenka SRTG Most Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 212 02:31:14.6 96. PDF
11. Horská Kateřina SRTG Most Triatlon middle: 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 213 02:31:14.9 97. PDF

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M39-F triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Odlová Hana KOME Klub Kraslice Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 231 01:37:25.2 27. PDF
2. Richterová Nikol Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 295 01:42:17.8 38. PDF
3. Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 234 01:48:06.3 56. PDF
4. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 233 01:49:29.3 61. PDF
5. Mündleinová Tereza Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 228 01:58:26.0 75. PDF
6. Píbilová Anna Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 229 01:58:50.1 77. PDF
7. Tymichova Ivana Strong Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 230 02:00:09.7 78. PDF
8. Zavřelová Hana Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 232 02:03:52.7 84. PDF
  Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Triatlon middle: 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 8 DNF    

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M49-F triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Přenosilová Alena Haven tean Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 261 01:49:18.3 60. PDF
2. Lelková Radka Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 299 01:52:15.9 63. PDF
3. Hlizova Hana Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 264 01:56:04.2 72. PDF
4. Helisková Romana Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 258 01:57:08.1 73. PDF
5. Tušinská Klára Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 265 01:57:08.2 74. PDF
6. Katja Messner Berggiesshübel Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 257 02:01:52.0 81. PDF
7. Prokopová Petra Šneci v běhu Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 263 02:05:03.4 87. PDF
8. Kubíčková Blanka Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 200 02:21:37.9 94. PDF
9. Büttnerová Monika .b.u.tt.i. Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 260 02:42:52.3 98. PDF
  Doubková Jiřina Triatlon middle: 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 262 DNF    

Triatlon middle: 0,5-20-5 - M59-F triatlon middle do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vápeníková Jana Kolonie Předlice Triatlon middle: 0,5-20-5 M59-F triatlon middle do 59 let 11 01:44:00.2 45. PDF

Triatlon long: 1,5-32-10 - L29-M triatlon long do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Petr Ondřej Team CykloTrener Triatlon long: 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 10 02:20:53.6 1. PDF
2. Mileret MIlan Triatlon long: 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 300 02:38:22.4 5. PDF
3. Zeman David Triatlon long: 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 13 02:43:05.7 8. PDF
4. Štěch Vojtěch Triatlon long: 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 25 03:31:23.0 25. PDF

Triatlon long: 1,5-32-10 - L39-M triatlon long do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Brož Milan Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 307 02:40:02.4 7. PDF
2. Adam Zdeněk Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 301 02:56:24.6 11. PDF
3. Veber Zdeněk Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 19 03:08:33.0 15. PDF
4. Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS/Globus Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 12 03:11:15.2 16. PDF
5. Nápravník Martin Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 18 03:11:36.1 17. PDF
6. Hájek Martin BTT Libochovice Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 20 03:11:41.4 18. PDF
7. Horáček Zdeněk Ck Kolokrám Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 17 03:14:06.4 20. PDF
8. Kadlečík Pavel AČR Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 9 03:17:13.5 21. PDF
9. Rovenský Jan Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 14 03:20:51.4 23. PDF
10. Khivrich Oleg Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 27 03:31:49.6 26. PDF
11. Kukla Josef Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 16 03:43:28.6 29. PDF
12. Červenka Tomáš Triatlon long: 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 24 03:49:23.6 30. PDF

Triatlon long: 1,5-32-10 - L49-M triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Holub Stanislav Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 030 02:25:45.5 2. PDF
2. Laube Michal BTT Libochovice Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 5 02:33:42.2 3. PDF
3. Rouček Pavel Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 29 02:39:32.3 6. PDF
4. Peterka Marek Triade Decin Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 4 02:49:26.8 9. PDF
5. Zalabák Otakar SK MP Děčín Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 3 02:53:51.4 10. PDF
6. Váňa Aleš Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 23 02:56:36.7 12. PDF
7. Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 1 02:57:50.3 13. PDF
8. Říha Petr Sexy Guru Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 2 02:59:20.1 14. PDF
9. Čamek Quba Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 28 03:11:54.8 19. PDF
  Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon long: 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 6 DNF    

Triatlon long: 1,5-32-10 - L59-M triatlon long do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Suchý Pavel Triatlon long: 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 866 02:37:42.8 4. PDF
2. Kilian Juraj Lentilky Triatlon long: 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 7 03:18:55.3 22. PDF
3. Dolanský Pavel Hobýci Triatlon long: 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 22 03:37:21.3 27. PDF

Triatlon long: 1,5-32-10 - L39-F triatlon long do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Metelková Nikola Triatlon long: 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 870 03:41:16.1 28. PDF

Triatlon long: 1,5-32-10 - L49-F triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Praská Vendulka WeTriDa Triatlon long: 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 21 03:25:51.0 24. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K39SUP-M kvadriatlon do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škorpil Jaromír Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K39SUP-M kvadriatlon do 39 let 505 02:01:44.9 4. PDF
2. ŽOFKA Jan Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K39SUP-M kvadriatlon do 39 let 501 02:25:02.3 7. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K40SUP-M kvadriatlon 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vlach Míra Geny z Keni Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40SUP-M kvadriatlon 40+ let 503 02:09:51.3 5. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K39SUP-F kvadriatlon do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Klausová Lucie za motýlky Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K39SUP-F kvadriatlon do 39 let 500 02:25:56.9 8. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K40SUP-F kvadriatlon 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bublová Naďa Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40SUP-F kvadriatlon 40+ let 504 02:43:50.2 10. PDF
2. Mešo Jana Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40SUP-F kvadriatlon 40+ let 502 02:48:37.7 11. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K39C1/K1-M kvadriatlon do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hannibal Marek Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K39C1/K1-M kvadriatlon do 39 let 601 02:13:12.9 6. PDF
  Hájek Jan Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K39C1/K1-M kvadriatlon do 39 let 600 DNF    

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K40C1/K1-M kvadriatlon 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šára Pavel AC Praha 1890 Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40C1/K1-M kvadriatlon 40+ let 604 01:43:34.8 1. PDF
2. Žůrek Vlastimil Sex Guru Tri Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40C1/K1-M kvadriatlon 40+ let 606 01:50:54.4 2. PDF
3. Šára František Rychlostní kanoistika Ústí n/L Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40C1/K1-M kvadriatlon 40+ let 605 01:53:11.7 3. PDF

Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - K40C1/K1-F kvadriatlon 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Brezinova Dasa TJ VS Kadan Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40C1/K1-F kvadriatlon 40+ let 602 02:27:24.1 9. PDF
  Waltera Michaela TBP Perštejn Kvadriatlon: 0,5-2-20-5 K40C1/K1-F kvadriatlon 40+ let 603 DNF    

Štafety short: 0,05-11-2,5 - SR-I štafeta short do 119 let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. TEAM Šneci Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-I štafeta short do 119 let bez rozdílu pohlaví 1005 00:39:40.0 1. PDF
2. chřibská Šneci Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-I štafeta short do 119 let bez rozdílu pohlaví 1006 00:41:53.7 2. PDF
3. Parš Jakub Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-I štafeta short do 119 let bez rozdílu pohlaví 1004 00:47:03.8 4. PDF
4. Linhart Jan Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-I štafeta short do 119 let bez rozdílu pohlaví 1003 00:54:08.6 6. PDF

Štafety short: 0,05-11-2,5 - SR-II štafeta short 120+ let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Střílek Radislav Šneci Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-II štafeta short 120+ let bez rozdílu pohlaví 1002 00:42:57.2 3. PDF
2. Maříková Markéta TRIO HAVEL s.r.o. Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-II štafeta short 120+ let bez rozdílu pohlaví 1001 00:49:15.2 5. PDF
3. Jelinek Jiří Štafety short: 0,05-11-2,5 SR-II štafeta short 120+ let bez rozdílu pohlaví 1000 00:55:24.7 7. PDF

Štafety middle: 0,5-20-5 - MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Holub Martin MAŇÁNA Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 401 01:20:49.6 1. PDF
2. Mezník Josef EPO tým Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 406 01:23:33.4 2. PDF
3. Havlík Jiří Resuscitace (NE)třeba Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 410 01:31:58.1 3. PDF
4. Heřman Lukáš Top ten team Spona Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 403 01:35:58.8 4. PDF
5. Šupita Petr Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 413 01:37:06.3 5. PDF
6. Charvát Vít Materialise Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 414 01:38:25.3 7. PDF
7. Pokorný Michal HO Tisá Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 409 01:40:28.3 8. PDF
8. Neupauer Peter Materialise Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 415 01:48:20.5 9. PDF
9. Rýsl Jan Krupka Killers Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 402 01:52:21.5 11. PDF
10. Trang Nguyenová Thi Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 412 01:53:14.4 12. PDF
11. Ondrejková Soňa Radonice Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 407 01:56:01.7 15. PDF
12. Rathouský Tomáš Houskin Club Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 405 01:58:20.4 16. PDF
13. Mlnaříková Kateřina Štafety middle: 0,5-20-5 MR-I štafeta middle do 119 let bez rozdílu pohlaví 408 02:06:26.9 17. PDF

Štafety middle: 0,5-20-5 - MR-II štafeta middle 120+ let bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Holoubková Petra MiLada Štafety middle: 0,5-20-5 MR-II štafeta middle 120+ let bez rozdílu pohlaví 411 01:38:02.5 6. PDF
2. Peli Štafety middle: 0,5-20-5 MR-II štafeta middle 120+ let bez rozdílu pohlaví 861 01:50:48.8 10. PDF
3. team Cobram Štafety middle: 0,5-20-5 MR-II štafeta middle 120+ let bez rozdílu pohlaví 404 01:53:26.0 13. PDF
4. Ježek Vladimír Ježci 177+ Štafety middle: 0,5-20-5 MR-II štafeta middle 120+ let bez rozdílu pohlaví 400 01:54:28.6 14. PDF

Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 - KR štafeta kvadriatlon bez rozdílu věku, pohlaví a plavidla

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bártová Petra Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 KR štafeta kvadriatlon bez rozdílu věku, pohlaví a plavidla 700 01:38:35.8 1. PDF
2. Poštová Ivana Štafety kvadriatlon: 0,5-2-20-5 KR štafeta kvadriatlon bez rozdílu věku, pohlaví a plavidla 701 02:13:03.5 2. PDF