Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 8.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.09.2018



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Touš Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 19 00:09:19.2 38.
2. Matiáš Burián 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 33 00:10:20.1 39.
3. Nocar Mikuláš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 102 00:11:41.3 40.
4. Troch Ondřej 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 101 00:11:44.2 41.
5. Malík Michael 1000m Chlapci 0-4 let (do 2014) 24 00:18:17.9 44.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 69 00:07:54.4 34.
2. Toušová Pavlína 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 16 00:09:18.6 37.
3. Recmanová Viky 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 103 00:11:45.2 42.
4. Kohoutová Emma Hoštice 9 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 9 00:14:29.0 43.
5. Černá Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2014) 46 00:18:29.3 45.

1000m - Chlapci 5-7 let (2013-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovář Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 63 00:05:43.5 15.
2. Bouše Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 88 00:06:07.5 20.
3. Muller Matěj Slavoj 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 71 00:06:35.0 22.
4. Kovář Šimon 1000m Chlapci 5-7 let (2013-2011) 59 00:07:00.9 25.

1000m - Dívky 5-7 let (2013-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mašková Markéta 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 65 00:06:25.0 21.
2. Václavková Nikol 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 2 00:07:20.3 27.
3. Marková Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 62 00:07:20.6 28.
4. Kubíková Natálie 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 76 00:07:23.8 29.
5. Kubíková Liliana 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 75 00:07:24.0 30.
6. Lepší Michalka 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 70 00:07:34.6 31.
7. Kovářová Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 5 00:07:47.1 33.
8. Šulcová Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 83 00:08:04.9 35.
9. Palacká Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2013-2011) 61 00:08:09.0 36.

1000m - Chlapci 8-10 let (2010-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Pavel Sokol Blovice 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 57 00:04:45.0 2.
2. Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 54 00:04:56.5 3.
3. Kovář Dominik 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 64 00:04:59.1 4.
4. Kotiš Oskar 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 52 00:05:01.6 5.
5. Šmerák Tadeáš 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 95 00:05:01.6 6.
6. Eichler Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 37 00:05:11.6 7.
7. Greguš Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 42 00:05:23.3 9.
8. Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 38 00:05:38.8 14.
9. Blank Danny 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 58 00:05:53.2 16.
10. Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2010-2008) 12 00:06:06.4 19.

1000m - Dívky 8-10 let (2010-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voříšková Johana 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 14 00:04:39.6 1.
2. Žáčková Jasmína 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 27 00:05:16.9 8.
3. Klášterková Jana 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 11 00:05:25.6 10.
4. Škardová Veronika 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 66 00:05:28.0 11.
5. Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 68 00:05:28.2 12.
6. Horová Klára 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 80 00:05:31.8 13.
7. Němečková Martina Ak škoda Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 78 00:06:00.6 17.
8. Gejpová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 85 00:06:03.0 18.
9. Boušová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 86 00:06:37.9 23.
10. Skalová Rozálie 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 74 00:06:49.3 24.
11. Skalová Kristýna 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 20 00:07:11.3 26.
12. Jílková Leontýna 1000m Dívky 8-10 let (2010-2008) 104 00:07:38.5 32.

1550m - Chlapci 11-14 let (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Radek TJ Sokol Plzeň 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 56 00:05:12.5 1.
2. Drahoš Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 100 00:05:24.6 2.
3. Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 17 00:05:38.4 3.
4. Voříšek Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 13 00:05:39.8 4.
5. Blank Sasha 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 53 00:06:29.8 8.
6. Bláha Tomáš 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 91 00:07:06.9 11.
7. Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 26 00:07:09.8 12.
8. Muller Zdeněk Slavoj Dvorec 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 73 00:07:24.0 14.
9. Lepší Lukáš Slavoj Dvorec 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 72 00:07:45.3 15.
10. Jiřinec Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 39 00:07:58.4 16.
11. Vaněček Pavel 1550m Chlapci 11-14 let (2007-2004) 108 00:08:46.1 17.

1550m - Dívky 11-14 let (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Marie Namošín 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 47 00:05:42.1 5.
2. Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 10 00:05:50.0 6.
3. Tyrpeklová Andrea 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 97 00:06:07.2 7.
4. Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 45 00:06:45.6 9.
5. Anna Eicherová Natalie 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 36 00:06:57.0 10.
6. Škardová Aneta 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 67 00:07:12.7 13.
7. Gregušová Mariana 1550m Dívky 11-14 let (2007-2004) 41 00:08:47.7 18.

5000m - Muži 15-18 let (2003-2000)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Antonín Honsa Fisher ski klub Šumava 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 49 00:18:17.0 3.
2. Drahoš Jan 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 99 00:22:15.8 18.
3. Badala Martin 5000m Muži 15-18 let (2003-2000) 4 00:36:50.6 51.

5000m - Ženy 15-18 let (2003-2000)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulová Daniela 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 1 00:22:07.1 16.
2. Míková Adéla 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 3 00:27:03.8 38.
3. Michálková Nikola 5000m Ženy 15-18 let (2003-2000) 96 00:27:55.3 43.

5000m - Muži 19-35 let (1999-1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpáník Pavel 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 82 00:17:46.5 1.
2. Rada Stanislav 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 25 00:17:53.9 2.
3. Veselovský Miroslav Rebel Team Blovice 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 32 00:18:23.0 4.
4. Vokurka Jakub 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 111 00:18:33.8 5.
5. Větrovec Jiří 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 105 00:18:33.8 6.
6. Mráz Petr 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 22 00:19:02.4 7.
7. Kovarýk Vlasta 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 115 00:19:56.6 10.
8. Krušina Václav 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 113 00:20:47.7 11.
9. Větrovec Jakub 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 106 00:22:01.8 15.
10. Fajta Viktor 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 77 00:22:15.3 17.
11. Mráz Roman 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 21 00:23:35.3 25.
12. Němec Jindřich Příchovice 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 30 00:23:37.0 26.
13. Tiner Petr 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 112 00:24:05.5 28.
14. Mazel Roman 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 31 00:26:32.4 35.
15. Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 79 00:26:47.8 36.
16. Vaněček Patrik 5000m Muži 19-35 let (1999-1983) 107 00:27:25.9 40.

5000m - Ženy 19-35 let (1999-1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Houfková Kateřina Forrest Gump Team 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 29 00:19:48.4 9.
2. Nosilová Anna BKV Holýšov 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 23 00:23:02.3 22.
3. Gregušová Marika 5000m Ženy 19-35 let (1999-1983) 89 00:36:50.1 49.

5000m - Muži 36-44 let (1982-1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franěk Daniel 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 60 00:21:03.7 12.
2. Balík Radek 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 93 00:21:35.1 13.
3. Greguš Miroslav 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 40 00:23:14.0 23.
4. Burián Ondřej 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 28 00:23:57.9 27.
5. Braun Daniel 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 44 00:25:25.9 32.
6. Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44 let (1982-1974) 116 00:26:00.5 33.

5000m - Ženy 36-44 let (1982-1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 92 00:26:00.7 34.
2. Machová Alexandra Namošín 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 48 00:26:48.3 37.
3. Palacká Monika 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 109 00:27:15.3 39.
4. Svejkovská Marie Babety 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 34 00:28:16.8 44.
5. Šmeráková Věra 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 94 00:28:53.3 45.
6. Kubová Barbora 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 110 00:34:01.4 47.
7. Růžičková Vladislava 5000m Ženy 36-44 let (1982-1974) 55 00:36:50.2 50.

5000m - Muži 45 a více (1973 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr Squashclub Plzeň 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 7 00:19:35.8 8.
2. Honsa Pavel Namošín 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 51 00:22:00.4 14.
3. Mencl Karel 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 84 00:22:30.1 19.
4. Strnad Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 43 00:22:53.0 20.
5. Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 35 00:22:59.8 21.
6. Hošek Roman 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 81 00:23:33.3 24.
7. Klůs Jan 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 18 00:24:26.6 30.
8. Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 98 00:27:27.8 41.
9. Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 15 00:27:41.3 42.
10. Greguš Pavol 5000m Muži 45 a více (1973 a více) 90 00:36:49.7 48.

5000m - Ženy 45 a více (1973 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Olga Fisher ski klub Šumava 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 50 00:24:21.0 29.
2. Machová Ivana Klatovy 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 8 00:24:36.4 31.
3. Badalová Miloslava Rozběháme Česko 5000m Ženy 45 a více (1973 a více) 6 00:32:18.9 46.