Výsledky závodu

Sezi Run 2018

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.07.2018



6km - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladký Jan Musher klub JCC 6km muži do 39 let 100 00:22:42.1 1.
2. Jerie Marek TJ Magla 6km muži do 39 let 164 00:23:18.6 4.
3. Loos Jaroslav Vivo ČB 6km muži do 39 let 94 00:23:23.3 5.
4. Vyskočil David Ski klub Šumava Vimperk 6km muži do 39 let 111 00:23:26.8 6.
5. Šebek David MK JCC 6km muži do 39 let 104 00:23:49.8 7.
6. Pech Jan Spinning HK 6km muži do 39 let 158 00:24:15.3 9.
7. Korábik Michal Tábor 6km muži do 39 let 110 00:24:30.1 11.
8. Procházka Jisef 6km muži do 39 let 107 00:24:31.6 12.
9. Čapků Adam 6km muži do 39 let 139 00:24:44.6 13.
10. Bouda Jan Jiskra Třeboň 6km muži do 39 let 159 00:25:36.6 14.
11. Věncek Matěj Tábor 6km muži do 39 let 152 00:27:42.4 18.
12. Pešek Bohumil 6km muži do 39 let 105 00:27:45.1 19.
13. Fořt Radek 6km muži do 39 let 97 00:27:52.6 20.
14. Prais Marcel Sokol Křemže 6km muži do 39 let 157 00:27:59.1 21.
15. Kůrka Tomáš Čkyně 6km muži do 39 let 142 00:28:53.1 24.
16. Spěváček Vojtěch 6km muži do 39 let 140 00:29:44.3 27.
17. Kučera Richard 6km muži do 39 let 166 00:30:39.1 32.
18. Černý Martin 6km muži do 39 let 117 00:30:44.8 33.
19. Vyskočil Vítek Ski klub Šumava Vimperk 6km muži do 39 let 113 00:30:46.1 34.
20. Fučík Jan 6km muži do 39 let 132 00:32:45.6 42.
21. Urban Petr 6km muži do 39 let 151 00:34:11.8 49.
22. Terč Daniel 6km muži do 39 let 84 00:34:48.3 51.
23. Krám Václav 6km muži do 39 let 146 00:35:29.1 55.
24. Šimák von Maršov Jiří Trhač norem Shimotep 6km muži do 39 let 124 00:36:14.1 58.

6km - muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škrleta Pavel TJ Nová Včelnice 6km muži nad 40 let 108 00:23:04.1 3.
2. Vyskočil Pavel Ski klub Šumava Vimperk 6km muži nad 40 let 112 00:23:59.8 8.
3. Diviš Jiří CBC Team 6km muži nad 40 let 85 00:24:18.3 10.
4. Lukeš Jiří J a J Vlašim 6km muži nad 40 let 123 00:27:06.3 16.
5. Kutil Radek TJ Chocholouškov 6km muži nad 40 let 134 00:30:27.3 31.
6. Urban Petr 6km muži nad 40 let 147 00:34:11.6 48.
7. Koten Libor MK JCC 6km muži nad 40 let 161 00:36:06.6 57.
8. Zika Ludek 6km muži nad 40 let 81 00:40:44.1 71.
9. Sedlák František 6km muži nad 40 let 133 00:50:46.4 83.

6km - ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuhnerova Nela 6km ženy do 39 let 95 00:22:44.0 2.
2. Vojtěchová Zuzana 6km ženy do 39 let 90 00:26:26.6 15.
3. Masíčková Zuzana 6km ženy do 39 let 122 00:28:45.6 22.
4. Honsová Romana Bechyně 6km ženy do 39 let 153 00:28:46.6 23.
5. Vášová Veronika České Budějovice 6km ženy do 39 let 120 00:29:12.6 25.
6. Matoskova Matie 6km ženy do 39 let 163 00:29:46.3 28.
7. Černá Ester Musher klub JCC 6km ženy do 39 let 116 00:30:07.6 29.
8. Novotná Markéta 6km ženy do 39 let 129 00:30:12.1 30.
9. Čechová Martina 6km ženy do 39 let 93 00:30:46.3 35.
10. Fursová Petra MK JCC 6km ženy do 39 let 103 00:30:54.3 36.
11. Oupicova Eva 6km ženy do 39 let 160 00:31:46.8 38.
12. Nováková Kateřina Musherklub JCC 6km ženy do 39 let 162 00:32:13.1 39.
13. Píchová Michaela 6km ženy do 39 let 126 00:32:22.6 40.
14. Tomášková Lucie Štěpánovice 6km ženy do 39 let 86 00:33:02.8 44.
15. Novotná Michaela 6km ženy do 39 let 114 00:33:03.1 45.
16. Tůmová Zuzana 6km ženy do 39 let 154 00:33:13.1 46.
17. Vaňková Veronika 6km ženy do 39 let 127 00:33:23.8 47.
18. Žáková Aneta 6km ženy do 39 let 83 00:34:48.6 52.
19. Kučerová Lucka Running Ladies 6km ženy do 39 let 121 00:35:26.3 54.
20. Tourková Kateřina 6km ženy do 39 let 118 00:35:39.6 56.
21. Kabíčková Tereza 6km ženy do 39 let 92 00:36:25.8 59.
22. Mocová Kateřina 6km ženy do 39 let 102 00:36:28.8 60.
23. Krámová Petra 6km ženy do 39 let 145 00:36:58.8 61.
24. Tomanová Markéta 6km ženy do 39 let 155 00:36:59.6 62.
25. Dvořáková Slávka 6km ženy do 39 let 96 00:37:22.6 63.
26. Petráňková Veronika 6km ženy do 39 let 91 00:38:14.3 65.
27. Hejdukova Petra 6km ženy do 39 let 131 00:39:24.6 67.
28. Školková Aneta 6km ženy do 39 let 156 00:39:39.3 68.
29. Zikova Natalie 6km ženy do 39 let 82 00:39:45.3 69.
30. Spěváčková Eliška 6km ženy do 39 let 141 00:40:11.3 70.
31. Rosendorfová Natálie 6km ženy do 39 let 149 00:40:57.1 72.
32. Kafková Julie 6km ženy do 39 let 150 00:40:57.1 73.
33. Kratochvílová Beáta 6km ženy do 39 let 148 00:40:57.3 74.
34. Petráková Klára 6km ženy do 39 let 88 00:41:26.3 75.
35. Ondřichová Petra 6km ženy do 39 let 89 00:41:27.1 76.
36. Pračke Kateřina 6km ženy do 39 let 101 00:41:29.3 77.
37. Kůrková Hana 6km ženy do 39 let 143 00:45:28.8 78.
38. Švecová Justýna 6km ženy do 39 let 138 00:50:45.3 81.
39. Švecová Markéta 6km ženy do 39 let 137 00:50:46.3 82.
40. Návara Kateřina 6km ženy do 39 let 128 00:51:09.1 84.
41. Borčová Klára 6km ženy do 39 let 99 01:13:07.4 85.
42. Tomššková Natálie Štěpánovice 6km ženy do 39 let 87 01:15:29.9 86.

6km - ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Jitka Tábor 6km ženy nad 40 let 165 00:27:42.3 17.
2. Haselbauerová Anna 6km ženy nad 40 let 98 00:29:32.1 26.
3. Vášová Lenka 6km ženy nad 40 let 119 00:31:19.8 37.
4. Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6km ženy nad 40 let 144 00:32:35.3 41.
5. Zítová Alena 6km ženy nad 40 let 130 00:33:01.6 43.
6. Vaňková Renata 6km ženy nad 40 let 115 00:34:27.8 50.
7. Lukešová Jana JaJ Vlašim 6km ženy nad 40 let 125 00:34:59.8 53.
8. Brabcová Radka - 6km ženy nad 40 let 106 00:37:37.1 64.
9. Vithová Eva 6km ženy nad 40 let 109 00:39:11.1 66.
10. Sedláková Iveta 6km ženy nad 40 let 136 00:50:27.3 79.
11. Rybolová Jana 6km ženy nad 40 let 135 00:50:27.4 80.

12km - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Csirik Jiri pojistovna-neplni.cz 12km muži do 39 let 11 00:42:02.8 1.
2. Klimeš Petr Jihočeský klub maratonců 12km muži do 39 let 20 00:45:56.1 4.
3. Hruška Václav 12km muži do 39 let 39 00:47:11.1 6.
4. Gyürüsi Martin Veselí nad Lužnicí 12km muži do 39 let 13 00:47:47.1 7.
5. Purman Aleš 12km muži do 39 let 35 00:48:26.1 9.
6. Horner Jakub TJ Magla 12km muži do 39 let 62 00:49:29.6 10.
7. Malík Jakub Včelná 12km muži do 39 let 28 00:50:04.6 12.
8. Mareš Jakub 12km muži do 39 let 37 00:52:09.3 16.
9. Procházka Michal Sigma Olomouc 12km muži do 39 let 47 00:53:41.1 17.
10. Majerčák Tomáš ELIT BOUDA 12km muži do 39 let 31 00:54:12.1 18.
11. Rákosník Jonáš TJ Magla 12km muži do 39 let 61 00:55:07.1 21.
12. Pařík Jan 12km muži do 39 let 6 00:55:52.6 25.
13. Král Václav Rozběháme Česko 12km muži do 39 let 4 00:56:18.6 26.
14. Novák Jan 12km muži do 39 let 5 00:56:30.6 27.
15. Kaprál Jan Klenovice 12km muži do 39 let 3 00:57:03.8 28.
16. MAREK Miloš Pelhřimov 12km muži do 39 let 54 00:57:33.8 29.
17. Vaněček Tomáš 12km muži do 39 let 38 00:59:18.1 30.
18. Žirovnický Jiří 12km muži do 39 let 26 01:01:42.3 32.
19. Arnošt Michal Arnoštovi 12km muži do 39 let 29 01:02:23.1 35.
20. Malecha Jaroslav 12km muži do 39 let 14 01:02:43.8 38.
21. Jiráček Patrik 12km muži do 39 let 30 01:03:19.8 41.
22. Vávra Jan Sudoku-klub.cz 12km muži do 39 let 60 01:08:01.1 46.
23. Vondruška Jan SC Vubr-sport 12km muži do 39 let 23 01:08:06.6 47.
24. Čík Patrik 12km muži do 39 let 1 01:08:06.7 48.
25. Holejsovsky Jiri Grandteam 12km muži do 39 let 44 01:08:09.9 49.

12km - muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš BK Říčany 12km muži nad 40 let 8 00:44:40.1 2.
2. Bauer Václav Kleť 12km muži nad 40 let 52 00:45:06.1 3.
3. Malík Vít CEWC Borovany 12km muži nad 40 let 25 00:47:02.3 5.
4. Svoboda Erik Atletika Písek 12km muži nad 40 let 17 00:48:03.6 8.
5. Camrda Luděk www.camrda.cz 12km muži nad 40 let 55 00:49:57.8 11.
6. Mikolášek Arnošt Nákří 12km muži nad 40 let 32 00:50:31.8 15.
7. Hergesekk Jiří Vračkovice 12km muži nad 40 let 2 00:54:25.8 19.
8. Macháček Ondřej 12km muži nad 40 let 36 00:54:45.3 20.
9. Rada Rudolf Čelákovice 12km muži nad 40 let 49 00:55:17.8 22.
10. Zoderer Josef Praha 12km muži nad 40 let 46 00:55:37.1 24.
11. Havrlaut Radim 12km muži nad 40 let 45 01:00:54.1 31.
12. Hruška Radek Veselí n. Lužniči 12km muži nad 40 let 10 01:02:53.8 39.
13. Brabec Petr 12km muži nad 40 let 18 01:05:42.3 44.

12km - ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Říhová Eliška akvabely Tábor 12km ženy do 39 let 19 00:50:24.1 13.
2. Ošlejšková Iva BK Říčany 12km ženy do 39 let 9 00:50:29.8 14.
3. Podroužková Eva 12km ženy do 39 let 34 00:55:29.3 23.
4. Václavová Linda Musher klub JCC 12km ženy do 39 let 56 01:02:11.8 33.
5. Kárová Saša 12km ženy do 39 let 53 01:02:20.6 34.
6. Bočková Lucie 12km ženy do 39 let 12 01:02:29.8 37.
7. Smržová Lucie 12km ženy do 39 let 16 01:03:13.8 40.
8. Vysoudilová Kateřina innogy / E.ON 12km ženy do 39 let 59 01:04:29.6 42.
9. Loskotová Dominika Smrt na trati 12km ženy do 39 let 42 01:05:06.8 43.
10. Ambrožová Pavla 12km ženy do 39 let 43 01:05:55.1 45.
11. Svobodová Jana WC 12km ženy do 39 let 24 01:08:38.1 51.
12. Bodláková Kamila 12km ženy do 39 let 48 01:09:52.9 52.
13. Freiberga Inga 12km ženy do 39 let 15 01:10:25.6 53.
14. Borská Martina 12km ženy do 39 let 27 01:13:45.9 55.
15. Osadča Oksana 12km ženy do 39 let 41 01:14:34.6 56.
16. Měřínská Eva 12km ženy do 39 let 40 01:18:30.1 58.
17. Paříková Tereza 12km ženy do 39 let 7 01:19:32.4 59.
18. Maroušková Hana Smrt na trati 12km ženy do 39 let 57 01:21:46.6 60.

12km - ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučerová Blanka Running Ladies 12km ženy nad 40 let 33 01:02:25.8 36.
2. Nováková Michaela 12km ženy nad 40 let 50 01:08:17.1 50.
3. Červenková Kateřina 12km ženy nad 40 let 51 01:10:45.6 54.
4. Fišáková Růžena 12km ženy nad 40 let 58 01:15:33.9 57.