Výsledky závodu

Snorock FINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.04.2018



SPRINT - 13-16 år

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år 166 00:01:52.8 1.
2. Alstad Lochert Casper SPRINT 13-16 år 165 00:01:54.9 7.
3. Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år 155 00:01:57.1 11.
4. Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år 161 00:02:02.6 16.
5. Emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år 163 00:02:03.4 18.
6. Bjerke Martin SPRINT 13-16 år 154 00:02:08.1 20.
7. Hammer Flathagen Mina SPRINT 13-16 år 156 00:02:08.8 21.
8. Østerhagen Engen Sigurd SPRINT 13-16 år 158 00:02:09.2 22.

SPRINT - Turklassen

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Harborg Magne SPRINT Turklassen 183 00:02:12.7 23.
2. Schoildt Fiedrik SPRINT Turklassen 189 00:02:14.7 24.
3. Bruun Simen SPRINT Turklassen 182 00:02:19.8 25.
4. Olav Jensen Baard SPRINT Turklassen 191 00:02:19.9 26.
5. Modell Kristoffer SPRINT Turklassen 184 00:02:21.1 27.
6. Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen 186 00:02:25.1 28.
7. Granseth Morten SPRINT Turklassen 178 00:02:28.9 29.
8. Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen 181 00:02:29.4 30.

SPRINT - Junior/Senior

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lillestu Mikal SPRINT Junior/Senior 219 00:01:53.4 2.
2. Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior 226 00:01:53.5 3.
3. Stølan-Thoresen Jørgen SPRINT Junior/Senior 232 00:01:54.2 5.
4. Corell Martin SPRINT Junior/Senior 210 00:01:54.5 6.
5. Sugaren Oliver SPRINT Junior/Senior 224 00:01:55.0 8.
6. Lutnæs Mathilde SPRINT Junior/Senior 223 00:01:56.5 9.
7. Thorslund Aadland Petter SPRINT Junior/Senior 237 00:01:57.5 12.
8. Foss Almqvist Jesper SPRINT Junior/Senior 211 00:01:58.5 13.

SPRINT - Kjendiser

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Einar Bjørndalen Ole SPRINT Kjendiser 250 00:01:53.7 4.
2. Kokslien Mikko SPRINT Kjendiser 251 00:01:56.7 10.
3. B Hillestad Lena SPRINT Kjendiser 255 00:01:59.5 14.
4. Henavold Halvor SPRINT Kjendiser 254 00:02:02.5 15.
5. Greis Michael SPRINT Kjendiser 253 00:02:02.8 17.
6. Sveen Simen SPRINT Kjendiser 252 00:02:04.8 19.