Výsledky závodu

Glassman Triathlon 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.09.2018



Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 3 01:27:09.7 1.
2. Kyral Václav easy go run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42 01:27:43.1 2.
3. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 50 01:28:30.3 3.
4. Jiráň Aleš HERE TO WIN Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 86 01:32:02.6 4.
5. Urban Filip Hopman Team Žatec Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 76 01:33:00.0 5.
6. Cibulka Stanislav Iron Stars Beroun Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 83 01:33:06.0 6.
7. Okluský Miroslav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 72 01:33:32.7 7.
8. Šlauf Dalibor Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 89 01:35:08.6 9.
9. Holub Stanislav Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66 01:35:28.1 11.
10. Kohl Otakar Ústí nad Labem Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 80 01:36:08.7 12.
11. Kahánek Stanislav Dýmka míru Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 85 01:38:41.4 14.
12. Lacina Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41 01:39:02.3 15.
13. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 101 01:39:07.8 16.
14. Pisarik Jiri HERE TO WIN Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 88 01:39:16.0 17.
15. Javornický Tomáš DBK Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 56 01:39:56.1 21.
16. Lachout Lukas HERE TO WIN Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 87 01:40:55.8 23.
17. Kubera Petr Pivní strejc, Děčín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 69 01:42:24.4 27.
18. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 2 01:42:39.0 28.
19. Jalč Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 75 01:42:53.6 29.
20. Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 49 01:43:10.0 30.
21. Bláha Petr Veslařský Klub Ohře Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 17 01:43:28.7 31.
22. Plachý Zdeněk Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 54 01:43:47.8 33.
23. Adam Zdeněk Fitness Factory Duchcov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21 01:44:51.4 35.
24. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 34 01:49:10.2 40.
25. Černý Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 53 01:50:18.1 42.
26. Dycka Petr Podrážek Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 70 01:50:18.9 43.
27. Nápravník Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43 01:50:31.7 45.
28. Vít Jakub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 57 01:50:46.9 46.
29. Honzajk Petr Sella Bike Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 47 01:51:06.6 47.
30. Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10 01:52:00.5 50.
31. Ulip Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 67 01:52:56.1 53.
32. Petřík Vít Město Trmice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 62 01:53:46.3 54.
33. Pejšek David Clairssy Racing Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 63 01:55:33.4 56.
34. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35 01:56:28.5 58.
35. Havel Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 15 01:58:06.5 60.
36. Feix Ivo neplavci TP Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 46 01:58:56.2 61.
37. Štika Jan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 77 02:00:31.9 64.
38. Rychnovský Tomáš SKP SEVER TEPLICE Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28 02:01:48.3 66.
39. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 37 02:03:02.8 69.
40. Kavalír Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 55 02:05:06.8 72.
41. Musil Aleš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16 02:25:46.4 90.
42. Botha Jan Siemens Chemnitz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 38 02:26:48.8 91.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 44 01:34:34.2 8.
2. Peterka Marek Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 68 01:37:18.3 13.
3. Vlček Jiří Vitasport.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 26 01:39:23.9 18.
4. Procházka Zdeněk ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 33 01:39:28.9 19.
5. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6 01:39:43.1 20.
6. Vopat Milan Pro - Corde Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23 01:40:34.5 22.
7. Veselý Vítězslav Děčín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 39 01:42:20.0 26.
8. Langhammer Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 81 01:43:36.8 32.
9. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36 01:44:06.8 34.
10. Rež Zdeněk SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 45 01:45:06.6 36.
11. Racek Luboš Aces team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 102 01:48:27.4 39.
12. Čečrle Stanislav SK.Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 24 01:49:44.2 41.
13. Lang Jaroslav dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 82 01:50:24.9 44.
14. Kříž Miloš Fujikoki Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11 01:51:31.2 49.
15. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 79 01:52:51.3 52.
16. Koupilek Jiří Kolovraty Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 73 01:56:19.1 57.
17. Kunstýř Jan Creamteam Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 91 02:00:05.4 62.
18. Dolanský Pavel Hobýci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 20 02:00:29.4 63.
19. Stolz Jan La Famiglia Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 65 02:02:11.0 67.
20. Bouřa Marek TTF Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 60 02:03:01.0 68.
21. Musil Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 19 02:04:09.6 71.
22. Kerner Jan Lokomotiva Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 13 02:06:18.3 74.
23. Hodina Petr 1.CTK Netolice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 59 02:07:38.4 77.
24. Kostovič Petr PeKos Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 74 02:12:01.0 79.
25. Rabone Neil Worthing Striders Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 14 02:13:23.7 81.
26. Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 8 02:17:35.9 84.
27. Hnilica Zbyněk Schrag Bike Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 27 02:18:42.6 86.
28. Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7 02:23:06.9 89.
29. Hendrych Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 71 02:28:29.9 92.
30. Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 30 02:39:17.2 93.
  Minařík Petr EGERFISH Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1 DNF  
  Dobiáš Miloš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 90 DNF  

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 61 02:03:11.0 70.
2. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 5 02:13:52.7 82.
3. Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 18 02:17:45.7 85.
4. Vaněk Pravoslav Dubí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 9 02:21:29.8 88.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulkova Marketa Iron Stars Beroun Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 84 01:41:46.6 24.
2. Susserová Lucie Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 29 02:01:09.6 65.
3. Jandová Barbora VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 40 02:10:36.0 78.
4. Bublová Naďa Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 31 02:12:16.4 80.
5. Kernerová Soňa Mrkev Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 12 02:15:58.7 83.
6. Typltová Anna Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 78 02:19:38.8 87.
7. Urbanová Radka Glasmann TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 4 02:47:31.8 94.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 22 01:52:35.0 51.
2. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 64 01:57:10.5 59.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Partíková Ivana SKP Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99 01:35:24.1 10.
2. Molnár Lukáš PALUPA TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 95 01:42:05.1 25.
3. Lacina Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 96 01:47:38.0 37.
4. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 92 01:47:57.1 38.
5. Holka-Kabát Matěj Na Pohodu Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 94 01:51:26.1 48.
6. Švestka Miroslav Slyším Tě smrdět Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 93 01:53:53.5 55.
7. Rýsl Jan Krupka Killers Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98 02:05:15.6 73.
8. Büttner Roman Monica's B&G Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97 02:07:31.9 75.
9. Křížová Ivana Sokol Lounky Vlčí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100 02:07:36.7 76.