Výsledky závodu

Časovka jednotlivců Běleč - mistrovství UAC

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.05.2018



Časovka - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Oldřich Časovka A u19 00:38:38.9 4.
2. Mirovský Petr Časovka A u4 00:38:56.1 6.
3. Novák Vít Časovka A u3 00:41:35.3 35.
4. Smejkal Martin Časovka A u71 00:41:59.1 41.
5. Tvrz Lukáš Časovka A u29 00:43:14.7 58.
6. Vild Michal Časovka A u15 00:44:16.4 72.
  Stráněl Jiří Časovka A u107 DNF  
  Davies Joshua Časovka A u83 DNF  

Časovka - B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotrlík Tomáš m16 Časovka B u13 00:37:25.7 2.
2. Švanda Ondřej m152 Časovka B u95 00:38:07.5 3.
3. Sobek Ondřej Časovka B u18 00:39:27.2 9.
4. Somr Michael Časovka B u2 00:40:01.1 15.
5. Vaněček Karel Časovka B u27 00:40:33.4 22.
6. Slaboch David Časovka B u7 00:40:49.8 25.
7. Šuvada Radek m176 Časovka B u117 00:40:59.4 27.
8. Beránek Milan Časovka B u8 00:42:16.1 46.
9. Miller Milan Časovka B u5 00:42:17.1 47.
10. Mašek Petr Časovka B u14 00:43:17.0 60.
11. Šťastný Petr m184 Časovka B u31 00:44:00.9 69.
12. Hampl Pavel Časovka B u17 00:44:10.5 70.
13. Urban Dan Časovka B u20 00:44:38.1 77.
14. Komárek Josef Časovka B u26 00:45:33.5 86.
15. Tamchyna Jakub Časovka B u105 00:46:01.9 92.
16. Šuranyi Martin Časovka B u12 00:46:55.7 101.
17. Mäčko Anton Časovka B u45 01:01:24.2 148.

Časovka - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapek Petr m368 Časovka C u364 00:37:11.8 1.
2. Rydval Michal m353 Časovka C u303 00:38:56.2 7.
3. Bryxi Jan m355 Časovka C u359 00:39:47.2 12.
4. Štefan Jan m380 Časovka C u397 00:39:48.8 13.
5. Mužík Vít Časovka C u304 00:40:15.8 16.
6. Vlček Petr m365 Časovka C u309 00:40:28.8 21.
7. Beneš Martin Časovka C u343 00:41:31.0 33.
8. Procházka Milan m426 Časovka C u449 00:41:59.1 40.
9. Tůma Jiří Časovka C u433 00:42:04.5 45.
10. Šindelár Ladislav Časovka C u306 00:42:43.5 51.
11. Cafourek Václav Časovka C u319 00:43:02.3 54.
12. Kokoška Pavel Časovka C u431 00:43:10.1 55.
13. Dohnálek Roman Časovka C u331 00:43:13.6 56.
14. Navrátil Tomáš Časovka C u453 00:43:15.1 59.
15. Stráněl Jiří Časovka C u436 00:44:12.6 71.
16. Pacovský Tomáš Časovka C u311 00:44:38.5 79.
17. Rubeš Jaroslav Časovka C u441 00:45:00.4 82.
18. Schunágel Karel Časovka C u312 00:45:07.7 83.
19. Okruhlica Petr Časovka C u315 00:45:21.2 85.
20. Brambora Karel Časovka C u362 00:46:00.9 91.
21. Habětín Tomáš Časovka C u330 00:46:02.2 93.
22. Kohout Roman Časovka C u384 00:47:34.1 107.
23. Procházka Aleš Časovka C u424 00:49:49.1 123.
  Trachta Pavel Časovka C u429 DNS  

Časovka - D

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan m613 Časovka D u379 00:40:21.4 18.
2. Rašev Eugen Časovka D u353 00:40:42.1 23.
3. Prager Karel m557 Časovka D u356 00:40:45.8 24.
4. Michal Petr Časovka D u308 00:41:16.3 30.
5. Vohnik Stanislav m604 Časovka D u305 00:41:20.1 32.
6. Jurečka Jiří m567 Časovka D u358 00:42:00.8 43.
7. Vejvoda Josef m600 Časovka D u369 00:42:35.8 50.
8. Postler Jiří Časovka D u310 00:43:17.7 61.
9. Tácha Petr Časovka D u313 00:43:29.8 64.
10. Šmíd Luděk Časovka D u350 00:44:31.1 75.
11. Vlasák Richard Časovka D u314 00:44:52.5 81.
12. Heller Vlastimil Časovka D u432 00:46:03.6 94.
13. Švestka Vladislav m579 Časovka D u416 00:46:17.6 95.
14. Strnad Ivo m551 Časovka D u365 00:46:35.5 97.
15. Pivrnec Miroslav Časovka D u370 00:46:56.7 102.
16. Stark Michal Časovka D u317 00:47:18.4 104.
17. Doubner Jan Časovka D u380 00:48:56.9 114.
18. Vild Václav Časovka D u328 00:49:26.4 119.
19. Alfery Václav Časovka D u420 00:50:32.5 127.
20. Tutsch Jiří Časovka D u410 00:50:34.6 129.
21. Houška Jan Časovka D u354 00:55:09.1 142.
  Polan Luboš Časovka D u444 DNS  

Časovka - E

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burgr Josef m704 Časovka E u466 00:41:17.2 31.
2. Holas Jiří m760 Časovka E u460 00:42:30.4 49.
3. Kopta Václav Časovka E u468 00:43:23.8 62.
4. Kubín Igor m703 Časovka E u474 00:44:20.7 73.
5. Lebeda Vladimír m753 Časovka E u437 00:44:38.2 78.
6. Kryka Pavel m752 Časovka E u396 00:45:41.0 87.
7. Šejna Karel Časovka E u401 00:45:59.2 90.
8. Ježek Antonín Časovka E u316 00:46:46.6 100.
9. Jirásek Jaroslav Časovka E u340 00:48:48.6 113.
10. Krajčík Josef Časovka E u325 00:48:56.9 115.
11. Fucik Josef Časovka E u318 00:49:33.1 120.
12. Holovlaský Ladislav Časovka E u375 00:53:52.0 137.
13. Introvič Petar Časovka E u371 00:57:49.2 145.

Časovka - J

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Borkovec Matyáš Časovka J u475 00:46:22.6 96.

Časovka - Z

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zadáková Klára m576 Časovka Z u321 00:43:56.4 66.
2. Válková Kateřina Časovka Z u323 00:49:03.8 116.
3. Thumová Kamila Časovka Z u443 00:51:17.6 131.
4. Bartošová Lenka Časovka Z u355 00:51:46.1 133.

Časovka - P1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vyplel Jakub Author team Stupno Časovka P1 600 00:40:54.3 26.
2. Koblic Radek ČEZ CT Tábor Časovka P1 601 00:41:04.7 29.

Časovka - P2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimánková Jana Alse racing team Časovka P2 705 00:42:56.0 53.
2. Šimánek Petr Aseko Časovka P2 704 00:43:58.3 67.
3. Borkovec Rudolf Časovka P2 700 00:44:32.1 76.
4. Truksová Lucie Truxxxik cycling team Časovka P2 701 00:46:56.9 103.
5. Neuvirt Petr Kovo Praha Časovka P2 702 00:48:05.5 112.
6. Lahoda Václav Kamenné Žehrovice Časovka P2 703 00:49:38.1 121.

Časovka - MA

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baier Jiří u90 Časovka MA m151 00:39:57.5 14.
2. Klejna Petr Časovka MA m173 00:41:55.5 39.
3. Veselý Pavel Časovka MA m174 00:41:59.8 42.

Časovka - MB

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drábek Zdeněk Časovka MB m414 00:38:40.8 5.
2. Vodička Václav Časovka MB m359 00:39:01.5 8.
3. Kraus Martin Časovka MB m423 00:39:41.5 10.
4. Killinger Ludvík Časovka MB m401 00:40:22.8 19.
5. Student Martin Časovka MB m356 00:41:39.3 37.
6. Valeš Jan Časovka MB m403 00:41:55.5 38.
7. Vobecký Tomáš Časovka MB m428 00:42:51.0 52.
8. Kopr Karel Časovka MB m383 00:43:28.8 63.
9. Tajtl Tomáš u463 Časovka MB m361 00:43:35.3 65.
10. Pistovčák Roman Časovka MB m407 00:44:26.1 74.

Časovka - MC

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák Vladimír Časovka MC m585 00:39:43.1 11.
2. Vlček Ladislav Časovka MC m570 00:40:27.2 20.
3. Vrbka Tomáš Časovka MC m591 00:41:00.1 28.
4. Hájek Stanislav Časovka MC m556 00:41:34.0 34.
5. Mrkvicová Veronika Časovka MC m596 00:44:44.2 80.
6. Bilek Miroslav Časovka MC m582 00:45:54.3 89.
7. Hledik Jiri Časovka MC m605 00:46:41.1 98.
8. Čapek Roman Časovka MC m552 00:47:45.2 108.
  Aisbrych Jiří Časovka MC m608 DNF  

Časovka - MD

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Killinger Ludvík Časovka MD m746 00:40:19.5 17.
2. Krummer Radoslav u476 Časovka MD m758 00:41:37.3 36.
3. Tomek Jaromír u467 Časovka MD m743 00:42:04.2 44.
4. Kohoutek Pavel Časovka MD m709 00:43:59.7 68.
5. Rys Miloslav Časovka MD m739 00:45:15.6 84.
6. Soják Petr Časovka MD m716 00:45:43.5 88.
7. Šorm Petr Časovka MD m713 00:46:46.2 99.
8. Hampl Jaromír Časovka MD m707 00:47:31.6 106.
9. Strnad Jiří Časovka MD m750 00:47:57.9 110.
10. Mlátek Antonín Časovka MD m714 00:49:39.4 122.
11. Zelenka Václav Časovka MD m725 00:50:11.9 126.
12. Holík Jaroslav Časovka MD m742 00:52:10.3 134.
13. Hodáňová Jitka Časovka MD m769 00:54:43.9 139.

Časovka - ME

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasal Jiří Časovka ME m842 00:42:25.1 48.
2. Charvát František Časovka ME m840 00:43:14.0 57.
3. Machulka Jiří Časovka ME m818 00:47:26.7 105.
4. Hacaj Oldřich Časovka ME m822 00:47:54.0 109.
5. Trsek Václav Časovka ME m827 00:48:05.4 111.
6. Machačová Jarmila Časovka ME m811 00:49:21.5 117.
7. Balásek Petr Časovka ME m829 00:49:24.6 118.
8. Koloc Josef Časovka ME m806 00:50:02.9 124.
9. Šustr Miloslav Časovka ME m800 00:50:09.8 125.
10. Kšírlová Pavlína Časovka ME m849 00:50:33.2 128.
11. Horáček Karel Časovka ME m828 00:50:47.1 130.
12. Frič Miroslav Časovka ME m819 00:51:45.8 132.
13. Mikšovská Alena Časovka ME m802 00:52:18.3 135.
14. Vokatý Vladimír Časovka ME m847 00:53:05.9 136.
15. Kopecký Václav Časovka ME m809 00:54:16.2 138.
16. Švejstil Ján Časovka ME m821 00:54:48.4 140.
17. Hájek Jan Časovka ME m843 00:55:00.9 141.
18. Kubeš Karel Časovka ME m846 00:55:19.2 143.
19. Gyra František Časovka ME m825 00:57:14.7 144.
20. Novák Miroslav Časovka ME m841 00:58:27.3 146.
21. Prach Karel Časovka ME m814 00:58:54.9 147.
22. Ježková Věra Časovka ME m803 01:06:49.7 149.
23. Michel Herbert Časovka ME m839 01:18:43.5 150.
24. Černý Antonín Časovka ME m815 01:26:00.5 151.