Výsledky závodu

Amazon race

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.06.2018



3km, 33 překážek - 1. vlna (VIP)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Němeček Bohuslav 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 326 00:35:12.4 5.
2. Lettl Libor 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 321 00:39:23.6 7.
3. Študent Petr 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 320 00:44:53.7 17.
4. Valentová Kateřina 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 315 00:45:12.2 18.
5. Lopata Daniel 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 316 00:45:39.7 20.
6. Slavík Tomáš 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 311 00:52:34.0 27.
7. Lucie Krausova 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 323 00:55:37.5 35.
8. Šáfr Jaroslav 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 301 00:56:34.0 38.
9. Jungwirth Jan 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 325 01:01:38.9 57.
10. Jirásková Šárka 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 314 01:01:51.2 60.
11. Záhorová Petra 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 317 01:14:35.1 98.
12. Pavel Metlický 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 318 01:14:37.0 99.
13. Svobodová Dagmar Toastíci 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 303 01:15:52.4 108.
14. Salášek Stanislav Toastíci 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 302 01:15:52.9 109.
15. Sovová Lucie 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 307 01:17:27.9 115.
16. Kysilka Lukáš 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 304 01:17:32.2 116.
17. Svibova Monika 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 312 01:17:42.7 117.
18. Springle Marek 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 305 01:17:57.7 121.
19. Frolíková Hana B&B 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 310 01:18:22.7 123.
20. Říhová Monika B&B 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 309 01:18:22.8 124.
21. Vaníčková Martina SRTG Praha 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 313 01:20:26.7 129.
22. Berger Jan 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 324 01:21:59.5 139.
23. Tomanová Veronika 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 322 01:26:11.0 163.
  Drbohlavová Lucie 3km, 33 překážek 1. vlna (VIP) 308 DNF  

3km, 33 překážek - 2. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ryšavý Tomáš Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 334 00:48:52.6 22.
2. Hrůzová Blanka 3km, 33 překážek 2. vlna 336 00:56:57.5 41.
3. Švarcová Alena BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 356 00:58:01.9 43.
4. Laštovička Martin 3km, 33 překážek 2. vlna 350 00:58:48.0 45.
5. Helis Vladimír BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 346 00:59:04.0 47.
6. Duškova Justýna 3km, 33 překážek 2. vlna 340 01:05:28.7 71.
7. Kodydek Tomáš 3km, 33 překážek 2. vlna 339 01:05:29.1 72.
8. Tilgner Jakub 3km, 33 překážek 2. vlna 332 01:12:22.4 83.
9. Hernych Milan 3km, 33 překážek 2. vlna 333 01:12:22.5 85.
10. Schucková Veronika BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 348 01:13:30.5 89.
11. Prusák Radek DL Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 342 01:21:46.1 134.
12. Kubias Ondřej 3km, 33 překážek 2. vlna 502 01:21:46.3 135.
13. Mička Antonín Dl Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 344 01:21:46.4 136.
14. Prusáková Petra DL Ponorka Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 341 01:21:46.4 137.
15. Kratochvilova Lenka DL PONORKA Pardubice 3km, 33 překážek 2. vlna 343 01:21:46.4 138.
16. Bartošová Kateřina BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 349 01:27:29.0 168.
17. Kočí Petra BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 347 01:27:29.4 169.
18. Smotlacha Pavel BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 345 01:27:29.6 170.
19. Ptáček Ondřej BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 351 01:27:30.0 171.
20. Roučová Ludmila Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 335 01:32:33.3 177.
21. Reslová Miloslava 3km, 33 překážek 2. vlna 330 01:33:17.0 178.
22. Müller Marcel 3km, 33 překážek 2. vlna 329 01:33:19.0 179.
23. Vařeková Kateřina BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 357 01:34:28.3 182.
24. Durna Filip 3km, 33 překážek 2. vlna 328 01:36:00.1 186.
25. Beňová Vanesa 3km, 33 překážek 2. vlna 327 01:36:00.2 187.
26. Cibulková Monika BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 352 01:38:41.2 193.
27. Kratochvílová Lucie BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 355 01:38:41.3 194.
28. Müller Michal Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 331 01:43:57.7 195.
29. Lipovská Markéta BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 354 01:44:52.6 196.
30. Kučerová Tereza BULL TEAM 3km, 33 překážek 2. vlna 353 01:44:52.7 197.
31. Šabata Miloslav Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 337 01:46:41.6 198.
32. Filipová Lenka Nadšenci 3km, 33 překážek 2. vlna 338 01:46:42.2 199.

3km, 33 překážek - 3. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hubálek Lukáš Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 366 00:34:00.2 3.
2. Hlava Roman Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 364 00:40:41.4 10.
3. Křepela Pavel Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 365 00:40:44.6 11.
4. Šipka Lukáš Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 380 00:45:12.6 19.
5. Příhodová Pavlína Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 371 00:50:13.6 24.
6. Blehová Michaela Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 367 00:51:49.0 25.
7. Pečinková Šárka Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 382 01:03:39.6 62.
8. Obrovský David Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 381 01:03:43.0 63.
9. Remenár Lukáš Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 374 01:05:01.5 67.
10. Remenárová Adéla Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 375 01:05:03.6 68.
11. Konopeusová Michaela 3km, 33 překážek 3. vlna 505 01:06:50.9 73.
12. Čížek Dominik Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 376 01:09:41.1 78.
13. Mojžišová Jana Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 360 01:14:38.7 100.
14. Mojžiš Ján Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 362 01:15:42.7 106.
15. Kocián Michal Džana team 3km, 33 překážek 3. vlna 361 01:15:44.1 107.
16. Folvarská Lucie Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 369 01:19:12.1 125.
17. Kristýna Halířová Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 372 01:19:12.2 126.
18. Kroupová Petra 3km, 33 překážek 3. vlna 510 01:22:52.6 141.
19. Zadák Tomáš 3km, 33 překážek 3. vlna 504 01:22:53.2 142.
20. Jenneová Verča Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 379 01:23:43.5 144.
21. Kašpar Pepa Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 378 01:23:43.5 145.
22. Hrouzek Jaroslav Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 363 01:25:36.9 154.
23. Obrovská Markéta Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 368 01:25:56.9 162.
24. Sůra Milan Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 359 01:29:09.0 173.
25. Novotná Veronika Třebešáci 3km, 33 překážek 3. vlna 373 01:29:10.0 174.
26. Moudr Adam Východočeská směska 3km, 33 překážek 3. vlna 383 01:31:40.3 175.
  Mlejnek Tomáš Východočeská smečka 3km, 33 překážek 3. vlna 377 DNF  

3km, 33 překážek - 4. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bílek Jiří 3km, 33 překážek 4. vlna 394 00:34:27.7 4.
2. Friml Jiří 3km, 33 překážek 4. vlna 467 00:53:41.0 31.
3. Veverková Michaela 3km, 33 překážek 4. vlna 392 00:53:46.6 32.
4. Nešporová Erika SRTG Česká Třebová 3km, 33 překážek 4. vlna 408 01:00:45.5 53.
5. Jiruška Petr 3km, 33 překážek 4. vlna 385 01:01:38.1 56.
6. Svoboda Ludvík 3km, 33 překážek 4. vlna 384 01:01:44.7 58.
7. Štěpán Martin 3km, 33 překážek 4. vlna 395 01:07:10.6 74.
8. Dlapalová Kristýna 3km, 33 překážek 4. vlna 391 01:08:24.1 75.
9. Králíček Tomáš 3km, 33 překážek 4. vlna 393 01:09:33.0 76.
10. Kmínková Barbora 3km, 33 překážek 4. vlna 388 01:09:34.1 77.
11. Švestková Aneta 3km, 33 překážek 4. vlna 415 01:12:22.4 84.
12. Čížková Dagmar Komáři 3km, 33 překážek 4. vlna 407 01:16:06.5 110.
13. Šerý Ondřej ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 398 01:24:39.6 151.
14. Matějčková Gabriela ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 399 01:25:29.6 152.
15. Lešenarová Nikola ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 400 01:25:34.1 153.
16. Kubíčková Veronika ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 403 01:25:50.8 155.
17. Štolc Lukáš ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 401 01:25:50.9 156.
18. Straka František ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 405 01:25:50.9 157.
19. Kupčík Radovan 3km, 33 překážek 4. vlna 511 01:25:51.6 158.
20. Fojt Michal ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 404 01:25:51.8 159.
21. Košík Miloš ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 402 01:25:52.5 160.
22. Matějček Jakub ŠPK TEAM 3km, 33 překážek 4. vlna 406 01:25:52.6 161.
23. Janáčová Veronika 3km, 33 překážek 4. vlna 389 01:27:05.3 166.
24. Burdych Radek 3km, 33 překážek 4. vlna 390 01:27:05.6 167.
25. Kozáková Barbora PLL 3km, 33 překážek 4. vlna 396 01:28:34.7 172.
26. Mlčoch Roman Komáři 3km, 33 překážek 4. vlna 409 01:32:05.2 176.
27. Žáková Veronika PLL 3km, 33 překážek 4. vlna 397 01:36:08.7 189.
28. Laštovička Petr 3km, 33 překážek 4. vlna 387 01:38:36.1 191.
29. Andrlová Lenka 3km, 33 překážek 4. vlna 386 01:38:36.7 192.

3km, 33 překážek - 5. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mareš Oldřich 3km, 33 překážek 5. vlna 432 00:42:41.6 14.
2. Jandová Monika Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 519 00:48:59.5 23.
3. Bubelínková Lucie Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 516 00:52:49.5 29.
4. Čerychová Andrea Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 518 00:56:53.3 40.
5. Malý David SRTG Česká 3km, 33 překážek 5. vlna 414 00:58:13.6 44.
6. Maixnerová Lucie 3km, 33 překážek 5. vlna 424 00:59:53.7 50.
7. Jerlingová Lucka Marná snaha 3km, 33 překážek 5. vlna 425 01:00:13.4 51.
8. Hložková Nikola 3km, 33 překážek 5. vlna 426 01:01:24.0 54.
9. Vagenknechtova Radka 3km, 33 překážek 5. vlna 427 01:01:24.9 55.
10. Marková Jana 3km, 33 překážek 5. vlna 431 01:01:48.6 59.
11. Kroulík Radim 3km, 33 překážek 5. vlna 420 01:12:52.8 86.
12. Kroulíková Pavla 3km, 33 překážek 5. vlna 419 01:12:53.1 87.
13. Jeřábek Jan 3km, 33 překážek 5. vlna 429 01:13:55.7 95.
14. Víšek Pavel 3km, 33 překážek 5. vlna 430 01:15:26.1 105.
15. Kopecká Veronika 3km, 33 překážek 5. vlna 423 01:16:08.5 111.
16. Kovák Martin 3km, 33 překážek 5. vlna 421 01:16:08.5 112.
17. Post Tomáš Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 417 01:16:29.0 113.
18. Vanišová Lenka Vanišáci 3km, 33 překážek 5. vlna 428 01:17:23.8 114.
19. Postová Iva Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 416 01:17:52.0 119.
20. Jasonská Viola Méďa a Kosťa 3km, 33 překážek 5. vlna 418 01:17:52.7 120.
21. Králíčková Radka Platinum 3km, 33 překážek 5. vlna 412 01:20:26.3 127.
22. Jirčík Bohumír Platinum 3km, 33 překážek 5. vlna 413 01:20:26.6 128.
23. Kuchta Tomáš Marná snaha 3km, 33 překážek 5. vlna 433 01:20:26.8 130.
24. Brabcová Štěpánka Brutální princezny 3km, 33 překážek 5. vlna 410 01:21:00.3 131.
25. Čerychová Denisa Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 517 01:34:17.8 180.
26. Alinčová Eva Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 422 01:34:21.0 181.
27. Straka Jan Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 520 01:35:22.8 184.
28. Hlínová Žaneta Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 515 01:35:31.1 185.
29. Jelínek Oldřich Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 514 01:36:04.2 188.
30. Velínský Tomáš Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 513 01:36:15.6 190.
  čálek ondřej 3km, 33 překážek 5. vlna 411 DNF  
  Svobodová Gabriela Nutrend 3km, 33 překážek 5. vlna 512 DNF  

3km, 33 překážek - 6. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Palečný Martin RSaci 3km, 33 překážek 6. vlna 455 00:32:45.2 1.
2. Doležal Lukáš 3km, 33 překážek 6. vlna 456 00:33:53.7 2.
3. Vízek Martin Mistr Yoda 3km, 33 překážek 6. vlna 440 00:40:39.0 9.
4. Halabrín Radovan 3km, 33 překážek 6. vlna 438 00:44:15.0 15.
5. Ptáčník Jiří 3km, 33 překážek 6. vlna 453 00:44:51.1 16.
6. Fogel Igor CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 450 00:53:15.0 30.
7. Tylšarová Aneta 3km, 33 překážek 6. vlna 439 00:58:56.8 46.
8. Burešová Tereza RSaci 3km, 33 překážek 6. vlna 454 00:59:05.8 48.
9. Coggan Lucie CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 445 00:59:22.1 49.
10. Obrdlík Štěpán CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 448 01:04:34.8 65.
11. Čtvrtečka Jan 3km, 33 překážek 6. vlna 434 01:10:22.5 79.
12. Čtvrtečková Renáta 3km, 33 překážek 6. vlna 435 01:10:22.8 80.
13. Hornová Vanesa CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 449 01:15:04.7 101.
14. Vocásková Petra CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 446 01:15:04.8 102.
15. Ardelánová Lucie CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 447 01:15:05.1 103.
16. Pechánková Radka CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 442 01:15:05.1 104.
17. Doležalová Zuzana RSáci 3km, 33 překážek 6. vlna 451 01:17:51.5 118.
18. Novakova Romana RSáci 3km, 33 překážek 6. vlna 452 01:18:13.6 122.
19. Janota Jiří 3km, 33 překážek 6. vlna 437 01:21:16.5 132.
20. Janotová Gabriela 3km, 33 překážek 6. vlna 436 01:21:17.2 133.
21. Novák Martin CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 441 01:22:22.5 140.
22. Teplý David CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 443 01:23:02.5 143.
23. Klíma Václav CMI 3km, 33 překážek 6. vlna 444 01:34:34.2 183.

3km, 33 překážek - 7. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěch Petr 3km, 33 překážek 7. vlna 469 00:39:41.1 8.
2. Fassati Gabriela EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 478 00:48:14.7 21.
3. Zlatovská Erika 3km, 33 překážek 7. vlna 476 00:52:26.1 26.
4. blazkova radka 3km, 33 překážek 7. vlna 474 00:54:08.8 33.
5. Fousek Ondřej 3km, 33 překážek 7. vlna 475 00:54:15.1 34.
6. Válek Tomáš 3km, 33 překážek 7. vlna 463 00:55:53.3 36.
7. Svědiroh Vít 3km, 33 překážek 7. vlna 466 00:56:31.3 37.
8. Kašpar Michal 3km, 33 překážek 7. vlna 465 00:56:41.8 39.
9. krivianszki michal 3km, 33 překážek 7. vlna 468 01:00:26.1 52.
10. Fassati Miroslav EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 480 01:02:47.7 61.
11. zelený Lukáš 3km, 33 překážek 7. vlna 462 01:04:04.5 64.
12. Ragula Petr 3km, 33 překážek 7. vlna 477 01:04:54.6 66.
13. Fassati Kristýna EQUICENTRUM Jaroměř 3km, 33 překážek 7. vlna 479 01:05:06.5 69.
14. Paldusová Veronika 3km, 33 překážek 7. vlna 473 01:13:33.3 90.
15. Mitrášová Tereza Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 457 01:24:13.3 146.
16. Fassati Marek Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 460 01:24:13.8 147.
17. Sobolíková Aneta Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 458 01:24:14.3 148.
18. Holatová Denisa POAKA CREW 3km, 33 překážek 7. vlna 461 01:24:17.8 149.
19. Keller Michal Poaka Crew 3km, 33 překážek 7. vlna 459 01:24:28.0 150.
20. Kubalova Gabriela 3km, 33 překážek 7. vlna 471 01:26:17.1 164.
21. Hermanova Petra 3km, 33 překážek 7. vlna 470 01:26:20.1 165.

3km, 33 překážek - 8. vlna

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Löffler Erik 3km, 33 překážek 8. vlna 491 00:36:19.2 6.
2. Pátek Jan 3km, 33 překážek 8. vlna 483 00:40:57.7 12.
3. Darebný Filip 3km, 33 překážek 8. vlna 489 00:41:08.3 13.
4. Darebná Petra 3km, 33 překážek 8. vlna 490 00:52:46.5 28.
5. Stehlík Michal 3km, 33 překážek 8. vlna 487 00:57:24.8 42.
6. Pavel Aleš NC Svitkovice 3km, 33 překážek 8. vlna 492 01:05:11.6 70.
7. Weishupt Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 500 01:11:03.1 81.
8. Hošek Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 501 01:11:16.2 82.
9. Welsch Michal 3km, 33 překážek 8. vlna 503 01:13:08.8 88.
10. Červenka Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 484 01:13:42.7 91.
11. Landovský Jakub 3km, 33 překážek 8. vlna 485 01:13:46.5 92.
12. Fendrychová Anna 3km, 33 překážek 8. vlna 486 01:13:49.0 93.
13. Chyba Martin 3km, 33 překážek 8. vlna 481 01:13:50.3 94.
14. Dlouhý Lukáš 3km, 33 překážek 8. vlna 482 01:14:00.5 96.
15. Šulcová Jana 3km, 33 překážek 8. vlna 488 01:14:18.8 97.
  čálek ondřej 3km, 33 překážek 8. vlna 493 DNF