Výsledky závodu

Kolmo kolem komína

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.09.2018



1 okruh Hobby – cca 12km - Muži HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koutecký Lukáš Cyklokroužek Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 42 00:45:16.4 1.
2. Rauchfuss Jonatan Revit Build MTB Team 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 79 00:46:32.2 2.
3. Votápek Standa 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 113 00:47:19.2 3.
4. Hrabica Karel 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 32 00:47:22.7 4.
5. Hlíza Radim Proboštov 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 66 00:49:31.4 5.
6. Holeyšovský Slávek Podsedice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 5 00:50:01.2 6.
7. Mikeš Zdeněk Bílina 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 62 00:50:01.9 7.
8. Hugo Alina Adam Adastra Sokol Veltěž 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 22 00:52:01.7 8.
9. Alina Hugo Adastra Sokol Veltěž 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 23 00:52:41.9 9.
10. Tančin Jakub Koloshop Team 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 123 00:52:44.4 10.
11. Křivánek Aleš 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 87 00:53:24.9 11.
12. Kasal Vlastimil Velomarket.cz 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 24 00:54:03.9 12.
13. Gajdoš Josef Most 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 15 00:54:58.2 14.
14. Novotný Daniel Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 83 00:55:13.2 15.
15. Raughfuss Jiří 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 118 00:57:14.9 16.
16. Pospíšil Luboš Velomarket.cz 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 26 00:57:53.7 17.
17. Taich Jakub 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 104 00:58:16.7 18.
18. Lisec Zdeněk Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 74 00:58:32.2 19.
19. Vosický Milan 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 72 01:02:59.4 20.
20. Budjač Petr Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 88 01:04:58.2 22.
21. Rasocha Vojtěch 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 124 01:07:40.7 24.
22. Rasocha Michal Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 63 01:07:40.9 25.
  Gerstendörfer Ondřej 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 69 DNF  

1 okruh Hobby – cca 12km - Ženy HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčíková Helena 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 127 00:54:54.7 13.
2. Vokounova Lucie 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 28 01:04:21.2 21.
3. Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 75 01:05:51.7 23.
4. Motvičková Kristýna Louny 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 33 01:07:45.2 26.
5. Rasochová Lenka 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 125 01:07:45.4 27.
6. Šťastná Veronika 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 107 01:08:03.7 28.
7. Kučerová Ester Koloshop Team 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 36 01:08:15.1 29.
8. Šustrová Jana Čížkovice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 70 01:12:30.2 30.
9. Kammelová Kateřina Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 11 01:14:21.9 31.
10. Mrkvičková Martina 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 54 01:17:01.9 32.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Ondřej 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 121 01:23:51.6 18.
  Langmaier Zdeněk veslaři Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 55 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 97 01:12:29.4 2.
2. Špaček Jakub 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 78 01:15:45.4 3.
3. Augusta Filip MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 93 01:20:33.9 12.
4. Vanča Martin 101 Underground riders Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 92 01:23:36.6 16.
5. Nový Pavel 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 108 01:23:47.1 17.
6. Douša Roman Bikesport Usti nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 53 01:29:04.1 30.
7. Lukášek Jakub Bikesport Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 82 01:30:27.6 32.
8. Korner Dominik 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 117 01:33:06.9 37.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 30 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chyba Jiří 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 110 01:12:23.4 1.
2. Mařík Jan Bicykl Team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 98 01:18:32.7 8.
3. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 7 01:19:46.4 11.
4. Raus Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 37 01:26:43.1 22.
5. Platich Karel Chlumec 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 73 01:27:32.1 24.
6. Říha Zbyněk BTT LIBOCHOVICE 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 27 01:27:40.4 25.
7. Šatra Zdeněk SOREX team Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 6 01:28:39.4 29.
8. Kozelka Jiří KRK Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 34 01:29:04.9 31.
9. Macháček Vítězslav Nutrend-EuroOil LTM 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 51 01:30:31.6 33.
10. Šklíba Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 4 01:32:10.1 35.
11. Kváš Josef CK LOVOSICE 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 61 01:33:42.2 39.
12. Kokoška Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 95 01:35:30.2 42.
13. Seifert Václav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 71 01:38:19.1 46.
14. Tančin Jan Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 122 01:39:21.9 49.
15. Achs Petr Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 17 01:39:58.6 52.
16. Čermák Petr Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 65 01:43:22.4 55.
17. Pavlovský Lukáš veslaři Ústi nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 14 01:45:34.6 58.
18. Rusý Jakub 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 46 01:46:35.1 60.
19. Hylský Jiří Sky renegade 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 43 01:51:04.1 63.
20. Jenč Michal Sky renegade 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 29 01:52:54.9 64.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Derfl Stanislav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 119 01:15:45.9 4.
2. Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 38 01:16:34.9 6.
3. Rosypal Ladislav MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 47 01:17:32.4 7.
4. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 8 01:19:34.9 10.
5. Petr Soubusta 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 126 01:21:25.1 14.
6. Němec Zdeněk Bike Point Club Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 16 01:22:54.9 15.
7. Hašlar Olda KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 2 01:24:48.9 19.
8. Nejedlý Roman Koloshopteam 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 67 01:25:52.9 20.
9. Pavlas Adam 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 86 01:26:36.9 21.
10. Pecánek Jan MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 39 01:27:17.9 23.
11. Havlíček Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 112 01:27:53.9 26.
12. Gertner Petr G-PEND Team - Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 25 01:32:56.1 36.
13. Fišer Štěpán 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 109 01:33:15.1 38.
14. Říha Pavel BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 101 01:34:50.7 40.
15. Pressl Dušan Symbio+ CE Energy 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 31 01:36:06.9 43.
16. Jiří Honzátko 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 103 01:38:34.6 47.
17. Čechura Lukáš Milešov 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 19 01:43:02.9 54.
18. Čapek Tomáš Nučničky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 57 01:44:02.6 56.
19. Stuchlý Miroslav MMB Trebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 64 01:45:56.4 59.
20. Čermák Jan 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 120 01:54:15.4 65.
21. Fraňous Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 116 01:59:25.9 66.
22. Rasocha Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 20 02:07:39.1 69.
23. Tichý Tomáš JE-BE-TI 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 84 02:07:59.4 70.
24. Peterka Jan 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 85 02:16:36.9 71.
  Gaube Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 35 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nestler Pepa KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 1 01:16:08.4 5.
2. Pšenička Ondřej CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 77 01:19:01.9 9.
3. Pechar Bob 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 114 01:20:34.7 13.
4. Hubáček Libor 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 111 01:28:00.4 27.
5. Beneš Jiří Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 56 01:37:28.1 44.
6. Beránek Michal Je-Be-Ti , Aussig 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 91 01:38:36.4 48.
7. Šálek Jiří SOLEDPRO 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 10 02:30:06.4 72.
  Jambor Luděk Alltraining.cz 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 45 DNF  
  Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 21 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži Nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Jaroslav KL sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 94 01:28:10.4 28.
2. Klupák Milan MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 40 01:39:26.3 50.
3. Řezníček Jiří 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 59 01:50:23.4 61.
4. Verner Milan Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 80 01:59:52.4 67.
5. Hovorka Milan Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži Nad 60 let 41 02:01:46.4 68.

2 okruhy Elite – cca 24km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Maříková Barbora Bicykl Team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 99 01:31:40.4 34.
2. Kelbichová Vendula 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 115 01:35:24.4 41.
3. Čapková Monika Nučničky 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 58 01:39:26.9 51.
4. Bublová Petra Koloshop team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 48 01:42:01.6 53.
5. Ježková Kateřina Nutrend Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 52 01:44:34.9 57.
6. Gartnerová Jitka Kološrotky 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 100 01:50:54.2 62.
  Kučerová Tamara Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 30 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. 1A, 1B 2 okruhy Elite – cca 24km Štafety 1A 01:38:00.4 45.