Výsledky závodu

32. ročník Běhu Safari

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.04.2016



10,9 km - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohut Jan Elite sport Team 10,9 km Muži do 40 let 223 00:35:26.0 1.
2. Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 10,9 km Muži do 40 let 21 00:36:09.0 2.
3. Brýdl Pavel 10,9 km Muži do 40 let 125 00:36:20.2 3.
4. Čivrný Jiří 10,9 km Muži do 40 let 118 00:36:48.0 4.
5. Honců Miloslav SK Nové Město nad Metují 10,9 km Muži do 40 let 111 00:39:34.7 5.
6. Hurdálek Robert TJ Lokomotiva Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 64 00:40:47.7 10.
7. Šolc Vítězslav Redpoint - Eleven Team 10,9 km Muži do 40 let 45 00:41:47.3 11.
8. Heller Tomáš Hradec Králové 10,9 km Muži do 40 let 8 00:42:05.4 12.
9. Lukáš Fejk Carla Kupkolo 10,9 km Muži do 40 let 1 00:42:46.8 14.
10. Krunčik Pavel 10,9 km Muži do 40 let 143 00:43:11.2 15.
11. Hak Tomáš Vítězná 10,9 km Muži do 40 let 6 00:43:11.7 16.
12. Slavík Dominik LTC Mladá Boleslav 10,9 km Muži do 40 let 41 00:43:15.9 17.
13. Brokeš Josef 10,9 km Muži do 40 let 208 00:43:33.1 20.
14. Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka 10,9 km Muži do 40 let 37 00:45:18.1 23.
15. Souček Michal Sokol HK 10,9 km Muži do 40 let 88 00:46:02.2 26.
16. Valeš Pavel 10,9 km Muži do 40 let 61 00:46:09.9 27.
17. Kovařík Radovan 10,9 km Muži do 40 let 140 00:46:12.5 28.
18. Branský Antonín - 10,9 km Muži do 40 let 70 00:48:11.5 32.
19. Záruba Martin MÚDK 10,9 km Muži do 40 let 27 00:48:31.6 34.
20. Hrdínka Jirka Run 4 fun 10,9 km Muži do 40 let 77 00:48:39.3 36.
21. Lukáš Kábrt Loko Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 116 00:48:45.9 38.
22. Kábrt Ivo 10,9 km Muži do 40 let 114 00:48:46.1 39.
23. Hyjánek Jaroslav ZOO 10,9 km Muži do 40 let 84 00:49:39.3 42.
24. Lahtinen Michal Golden Gate DKNL 10,9 km Muži do 40 let 24 00:49:53.7 44.
25. Fiala Vojťěch 10,9 km Muži do 40 let 219 00:50:09.2 47.
26. Culka Lukáš 10,9 km Muži do 40 let 150 00:50:37.2 49.
27. Dorazil Petr 10,9 km Muži do 40 let 3 00:50:57.7 53.
28. Michera Luděk Shoggothovo doupě 10,9 km Muži do 40 let 29 00:51:39.7 56.
29. Havel Radek 10,9 km Muži do 40 let 204 00:52:35.0 57.
30. Munzar Jan Dvůr Králové 10,9 km Muži do 40 let 30 00:52:47.7 58.
31. Vokatý Ondřej 10,9 km Muži do 40 let 110 00:53:03.2 60.
32. Vávra Aleš Wamaš 10,9 km Muži do 40 let 53 00:53:09.0 61.
33. Suchý Jan Plzeň 10,9 km Muži do 40 let 135 00:53:10.7 62.
34. Lebedínský Petr 10,9 km Muži do 40 let 63 00:53:19.3 63.
35. Samek Ondřej Měú DK 10,9 km Muži do 40 let 115 00:53:46.6 68.
36. Otradovský Tomáš Krkonošský denník 10,9 km Muži do 40 let 65 00:54:01.6 71.
37. Snapek Lukáš 10,9 km Muži do 40 let 220 00:55:28.3 80.
38. Havel Tomáš DKNL 10,9 km Muži do 40 let 7 00:56:15.3 82.
39. Tomeš Miroslav Úpice 10,9 km Muži do 40 let 47 00:56:57.0 87.
40. Páv Michal 10,9 km Muži do 40 let 56 00:57:05.9 88.
41. Svotoň Jiří 10,9 km Muži do 40 let 210 00:57:09.3 89.
42. Šinták Petr Ludus Magnus 10,9 km Muži do 40 let 43 00:57:41.7 92.
43. Stejskal Jan 10,9 km Muži do 40 let 112 00:57:46.0 94.
44. Seneta Jakub Young And Slow 10,9 km Muži do 40 let 40 00:57:51.7 95.
45. Brumeisen Petr 10,9 km Muži do 40 let 134 00:58:13.9 96.
46. Nádhera Jiří 10,9 km Muži do 40 let 225 00:58:17.0 97.
47. Pelikán Martin 10,9 km Muži do 40 let 129 00:58:22.8 98.
48. Šimek Martin 10,9 km Muži do 40 let 60 00:58:38.5 102.
49. Šimek Milan MěÚ Dvůr Králové nad Labem 10,9 km Muži do 40 let 42 00:58:38.8 103.
50. Kulhánek Jan GHT 10,9 km Muži do 40 let 128 00:58:46.4 104.
51. Sedláček Jan Strongman Batnovice 10,9 km Muži do 40 let 132 00:58:55.8 106.
52. Tomášek Josef 10,9 km Muži do 40 let 209 00:59:16.6 108.
53. Hajnyš Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem 10,9 km Muži do 40 let 5 01:01:08.8 119.
54. Picek Michal 10,9 km Muži do 40 let 203 01:01:27.8 120.
55. Jirák Vladan Klub milující zvířátka 10,9 km Muži do 40 let 15 01:02:23.2 122.
56. Zajíček Martin 10,9 km Muži do 40 let 73 01:02:46.3 124.
57. Kirsch Radomír Loko Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 89 01:03:56.2 130.
58. Gavlas Jan 10,9 km Muži do 40 let 106 01:03:58.3 131.
59. Růžička Jan 10,9 km Muži do 40 let 107 01:04:13.1 133.
60. Bodlák Jiří 10,9 km Muži do 40 let 113 01:04:41.7 136.
61. Kulhánek Michal Ludus Magnus 10,9 km Muži do 40 let 23 01:06:13.7 141.
62. Ponikelský Filip 10,9 km Muži do 40 let 130 01:06:25.6 143.
63. Podracký Karel Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 36 01:06:42.6 144.
64. Melichar Oldřich STC Trutnov 10,9 km Muži do 40 let 26 01:10:30.4 153.

10,9 km - Muži do 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ulich Petr 10,9 km Muži do 50 let 212 00:39:53.2 6.
2. Štaingler David 10,9 km Muži do 50 let 221 00:40:01.2 7.
3. Kábrt Michal Atletika Rtyně v Podkrkonoší 10,9 km Muži do 50 let 16 00:42:25.4 13.
4. Brádle Petr Dobrá voda 10,9 km Muži do 50 let 71 00:45:19.0 24.
5. Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 10,9 km Muži do 50 let 31 00:45:53.3 25.
6. Chrisstoffels Eric 10,9 km Muži do 50 let 59 00:46:23.6 30.
7. Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 10,9 km Muži do 50 let 52 00:47:51.2 31.
8. Staffa Pavel 10,9 km Muži do 50 let 93 00:48:27.4 33.
9. Motal Jan 10,9 km Muži do 50 let 81 00:49:03.2 40.
10. Sláma Martin 10,9 km Muži do 50 let 98 00:49:19.3 41.
11. Kirsch Radomír TT Trutnov 10,9 km Muži do 50 let 18 00:49:39.9 43.
12. Nádhera Petr Hradec Králové 10,9 km Muži do 50 let 238 00:50:03.5 45.
13. Beneš Martin 10,9 km Muži do 50 let 82 00:50:23.5 48.
14. Stejskal Richard 10,9 km Muži do 50 let 95 00:50:49.5 51.
15. Machút Michal 10,9 km Muži do 50 let 25 00:50:54.9 52.
16. Czaja Maciej Miniclassic.pl 10,9 km Muži do 50 let 67 00:53:26.7 65.
17. Smrček Martin 10,9 km Muži do 50 let 206 00:54:03.0 72.
18. Horáček Martin 10,9 km Muži do 50 let 80 00:54:17.3 73.
19. Horák Jiří Bike Team Kč Jaroměř 10,9 km Muži do 50 let 11 00:57:39.0 91.
20. Christoph David LBC Nové Město nad Metuji 10,9 km Muži do 50 let 109 00:59:20.7 109.
21. Hajnyš Tomáš ZOO Dvůr Králové 10,9 km Muži do 50 let 4 01:00:43.5 115.
22. Mráček Zdeněk 10,9 km Muži do 50 let 100 01:02:36.0 123.
23. Hloušek Jan 10,9 km Muži do 50 let 214 01:03:03.2 125.
24. Adam Petr 10,9 km Muži do 50 let 62 01:09:00.2 148.
25. Vízner Karel Geum 10,9 km Muži do 50 let 54 01:13:37.9 159.
26. Drbohlav Zdeněk Veltrusy 10,9 km Muži do 50 let 68 01:21:23.7 167.

10,9 km - Muži do 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jančík Bořek Svartes Hořice 10,9 km Muži do 60 let 14 00:40:07.5 8.
2. Buřil František 10,9 km Muži do 60 let 216 00:43:26.3 19.
3. Luboš Sádovský 10,9 km Muži do 60 let 90 00:43:37.9 21.
4. Šolc Vítězslav BKL Machov 10,9 km Muži do 60 let 44 00:48:34.0 35.
5. Matějíček Luboš HOVRCH 10,9 km Muži do 60 let 213 00:50:07.1 46.
6. Rabas Přemysl blatno 10,9 km Muži do 60 let 39 00:59:33.0 110.
7. Samek Petr 10,9 km Muži do 60 let 117 01:11:22.3 155.
  Valenta Michal Tužin 10,9 km Muži do 60 let 105 DNF  

10,9 km - Muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Menšik Jan 10,9 km Muži nad 60 let 222 00:46:19.0 29.
2. Goldbach Václav SK Týnyště nad Orlicí 10,9 km Muži nad 60 let 145 00:50:48.3 50.
3. Bubeníček Jiří 10,9 km Muži nad 60 let 144 00:51:19.0 55.
4. Krajč Zdeněk 10,9 km Muži nad 60 let 218 00:53:23.7 64.
5. Krejcar Petr Maratonstav Upice 10,9 km Muži nad 60 let 108 00:54:32.2 76.
6. Navrátil Vlastimil HK 10,9 km Muži nad 60 let 205 00:55:15.8 77.
7. Groh Stanislav 10,9 km Muži nad 60 let 78 00:55:53.5 81.
8. Hák Jaroslav Sokol Studenec 10,9 km Muži nad 60 let 217 00:56:17.9 83.
9. Šteintz Ludvík AC Vrchlabí 10,9 km Muži nad 60 let 97 01:06:25.1 142.
10. Svotoň Jiří 10,9 km Muži nad 60 let 221 01:07:28.5 146.
11. Vít Patrik 10,9 km Muži nad 60 let 76 01:18:03.4 164.
12. Vorel Milan Slatinany 10,9 km Muži nad 60 let 101 01:21:24.7 168.

10,9 km - Ženy do 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Khýrová Aneta 10,9 km Ženy do 35 let 146 00:43:40.5 22.
2. Kárová Saša Shoggothovo doupě 10,9 km Ženy do 35 let 17 00:53:34.9 66.
3. Švarcová Barbora 10,9 km Ženy do 35 let 91 00:53:52.7 69.
4. Petráčková Adéla SWAT 10,9 km Ženy do 35 let 33 00:54:22.7 74.
5. Kohutová Andrea 10,9 km Ženy do 35 let 224 00:54:30.1 75.
6. Darvašová Monika 10,9 km Ženy do 35 let 2 00:55:17.6 79.
7. Vaňková Edita 10,9 km Ženy do 35 let 147 00:56:21.0 84.
8. Mrštinová Pavla 10,9 km Ženy do 35 let 149 00:56:21.2 85.
9. Holíková Pavla 10,9 km Ženy do 35 let 207 00:58:48.6 105.
10. Nývltová Alena 10,9 km Ženy do 35 let 122 00:59:09.8 107.
11. Beranová Marta 10,9 km Ženy do 35 let 119 01:00:23.8 112.
12. Jiroušová Andrea ZOO 10,9 km Ženy do 35 let 10 01:00:42.9 113.
13. Galadičová Adéla 10,9 km Ženy do 35 let 131 01:00:47.8 117.
14. Seidenglancová Michala 10,9 km Ženy do 35 let 120 01:00:54.5 118.
15. Hrníčková Kamila Klub milující zvířátka 10,9 km Ženy do 35 let 13 01:02:22.7 121.
16. Hlaváčková Šárka 10,9 km Ženy do 35 let 215 01:03:03.3 126.
17. Jirásková Jana 10,9 km Ženy do 35 let 124 01:03:42.2 129.
18. Seidenglancová Nikola 10,9 km Ženy do 35 let 121 01:04:00.3 132.
19. Svobodová Eliška 10,9 km Ženy do 35 let 85 01:04:26.6 134.
20. Špačková Gabriela 10,9 km Ženy do 35 let 123 01:05:31.7 138.
21. Horáková Monika 10,9 km Ženy do 35 let 12 01:05:31.8 139.
22. Podracká Petra Trutnov 10,9 km Ženy do 35 let 35 01:05:43.8 140.
23. Horníková Šárka 10,9 km Ženy do 35 let 202 01:09:16.9 149.
24. Kilevníková Eva 10,9 km Ženy do 35 let 148 01:09:17.1 150.
25. Šedivá Radka 10,9 km Ženy do 35 let 51 01:10:23.5 151.
26. Uherková Lucie 10,9 km Ženy do 35 let 49 01:10:24.0 152.
27. Uherková Jaroslava Báječné ženy v běhu 10,9 km Ženy do 35 let 50 01:11:45.8 158.
28. Mesnerová Lucie 10,9 km Ženy do 35 let 28 01:16:02.9 162.
29. Vítová Lenka 10,9 km Ženy do 35 let 75 01:18:02.5 163.

10,9 km - Ženy nad 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Metelková Táňa TJ Sokol HK 10,9 km Ženy nad 35 let 94 00:40:37.2 9.
2. Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10,9 km Ženy nad 35 let 96 00:43:18.0 18.
3. Paulů Blanka Maratonstav Upice 10,9 km Ženy nad 35 let 104 00:48:44.2 37.
4. Czaja Malgorzata Miniclassic.pl 10,9 km Ženy nad 35 let 66 00:50:59.5 54.
5. Kuhrová Miluše Krb Chrudim 10,9 km Ženy nad 35 let 103 00:52:49.4 59.
6. Krejčí Klára 10,9 km Ženy nad 35 let 127 00:53:43.1 67.
7. Vondroušová Petra 10,9 km Ženy nad 35 let 83 00:53:52.8 70.
8. Salačová Katerřina 10,9 km Ženy nad 35 let 92 00:55:16.3 78.
9. Vacková Hana Sokolos Stakoč 10,9 km Ženy nad 35 let 87 00:56:35.9 86.
10. Kirschová Eva DEMYŠ 10,9 km Ženy nad 35 let 20 00:57:10.3 90.
11. Dohnalová Monika Pecka 10,9 km Ženy nad 35 let 72 00:57:42.1 93.
12. Havlíková Iveta 10,9 km Ženy nad 35 let 58 00:58:26.9 99.
13. Píchová Martina 10,9 km Ženy nad 35 let 57 00:58:34.9 100.
14. Hellerová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 9 00:58:36.9 101.
15. Kocourková Eva 10,9 km Ženy nad 35 let 99 00:59:56.3 111.
16. Joukalová Sysa ZOO 10,9 km Ženy nad 35 let 102 01:00:42.9 114.
17. Šelepinová Daniela 10,9 km Ženy nad 35 let 79 01:00:44.3 116.
18. Tomášková Pavla Ski klub Pastviny 10,9 km Ženy nad 35 let 74 01:03:04.1 127.
19. Fišerová Hana 10,9 km Ženy nad 35 let 142 01:03:04.2 128.
20. Purmová Jana 10,9 km Ženy nad 35 let 38 01:04:37.0 135.
21. Volfová Gabriela Plzeň 10,9 km Ženy nad 35 let 136 01:04:41.8 137.
22. Plívová Lenka 10,9 km Ženy nad 35 let 34 01:06:53.7 145.
23. Novotná Kateřina 10,9 km Ženy nad 35 let 55 01:07:42.7 147.
24. Šternerová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 46 01:10:53.3 154.
25. Brikerová Illona Přelouč 10,9 km Ženy nad 35 let 86 01:11:38.7 156.
26. Rabasová Iveta 10,9 km Ženy nad 35 let 137 01:11:45.8 157.
27. Friebelová Eva 10,9 km Ženy nad 35 let 138 01:13:38.2 160.
28. Česánková Marcela 10,9 km Ženy nad 35 let 126 01:16:02.5 161.
29. Třešňáková Zdenka Veltrusy 10,9 km Ženy nad 35 let 48 01:18:36.2 165.
30. Drbohlavová Vladimíra Veltrusy 10,9 km Ženy nad 35 let 69 01:18:36.4 166.
31. Říhová Markéta 10,9 km Ženy nad 35 let 141 01:24:42.7 169.
32. Nádherová Hana Hradec Králové 10,9 km Ženy nad 35 let 226 01:26:12.0 170.