Výsledky závodu

Krušnoman Cross Triathlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.07.2018



DĚTI 0-6 - Kluci (0-4)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vejvančický Matěj Triatlet DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 558 00:01:36.7 15.
2. Děrgel Antonín Krušnoman TT DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 551 00:01:56.9 17.
  Děrgel Václav Krušnoman TT DĚTI 0-6 Kluci (0-4) 550 DNF  

DĚTI 0-6 - Holky (0-4)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanáková Natálie DĚTI 0-6 Holky (0-4) 559 00:01:48.3 16.
2. Vobrová Nikol DĚTI 0-6 Holky (0-4) 515 00:01:58.7 19.

DĚTI 0-6 - Holky (5-6)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kejřová Markéta DĚTI 0-6 Holky (5-6) 510 00:00:45.1 1.
2. Vejvančická Eliška Triatlet KV DĚTI 0-6 Holky (5-6) 501 00:00:52.3 3.
3. Kejřová Lucie DĚTI 0-6 Holky (5-6) 509 00:01:06.9 6.
4. HANKOVÁ Eliška Triatlet Karlovy Vary DĚTI 0-6 Holky (5-6) 533 00:01:07.5 7.
5. Turčanová Julie DĚTI 0-6 Holky (5-6) 552 00:01:08.4 8.
6. LANGHAMMEROVÁ Ella MS Paraplicko DĚTI 0-6 Holky (5-6) 503 00:01:11.2 10.
7. Sýkorová Zuzana Párek v rohlíku DĚTI 0-6 Holky (5-6) 537 00:01:11.9 11.

DĚTI 0-6 - Kluci (5-6)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ulrich Martin DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 523 00:00:46.9 2.
2. Štobla Šimon Potápěči Ulhomost DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 543 00:00:55.0 4.
3. Kritzbach Matěj DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 530 00:01:04.1 5.
4. Šamberger Adam AK Most DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 531 00:01:08.9 9.
5. Tržický Tomáš Běžci Chomutov DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 547 00:01:16.4 12.
6. Mrkva Jakub Triatlet Karlovy Vary DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 553 00:01:16.6 13.
7. Sinkule Krzštof x DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 556 00:01:20.6 14.
8. Vobr Tomáš DĚTI 0-6 Kluci (5-6) 514 00:01:57.8 18.

DĚTI 7-11 - Kluci (7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šiška Adam E.ON Triathlon Team DĚTI 7-11 Kluci (7) 518 00:08:22.9 3.

DĚTI 7-11 - Holky (8)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodražková Hedvika Krušnoman DĚTI 7-11 Holky (8) 557 00:13:16.6 22.

DĚTI 7-11 - Kluci (8)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Student Tobias Krušnoman TT Litvínov DĚTI 7-11 Kluci (8) 506 00:08:39.5 4.
2. Tomas Cristian Triatlet k. Vary DĚTI 7-11 Kluci (8) 520 00:09:01.3 8.
3. Liška Martin TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice DĚTI 7-11 Kluci (8) 545 00:10:11.6 15.
4. Michalský Ondřej DĚTI 7-11 Kluci (8) 554 00:11:25.5 16.
5. Sýkora Jakub Párek v rohlíku DĚTI 7-11 Kluci (8) 536 00:11:41.6 17.
6. Němec Matyáš DĚTI 7-11 Kluci (8) 502 00:13:29.2 23.

DĚTI 7-11 - Kluci (9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vcrich Václav DĚTI 7-11 Kluci (9) 524 00:12:21.4 19.

DĚTI 7-11 - Holky (9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Holky (9) 532 00:09:35.1 12.
2. Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby DĚTI 7-11 Holky (9) 538 00:10:07.7 13.

DĚTI 7-11 - Holky (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Holky (10-11) 505 00:07:59.3 2.
2. Peřinová Eliška X-team BaNo DĚTI 7-11 Holky (10-11) 541 00:08:39.9 5.
3. Dobiášová Rebeka CS6 TRI Team DĚTI 7-11 Holky (10-11) 508 00:08:43.6 6.
4. Prantová Laupa PK Litvínov DĚTI 7-11 Holky (10-11) 529 00:09:18.4 11.
5. Kabeláková Lucie DĚTI 7-11 Holky (10-11) 511 00:12:30.5 20.
6. Hodná Evelína TTT Hradec DĚTI 7-11 Holky (10-11) 513 00:12:31.2 21.
7. Němcová Kristýna DĚTI 7-11 Holky (10-11) 501 00:13:33.4 24.
8. Kutílková Adéla DĚTI 7-11 Holky (10-11) 555 00:13:47.1 25.

DĚTI 7-11 - Kluci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tabulka Štěpán TJ Sokol Senohraby DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 539 00:07:15.2 1.
2. Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 534 00:08:47.9 7.
3. Šiška Matěj E.ON Triathlon Team DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 517 00:09:09.0 9.
4. Špalek Jan Lote Teplice DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 544 00:09:10.4 10.
5. Liška Petr TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 546 00:10:11.4 14.
6. Tomáš Martin Triatlet k. Vary DĚTI 7-11 Kluci (10-11) 521 00:12:16.5 18.

DĚTI 12-15 - Kluci (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hamata Lukáš TRIKV DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 504 00:38:57.6 3.
2. Hodný Vilém TTT Hradec DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 512 00:43:44.4 6.
3. Dobiáš Šimon CS6 TRI Team DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 507 00:52:28.6 12.
  Matěj Holka Loko Teplice DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 525 DNF  
  Homola Jakub E.ON Triathlon Team DĚTI 12-15 Kluci (12-13) 516 DNF  

DĚTI 12-15 - Holky (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučerová Eliška TRIKV DĚTI 12-15 Holky (12-13) 535 00:39:09.3 4.
2. Leitermanová Ellen Loko Teplice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 527 00:41:55.3 5.
3. Peřinová Anna X-team BaNo DĚTI 12-15 Holky (12-13) 540 00:44:26.5 7.
4. Agáta Čadková Loko Teplice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 526 00:45:38.7 8.
5. Peřinová Zuzana X-team BaNo DĚTI 12-15 Holky (12-13) 542 00:46:40.6 9.
6. Rousová Emma KRK Litoměřice DĚTI 12-15 Holky (12-13) 549 00:50:29.8 10.
7. Soloátková Tereza DĚTI 12-15 Holky (12-13) 548 00:52:07.4 11.

DĚTI 12-15 - Kluci (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kostlán Robert E.ON Triathlon Team DĚTI 12-15 Kluci (14-15) 519 00:33:28.0 1.
2. Bubeník Jiří SRTG Most DĚTI 12-15 Kluci (14-15) 522 00:55:39.3 13.

DĚTI 12-15 - Holky (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvatalová Adéla BBS Sport Team DĚTI 12-15 Holky (14-15) 528 00:38:54.8 2.

SPRINT - Dorostenci 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednarský Václav TJ Šumperk SPRINT Dorostenci 16-17 let 334 01:01:59.4 1.
2. Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov SPRINT Dorostenci 16-17 let 325 01:15:19.0 9.

SPRINT - Dorostenky 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zdražilová Zoe Triatlon klub Ostrava SPRINT Dorostenky 16-17 let 306 01:31:22.4 43.
2. Poláková Klára KV arena Team SPRINT Dorostenky 16-17 let 342 01:55:10.6 77.

SPRINT - Junioři 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polák Filip Kv arena team SPRINT Junioři 18-19 let 341 01:14:57.0 8.
2. Bernášek Tomáš Sport Races Isaac team SPRINT Junioři 18-19 let 344 01:18:49.3 16.
3. Haišman Radek Hopman team SPRINT Junioři 18-19 let 354 01:28:22.0 37.
  Dvořák Jakub Hopman Triatlon Team SPRINT Junioři 18-19 let 320 DNF  

SPRINT - Juniorky 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Monika SPRINT Juniorky 18-19 let 329 02:08:23.3 80.

SPRINT - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rádl Jakub Velosport Domažlice SPRINT Muži 20-29 let 321 01:05:31.1 4.
2. Vorlíček Jan SRTG Most SPRINT Muži 20-29 let 324 01:24:08.5 26.
3. Uhlík Jan SPRINT Muži 20-29 let 348 01:24:18.6 27.
4. Koukl Lukáš SK Hemžýs SPRINT Muži 20-29 let 317 01:29:18.3 40.
5. Měřička Jiří TJ Astra Praha SPRINT Muži 20-29 let 318 01:30:18.9 41.
6. Paul Zdeněk Armáda České republiky SPRINT Muži 20-29 let 350 01:33:59.0 50.
7. Vorel Jaroslav SPRINT Muži 20-29 let 86 01:34:39.5 53.
8. Horecký Michal SPRINT Muži 20-29 let 333 01:38:50.9 61.
9. Šimek Petr SPRINT Muži 20-29 let 338 01:39:02.1 62.
10. Rathouský Tomáš SPRINT Muži 20-29 let 347 01:52:09.5 75.
11. Úlovec Stanislav SPRINT Muži 20-29 let 89 02:11:32.9 81.
12. Krsek Jan SPRINT Muži 20-29 let 81 02:50:19.7 87.

SPRINT - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rudková Kristýna SRTG Kladno SPRINT Ženy 20-29 let 340 01:32:26.3 45.
2. Holubová Šárka Dva a půl chlapa SPRINT Ženy 20-29 let 330 01:32:58.9 46.
3. Ondrášková Valerie SPRINT Ženy 20-29 let 367 01:33:50.1 49.
4. Ševčíková Martina SPRINT Ženy 20-29 let 380 01:44:56.1 65.
5. Alice Radvanovská SPRINT Ženy 20-29 let 362 01:47:07.7 71.
6. Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA SPRINT Ženy 20-29 let 372 01:49:53.8 74.
7. Kutílková Kateřina SPRINT Ženy 20-29 let 308 01:55:51.1 78.
8. Havránková Nikola SPRINT Ženy 20-29 let 82 02:50:20.0 88.

SPRINT - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Merle Jakub Kome Klub Kraslice SPRINT Muži 30-39 let 327 01:03:48.8 2.
2. Glinz Jakub TTT SPRINT Muži 30-39 let 310 01:13:01.6 7.
3. Maleček Václav koasquad SPRINT Muži 30-39 let 311 01:18:30.7 15.
4. Kovář Jakub SPRINT Muži 30-39 let 376 01:20:34.8 18.
5. Kritzbach Jan AK Most SPRINT Muži 30-39 let 302 01:23:01.4 23.
6. Holeček Filip AF Team Plzeň SPRINT Muži 30-39 let 349 01:24:25.9 28.
7. Štípl Petr SPRINT Muži 30-39 let 339 01:26:59.5 31.
8. Vobr Martin SPRINT Muži 30-39 let 313 01:27:36.9 32.
9. Marek Jiří Spona Teplice SPRINT Muži 30-39 let 369 01:27:37.2 33.
10. Vágner Jan Fitness Zimák Most SPRINT Muži 30-39 let 307 01:28:19.3 36.
11. Pros Vladimír SPRINT Muži 30-39 let 371 01:29:08.1 39.
12. Vaja Jan KV arena Team SPRINT Muži 30-39 let 316 01:33:01.4 47.
13. Lovaš Petr SRTG Most SPRINT Muži 30-39 let 364 01:35:24.5 56.
14. Sýkora Pavel SPRINT Muži 30-39 let 304 01:35:42.5 59.
15. Gruber Radek Nerez Trubka Jirkov SPRINT Muži 30-39 let 370 01:45:52.6 69.
16. Švec Michal SPRINT Muži 30-39 let 331 01:53:39.0 76.
  Šimonek Petr stopnito.cz SPRINT Muži 30-39 let 84 DNF  

SPRINT - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tolarová Janice SPRINT Ženy 30-39 let 315 01:16:42.7 12.
2. Lukešová Michala TTK Slavia VŠ Plzeň SPRINT Ženy 30-39 let 365 01:47:38.1 72.
3. Kuklová Květa Báječné ženy v triatlonu SPRINT Ženy 30-39 let 332 02:18:54.6 83.

SPRINT - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hašlar Oldřich KL Sport Most SPRINT Muži 40-49 let 366 01:11:57.5 5.
2. Hodný Tomáš SPRINT Muži 40-49 let 301 01:15:34.8 10.
3. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži 40-49 let 368 01:17:47.7 14.
4. Lacina Jiri SPRINT Muži 40-49 let 353 01:20:47.5 19.
5. Nohejl Bohumil Baos Osek SPRINT Muži 40-49 let 351 01:21:17.8 20.
6. Hoskovský Petr Lentilky SPRINT Muži 40-49 let 363 01:22:26.5 22.
7. Průša Aleš USK Akademik o. s. SPRINT Muži 40-49 let 361 01:23:47.9 24.
8. Špína Martin SPRINT Muži 40-49 let 312 01:24:44.6 29.
9. Krůta Martin SPRINT Muži 40-49 let 319 01:25:40.5 30.
10. Červenka Ctibor Hopman Team SPRINT Muži 40-49 let 335 01:27:42.3 34.
11. Novotný Rostislav SPRINT Muži 40-49 let 358 01:28:16.5 35.
12. Kadeček Daniel Atletika Litvínov SPRINT Muži 40-49 let 323 01:32:23.5 44.
13. Ginzel Petr Cyklo Vape SPRINT Muži 40-49 let 326 01:34:22.5 51.
14. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SPRINT Muži 40-49 let 377 01:35:41.1 57.
15. Nerad Svatopluk SPRINT Muži 40-49 let 85 01:46:24.9 70.
16. Úlovec Stanislav SPRINT Muži 40-49 let 90 02:11:33.0 82.
17. Dohnalová Lenka SPRINT Muži 40-49 let 346 02:34:51.6 84.
18. Dohnal Jan SPRINT Muži 40-49 let 345 02:34:51.6 85.
19. Pešek Martin Empty Legs SPRINT Muži 40-49 let 83 02:36:24.3 86.

SPRINT - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka Atletika Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 322 01:33:27.4 48.
2. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 303 01:40:06.9 63.
3. Bublová Naďa Koloshop team SPRINT Ženy 40-49 let 343 01:45:16.1 66.
4. Pikešová Ivona SPRINT Ženy 40-49 let 359 01:45:18.7 67.
5. Kvasničková Radka KV Arena Team SPRINT Ženy 40-49 let 336 01:45:32.0 68.
6. Süsserová Lucie Krušnoman TT Litvínov SPRINT Ženy 40-49 let 355 01:48:34.4 73.
7. Soldátková Kateřina SPRINT Ženy 40-49 let 309 01:56:42.8 79.

SPRINT - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemler Václav Individuální SPRINT Muži 50-59 let 87 01:15:51.7 11.
2. Rous Přemysl KRK Litoměřice SPRINT Muži 50-59 let 305 01:17:30.9 13.
3. Pacina Jan TRIade SPRINT Muži 50-59 let 328 01:23:53.2 25.
4. Kroc Miloslav Brandýsek SPRINT Muži 50-59 let 88 01:31:11.9 42.
5. Pabišta Petr BKJ Most SPRINT Muži 50-59 let 314 01:40:35.5 64.

SPRINT - Sprint štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiří Janovský + Jiří Šlégl + Michal Suchý Jemný posyp SPRINT Sprint štafety 357 01:04:21.7 3.
2. Baroch Lukáš + Lobl Jakub + Hampejs Jiří SRTG Most 4 SPRINT Sprint štafety 360 01:12:57.8 6.
3. Petra Helešicová + Petr Labaj + Amélie Novotná SRTG Most 3 SPRINT Sprint štafety 374 01:19:02.3 17.
4. Hana Hahn + Vladimír Waltera + Radka Stehlíková Sweep Ultimate Gym SPRINT Sprint štafety 352 01:21:44.7 21.
5. Marcela Rulfová + Dan Vorel + Luboš Matoušek Mattoni free run SPRINT Sprint štafety 337 01:28:58.9 38.
6. Jana Pánková + Lukáš Tržický + Michal Luxa Běžci Chomutov SPRINT Sprint štafety 379 01:34:31.3 52.
7. Daniel Uskokovič + Martin Kostlán + Veronika Slavíková SRTG Most 1 SPRINT Sprint štafety 373 01:34:46.8 54.
8. Zdeněk Urban + Jan Hubený + Dominik Brandl SRTG Most 2 SPRINT Sprint štafety 375 01:34:49.9 55.
9. Lucie Čečrlová + Martin Borovský + Martin Kobík Cobram Team PPC SPRINT Sprint štafety 378 01:35:41.1 58.
10. Blanka Grulichová + Radka Brabcová + Lucie Norková Tvrdší základ SPRINT Sprint štafety 356 01:36:28.4 60.

CLASSIC - Junioři 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Velíšek Petr LAP CLASSIC Junioři 18-19 let 32 02:29:53.7 5.
2. Vodrážka Borek Krušnoman CLASSIC Junioři 18-19 let 12 02:42:15.9 14.
  Macháček Tomáš E.ON Triathlon Team CLASSIC Junioři 18-19 let 2 DNF  

CLASSIC - Juniorky 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vargová Pavlína Triatlon Plzeň CLASSIC Juniorky 18-19 let 39 02:49:46.6 20.

CLASSIC - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej ACTIVE TOUR Mandavan CLASSIC Muži 20-29 let 17 02:23:10.9 1.
2. Bednarský Vojtěch Individuální CLASSIC Muži 20-29 let 67 02:23:40.2 2.
3. Kesl Jiří USK Akademik Cheb CLASSIC Muži 20-29 let 13 02:33:10.3 8.
4. Berka Jan Active Tour Mandavan CLASSIC Muži 20-29 let 63 02:40:30.6 11.
5. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Muži 20-29 let 5 02:49:51.9 21.
6. Augusta Filip MMB Třebenice CLASSIC Muži 20-29 let 54 02:54:58.7 27.
7. Vacek Vojtěch E.ON Triathlon Team CLASSIC Muži 20-29 let 3 02:55:45.7 28.

CLASSIC - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brantlová Jana Individuální CLASSIC Ženy 20-29 let 38 02:46:04.0 17.
2. Děrglová Čerňanská Eliška K3-atlon Team Litvínov CLASSIC Ženy 20-29 let 19 03:52:05.7 59.
3. Turačová Adéla CLASSIC Ženy 20-29 let 59 04:04:51.1 66.

CLASSIC - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM CLASSIC Muži 30-39 let 41 02:25:12.5 3.
2. Lím Vojtěch Sherpas Ride CLASSIC Muži 30-39 let 53 02:37:38.8 9.
3. Netík Lukáš SK RN Hradec Králové CLASSIC Muži 30-39 let 34 02:41:01.2 12.
4. Vondra Vítězslav Sporticus CLASSIC Muži 30-39 let 62 02:43:00.7 16.
5. Čuchal Petr MMB Třebenice CLASSIC Muži 30-39 let 37 02:47:21.3 18.
6. Grbavčic David Roudnice nad Labem CLASSIC Muži 30-39 let 21 02:47:42.9 19.
7. Martínek Tomáš EasyGoRun CLASSIC Muži 30-39 let 36 02:52:46.5 25.
8. Vávra Tomáš Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 43 02:56:58.9 29.
9. Kolář Lukáš CLASSIC Muži 30-39 let 66 03:00:20.1 31.
10. Soukup Radek Surflife team CLASSIC Muži 30-39 let 44 03:03:12.3 34.
11. Šůcha Jan Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 28 03:08:46.8 37.
12. Kotlín Matěj Individuální CLASSIC Muži 30-39 let 55 03:09:47.7 38.
13. Liška Petr TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice CLASSIC Muži 30-39 let 6 03:10:21.3 39.
14. Stočes Ondřej CLASSIC Muži 30-39 let 50 03:12:32.5 40.
15. Louda Zdeněk Surflife team CLASSIC Muži 30-39 let 45 03:12:37.0 41.
16. Urban Michal Triathlon Team Chrudim CLASSIC Muži 30-39 let 4 03:17:56.7 45.
17. Kříž Petr RT CLASSIC Muži 30-39 let 15 03:18:21.9 47.
18. Veber Zdeněk CLASSIC Muži 30-39 let 16 03:20:43.8 48.
19. Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav CLASSIC Muži 30-39 let 60 03:27:23.8 51.
20. Kukla Josef CLASSIC Muži 30-39 let 65 03:58:10.6 63.
21. Veselý Jan TJ Lokomotiva Beroun CLASSIC Muži 30-39 let 27 03:58:45.0 64.
  Slavata Tomáš Author CLASSIC Muži 30-39 let 1 DNF  

CLASSIC - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulková Lenka Lawi Sport Team CLASSIC Ženy 30-39 let 51 02:51:24.3 23.
2. Sopoušková Mariana Team skiandbike centrum Radotín CLASSIC Ženy 30-39 let 69 03:02:39.0 33.

CLASSIC - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport Team CLASSIC Muži 40-49 let 10 02:30:50.6 6.
2. Jiránek Tom Lawi Sport Team CLASSIC Muži 40-49 let 52 02:32:26.3 7.
3. Hrouda Milan LABE TRI CLUB CLASSIC Muži 40-49 let 9 02:42:33.6 15.
4. Šilhan Jiří WITTE bike team CLASSIC Muži 40-49 let 68 02:50:14.9 22.
5. Chren Pavel phkovo CLASSIC Muži 40-49 let 47 02:53:24.4 26.
6. Peterka Marek Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 57 02:59:53.7 30.
7. Svoboda Josef Iron Stars Berroun CLASSIC Muži 40-49 let 29 03:03:59.4 36.
8. Volf Miroslav Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 42 03:16:50.3 43.
9. Dvořák Martin Hopman Triatlon Team CLASSIC Muži 40-49 let 30 03:17:55.1 44.
10. Cílek Jiří TRIKV CLASSIC Muži 40-49 let 22 03:18:09.7 46.
11. Leitermann David Lote CLASSIC Muži 40-49 let 25 03:21:06.8 49.
12. Forejt Marcel Brdonoš CLASSIC Muži 40-49 let 11 03:23:51.7 50.
13. Feix Ivo Neplavci TP CLASSIC Muži 40-49 let 31 03:36:20.5 52.
14. Čamek Kuba Kladno CLASSIC Muži 40-49 let 23 03:46:17.3 54.
15. Graman Michal Individuální CLASSIC Muži 40-49 let 24 03:47:40.4 55.
16. Šinfeld Miloslav Surflife team CLASSIC Muži 40-49 let 46 03:47:51.2 56.
17. Teplík Petr CLASSIC Muži 40-49 let 61 03:54:03.5 60.
18. Schmidt Michal Hopman Team Žatec CLASSIC Muži 40-49 let 7 03:55:17.7 62.

CLASSIC - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slaninová Radka Usk Akademik Cheb CLASSIC Ženy 40-49 let 48 03:41:38.8 53.

CLASSIC - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun CLASSIC Muži 50-59 let 26 02:41:28.5 13.
2. Santo Pavel X-team BaNo CLASSIC Muži 50-59 let 49 02:51:49.7 24.
3. Fulka Jiří REDPOINT ELEVEN TEAM CLASSIC Muži 50-59 let 40 03:03:43.2 35.
4. Voska Jiří CLASSIC Muži 50-59 let 18 03:12:55.6 42.
5. Žítek Michal PKH 1039 CLASSIC Muži 50-59 let 35 03:48:05.8 57.
6. Dolanský Pavel CLASSIC Muži 50-59 let 56 03:54:16.3 61.

CLASSIC - Ženy 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Ženy 50-59 let 20 03:50:43.1 58.
2. Lovětínská Silva Rakovník CLASSIC Ženy 50-59 let 14 04:08:52.5 67.

CLASSIC - Classic štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Paparega + Tomáš Trunschka + Jakub Ihnačinec Krušnoman TT Litvínov CLASSIC Classic štafety 58 02:26:56.9 4.
2. Karel Kaška + Martin Kříž + Zdeněk Šlapák Sweep ultimate gym Chomutov CLASSIC Classic štafety 64 02:38:14.9 10.
3. Jaroslav Vágner + Zuzana Lamačová + Jana Štolbobá CLASSIC Classic štafety 8 03:00:22.2 32.
4. Pavel Krajíček + Jiří Voldhons + Dušan Jakubec Kolíci CLASSIC Classic štafety 33 03:58:55.5 65.