Výsledky závodu

Hopman triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.07.2018



1/2 ŽELEZŇÁK - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ekl Tomáš 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 128 04:16:39.0 1.
2. Venca Francke Jan Haven team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 121 04:18:41.8 2.
3. Veselý Petr Glassman TT Teplice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 19 04:19:25.0 3.
4. Rybáček Miroslav Plošiny Rybáček Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 44 04:22:38.5 4.
5. Hrabě Pavel Etriatlon Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 138 04:29:34.3 6.
6. Folvarčík Jiří SAK CHODOV 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 210 04:37:12.7 8.
7. Grepl Pavel TK Olymp Olomouc 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 147 04:52:27.3 11.
8. Strnad David TriSK České Budějovice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 4 04:53:24.7 12.
9. Pluháček Aleš Hovaďáci 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 196 04:53:57.8 13.
10. Banka Tomáš Hovaďáci 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 200 04:54:48.0 14.
11. Dědina Ondřej MIBCON 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 228 05:04:44.9 16.
12. Grüner Pavel 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 129 05:07:12.2 18.
13. Hájek Jan auto I.S.R. 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 188 05:07:29.2 19.
14. Alferi Jiří Kadaň 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 182 05:08:43.0 20.
15. Cipra Jiří Forrest Gump team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 239 05:09:17.4 21.
16. Tejkal Šimon Triatlon Netolická 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 30 05:10:51.7 23.
17. Kratochvíl Jiří Strancice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 219 05:13:13.6 27.
18. Hejna Marek TRIATLON PRAHA-HÁJE 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 180 05:19:04.3 28.
19. Mildorf Jiří BK Louny 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 245 05:19:11.0 29.
20. Žižka David ELEVEN MERCEDES MITAS 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 29 05:20:03.3 30.
21. Urban Filip Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 3 05:21:48.6 31.
22. Trč Stanislav Plavecký klub Roudnice nad Labem 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 54 05:22:19.4 33.
23. Mištera Josef HDK Hradčany 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 134 05:22:19.4 34.
24. Novák Michal 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 235 05:22:57.4 35.
25. Bajbora Jan AK Bílina 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 112 05:24:35.8 39.
26. Vaníček Adam Prague Bears Racing Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 20 05:24:54.9 41.
27. Mašát David Lysá nad Labem 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 247 05:25:18.8 42.
28. Lacina Jan AVZO Raná 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 160 05:25:57.4 44.
29. Odl Jakub Witte Bike Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 212 05:30:03.2 48.
30. Taraba Jaroslav 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 58 05:38:36.3 54.
31. Rovenský Jan 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 43 05:47:03.6 62.
32. Mátl Radek ŘÍČANY 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 110 05:49:28.5 63.
33. Fuchs Jan Ondřejov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 135 05:56:19.5 65.
34. Kouba Daniel SRTG Praha 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 144 05:59:51.2 69.
35. Sojka Pavel TJ Sokol Údlice 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 39 06:56:05.9 78.
36. Glaubauf Ales Kladno 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 193 06:57:38.6 79.
37. Aschenbrenner František Kryrský maratonec 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 122 08:00:00.0 80.
  Lacina Martin 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 158 DNF  
  Chalabala Pavel Mratín 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 131 DNF  
  Lácha Martin 1/2 ŽELEZŇÁK Muži do 40 let 171 DNF  

1/2 ŽELEZŇÁK - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wainer Jan Team Louny 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 52 04:25:50.1 5.
2. Komínek Jiří Etriatlon team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 157 04:32:51.5 7.
3. Matějovský Jan TJ Slavia Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 224 04:48:00.8 9.
4. Hornák Martin ACES Team K. Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 140 04:49:44.9 10.
5. Javornický Tomáš DBK Kadaň 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 184 04:55:52.7 15.
6. Skála Radek JOSKATEL 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 13 05:06:09.1 17.
7. Rieger Jan Progress cycle 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 48 05:10:10.6 22.
8. Vopat Milan Pro-Corde 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 50 05:11:08.7 24.
9. Kindl Marek Loko Beroun 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 215 05:12:09.9 25.
10. Kažmír Roman IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 205 05:12:48.5 26.
11. Koubek Petr Czech Republic 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 14 05:21:49.2 32.
12. Rýpar Miloslav BKČS Jihlava 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 8 05:23:35.0 36.
13. Stuchl Jindřich KV Arena Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 17 05:24:06.4 37.
14. Jungmann Petr TJ Slavia Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 231 05:24:30.5 38.
15. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 61 05:24:43.9 40.
16. Nemecek Michal Cairns Crocs Triathlon Club 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 136 05:25:36.7 43.
17. Hanuš Petr Hanušovi Pankáči 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 192 05:28:30.0 45.
18. Hrdina Jakub TJ Baník Krásno 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 226 05:29:40.7 46.
19. Dvořák Martin Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 142 05:29:53.5 47.
20. Rába Kristian Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 35 05:32:59.8 50.
21. Michalk Michael MOG Dresden 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 119 05:34:45.2 51.
22. Pračka Tomáš KašPrak XCR 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 191 05:37:18.3 53.
23. Hallmann Christian 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 201 05:39:08.9 55.
24. Meszaros Dan seznam 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 176 05:40:09.2 56.
25. Runt Jiří Sweepsport Chomutov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 22 05:42:46.5 58.
26. Heran Robert Pstruží 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 114 05:43:21.5 59.
27. Havlíček Michal ACES Team K.Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 149 05:44:19.6 60.
28. Zaťko Milan Žatec 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 24 05:45:12.9 61.
29. Schmidt Michal Hopman Team 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 2 05:56:09.1 64.
30. Černík Vítězslav 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 221 05:58:46.2 66.
31. Cerha Zdeněk 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 203 05:58:55.8 68.
32. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 115 06:01:01.1 70.
33. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 211 06:03:27.4 71.
34. Svoboda Martin Praha 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 62 06:08:51.2 72.
35. Bečvář Jan Biatlon Beroun 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 154 06:10:48.9 73.
36. Cabal Stanislav TRI Cheb 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 120 06:17:54.1 74.
37. Beck Pavel Krušnohorský výšvih 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 187 06:26:02.7 75.
38. Hudek Milan Výškov 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 197 06:32:50.8 76.
39. Chvátal Vladimír Úvaly 1/2 ŽELEZŇÁK Muži nad 40 let 232 06:33:10.1 77.

1/2 ŽELEZŇÁK - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vykydalová Jana SK UP Olomouc 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 15 05:36:23.8 52.
2. Šlapová Hana Tisová 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 41 05:42:41.0 57.
  Opolecká Pavla Roztoky u Prahy 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy do 40 let 107 DNF  

1/2 ŽELEZŇÁK - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubová Michaela IRONMAN SuDOMĚŘ TEAM 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy nad 40 let 204 05:30:20.8 49.
2. Laudová Lenka Plzeň 1/2 ŽELEZŇÁK Ženy nad 40 let 104 05:58:54.9 67.

KRÁTKÝ TRIATLON - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 164 01:15:35.4 1.
2. Peřinka Filip TTT KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 241 01:20:31.3 2.
3. Zeman David Beko Bike & Ski Racing Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 64 01:20:54.3 3.
4. Bednář Tomáš Tritraining team Jihlava KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 168 01:23:00.0 7.
5. Korecký Štěpán KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 130 01:23:04.1 8.
6. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 175 01:23:36.6 9.
7. Brožek Vítek Witte bike team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 217 01:27:04.3 12.
8. Bláha Petr Veslařský klub Ohře Louny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 159 01:27:21.9 13.
9. Dvořák Jakub Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 127 01:27:29.2 14.
10. Stahl Jaroslav SV Stříbro KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 18 01:27:34.8 15.
11. Carrette Romain KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 177 01:29:01.5 19.
12. Sirůček David Multisport team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 26 01:29:21.2 20.
13. Sandecki Mark Mika Training KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 65 01:32:07.7 23.
14. Šetek Štěpán Litoměřice KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 46 01:32:43.7 27.
15. Šutera Josef Atletika Polička KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 45 01:33:28.3 28.
16. Riedl Lukáš Louny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 38 01:33:35.0 29.
17. Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 181 01:34:10.1 31.
18. Pilc Daniel Tri-Ski Sokol Horní Počernice KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 132 01:35:17.5 33.
19. Kritzbach Jan AK Most KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 216 01:36:05.6 36.
20. Krotil Jiří KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 199 01:36:06.8 37.
21. Babák Josef Tantrum Monstra KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 246 01:36:42.0 39.
22. Kovář Jakub Doubí orchestra KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 209 01:36:56.8 41.
23. Vaja Jan KV Arena Team Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 42 01:38:18.3 46.
24. Žatecký Václav Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 56 01:39:39.7 49.
25. Kratochvil Marek TeamKadaň KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 207 01:41:44.9 57.
26. Bubla Lukáš KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 214 01:43:05.3 61.
27. Kondračin Josef ČT sport KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 148 01:43:35.2 64.
28. Nosek Filip Kvasiny KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 109 01:47:41.3 75.
29. Podběhlý Ondřej Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 189 01:51:37.4 87.
30. Vizinger Karel Praha KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 49 01:51:59.0 89.
31. Kobík Martin Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 233 01:52:31.4 94.
32. Bureš František Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 174 01:54:22.9 99.
33. Pomahač Tomáš KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 220 01:57:15.6 107.
34. Kukla Josef KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 248 01:57:20.8 108.
35. Šťastný Ondřej KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 25 01:58:00.5 111.
36. Fanta Lukáš Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 237 02:01:16.3 114.
  Sýkora Michal KRÁTKÝ TRIATLON Muži do 40 let 47 DNF  

KRÁTKÝ TRIATLON - Muži nad 40 le

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holý Jakub TRI-SKI Horní Počernice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 190 01:21:08.4 4.
2. Stádník Daniel Triatlon Liberec KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 32 01:21:34.7 5.
3. Kroupa Štěpán HiSport Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 178 01:22:52.3 6.
4. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 59 01:25:51.8 10.
5. Krátký Luboš Sweepsport Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 103 01:26:15.0 11.
6. Oslík Milan Kanoistika Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 113 01:28:25.1 17.
7. Tkadlec Štěpán Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 16 01:28:39.5 18.
8. Preisler Michal Jablonecké Mattonky KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 105 01:31:56.0 22.
9. Červenka Ctibor Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 137 01:32:09.1 24.
10. Laur Zbyněk KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 218 01:32:12.2 25.
11. Kříž Miloš Fujikoki KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 163 01:33:52.2 30.
12. Paar Zdeněk Klášterec nad Ohří KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 213 01:34:40.6 32.
13. Volf Miroslav Běžci Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 27 01:36:39.6 38.
14. Lang Tomáš ŠAK Chodov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 240 01:38:09.8 44.
15. Polan Luboš CKKV Praha KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 150 01:39:01.9 47.
16. Čamek Jakub Banani Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 242 01:39:29.2 48.
17. Uxa Tomáš Triatlon Loko Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 36 01:39:55.8 50.
18. Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 12 01:41:02.7 53.
19. Dolanský Pavel Hobýci KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 101 01:41:15.5 55.
20. Novák Boleslav KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 222 01:41:45.5 58.
21. Malina Jiří Běžci Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 194 01:41:58.8 59.
22. Tarkulič Branko Kanoistika Chomutov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 7 01:43:34.0 63.
23. Strnad Pavel TRisk České Budějovice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 5 01:43:35.6 65.
24. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 34 01:45:05.5 66.
25. Dráb Jiří Nevix Kadań KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 244 01:46:17.2 69.
26. Bureš Jaroslav Údlice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 198 01:46:32.3 70.
27. Turek Michal Perth KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 40 01:46:51.8 72.
28. Kerner Jan Hala Teplice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 250 01:48:18.6 78.
29. Kadleček Daniel Atletika Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 143 01:48:38.1 79.
30. Kaplan Vladimír Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 230 01:49:13.9 81.
31. Hrůza Michal Česká republika KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 208 01:50:41.4 84.
32. Minařík Petr EGERFISH KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 186 01:51:15.2 85.
33. Lacina Jaroslav Dobroměřice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 162 01:51:38.3 88.
34. Nerad Svata Česká republika KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 116 01:52:13.3 91.
35. Balson James Beroun Runkeepers KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 206 01:52:30.9 93.
36. Nový Pavel KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 202 01:53:01.5 96.
37. Vorlíček Jiří Bonbon Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 31 01:54:14.5 98.
38. Komrska Pavel Horní Jiřetín KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 169 01:56:41.1 106.
39. Borovský Martin Cobram Team PPC KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 229 01:57:56.1 110.
40. Strnad Rostislav TJ NECHRANICE KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 6 02:01:52.2 116.
41. Provazník Martin SK Nechranice KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 155 02:02:22.5 117.
42. Spurny Karel Kryry KRÁTKÝ TRIATLON Muži nad 40 le 21 02:03:14.4 119.

KRÁTKÝ TRIATLON - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polák Filip KV Arena Team KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 111 01:27:53.1 16.
2. Stádník Jakub Triatlon Liberec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 33 01:30:22.1 21.
3. Krátký Luboš Ak Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 102 01:37:23.6 42.
4. Provazník Matěj SK Nechranice KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 156 01:48:53.1 80.
5. Koutník Marek Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 108 01:59:01.0 112.
  Řimnáč Jakub SKJ Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenci 28 DNF  

KRÁTKÝ TRIATLON - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Eliška Čeradice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 173 01:32:21.7 26.
2. Zemanova Andrea Praha KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 55 01:36:47.8 40.
3. Svobodová Dominika USK Akademik z.s. KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 57 01:38:16.2 45.
4. Fifková Kateřina Praha KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 236 01:45:59.4 67.
5. Petrželová Monika TriSK České Budějovice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 133 01:46:43.6 71.
6. Hosnedlová Markéta ELEVEN MERCEDES MITAS KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 172 01:47:09.0 73.
7. Hornová Kateřina Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 170 01:52:05.2 90.
8. Šmeráková Petra Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 10 01:52:28.8 92.
9. Ciprová Oldřiška Forrest Gump team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 238 01:52:50.8 95.
10. Bulwik Sarah KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 179 01:53:41.2 97.
11. Kounovská Veronika Cykloteam Ostrov KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 151 01:55:16.8 102.
12. Chybová Kateřina Čeradické b(j)ehny KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 117 01:56:02.9 104.
13. Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 165 01:59:42.2 113.
14. Talacková Petra KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 139 02:01:37.4 115.
15. Uhliarová Petra Kryry KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 23 02:02:44.9 118.
16. Kuklová Květa Báječné ženy v běhu KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 249 02:03:38.7 120.
17. Forejtova Dagmar Žatec KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 185 02:03:46.6 121.
18. Koňáková Kateřina KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 145 02:05:38.1 122.
19. Křivancová Soňa KRÁTKÝ TRIATLON Ženy do 40 let 225 02:10:42.6 124.

KRÁTKÝ TRIATLON - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Falge Radka Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 243 01:35:26.3 34.
2. Sládková Jana Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 11 01:36:00.2 35.
3. Beránková Libuše Glassman TT KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 195 01:37:34.0 43.
4. Rožánková Tereza Ústí nad Labem KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 63 01:40:49.3 52.
5. Děkanovská Markéta VK Bohemians, Kladno KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 166 01:41:41.0 56.
6. Lacinová Jana Dobroměřice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 161 01:42:59.0 60.
7. Praská Vendulka Atletika Litvínov KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 141 01:43:27.6 62.
8. Mikulová Renata IRON STARS BEROUN KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 126 01:46:02.5 68.
9. Goikoetxea Mintegi Lucie Koa Squad KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 146 01:47:13.7 74.
10. Kvasničková Radka KV Arena Team Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 183 01:47:44.0 76.
11. Arazimová Markéta KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 223 01:47:55.1 77.
12. Korcová Pavla KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 152 01:49:49.3 83.
13. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 153 01:51:35.0 86.
14. Stehlíková Radka Sweep Ultimate gym KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 9 01:54:34.3 100.
15. Fifková Hana KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 234 01:55:09.1 101.
16. Chybová Vladimíra Čeradické b(j)ehny KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 118 01:56:02.9 105.
17. Urbanová Šárka Hopman Team KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 1 01:57:41.7 109.
18. Prokopová Petra Šneci v běhu KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 167 02:06:20.9 123.
19. Ševčíková Jiřina Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 51 02:22:49.5 125.
20. Bláhová Jana Radonice KRÁTKÝ TRIATLON Ženy nad 40 let 106 02:25:55.7 126.

KRÁTKÝ TRIATLON - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora TJ Slavia Karlovy Vary KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 53 01:40:32.8 51.
2. Uxová Anett Triatlon Loko Beroun KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 37 01:41:09.6 54.
3. Jandová Barbora VKO Louny KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 227 01:49:19.1 82.
4. Šimůnková Eliška Kadaň KRÁTKÝ TRIATLON Dorostenky 60 01:55:46.2 103.