Výsledky závodu

Dobroběh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.09.2018



Klasika 6,7 km - Muži 16 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vondrů Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1014 00:26:23.5 3.
2. Škoda Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1026 00:28:23.5 5.
3. Mlčkovský Antonín Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1056 00:31:38.8 15.
4. Kasanda Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1045 00:33:26.5 26.
5. Bílek Tibor Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1061 00:38:45.3 55.
6. Charvát Petr Klasika 6,7 km Muži 16 - 25 let 1017 00:45:15.0 88.

Klasika 6,7 km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janovský Jirka Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1036 00:29:12.0 8.
2. Polišenský Tomáš Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1023 00:31:39.8 16.
3. Koťara Lukáš Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1032 00:33:51.5 27.
4. Holejšovský Jiří Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1042 00:37:57.5 51.
5. Honsa Ladislav Klasika 6,7 km Muži 26 - 35 let 1043 00:38:09.3 53.

Klasika 6,7 km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nový Lukáš Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 15031065 00:25:46.0 1.
2. Nehonský Zdeněk Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1050 00:25:51.5 2.
3. Novotný Martin Běhám sám Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1027 00:28:42.0 7.
4. Bláha Tomáš #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1048 00:30:02.5 9.
5. Zděnek David Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1044 00:30:51.0 11.
6. Váňa Ondřej Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1004 00:31:03.3 12.
7. Linhart Hynek Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1024 00:34:30.0 33.
8. Walla Ladislav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1064 00:34:40.3 34.
9. Mišun Miroslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1033 00:35:01.8 36.
10. Klešacký Dušan #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1057 00:37:19.8 50.
11. Vrba Vít Klasika 6,7 km Muži 36 - 45 let 1015 00:41:41.1 68.

Klasika 6,7 km - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čáp Luboš Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1058 00:30:47.8 10.
2. Bláha Jindřich Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1029 00:35:14.8 38.
3. Sychra Milan Klasika 6,7 km Muži 46+ let 1022 00:38:28.3 54.

Klasika 6,7 km - Ženy 16 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švecová Denisa Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1063 00:28:36.3 6.
2. Šrubařová Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1013 00:34:04.5 31.
3. Břízová Alena Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1012 00:46:05.8 93.
4. Kolátorová Alena MTB MEL Klasika 6,7 km Ženy 16 - 25 let 1037 00:47:33.5 96.

Klasika 6,7 km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Romana Bechyně Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1006 00:32:07.5 19.
2. Capouchová Nina Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1005 00:34:48.3 35.
3. Ambróšová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1062 00:37:59.0 52.
4. Vochozková Markéta Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1003 00:41:03.8 63.
5. Vrbová Martina Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1016 00:41:33.3 65.
6. Slámová Marcela Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 2041 00:41:43.8 69.
7. Bradová Petra Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1047 00:42:44.5 74.
8. Petráková Klára Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1039 00:42:56.5 77.
9. Prchlíková Eva Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1052 00:44:26.3 85.
10. Chalašová Olga Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1051 00:44:27.0 86.
11. Faltusová Monika Klasika 6,7 km Ženy 26 - 35 let 1041 00:46:05.3 92.

Klasika 6,7 km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haselbauerová Anna Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1025 00:32:56.0 25.
2. Bočková Lucie Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1007 00:33:58.8 28.
3. Nehonská Jana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1049 00:33:58.8 29.
4. Šonková Romana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1010 00:36:05.5 43.
5. Herynková Kateřina KK Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1011 00:36:56.3 45.
6. Zoulová Radka #Rozbehame Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1034 00:37:18.0 49.
7. Morkesová Vlasta 42.mpr Tábor Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1020 00:38:46.3 56.
8. Zíková Jana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1059 00:41:30.3 64.
9. Faustová Valerie Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1030 00:41:45.0 70.
10. Klečacká Marie #Rozběháme Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1021 00:42:15.4 72.
11. Bendová Lenka Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1054 00:43:24.5 80.
12. Vašků Markéta Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1060 00:45:23.3 90.
13. Toufarová Ivana Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1009 00:47:24.6 95.
14. Podlahová Věra KK Soběslav Klasika 6,7 km Ženy 36 - 45 let 1040 00:53:01.0 100.

Klasika 6,7 km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fricová Jitka Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 62 00:32:21.3 21.
2. Bílková Blanka TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1035 00:43:02.3 78.
3. Kolátorová Pavlína MTB MEL Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1038 00:46:42.5 94.
4. Tučková Dana Klasika 6,7 km Ženy 46+ let 1053 00:52:46.5 99.

Klasika 6,7 km - Tým muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dračka Richard #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511 00:27:00.3 4.
2. Boháč Pavel #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým muži 1505 00:31:23.0 13.
3. Chlumák Václav #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým muži 1504 00:31:23.3 14.
4. Ličko Petr #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým muži 1503 00:31:49.3 17.
5. Kuráň Martin #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým muži 1501 00:31:51.5 18.
6. Dračka Jáchym #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511 00:32:26.0 22.
7. Lepšík Milan #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508 00:32:39.0 23.
8. Kašpar Jan #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým muži 1512 00:32:42.8 24.
9. Zelenka Petr #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým muži 1512 00:34:04.3 30.
10. Kovář Jan #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým muži 1505 00:34:09.0 32.
11. Růžička Jan #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým muži 1511 00:35:12.0 37.
12. Švejda Jaroslav #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507 00:35:20.0 40.
13. Melena Jaroslav #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým muži 1504 00:35:25.8 41.
14. Mikulčík Igor #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507 00:35:27.0 42.
15. Masopust Tomáš #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým muži 1510 00:36:42.8 44.
16. Paleček Jan #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým muži 1510 00:37:09.8 48.
17. Panec Roman #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509 00:38:50.0 57.
18. Hrdlička Pavel #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým muži 1501 00:39:19.3 58.
19. Novák Karel #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508 00:42:09.3 71.
20. Málek Jiří #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507 00:42:21.8 73.
21. Vašíček Michal #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým muži 1503 00:42:46.3 75.
22. Zenkl Zbyněk #Rolnička Klasika 6,7 km Tým muži 1508 00:44:13.8 83.
23. Jandáček Pavel #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509 00:47:38.8 97.
24. Augustin Miloš #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým muži 1509 00:54:09.8 101.
25. Koželuh Jaromír #Rӧchling Klasika 6,7 km Tým muži 1507 00:57:29.5 103.

Klasika 6,7 km - Tým ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vithová Martina #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým ženy 1505 00:32:18.8 20.
2. Dvořáková Zdeňka #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506 00:35:16.0 39.
3. Dračková Lajla #FS ČCE VS Klasika 6,7 km Tým ženy 1511 00:37:06.5 46.
4. Vojířová Dita #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým ženy 1510 00:37:09.8 47.
5. Kratochvílová Martina #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým ženy 1501 00:39:19.5 59.
6. Kulvajtová Olga #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506 00:40:11.5 60.
7. Neuschlová Lenka #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým ženy 1504 00:40:21.8 61.
8. Šustrová Jitka #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým ženy 1512 00:40:32.5 62.
9. Kovářová Eva #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým ženy 1503 00:41:39.3 66.
10. Čikešová Stanislava #Rolnička Klasika 6,7 km Tým ženy 1508 00:41:41.0 67.
11. Kočová Klára #SILON el clasico numero 1 Klasika 6,7 km Tým ženy 1501 00:42:47.5 76.
12. Somrová Martina #SILON el clasico numero 3 Klasika 6,7 km Tým ženy 1503 00:43:19.8 79.
13. Krchová Pavla #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502 00:43:24.8 81.
14. Pospíšilová Anna #SILON el clasico numero 5 Klasika 6,7 km Tým ženy 1502 00:43:25.3 82.
15. Flajšmanová Lucie #TUDYTAM z.s. Klasika 6,7 km Tým ženy 1510 00:44:23.0 84.
16. Kozáková Kamila #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506 00:44:54.0 87.
17. Roškotová Adéla #Trio reklama Klasika 6,7 km Tým ženy 1512 00:45:17.5 89.
18. Vithová Eva #SILON el clasico numero 2 Klasika 6,7 km Tým ženy 1505 00:45:30.5 91.
19. Hejnová Kateřina #FARMTEC Klasika 6,7 km Tým ženy 1506 00:49:02.3 98.
20. Smetanová Gabriela #FARMTEC OZE Klasika 6,7 km Tým ženy 1509 00:54:10.0 102.
21. Doležalová Lenka #SILON el clasico numero 4 Klasika 6,7 km Tým ženy 1504 00:57:29.6 104.

Army 6,5 km - Muži 16 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fulín Štěpán Koutečtí Gladiátoři Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2071 00:35:15.0 4.
2. Bříza Dušan Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2104 00:36:46.5 7.
3. Bauer Tomáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2010 00:40:51.8 15.
4. Hrdlička Martin Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2011 00:43:06.3 22.
5. Vojtěch Václav Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2099 00:43:06.5 23.
6. Staněk Matyáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2098 00:43:26.8 26.
7. Vašíček Patrik Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2108 00:43:55.0 28.
8. Bílý Filip Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2031 00:44:38.3 36.
9. Kaisler Lukáš Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2097 00:44:42.5 37.
10. Tábora Rudolf Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2080 00:45:35.5 40.
11. Vaněk Robert Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2075 00:45:36.0 41.
12. Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2049 00:47:01.0 53.
13. Hlas Matěj Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2021 00:49:55.3 71.
14. Koudelka Jan Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2107 00:52:40.5 83.
15. Doucha Marek Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2090 00:54:08.5 99.
16. Jech Matěj Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2001 00:56:04.3 110.
17. Karasek Vaclav Kundibadi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2002 01:09:56.3 145.
18. Pícha Rostislav Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 25 let 2003 01:09:57.3 146.

Army 6,5 km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šatný Petr Pražský kurvy Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2063 00:34:51.3 1.
2. Stodůlka Petr Rugby club Liberec Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2056 00:42:34.0 20.
3. Liška Jiří Koutečtí Gladiátoři Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2072 00:43:20.8 25.
4. Holejšovský Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2060 00:43:58.5 30.
5. Tomeček Marek Pražský kurvy Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2062 00:44:16.8 33.
6. Zlesák Lukáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2079 00:45:36.1 42.
7. Brom František Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2004 00:45:47.3 43.
8. Frejlach Tomáš Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2005 00:45:47.3 44.
9. Pícha Libor Kundibádi Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2006 00:45:51.8 45.
10. Greksa Martin Diakonická akademie Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2105 00:46:49.3 48.
11. Hejl Jaroslav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2047 00:46:58.3 50.
12. Novák Jakub Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2055 00:46:59.0 51.
13. Dostál Zdeněk Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2046 00:47:02.0 54.
14. Diviš Václav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2019 00:47:46.0 60.
15. Šiška David Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2091 00:48:48.3 65.
16. Kořánek Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2048 00:48:54.8 66.
17. Kulhavý Libor Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2054 00:49:22.5 69.
18. Kaválek Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2020 00:50:30.8 72.
19. Talíř Jaroslav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2100 01:04:07.0 132.
20. Maša Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2070 01:05:31.5 137.
21. Dolný Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2088 01:14:48.8 159.

Army 6,5 km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podzimek Michal Hzs Tábor Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2038 00:35:02.3 3.
2. Dračka Richard Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2050 00:36:12.0 5.
3. Kliment Lukáš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2040 00:39:40.5 11.
4. Markvart Jan ZEWL Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2039 00:39:53.5 12.
5. Hrubý Jaroslav Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2059 00:40:05.8 13.
6. Stibor Jiří Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2076 00:42:07.5 19.
7. Pytelka Jan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2026 00:43:58.8 31.
8. Arnošt Michal Arnoštovi.cz Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2106 00:44:19.8 34.
9. Hlas Milan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2023 00:52:20.8 82.
10. Korčák Ivo Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2096 00:53:04.5 90.
11. Dušek Jaroslav Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2058 00:54:19.8 103.

Army 6,5 km - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Staněk Milan Cykloklub Chýnov Army 6,5 km Muži 46+ let 2012 00:40:22.8 14.
2. Podlaha Jaroslav Army 6,5 km Muži 46+ let 2089 00:42:37.8 21.
3. Prüher Michal Army 6,5 km Muži 46+ let 2024 00:44:29.0 35.
4. Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2067 00:44:47.3 38.
5. Holienka Miroslav Army 6,5 km Muži 46+ let 2095 00:45:33.3 39.
6. Podlaha Petr Army 6,5 km Muži 46+ let 2061 00:55:58.3 109.
7. Kališ Josef Army 6,5 km Muži 46+ let 2094 01:07:27.8 142.

Army 6,5 km - Ženy 16 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Říhová Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2068 00:37:42.0 10.
2. Svobodová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2101 00:43:10.5 24.
3. Strnadová Tereza Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2015 00:48:27.5 63.
4. Hlasová Barbora Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2022 00:52:20.8 81.
5. Chalašová Vendula Kundibádi Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2009 00:56:05.3 111.
6. Ondrášková Hanka Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2093 00:58:22.0 120.
7. Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2037 01:00:26.8 124.
8. Kovaříková Iveta Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2102 01:04:14.8 133.
9. Táborová Karolína Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2103 01:04:17.5 134.
10. Novotná Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2073 01:05:30.5 135.
11. Málková Klára Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2074 01:05:30.6 136.
12. Čížková Lenka Kundibádi Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2008 01:09:57.7 147.
13. Bumbalkova Michaela Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2077 01:11:09.0 152.
14. Moskovcová Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2082 01:13:04.0 155.
15. Prokopova Tereza Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2066 01:19:04.8 165.
16. Kmochová Michaela Army 6,5 km Ženy 16 - 25 let 2065 01:19:05.3 166.

Army 6,5 km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoskova Marie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2051 00:43:57.8 29.
2. Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2016 00:48:07.3 61.
3. Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2092 00:48:47.8 64.
4. Hrubá Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2018 00:50:31.0 73.
5. Nývltová Barbora KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2044 00:51:35.8 78.
6. Oupicová Eva Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2043 00:51:43.5 79.
7. Melenová Kateřina Rugby club Liberec Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2045 00:52:12.5 80.
8. Křížovská Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2052 00:52:56.5 86.
9. Severová Šárka Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2042 00:56:10.3 112.
10. Kratochvílová Holíčková Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2053 00:58:02.1 119.
11. Dvořáková Anežka Diakonická akademie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2017 01:01:18.5 126.
12. Strejčková Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2069 01:05:31.8 138.
13. Pajerová Denisa Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2087 01:05:48.8 139.
14. Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2084 01:13:03.8 154.
15. Přibylová Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2085 01:13:04.0 156.
16. Kovářová Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2083 01:13:04.3 157.
17. Novobílská Karolina Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2078 01:17:30.3 160.
18. Mikšátkova Michaela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2081 01:17:31.5 161.

Army 6,5 km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Floriánová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2034 00:49:14.3 67.
2. Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2035 00:49:33.3 70.
3. Růzhová Věra Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2032 00:53:28.0 91.
4. Prüherová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2025 00:53:34.3 92.
5. Rolníková Štěpánka Moravský Žižkov Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2028 00:54:33.0 104.
6. Straková Jirků Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2064 00:55:02.0 105.
7. Pytelková Danuše Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2027 00:58:01.8 118.
8. Pánková Jana KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2033 01:00:02.3 123.
9. Sedláčková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2086 01:13:04.3 158.

Army 6,5 km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaislerová Jaroslava Army 6,5 km Ženy 46+ let 2030 00:51:28.5 75.
2. Kramperová Mirka Army 6,5 km Ženy 46+ let 2029 01:07:22.8 141.

Army 6,5 km - Army tým muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vorobok Tomáš #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502 00:34:58.0 2.
2. Korábik Michal #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502 00:36:22.3 6.
3. Polišenský Karel #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508 00:37:36.0 9.
4. Grošek Filip #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515 00:41:19.8 16.
5. Oppolzer Aleš #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým muži 2502 00:41:24.0 17.
6. Voigt Daniel #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510 00:41:53.5 18.
7. Vítů Michal #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515 00:43:44.8 27.
8. Kracík Adam #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507 00:44:15.5 32.
9. Šobra Jakub #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503 00:46:29.0 46.
10. Kubec Pavel #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503 00:46:35.5 47.
11. Čížek Josef #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508 00:46:54.5 49.
12. Hrdlička Pavel #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507 00:47:00.3 52.
13. Smísitel Zdeněk #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2511 00:47:09.0 55.
14. Koranda František #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516 00:47:11.3 56.
15. Andrle Jaromír #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515 00:47:13.3 57.
16. Hroníček Bohdan #ŠLECHŤÁCI 2 Army 6,5 km Army tým muži 2515 00:47:13.5 58.
17. Vančura Jiří #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510 00:47:34.0 59.
18. Vangelo Tadeáš #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516 00:49:21.8 68.
19. Lašťovka Lukáš #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým muži 2514 00:51:30.0 77.
20. Krejčí Jiří #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2503 00:52:58.0 87.
21. Adam Ivan #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým muži 2512 00:53:04.0 88.
22. Kůla Pavel #bez názvu Army 6,5 km Army tým muži 2501 00:53:51.6 97.
23. Dolejší Jaroslav #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2508 00:54:09.3 100.
24. Kovář Jan #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516 00:55:25.8 106.
25. Gubáš Karel #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2507 00:55:37.0 108.
26. Chlumák Václav #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509 00:57:30.5 113.
27. Žáček Jan #Šneci Army 6,5 km Army tým muži 2505 00:57:50.3 114.
28. Doubek Martin #Šneci Army 6,5 km Army tým muži 2505 00:57:50.3 115.
29. Vitha Jan #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509 00:58:41.8 121.
30. Basík Šimon #Skauti Modříni Army 6,5 km Army tým muži 2516 01:00:52.5 125.
31. Křen Jan #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým muži 2511 01:02:43.0 129.
32. Vojtovič Adam #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2509 01:03:24.0 130.
33. Saidov Shukhrat #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým muži 2510 01:06:26.8 140.
34. Suchý David #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504 01:10:44.8 148.
35. Kučera David #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504 01:10:45.0 149.
36. Martínek Tomáš #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým muži 2504 01:10:48.0 150.

Army 6,5 km - Army tým ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalová Martina #Tábor/BRATŘI V TRIKU Army 6,5 km Army tým ženy 2502 00:37:26.3 8.
2. Šimáková Alexandra #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501 00:48:14.0 62.
3. Trpková Dagmar #Triangl Team Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2503 00:50:49.3 74.
4. Šimonová Anežka #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514 00:51:29.7 76.
5. Mikolášková Jana #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513 00:52:50.5 84.
6. Filipi Petra #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513 00:52:51.0 85.
7. Šebestová Michaela #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512 00:53:04.3 89.
8. Adamová Aneta #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512 00:53:46.0 93.
9. Strouhalová Dáša #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513 00:53:46.1 94.
10. Bártů Jana #EDEŇÁCI 2 /ŠLECHTA 2 Army 6,5 km Army tým ženy 2512 00:53:46.5 95.
11. Hliňáková Martina #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501 00:53:51.6 96.
12. Egidová Nikola #bez názvu Army 6,5 km Army tým ženy 2501 00:53:52.0 98.
13. Podojilová Lenka #SILON 1 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2508 00:54:09.5 101.
14. Lexová Iveta #EDEŇÁCI 1/ŠLECHTA 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2513 00:54:09.8 102.
15. Lisová Gábina #SILON 3 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2507 00:55:36.8 107.
16. Macháčková Jana #Šneci Army 6,5 km Army tým ženy 2505 00:57:50.3 116.
17. Zíková Barbora #Šneci Army 6,5 km Army tým ženy 2505 00:57:50.5 117.
18. Lukáčová Lenka #SILON 6 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2510 00:59:52.5 122.
19. Lašťovková Eliška #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514 01:02:05.0 127.
20. Marhounová Eva #ŠLECHŤÁCI 1 Army 6,5 km Army tým ženy 2514 01:02:15.0 128.
21. Přívozníková Jana #SILON 2 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2509 01:03:32.8 131.
22. Maňáková Veronika #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2511 01:08:20.3 143.
23. Mrvová Pavla #Tým Jistebnice Army 6,5 km Army tým ženy 2511 01:08:20.5 144.
24. Hlavničková Lucie #Ružový jednorožci Army 6,5 km Army tým ženy 2504 01:10:48.3 151.
25. Macková Mirka #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506 01:11:34.8 153.
26. Pastyříková Jaroslava #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506 01:17:44.0 162.
27. Kratochvílová Irena #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506 01:17:44.5 163.
28. Čížková Šárka #SILON 4 Army run for fun Army 6,5 km Army tým ženy 2506 01:17:45.1 164.

Děti klasika 500 m - 0 - 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prüher Viktor Děti klasika 500 m 0 - 6 let 8 00:01:07.0 16.
2. Mullender Jessica Děti klasika 500 m 0 - 6 let 38 00:01:07.5 17.
3. Čejkovská Eva Děti klasika 500 m 0 - 6 let 33 00:01:08.5 18.
4. Šonková Barbora Děti klasika 500 m 0 - 6 let 10 00:01:09.2 19.
5. Vrbová Tereza Děti klasika 500 m 0 - 6 let 12 00:01:10.9 20.
6. Hackerová Terezka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 28 00:01:11.5 21.
7. Koťara Matyáš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 5 00:01:12.7 22.
8. Floriánová Zuzana Děti klasika 500 m 0 - 6 let 2 00:01:12.8 23.
9. Pechová Marie KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 27 00:01:14.5 24.
10. Herynková Anita KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 3 00:01:19.2 25.
11. Klimentova Emma Děti klasika 500 m 0 - 6 let 31 00:01:19.5 26.
12. Polišenská Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 44 00:01:25.0 28.
13. Novotný Josef Bohutín Děti klasika 500 m 0 - 6 let 7 00:01:28.5 29.
14. Čejková Rozarie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 34 00:01:46.2 36.
15. Vrbová Anežka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 11 00:02:00.7 40.
16. Prchlík Michal Děti klasika 500 m 0 - 6 let 39 00:02:03.5 41.
17. Sláma František Děti klasika 500 m 0 - 6 let 9 00:02:12.0 42.
18. Koťara Mikoláš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 6 00:02:26.0 43.
19. Beňová Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 1 00:02:31.5 44.

Děti klasika 500 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stibor Antonín Děti klasika 500 m 7 - 9 let 49 00:00:46.2 1.
2. Jindrová Nikola Děti klasika 500 m 7 - 9 let 17 00:00:47.2 2.
3. Pánek Adam Děti klasika 500 m 7 - 9 let 13 00:00:49.7 3.
4. Petrů Michael Děti klasika 500 m 7 - 9 let 36 00:00:50.7 4.
5. Prümer Jan Děti klasika 500 m 7 - 9 let 40 00:00:51.5 5.
6. Petrů Natalie Děti klasika 500 m 7 - 9 let 35 00:00:52.0 6.
7. Nývltová Tereza KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 14 00:00:55.0 7.
8. Mullender Sofia KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 37 00:00:55.2 8.
9. Pokorný Vítek Děti klasika 500 m 7 - 9 let 30 00:00:55.5 9.
10. Herynková Nela KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 18 00:00:56.2 10.
11. Klečacká Tereza Rozběháme Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 16 00:00:57.7 11.
12. Klečacký Vojtěch Děti klasika 500 m 7 - 9 let 45 00:00:59.5 12.
13. Pechová Jindřiška KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 26 00:00:59.7 13.
14. Zimová Izabela Děti klasika 500 m 7 - 9 let 46 00:00:59.8 14.
15. Korábik Michal Tábor Děti klasika 500 m 7 - 9 let 15 00:01:02.2 15.
  Dračka Juda Děti klasika 500 m 7 - 9 let 48 DNS  

Děti klasika 500 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňha Jan Děti klasika 500 m 10 - 12 let 20 00:01:24.0 27.
2. Jouza Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 32 00:01:35.7 30.
3. Prümer Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 41 00:01:38.5 31.
4. Pánková Anna KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 21 00:01:39.0 32.
5. Nývltová Veronika KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 22 00:01:39.2 33.
6. Bláhová Ema Děti klasika 500 m 10 - 12 let 42 00:01:43.2 34.
7. Podlahová Marie KK Soběslav Děti klasika 500 m 10 - 12 let 25 00:01:46.0 35.
8. Linhartová Emička Děti klasika 500 m 10 - 12 let 23 00:01:48.0 37.
9. Zima Alexandr Děti klasika 500 m 10 - 12 let 47 00:01:48.2 38.
10. Bendová Denisa Děti klasika 500 m 10 - 12 let 43 00:01:53.7 39.
  Pokorná Bára Děti klasika 500 m 10 - 12 let 29 DNS  

Děti army 400 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stibor Antonín Děti army 400 m 7 - 9 let 135 00:02:50.7 5.
2. Švecová Diana Děti army 400 m 7 - 9 let 128 00:02:56.0 7.
3. Pánek Adam Děti army 400 m 7 - 9 let 104 00:02:57.0 9.
4. Šuléřová Adéla Děti army 400 m 7 - 9 let 146 00:03:00.0 14.
5. Prüher Jan Děti army 400 m 7 - 9 let 103 00:03:03.0 17.
6. Gruber Matyáš Děti army 400 m 7 - 9 let 142 00:03:03.2 18.
7. Petrů Natálie Děti army 400 m 7 - 9 let 124 00:03:04.2 19.
8. Jindrová Nikola Děti army 400 m 7 - 9 let 108 00:03:07.7 23.
9. Mullender Sofia Děti army 400 m 7 - 9 let 129 00:03:14.0 26.
10. Šuléř Matěj Děti army 400 m 7 - 9 let 145 00:03:16.0 27.
11. Straka Matyáš Děti army 400 m 7 - 9 let 102 00:03:16.0 28.
12. Dušáková Denisa Děti army 400 m 7 - 9 let 154 00:03:25.0 32.
13. Dušková Ella Děti army 400 m 7 - 9 let 156 00:03:25.5 33.
14. Petrů Michael Děti army 400 m 7 - 9 let 125 00:03:27.8 34.
15. Bosik Matouš Děti army 400 m 7 - 9 let 148 00:03:28.7 35.
16. Durdiak Daniel Děti army 400 m 7 - 9 let 110 00:03:32.0 36.
17. Polišenský Tomáš Děti army 400 m 7 - 9 let 132 00:03:32.0 37.
18. Toušek Vilém Moravský Žižkov Děti army 400 m 7 - 9 let 101 00:03:36.0 38.
19. Nývltová Tereza KK Soběslav Děti army 400 m 7 - 9 let 105 00:03:42.0 40.
20. Hacker František Děti army 400 m 7 - 9 let 120 00:03:47.7 42.
21. Bradová Jurica Děti army 400 m 7 - 9 let 140 00:04:00.0 46.
22. Herynková Nela KK Soběslav Děti army 400 m 7 - 9 let 107 00:04:03.7 47.
23. Lexa Stepan Děti army 400 m 7 - 9 let 106 00:04:06.0 48.
24. Havlín Adam Děti army 400 m 7 - 9 let 139 00:04:06.8 49.
25. Zimová Izabela Děti army 400 m 7 - 9 let 134 00:04:10.0 50.
26. Němečková Viktorie Děti army 400 m 7 - 9 let 121 00:04:11.7 51.
27. Korábik Michal Tábor Děti army 400 m 7 - 9 let 109 00:04:13.2 52.
28. Brada Hugo Děti army 400 m 7 - 9 let 141 00:04:31.7 53.
29. Mádrová Tamara Děti army 400 m 7 - 9 let 153 00:05:34.0 54.
  Bílek Tibor TJ Pilich Horní Skrýchov Děti army 400 m 7 - 9 let 117 DNF  

Děti army 400 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušák Matej Děti army 400 m 10 - 12 let 155 00:02:43.2 1.
2. Jouza Jáchym Děti army 400 m 10 - 12 let 122 00:02:46.0 2.
3. Svoboda Damian Děti army 400 m 10 - 12 let 151 00:02:47.2 3.
4. Nývltová Veronika KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 115 00:02:48.8 4.
5. Pánková Anna KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 114 00:02:57.3 10.
6. Prüher Jáchym Děti army 400 m 10 - 12 let 113 00:02:57.5 11.
7. Sycha Šimon Děti army 400 m 10 - 12 let 149 00:02:57.7 12.
8. Vaňha Jan Děti army 400 m 10 - 12 let 111 00:02:58.0 13.
9. Sedláčková Radka Děti army 400 m 10 - 12 let 119 00:03:00.7 15.
10. Velenovský Vojta Děti army 400 m 10 - 12 let 147 00:03:02.2 16.
11. Kukla Josef Děti army 400 m 10 - 12 let 136 00:03:05.0 20.
12. Bláhová Ema Děti army 400 m 10 - 12 let 130 00:03:05.2 21.
13. Tůmová Kristýna Děti army 400 m 10 - 12 let 137 00:03:11.0 24.
14. Podlahová Marie KK Soběslav Děti army 400 m 10 - 12 let 118 00:03:11.0 25.
15. Toušek Viktor Moravský Žižkov Děti army 400 m 10 - 12 let 112 00:03:17.5 29.
16. Vojta Adam Děti army 400 m 10 - 12 let 143 00:03:20.0 30.
17. Kodadová Laura Děti army 400 m 10 - 12 let 127 00:03:24.5 31.
18. Zima Alexandr Děti army 400 m 10 - 12 let 133 00:03:38.5 39.
19. Černý Jan Děti army 400 m 10 - 12 let 24 00:03:47.0 41.
20. Bendová Denisa Děti army 400 m 10 - 12 let 131 00:03:48.5 43.
21. Chyba Adam Děti army 400 m 10 - 12 let 138 00:03:53.0 44.
22. Vrkoč Matyáš Děti army 400 m 10 - 12 let 150 00:03:56.5 45.

Děti army 400 m - 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švecová Leona Děti army 400 m 13 - 15 let 126 00:02:55.2 6.
2. Floriánová Veronika Děti army 400 m 13 - 15 let 116 00:02:56.5 8.
3. Klečacký Jan Rozběháme Soběslav Děti army 400 m 13 - 15 let 123 00:03:06.7 22.
  Král Jonáš Děti army 400 m 13 - 15 let 152 DNS  
  Bártů Jan Děti army 400 m 13 - 15 let 144 DNS